Opcje tematu
#32206 - 26/05/2001 21:52 Typowanie przez internet w Betako?!
CHEESE Offline
newbie

Meldunek: 20/01/2001
Postów: 39
Cześć!
Widzieliście nową stronę Betako? Jak nie to zapraszam www.betako.waw.pl
Nowa strona wygląda całkiem sympatycznie. Rzuca się w oczy dział statystyki (jeszczew w budowie). Jak go ukończą to będzie bardzo ciekawa sprawa. Takie statystyki sprzedają w kolekturach za 1,50zł. Zawierają tabele i wyniki 5 ostatnich spotkań wszystkiego co się da (II, III, a nawet IV ligi, hokej, kosza i mnóstwo innych).

Teraz druga sprawa, najważniejsza. Często typuję w punkcie Betako w Warszawie na Dworcu Centralnym. Już od dawna od nich słyszę, że firma od lipca (sierpnia?) zamierza wprowadzić typowanie przez internet. Gdy zapytałem jak to się ma do polskiego prawa zakazującego stosowanie takich praktyk, odpowiedzieli, że znają sposób na ominięcie tych przepisów. Rozmawiałem w tej sprawie z dyrektorem marketingu Betako i potwierdził on, że w lipcu, a najpóźniej w sierpniu 2001r. firma Betako rozpocznie przyjmowanie zakładów przez internet.
Co ciekawe na stronie Betako jest podstrona o nazwie: "konto klienta" (jeszcze w budowie). W Betako powiedzieli mi, że to są przymiarki do zamierzanego typowania online.

Co o tym sądzicie? Nie chodzi mi o to czy to będzie dobre, czy złe bo na pewno będzie rewelacyjne!!!
Chodzi mi o to, czy waszym zdaniem możliwe jest ominięcie polskiego prawa i zadebiutowanie polskich zakładów bukmacherskich w internecie. A może wiecie coś więcej na ten temat?

Pozdrawiam
CHEESE

Do góry
Bonus: Unibet
#32207 - 26/05/2001 22:17 Re: Typowanie przez internet w Betako?!
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
Pożyjemy zobaczymy

Do góry
#32208 - 26/05/2001 23:32 Re: Typowanie przez internet w Betako?!
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Jeżeli zrobi to Betako czyli ominie przepisy to reszta zrobi to samo. Hmm, precedensowa sprawa. Swoją drogą jeżeli owy dyrektor wszystkich zainteresowanych informuje że łamie prawo to długo nie posiedzi na stołku. No, chyba że to Twój KUMPEL .

Jednak idziemy do Europy .... ( w każdej plotce jest część prawdy )

Do góry
#32209 - 26/05/2001 23:44 Re: Typowanie przez internet w Betako?!
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
Kiedys, jakies 3 miesiace temu wyslalem do nich maila z zapytaniem czy przewiduja w najblizszym czasie wprowadzenie uslugi online przez internet i odpowiedzieli mi ze w niedalekiej przyszlosci prawdopodobnie taka usluge wprowadza.

Moze, cos z tego wyjdzie.

Do góry
#32210 - 26/05/2001 23:57 Re: Typowanie przez internet w Betako?!
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
Co do prawa, to ich chyba nie rusza. Podobno nie wolno reklamowac punktow bukmacherskich, a oni wlasnie to robia. Wystarczy wejsc w menu "adresy" i juz wiemy gdzie sie udac puscic pewniaczki.

Po za tym z tego co widze, to oni maja tylko trzy takie punkty i chyba tylko w Warszawie i Sopocie, tak ze z tym on-line to jest calkiem prawdopodobne.

Nie wiem czy STS tez cos nie kombinuje. Zobacznie co jest na stronie http://www.sts.com.pl/
Mozliwe, ze to calkiem cos innego, ale kto wie.



[This message has been edited by Rhotax (edited 26-05-2001).]

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, Sony, 11kera11, baracuda, Ojro, alfa, Zaixi, Kretol, igea23, rafal08, VVega, ElNinho[mmdea]), 3441 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581922 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49