Strona 9 z 21 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 20 21 >
Opcje tematu
#3015927 - 29/03/2009 00:48 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: connor]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Nie ma sensu dyskutowac nad jednym meczem gdy gra pol Europy...Z ciezszych spotkan ciekawie wygladaja Rumuni.Jak na razie furory nie zrobili a ich sytuacja zwlaszcza po domowym meczu z Litwa nie jest ciekawa.Widze tu dzisiaj jedynke bo to moze byc ostatni dzwonek dla nich.
Mysle ze Czesi poradza sobie w Slowenii i wywioza 3 pkt.W meczach Cypr-Gruzja,Belgia-Bosnia i H.jedynki na gospodarzy.Mam mieszane uczucia co do meczu Portugalia-Szwecja...Sytuacja Portugalii podobna do Rumunow ale jakos boje sie tego meczu.
Natomiast na wyjazdach powinny poradzic sobie Szwajcaria,Francja i Wlosi.
Holendrzy zdaja sie byc pewka,natomiast kurs na Hiszpanow troche zanizony....

Do góry
Bonus: Unibet
#3016942 - 29/03/2009 03:17 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: spN]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: spN

No to jak ktoś nie ma co zrobić z pieniędzmi, a chce mieć na prezent dla teściowej niech stawia.

Under 3
kurs 1.6
Fonbet

(ewentualnie expekt u2.5 1.65)


Patrzeć na mine teściowej, która otrzymała kredyt do spłacenia w prezencie - bezcenne laugh

Do góry
#3017089 - 29/03/2009 03:46 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: forty]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
TA kolejka eliminacji dla mnie pechowa do tego Polska z taka grą przegrała by dzisiaj z San Marino, które wygrałoby chyba 1 mecz w historii Borubar Boruc 2 koszmarne farfocle jak z ligi okręgowej material jak się patrzy do filmu piłkarskie jaja taktyka Benhakera o kant dupy to potłuc zmiany niezrozumiałe szczególnie wystawienie Kuby bez gry 3 miechy zagrał 10 min a Leo co on sobie myslał że zagra tak by wygrać mu spotkanie myślę że jeśli tak będziemy grać to rozwiązanie umowy Benhakera nastąpi już w listopadzie,jeśli nie wczesniej cała drużyna zagrała fatalnie ciszej nad tą trumną Benhakera dzisiaj widzieliśmy schyłek jego drużyny bo tych słabych meczów było aż za dużo ze Słowenia, Slowacją ile razy kibice mają przeżywać takie beznadziejne spotkania

Do góry
#3017991 - 29/03/2009 09:33 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Piotruś Pan]
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Moim zdaniem ten mecz zawalili pilkarze a nie trener. Jezeli juz popelnil jakies bledy to nic w porowananiu z tym co pokazali zawodnicy. Uwazam ze jedenastka jaka wybiegla na ten mecz to na dzien dzisiejszy Nasi najlepsi, na co dzien grajacy i prezentujacy niezla forme w swoich klubach....
Przed meczem kazdy z nas ustala sobie, jaka widzialby jedenastke na dany mecz. Przed tym spotkaniem ja i podejrzewam ze nie tylko ja, wlasnie takich zawodnikow bysmy wystawili. Byl Jelen i R.Lewandowski, nie bylo Smolarka itd.

Do czego zmierzam... mecz ten przegrali swoja KATASTROFALNA postawa pilkarze. Jak mozna popelniac takie bledy na tym poziomie smirk Przeciez juz przed pierwsza bramka gospodarze mieli 2 dobre sytuacje po naszych bledach. W pierwszej polowie stworzylismy 1 sytuacje!!!
Trener ma wplyw na zespol tylko do pewnego stopnia, reszta w nogach pilkarzy.
Juz sam poczatek meczu "smierdzial". Bo z takim rywalem trzeba od poczatku zagrac ostro i zdecydowanie... tak zeby kosci piszczaly, wje.... sie pare razy zeby przeciwnik poczul... natomiast nasi wyszli z nastawieniem jak na San Marino...
Na Boruca tez bym wszystkiego nie zrzucal,bo wiadomo ze zawsze mozna strzelic wiecej niz sie straci,ale nie z taka gra...

