Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3210949 - 16/06/2009 17:36 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: Ania2310
Każdy kto pracuje w tej firmie, po 3 miesiącu pracy musi zdać egzamin w Ministerstwie z tej właśnie ustawy.Stąd moja wiedza na ten temat.


Sorry, ale nie mogłem - wiedza pracowników na temat tej ustawy by zaliczyć egzamin musi być tak samo pełna jak wiedza sprzątacza w szpitalu dotycząca ochrony zdrowotnej słoni w Afryce. Przecież i tak każdy wie, że wyjazd na egzamin to kolejny pretekst, żeby pić, i to w sporych ilościach. Przeżyłem w punkcie, w którym gram/grałem wielu pracowników (w sensie, że sporo się już ludzi tutaj przewinęło) i rozmawiałem trochę na ten temat i żadna z tych osób nie posiada takiej wiedzy, jak Ty Aniu. Marna prowokacja.

Do góry
Bonus: Unibet
#3210969 - 16/06/2009 17:48 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: MarcoviaMarki]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Totomix wiele razie mnie oszukal, to dziadowska firma i tyle.

Np. zamiast S.Wawrinka napisali W.Wawrinka i kto miał na jego porakze a a wygral to kupon do kosza a kto dał dobry typ to licza jako zwrot. Takich przykladow jest wiele. Totsyf to banda oszustow i lepiej dajcie bana temu PROWOKATOROWI bo chyba nikt z was nie wierzy ze to kobieta w dodatku z tej firmy.

Pozdrawiam i radze w toto nie grac.

Do góry
#3210981 - 16/06/2009 17:52 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: RoccoRunner]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Jeszcze jedno mi sie przypomnialo. Wiele osob gralo zuzel na Adamsa over/under, wtedy byl zaklad 13 ale bez czegos takiego jak 13,5 ale BEZ MOZLIWOSCI REMISU, zaklad na 1 i 2. Pewnie zapomnieli dac 13.5 a Adams zrobil wlasnie 13 i policzyli ludziom jako zaklad PRZEGRANY! Sam bylem swiadkiem wyzwisk w poniedzialek jak ludzie chcieli odebrac kupon bo to przeciez powinien byc zwort a jak inne mecze weszly to kupon jest trafiony a to powino byc liczone razy 1.

Totomix Zlodzieje.

Do góry
#3211000 - 16/06/2009 18:01 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Hokej_Fan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: LegiaWarsaw
Originally Posted By: Szewa
Mnie ten zapis się ani trochę nie podoba, ale póki co nic nie możemy zrobić. A pretensje powinniśmy mieć do urzędasa, który to złodziejstwo w białych rękawiczkach zalegalizował boks wink

Zapis to instytucja prawa spadkowego. Jako studentowi/absolwentowi prawa nie wypada pisać błędnie. Nawet na forum bukmacherskim wink

Zupełnie się nie czepiam... duch

Pozdrawiam

Czepiasz się tongue

Swoją drogą widzę, że sporo wiesz grin wink

Do góry
#3211282 - 16/06/2009 20:24 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Szewa]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Two way U/O 13 nie może być przegrany gdy jest 13. Takie rzeczy to w Bet-at-home kiedys albo w totozłomie najwidoczniej.

Do góry
#3211392 - 16/06/2009 21:00 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: zmarcin]
Shanti Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/07/2007
Postów: 6297
Skąd: Zielone pluca Polski
Ania oczywiście płacicie podatek od tej przywłaszczonej kasy? Moje pytanie do Ciebie np. ktoś nie odbiera kasy i ma powiedzmy 10000 na kuponie. Wszystkie wygrane powyżej 2380zł(czy coś takiego) to dodatkowy podatek. Czy płacicie podatek od wygranej której nie ma laugh

Do góry
#3211505 - 16/06/2009 21:38 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Shanti]
zaberek1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 7153
Skąd: Pomorze :) Bytow
czytajac ten caly temat to mozna i sie zgodzic z totosyfem

