Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >
Opcje tematu
#313664 - 01/04/2005 20:06 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Mam nadzieje ze kolejka zuzlowa w ten wekeend zostanie odwolana. Uczczenie minutą ciszy pamięci po człowieku, który na zawsze wpiszę się w karty naszej historii, który jest praktycznie ostatnią ikoną Polskości w dzisiejszym świecie, byłby bardzo nie na miejscu
Tu już naprawdę nie chodzi o to czy żałoba będzie czy nie, bo nawet jeśli Ojciec Święta miałby przeżyć do niedzieli to stan zdrowia w jakim się obecnie znajduję naprawdę nie pozwalałby mi udać się na stadion i cieszyć ewentualną wygraną mojej drużyny. Z kilku powodów, na pewno nie dlatego, że odchodzi Przywódca Kościoła Katolickiego, bo do praktykującego katolika to mi naprawdę bardzo daleko. Odchodzi Polak, człowiek który jest ogromnym symbolem polskości na świecie. Wśród nas nie ma już takich ludzi, nie ma mentora który byłby dla wszystkich Polaków Ojcem i autorytetem. Dla prawdziwej Polskości prawie by oddał życie, a to, że obecna inteligencja w dużej mierze marnuje jego ogromny dobytek ( prałat Jankowski czy cała klasa polityczna ) to już druga sprawa. Niech ten okres jego walki będzie dla nas okresem zadumy i chwilą egzystencjalnych przemyśleń, a nie tylko powodem do odwołania kolejki żużlowej.

Do góry
Bonus: Unibet
#313665 - 01/04/2005 23:48 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
hagii podeślij mi screena z tym jak Ci rozliczyli zakłady z Okoniewskim z Kryterium Asów w betandwinie. Mój adres jaca102@o2.pl
Będe bardzo wdzięczny

Do góry
#313666 - 02/04/2005 06:39 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
moim skromnym zdaniem kolejka żuzlowa w niedziele odbedzie sie ...





Pozdrawiam

Do góry
#313667 - 02/04/2005 07:16 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
To sie okaze dzis. Obecnie prezentacje klubu w Wroclawiu i Bydgoszczy zostaly odwolane...

Do góry
#313668 - 02/04/2005 10:31 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Hagii widzę, ze mnie ignorujesz więc rozumiem, ze to była Twoja fantazja, ze b&w zaliczył Ci zaklady z Okoniewskim bo wszyscy których znam mają zworty Ehhh co za ludzie

Do góry
#313669 - 02/04/2005 11:51 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
gup-szy Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 91
Skąd: Rybnik
Quote:

Mam nadzieje ze kolejka zuzlowa w ten wekeend zostanie odwolana. Uczczenie minutą ciszy pamięci po człowieku, który na zawsze wpiszę się w karty naszej historii, który jest praktycznie ostatnią ikoną Polskości w dzisiejszym świecie, byłby bardzo nie na miejscu
Tu już naprawdę nie chodzi o to czy żałoba będzie czy nie, bo nawet jeśli Ojciec Święta miałby przeżyć do niedzieli to stan zdrowia w jakim się obecnie znajduję naprawdę nie pozwalałby mi udać się na stadion i cieszyć ewentualną wygraną mojej drużyny.




Temat rzeka, każdy ma własne sumienie i wartości które są dla niego najważniejsze, ale co będzie jeżeli Ojciec Święty w takim stanie będzie jescze np.2 tygodnie ? Odwołujemy każdą następną kolejkę, każde wyjście do knajpy itp ???
Z punktu widzenia kibica (czyli mnie) kolejka powinna jechac dam rade byc myślami w Watykanie i kibicować, ale co na to żużloki? To przecież oni walczą i są tymi którzy powinni o tym decydować, czy pojdą czy nie. Jestem zdania ze nie powinno być obligatoryjnej decyzji z góry tylko kluby pomiędzy sobą powinny uzgodnić czy jadą czy też nie.

