Opcje tematu
#31281 - 19/09/2004 16:59 taktyki / systemy gry
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Gram juz kilka lat, ale wciąż szukam tego odpowiedniego systemu gry dla mnie. Próbowałem grać grubiej niskie kursy (bądź AKO), lub też określoną niższą stawkę i kursy ok. 3.00-5.00 . Wszystkie rodzaje gier przynoszą minimalny zysk, lub też grę na 0. Jak wy gracie? Macie jakieś swoje taktyki?

Do góry
Bonus: Unibet
#31282 - 19/09/2004 17:53 Re: taktyki / systemy gry
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Tylko zawyzone kursy .

Do góry
#31283 - 20/09/2004 05:22 Re: taktyki / systemy gry
BfK Offline
enthusiast

Meldunek: 14/08/2004
Postów: 358
Moim zdaniem jedyna droga do zysku to:
- spora wiedza na temat dziedzin, które się stawia,
- składać kupony o ako w okolicach 2 (max 3 spotkania)
- grać kursy poniżej 1,5 tylko z podpórkami !!
- grać zawsze za równą stawkę !! żadnych akcji typu va bank, albo "Dzisiaj stawiam grubo..."
- mieć FARTA !!

Do góry
#31284 - 20/09/2004 06:07 Re: taktyki / systemy gry
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Nie ma chyba idealnego systemu, który pozwoliłby wygrywać każdemu. Dlatego każdy powinien na zasadzie prób i błędów (najgorsze ze to zazwyczaj kosztuje własne pieniądze :rolleyes: ) spróbowac znaleźć coś co da mu odpowiednią gratyfikacje pienięzną za często bardzo duży wkład pracy.

Metody są napewno różne. Mozna grać single, duble, triple...itd. Odpowiednio dostosowana do budżetu progresja (bądź na remisy tak popularne, jak i na dowolne ako; de facto ma bardzo wielu przeciwników) tez jest jednym ze sposobów. Niektórzy kombinują z mniej popularnymi zdarzeniami jak remisy do przerwy przy równych drużynach, wygrane do przerwy zdecydowanych faworytów czy chociażby liczba rzutów rożnych. Trochę losowe under/over. Ile osób tyle pomysłów na gre....

Osobiscie jestem zwolennikiem ograniczania do minimum zdarzen na kuponie. Sam staram się sklejać max 2 pozycje w jeden kupon. O ile nie mam czarnej passy (która zdarza sie chyba każdemu) to taka taktyka przynosi mi zysk. Przy dobrej skutecznosci (60-70% badź wyzej w singlach) składanie do kupy dwóch zdarzen powoduje wzrost zysków w stosunku do grania tych samych typów pojedyńczo (oczywiscie mówimy tu o typach z ludzkim kursem, poniżej 1,50 nie schodząc). Ako wtedy waha się od ok 2,5 do prawie 4. Przy odpowiednim zarządzaniu kapitałem (co jest równie ważne jak dobre typy) naprawdę potrafi to przynieść oczekiwany zysk. Tym sposobem gram obecnie od dłuższego już czasu i nie narzekam....

A jak każdy próbowalem różnych metod. Gralem duble under/over, ale sam zakład w sobie ma więcej losowości niż dobrze wytypowany mecz na 1X2. Także sklejanie w duble nie wychodzilo mi na dobre - musiałem zrezygnować. Singlami tez ciągnełem, lecz trzeba naprawdę sporego wyczucia by generować tym sposobem staly zysk.
Próbowałem także gry na zdecydowanych faworytów w sposób ht/ft. Jednak przy tych naprawde "pewnych" kursy na to zdarzenie nie są wysokie (nawet ok 1,6) a ci mniej zdecydowani (gdy na wygraną w całym meczu kurs wynosi od 1,6 wzwyż) często zawodzili do 45 minuty.
Z zakładów systemowych poza 2/3 mało grałem. Ale i z tego zrezygnowałem gdyż trzeba było wybierać mniej wiecej równe pary by ewentualne trafienie 2 pozycji generowało zysk. A jak wiadomo im równiejszy mecz tym trudniej go trafić (choć pod tym względem podziwiam Rafałka, ten gra tylko takie pary i to z bardzo dobrym skutkiem)