1. popatrzcie pod względem ze zagraliscie w duzym lotku i trafiliscie 6. i nie odebrealiscie kasy no to kasa przepada

tak samo jest tutaj kupujecie kupon - a nie depozyt bo to jest inna sprawa

aczkolwiek powinni informowac klientow bo nie wszyscy czytaja regulaminy

Do góry
#3211804 - 16/06/2009 23:01 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: zaberek1987]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
bzdury gadasz zaberek, mozesz dac komus kupon i odbierze, tu jest konto prywatne z haslem itd. zupelnie inna sytuacja i nie da sie tej kasy wyjac tylko trzeba za nia zagrac wiec w przypadku jakby ktos mial jakis wypadek to totosyf kradne kase i tyle

Do góry
#3211817 - 16/06/2009 23:03 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: RoccoRunner]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
czemu tu nie ma edycji?!

dodam tylko ze haslo totosyf wysyla na komorke wiec tym bardziej nic sie z tym nie da zrobic, trzebaby komus dac tel i hasla wiec jak to mozna porownac z duzym lotkiem? glupoty.

Do góry
#3212043 - 17/06/2009 00:09 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: RoccoRunner]
ekonom0013 Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 834
Skąd: suwałki <=> gdynia
Originally Posted By: RoccoRunner
bzdury gadasz zaberek, mozesz dac komus kupon i odbierze, tu jest konto prywatne z haslem itd. zupelnie inna sytuacja i nie da sie tej kasy wyjac tylko trzeba za nia zagrac wiec w przypadku jakby ktos mial jakis wypadek to totosyf kradne kase i tyle


Ale jakie konto prywatne?

W punkcie zawierasz zwykły zakład (tyle, że otwarty) i tak jak normalny zakład ma on swoją ważność. To nie jest żadne konto na które wpłacasz depozyt ...

Osobiście nie rozumiem skąd te wasze zdziwienie, jak dla mnie wygląda to na jeden z koniecznych warunków obejścia prawa w zakresie hazardu online i tyle. Ja tam regulaminów na ogół nie czytam, ale o tym zapisie wiedziałem od początku.

Ale jeśli ktoś czuje się oszukany to zawsze może codziennie biegać do punktu z każdym zakładem, przynajmniej trochę dla zdrowia pożytku (lub grać u "innych netowych") grin

Po za tym zdaje mi się, że niewykorzystany zakład otwarty można spokojnie sobie skaszować (odsyłam do regulaminu).

p.s. idąc tokiem myślenia co poniektórych to powinniśmy też z operatorami telefonii komórkowych się sądzić, że nam kasa w telefonach na kartę przepada ... no bo niby z jakiej racji ma nam przepadać, kradzież w biały dzień cool

Do góry
#3212614 - 17/06/2009 03:04 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: SenDPL]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
Originally Posted By: SenDPL
Originally Posted By: Ania2310
Każdy kto pracuje w tej firmie, po 3 miesiącu pracy musi zdać egzamin w Ministerstwie z tej właśnie ustawy.Stąd moja wiedza na ten temat.


Przecież i tak każdy wie, że wyjazd na egzamin to kolejny pretekst, żeby pić, i to w sporych ilościach. Przeżyłem w punkcie, w którym gram/grałem wielu pracowników (w sensie, że sporo się już ludzi tutaj przewinęło) i rozmawiałem trochę na ten temat i żadna z tych osób nie posiada takiej wiedzy, jak Ty Aniu. Marna prowokacja.


i tu sie mylisz....egzamin nie jest pretekstem do chlania tylko do wyciagniecia kasy z prcownikow (niby zwracaja koszt egzaminu po jakims czasie)Taki egzamin sie odbywa NAPRAWDE!!.
Pretekstem do chlania jest od paru lat spotkanie pracownikow TOTOMIXA....zazwyczaj na poczatku roku....luty/marzec
Hotel...imprezy+zespol muzyczny (lady pank lub cos w tym stylu)

Do góry
#3212641 - 17/06/2009 03:13 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: RoccoRunner]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Originally Posted By: RoccoRunner
czemu tu nie ma edycji?!

