Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2810786 - 05/01/2009 16:14 Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja
Gadzina Offline
veteran

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1416
Skąd: Lublin
Witam, myslę że nadszedł odpowiedni czas na rozegranie kolejnej tury naszego hokejowego konkursu.

Do góry
Bonus: Unibet
#2810930 - 05/01/2009 21:04 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Gadzina]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Może niech któryś mod zorientowany w konkursie edytuje post i zarzuci "uaktualniony" regulamin. Bo od kilku edycji jest zmieniony a czasami brak wzmianek. Choćby o bonusie za komplet w podstawie.

No to dorzucę się do puli smile
Może tym razem uda się Was oskubać wink
A jak nie to zabawa i tak dobra.

Do góry
#2812243 - 06/01/2009 06:16 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Vader]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
NO ja standartowo jestem ! Ale trzech to nas malo .
Choc ostatniemi czasy jakby lekkie ozywienie w tematach hokejowych - moze jakies nowe narybki.

Do góry
#2812255 - 06/01/2009 06:19 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
OTO regulamin staralem sie go poprawic ale powiedzcie gdzie jeszcze cos jest nie tak, a co ustalilismy

1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 i 9 spotkanie tzw. UNDERDOG .
- typujemy maksymalnie 4 typy dziennie - łącznie z UNDERDOGIEM
- mecze wpisujemy w tych samych dniach w których dane spotkanie ma się odbyć- nie dotyczy to NHL.
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach w tygodniu przy czym wolno podać tylko 1 UNDERDOGA dziennie, 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraźnie zaznaczone, iż to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyć, ze jest to UNDERDOG)
- buki (STS, Fortuna , Toto-Mix, Milenium, Bwin, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, Bet365, Pinnacle, Sportingbet, Olympic, Ladbrokes )
- mecze, które obstawiamy mogą pochodzić z 1 i 2 lig światowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe, puchary kraju
- nie gramy meczow z lig nizszych niz 2-ga w danym kraju
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje, gramy tez H2H miedzy dwoma zawodnikami ( punkty w klasyfikacji kanadyjskiej , gole )
- jażdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.

2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być)
- przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix, Millenium )musimy uwzględniać podatek "w zaokragleniu" (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60)
- kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ze starych ulotek STS czy Profesjonala)
- UNDERDOGI podajemy po kursie większym/równym 2,2 natomiast od "uliczników" kurs musi być większy/równy niż 2,4
- nie istotna jest wysokość kursu, liczy się sam mecz.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które się skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądź daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków
-typy podajemy do momentu przyjmowania zakladow przez danego buka (naziemni do rozpoczecia spotkania gdyz np sobota niedziela wczesniej zamykaja).
- nie wolno grac ewidentnych pomyłek buków
- typ podany niezgodnie z regulaminem ale nietrafiony traktowany jest jako nietrafiony natomiast jesli typ byl trafiony trzeba go powtorzyc.Poprawki i uzupelnienia do chwili zakonczenia przyjmowania zdarzen

3. Trafione i niecelne typy są sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2)
- jeśli uczestnik konkursu podał typ , na ktorego zgodnie z zasadami bukmachera przysluguje ZWROT moze on powtorzyc dany typ ( musi to tylko dokladnie opisac za co jest zagrany ten zwrot)
- trafiony typ za UNDERDOGA (UD) jest liczony jako +2, niecelny jako 0.
- trafienie bilansu typów podstawowych 7-0 daje 2 dodatkowe punkty
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- XV edycja
- edytowanie postów jest zabronione .

4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop =
- UNDERDOGA mogą typować 2 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa)
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 3 osoby (UNDERDOG 2)
- jeśli ktoś będzie typował ten mecz jako 4 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać.
- UNDERDOGÓW nie można grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym
- z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku


5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika do dnia ...... roku włącznie
- po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostają wykreśleni z konkursu
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie należy zaznaczyć nicka, który będzie brał udział w konkursie
- Podział puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie
- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu to nagrody sa proporcjonalnie dzielone pomiedzy zainteresowanych.

