Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2817903 - 08/01/2009 15:24 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: hotdog]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
REGULAMIN Raczej tak wink Mysle ze na poczatek dzien wyprzedzenia starczy. Zobaczymy jak to bedzie funkcjonowac. Sam teraz mam czasami problemy z czasem.
Numery konta rozesle dzis wieczorem zainteresowanym na prive'a.

PS. Pamietajcie o jednej rzeczy LISCIE BUKMACHEROW z ktorych mozna grac - ewentualnie prosze o PROPOZYCJE nowych ale z drugiej strony nie chcialbym grac w 100 durnych bukmacherach , ale jak macie jeszcze jakies SOLIDNE grane buki to dolaczymy. Trzeba miec i na tym kontrole.

Do góry
Bonus: Unibet
#2817908 - 08/01/2009 15:46 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
vodzior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2002
Postów: 3767
Skąd: Rzeszow
popieram wieszkosc chociaz jestem przeciwny grania na zas smile
apropo prosba taka aby kazdy uczestnik podawal aktualny bilans granych typow z danego tygodnia

Do góry
#2817935 - 08/01/2009 16:39 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vodzior]
guardian Offline
old hand

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 1128
Skąd: Anywhere in the galaxy
Cześć Panowie, dawno mnie tu nie było ale chętnie wrócę do gry w tak zacnym gronie. Dopiszcie mnie do listy. Jest tylko jedno ale w dniach 25.01-10.02 jestem w Kanadzie i przypuszczam, że nie będę miał szansy na typowanie. Plusem jest to, że zaliczam mecz NHL w tym czasie smile Czy będę mógł nadrobić te 2 tygodnie w póxniejszym czasie podając typy za brakujące tygodnie???

Do góry
#2818052 - 08/01/2009 17:49 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: guardian]
Gadzina Offline
veteran

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1416
Skąd: Lublin
Ok więc wiekszość poparła podawanie typów z jednodniowym wyprzedzeniem , więc mozna wprowadzic ten punkt do regulaaminu.

Poza tym trzeba lepiej egzekwować podawanie bilansów na bieżąco podczas typowania kolejnych spotkań, bo to znacznie ułatwia rywalizację.

Co do zwiększenia ilosci typów w jedeń dzień proponuje głosowanie .

Ja jestem na nie

Do góry
#2818101 - 08/01/2009 18:11 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Gadzina]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Guardian - mysle ze spokojnie da sie te twoje 2 tygdonie twojego pobytu w Kanadzie da sie zalatwic - bedziesz przez 2 tygodnie typowal po dodatkowym tygodniu.

Do góry
#2818903 - 08/01/2009 23:56 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Dobra to wprowadzamy podawanie typow niekoniecznie tego dnia co mecz, ale jedned dzien wyprzedzenia jest mozliwy (argument--> mozna znalezc lepsze kursy i zwrocic uwage pozostalych na ten mecz i dzieki temu pieniadze smile

Co do zniesienia limitow zdecydowanie jestem na tak..

Vonseb jesli bedziesz mial czas to edytuj pliz regulamin smile

Pozdr

Do góry
#2818934 - 09/01/2009 00:17 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: g00niek]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
TAK wieczorem to zrobie .

Do góry
#2819020 - 09/01/2009 01:02 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Ładny ruch w temacie się zrobił.

Ja także jestem za zmianą aby można podawać typy w jednodniowym wyprzedzeniem.

Co do limitu typów jest mi to obojętne.

Także popieram aby każdy uczestnik podawał swój aktualny bilans. Sam to robię. I dzięki temu liczący szybciej może wyłapać błędy, wątpliwości.

Co do buków to chyba wszystkie solidne buki już są w regulaminie. Tylko chyba buk "Olympic" jest "martwy". Od dawna nie widziałem, żeby ktoś podał typ z tego buka.
Można by wyrzucić go i dać jakiś nowy. Ale sam zaznaczam, że nie mam pojęcia jaki można by dodać.