dodam tylko ze haslo totosyf wysyla na komorke wiec tym bardziej nic sie z tym nie da zrobic, trzebaby komus dac tel i hasla wiec jak to mozna porownac z duzym lotkiem? glupoty.
nie telefon i hasła tylko karte (ew sam numer karty) i hasło jednorazowe do wyplaty kuponu badz tez salda i wszystko
hasla na telefon sa tylko do grania a nie do wyplaty o ile sie nic od 2miesiecy nie zmienilo

Do góry
#3212716 - 17/06/2009 03:37 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: oki]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: oki83
Originally Posted By: SenDPL
Originally Posted By: Ania2310
Każdy kto pracuje w tej firmie, po 3 miesiącu pracy musi zdać egzamin w Ministerstwie z tej właśnie ustawy.Stąd moja wiedza na ten temat.


Przecież i tak każdy wie, że wyjazd na egzamin to kolejny pretekst, żeby pić, i to w sporych ilościach. Przeżyłem w punkcie, w którym gram/grałem wielu pracowników (w sensie, że sporo się już ludzi tutaj przewinęło) i rozmawiałem trochę na ten temat i żadna z tych osób nie posiada takiej wiedzy, jak Ty Aniu. Marna prowokacja.


i tu sie mylisz....egzamin nie jest pretekstem do chlania tylko do wyciagniecia kasy z prcownikow (niby zwracaja koszt egzaminu po jakims czasie)Taki egzamin sie odbywa NAPRAWDE!!.
Pretekstem do chlania jest od paru lat spotkanie pracownikow TOTOMIXA....zazwyczaj na poczatku roku....luty/marzec
Hotel...imprezy+zespol muzyczny (lady pank lub cos w tym stylu)



dokładnie, taki egzamin KAŻDY musi przejśc i nie jest to jakiś wyjazd, tylko każdy jedzie do Ministerstwa Finansów w Warszawie i go zdaje przed komisją. A co do picia, to spółka organizuje konferencje na początku każdego roku (dla niektórych pracowników i dla sponsorów i partnerów biznesowych), jest to najpierw przedstawienie tego co sie działo w firmie w poprzednim roku, jakie były założenia, które się udało wypełnić. Jest też mowa o tym co się będzie działo w następnym roku itd, potem jest dalszy ciąg. Za egzaminy płaci połowę spółka, a połowę każda osoba, która do takiego egzaminu przystępuje.

Do góry
#3212735 - 17/06/2009 03:43 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Shanti]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Noob
Ania oczywiście płacicie podatek od tej przywłaszczonej kasy? Moje pytanie do Ciebie np. ktoś nie odbiera kasy i ma powiedzmy 10000 na kuponie. Wszystkie wygrane powyżej 2380zł(czy coś takiego) to dodatkowy podatek. Czy płacicie podatek od wygranej której nie ma laugh


Jeżeli masz na kuponie wygraną do 2000zł, to kiedy dostajesz kupon, masz już odjęty podatek 10%, który jest pobierany przez Totolotka. Jeżeli ODBIERASZ wygraną z kuponu, na którym jest kwota:2280 i więcej, to URZĄD SKARBOWY pobiera zryczałtowy podatek w wysokości też 10%. Taka sama zasada odnośnie kwot podatków o których pisałam wyżej, jest w LOTTO o którym też tu ktoś pisał. Wszystkie te zakłady są regulowane tą samą ustawą.

Do góry
#3212769 - 17/06/2009 03:49 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: SenDPL]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: SenDPL
Originally Posted By: Ania2310
Każdy kto pracuje w tej firmie, po 3 miesiącu pracy musi zdać egzamin w Ministerstwie z tej właśnie ustawy.Stąd moja wiedza na ten temat.


Sorry, ale nie mogłem - wiedza pracowników na temat tej ustawy by zaliczyć egzamin musi być tak samo pełna jak wiedza sprzątacza w szpitalu dotycząca ochrony zdrowotnej słoni w Afryce. Przecież i tak każdy wie, że wyjazd na egzamin to kolejny pretekst, żeby pić, i to w sporych ilościach. Przeżyłem w punkcie, w którym gram/grałem wielu pracowników (w sensie, że sporo się już ludzi tutaj przewinęło) i rozmawiałem trochę na ten temat i żadna z tych osób nie posiada takiej wiedzy, jak Ty Aniu. Marna prowokacja.



