Strona 23 z 25 < 1 2 ... 21 22 23 24 25 >
Opcje tematu
#320468 - 15/04/2005 16:46 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
dięki wszystkim xa typ na Gasqueta. kurs 8.50 najwyższy jaki trafiłem... mniam

Do góry
Bonus: Unibet
#320469 - 15/04/2005 16:54 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Kolego, capslock zaciął się. Uspokój się. Jeżeli mecz był ułożony, to po kiego wafla Federer wyciągnał z 2:5 na 5:5 i mało nie wygrał mając kilka meczboli?
Nie każdy jest przewalaczem. Każdy sądzi po sobie.
A nie wierzę, żeby akurat Federer musiał dorabiać na lewo w jakims Betfairze, przecież to śmieszne oskarżenie w rodzaju Talibów w Klewkach.

Do góry
#320470 - 15/04/2005 16:57 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Ewelina Offline
veteran

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 1596
_Carola_ ale duzo filmow s/f ogladasz

Do góry
#320471 - 15/04/2005 16:59 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Quote:

do gogeta głównie

TERAZ SPROBUJE PAŃSTWU WYTLUMACZYC ZASADE DZIALANIA BETFAIRU ZROBIE TO TYLKO RAZ I SPECJALNIE JAKBY DLA GOGETA KTÓRY ZAPEWNE NAPISZE ZE SIE SKOMPROMITOWAŁEM PO RAZ KOLEJNY

PO KURSACH OD 1,01--1,13 BYLO POSTAWIONE NA FEDERERA 1 800 000 FUNTOW --CZYLI W PRZYPADKU PORAZKI FEDERERA LUDZIE KTORZY PRZYJMOWALI TE ZAKLADY ZARABIALI 1 800 000 FUNTOW MINUS PROWIZJA , NATOMIAST W PRZYPADKU WYGRANEJ FERDA MUSIELI BY WYPLACICI OKOLO 130 000 FUNTOW, POZA TYM BYLO POSTAWIONE PONAD (W SUMIE 4 000 000 NA FERDA KTORE TEZ ZAPEWNE WYSTAWIALI W WIEKSZOSCI MOIM ZDANIEM CI SAMI KOLESIE)

ZEBY ZROBIC TAKI PED NA FERDA MUSIAL ON PO 1 SECIE ZROBIC WRAZENIE ZE SPOKOJNIE OCZYWISCIE TO WYGRA NO I ZROBIL TO DOSC SPOKOJNIE JAK WIDAC

ZAKLADAM ZE PANOWIE ZAROBILI MINIMUM 2 000 000 - 2 500 000 WIEC STAC ICH ZEBY ZAROWNO FERDOWI , DAVYDENCE ZA WCZORAJSZE GDZIE MECZ BYL WYRAZNIE ROZGRYWANY WEDLUG PODOBNEGO SCENARIUSZA ODPALIC SPORA DZIALKE PRZYKLADOWO DZIS FERDOWI OKOLO 300 000 NA PRZYKLAD LUB NAWET 1 000 000 TO TEZ ZAPEWNE NIE PROBLEM

GOGET BARDZO CIE PROSZE O ODPOWIEDZ POWAZNIE --CZY NIE UWAZASZ ZE COS TU JEST NIE TAK , CZY NAPISZESZ MI ZE TALENT RYSIA ROZWINAL SIE TAK SUPER ZE WYGRAL 2 PRZEGRANE MECZE W TYM DZISIEJSZY DRAMAT????




Carola wyjatkowo sie z Toba zgadzam w calej rozciagłości- wczoraj to było widać jak na dloni i dziś podobny myk zastosowali.

Do góry
#320472 - 15/04/2005 17:01 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
szymi_zdobywca Offline
old hand

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 797
nie no nie prezesadzajcie to nie jest polska kopana żeby sobie takie wałki robili poprostu rysiu był lepszy i tyle

Do góry
#320473 - 15/04/2005 17:02 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
No prosze, okazalo sie ze Federer dorabia sobie w betfair.

Do góry
#320474 - 15/04/2005 17:04 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Ewelina Offline
veteran

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 1596
Quote:

No prosze, okazalo sie ze Federer dorabia sobie w betfair.




