Strona 6 z 21 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 20 21 >
Opcje tematu
#2593213 - 11/09/2008 05:24 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Amkwish]
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
Ja widze ze Luxemburg jest specjalistą od niespodzianek - niedawno:

Białoruś - Luxemburg 0-1

teraz Szwajcaria - Luxemburg 1-2

Patrząc na czysto piłkarskie umiejętności - to niemożliwe...

Do góry
Bonus: Unibet
#2593217 - 11/09/2008 05:25 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Komentator]
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
No bo czy ktoś o zdrowych zmysłach przypuszcałby taki wynik??

Do góry
#2593489 - 11/09/2008 14:21 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Amkwish]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa



\:D

Podam od razu typ na sobotę

Barcelona - Santander X2

Pozdrawiam

amk[/quote]


Amkwish czy Ty nie podchodzisz zbyt pesymistycznie do Barcelony w tym sezonie? Jakie masz argumenty za tym, że Barca nie wygra u siebie z Santanderem?

Do góry
#2593511 - 11/09/2008 15:32 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Mindman]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Under naszych po 4,25 izi \:D

X/2 też było całkiem blisko ;\)

Włochy under \:\)
Łotwa under \:\)
Rosja \:\)

PS brawa dla Anglików

Do góry
#2593777 - 11/09/2008 19:22 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: dwazwierzatka]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: dwazwierzatka


Amkwish czy Ty nie podchodzisz zbyt pesymistycznie do Barcelony w tym sezonie? Jakie masz argumenty za tym, że Barca nie wygra u siebie z Santanderem?


Ciekaw jestem jakie są argumenty za tym ,ze wygra ?

Reszta w temacie o Primera Division

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2594028 - 11/09/2008 21:48 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Amkwish]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
bardzo dziwna ta Europa.

Rumuni w meczach o punkty z Litwą u siebie i na wyjezdzie z Wyspami Owczymi a więc zespołami które słuzą dostarczaniu punktów faworytom w eliminacjach zanotowali bilans bramek w tych 2 meczach 1-3 !!!
Rumuni przeciez byli w grupie smierci na Euro i spisali sie tam calkiem dobrze.

To co Szwajcarzy wczoraj zrobili u siebie z Luxemburgiem zastanawia mnie 1-no czy to juz bedą standardy europejskie w kwalifikacjach czy po prostu wielki wypadek przy pracy ???

Rosja 3-ci zespol Europy meczy zwyciestwo z oslabiona Walia u siebie,ktora kilka dni wczesniej wymeczyla zwyciestwo u siebie z Azerami,ktorzy z kolei nie byli w swoim specyficznym klimacie pokonac Liechtensteinu u siebie.
Gdyby Walijczycy wykorzystali 11-ke przy stanie 0-0 rezultat pewnie bylby korzystny dla Wyspiarzy,podobnie jak San Marino w meczu z Polakami.

W tym kontekscie mozna powiedziec ,ze nie dziwia wygrana u siebie Mistrzow Europy z Bosnia ledwie 1-0,porazka Wice mistrzow swiata w Austrii,czy remis Vicemistrzow europy w Finlandii.

Do góry
#2640988 - 07/10/2008 16:17 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: phantom]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Mysle ze warto juz zaczac rozmowy na temat sobotnich meczów eliminacyjnych.
Pod zastanowienie:
Serbia - Litwa kurs na Litwinów ponad 5
Słowenia - Polnocna Irlandia, na Irlandie kurs 3,8
Germany - Rosja - Rosjanie za 4,2
Polska - Czechy - Czechy za 2,65

Myśle ze zapowiadaja sie ciekawe spotkania a i kursy kuszace

Do góry
#2641042 - 07/10/2008 17:05 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Davidian]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Akurat z tego zestawu najbardziej widzi mi się czeska dwójka z najniższym kursem.

co do Litwinów, ok zachwycili, mogą namieszać, ale nie sądzę by mieli po 3 meczach komplet pkt, Serbowie z nowymi nadziejami, u siebie mocni, z wieloma gwiazdami, presja na wynik jest spora, ale żeby coś osiągnąć to takich meczów przegrywać nie mogą, wtopili z Francją na wyjeździe, u siebie taki numer się nie zdarzy, moim zdaniem Serbija win bez dwóch zdań