Co do progresji to jestem raczej w obozie przeciwników aniżeli tych zachwyconych sposobem na "nie przegrywanie" Jakbym mial już tak grać to chyba wybrałbym odpowiednio zmodyfikowanego d'Alamberta (coś na kształt : 10; 12,5; 15; 17,5; tak by wzrost stawek był do przełknięcia a i ewentualna długa czarna seria nie pogrążala; po trafieniu typu/kuponu cofamy sie o ustaloną wczesniej liczbę etapów). Ostrzejsza progresja (nawet podwajanie stawki) potrafi naprawdę szybko wykończyć i nie trzeba wielkiej filozofii by to udowodnić

Uff...opisalem sie troche. Tak jak napisałem na początku. Prawda jest taka że każdy musi znależć sposób odpowiadający mu najbardziej. Jeden sie znajdzie w graniu singli, inny w sklejaniu ako 2,0 z meczy o kursach ~ 1,30. Wszystko zależy od osobistych predyspozycji, umiejętności i jak to w bukmacherstwie - szczęscia

Pozdrawiam

Do góry
#31285 - 20/09/2004 14:54 Re: taktyki / systemy gry
Ares96 Offline
veteran

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 1275
Skąd: Wroclaw
[QUOTE] składanie do kupy dwóch zdarzen powoduje wzrost zysków w stosunku do grania tych samych typów pojedyńczo (oczywiscie mówimy tu o typach z ludzkim kursem, poniżej 1,50 nie schodząc). Ako wtedy waha się od ok 2,5 do prawie 4. Przy odpowiednim zarządzaniu kapitałem (co jest równie ważne jak dobre typy) naprawdę potrafi to przynieść oczekiwany zysk. Tym sposobem gram obecnie od dłuższego już czasu i nie narzekam.... [/QUOTE]Również cenię sobie ten sposób gry najbardziej ze wszystkich.
I chyba jest tak jak napisał Woytass, każdy musi spróbowac wszystkiego by zorientować się co mu najbardziej pasuje.

Respect Woytass za post (świetny) iwo:

pozdrawiam,
Ares96

Do góry
#31286 - 28/09/2004 03:13 Re: taktyki / systemy gry
sinus Offline
stranger

Meldunek: 27/09/2004
Postów: 2
Jezeli potrafisz - nie jestes nalogowym hazardzista - zamien slowo "grac" na "zarabiac".

Zdobadz wartosciowa wiadomosc wczesniej niz to zrobia bookie i wycofaja zaklad.Polecam ligi South America (moze z wyjatkiem Brazylii - tego nie udalo mi sie rozgryzc). Bardzo przydatny j. hiszpanski.

Badz cierpliwy , szukaj i czekaj jezeli nic nie znajdziesz na ten tydzien.

Obstawiaj 2,3 mecze za umiarkowana stawke podpierajac fuksa remisem za minimum aby wyjsc na swoje w przypadku pecha.

Zwroc uwage na: nastepny mecz tej druzyny,sklad, kontuzje, kartki, trenera,wygrane na wyjezdzie / w domu, klopty finasowe druzyny, transfery do i z,

Pamietaj, ze wiekszosc zakladow klada "zelazne pewniaki".

Jezeli wygrales/zarobiles odczekaj kilka dni - los nie jest nadmiernie laskawy aby trafiac co chwila.

Do góry
#31287 - 28/09/2004 03:52 Re: taktyki / systemy gry
jacku2 Offline
journeyman

Meldunek: 14/06/2002
Postów: 56
Skąd: Zywiec
sprobuj tak:na "brudno"obstaw combosa(trzeba znac dyscypline) np z 8-zdarzen(tak jak bys gral w stylu dwuzlotowcow)
omijaj "psie" kursy nastepnie zagraj wszystkie zdarzenia jako single,jesli sie nie chcesz wysilac wszystko daj po jednej stawce a zapewniam ze na minusie nie bedziesz.
Pamietaj w skladakach zawsze przyplata sie ten "jeden" blad a na takim kuponie jeden nietrafiony i wszystkie nietrafione to taki sam kupon czyli do d...
Naprawde czytajac tutaj zwlaszcza starych forumowiczow mozna znalezc "zlote" zasady,podpowiedzi etc.(lekcja musi byc i swoje trzeba wtopic)
Jesli nie wierzysz .. wyciag z kosza np. w profesjonalu albo sts-ie kupony ktore ludzie wywalaja (albo zbieraj od kumpli,oczywiscie te przegrane) sprobuj przeliczyc co by bylo gdyby wszystkie byly grane jako single ok. 80-86% kuponow jest na + !!!!!!!!!!!
Problem w tym ze i wygrane tez byly by mizerne ale zawsze na + ,no coz nic tak nie zaslepia jak EWK

Do góry




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49