Miroslava W. mu wszystko zalatwia, wszak meneger

Do góry
#320475 - 15/04/2005 17:07 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
biedny Fed wszystkie wygrane musial przeznaczyc na krowe i sukienki dla Mirki i teraz kombinuje na boku

Do góry
#320476 - 15/04/2005 17:07 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
ewela mowisz o wawricek??

Do góry
#320477 - 15/04/2005 18:54 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Quote:

do gogeta głównie

TERAZ SPROBUJE PAŃSTWU WYTLUMACZYC ZASADE DZIALANIA BETFAIRU ZROBIE TO TYLKO RAZ I SPECJALNIE JAKBY DLA GOGETA KTÓRY ZAPEWNE NAPISZE ZE SIE SKOMPROMITOWAŁEM PO RAZ KOLEJNY

PO KURSACH OD 1,01--1,13 BYLO POSTAWIONE NA FEDERERA 1 800 000 FUNTOW --CZYLI W PRZYPADKU PORAZKI FEDERERA LUDZIE KTORZY PRZYJMOWALI TE ZAKLADY ZARABIALI 1 800 000 FUNTOW MINUS PROWIZJA , NATOMIAST W PRZYPADKU WYGRANEJ FERDA MUSIELI BY WYPLACICI OKOLO 130 000 FUNTOW, POZA TYM BYLO POSTAWIONE PONAD (W SUMIE 4 000 000 NA FERDA KTORE TEZ ZAPEWNE WYSTAWIALI W WIEKSZOSCI MOIM ZDANIEM CI SAMI KOLESIE)

ZEBY ZROBIC TAKI PED NA FERDA MUSIAL ON PO 1 SECIE ZROBIC WRAZENIE ZE SPOKOJNIE OCZYWISCIE TO WYGRA NO I ZROBIL TO DOSC SPOKOJNIE JAK WIDAC

ZAKLADAM ZE PANOWIE ZAROBILI MINIMUM 2 000 000 - 2 500 000 WIEC STAC ICH ZEBY ZAROWNO FERDOWI , DAVYDENCE ZA WCZORAJSZE GDZIE MECZ BYL WYRAZNIE ROZGRYWANY WEDLUG PODOBNEGO SCENARIUSZA ODPALIC SPORA DZIALKE PRZYKLADOWO DZIS FERDOWI OKOLO 300 000 NA PRZYKLAD LUB NAWET 1 000 000 TO TEZ ZAPEWNE NIE PROBLEM

GOGET BARDZO CIE PROSZE O ODPOWIEDZ POWAZNIE --CZY NIE UWAZASZ ZE COS TU JEST NIE TAK , CZY NAPISZESZ MI ZE TALENT RYSIA ROZWINAL SIE TAK SUPER ZE WYGRAL 2 PRZEGRANE MECZE W TYM DZISIEJSZY DRAMAT????




Eh post specjalnie dla mnie... czuje się zaszczyczony

Na wstępie chciałbym Cię przeprosić za moje słowa na Quasi Chacie kto tam był to wie co powiedziałem. Faktycznie kompromitacja to złe słowo, każdy ma prawo do własnego zdania i powinienem i Twoje uszanować. Twoje typerskie poczynania śledziłem i wiem na co cię stać i napewno jesteś jedną z niewielu osób która mi tu zaimponowała. Nie musimy porównywać skanów kuponów bo pewnie wypadłbym blado (cenię sobie wartość pieniądza i nie lubie gdy los moich funduszy leży w rękach jakiegoś klienta biegającego z rakietą). Może w trochę niegrzeczny sposób ująłem jedynie fakt, że w przypadku Nadala w Miami twierdziłeś że sprzedaje mecze i że jest ciotą a chłopak zaszedł do finału. Teraz na poparcie tej tezy podajesz wynik Nadala z Andreevem z Valencii.... hm co z tego, że przegrał ? Pokaż mi zawodnika, który wygrywa wszystkie turnieje w których startuje i odpada tylko ze światową czołówką...Odpuścił żeby się przygotować do Monte Carlo i podobnie czyni lub czyniło cała masa zawodników. Zresztą dobra nieważne w tej kwestii każdy ma swoje zdanie chociaż zdania nie zmienie, że lekko zarozumiały z ciebie typ