Aha... Przypominam, że tydzień konkursowy zaczyna się po 24;01 w poniedziałek czasu polskiego. Typy na mecze po 24ej są już na "nowy" tydzień. Bo ostatnio kilka osób podawało na poprzedni tydzień a ja ten sam mecz typowałem na kolejny tydzień...

Do góry
#2819113 - 09/01/2009 01:26 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Vader]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
witam serdecznie
też chętnie zgłoszę swój udział, ale mam kilka pytań.

1) co do spotkań NHL jeżeli grane są dziś w nocy to podajemy dszisiejszy dzień a nie jutrzejszy ?

2) czemu konkurs jest w dziale "Lodowisko do Hokeja" a nie tak jak inne konkursy w dziale "Inne Konkursy" ?

3) również jestem za tym, aby była możliwość podania dzień wcześniej typu, aczkolwiek będzie problem z tym zapisem zapewne ( Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop ) gdyż każdy będzie musiał przeglądać więcej typów innych ze względu na zwiększoną rozpiętość czasu podania typu i tu rodzi się moje pytanie - czy nie będzie można otwierać tematu konkursowego na dany dzień a nie na tydzień ? w takim wypadku wszystko by było czarno na białym... ?

4) sam jestem przeciwny zwiększeniu ilości podawania typów w jeden dzień, 4ry to i tak bardzo dużo, nawet zmniejszyłbym do trzech... w tym konkursie chyba chodzi o sumienność i regularność a nie o to aby w jeden dzień podać 9 typów smile przynajmniej tak sądzę.

5) jedna rzecz w regulaminie mnie bardzo irytuje:
"z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku", zniósł bym to kompletnie, nie widzę sensu dlaczego tak ograniczać ramy konkursu.

pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Do góry
#2819177 - 09/01/2009 01:48 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Baqu]
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
Originally Posted By: Baqu

5) jedna rzecz w regulaminie mnie bardzo irytuje:
"z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku", zniósł bym to kompletnie, nie widzę sensu dlaczego tak ograniczać ramy konkursu.


Rzeczywiscie, w koncu jezeli dam "jedynke" to dlaczego nie moge dac tez "overa". Mozna by to jakos zmodyfikowac.

Jestem za zniesieniem limitow, gdyz z tego co pamietam, to czasem jednak zdarzalo sie ciekawych kilka spotkan, wiec po co rzucac moneta...

Do góry
#2819357 - 09/01/2009 02:47 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Baqu]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Baqu
witam serdecznie
też chętnie zgłoszę swój udział, ale mam kilka pytań.

1) co do spotkań NHL jeżeli grane są dziś w nocy to podajemy dszisiejszy dzień a nie jutrzejszy ?

2) czemu konkurs jest w dziale "Lodowisko do Hokeja" a nie tak jak inne konkursy w dziale "Inne Konkursy" ?

3) również jestem za tym, aby była możliwość podania dzień wcześniej typu, aczkolwiek będzie problem z tym zapisem zapewne ( Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop ) gdyż każdy będzie musiał przeglądać więcej typów innych ze względu na zwiększoną rozpiętość czasu podania typu i tu rodzi się moje pytanie - czy nie będzie można otwierać tematu konkursowego na dany dzień a nie na tydzień ? w takim wypadku wszystko by było czarno na białym... ?

4) sam jestem przeciwny zwiększeniu ilości podawania typów w jeden dzień, 4ry to i tak bardzo dużo, nawet zmniejszyłbym do trzech... w tym konkursie chyba chodzi o sumienność i regularność a nie o to aby w jeden dzień podać 9 typów smile przynajmniej tak sądzę.

