Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#3005742 - 25/03/2009 17:31 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Piostar]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: Piostar
Wspomożemy to jeszcze jazdą na rowerze tongue Zmieniłem po prostu nawyki odżywiania i efekty od razu. A mam z czego zrzucać laugh


Powiedziałes A,powiedz B!!Ile tej wagi jest?

Do góry
Bonus: Unibet
#3005746 - 25/03/2009 17:34 Re: Zapychacze żołądka. [Re: forty]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
3 cyfry wagi - chociaż nikt mi nie wierzy laugh

No ale pora zrobić dwie i minus 10. Tak 90kg aby było wink

Do góry
#3005781 - 25/03/2009 18:01 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Piostar]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Zmiana złych nawykow żywieniowych to podstawa ,zadne ćwiczenia sportowe tego nie zrekompensują . Oczywiście wysiłek fizyczny jest wskazany (rowerek basen) , ale nie w tytanicznym wymiarze bo wtedy wpadamy w rozne choróbska znane ze sportu wyczynowego.
Ja obecnie jem 2 razy dziennie i bynajmniej nie głoduje oczywiście bez żadnych zapychaczy niskie węgle nie łączenie cukrów z tłuszczem i białkiem oraz surowizna bez konserwantów . smile oczywiście są tacy którzy mają fenomenalną przemianę materii i nie tyją , pomimo złych nawykow zywieniowych , ale dla wiekszosci tylko " tylko tak droga żywieniowa , którą obrałem gwarantuje szczupła sylwetke do póznej starości oraz braku problemu z roznynmi choróbskami zwłaszcza z cukrzycą

POZDRO
ELDO

Do góry
#3005889 - 25/03/2009 19:06 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Amkwish]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Originally Posted By: amkwish
Niestety musze Cie zmartwic, ze swinstwo wpieprzasz, okropne swinstwo.

Pieczywo Vasa (podobnie zreszta jak chipsy) jest powleczone akrylamidem.
Udowodniono niezbicie, ze akrylamid jest rakotworczy !!!


Zawartosc tego gowna w pieczywie Vasa przekracza ponad 100 razy normy WHO (sic !)
Oczywiscie nie umywa sie do chipsow, ktore moga "poszczycic sie" 500-krotnym przekroczeniem tejze normy.
Chipsy sa pomalowane akrylamidem tak jak paznokcie lakierem :-)
Zauwazcie, ze jak zostaja okruszki w paczuszce po chipsach to nie sa to pojedyncze skladniki, ale kawalki calosci - lakier trzyma tongue

Vasa jest "polakierowana" z wierzchu ,szczegolnie ta wieloskladnikowa ,zeby sie "zdrowe" ziarna nie oddzielaly.

Uprzedzajac ewentualne pytania napisze ,ze tez nie moge wyjsc z podziwu, jak takie swinstwo moze uchodzic za zdrowa zywnosc.

To pewnie juz pytanie do specow od lobbowania ,marketingu i reklamy.

Trudne do uwierzenia ?

Hmm....moze i tak ,ale prawdziwe.

Zdrowie ludzkie zawsze bedzie stalo w kolejce z tylu za pieniedzmi i zyskiem.

Przypomnijcie sobie "Prozac".
To byl strasznie drogi lek, ale bardzo popularny ,lek na wszystkie stresy.

Dlaczego byl taki swietny ?

Poniewaz, w odroznieniu od innych lekow dzialajacych na OUN, nie uzaleznial.

I to ostatnie okazalo sie prawda, bowiem niedawno niezbicie udowodniono, ze Prozac....nie dziala laugh
Wiem frown czytałem o tym w jakiejś gazecie też, ale bardzo trudno mi się od tego odzwyczaić. Będę musiał się bardziej postarać. Swoją drogą to są jaja, że coś reklamują jako zdrowe i zachęcają do jedzenia tego, a okazuje się, że to gówno.

Do góry
#3005923 - 25/03/2009 19:17 Re: Zapychacze żołądka. [Re: adingh]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Koncerny farmaceutyczne żerują na ludzkiej naiwności wrecz głupocie , zażyj tabletke poczujesz się świetnie , zażyj tabletkę ból minie, zazyj tabletke problemy miną itd...

Ostatni raz wziałem tabletke jakies pare lat temu ,zyje i jestem w dobrej formie , a przekoczyłem juz 40-stke
Nie mam zamiaru truć się i uzależniać od chemii nabijając kabzę tym golarzom smile

Do góry
#3006957 - 26/03/2009 01:59 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Amkwish]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: DOMINICCA
Ja nie raz się wkurzam ,że już o godz 16 00 mają pozamykane, bo wszytsko im zeszło.Także dobry sklep poznamy po tym że szybko zamyka handel smile


Taki sklep to unikat laugh

mentalnosc sklepikarza jest taka ,ze jak dzis mu zeszło 50kg lepszych wedlin, to jutro przywiezie 100 kilo i z tego połowa mu zostanie.


