Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3201290 - 12/06/2009 06:10 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: antyhazardzista]
zaberek1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 7153
Skąd: Pomorze :) Bytow
wiem co zrobie smile
wplace sobie 1k i poczekam dwa miechy i mi zabiora to bede sie z nimi sadzic i z odsetkami oddadza smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3201344 - 12/06/2009 07:24 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: zaberek1987]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Zanim tak zrobisz skonsultuj się z dobrym prawnikiem wink

Do góry
#3210537 - 16/06/2009 04:31 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: micha$]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Witam, tak się składa, że pracuje w firmie Totolotek S.A. i widze tu pare dużych niejasności i nieprawdziwych informacji apropo kuponów otwartych i nietylko. Po pierwsze pozwolę sobie zacytować:


Dwa dodane punkty ich regulaminu:

1) Gracz wygrany kupon może zrealizować tylko do godziny 9:00 następnego dnia roboczego licząc od momentu rozstrzygnięcia ostatniego zakładu na kuponie. Jeśli gracz tego nie uczyni to pieniądze będą stanowić dochód organizatora z tytułu zakładów bukmacherskich.
2) Ulegają zmianie godziny otwarcia wszystkich punktów totomix. Punkty czynne będą od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:30 - 20:00.

Zapraszamy do kolektur Lotto oraz punktów Totomix.
Życzymy wysokich wygranych.

Odnośnie punktu pierwszego: nie wiem skąd ktoś wymyślił taką głupotę, nigdzie nie ma czegoś takiego i nie jest to prawdziwe, że wygrany kupon można wypłacić do godziny 9 nastepnego dnia, bo po pierwsze-oprócz czerwca kolektury są otwarte dopiero od godziny 9 (wtorek-niedziela), po drugie na wypłacenie KAZDEGO kuponu (oprócz kuponów z zakładów konnych) jest 60 dni, po tym czasie kuponu juz nie ma w systemie i nie da się go wypłacić i DOPIERO po tym czasie stanowią dochod firmy, wszystko to jest regulowane ustawą o grach i zakładach wzajemnych, która została zatwierdzona przed Ministra Finansów, także nie jest to jakieś widzimisie firmy. Co do drugiego podpunktu to jest to również bzdura, jakieś godziny otwarcia punktów ktoś sobie wymyślił, są one nieprawdziwe, chyba, że komuś chodziło o godziny, w jakich była możliwość obstawiania kuponów poprzez internet, ponieważ na początku były to takie godziny, teraz juz jest możliwośc obstawiania w godzinach 9-23. Tak jak już mówiłam, to, że jednemu z Panów "zniknęły" pieniądze z konta na stronie Totolotek, po 60-ciu dniach-jest to normalne,jest tak w regulaminie, na który wyraził Pan zgodę. Jeśli ktoś ma jakies wątpliwości, to może poczytać sobie ustawę, która reguluje wszystkie zasady jakie są obecne w każdej firmie bukmacherskiej.Jeszcze jedno-jeśli ktoś kto pisał te dwa rzekomo dodane punkty do regulaminu, chcial, żeby to zabrzmiało wiarygodnie, to proponuję najpierw się dowiedziec, jaka jest aktualna nazwa firmy. Kiedyś była to nazwa Totolotek Toto-Mix, a teraz została zmieniona na Totolotek S.A. Toto-Mix, to jest tylko nazwa rodzaju zakładów, a nie nazwa firmy.

Do góry
#3210547 - 16/06/2009 04:34 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Ania, wstaw jakąś fotkę laugh
Z jednym postem masz niewielką wiarygodność laugh


//sorry za offtopa, ale nie mogłem. 1 post na forum i akurat w temacie, ktory jej pasuje i akurat wczoraj rejestracja. tresc posta uzgadniana z szefostwem totozłoma? smile

Do góry
#3210565 - 16/06/2009 04:43 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: zmarcin]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Wczoraj rejestracja, bo znalazłam to forum, i zaczynam dopiero przeglądać:P nic nie jest ustawione z szefostwem, wszystko co napisałam, jest (powtórzę się) regulowane ustawą. Pracuję w tej firmie już długo i możesz mi wierzyć lub nie, ale wiem troche więcej na ten temat.Znalazłam temat, o którym akurat wiem dużo, więc pisze, logiczne.