Do góry
#313670 - 02/04/2005 12:29 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Jaca nie wiem jak rozliczyli Hagiemu Okonia- ale nawet gdyby rozliczyli mu go jako zaklad wygrany to nie posłałałby ci screena. Każdy na jego miejscu zrobiłby tak samo- po co ci ten screen? zeby wyslać do baw i napisac czemu moj kolega dostał kasę? wtedy i jemu by zabrali ja z konta.
Wiec proszę cie włącz troche myślenie

Do góry
#313671 - 02/04/2005 13:12 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Lleyton Ty włacz myslenie !!! Czy ja mu karzę na screenie podawać jego login lub coś w rodzaju co mogłoby go zidentyfikować ?? Chcę zobaczyć czy faktycznie zaliczyli mu ten kupon. Skoro ja mam policznoe z kursem 1 to jakim cudem on może mieć to zaliczone ?? NIe ma takiej możliwości Cóz myslałem, ze my gracze powinniśmy sobie pomagać w walce z bukami. Ja bym wysłał screena bo niby co mi zależy ?? Oczywiście swój login oraz kwoty bym wymazał. Po prostu chłopak ma niezła fantazje i tyle. Skoro wszyscy maja to policzone z kursem 1 a on jeden jedyny ma to rozliczone normalnie. Przecież to jest niemożliwe. Gdyby to była prawda

Do góry
#313672 - 02/04/2005 18:47 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Czesc. Juz Wam pisze. Przez jakies 3 dni mialem kupon rozliczony jako trafiony!! Dzis rano wlaczam BAW i patrze, ze kilkanascie EURo mam mniej na konice, patrze w historie, a Sawine rozliczyli mi jako kupon przegrany!!! Pisze do nich maila z zapytaniem co jest grane i po 3 godzianch przeprosili i zrobili ZWROT!! Kurde co to za traktoanie klienta!! Eh szkoda slow, ale cos trzeba dalej grac bo tylko ten buk netowy ma polski zuzel....

Do góry
#313673 - 02/04/2005 19:02 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
A ja Sawine nadal mam rozliczonego jako typ TRAFIONY.

Do góry
#313674 - 03/04/2005 11:32 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
pablo85 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 576
nie zgadzam sie z wami co do apatora gdyz mimo ze stracili protasiewicza to pozyskali 2 w miare rownych punktow,smith jak na razie calkiem dobrze jezdzi w angli a puszakowski jak bedzie mial dobry sprzet to tez stac go na 6-8pkt w meczu wiec jak sie zsumuje ich dorobek to wyjda punkty protasiewicza ktore zdobywal sam.straty bajerskiego nie ma co rozpamietywac gdyz kazdy wie jak jezdzil i bylo to nieporozumienie,tylko dziekowac gdanskowi ze go kupili i teraz oni beda go wygwizdywac:D i beda zalowali ze wydali na niego kase,moze i ostro przepracowal zime ale w toruniu tez tak bylo i mial jeszcze wieksze wsparcie finansowe niz teraz (real juz nie daje mu takiej kasy o ile w ogole podpisali z nim kontrakt,nie wiem dokladnie).Gdansk mimo wszystko tez ma slaby sklad,jedynie chrzanowski a nie wiadomo jak bedzie jezdzil kosciecha.Pierwsza czworka powinna wygladac tak tarnow,czestochowa,wroclaw i bydgoszcz albo torun.pozdrawiam

Do góry
#313675 - 03/04/2005 11:34 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
pablo85 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 576
nie zgadzam sie z wami co do apatora gdyz mimo ze stracili protasiewicza to pozyskali 2 w miare rownych zawodnikow

maly blad sie wkradl;)

Do góry
#313676 - 03/04/2005 13:51 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

nie zgadzam sie z wami co do apatora gdyz mimo ze stracili protasiewicza to pozyskali 2 w miare rownych zawodnikow

maly blad sie wkradl;)




Ty chyba jesteś z Torunia,bo inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć

Do góry
#313677 - 03/04/2005 15:23 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Beda mecze,jak Smith z Puszakowskim w sumie zdobeda 5 pkt i dlugo nie bedzie trzeba czekac( pierwszy wyjazd do mocniejszegfo przeciwnika).Puzon jako prowadacy pare,zdobedzie pkt na zawodniku z Toruniu,tymczasem Andy w parze z Jasonem i dwoma przecinikami nie zdobedzie pkt.Przyklad poprzedni sezon,gdzie Andy na torach przeciwnikow wogole nie podejmoal walki

Do góry
#313678 - 03/04/2005 17:04 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Quote:

Pierwsza czworka powinna wygladac tak tarnow,czestochowa,wroclaw i bydgoszcz albo torun.pozdrawiam




Z całym szacunkiem, ale co ma Toruń czego nie ma Bydgoszcz. Już bardziej na czwartym miejscu widziałbym Unię Leszno lub nawet Gdańsk (lub ZKŻ gdyby nie kontuzja Okoniewskiego), ale z tym Toruniem w pierwszej czwórce to chyba jednak troszkę nad wyrost zamierzenia. Sądzę, że Toruń podobnie jak roku temu Bydzia, powinien cieszyć się jeżeli utrzyma się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#313679 - 03/04/2005 17:19 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Nie chcialem nic dzis pisac na forum, ale musze bo widze, ze co niektorzy wypisuja ....
Z tym Toruniem to racja. W czrworce praiwe zero szans. Sklad rewelacji nie robi, na wyjezdzie zapewne beda dostarczycielami punktow, u siebie powalcza, ale z takimi ekipami jak Wlokniarz czy Tarnow a moze nawet Wrocek i Bydgoszcz beda mieli bardzo ciezko. Sklad - skladanka, rewelacji nie robi. A co do slav007o to nie zgodze sie z tym, ze typujesz Gdansk przed Polonia. A jakies konkretne argumenty masz??. Sklad niestety nie ciekawy i bedzie im ciezko sie utrzymac w lidze a co dopiero walczyc o medale... Bydgoszcz kadrowo wzmocnila sie i nadal u siebie beda bardzo mocni, i na wyjazdach tez powinno byc lepiej i w Gdansku, Toruniu i Zielonej Gorze sa w stanie wygrac...Gdanskowi bedzie ciezko wygrac u siebie (tor praiwe jak asfalt a nie od dzis wiadomo ze polonisci lubia takie nawierzchnie), a co tu mowic o wygranej w Bydgoszczy, nie widze zadnych szans...

Do góry
#313680 - 03/04/2005 21:30 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
pablo85 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 576
no jestem z torunia i moze sie myle co do do tego zespolu ale z reguly jak byl slabszy sklad to im lepiej szlo.a na pewno nie zgodze sie co do gdanska ze niby jest jakis dobry sklad,sklad jest porownywalny do apatora.co do bydgoszczy to maja silniejszy sklad niz torun ale nie az tak silny,jak nie przytrafia im sie kontuzje to beda w czworce.zreszta nie co rozmyslac dopoki nie wyjada na tor,po 2-3 kolejkach bedzie mozna jakos ocenic zespoly.
PS.zgadzadam sie z HAGi co do sily zespolu z gdanska

Do góry
#313681 - 03/04/2005 21:49 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Ehhhhhh te Zieleniaki oni nigdy nie potrafili docenić Bydgoszczy a w zeszłym sezonie to im przyszło jeździć baraże

Do góry
#313682 - 04/04/2005 19:14 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Panowie poczytajcie pare razy mojego posta, a dopiero późńiej piszcie takie głupoty. Czy ja gdziekolwiek napisałem, że Gdańsk jest lepszy od Bydgoszczy ? Pokażcie mi gdzie ! Chodziło mi bardziej o to, że już zamiast Torunia to bardziej widziałbym Gdańsk w ten czwórce, a nie tak jak kolega pablo to przytoczył, nie uwzględniając nawet Bydgoszczy w pierwszej czwórce.

Na drugi raz proszę czytać posty pare, parenaście razy, a dopiero później odpowiadać.

Jeżeli ktoś będzie potrzebował analizę lub interpretację mojego posta to służę pomocą.

SLAV

Do góry
#313683 - 04/04/2005 19:49 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [1]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

no jestem z torunia i moze sie myle co do do tego zespolu ale z reguly jak byl slabszy sklad to im lepiej szlo.a na pewno nie zgodze sie co do gdanska ze niby jest jakis dobry sklad,sklad jest porownywalny do apatora.co do bydgoszczy to maja silniejszy sklad niz torun ale nie az tak silny,jak nie przytrafia im sie kontuzje to beda w czworce.zreszta nie co rozmyslac dopoki nie wyjada na tor,po 2-3 kolejkach bedzie mozna jakos ocenic zespoly.
PS.zgadzadam sie z HAGi co do sily zespolu z gdanska