Nie bronie marketów, ale jak juz cos z tacek to tam ,wedliny oczywiscie w sprawdzonym sklepiku.



mylisz się znowu. Po co takiego sklepikarzowi zamawiać więcej mięsa skoro zna ilośc mieszkanców na danej dzielnicy i zna liczbę swoich klijentów.Po co ma zakłucać te statystyki i zamawiac więcej żarcia i pózniej męczyć się żeby to opchnać.Przecież nie wymyśli sobie dodatkowych mieszkańców.No może i sklepikarze śnią o tym żeby kobiety były wiatropylne laugh

Do góry
#3007921 - 26/03/2009 06:30 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Sylwiaa]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DOMINICCA

mylisz się znowu. Po co takiego sklepikarzowi zamawiać więcej mięsa skoro zna ilośc mieszkanców na danej dzielnicy i zna liczbę swoich klijentów.Po co ma zakłucać te statystyki i zamawiac więcej żarcia i pózniej męczyć się żeby to opchnać.Przecież nie wymyśli sobie dodatkowych mieszkańców.No może i sklepikarze śnią o tym żeby kobiety były wiatropylne laugh



Po pierwsze mysle ,ze ten Twój sklepikarz zbiłby fortune sprzedajac słowniki ortograficzne.

Po drugie sklepikarz nie jest jasnowidzem.
Ludzie zmieniaja miejsce zamieszkania, mnóstwo mieszkan jest wynajmowanych (wieksza rotacja) ,a co za tym idzie zmienia sie przekroj klientów i ich upodobania.

Nad tym wszystkim góruje nieprzeparta chec zarobku (wiecej i wiecej) i z tego powodu równiez w małych sklepikach "Ludwik" jest w uzyciu.

Bez wzgledu na to, gdzie kupujecie i czym przegryzacie, życze smacznego piwo

Do góry
#3008085 - 26/03/2009 07:02 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Amkwish]
AlexDelPiero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2005
Postów: 9629
Rzeźbimy Panowie, rzeźbimy!!! boks

Do góry
#3008787 - 26/03/2009 15:41 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Amkwish]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: amkwish
[quote=DOMINICCA]
mylisz się znowu. Po co takiego sklepikarzowi zamawiać więcej mięsa skoro zna ilośc mieszkanców na danej dzielnicy i zna liczbę swoich klijentów.Po co ma zakłucać te statystyki i zamawiac więcej żarcia i pózniej męczyć się żeby to opchnać.Przecież nie wymyśli sobie dodatkowych mieszkańców.No może i sklepikarze śnią o tym żeby kobiety były wiatropylne laugh



Jakoże bycie "sklepikarzem"znam z autopsji,powiem tylko tyle prawda leży po środku.
Na pewno nikt rozsądny nie będzie zamawiał większej ilości towaru
po jednorazowej zwyżce sprzedaży.
Co do tego,że sklep im wcześniej zamykany tym lepszy-takiej teorii nie znałem.Moim zdaniem nie ma nic wspólnego z prawdą,co najwyzej może świadczyć żle o sklepie.
(zachodzisz po zakupy -a tam zamknięte.Raz darujesz ,za drugim razem podziękujesz i więcej tam nie zajrzysz)

Do góry
#3008799 - 26/03/2009 15:49 Re: Zapychacze żołądka. [Re: forty]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: forty
Originally Posted By: amkwish
[quote=DOMINICCA]
mylisz się znowu. Po co takiego sklepikarzowi zamawiać więcej mięsa skoro zna ilośc mieszkanców na danej dzielnicy i zna liczbę swoich klijentów.Po co ma zakłucać te statystyki i zamawiac więcej żarcia i pózniej męczyć się żeby to opchnać.Przecież nie wymyśli sobie dodatkowych mieszkańców.No może i sklepikarze śnią o tym żeby kobiety były wiatropylne laugh



Jakoże bycie "sklepikarzem"znam z autopsji,powiem tylko tyle prawda leży po środku.
Na pewno nikt rozsądny nie będzie zamawiał większej ilości towaru
po jednorazowej zwyżce sprzedaży.
Co do tego,że sklep im wcześniej zamykany tym lepszy-takiej teorii nie znałem.Moim zdaniem nie ma nic wspólnego z prawdą,co najwyzej może świadczyć żle o sklepie.
(zachodzisz po zakupy -a tam zamknięte.Raz darujesz ,za drugim razem podziękujesz i więcej tam nie zajrzysz)






forty smile albo mało masz klientów , bo masz duzo czasu w ciagu dnia na pisanie na forum mecz.pl ,albo handlują Twoi ludzie , a Ty głownie zbierasz kasę grin , obstawiam to drugie smile , dobrze obstawiłem ?

