Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#3348110 - 20/08/2009 19:51 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: Przemyslanin]
Diablo1905 Offline
stranger

Meldunek: 12/08/2009
Postów: 11
witam

Panowie jak sie zapatrujecie na szanse Lecha?? wedlug mnie spokojnie 1 a do tego

Dynamo Z.-Hearts 1.52
Ajax-Slovan B. 1.30
Everton-Sigma O. 1.33
Twente-FK Qarabag 1.20
Steaua B.-St.Patricks 1.22
Lech P.-FC Brugge 1.87

AKO 7,19 za 100 na 647,54

Do góry
Bonus: Unibet
#3348126 - 20/08/2009 20:01 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: Diablo1905]
hooltek Offline
veteran

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 1210
Skąd: Staszów
Qarabag juz tyle namieszał,pewnie chlopaki beda strasznie gryzc trawe,Twente bedzie mialo ciezka przeprawe oby wygrali bo wole zespol cywilizowany w tej lidze wink. Kurs na pewno nie wart ryzyka

Do góry
#3348204 - 20/08/2009 20:23 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: Przemyslanin]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Ja cos od siebie....


BATE Borisov - Litex L. 1

Podajac ten typ kieruje sie glownie wiedza co do gospodarzy.
Pamietam ze Bialorusini w ubieglym roku zaprezentowali sie calkiem niezle jak na ich mozliwosci,natomiast Bulgarzy w Europie na razie swojej obecnosci nijak nie zaznaczyli...
Gospodarze sa dla mnie faworytem do awansu z tej pary,tak wiec domowe zwyciestwo powinno ich do tego przyblizyc.

Metalurg Donetsk - Austria Wien 1

Ukraincy prezentuja wedlug mnie ciut wyzszy poziom sportowy.
Mocniejsza liga ukrainska,karze upatrywac w ekipie z Doniecka faworyta jesli nie do awansu w dwumeczu, to przynajmniej do zwyciestwa w tym spotkaniu.

Rapid Wien - Aston V 1x

Gdyby to spotkanie odbywalo sie w ubieglym sezonie nie mialbym klopotow ze wskazaniem faworyta.
Aston Villa jednak stracila najwartosciowszego zawodnika jakim byl Gareth Barry ,nie poczynila na to miejsce zadnych wartosciowych zakupow , na poczatek sezonu przegrala nieoczekiwanie na wlasnym podworku z ekipa Wigan,bedac w tym mzczu druzyna wyraznie slabsza.
Mysle ze nie stac w chwili obecnej Villans na wywiezienie zwyciestwa z Wiednia.

Partizan B - MSK Zilina 1

Serbowie w domu, to druzyna grozna dla wielu ekip mocniejszych od Slowakow.
Sa dla mnie zdecydowanym faworytem zarowno do zwyciestwa jak i do awansu

Genoa - OB Odense 1

Genoa prezentowala sie calkiem niezle w przedsezonowych sparingach,miedzy innymi pokonala Villareal, w domu nie powinna miec wiekszych problemow z ograniem Dunczykow.

Lech P - Club Brugge 1 lub over 2.5

Nasz jedynak w pucharach moze mowic o duzym szczesciu w losowaniu bo to wlasnie ekipa z Bruggi jako jedna z nielicznych prezentuje wedlug mnie zblizony poziom.
W dalszym ciagu martwi mnie jednak wesola tworczosc Poznaniakow w grze obronnej co ostatnio udowodnila ekipa Polonii W.
Licze po cichu na domowe zwyciestwo ,choc sam zagram chyba jednak over 2.5.
Lech przyzwyczail nas do tego ze gra glownie ofensywnie,byc moze Bruggia tez cos ustrzeli...

Fulham - Amkar P 1

Anglicy zrobili w ubieglym sezonie duze postepy w lidze,w tym roku powinno byc nie gorzej.W konfrontacji z ekipa z Rosji daje im wiecej szans na zwyciestwo w domu ,jak i na awans.

Stabek - Valencia 2

Zdecydowany faworyt do awansu to Hiszpanie.Mysle ze powinni uporac sie z druzyna norweska juz w pierwszym wyjazdowym spotkaniu.Mimo ze hiszpanska liga jeszcze nie gra,mysle ze nie odbije sie to na grze Valenci.

Kosice - Roma 2

Faworyt moze byc tylko jeden.Remis Slowakow uznalbym za duza niespodzianke


Z pozostalych spotkan nie opisywanych wczesniej Benfica i Athletic B.

