Strona 19 z 34 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 33 34 >
Opcje tematu
#3185308 - 05/06/2009 16:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: s_LP
wszystko ma dwie strony, niestety...

spinki kundelków z drugiej strony błoń - również - milicyjny rodowód się dochodzi do głosu, ale tak to jest jak buduje się światopogląd na podstawie internetu smile

kfjatek - nie zaganiaj wink


jedyne spinki jakie sie czyta to chyba twoje wink ale tak to jest jak buduje sie swiatopoglad na podstawie internetu wink

Do góry
Bonus: Unibet
#3185331 - 05/06/2009 16:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: royalflush]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: royalflush
mają hojnego sponsora mogł zorganizowac zaszczyk motywacyjny dla grajków z Gliwic pozatym obie ekipy łączy jakachs sympatia widocznie wiecej warta niz zgoda Lecha z Pasami wink


Originally Posted By: royalflush
[...]
Dokładnie wobec takiej decyzji bardziej uczciwe jest anulowanie baraży i awans Podbeskidzia


Postu o tym, że zgoda na lini Wisła - Śląsk ma się dobrze, bo parę razy delegacje były na swoich meczach nie chce mi się szukać smile. Te wywody świadczą jedynie o twojej kumatości, która do wysokich nienależy. Parę razy już podałem tutaj fakty o których w internecie nie przeczytasz - więc twoja próba "odgryzienia się" zupełnie nietrafiona.

Jak jeszcze masz coś do odszczekania zapraszam na prv, bo zalewasz spamem królewski andersenie wink.

Do góry
#3185342 - 05/06/2009 17:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
tak ty juz wiesz najlepiej jak jest pomiędzy Wisłą a Śląskiem pewnie masz zawsze gorące info telefoniczne aby pisac fuckty na mecz.pl laugh ..co do tych ,,pare razy,, to bardzo ciekawe ze cos takiego napisałem wink
i nie szarp się tyle to tylko internet wink

Do góry
#3185611 - 05/06/2009 20:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: royalflush]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"Nowym trenerem Lecha Poznań został Jacek Zieliński. Trener podpisał umowę ze zdobywcą Pucharu Polski na rok z opcją przedłużenia jej na kolejne dwa lata."

Do góry
#3185848 - 05/06/2009 22:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
W sztabie szkoleniowy znalazło się także miejsce dla Andrzeja Juskowiaka
Cytat:

- Jestem niezwykle szczęśliwy, że po 17 latach znów jestem w Lechu Poznań i postaram się zrobić wszystko, aby moje doświadczenie przyczyniło się do jeszcze lepszych wyników tego zespołu. Swoją rolę widzę szczególnie we współpracy z zawodnikami ofensywnymi. Chciałbym ich tak przygotować, by każdy z nich mógł wejść z ławki i odmienić losy meczu. - mówi nowy członek sztabu szkoleniowego Kolejorza, Andrzej Juskowiak.

Do góry
#3186297 - 06/06/2009 00:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: zecik]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
ale ŁKS pojechał z oświadczeniem kibiców... wstyd naprawdę

Do góry
#3186366 - 06/06/2009 01:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: Hakan
"Nowym trenerem Lecha Poznań został Jacek Zieliński. Trener podpisał umowę ze zdobywcą Pucharu Polski na rok z opcją przedłużenia jej na kolejne dwa lata."




Mial z Groclinem dobre chwile. Ciekawe jak teraz mu pojdzie z Lechem...

Do góry
#3187315 - 06/06/2009 17:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Stalion]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.

Do góry
#3187316 - 06/06/2009 17:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Platini]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Platini
Przykre to co się dzieje w tej naszej kopanej ..

Za Łks-em nigdy nie przepadałem ale nie o to chodzi. Nawet jak nie dostali licencji to i tak wg mnie Craxa powinna do niższej ligi zjechac.
Wobec decyzji (czy słusznej? ) moze teraz sobie zagrać w barażach o utrzymanie..


Przyznam, ze od pewnego czasu nie zajmuje mnie liga polska i dlatego z takim opoznieniem smile zainteresowalem sie sprawa degradacji LKS-u.

BRAK SLOW.....bogaty jezyk polski nie wystarczy, by wlasciwie okreslic to, co nadal wyprawia sie z ta liga.

Z w miare pewnego zrodla wiedzialem, ze Filipiak poruszy niebo i ziemie, by Cracovia utrzymala sie w ekstraklasie, miedzy innymi gralem na ich wygrana z Lechem w Poznaniu.

Coz, nie wyszlo, bo Lech "niespodziewanie"...zremisowal, wiec poszukano innego sposobu.

Wczesniej wydano kompromitujace oswiadczenie o tym, jak to okradziono biedaczkow-pasiaczkow z punktow.

Do skandali juz przywyklismy, ale ten to juz megaskandal.

Do PZPN winien wejsc kurator, nawet kosztem wykluczenia polskich druzyn i repry z rozgrywek miedzynarodowych.
Nawiasem mowiac zadna strata, bo i tak sie nigdzie nie zakwalifikuja.