Irlandczyków też bym nie przeceniał, wątpię by udała się taktyka murowanko -> kilka wypadów, gol, dar z niebios i 3 punkty ;\)
Słoweńcy również po latach posuchy są na ogromnym głodzie z dużymi nadziejami, u siebie mocni, zdyscyplinowani, oglądałem część meczu ze Słowacją i wydaje mi się ze z taką Słowenią Irlandia nie ma szans, a już na pewno jak pierwsza straci bramkę, w tym spotkaniu ja bym raczej upatrywał po całkiem fajnym kursie zwycięstwa gospodarzy

co do Ruskich... kto wie, ciekawy mecz, jakoś specjalnie przekonany nie jestem ale na dziś dzień przy tak wyśrubowanym kursie zwycięstwo Sbornej wydaje się niezłym value. faworytem mimo wszystko będą Niemcy, over też powinien być dobrym typem na ten mecz, aczkolwiek chciałbym poznać więcej szczegółów nim się więcej wypowiem

no i Nasi \:\)
jak jest każdy wie, pozytywów niemalże brak i wydaje mi się że tylko swojej indolencji Czesi będą winni jeśli nie wywiozą 3 pkt.
Polacy potrafią czasem o dziwo zagrać dobry mecz z Czechami, Ukrainą czy Rosją, więc w tym także należy jakoś upatrywać szansy dla nas.. że dyspozycja dnia uratuje wizerunek polskiej piłki
Czesi jednak z Cechem bramce i stabilną obroną z Serie a + ujfalusi mogą być bardzo trudni do pokonania, ba .. wydaje mi się że jeśli nie błyśnie Lewandowski to gola nie zdobędziemy
mamy szczęście że Rosicky jest jeszcze kontuzjowany, bo z nim środek pola byłby całkowicie opanowany

na pierwszy rzut oka myślę że obudzą się Szwajcarzy, a i chyba warto zagrać Ukraińców 1 DNB, ponadto w Szwecji śmierdzi remisem \:\) aha i z wyższych kursów rozpatrzę zwycięstwo Francji w Rumunii ale o tym nie dziś

Do góry
#2650521 - 11/10/2008 21:33 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: mura]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Za kilka godzin rusza cala seria spotkan, a tu cisza...

Zaczne od naszego spotkania, co tu duzo mowic jakos nie wierze w zwyciestwo naszych orlow.Mysle ze warto sprobowac remisu , oraz zwyciestwa Czechow.Nie bede sie wdawal w jakas szersza argumentacje, po prostu wyzszosc umiejetnosci,szersze pole manewru co do skladu,wieksza ilosc klasowych graczy grajacych na codzien w b.dobrych lub dobrych klubach itd., w meczach o punkty jest to bardzo istotne.

Z pozostalych spotkan mysle ze Slowency sa w stanie pokonac Irlandczykow z Pln.Glowny argument to boisko u siebie,tylko to mnie przekonuje gdyz uwarzam ze te zespoly prezentuja taki sam poziom,ale jest to dla mnie wystarczajace.
Ciekawie zapowiada sie tez mecz Szkocji z Norwegia,podobnie jak wyzej,ze wzgledu na wlasne smiecie wyspiarze powinni to wygrac.
W meczu Rumunia -Francja szukalbym remisu.

Z teoretycznie latwiejszych meczy mysle ze nie powinny miec problemow,Serbia,Turcja i mimo wszystko Szwajcaria ktora ostatnitnia wpadke powinna potraktowac jako wypadek przy pracy.
Najwieksze watpliwosci sprawia mi mecz Niemcow z Rosjanami,ale po dluzszym namysle jednak stawiam na gospodarzy.

Jesli mialbym szukac niespodzianek to mysle ze warto zaryzykowac remisy w meczach Wegry-Albania i Luxemburg- Izrael..
Zwlaszca tenm ostatni kusi kursem 5.00, a ze Luxemburg juz nie raz postarala sie o sensacje, mysle ze na wlasnych smieciach jest w stanie to osiagnac...

Piszcie co myslicie...

Do góry
#2650585 - 11/10/2008 22:03 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kamasutra]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
Prwie się zgadzam z jednym małym wyjątkiem-Turcja-Bośnia i Hercegowina.Myślę ,że jednak Turcy będą się męczyli i nie będzie to spacerek.W eliminacjach do EURO 2008 Turcy wygrali 1-0 i przegrali 2-3 z Bośnią i Hercegowiną.Był jeszcze tow mecz i Bosnia wygrała 2-0.Bosnia te eliminacje zaczeła całkiem całkiem minimalna porażka z Hiszpanami i zwycięstwo z Estonią 7-0.Czy będzie to mecz z teoretycznie łatwiejszych??Zobaczymy.....