Co do Betfaira niestety nie mam czasu śledzić na bierząco tej cudownej strony , znam gościa który z tego żyje (siedzi sobie i ogląda co się dzieje a potem gra podejrzane mecze).
Faktycznie przy takich spotkaniach gdzie gra dwóch ciołków typu Labadze, Kafielnikov, Davydenko wiadomo wały na porządku dziennym... ale FedEx ? hm nie muszę chyba przypominać jakie kary grożą zawodnikom za sprzedanie meczów - dla Federera, perspektywa zarobienia miliona dolarów w perspektywie np. 2 lat dyskwalifikacji to dramat. Czemu przegrał hmm sprawa chyba prostsza niż się wydaje... Szwajcar tydzień temu właśnie zakończył miesiąc grania na najwyższych obrotach, gdzie wygrał 2 wielkie turnieje z rzędu. Nie sądze, żeby po takich sukcesach zaraz zabrał się za trening na ziemi (wziął dziewczynę i sobie poodpoczywał). Już pierwsze 3 spotkania wygrał dość szczęśliwie widać było,że daleko mu od najwyższej dyspozycji.Czemu przegrał z Gasquetem ?- zabrakło koncentracji, zaangażowania, biegania do piłek które można było odbić (z Davydenko sprawa pewnie wyglądała podobnie). Nie widziałem meczu ale weź rakiete wybierz się z jakimś kolegą pokraką i spróbuj tak przegrać ,żeby nikt nie powiedział, że się podłożyłeś. Nawet Fedex chyba tego nie potrafi. Co do Betfair kasa ludzi ich sprawa podejrzewam, że podobne kwoty idą np. na mecz Chelsea z jakimś pionkiem czy Celticu i zwykle wchodzi.

Jeszcze raz przepraszam jeżeli poczułeś się urażony moim postem....zaznaczam, że na ten temat to jest tutaj ostatnia moja wypowiedź bo ten dział służy do podawania typów. Chętnie pogadam na privie....może wyjaśnisz mi jakoś jaśniej jak działa ten Betfair i przekonasz, że jednak Federer jest narzędziem w rękach mafii bukmacherskiej...

Co do moich typów to podam je później

Pozdro

Do góry
#320478 - 15/04/2005 20:15 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
sprawa jest prosta Fed grał średnio a Gasquet bardzo dobrze , takie glosy mnie doszly od tych co ogladali i ja sie tego trzymam

Do góry
#320479 - 15/04/2005 20:24 Re:Goget - Carola
TANAMERAH Offline
old hand

Meldunek: 01/07/2004
Postów: 940
Witam!
Czytam te wasze spory i przyznać muszę, że są ciekawe . Jednak zdecydowanie jestem po stronie Gogeta. Niestety obawiam się jednak, że żaden z Was nie oglądał meczu. W odróżnieniu od Was byłem świadkiem tego spotkania i nie wyglądało to na ustawiony mecz. Z resztą i tu się zgadzam z Gogetem zawodnicy tej klasy co m.in. Federer nie sprzedają meczy. Zapewne Carola nie zdajesz sobie sprawy na konsekwencje jakie się wiążą z wykryciem takiej afery. Przede wszystkim utrata sławy, a jestem przekonany o tym, że to w tej chwili dla Federera ważniejsze niż 1000000 euro w tą czy w drugą stronę. Następna rzecz to pieniądze z kontraktu z m.in. NIKE, które są kilka lub kilkanaście razy większe niż zarobione na korcie a będą zapewne w przyszłości jeszcze wyższe. Wracając do strony sportowej to już wczoraj w meczu z Gonzalesem/i to jest prawdopodobnie przyczyna dzisiejszej porażki Feda/ Fed musiał się wnieść na wyżyny swoich umiejętności aby wygrać /a kosztował ten mecz sporo zdrowia, kto oglądał ten wie/ i dzisiaj nie dał rady młodemu Francuzowi, któremu wszysko wchodziło.