Bez przesady,ja wiem,ze sezon jeszcze nie ruszył i każdy kibic wierzy w swoja drużynę,ale już na papierze widać,co was czeka.Owszem Crump to jest lider i te 12-14 punktów w meczu zrobi,chociaż jeżeli nie otrzyma wsparcia drużyny,to nie będzie sie zabijał.Potem jest jeszcze Jaguś senior,owszem niezły jeździec,ale z jego formą bywa róznie i może zrobić 11 jak i 3 punkty.Na tym kończy się lista wartosciowych zawodników i dalej echo wieje,bo ani Puszakowski,ani obecnie Smith się do nich nie łapią i nie widzę w nich wielkiej nadzieji dla drużyny.Juniorów macie jeszcze nienajgorszych i te pare punktów przywiozą,ale ogólnie skład jest do spadku,a przynajmniej najsłabszy w lidze.
Co do Bydzi to faktycznie mają nawet nienajgorszy skład i moga powalczyć o miejsca 4-5 z obecnym potencjałem,bo zapewne u siebie będą znów mocarni ,a wyjazdy zobaczymy,ale dojście Pepe i Sawiny podnosi sporo wartosć tej drużyny,wiele będzie zależało od postawy wyjazdowej kilku panów ,no i od juniorów.

A co do Wybrzeża,to dziwie się,czemu większosć kpi z tej drużyny,bo tu nie chodzi o to,ze jestem ich kibicem,ale mają naprawdę dobry skład i napewno nie są do spadku, ja ich widzę minimum 6 miejsce i PO.
Hancock-było nie było bardzo solidny zawodnik,były mistrz świata,który jest solidnym ligowcem,gwarantuje duża liczbę punktów,ponadto zawodnik bardzo druzynowy i koleżenski,napewno wniesie sporo pozytywów do naszego parku maszyn.
Chrzanik-uczestnik GP 2005,obecnie jeden z lepszych zawodników w kraju,jezeli utrzyma formę sprzed roku,to bedzie obok Grega,siłą punktowa i napędowa Gdańska.
Kosciecha-lekka niewiadoma,ale zawsze te pare punktów zrobi,ale stać go na sporo.
Bajerski-to jest dopiero niewiadoma,moze zarówno być tak słaby jak poprzednio,ale jeżeli sie zmobilizuje i odnajdzie formę ,a sprzęt ma wypas,to moze stac sie czołowym zawodnikiem druzyny,robiacym sporo oczek,bo pokazał,ze ma potencjał i umie jeżdzić,skoro Chrzanik się tu odnalazał,może i Bajerek też ozdrowieje w nadmorskim klimacie .Myślę,że od jego postawy będa się ważyły losy,czy tylko powalczymy o PO,czy moze będziemy się liczyć w walce o czwórkę.Do tego dochodzi Jabłoński-nienajgorszy zawodnik,który zawsze cos tam dołoży,albo Kłopot,zobaczymy czy coś z niego będzie,czy tylko kłopot dla działaczy ,o Pecynie nie pisze,bo to dupa i niech go gdzieś wypożyczą,o co klub czyni starania .
Z juniorami tak sobie,ale młody Jabłoński może być też sporym wsparciem dla zespołu,bynajmniej u nas,szkoda,ze nie ma Cielaka,był szurnięty,ale biegi z jego udziałem były ciekawe,i często był wielkim wsparciem,szkoda,że pod kopułą mu się przewody popaliły.

Reasumując mamy bardzo dobrego lidera obcokrajowca(od wielu lat),braci Jabłońskich,którzy osiołkami nie są, no i toruńską kolonię,w której jest lider Chrzanowski,a pozycja w tabeli rozegra się moim zdaniem w postawie pary Kosciecha-Bajerski,jezeli zawiodą,to będzie góra 6 miejsce,ale jezeli toruniaki znajda formę,to przy Gregu i solidnej postawie Jabłuszek można powalczyc o czwórkę,choć narazie są to tylko dywagacje spragnionego żuzla bocy,a o prawdopodobnych rozstrzygnięciach będziemy mogli serio pogadać po kilku kolejkach,jak sie zapoznamy z forma i postawa druzyn i ich zawodników.

Do góry
Strona 3 z 16 < 1 2 3 4 5 ... 15 16 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49