Do góry
#2650588 - 11/10/2008 22:05 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kamasutra]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: kamasutra

Z pozostalych spotkan mysle ze Slowency sa w stanie pokonac Irlandczykow z Pln.Glowny argument to boisko u siebie,tylko to mnie przekonuje gdyz uwarzam ze te zespoly prezentuja taki sam poziom,ale jest to dla mnie wystarczajace.



Interpunkcje Ci podaruje, ale nad tym kwiatkiem nie mogłem przejść obojętnie ;\)

Uważam :), że "boisko u siebie" to może się okazać za mało. Słoweńcy nie są tacy mocni jak się niektórym wydaje. Birsa i Koren to ich najlepsi chyba zawodnicy, może jeszcze bramkarz Handanovic, ale już atak nie sprawia najlepszego wrażenia. Z resztą jeżeli spojrzeć w statystyki spotkań u siebie, to Słoweńcy z teoretycznie łatwiejszymi rywalami nigdy nie mieli lekkiej przeprawy.

Północna Irlandia wszyscy wiemy jak gra - siłowy futbol, dużo walki, biegania, mniej finezji ;\) Wraca do składu ważny dla nich zawodnik - Davis z Rangersów, który powinien zapewnić większy spokój w środku pola. Atak z Laffertym również z Rangersów i znanym wszystkim Healym wygląda moim zdaniem nieźle, a na pewno lepiej niż atak gospodarzy.

Remis z Pepikami co prawda u siebie, ale mimo wszystko, to naprawdę niezły rezultat.

To spotkanie wygląda underowo, a co do 1X2 to próbowałbym 2 DNB.

Jeżeli chodzi o inne typy. Dla mnie przeszacowany jest win Gruzji, który zagrałem. To chyba efekt postawy cypryjskich klubów w pucharach, ale nie zapominajmy, że gdyby nie Sosiny, Savio i inni stranieri ;\) to cypryjskie kluby oglądałyby LM tylko w tv. Dodatkowo Gruzini zagrają wreszcie w Tbilisi.

Bez szaleństw z kursami, ale wierzę również w rehabilitację Helwetów oraz zwycięstwo Serbii z rewelacją eliminacji Litwą.

Poza tym jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby żadnych punktów nie wywiozła z Ukrainy Chorwacja. Dla mnie Modric i spółka są po prostu piłkarsko lepszym zespołem, a motywacji po ostatniej wtopie z Angolami na pewno nie zabraknie. Poza tym liczę na to, że Chorwaci będą mogli grać swoją piłkę - szybkie wyjście z kontrami, bo Szewczenki ;\) i inni nasi sąsiedzi nie będą przecież u siebie grać na 0:0. Chorwacja X2.

Co do wspomnianych Angoli - nie od dziś wiadomo, że takie mecze nie są ich specjalnością i często kończą się wymęczonym zwycięstwem. Dziś również pogromu bym się nie spodziewał i jakiś under 3,5/under 4,5 jest godny rozważenia.

PS z @murą nie zgadzam się w wielu kwestiach, ale muszę mu oddać, że typy ma czasami naprawdę dobre i warto go poczytać )

Do góry
#2650613 - 11/10/2008 22:23 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Mindman]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Dzieki za sprostowanie:)- mam na mysli interpunkcje....

Co do dygresji na temat meczu Slowenia-Irlandia Pln.,mysle ze Irlandczycy sa o wiele bardziej grozni na wlasnym terenie. W meczach wyjazdowych nie prezentuja juz takiej pewnosci siebie,ich walecznosc to w duzej mierze wlasne boisko,to jest domena wszystkich wyspiarskich druzyn procz Anglii.Ich sila tkwi we wlasnym boisku,to jest argument ktory mnie przekonuje analizujac to spotkanie...

Do góry
#2650646 - 11/10/2008 22:36 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kamasutra]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

Może jednak nie będzie tak źle? \:\)

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=99714

"Wyspiarze w sobotę spotykają się w Mariborze ze Słowenią, gdzie na 12 000 fanów 1200 będzie z Irlandii. - Myślę, że zrobią wystarczająco dużo hałasu, byśmy poczuli się jak w domu - powiedział Worthington."