Powodzenia.... gwizdek

Do góry
#3348288 - 20/08/2009 21:06 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: kamasutra]
zerodwadwa Offline
old hand

Meldunek: 24/01/2009
Postów: 1018
Skąd: szukaj mnie na projektach
dobrze wygląda under 2.5 PSV. warunki do gry są ciężkie jak diabli smile duża wilgotność. 40 minut biegania wystarczy smile 1-0 to dla nich dobry wynik

Do góry
#3348315 - 20/08/2009 21:34 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: zerodwadwa]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
1:0 ale dla kogo?Bo jak dostana bramke na 1:0 to musza cos ustrzelic laugh

Do góry
#3348328 - 20/08/2009 21:51 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: kamasutra]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
Originally Posted By: kamasutra
1:0 ale dla kogo?Bo jak dostana bramke na 1:0 to musza cos ustrzelic laugh


Nic nie musza, nawet jak w plecy dostana 1-0 to nie ma problemu, w rewanzu jada 3-0 i koniec.

Wydaje mi sie ze wy czasem zapominacie ze mecze pucharowe, zwlaszcza eliminacje, to mecz i rewanz. W pierwszym meczu "musi" to gospodarz cos zrobic, goscie to moga grac na 0-0 badz 1-1 zeby w reanzu 1-0 starczylo.

Juz w poprzednich rundach w pierwszych meczach czy to LE czy LM byly rozne kwiatki wiec trzeba uwazac co sie gra tongue

Ja poki co gram benfike, widzialem ich ostatni mecz w lidze, mimo iz ledwo zremisowala u siebie z ogorkami, to grali b.dobrze, mieli mnostwo setek i mysle ze slepakow nastrzelali na zapas, wiec dzis rozjada Vorskle

Benfica (-1)- Vorskla 1 @1.75

Do góry
#3348342 - 20/08/2009 22:05 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: Yakeri]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Moze i masz racje ze nawet minmimalna porazka krzywdy im nie zrobi,ale generalna zasada w pucharach to zdobyc min. 1 bramke na wyjezdzie.

Jesli cos straca,a spokojnie moga bo pejsy to nie ogorki,wtedy do overa tylko jeden krok....

Ja tego meczu na over nie zagram , predzej postawie overa we wspomnianym przez Ciebie meczu Benfiki...Jesli maja ich rozjechac tak jak piszesz to over murowany.... grin

Do góry
#3348375 - 20/08/2009 22:40 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: kamasutra]
cantona7 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 596
Skąd: Gdańsk
Też uważąm że dziś Genoa wygra swój mecz ale czy będzie łatwo? w Genoi jest sporo nowych zawodników, wiadomo muszą się odpowiednio zgrać. Niewiadomo czy zagra lekko kontuzjowany Crespo, na pewno nie zagrają ściągnięty z Atalanty Floccari oraz Palladino i Jankovic. Odense w przerwie letniej również się wzmocniła kilkoma dobrymi zawodnikami m.in. byłymi graczami Manchesteru United bramkarzem Roy Carroll oraz Djemba Djemba. Radzę uważać ze stawkami.
Trafnych typów smile

Do góry
#3350462 - 21/08/2009 07:00 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: cantona7]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Mam wyrzut sumienia, że nie zdążyłem tu nic napisać przed meczami. Mam jednak nadzieję, że ten wieczór był bardzo udany dla każdego z Was. Nie pamiętam kiedy ostatnio - a trochę już w tym siedzę - tak obłowiłem się na jewropejskich pucharach smile Będzie co przegrywać w weekend wink

Wiwat LE!

A już za tydzień "dogrywka" smile

Do góry
#3350561 - 21/08/2009 07:56 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: Prem]
Diablo1905 Offline
stranger

Meldunek: 12/08/2009
Postów: 11
mi tez wszedl ladny kuponik:) a co do wynikow to ci co mieli wygrac to wygrali.Lech moze mowic o duzym szczesciu bo w przeciagu calego meczu byl druzyna slabsza ale na rewanz jedzie z jednobramkowym kapitalem reszta tak jak juz wczesniej pisalem dosc gladko wchodzila.Najwiekszym zaskoczeniem jest z pewnoscia remis Romy a takze remis Partizanau siebie.Tak jak wczesniej napisal Prem juz czekam na nastepny tydzien i "dogrywke"!!

Do góry
#3350945 - 21/08/2009 17:10 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: Diablo1905]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
Za duzo meczy juz rozstrzygnietych, za tydzien bedzie uboga oferta do grania frown Ale zawsze cos sie znajdzie. Ja czekam na grupy LM i LE wtedy bedzie co grac grin

Do góry
#3351578 - 22/08/2009 01:34 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: zerodwadwa]
zerodwadwa Offline
old hand

Meldunek: 24/01/2009
Postów: 1018
Skąd: szukaj mnie na projektach
Originally Posted By: zerodwadwa
dobrze wygląda under 2.5 PSV. warunki do gry są ciężkie jak diabli smile duża wilgotność. 40 minut biegania wystarczy smile 1-0 to dla nich dobry wynik


izi tongue warunków do gry się nie oszuka smile

Do góry
#3357752 - 25/08/2009 06:45 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: zerodwadwa]
maciekm79 Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2006
Postów: 81
Skąd: Sheffield
No i pora na rewanżowe mecze IV rundy eliminacyjnej.