Oczywiscie mozna Leo winic ze zle zmotywowal pilkarzy, ale do jasnej cholery, trener nie powinien ich motywowac, Oni sami zakladajac Orzelka powinni byc wystarczajaco zmotywowani.
Do oceny zmian tez bym podchodzil ostroznie. Co mial zrobic trener,ktory w pierwszej polowie wystawil najlepszych na dzien dzisiejszy a Oni stworzyli 1 sytuacje??? Probowal cos zmienic ale sie nie udalo...

Na koniec podkreslam,ze nie jestem ani zwolennikiem Leo ani jego przeciwnikiem... Oceniam a przynajmniej staram sie ocenic obiektywnie to co sie wydarzylo... i moim zdaniem w jakis 75% wine za porazke ponosza tylko i wylacznie pilkarze.
I takiej ich postawy jak dzisiaj nie jestem w stanie zrozumiec... podejrzewam ze nie tylko ja.

Ale oczywisice jak to u Nas wszystko spadnie na glowe Holendra,bo lesne ludki z PZPN tylk ona to czekaly... a nikt nie wezmie pod uwage postawy pilkarzy...

Do góry
#3018018 - 29/03/2009 12:32 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: igor81]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: igor81
Moim zdaniem ten mecz zawalili pilkarze a nie trener. Jezeli juz popelnil jakies bledy to nic w porowananiu z tym co pokazali zawodnicy. Uwazam ze jedenastka jaka wybiegla na ten mecz to na dzien dzisiejszy Nasi najlepsi, na co dzien grajacy i prezentujacy niezla forme w swoich klubach....
Przed meczem kazdy z nas ustala sobie, jaka widzialby jedenastke na dany mecz. Przed tym spotkaniem ja i podejrzewam ze nie tylko ja, wlasnie takich zawodnikow bysmy wystawili. Byl Jelen i R.Lewandowski, nie bylo Smolarka itd.

Do czego zmierzam... mecz ten przegrali swoja KATASTROFALNA postawa pilkarze. Jak mozna popelniac takie bledy na tym poziomie smirk Przeciez juz przed pierwsza bramka gospodarze mieli 2 dobre sytuacje po naszych bledach. W pierwszej polowie stworzylismy 1 sytuacje!!!
Trener ma wplyw na zespol tylko do pewnego stopnia, reszta w nogach pilkarzy.
Juz sam poczatek meczu "smierdzial". Bo z takim rywalem trzeba od poczatku zagrac ostro i zdecydowanie... tak zeby kosci piszczaly, wje.... sie pare razy zeby przeciwnik poczul... natomiast nasi wyszli z nastawieniem jak na San Marino...
Na Boruca tez bym wszystkiego nie zrzucal,bo wiadomo ze zawsze mozna strzelic wiecej niz sie straci,ale nie z taka gra...

Oczywiscie mozna Leo winic ze zle zmotywowal pilkarzy, ale do jasnej cholery, trener nie powinien ich motywowac, Oni sami zakladajac Orzelka powinni byc wystarczajaco zmotywowani.
Do oceny zmian tez bym podchodzil ostroznie. Co mial zrobic trener,ktory w pierwszej polowie wystawil najlepszych na dzien dzisiejszy a Oni stworzyli 1 sytuacje??? Probowal cos zmienic ale sie nie udalo...

Na koniec podkreslam,ze nie jestem ani zwolennikiem Leo ani jego przeciwnikiem... Oceniam a przynajmniej staram sie ocenic obiektywnie to co sie wydarzylo... i moim zdaniem w jakis 75% wine za porazke ponosza tylko i wylacznie pilkarze.
I takiej ich postawy jak dzisiaj nie jestem w stanie zrozumiec... podejrzewam ze nie tylko ja.