;\)

Do góry
#2650738 - 11/10/2008 23:11 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Irlandia Polnocna strzeli bramke 8/10

Kazda ekipa ma kiedys tam swoje 5 minut ,czas na Irlandczykow.
Oni juz nie sa ogorami ,a takie porazki jak z Polska 0:3 juz sie nie zdarzaja.
Przelomowym meczem dla repry NI byl mecz z Hiszpania ,wygrany u siebie 3:2 ,po nim wyszli z cienia ,a Healy zostal gwiazda \:\)
Ambicja ,wola walki i chec pokazania ,ze nie sa chlopcami do bicia musi zaowocoac chocby jednym golem w Mariborze.

Niemcy - Rosja BTS

Obie ekipy maja wielka sile ofensywna ,czego rzec nie mozna o postawie linii obronnych.
Wynik tego meczu jest dla mnie trudny do przewidzenia ,ale nie wyobrazam sobie, by zagrano na 0:0.
Raczej 2-3 bramki powinny wpasc ,mam nadzieje ,ze do obu siatek.

I wreszcie NASI

Gram czysta "dwojke" na Czechow.

Powodow jest wiele i nie bede powtarzal tego ,o czym juz inni pisali w tym topiku.

Natomiast skupie sie troche nad tym ,kto moze przeszkodzic naszym Orlom w osiagnieciu zasluzonej porazki \:\)

Wlasnie ten PLUS ,Mura ,ten plus do wloskiej obrony.
Tak...Ujfalousi.
Ten gracz jest wyraznie pod forma i niech nikogo nie zwiedzie to ,ze gra w pierwszym skladzie swojej nowej ekipy.
Obserwowalem jego poczynania w 4 ostatnich meczach ligowych i nie poznaje tego zawodnika.
Gdzies zatracil werwe ,jest jakis ociezaly ,malo zwrotny ,taki "rasiakowaty" po trosze.

I wlasnie ON stanowi szanse ,by Polska zdobyla gola ,a jezeli nie ,to pan Ujfa zarobi na bank zoltko ,tylko niech sprobuje powstrzymac Blaszczykowskiego.

Tak wiec zamiast planowanej 8/10 zagram

7/10 na Czechow i 1/10 na kartke dla Ujfy \:\)

Postawilem rowniez over 3,5 kartek w meczu Szkocja - Norwegia.
W pojedynku drwali powinno co nieco poiskrzyc.

Pozdrawiam

amk

Do góry
#2650757 - 11/10/2008 23:17 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Conrad]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Anglia-Kazachstan 1
Mecz bez historii.Anglicy u siebie pewnie się czują.Komplet punktów wyspiarze mają i powinni dalej być zespołem z kompletem punktów po trzech meczach.A dodatkowo mają grać ustwaieniem 1-4-3-3.Kazachstan na wyjazdach to "chłopcy do bicia"

Dania-Malta 1
Duńczycy zawiedli w kwalfikacjach do Euro i teraz pora na poprawę.Dania prezentuje świetną piłkę i należy do czołówki europejskiej i są w grupie"śmierci",więc nie mogą sobie pozwolić na niespodziankę w tak prostym meczu.

Luksemburg-Izrael 2
Luksemburg wprawdzie zdobył już 3 punkty,ale w tym spotkaniu niech nie liczą na jakieś punkty.Mecz wprawdzie może być ciekawy ale to Żydzi wygrają ten mecz.W kawalfikacyjnych meczach pokazują się nieźle i może tym razem los szczęścia im dopisze i awansują do MŚ.I są w nienajsilniejszej grupiue bo mogą powalczyć z Grekami.

Grecja-Mołdawia 1
Grecy to faworyci spotkania i bezproblemowo wygrają ten mecz i zdobędą kolejny komplet punktów i umocnią się na pozycji lidera,zaś Mołdawia pozostanie dalej bez punktów.

San Marino-Słowacja 2
San Marino to amatorzy,zaś Słowacy to groźna drużyna.Słowacy może popiszą się lepszą grą niż "nasza reprezentacja" w meczu z ekipą gospodarzy.

Walia-Liechtenstein 1
Walia może popisze się lepszą grą w tym meczu,niż w porzednim spotkaniu z Azerami.Atut boiska zadecyduje w tym spotkaniu i dodatkowo Liechtenstein to zespół własnego boiska.Inny wynik niż wygrana Walii to sensacja.