Do góry
#3008807 - 26/03/2009 15:53 Re: Zapychacze żołądka. [Re: ELDORADO]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
mam nadzieję ,że za dużą stwakę nie obstawiłeś :),bo zamiast znam -powinno być- znałem z autopsji.

od jakiegoś czasu nie param się "sklepikarstwem "

Pozdro

Do góry
#3008877 - 26/03/2009 17:09 Re: Zapychacze żołądka. [Re: forty]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: forty
mam nadzieję ,że za dużą stwakę nie obstawiłeś :),bo zamiast znam -powinno być- znałem z autopsji.

od jakiegoś czasu nie param się "sklepikarstwem "

Pozdro


Forty, śmiem twierdzic ,ze zgodzisz sie ze mna smile

Sklepik osiedlowy, a by sprostac konkurencji marketów ma naprawdę przesrane.

Sprostac cenowo ciezko, tłuszcza rzucajaca sie na "promocje" zawita do marketu ,pozostaja bardziej wybredni klienci, stawiajacy na jakosć.

Tylko...jezeli w swoim ulubionym sklepiku ktos nie moze kupić wszystkiego, czego potrzebuje, to dla wygody złapie wózek w markecie.

Trudno po całym dniu pracy oblatywać 3-4 osiedlowe sklepiki, brak czasu determinuje oczekiwanie ,ze wszystko kupimy w jednym.

Dlatego tez moze sie zdarzyć i zdarza sie czesto, że pewne asortymenty sklepik osiedlowy ma źle skalkulowane ,natomiast jak zacznie sie specjalizowac....padnie.

Do góry
#3009292 - 26/03/2009 21:36 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Amkwish]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Wygląda na to, że i Ty miałeś sklepik osiedlowy(do czasu jak obok superhipermegamarket nie powstał) smile

Do góry
#3009563 - 26/03/2009 23:07 Re: Zapychacze żołądka. [Re: forty]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: forty
Wygląda na to, że i Ty miałeś sklepik osiedlowy(do czasu jak obok superhipermegamarket nie powstał) smile


Nie, Forty, mój kolega miał ,moja kuzynka ma i jeszcze paru znajomych smile

Ja nie miałem nawet szczęki na targu laugh

Do góry
#3009755 - 26/03/2009 23:47 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Amkwish]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: amkwish


Cytat:
Ja nie miałem nawet szczęki na targu laugh


grin Ja miałem,nawet kilka

Do góry
#3010949 - 27/03/2009 04:43 Re: Zapychacze żołądka. [Re: forty]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Dziewczyny z polityki rozpełzły się po forum mad
Znalazłem wagę... [']

Czekam na kolejne niskokaloryczne i smaczne przekąski.

Dodatkowo ogłaszam konkurs na najlepszy sposób przyrządzenia tuńczyka, który mi przejdzie przez gardło i nie wróci. Nagroda gwarantowana: nie żartuję cop
Po tuńczyku rzygam dalej jak widzę... dlatego, konkurs nie jest prosty cop

Do góry
#3010982 - 27/03/2009 04:55 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Llama]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
składniki:
- tuńczyk (może być z puszeczki)
-masełko
- czosnek
- oliwa lniana
- natka pietruszki
- chlebek owsiany
- 1 limonka
- sól
- grubo mielony pieprz

Sposób przygotowania:
Tuńczyka doprawiamy delikatnie solą i świeżo zmielonym pieprzem. Masełko rozgniatamy z odrobinką drobno siekanego czosnku, natką pietruszki i olejem lnianym. Gotowe! Takim ziołowym pysznym masełkiem smarujemy owsiany chlebek, na nim kładziemy tuńczyka i kawałeczek soczystej limonki.

Do góry
#3010985 - 27/03/2009 04:56 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Llama]
Londoner Offline
stranger

Meldunek: 20/03/2009
Postów: 20
Skąd: London//Metz//Warszawa
Sałatka z tuńczy(ka/kiem)
*pół puszki kukurydzy
*kiszony ogórek
*puszka tuńczyka
*woreczek ryżu
*3 plastry ananasa
*2 łyżki majonezu.

Zmieszaj i smacznego, bełta brak gwarantowany.

Do góry
#3011048 - 27/03/2009 05:12 Re: Zapychacze żołądka. [Re: Londoner]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
A ja mam następującą sytuację, czy najem się jak król czy zjem jak żebrak to i tak waga u mnie stoi w miejscu, około 75kg, chciałbym parę kilo przytyć i stąd moje pytanie do ekspertów jak mam się odżywiać żeby przytyć te parę kilo?

Do góry
#3011058 - 27/03/2009 05:14 Re: Zapychacze żołądka. [Re: javapl]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
to ja mam podobny problem. Raz zaczalem jesc rowno z tata. On przytyl w krotkim okresie 6kg, ja 1kg laugh laugh laugh nie jest mi to chyba dane narazie wink

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, ElNinho[mmdea], rafal08, alfa), 3422 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581800 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49