Ale oczywisice jak to u Nas wszystko spadnie na glowe Holendra,bo lesne ludki z PZPN tylk ona to czekaly... a nikt nie wezmie pod uwage postawy pilkarzy...


igor piwo

zupelnie sie zgadzam - niech mi ktos powie, ze mozna w tej chwili znalezc lepszych obroncow od: Dudki, Zewlakowa, Wasilewskiego czy Wawrzyniaka?

albo czy inny trener przewidzialby, ze beda popelniac tak katastrofalne bledy?

a co do Boruca ... od bohatera do zera, bledy katastrofalne, takich nawet nie pepelnia sie na szczeblu okregowym - wg mnie zbyt duzy mial udzial przy tym, ze nasi przegrali 2 ost mecze - zdecydowanie powinien grzac lawe, bo jest poprostu bez formy(chyba coraz mniej brakuje, zeby go nie trawili nie tylko protestanci z Glasgow)

Do góry
#3018181 - 29/03/2009 17:09 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: legias]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
No i stalo sie. Nie doceniacie Leo a on smieje sie w twarz zwlaszcza debilom z pzpn. Rozwiazanie kontrktu przez pzpn to idealne rozwiazanie dla holendra bo kase za zerwanie kontraktu dostanie wieksza niz by dostal za awans do MS a juz ma przeciez zaklepana inna ciepla posadke. Zyc i nie umierac. Tylko dlaczego naszym kosztem??

Do góry
#3018202 - 29/03/2009 17:25 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: magic321]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
a ja mimo wszystko Artura bede bronil.... bo co byscie Panowie zrobili gdyby to do Was Zewlak taka pilke dal??? Boruc widzial ze musi pilke szybko wybic, prawda jest taka ze on bledu nie popelnil.... jezeli kiedykolwiek graliscie na takim boisku to rozumiecie ze tego nie da sie przewidziec... obronca nie ma prawa dac takiej pilki w swiatlo bramki...

zauwazcie ze bramkarz Irlandii Polnocnej popelnil taki sam blad w pierwszej polowie... roznica??? jego obronca podal 20 metrow obok swiatla bramki

Do góry
#3018213 - 29/03/2009 17:33 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Boubson]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
jeśli widział jakie jest boisko mógł to przewidzieć zresztą miał troche czasu. przy 1 bramce tez ewidentnie zawinił. a takich farcofli on juz puszcza przez jakis czas...

Do góry
#3018241 - 29/03/2009 17:57 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: ice18]
12-latek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 4960
Skąd: na Rzeszowskim torze
Igor i bitnap zgadam sie z wami niemal w 100 % jednak az tak bym nie zwalał winy na Boruca... pierwsza bramka fakt, bład jak cholera ale w tej sytuacji kiedy starcilismy trzeciego gola, nie wiem nie potrafie tego wytłumaczyć racjonalnie ale cholera w powtorkach było widać jak na talerzu ze sytuacja podobna do sytuacji z meczu Anglia - Chorwacja... nie winił bym za to Artura do końca, niestety stało sie ale czy to w 100 % jego wina ze grali na kartoflisku? choc nie mozna im wytknac tego ze trzeba umiec grac w kazdych warunkach, irlandczycy sie do tego przystosowali, nasi natomiast liczyli ze mecz sam sie wygra frown