Wyrzucenie LKS-u i zaprogramowanie barazow dla Cracovii to bezczelne qrestwo, ktore jest kolejnym dowodem na to, ze NIC na lepsze sie nie zmieni, szkoda nawet miec nadzieje.

Pasiaki pewnie ten baraz z Korona wygraja ("sensacyjny" remis Podbeskidzia chyba byl czescia planu) i w nastepnym sezonie zagraja w...ekstraklasie.

Moim zdaniem Cracovia powinna byc jeb....a na kazdym stadionie na jaki zawita.

Chcialbym, zeby ich degradacja w sezonie 2009/10 byla faktem juz po rundzie jesiennej.

Gwoli wyjasnienia nie kibicuje zadnej druzynie, no moze z wyjatkiem Wisly, ale to raczej wplyw mojej panny grin

Cracovii nigdy nie lubilem, ale tez nie moge powiedziec, ze bylem jej wrogiem.

Dzis zycze Pasom i gnidom z PZPN wszystkiego najgorszego - niech sie stanie !

Do góry
#3187328 - 06/06/2009 17:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Amkwish]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Podpisuje sie obiema rękami pod tym co napisał Amk

Do góry
#3187336 - 06/06/2009 17:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław

Cytat:

Postu o tym, że zgoda na lini Wisła - Śląsk ma się dobrze, bo parę razy delegacje były na swoich meczach nie chce mi się szukać smile. Te wywody świadczą jedynie o twojej kumatości, która do wysokich nienależy.


Typowa interpretacja kogoś z Poznania, który dowolnie interpretuje fakty, czepiasz sie zgody Wisła-Śląsk, a jeśli chodzi o płaszczyzne kibicowską to liczby nie kłamią. Oczywiście wasza zgoda ze Śledziami jest dużo ciekawsza, przez cały sezon na ich meczach wyjazdowych było od was aż 36 osób, a o tym że Łks ustawia sie dzień wcześniej na Arke a w następnym dniu dzwonicie do nich żeby ustawić sie na Motor już nie wspominasz... Czysta obłuda

Do góry
#3187340 - 06/06/2009 17:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: TEO]
piotrek18 Offline
old hand

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 744
Originally Posted By: TEO
Podpisuje sie obiema rękami pod tym co napisał Amk


Też jesteś za Wisłą ?
laugh

Do góry
#3187344 - 06/06/2009 17:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: thepilator]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: thepilator

Cytat:

Postu o tym, że zgoda na lini Wisła - Śląsk ma się dobrze, bo parę razy delegacje były na swoich meczach nie chce mi się szukać smile. Te wywody świadczą jedynie o twojej kumatości, która do wysokich nienależy.


Typowa interpretacja kogoś z Poznania, który dowolnie interpretuje fakty, czepiasz sie zgody Wisła-Śląsk, a jeśli chodzi o płaszczyzne kibicowską to liczby nie kłamią. Oczywiście wasza zgoda ze Śledziami jest dużo ciekawsza, przez cały sezon na ich meczach wyjazdowych było od was aż 36 osób, a o tym że Łks ustawia sie dzień wcześniej na Arke a w następnym dniu dzwonicie do nich żeby ustawić sie na Motor już nie wspominasz... Czysta obłuda


Myślę, że tego typu posty (jeden i drugi) powinny raczej do tematu o kibicach zostać przeniesione. A jak już będziesz odpisywał s_LP to proszę o dwa słowa na temat tego ile kasy zapłaciliście tym bramkarzom z Wielkopolskich dyskotek, że raczyli Was wspomóc na sparingu jak to ładnie w temacie o kibicach opisał Thepilator laugh

Na koniec dwa słowa o licencji dla ŁKS. Żeby było jasne, nie popieram decyzji do końca decyzji o nie przyznaniu licencji choć wkurza mnie fakt, że niektóre kluby mają głęboko w dupie wymogi licencyjne, a potem jest płacz i skomlenie, że chce się je zdegradować. W ten sposób NIGDY kluby nie będą profesjonalne jak wciąż będzie się im odpuszczać za ich opierdalanie się. Po prostu błąd został zrobiony wcześniej gdy robili wyjątki dla Ruchu i Poloni Bytom przez co nadal niektórzy myślą, że im się upiecze i GÓWNO robią aby stan klubu się poprawiał na wszystkich płaszczyznach.

Do góry
#3187361 - 06/06/2009 18:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Bullet]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bullet

Na koniec dwa słowa o licencji dla ŁKS. Żeby było jasne, nie popieram decyzji do końca decyzji o nie przyznaniu licencji choć wkurza mnie fakt, że niektóre kluby mają głęboko w dupie wymogi licencyjne, a potem jest płacz i skomlenie, że chce się je zdegradować. W ten sposób NIGDY kluby nie będą profesjonalne jak wciąż będzie się im odpuszczać za ich opierdalanie się.


Adresatem Twojej krytyki jest PZPN, dopiero potem kluby.

Jak sie wydaje przepisy to obowiazkiem jest je egzekwowac, w kazdym przypadku i kazdego dnia, a nie wtedy kiedy potrzebuje sie miejsca w ekstraklasie dla Filipiaka, ktory akurat mial nieszczescie miec dupna druzyne i nie zdolal sie utrzymac.