Do góry
#3210584 - 16/06/2009 04:54 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
ivo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 2634
Skąd: Vratislavia
@Ania2310 wracaj na parade rownosci....

Do góry
#3210589 - 16/06/2009 04:57 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: ivo]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
oj ludzie, ludzie, ktoś nowy pisze coś o czym ma pojęcie, chce wyciagnąć Was z błędu, bo to wszystko co tu było napisane, to była całkowita nieprawda. No ale cóż, jeśli nie chcecie żeby ktoś nowy Wam pisał jak jest, to nie wiem po cholere wogóle ludzie mają sie rejestrować na tym forum. Jest temat-widzę, że ludzie mają jakieś błędne informacje, to pisze jak jest. Chyba po to jest forum.

Do góry
#3210608 - 16/06/2009 05:04 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Ania2310
oj ludzie, ludzie, ktoś nowy pisze coś o czym ma pojęcie, chce wyciagnąć Was z błędu, bo to wszystko co tu było napisane, to była całkowita nieprawda. No ale cóż, jeśli nie chcecie żeby ktoś nowy Wam pisał jak jest, to nie wiem po cholere wogóle ludzie mają sie rejestrować na tym forum. Jest temat-widzę, że ludzie mają jakieś błędne informacje, to pisze jak jest. Chyba po to jest forum.

to skoro już tu jesteś i wiesz wszystko to podaj z łaski swojej paragraf,punkt w tej ustawie,gdzie jest napisane,ze kasa przepada po 60 dniach na rzecz Wesolego Bukmachera.

Do góry
#3210613 - 16/06/2009 05:08 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Ania2310
po drugie na wypłacenie KAZDEGO kuponu (oprócz kuponów z zakładów konnych) jest 60 dni, po tym czasie kuponu juz nie ma w systemie i nie da się go wypłacić i DOPIERO po tym czasie stanowią dochod firmy, wszystko to jest regulowane ustawą o grach i zakładach wzajemnych, która została zatwierdzona przed Ministra Finansów, także nie jest to jakieś widzimisie firmy.


Tak sądzisz? A znasz casus Lemgo z STS-u? Wtedy ludzie się sądzili z STS-em i wygrywali sprawy oraz pieniądze, a jak sądzę w Polsce wyroki nie zapadają w przeciągu 60 dni na razie smile To, że ktoś sobie coś wpisze do regulaminu nie znaczy jeszcze, że jest to zgodnie z obowiązującym prawem smile Może przytoczysz nam punkt z ustawy na którą się powołujesz, mówiący, że po 60 dniach można zawłaszczyć sobie czyjeś mienie laugh

Do góry
#3210619 - 16/06/2009 05:11 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Bullet]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
A co do meritum Jaja - ja bym drepnął to Rzecznika Praw Konsumenta jak pisał bodajże Boubson. Oni tam lubią takie zagwozdki smile Na pewno pomoże i będzie 18 zł na taśme wink

Do góry
#3210629 - 16/06/2009 05:20 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Bullet]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Jest w regulaminie, że ma się 60 dni (wiem bo kiedys się sam tym interesowałem) na odebranie wygranej , a z tego co pamiętam to nie była wygrana a jego pieniądze na koncie.

Do góry
#3210641 - 16/06/2009 05:22 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
Originally Posted By: Ania2310
oj ludzie, ludzie, ktoś nowy pisze coś o czym ma pojęcie, chce wyciagnąć Was z błędu, bo to wszystko co tu było napisane, to była całkowita nieprawda. No ale cóż, jeśli nie chcecie żeby ktoś nowy Wam pisał jak jest, to nie wiem po cholere wogóle ludzie mają sie rejestrować na tym forum. Jest temat-widzę, że ludzie mają jakieś błędne informacje, to pisze jak jest. Chyba po to jest forum.


jesli tak dlugo tam pracujesz to zapraszam do mnie na priv................;)

Do góry
#3210644 - 16/06/2009 05:23 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Bullet]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
to jest tylko fragmenicik (musiałabym tu wkleić całą ustawę, która kkrótka nie jest):
Art. 13.