Dla mnie ciekawe mecze do grania to:

Dynamo Moskwa - CSKA Sofia (0:0)
Dynamo 5 miejsce w lidze po 19stu kolejkach. W niedziele porażka u siebie Rubin Kazań 0:3.Natomiast CSKA Sofia po trzech meczach prowadzi w lidze z kompletem punktów i bez straty gola.
Kurs na Dynamo Moskwa 1,45 Unibet.

CFR Cluj - FK Sarajevo (1:1)
Cluj zajmje 6 miejsce, w ostatniej kolejce porażka na wyjeździe z Dinamo Bukareszt 0:1.Natomiast FK Sarajevo jeszcze bez wygranej w lidze i zajmuje miejsce 15 na 16 drużyn.
Kurs na CFR Cluj 1,40 Unibet

Hertha BSC Berlin - Br&#248;ndbyernes IF (2:1)
Hertha Berlin po porażce z Bochum 0:1 zajmuje 13 miejsce w Bundeslidze. Broendby rozbiło 6:1 HB Koge i zajmuje 6 miejsce w lidze.
Kurs na Herthe 1,55 Unibet

Nie wiem jak wygląda sytuacja w tych zespołach jeśli chodzi o kontuzje i kartki, także jakieś dodatkowe informacje będą mile widziane smile

Do góry
#3359773 - 26/08/2009 20:46 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: maciekm79]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Witam...

Podpisuje sie dwoma rekami pod tym co wyzej przedstawil kolega.

O tych samych meczach myslalem,wybierajac klilkanascie spotkan z szerokiej oferty.Ogolnie skupilem sie na meczach gdzie awans jest nadal sprawa otwarta, z kilkoma malymi wyjatkami...


Dinamo M - CSKA Sofia 1 (0:0)

Dwie druzyny o podobnych mozliwosciach i poziomie sportowym.W ubieglym tygodniu faworytem dla mnie byla ekipa z Bulgarii.W rewanzu wieksze szanse na zwyciestwo daje druzynie rosyjskiej.
Opieram sie o atut wlasnego boiska.


Zenit St. Petersburg - Nacional 1 (3:4)

Rosjanie sa dla mnie faworyem do zwyciestwa.
Minimalna wygrana przy wyniku uzyskanym na wyjezdzie gwarantuje awans.
Zenit jest dla mnie ekipa mocniejsza,z wiekszym doswiadczeniem w europejskich pucharach,i choc to nie ta sama ekipa ktora zdobywala P.Uefa to nie powinna miec wiekszego problemu z wygrana.


FC Heerenveen - PAOK 1 (1:1)

Typuje zwyciestwo gospodarzy.
Hereenveen w lidze jak na razie zawodzi ( 4 mecze - 1 punkt),ale wynik uzyskany na wyjezdzie pozwala realnie myslec o awansie.Wystarczy minimalnie wygrac.Cel jak najbardziej do zrealizowania...


Metalist K - Sturm Graz 1 (1:1)

Ukraincy wyraznym faworytem w tym spotkaniu.
Sportowo , ekipa z Charkowa jak dla mnie mocniejsza.Wlasne boiska powinno byc handicapem do zwyciestwa.


Metalurg D - Austria W. 1 (2:2)

Drugi pojedynek ukrainsko - austriacki.Analogiczna sytuacja jak wyzej z ta roznica , ze remis 0:0 lub 1:1 daje awans Ukraincom.W zwiazku z tym mecz troche trudniejszy do typowania niz ten wyzej,niemniej jednak zaryzykuje czysta jedynke.Nie sadze by grali zachowawczo na remis, bo wiadomo jak to sie czasami konczy.


MSK Zilina - Partizan B. 1 (1:1)

Wynik uzyskany przez Ziline tydzien temu byl dla mnie lekka niespodzianka.
Myslalem ze Partizan upora sie z przeciwnikiem w domu bez wiekszych problemow.
Teraz szczerze mowiac nie wiem czy przecenilem Serbow, czy niedocenilem Slowakow....
Awans sprawa otwarta.W domu minimalnie wieksze szanse daje Zilinie, aczkolwiek nawet wygrana gosci nie bedzie dla mnie jakims wielkim zaskoczeniem.Mecz ciezki do typowania, ale zaryzykuje tak jak podalem wyzej..


