Opcje tematu
#32059 - 28/04/2001 22:54 Gdzie gracie w kraju?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Te pytanie padło dawno temu. Ponieważ buki otwierają punkty coraz częściej, a osób na forum przybywa, postanowiłem je ponowić...

Gdzie gracie... STS, Prof, Toto-Mix, Betako...? Dlaczego?

Czy tylko chodzi o lokalizację? Może o same kursy? Może macie inne powody?

Napiszcie gdzie gracie, dlaczego, oraz wymieńcie swoje opinie na temat krajowych buków... Jakie są ich mocne i słabe punkty? Czekam na gorącą dyskusję.

Do góry
Bonus: Unibet
#32060 - 29/04/2001 00:47 Re: Gdzie gracie w kraju?
Endriu Offline
enthusiast

Meldunek: 02/04/2001
Postów: 201
w kraju gram u Profa bo:
1. Totomix jest nie po drodze
2. Bo maja aktualna oferte w inecie (kursy pojawiaja sie w godzinach porannych)
3. W przeciwienstwie do Totomixa, mozna obstawiac na kilka dni naprzod.
4. Bo kasę odbieram z dnia na dzień.
5. Bo w okienku pracuje moja b.dobra (i wmiarę piękna) znajoma ... zawsze jak wygram to pytam sie kiedy kończy pracę... he he... tak jak bym nie wiedzial
6. bo wygrywam

Ogolnie w inecie obstawiam mecze po dobrym kursie a w kraju u Profa bo wygraną odbieram w następny dzień... a nic tak nie bawi jak codzienna wypłata

Do góry
#32061 - 29/04/2001 01:00 Re: Gdzie gracie w kraju?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Ja osobiście w STS lub w Profie - zależy gdzie są większe kursy, ale najczęściej w STS. Moim zdaniem STS ma lepszą ofertę i super strony internetowe (codzienna aktualizacja w przeciwieństwie do Profa który nieraz woggole nic nie aktualizował na dany dzień). Plusem STS jest także to, że wrzucał sporty amerykańskie często na parę dni do przodu, no i to że najwięcej przyniósł mi zysku do tej pory :-)
Minusem, że przy większych wypłatach trzeba czekać kilka dni - mój rekord to dwa tygodnie.(do przyjmowania cashu są bardzo chętni natomiast z wypłatą im się nie spieszy). Największym minusem obydwóch jest to że panie mylą się często przy wpisywaniu numerów.(sam straciłem przez to trochę kasy - tylko raz pomyliła się na moją korzyść).Zawsze trzeba sprawdzić kupony . Niby oczywiste ale się na tym przejechałem.
No i kolejki w punktach - prawie zawsze wysyłam kuzyna ale jak nieraz idę osobiście to mnie szlag trafia jak gościu przedmną wrzuca dziesięć kuponów po 16 zdarzeń po
2 zł i do tego wszystko dyktuje z jakiegoś swojego notesiku.

Do góry
#32062 - 29/04/2001 01:40 Re: Gdzie gracie w kraju?
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Jestem w o tyle dobrej sytuacji że w odleglości 300 metrow mam Profa , STS i Totomix tak więc spory wybór niestety to miejsce [BYTOM WOJ.SLASKIE]] jest polożone ok. 2km od mojego miejsca zamieszkania ale i tak codziennie oprócz niedzieli tam wpadam.
Gram głownie w TOTOMIX ale od 2-3 tygodni STS podniósł kursy więc częściej tam poza tym oferte mają zdecydowanie najlepszą z polskich buków więc najbardziej lubię STS.
Martwi mnie TOTOMIX bo ostatnio nie daje okazji do zarobku a i obnizył kursy na każdą ze stron więc stał się dla mnie mniej atrakcyjny.Jeszcze 2 tygodnie temu dawał np.
2.2------3.0-------3.0
dzis takich kursów już tam nie ma na każdą stronę jest dużo niżej...
Prof jest bardziej stabilnym bukiem ale czasem i tam można coś po nizłym kursie obstawić.Betako wiem że jest w Katowicach więc musiałbym tam specjalnie jechać [ok.10km.]ale jak dotąd jeszcze nie grałem w Betako.
Dla mnie głównym kryterium wyboru buka jest wysokość kursu i szerokość oferty na to zwracam największą uwagę.