Estonia-Hiszpania 2
Estonia to zespół bez punktów,Hiszpania to mistrzowie Europy i dodatkowo komplet punktów mają i Hiszpanie rzadko zawodzą w spotkaniach kwalfikacyjnych.

Belgia-Armenia 1
Belgowie są w trudnej grupie,ale mogą powalczyć i nawet załapać się do baraży,więc komplet punktów muszą zdobyć.Grają u siebie,zaś Ormianie to zespół niebezpieczny na własnym terenie.

Mecze te są wprawdzie o niskich kursach,zaś za większą kwotę można zagrać i pewne pieniądze wziąść.

Do góry
#2650765 - 11/10/2008 23:21 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: kamasutra]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: kamasutra
ich walecznosc to w duzej mierze wlasne boisko,to jest domena wszystkich wyspiarskich druzyn procz Anglii.


Bez obrazy ,ale takimi komunalami nie uzasadnia sie typu na forum ....bukmacherskim \:\)

Poza tym na trybunach zasiadzie okolo 10 tysiecy Slowencow ,ktorych miloscia jest koszykowka ,pilka reczna i sporty zimowe oraz ponad tysiac zagorzalych kiboli z Wyspy.
Irlandia zagra wiec....prawie u siebie

Do góry
#2650794 - 11/10/2008 23:31 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Amkwish]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Amkwish z tego co mówią Słoweńcy wynika coś innego cytuję za użytkownikiem z ba ze Słoweni: ''The stadium in Maribor sold out for weeks already, meaning fans will (again)
be of a great importance... ''

Do góry
#2650819 - 11/10/2008 23:40 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Lawyer]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Lawyer
Amkwish z tego co mówią Słoweńcy wynika coś innego cytuję za użytkownikiem z ba ze Słoweni: ''The stadium in Maribor sold out for weeks already, meaning fans will (again)
be of a great importance... ''




nie bardzo rozumiem co tu "innego" wynika?

Po prostu biletów już nie ma od dłuższego czasu.

http://www.stadiumguide.com/ljudskivrt.htm

Teraz pojemność stadionu to nieco ponad 12,000. Czy to tak dużo? Procentowo 1/10 z tych osób będą stanowić przyjezdni, więc? \:\)

Do góry
#2650902 - 12/10/2008 00:07 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mindman

Teraz pojemność stadionu to nieco ponad 12,000. Czy to tak dużo? Procentowo 1/10 z tych osób będą stanowić przyjezdni, więc? \:\)


Wlasnie ,dla kibicow z Irlandii Polnocnej przeznaczono 10% biletow.
Stadion jest malutki ,bardzo kameralny ,tym bardziej bedzie wiec slychac przyjezdnych.

Na meczu Barca - Wisla bylo 65 tysiecy widzow ,w tym 2 tysiace z Polski.
Smiac mi sie chcialo ,bo wlasnie tych ostatnich bylo slychac przede wszystkim \:\)

Wracajac do meczu to dzis Slowency nie moga sobie pozwolic na taki komfort ,jaki mieli w meczu z Polska.
Beda musieli stosowac atak pozycyjny ,a to nie jest ich mocna strona ,tym bardziej ,ze odczuja pressing Irlandczykow.

Wielka szansa dla Polnocnej Irlandii ,moim zdaniem nie zmarnuja.

Do góry
#2650909 - 12/10/2008 00:09 Re: Eliminacje MŚ 2010 r. (Europa) [Re: Mindman]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Niemcy - Rosja

Będzie tylko o gościach \:\)
U Ruskich nie zagrają Pawluczenko, Torbiński i Kołodin. Przed meczem dowiemy się czy zagrają Pogrebniak i Bilatedinov. W trybie awaryjnym do składu powołani z Loko Syczew i Głuszakow. Do ataku dołączył Prudnikov. Właśnie zestawienie ataku to duży problem dla Sbornej ;\) Bo w formie i Dzogojew z CSKA (kilka bramek ostatnio w lidze) i powołany w trybie awaryjnym Syczew (dzięki niemu Loko jeszcze coś jest w stanie wygrać w lidze). Ofensywa Rosji mocna. Niemcom 3 gole wbiła Finlandia. Dlatego zagram tu over. Pewnie 2,5. Zagrałbym Dzogojew strzeli ale pewnie nie wyjdzie w podstawowej 11.

Do góry
Strona 6 z 21 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 20 21 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, poozon, burbon, wHiTe_StAr, VVega, pacyfista, igea23, Igor), 3273 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583189 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07