Do góry
#3018275 - 29/03/2009 18:12 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: solo24]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Boruc popelnil wczoraj dwa bledy dwa ktore skonczyly sie bramkami mowisz nie podaje sie w swiatlo bramki ok masz racje ale Boruc mial czas nie byl atakowany i popelnil blad wrecz smieszny czy widziales mecz Francji wczoraj??grali na takim samym klepisku i kazde zagranie francuskich defensorow do bramkarza bylo w swaitlo bramki!!!i ani razu sie nie pomylil a nie mial dwoch wybic tylko o wiele wiecej...Niestety nie mozemy bronic Boruca na Slowacji popelnil blad gdzie uciekly nam 3 pkt wczoraj Boruc znow si enie popisal jednak Boruc musi teraz odpoczac od reprezentacji i powinni dac szanse Fabianskiemu nie jestem jego zwolenikiem , ale narazie to naj bramkarz naszego kraju...Nie mowiac tylko o Borucu i jego bledach chcialbym zauwazyc ze fatalne bledy popelnial Dudka i dla tego pana kadry juz nie powinno byc nie pierwszy raz popelnia tyle bledow podaje napastikowi przeciwnika zamiast wybic ja w aut jak teraz dobrze mowi Kowalczyk w cafe futbol polecam posluchac nie kazdy musi sie zgadzac z tym co mowia ale kilka zdan ciekawych mozna wylapac

Do góry
#3018287 - 29/03/2009 18:18 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: CANTORO]
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
faktem jest,ze nasi zagrali fatalnie,ale nie ulega wątpliwości,ze Artur zawalił można powiedziec nawet "przegrał" drugi z rzędu mecz w tych kwalifikacjach...szkada bo osobiście go lubie ale może czas dac mu odpoczac...

Do góry
#3018293 - 29/03/2009 18:21 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: solo24]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Originally Posted By: solo24
Originally Posted By: Boubson
a ja mimo wszystko Artura bede bronil.... bo co byscie Panowie zrobili gdyby to do Was Zewlak taka pilke dal??? Boruc widzial ze musi pilke szybko wybic, prawda jest taka ze on bledu nie popelnil.... jezeli kiedykolwiek graliscie na takim boisku to rozumiecie ze tego nie da sie przewidziec... obronca nie ma prawa dac takiej pilki w swiatlo bramki...

zauwazcie ze bramkarz Irlandii Polnocnej popelnil taki sam blad w pierwszej polowie... roznica??? jego obronca podal 20 metrow obok swiatla bramki



mówisz pwoaznie??? crazy


Jasne że nie mówi smile Cóż zakochanym w Arturze miłość przesłania resztki obiektywizmu. Nie chodzi o to żeby kogoś zgnoić ale stwierdzić fakty. Abstrahując od panicznego zagrania Żewłakowa Boruc miał wystarczająco dużo czasu żeby spokojnie przyjąć piłkę i dopiero wykopnąć. Widział jaka jest murawa, w piłkę nie gra chyba od wczoraj. Również pierwsza bramka na jego konto, sorry ale jak bramkarz pozwala w polu 5 metrów na zgranie piłki głową ni to do niej wychodząc ni zostając w bramce to jak to nazwać? Na koniec a propos zagrań do bramkarza, we wczorajszym meczu ćwiczyliśmy to regularnie zaczynając od 8 sekundy meczu. No tak ale graliśmy z niebywale silnym przeciwnikiem więc to zrozumiałe smile

Do góry
#3018310 - 29/03/2009 18:29 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: di.canio]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Trudno spodziewać się krytki na postawę Boruca od kogoś kto jest z Warszawy smile Boruc się "skończył" w momencie jak stał się postacią numer jeden w prasie bulwarowej - Fakty i inne szmatławce żadnemu innemu polskiemu piłkarzowi nie poświecają tak dużo miejsca. W meczu ze Słowacją też się nie popisał zamiast 6 punktów mamy 0 . W następnych meczach powinien bronić Załuska ( jeżeli Fabiański i Kuszczak nie chcą , nie mogą).

Do góry
#3018311 - 29/03/2009 18:29 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: di.canio]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Nieważne kto by wczoraj stał między słupkami po tym co pokazali gracze z pola to nie miałoby to najmniejszego znaczenia...

Do góry
#3018329 - 29/03/2009 18:42 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Legia]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Originally Posted By: McDziarz
Nieważne kto by wczoraj stał między słupkami po tym co pokazali gracze z pola to nie miałoby to najmniejszego znaczenia...