1. Podmiot ubiegający się o zezwolenie na urządzanie lub prowadzenie działalności w zakresie gier losowych, zakładów wzajemnych lub gier na automatach oraz podmiot wykonujący monopol Państwa w zakresie gier losowych przedstawiają ministrowi właściwemu do spraw finansów publicznych, do zatwierdzenia, projekt regulaminu takiej gry lub zakładu.

Regulamin zakładów Toto-MiX (dostępny na stronie internetowej i kazdej kolekturze):
§ 14.
.
.
.
8. Uczestnik zakładów może odebrać wygraną w okresie 60 dni od daty zawarcia zakładu. Po upływie tego terminu uczestnik zakładów traci prawo do wygranej.


Tyle czasu jest na wypłatę kuponu Toto-Mix. Na samym dole regulminu jest napisane;

Na podstawie art. 13 ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych - zatwierdzam powyższy regulamin zakładów bukmacherskich &#8222;TOTO - MIX"

MINISTER FINANSÓW


Obowiązuje tekst regulaminu dostępny w punktach zawierania zakładów.

Kto chce może się udać do Rzecznika Praw Konsumenta, Próbować może każdy:-)

Do góry
#3210659 - 16/06/2009 05:29 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Maldini$$]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Bankier$
Jest w regulaminie, że ma się 60 dni (wiem bo kiedys się sam tym interesowałem) na odebranie wygranej , a z tego co pamiętam to nie była wygrana a jego pieniądze na koncie.



to jest informacja tak jak mówisz, o wypłacie wygranej (punkt 6):


VI. ZLECENIE WYDRUKU ZAKŁADU I ODBIÓR WYGRANEJ

1. Wypłaty wygranych realizowane są wyłącznie w Punktach przyjmowania zakładów za zwrotem dowodu zawarcia Zamkniętego zakładu.
2. Uczestnik chcący odebrać w Punkcie przyjmowania zakładów dowód zawarcia Zamkniętego zakładu zobowiązany jest po zalogowaniu na E-konto wygenerować jednorazowy kod realizacji wydruku z dokładnym wskazaniem, które Zamknięte zakłady chce wydrukować podczas osobistej wizyty w Punkcie przyjmowania zakładów.
3. Odbiór dowodu zawarcia Zamkniętego zakładu odbywa się w dowolnym Punkcie przyjmowania zakładów Organizatora na podstawie Karty Ligi Mix&#8217;u wraz z kodem realizacji wydruku.
4. Wydrukowany dowód zawarcia Zamkniętego zakładu stanowi podstawę do określenia ostatecznej wysokości wypłaty i realizacji wypłaty wygranej.
5. Wydrukowany dowód zawarcia Zamkniętego zakładu nie podlega ponownemu wydrukowi.
6. Uczestnik E-promocji może odebrać wygraną w okresie do 60 dni od daty zawarcia Zamkniętego zakładu. Po upływie tego terminu Uczestnik traci prawo do wygranej.
7. Realizacja wygranych odbywa się za zwrotem dowodu zawarcia Zamkniętego zakładu na zasadach określonych w Regulaminie zakładów Toto-Mix.


a tutaj jest ważnośc srodków na koncie, punkt 4:


VII. WAŻNOŚĆ I WYSOKOŚĆ ŚRODKÓW ZGROMADZONYCH NA E-KONCIE

1. Maksymalna łączna kwota wniesionych opłat za Otwarte zakłady pozostająca do dyspozycji Uczestnika na E-koncie wynosi 10.000 (dziesięć tysięcy) zł.
2. Wniesione kwoty za nabycie Otwartych zakładów pozostają do dyspozycji Uczestnika przez 60 dni od momentu wniesienia opłaty za ostatni Otwarty zakład w Punkcie przyjmowania zakładów.
3. Nabycie Otwartego zakładu przedłuża ważność zgromadzonych środków o 60 dni.
4. Po upływie 60 dni od momentu nabycia ostatniego Otwartego zakładu wszystkie niewypłacone kwoty za wniesione Otwarte zakłady stanowią dochód Organizatora z tytułu zakładów bukmacherskich.
smile