Do góry
#320480 - 15/04/2005 20:29 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Ewelina Offline
veteran

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 1596
Arth/Hanl-Pae/Zim 2, 1.9
Bry/Bry-Llod/Sant 1, 1.7

Coria - JC Ferrero 1, 1.45


Do góry
#320481 - 15/04/2005 20:58 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
mido_p Offline
addict

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 507
Quote:

Quote:

do gogeta głównie

TERAZ SPROBUJE PAŃSTWU WYTLUMACZYC ZASADE DZIALANIA BETFAIRU ZROBIE TO TYLKO RAZ I SPECJALNIE JAKBY DLA GOGETA KTÓRY ZAPEWNE NAPISZE ZE SIE SKOMPROMITOWAŁEM PO RAZ KOLEJNY

PO KURSACH OD 1,01--1,13 BYLO POSTAWIONE NA FEDERERA 1 800 000 FUNTOW --CZYLI W PRZYPADKU PORAZKI FEDERERA LUDZIE KTORZY PRZYJMOWALI TE ZAKLADY ZARABIALI 1 800 000 FUNTOW MINUS PROWIZJA , NATOMIAST W PRZYPADKU WYGRANEJ FERDA MUSIELI BY WYPLACICI OKOLO 130 000 FUNTOW, POZA TYM BYLO POSTAWIONE PONAD (W SUMIE 4 000 000 NA FERDA KTORE TEZ ZAPEWNE WYSTAWIALI W WIEKSZOSCI MOIM ZDANIEM CI SAMI KOLESIE)

ZEBY ZROBIC TAKI PED NA FERDA MUSIAL ON PO 1 SECIE ZROBIC WRAZENIE ZE SPOKOJNIE OCZYWISCIE TO WYGRA NO I ZROBIL TO DOSC SPOKOJNIE JAK WIDAC

ZAKLADAM ZE PANOWIE ZAROBILI MINIMUM 2 000 000 - 2 500 000 WIEC STAC ICH ZEBY ZAROWNO FERDOWI , DAVYDENCE ZA WCZORAJSZE GDZIE MECZ BYL WYRAZNIE ROZGRYWANY WEDLUG PODOBNEGO SCENARIUSZA ODPALIC SPORA DZIALKE PRZYKLADOWO DZIS FERDOWI OKOLO 300 000 NA PRZYKLAD LUB NAWET 1 000 000 TO TEZ ZAPEWNE NIE PROBLEM

GOGET BARDZO CIE PROSZE O ODPOWIEDZ POWAZNIE --CZY NIE UWAZASZ ZE COS TU JEST NIE TAK , CZY NAPISZESZ MI ZE TALENT RYSIA ROZWINAL SIE TAK SUPER ZE WYGRAL 2 PRZEGRANE MECZE W TYM DZISIEJSZY DRAMAT????




Eh post specjalnie dla mnie... czuje się zaszczyczony

Na wstępie chciałbym Cię przeprosić za moje słowa na Quasi Chacie kto tam był to wie co powiedziałem. Faktycznie kompromitacja to złe słowo, każdy ma prawo do własnego zdania i powinienem i Twoje uszanować. Twoje typerskie poczynania śledziłem i wiem na co cię stać i napewno jesteś jedną z niewielu osób która mi tu zaimponowała. Nie musimy porównywać skanów kuponów bo pewnie wypadłbym blado (cenię sobie wartość pieniądza i nie lubie gdy los moich funduszy leży w rękach jakiegoś klienta biegającego z rakietą). Może w trochę niegrzeczny sposób ująłem jedynie fakt, że w przypadku Nadala w Miami twierdziłeś że sprzedaje mecze i że jest ciotą a chłopak zaszedł do finału. Teraz na poparcie tej tezy podajesz wynik Nadala z Andreevem z Valencii.... hm co z tego, że przegrał ? Pokaż mi zawodnika, który wygrywa wszystkie turnieje w których startuje i odpada tylko ze światową czołówką...Odpuścił żeby się przygotować do Monte Carlo i podobnie czyni lub czyniło cała masa zawodników. Zresztą dobra nieważne w tej kwestii każdy ma swoje zdanie chociaż zdania nie zmienie, że lekko zarozumiały z ciebie typ