6. Czas trwania konkursu
- konkurs zaczyna się z dniem ...... (poniedziałek).
- definitywny koniec XIII edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce po pełnych 10 tygodniach gry
- możliwość tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby była mała ilość meczy do typowania (ogłaszane zaraz na początku tygodnia)


WAZNE INFORMACJE:
1. Mozna podac do 4 typow jednego dnia ( lacznie podstawowe z dogiem) przez danego uczestnika.

2. W przypadku zwrotu za jakies wydarzenie( asian handicup, czy total na linii 5,0 postepujemy zgodnie z zasadami dangeo buka gdzie bylo grane ) czyli najczescij powtorzenie typu na ogolnych zasadach.

3. Z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego tego pojedynku - a wiec nie mozna juz grac ponizej 1,5 i np remis w tercji lub bramka do 9 min i over w meczu.

NOWINKI:
a) Obnizamy UD do kursu 2,20 - buki netowe 2,40 - buki "uliczne"
b) Każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.

Do góry
#2812267 - 06/01/2009 06:22 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Start - mysle ze realny termin 19 stycznia za dwa tygodnie
Wplaty po 50 zl wiadomo do 19.01 po ustaleniu szczegolow.

Do góry
#2812880 - 06/01/2009 13:16 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
vodzior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2002
Postów: 3767
Skąd: Rzeszow
no to bede czwarty do pokera wink

Do góry
#2813004 - 06/01/2009 17:01 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vodzior]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Ja sie zdecyduje przed 19.01 nie wiem czy w tym okresie będe miał okazje do systematycznej gry

Do góry
#2813181 - 06/01/2009 20:18 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: royalflush]
colaczek Offline
old hand

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1003
Skąd: miasteczko pon. 4000 m-ców
Jestem ooo

Do góry
#2813285 - 06/01/2009 21:27 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: colaczek]
Gutek84 Offline
member

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 171
Witam wszystkich. Ja też się chętnie przyłączę do konkursu smile.
Prosiłbym o informację w jaki sposób i komu mam przelać kaske.

Do góry
#2813889 - 07/01/2009 01:30 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Gutek84]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Jestem smile

Do góry
#2814019 - 07/01/2009 02:04 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Valverde]
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
A ja mam pytanie, czy wchodzi w gre ewentualna zmiana w regulaminie dotyczaca podawania typow tylko w ten sam dzien. Czy bylo by mozliwe podawanie z jednodniowym wyprzedzeniem.

Do góry
#2814728 - 07/01/2009 04:56 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: hotdog]
piotrpe Offline
addict

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 411
Skąd: Szczecin
A ja mam propozycję zmiany polegającej na możliwości oddawania jednego dnia większej ilosci typow niz jest to w tej chwili

Do góry
#2814733 - 07/01/2009 05:02 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: piotrpe]
Gadzina Offline
veteran

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1416
Skąd: Lublin
Co do propozycji podawania typów z jednodniowym wyprzedzeniem mógłbym ją poprzeć ponieważ minął juz czas kiedy kilka minut po północy wszyscy rzucali sie na kilka najlepszych spotkań, co do podawania większej ilości typów jednego dnia uważam, że nie ma to sensu, i tak możena rozegrać tydzień w 2 dni.

Do góry
#2814804 - 07/01/2009 05:40 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Gadzina]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Jestem i ja oczywiscie..

A teraz kwestie regulaminowe:

Od dawna juz myslalem o ilosci typow w jeden dzien i podawania ich tylko w dniu meczu.. Podam argumenty za... wiaza sie one ze soba.. Gdy znieslibysmy dzienny limit + pozwolili typowac dowolnie czyli typuje mecz piatkowy w poniedzialek.. Ja jestem na tak, wychodze z zalozenia ze wszyscy staraja sie sledzic tematy konkursowe dokladnie, sam gram typy wielu userow, powinnismy konkurs sprowadzic do czerpania pelnymi garsciami typow a nie sporowadzac go tylko do rywalizacji, w drodze konkursu mamy sobie pomagac, wylapywac perelki kursowe, underdogi...

Przy kilkunastu userach uczestniczacych temat tygodniowy ma kilka podstron wiec sledzenie i stopowanie nie byloby takie trudne.. poza tym wprowadzic zapis w regulaminie brak stopu lub podanie typu zastopowanego rowna sie jego strata czyli typ od razu przegrany, troche dyscypliny sie przyda moim zdaniem.