Do góry
#3210666 - 16/06/2009 05:34 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Ania2310
jest 60 dni, po tym czasie kuponu juz nie ma w systemie i nie da się go wypłacić i DOPIERO po tym czasie stanowią dochod firmy, wszystko to jest regulowane ustawą o grach i zakładach wzajemnych, która została zatwierdzona przed Ministra Finansów, także nie jest to jakieś widzimisie firmy.

"zniknęły" pieniądze z konta na stronie Totolotek, po 60-ciu dniach-jest to normalne,jest tak w regulaminie, na który wyraził Pan zgodę. Jeśli ktoś ma jakies wątpliwości, to może poczytać sobie ustawę, która reguluje wszystkie zasady jakie są obecne w każdej firmie bukmacherskiej


cały czas czekam na cytaty z ustawy lub numerki paragrafów grin
albo wracaj na parade papa

Do góry
#3210667 - 16/06/2009 05:34 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Ania2310, skoro jesteś pracownicą Totozłoma, to weź daruj sobie pisanie na tym forum. Marnie płacą w Totozłomie, mają słabe kursy, a Ty jeszcze po nocach piszesz szczegółowe posty na forum...

Nie klei się to, wiesz? laugh

Do góry
#3210676 - 16/06/2009 05:39 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: AGASSI]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
No przecież dziewczyna odpowiedziała, przywołując art. 13 ustawy o grach i zakładach wzajemnych, który mówi, że "podmiot ubiegający się o zezwolenie na urządzanie lub prowadzenie działalności w zakresie gier losowych, zakładów wzajemnych lub gier na automatach oraz podmiot wykonujący monopol Państwa w zakresie gier losowych przedstawiają ministrowi właściwemu do spraw finansów publicznych, do zatwierdzenia, projekt regulaminu takiej gry lub zakładu."

Zakładam, że Totolotek taki regulamin przestawił i minister finansów go zatwierdził. Skoro go zatwierdził, to prawomocnym jest również punkt regulaminu mówiący o tym, że "po upływie 60 dni od momentu nabycia ostatniego Otwartego zakładu wszystkie niewypłacone kwoty za wniesione Otwarte zakłady stanowią dochód Organizatora z tytułu zakładów bukmacherskich."

Do góry
#3210680 - 16/06/2009 05:45 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Szewa]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Liczyłem,ze koleżanka wpadnie na taką odpowiedź wink
ps. nie podejrzewałem Ciebie Szewa o takie zaufanie do Państwa i prawa grin

Do góry
#3210683 - 16/06/2009 05:46 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Szewa]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
dokładnie, każda firma, która prowadzi działalność bukmacherską tworząc regulamin, daje go do zatwierdzenia Ministrowi Finansów. Totolotek dał taki regulamin, on został zatwierdzony i taki obowiązuje. Nie każdemu sie mogą podobać zapisy w regulaminach, no ale cóż-mają swoje prawa. Wszyscy naskoczyli tu na mnie jakbym nie wiem co napisała, zobaczyłam post, który mnie zainteresował, zarejestrowałam się na forum, żeby napisać co wiem, gdybym nie była pewna tego co pisze to bym wogóle nie zabierała głosu, albo napisałabym, że tak Totolotek jest beznadziejny i kradnie pieniądze. Każdy kto pracuje w tej firmie, po 3 miesiącu pracy musi zdać egzamin w Ministerstwie z tej właśnie ustawy.Stąd moja wiedza na ten temat.

Do góry
#3210687 - 16/06/2009 05:49 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
cool

Do góry
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, pacyfista, Lukasz111, VVega, rafal08, Akhu, kemp, latajaca_holenderka, igea23), 4280 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582584 Postów

Najwięcej online: 4309 @ 6 minut 32 sekund temu