A ja myślę że miałoby. Nie powiesz mi chyba że zawalenie 2 z 3 straconych goli w kluczowych momentach meczu nie ma wpływu na wynik. Oczywiście nasi nie zagrali wczoraj rewelacyjnie ale faktem jest że wczorajsza gra Boruca raczej nie dała im kopa do gry. Że wcześniej nieraz bronił nam mecze nie znaczy że teraz ma bronić za zasługi, powszechnie wiadomo było że ostatnio z jego formą nie jest najlepiej, w życiu prywatnym też nie jest spokojnie a to często się odbija na dyspozycji. Do tego dochodzi specyficzna otoczka meczu katolik, protestanci ble ble, presja trybun, nie trzeba być jasnowidzem żeby wyobrazić sobie jakie to może mieć konsekwencje. Reasumując Boruc spalił się psychicznie, już od jakiegoś czasu nie jest najlepszym bramkarzem jakim dysponujemy i jak widać postawienie na niego w tym meczu to było zbyt wielkie ryzyko.

Do góry
#3018357 - 29/03/2009 18:57 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: di.canio]
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
Originally Posted By: di.canio
Originally Posted By: McDziarz
Nieważne kto by wczoraj stał między słupkami po tym co pokazali gracze z pola to nie miałoby to najmniejszego znaczenia...


A ja myślę że miałoby. Nie powiesz mi chyba że zawalenie 2 z 3 straconych goli w kluczowych momentach meczu nie ma wpływu na wynik. Oczywiście nasi nie zagrali wczoraj rewelacyjnie ale faktem jest że wczorajsza gra Boruca raczej nie dała im kopa do gry. Że wcześniej nieraz bronił nam mecze nie znaczy że teraz ma bronić za zasługi, powszechnie wiadomo było że ostatnio z jego formą nie jest najlepiej, w życiu prywatnym też nie jest spokojnie a to często się odbija na dyspozycji. Do tego dochodzi specyficzna otoczka meczu katolik, protestanci ble ble, presja trybun, nie trzeba być jasnowidzem żeby wyobrazić sobie jakie to może mieć konsekwencje. Reasumując Boruc spalił się psychicznie, już od jakiegoś czasu nie jest najlepszym bramkarzem jakim dysponujemy i jak widać postawienie na niego w tym meczu to było zbyt wielkie ryzyko.


ja uważam,ze miałoby i to spory gdyz nasi grajkowie zupełnie inaczej radzą sobie na boisku prowadząc a zupełnie inaczej jak przegrywaja i to po takiej bramce....często poprostu przez ładne kilkadziesiąt minut nie wiedza jakby co się dzieje na boisku...moje zdanie jest takie,ze z całym szacunkiem i sympatią do Artura ale z 5 bramek ostatnio straconych w eliminacjach 3 zawalił niestety on frown

Do góry
#3018506 - 29/03/2009 19:58 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: solo24]
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Hmmm... tak jak wspomnialem zaczela sie nagonka na trenera...

Narazie w programie Cafe Futbol. Wlasnie jestem po programie gdzie analizowano wczorajszy mecz. Szczerze to noz mi sie w kieszeni otwiera kiedy slysze madrosci Koltonia... Zarowno On jak i Borek jednak widzieliby inaczej reprezentacje... To niech zostana selekcjonerami i pokaza na co ich stac...

Krytykowac jest bardzo latwo a ocenic obiektywnie trudniej co pokazuja obaj Panowie... wiadomo nie od dzisiaj ze z Leo maja na pienku,ale to nie powinno miec znaczenia w obiektywnej ocenie. Zarzut ze Dudka zagral na srodku a nie obok M.L. jest smieszny... przeciez w Wisle Dudka gral na srodku i to z powodzeniem... Byl w dobrej formie to trener go wystawil na pozycji gdzie go potrzebowal najbardziej i gdzie kiedys gral i ma doswiadczenie... A juz mowienie o powolaniu Szczota i ewentualnym go wystawieniu to chyba jakis dobry zart Pana K. laugh

Powtorze jeszcze raz nikt nie byl w stanie przewidziec tak slabej postawy zawodnikow...