Co do Betfaira niestety nie mam czasu śledzić na bierząco tej cudownej strony , znam gościa który z tego żyje (siedzi sobie i ogląda co się dzieje a potem gra podejrzane mecze).
Faktycznie przy takich spotkaniach gdzie gra dwóch ciołków typu Labadze, Kafielnikov, Davydenko wiadomo wały na porządku dziennym... ale FedEx ? hm nie muszę chyba przypominać jakie kary grożą zawodnikom za sprzedanie meczów - dla Federera, perspektywa zarobienia miliona dolarów w perspektywie np. 2 lat dyskwalifikacji to dramat. Czemu przegrał hmm sprawa chyba prostsza niż się wydaje... Szwajcar tydzień temu właśnie zakończył miesiąc grania na najwyższych obrotach, gdzie wygrał 2 wielkie turnieje z rzędu. Nie sądze, żeby po takich sukcesach zaraz zabrał się za trening na ziemi (wziął dziewczynę i sobie poodpoczywał). Już pierwsze 3 spotkania wygrał dość szczęśliwie widać było,że daleko mu od najwyższej dyspozycji.Czemu przegrał z Gasquetem ?- zabrakło koncentracji, zaangażowania, biegania do piłek które można było odbić (z Davydenko sprawa pewnie wyglądała podobnie). Nie widziałem meczu ale weź rakiete wybierz się z jakimś kolegą pokraką i spróbuj tak przegrać ,żeby nikt nie powiedział, że się podłożyłeś. Nawet Fedex chyba tego nie potrafi. Co do Betfair kasa ludzi ich sprawa podejrzewam, że podobne kwoty idą np. na mecz Chelsea z jakimś pionkiem czy Celticu i zwykle wchodzi.

Jeszcze raz przepraszam jeżeli poczułeś się urażony moim postem....zaznaczam, że na ten temat to jest tutaj ostatnia moja wypowiedź bo ten dział służy do podawania typów. Chętnie pogadam na privie....może wyjaśnisz mi jakoś jaśniej jak działa ten Betfair i przekonasz, że jednak Federer jest narzędziem w rękach mafii bukmacherskiej...

Co do moich typów to podam je później

Pozdro




Puenta z tego jedna ... Nie graj typów z kursami 1.01-1.10. Ja osobiscie gram malo znane ligi gdzie stawia naprawde malo osob ... W tenisie jest to ograniczone ...

Do góry
#320482 - 15/04/2005 22:14 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
cartmann Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 3823
Skąd: Wieluń
Coria G. v Ferrero J.C. 2 2.50 mam przeczucie ze wygra jednak hiszpanie na clay`u sa niesamowici
Gasquet R. v Nadal Parera R. 2 1.30 Nadal Power

Do góry
#320483 - 15/04/2005 22:20 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Coria pokonał Ferrera będącego w lepszej formie od Ferrero i coś mi sie nie chce wierzyc zeby tak nagle Ferrero ktory jeszcze tydzien temu ugrał 3 gemy z Nadalem byl w stanie pokonac Corie . Ciezka sprawa ...

Do góry
#320484 - 15/04/2005 22:27 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Quote:

Puenta z tego jedna ... Nie graj typów z kursami 1.01-1.10. Ja osobiscie gram malo znane ligi gdzie stawia naprawde malo osob ... W tenisie jest to ograniczone ...




Ani ja ani Carola tego meczu nie tykaliśmy więc nie wiem o co ci chodzi ? dyskusja dotyczyła czegoś innego

Cytowanie tak długiego postu z twojej strony, żeby napisać że lepiej nie grać takich kursów trochę głupawe.....

Co do turnieju to zostało nam 4 panów w Monte Carlo

Ferrero - Coria
Nadal - Gasquet

Pierwszy mecz odpuszczam bo obaj w turnieju grają w kratkę i obu darzę wielką sympatią....Na jutro gram tylko to :