Do góry
#32063 - 29/04/2001 01:53 Re: Gdzie gracie w kraju?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
..... a co do Betako to szukałem go w Sopocie (mają 1 punkt w trójmiescie). Trzeba przejść przez Pub "5" i wejść na górę. Gdy go znalazłem to myślałem że pękne ze śmiechu. Wchodzę do środka a tam w małej salce przy stolikach 8 dziadków przy piwku ogląda to na co postawili. A postawili na wyścigi CHARTÓw ( to takie psy ) bo tylko taką ofertę Betako ma w 3mieście........
Chyba że teraz doszły konie albo wyścigi pcheł.... :-D

Do góry
#32064 - 30/04/2001 00:28 Re: Gdzie gracie w kraju?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ja gram prawie wyłącznie za granicą. Ale jak np. w Toto-Mixie znajdę lepszy kurs to wtedy wpadam do kolektury i obstawiam. Musi to oczywiście być dużo lepszy kurs bo jeszcze podatek trzeba uwzględnić.

Ogólnie najlepsze "okazje" się znajdują w Toto-Mixie. Ale denerwuje mnie to, że nie mogę obstawić jakiegoś meczu jeśli nie jest w programie na dany dzień/okres. Np. na Ligę Mistrzów dopiero mogłem postawić we wtorek, czyli w dzień meczu. Tak nie może być, muszą coś z tym zrobić. Jeśli chcą być normalnym bukiem to muszą inaczej ustawić system, bo obecnie ktoś kto np. we wtorek nie ma możliwości się do nich wybrać nie ma jak obstawić przynajmniej połowę meczów LM! W STSie zapewne kilka dni można to obstawić...

Oprócz Toto-Mixu najbardziej podoba mi się STS, może dlatego, że do Profa czy Betako mam dalej. Ale jakoś tak jest, że gdzie nie jestem to mam pod nosem STS. Jak byłem na sylwestra w Sanoku to nawet w samym hotelu był punkt.

bet007, czy oferta Betako się różni w zależności od punktu? Czy w Sopocie np. nie mogę obstawić np. piłkę nożną? Podobno w Sopocie na Monciaku jest też STS, tak więc warto będzie się tam spotkać.

Do góry
#32065 - 30/04/2001 01:14 Re: Gdzie gracie w kraju?
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Nie wiem czy oferta Betako różni się w innych miejscach ale jak byłem w Sopocie miesiąc temu to mieli tylko Charty.
ps. a STS jest na przeciwko "5" (do Betako wchodzi się przez "5")
W trójmieście liczba punktów jest bardzo duża
STS - 5, Profesjonal - 4, Toto-mix chyba 6

[This message has been edited by bet007 (edited 29-04-2001).]

Do góry
#32066 - 30/04/2001 02:24 Re: Gdzie gracie w kraju?
ramirez Offline
stranger

Meldunek: 28/04/2001
Postów: 17
Skąd: gdańsk
Jeśli chodzi o mnie to z polskich bukmacherów wybieram STS i Profesjonal. W totomiksie tylko przy atrakcyjnych okazjach. Jestem w tej dobrej sytuacji że punkty wszystkich trzech boków znajdująsię niedaleko siebie. Niewątpliwą zaletą STS jest publikowana przez nich oferta, zarówno ta drukowana jak i w internecie, ponadto ostanio podnieśli kursy. Natomiast profesjonal ma ta dobrą strne że wygrane nawet te większe wypłaca na miejścu podczas gdy w Sts odebranie większej kwoty wymaga czasu. Toto mix oferuje bardzo zły system zawierania zakłdów, oraz kipskie i bardzo różniące się od publikowanych w internecie kursów. Oczywiście kursy na przeciwny wynik są zato u nich często przesadzane, co akurat można wykożystać.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, rymoholik, igea23), 3369 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49