Moim zdaniem trener desygnowal najlepszych na dzien dzisiejszy zawodnikow do gry w systemie ktory od poczatku pracy z reprezentacja preferowal... jest w tym konsekwentny... Gralismy jednym napastnikiem i grac bedziemy...

Rowniez uwazam ze nie ma co winic Boruca za 3 bramke... Obronca nie ma prawa podawac do bramkarza w swiatlo bramki w normalnych warunkach a juz na pewno nie w takich jak wczoraj... Uwazam tak od kiedy bramkarz nie moze lapac pilki w rece od swojego zawodnika...

Rowniez nie powazne jest wytykanie ile selekcjoner zarabia... Sorry,ale ktos te warunki zaakceptowal, byly negocjacje i nie ma co sie dziwic ze Leo chcial zarabiac jak najwiece... kto z nas by sie nie targowal o jak najwieksze zarobki... Jak daja to biore...

Ktos czytajac moje spostrzezenia moze dojsc do wniosku,ze jestem zwolennikiem Leo. NIE, nie jestem... obiektywnie jedynie staram sie ocenic wczorajszy mecz i dla mnie zawalili go pilkarze... Jezeli zwolnia Leo to ani nie bede plakal ani sie cieszyl...

Ale oczywiscie PZPN i "przychylni" dziennikarze uznaja wczorajszy mecz za dobra okazje do ataku na trenera, niczym w polityce: politycy z jednego ugrupowania wykorzystuja mozliwosc ataku na druga partie...

Na koniec najwazniejsze to co napisalem w pierwszym poscie po tym meczu a co potwierdzil w wywiadzie pomeczowym jeden z 3 zawodnikow ktorzy pokazali sie pozytywnie,czyli M.Lewandowski: "nie ruszajcie trenera to My jestesmy winni, nie wykonalismy zalozen taktycznych" plus do tego co wszyscy podkreslali " Nie podjelismy walki"... i to jest najlepsze podsumowanie kogo powinnismy winic za ta porazke...

Koniec stop

Do góry
#3018538 - 29/03/2009 20:10 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: igor81]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: igor81
M.Lewandowski: "nie ruszajcie trenera to My jestesmy winni, nie wykonalismy zalozen taktycznych" plus do tego co wszyscy podkreslali " Nie podjelismy walki"... i to jest najlepsze podsumowanie kogo powinnismy winic za ta porazke...



piwo nic dodać, nic ująć

Do góry
#3019804 - 30/03/2009 02:57 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: igor81]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Originally Posted By: igor81
Hmmm... tak jak wspomnialem zaczela sie nagonka na trenera...

Narazie w programie Cafe Futbol. Wlasnie jestem po programie gdzie analizowano wczorajszy mecz. Szczerze to noz mi sie w kieszeni otwiera kiedy slysze madrosci Koltonia... Zarowno On jak i Borek jednak widzieliby inaczej reprezentacje... To niech zostana selekcjonerami i pokaza na co ich stac...

Krytykowac jest bardzo latwo a ocenic obiektywnie trudniej co pokazuja obaj Panowie... wiadomo nie od dzisiaj ze z Leo maja na pienku,ale to nie powinno miec znaczenia w obiektywnej ocenie. Zarzut ze Dudka zagral na srodku a nie obok M.L. jest smieszny... przeciez w Wisle Dudka gral na srodku i to z powodzeniem... Byl w dobrej formie to trener go wystawil na pozycji gdzie go potrzebowal najbardziej i gdzie kiedys gral i ma doswiadczenie... A juz mowienie o powolaniu Szczota i ewentualnym go wystawieniu to chyba jakis dobry zart Pana K. laugh

Powtorze jeszcze raz nikt nie byl w stanie przewidziec tak slabej postawy zawodnikow...

Moim zdaniem trener desygnowal najlepszych na dzien dzisiejszy zawodnikow do gry w systemie ktory od poczatku pracy z reprezentacja preferowal... jest w tym konsekwentny... Gralismy jednym napastnikiem i grac bedziemy...