Rafael Nadal - Richard Gasquet 2:0 1.72 8/10

To, że w niedzielnym finale zagra Rafał jestem pewny. Kurs na zwycięstwo trochę lichy więc wolę zagrać na 2:0. Jak grali do tej pory wszyscy wiedzą. Rafael w drodze do półfinału ani razu nie oddał rywalowi więcej jak 3 gemy. Co dzisiaj zrobił z Gaudio dobitnie świadczy jak fenomenalnie jest przygotowany do tego turnieju. Biedny Gaston nie miał nawet jednego break pointa. W innych statach Nadal też wypadł znakomicie : 33/39 (85%) pierwszego serwisu z tego 27/33 (82%) wygranych piłek i tylko jeden podwójny. Jak się chłopak skoncentruje to potrawi już teraz grać niesamowicie. (swoją drogą pozdro dla tych którzy się opierają na jakiś cyferkach typu h2h). Razem więc zagrał do tej pory 62 gemy w tym turnieju Gasquet 127 łącznie z kwalami (chociaż rywali nie ma co porównywać Nadal trafiał na ciołków samych). Mimo wszystko musi się to jakoś przenieść na zmęczenie a tylko dzisiejszy mecz musiał kosztować Gasqueta dużo sił. Dla Gasqueta pokonanie Federera i awans do półfinału turnieju Masters Series to niesamowity sukces dotąd nie ugrał praktycznie nic. Teraz pozostaje pytanie czy młody udźwignie ogromną presję fanów i perspektywę znalezenia się w finale ? nie sądze. Dla mnie i tak już tutaj zarobił krocie a na dzień dzisiejszy Nadal jest dla niego poprostu poza zasięgiem. Mecz z Gaudio doda mu tylko pewności siebie i bardzo możliwe, że wygra cały turniej. Gasquet daje się często przełamać a przy takiej dyspozycji Nadala nie ma co liczyć na rebreaki. Dla mnie mecz bez historii i jak Francuz ugra seta to dla mnie to będzie nie lada niespodzianka. Wprawdzie grali ze sobą w zeszłym roku na cegle w Estoril i skonczyło się w setach 2:1 jednak tutaj nie wróżę Gasquetowi takiego sukcesu.

Pozdro

Do góry
#320485 - 15/04/2005 22:35 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
cartmann Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 3823
Skąd: Wieluń
Quote:

Coria pokonał Ferrera będącego w lepszej formie od Ferrero i coś mi sie nie chce wierzyc zeby tak nagle Ferrero ktory jeszcze tydzien temu ugrał 3 gemy z Nadalem byl w stanie pokonac Corie . Ciezka sprawa ...



Moim zdaniem Ferrero z dnia na dzien gra coraz lepiej co potwierdzaja jego ostatnie wyniki i moze pokonac Corie. Argentynczyk przeciez nie jest robotem nie do przejsca

Do góry
#320486 - 15/04/2005 22:45 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Quote:

Quote:

Coria pokonał Ferrera będącego w lepszej formie od Ferrero i coś mi sie nie chce wierzyc zeby tak nagle Ferrero ktory jeszcze tydzien temu ugrał 3 gemy z Nadalem byl w stanie pokonac Corie . Ciezka sprawa ...



Moim zdaniem Ferrero z dnia na dzien gra coraz lepiej co potwierdzaja jego ostatnie wyniki i moze pokonac Corie. Argentynczyk przeciez nie jest robotem nie do przejsca


pewnie ze nie jest ale zwyciestwa nad słabym Maratem i zmeczonym Volandrim jakos do mnie nie przemawiaja . Tutaj Ferrero bedzie musial pilke w kazdej wymianie przebijac wielokrotnie i nie wiem czy go stac na to aby takie wymiany wygrywac czesciej od Corii . Wciaz napewno brakuje mu regularnosci z najlepszych lat. Dla mnie jednak no bet . A w finale postawie na zwyciezce meczu Nadal - Gasquet . Niestety chyba Nadal

Do góry
#320487 - 15/04/2005 22:55 Re: ATP - Monte Carlo - 09.04-17.04
Ewelina Offline
veteran

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 1596
Przed chwilka ogladalam JC Ferrero z Volandrim z odtworzenia i Hiszpan nie zachwycil. Wloch blad za bledem i glownie stad wygrana Juana, starczylo cierpliwie przebijac i czekac na bledy Pipo. Takie cos z Coria nie przejdzie. Ja gram Guillermo juz do konca.

Do góry
Strona 23 z 25 < 1 2 ... 21 22 23 24 25 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, Józef Małolepszy, alfa, Ojro, 11kera11, Kretol), 3233 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582305 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25