Reasumujac - zniesc limity typow dziennych, wprowadzic mozliwosc typowania z wyprzedzeniem, wprowadzic kary dla niesledzacych tematow konkursowych (brak stopu, umieszczenie typu juz zastopowanego) Czekam na kontre smile

Do góry
#2815006 - 07/01/2009 07:02 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: g00niek]
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
Widze ze czesc osob nie miala by nic przeciwko mojej propozycji. W takim razie rozwine troche temat ktory mialem na mysli.
Od razu przyznam, ze chodzilo mi na poczatku o myslenie czysto egoistyczne. Ale moze jednak nie do konca... Z tego co widze, to znaczna czesc bioracych udzial w konkursie pracuje,oczywiscie nie ma to znaczenia kto jak i co robi, ale moze jest jeszcze ktos, kto ma nieregularny tryb pracy(np.tak jak ja), to znaczy ze czasem wstaje wczesniej a czasem wraca pozniej, i nie zawsze ma ochote/sile czekac do polnocy lub wstawac wczesniej tylko dlatego zeby podac typ w konkursie, a zlecanie komus zeby co chwile to robil bylo by..bez sensu...
Pytalem o jednodniowe wyprzedzenie, z tego wlasnie wzgledu. Ale nie mial bym nic przeciwko tak jak wspomnial goniek co do wiekszej rozpietosci. Z tym ze raczej nie byl bym tak drastyczny w egzekwowaniu pomylek(przegrany typ), gdyz przy wiekszej ilosci dni nie jest tak bardzo trudno o nie postawienie znaku stop a teraz tez sie to czesto zdarzalo. Ale przy jednym dniu wyprzedzenia moze bylo by to sensowne, skoro juz sie cos zaczyna, dobrze jest jednak zwracac uwage nie tylko na siebie...

Do góry
#2815618 - 07/01/2009 17:05 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: hotdog]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Okej czemu nie zrobic "rewolucyjnych" zmian zobaczymy jak bedzie dzialac ta formula.
Ja bym jednak byl za projektem hotdoga czyli:
1. Typy z maksymalnym wyprzedzeniem 1 dniowym
2. Zniesc limit typow dziennych

Do góry
#2815631 - 07/01/2009 17:46 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Gutek84]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Gutek84
Witam wszystkich. Ja też się chętnie przyłączę do konkursu smile.
Prosiłbym o informację w jaki sposób i komu mam przelać kaske.


Skarbnikiem jestem ja, ale chyba wszyscy ktorzy grali wczesniej wiedza ze wszystko jest OK i na czas .
a namiary na wplate beda jak juz ustalimy szczegoly terminu rozpoczecia i regulaminu.
A co ze startem konkursu 19-tego ?! Pasi data

Do góry
#2815669 - 07/01/2009 18:22 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
"1. Typy z maksymalnym wyprzedzeniem 1 dniowym
2. Zniesc limit typow dziennych "

Mnie te zmiany jak i data odpowiadaja.
Jezeli tak zostanie to chetnie znowu wezme udzial w konkursie.

Do góry
#2817619 - 08/01/2009 08:05 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: hotdog]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Te dwie poprawki byly by bardzo dobrym posunieciem, a co do nr. konta gdze go mozna nabyc

Do góry
#2817652 - 08/01/2009 08:31 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: mopsiq]
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
Pozwolilem sobie zobaczyc jak sytuacja wyglada w tej chwili i :

1.Gadzina
2.Vader
3.vonseb
4.vodzior
5.colaczek
6.Gutek84
7.Valverde
8.hotdog
9.piotrpe
10.g00niek
11.mopsiq ?(wydaje mi sie ze pytanie o konto bylo zgloszeniem)


12.royalflush ?

Zostalo jeszcze kilkanascie dni, byla by niezla zabawa przy zgloszeniu sie jeszcze podobnej ilosci.
A co do zmiany w regulaminie, to nie bylo zadnych protestow, wiec znaczy to ze te dwa punkty zostaja wprowadzone ?

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, rafal08, alfa, pacyfista, Sony, igea23, Kretol, Ojro), 3550 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581724 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49