Rowniez uwazam ze nie ma co winic Boruca za 3 bramke... Obronca nie ma prawa podawac do bramkarza w swiatlo bramki w normalnych warunkach a juz na pewno nie w takich jak wczoraj... Uwazam tak od kiedy bramkarz nie moze lapac pilki w rece od swojego zawodnika...

Rowniez nie powazne jest wytykanie ile selekcjoner zarabia... Sorry,ale ktos te warunki zaakceptowal, byly negocjacje i nie ma co sie dziwic ze Leo chcial zarabiac jak najwiece... kto z nas by sie nie targowal o jak najwieksze zarobki... Jak daja to biore...

Ktos czytajac moje spostrzezenia moze dojsc do wniosku,ze jestem zwolennikiem Leo. NIE, nie jestem... obiektywnie jedynie staram sie ocenic wczorajszy mecz i dla mnie zawalili go pilkarze... Jezeli zwolnia Leo to ani nie bede plakal ani sie cieszyl...

Ale oczywiscie PZPN i "przychylni" dziennikarze uznaja wczorajszy mecz za dobra okazje do ataku na trenera, niczym w polityce: politycy z jednego ugrupowania wykorzystuja mozliwosc ataku na druga partie...

Na koniec najwazniejsze to co napisalem w pierwszym poscie po tym meczu a co potwierdzil w wywiadzie pomeczowym jeden z 3 zawodnikow ktorzy pokazali sie pozytywnie,czyli M.Lewandowski: "nie ruszajcie trenera to My jestesmy winni, nie wykonalismy zalozen taktycznych" plus do tego co wszyscy podkreslali " Nie podjelismy walki"... i to jest najlepsze podsumowanie kogo powinnismy winic za ta porazke...

Koniec stop



podpisuje się obiema rękami pod tym co tu jest napisane ;-)

Do góry
#3019886 - 30/03/2009 03:15 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Tom182]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Pomnik gburowi z Holandii zbudujcie najlepiej blush Dziennikarze są od oceniania czy to się komuś podoba czy nie! Za TO IM PŁACĄ w TV, żeby się wypowiadali na tematy związane z piłką, a jak komuś się nie podoba to niech sobie na inny program przełączy. Dobrze mówili i tyle. Lewandowski na prawej pomocy w ogóle nie anagżował się w grę obronną przez co grający notabene słaby mecz Wasyl miał trudne zadanie i Kołtoń z Borkiem to wytkneli. Siedzący w studiu Kowal grał (tak grał a nie siedział na ławce!) w silnej lidze hiszpańskiej, o której 99% obecnych kopaczy z Polski może tylko pomarzyc więc też może się wypowiadac i recenzowac innych. Ponadto może sięgniemy pamięcią skąd wzięła się niechęc panów B. i K. do Leo? Stąd, że ten wielki mag i guru trenerki poprosił ich do siebie bodajże przed Euro i chciał ich pouczac co mają pisac i mówic na jego temat itp. Jawne kpiny i tyle. Wielokrotnie zachowywał się jak gbór, święta krowa i cham. Miał w dupie swojego pracodawcę czyli PZPN, kłamał i pouczał. Obrażał trenera, któy zdobył 3 m-ce na Świecie, a on sam nawet meczu nie wygrał w mistrzowskiej imprezie taki kozak z niego blush Leo won i tyle!!! Złotousty: Paweł Brożek? Nie za słaby! Kilka miesięcy później chłopak ratuje mu dupę w meczu z Czechami bo nagle przez przerwę letnią wskoczył na international level. Jawne kpiny. Taktyka z dupy, selekcja do dupy, zero wzięcia winy na własne barki. Wszyscy są winni tylko nie największy mag trenerski i guru. Amen.

Do góry
Strona 9 z 21 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 20 21 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, igea23, akagi, Sensei), 3535 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581825 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49