Wielu pracowników się przewineło, długo tam nie pracowali, jak myślisz dlaczego? bo byli w porządku? wypełniali swoje obowiązku? nie mieli takiej wiedzy, bo wszystko olewali i dlatego już tam nie pracują. Ludzie są masowo zwalniani, bo robią takie rzeczy (typu anulowanie kuponu klienta, który za niego zapłacił i z nim wyszedł, kradną pieniądze i wiele innych przyczyn) dlatego sam powinieneś wywnioskować z tego, dlaczego tak często się zmieniają ludzie.

Do góry
#3212770 - 17/06/2009 03:50 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
no i tak jest...masz 10% podatku juz od zawartego zakladu......a nastepne 10% biora Ci jesli wygrasz ponad srednia krajawa (jakby nie patrzec zmienia sie co roku:) wink

Do góry
#3212788 - 17/06/2009 03:53 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: oki]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
Ania uwierz mi ze opowiedzialbym Ci wiele ciekawych rzeczy o samej firmie jak i pracownikach.....ale niestety nie znamy sie a skrzynke PW masz FULL

Do góry
#3212789 - 17/06/2009 03:53 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: oki]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: oki83
no i tak jest...masz 10% podatku juz od zawartego zakladu......a nastepne 10% biora Ci jesli wygrasz ponad srednia krajawa (jakby nie patrzec zmienia sie co roku:) wink


No pierwsze 10% bierze Totolotek, a drugi podatek, który jest ustalony przez Ministra Finansów (2280 ) pobiera właśnie ukochana Skarbówka. smile

Do góry
#3212806 - 17/06/2009 03:56 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: Ania2310]
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Originally Posted By: Ania2310
Originally Posted By: SenDPL
Originally Posted By: Ania2310
Każdy kto pracuje w tej firmie, po 3 miesiącu pracy musi zdać egzamin w Ministerstwie z tej właśnie ustawy.Stąd moja wiedza na ten temat.


Sorry, ale nie mogłem - wiedza pracowników na temat tej ustawy by zaliczyć egzamin musi być tak samo pełna jak wiedza sprzątacza w szpitalu dotycząca ochrony zdrowotnej słoni w Afryce. Przecież i tak każdy wie, że wyjazd na egzamin to kolejny pretekst, żeby pić, i to w sporych ilościach. Przeżyłem w punkcie, w którym gram/grałem wielu pracowników (w sensie, że sporo się już ludzi tutaj przewinęło) i rozmawiałem trochę na ten temat i żadna z tych osób nie posiada takiej wiedzy, jak Ty Aniu. Marna prowokacja.



Wielu pracowników się przewineło, długo tam nie pracowali, jak myślisz dlaczego? bo byli w porządku? wypełniali swoje obowiązku? nie mieli takiej wiedzy, bo wszystko olewali i dlatego już tam nie pracują. Ludzie są masowo zwalniani, bo robią takie rzeczy (typu anulowanie kuponu klienta, który za niego zapłacił i z nim wyszedł, kradną pieniądze i wiele innych przyczyn) dlatego sam powinieneś wywnioskować z tego, dlaczego tak często się zmieniają ludzie.



A może dlatego że robią za grosze?

Do góry
#3212820 - 17/06/2009 03:58 Re: TOTOLOTEK S.A WESOŁY BUKMACHER :) [Re: oki]
Ania2310 Offline
stranger

Meldunek: 15/06/2009
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: oki83
Ania uwierz mi ze opowiedzialbym Ci wiele ciekawych rzeczy o samej firmie jak i pracownikach.....ale niestety nie znamy sie a skrzynke PW masz FULL


A też pracujesz w Totolotku? każdy kto dłużej pracuje i ma dużo znajomości w firmie może opowiedzieć duuużo ciekawych rzeczy:)a na pw nie mam żadnych wiad.

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, pacyfista, Kretol, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, 11kera11, Sony, VVega, Zaixi, Ojro, DePito), 3656 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582185 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25