5) jedna rzecz w regulaminie mnie bardzo irytuje:
"z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku", zniósł bym to kompletnie, nie widzę sensu dlaczego tak ograniczać ramy konkursu.

pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

ad 1) Jesli sa grane dzis w nocy to nalezaly do dnia dzisiejszego
ad 2) Bo konkurs ma WIELOLETNIA TRADYCJE i wydaje mi sie ze jest NAJSTARSZYM REGULARNYM konkursem na mecz.pl ( nawet przed tenisowym i byc moze nawet przed PLAY-OFFami ale to moze CONRAD by wiedzial)
ad 3) Po pierwsze w konkursie zapewne bedzie kilkunastu uczestnikow , wiec jednorazowo bedzie do przelecenia maksymalnie ze dwie strony mysle ze to nie jest takie trudne
ad 4) Z tym sie tez i ja zgadzam ale jestem w stanie przychylic sie do wiekoszosci - mozemy zobaczyc jak to bedzie funkcjonowalo
ad 5) Ja uwazam ze czesto sa zdarzenia lekko podpierajace sie ( np jedynka w 1 tercji jako UD i 1-ka w calym jako typ normalny )

Do góry
#2819418 - 09/01/2009 03:01 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
Originally Posted By: vonseb

ad 5) Ja uwazam ze czesto sa zdarzenia lekko podpierajace sie ( np jedynka w 1 tercji jako UD i 1-ka w calym jako typ normalny )


Oczywiscie, i wiem ze moglo by to prowadzic do konfliktow. Chodzilo mi tylko o to ze np.mozna podac dwa zdarzenia z tego samego spotkania, z tym ze jedno z nich to u/o. Ale na pewno nie bede sie upieral.

Do góry
#2819473 - 09/01/2009 03:36 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: hotdog]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Witam wszystkich
Przyłączę się do konkursu jesli można.
Co do regulaminu typy dzień wcześniej jak najbardziej,jeden mecz jeden typ,reszta obojętne.
Pozdrawiam

Do góry
#2819491 - 09/01/2009 03:51 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: hotdog]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Ze tak sie wtrące odnosnie podawania typow z jednego spotkania , zapis ten zostal wprowadzony wlasnie dlatego bo bylo duzo konfliktow w tej kwestii
Piszesz hotdog ze under/over i cos jeszcze a ja ci podam nastepny przyklad ze to wspomagacze a wiec bramka po 10min i under 5,5 lub na odwrot bramka do 10 min i over , albo ze gospodarz strzeli wiecej niz 2,5 bramki i do tego bedzie 1 w meczu
Poprostu za duzo jest kombinacji aby to wszystko poukladac co mozna a czego nie mozna laczyc
Starsi uczestnicy konkursu pamietaja ze bylo duzo niejasnosci ,a po co to komu ,jesli teraz jest bezkonfliktowo z tego co zauwazylem przez 3,4 ostatnie edycje , nie to co kiedys :):) prawda terrorist :):)

Do góry
#2819501 - 09/01/2009 03:56 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: Domingos]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Tutaj mnie nie było jeszcze więc trzeba spróbować
Jestem za tym aby można było podawać typy z jednodniowym wyprzedzeniem

Do góry
#2819506 - 09/01/2009 04:01 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: blackjack]
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
No i wszystko jasne, jestem za tym zeby byl jeden mecz=jeden typ piwo

Do góry
#2819622 - 09/01/2009 04:39 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: hotdog]
piotrpe Offline
addict

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 411
Skąd: Szczecin
glosuję za mozliwoscią oddawania typow dzien wczesniej no i za zniesieniem dziennego limitu

Do góry
#2819850 - 09/01/2009 06:06 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: piotrpe]
colaczek Offline
old hand

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1003
Skąd: miasteczko pon. 4000 m-ców
Mogą być typy dzień prędzej i zniesienie limitów ale za stop nie chcę ponosić odpowiedzilności:) Mogą być kłopoty z wyłapaniem 3 takich samych typów.
Zdecydowanie NIE dla więcej typów na ten sam mecz.

Do góry
#2820138 - 09/01/2009 07:08 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: colaczek]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
OTO regulamin NOWY



Edited by vonseb (10/01/2009 04:39)

Do góry
#2820152 - 09/01/2009 07:17 Re: Konkurs hokejowy XV edycja - regulamin, zapisy dyskusja [Re: vonseb]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Mam problemy male z netem - jutro jeszcze zedytuje ten regulamin bo tam jeszcze pozostal mi tekst o Underdogu i jutro wysle namiary na wplate uczestnikom. Bardzo przepraszam.

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, VVega, Sony, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea], akagi, 11kera11), 3469 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581789 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49