Do góry
#3187702 - 06/06/2009 21:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Amkwish]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Bullet, tylko ze w tamtym roku Polonie chcieli po prostu ujebac, bo jakos dlugow nie mamy, stadion jest robiony i moze nie funkcjonujemy na najwyzszym poziomie, no ale sa bogatsi i biedniejsi ... i tez uwazam ze jezeli sie juz kogos spuszcza za licencje, to nikt nie powinien jego kosztem skorzystac

Do góry
#3190209 - 07/06/2009 22:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: jerome]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Jakby ktoś chciał w najmniejszym stopniu pomóc..

uwaga http://ekstraklasalks.rox.pl uwaga

W Łodzi trwa również wielka akcja mailowa do różnych instytucji oraz wieszanie transparentów ''Ekstraklasa dla ŁKS''

Chodzi głównie o to by jak najwięcej mówiono o Nas w mediach.

Już dzisiaj jak ktoś oglądał na Polsat Sport, Cafe Futbol, to wie, że padły mocne słowa pod adresem PZPN i nie tylko, brawa dla Kołtonia, Borka i Tomaszewskiego, że nie boją się mówić prawdy.

Jeszcze nie wszystko stracone!
Mam nadzieje,że niektórzy ludzie pójdą po rozum do głowy!

Tak jak sędzia nie może sędziować meczu drużyny z miasta którego pochodzi tak, Lewacki nie może podejmować decyzji która jest korzystna dla Cracovii, której był piłkarzem!

Miejsce eŁKSy w Ekstraklasie!

Do góry
#3190359 - 07/06/2009 23:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: 19marcin08]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: 19marcin08
Jakby ktoś chciał w najmniejszym stopniu pomóc..

uwaga http://ekstraklasalks.rox.pl uwaga

W Łodzi trwa również wielka akcja mailowa do różnych instytucji oraz wieszanie transparentów ''Ekstraklasa dla ŁKS''

Chodzi głównie o to by jak najwięcej mówiono o Nas w mediach.

Już dzisiaj jak ktoś oglądał na Polsat Sport, Cafe Futbol, to wie, że padły mocne słowa pod adresem PZPN i nie tylko, brawa dla Kołtonia, Borka i Tomaszewskiego, że nie boją się mówić prawdy.

Jeszcze nie wszystko stracone!
Mam nadzieje,że niektórzy ludzie pójdą po rozum do głowy!

Tak jak sędzia nie może sędziować meczu drużyny z miasta którego pochodzi tak, Lewacki nie może podejmować decyzji która jest korzystna dla Cracovii, której był piłkarzem!

Miejsce eŁKSy w Ekstraklasie!


tyle razy przymykano oko na różne niedociagnięcia że naprawde szkoda by było bardzo teraz ŁKSu ... czuje że skończy się po myśli ŁKSu ... bo szwindel niezaładny byłby ukręcony boks

Do góry
#3191834 - 08/06/2009 17:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Oj fajnie się oglądało Cafe Futbol wczoraj, ciekawe rozmowy, ostra krytyka i tak trzymać.Tomaszewski jest dobry lubię jego gadki i jak jedzie tych kur..ch.

ANTY PZPN bombe pod ten cały związek i wydupcyć to w pizdu.

Z tego co gadali to Widzew też pozostanie w 1 lidze a Korona w Ekstraklasie.

Derby Łodzi w 1 lidze ??

Do góry
#3193322 - 09/06/2009 03:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wafe(L)nica]
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Originally Posted By: pawel Wafel
.

Z tego co gadali to Widzew też pozostanie w 1 lidze a Korona w Ekstraklasie.



Gadać sobie mogą Widzew jest w ekstraklasie

Do góry
#3193631 - 09/06/2009 05:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: oli]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Żebyście się nie zdziwili z tym Widzewem.

Ja jestem zdania, że nie ma równych i równiejszych. Jeśli kogoś się karze za korupcję, to nie powinno być usprawiedliwieniem, że jedni robili to przed rokiem 2003, a drudzy po.
Od wielu lat nikt nie jest w stanie znaleźć recepty na cały ten burdel.

Proponuję: wrzucić wszystkie 34 kluby do jednej ligi, wywalić tych co trzeba i zrobić dwuletni sezon, który pokaże jakie kluby zagrają w 1 lidze, a jakie w ekstraklasie. A jeszcze lepiej będzie jak ekstraklasę zmniejszy się do 10-12 zespołów, bo tej kaszany po prostu oglądać się nie da.

A kto w ogóle układał ten chory regulamin, że jeśli spada za korupcję lub brak licencji jakiś zespół z poza strefy spadkowej, to spada on kosztem innej drużyny która NIE UTRZYMAŁA SIĘ PIŁKARSKO, czyli w tym wypadku Cracovii. Nie powinno być tak, że spadek Łksu powoduje to ze Cracovia ma uratowany tyłek.

Do góry
Strona 19 z 34 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Akhu, igea23, VVega, Sensei, 11kera11, alfa, akagi, rafal08), 3434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49