AS Roma - MFK Kosice 1 (3:3)

Poleglem na tym spotkaniu tydzien temu , upatrujac w ekipie z Rzymu wyraznego faworyta i zapominajac jednoczesnie o meczu rewanzowym.
Podejrzewam ze ten mecz jutro to bedzie typowa masowka,w zwiazku z tym mozna miec lekkie obawy.
Znajac kunktatorstwo Wlochow,mozna obawiac sie jakiegos malego spisku (czyt.remis od 0:0 do 2:2).
Kierujac sie jednak aspektem czysto sportowym zagram jedynke, choc dla kazdego sprawa do przeanalizowania czy kurs wart ryzyka...


Aston Villa - Rapid W 1 (0:1)

Wynik pierwszego meczu nie byl dla mnie jakims wielkim zaskoczeniem (typ.Rapid 1x).
W rewanzu jednak ekipa z Birmingham jest dla mnie wyraznym faworytem do zwyciestwa.
Nie pisze tego ze wzgledu na sensacyjna wygrana Villi w Liverpoolu dwa dni temu.
Po prostu dom a wyjazd to dwie rozne sprawy.Juz przed pierwszym spotkaniem Anglicy byli dla mnie faworytem do awansu.Porazka na wyjezdzie sprawia ze na Villa Park trzeba wygrac, i to najlepiej dwoma bramkami.Wybieram sie na ten mecz i licze ze sie nie zawiode....


Club Brugge - Lech P. X2 (0:1)

Szczesliwe zwyciestwo tydzien temu przyblizylo Lechitow do awansu.
Fakt ze nie stracili bramki w domu sprawaia ze mozna calkiem realnie o tym awansie myslec.
Mysle ze stac Lecha na zdobycie bramki na wyjezdzie,wtedy powinno byc latwiej.
Typuje x2 bo chcialbym zobaczyc polska druzyne w fazie grupowej.


AEK - Vasluli 1 (1:2)

Nikla porazka na wyjezdzie nie stawia greckiej druzyny na straconej pozycji.
By awansowac trzeba w domu wygrac.Cel jak najbardziej do osiagniecia.
W Grecji gra sie ciezko kazdemu.Mysle ze gospodarze odniosa zwyciestwo.




W meczach typu Villareal , Valencia , PSV , Fenerbachce, Hamburger , Basel , Lille gospodarze powygrywali mecze wyjazdowe w wiekszych lub mniejszych rozmiarach i nie potrzebuja zwyciestw do awansu.Podobnie zecz ma sie z Werderem ktory jedzie do Kazachstanu.Kazda z tych ekip gra lige w weekend i niekoniecznie musza traktowac powaznie jutrzejsze pojedynki.
Niemniej jednak mysle ze mozna cos wybrac losowo grin i sprobowac.Kwestia kursu do ryzyka....

Wszystkie opisane wyzej spotkania to oczywiscie propozycje do stworzenia kilku sensownych kuponow.

Ja zagram po trzy spotkania z pierwszej grupy i podokladam po jednym z tych o ktorych pisalem nizej.

Powodzenia piwo

Do góry
#3359811 - 26/08/2009 21:20 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: kamasutra]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Co do meczu [b]Metalurg D. - Austria W.[/b popelnilem gafe....

To oczywiscie Austriacy sa gospodarzem ale jako faworytow do awansu gram Ukraincow......Typ x2

Za duzo meczy...za malo czasu i czasami czlowiek nabazgra cos glupiego.. grin

Do góry
#3359817 - 26/08/2009 21:28 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: kamasutra]
dawid121 Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 698
Skąd: PL
Originally Posted By: kamasutra

Club Brugge - Lech P. X2 (0:1)

Szczesliwe zwyciestwo tydzien temu przyblizylo Lechitow do awansu.
Fakt ze nie stracili bramki w domu sprawaia ze mozna calkiem realnie o tym awansie myslec.
Mysle ze stac Lecha na zdobycie bramki na wyjezdzie,wtedy powinno byc latwiej.
Typuje x2 bo chcialbym zobaczyc polska druzyne w fazie grupowej.





Jak ja bym typował na tą drużynę której zwycięstwo bym chciał widzieć to przegrałbym już wszystkie pieniądze. Niestety w bukmacherce nie ma przebacz i trzeba czasem wykorzystywać porażki naszych rodaków. Po tym co zobaczyłem w 1 meczu i na dodatek to co pokazali poznaniacy w Krakowie niewidze innego rozwiązania jak zwycięstwo Bruggi. Chciałbym 2-1 co dało by awans ale czuje że niestety Puchary od następnej rundy bez naszych.
P.S. Smuda wróć grin

Do góry
#3359821 - 26/08/2009 21:41 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: dawid121]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Niestety nie ogladalem maczu Lecha,bo nie mialem takiej mozliwosci...Typ z tych bardziej patriotycznych niz realistycznych.

Porazke w Krakowie tlumacze sobie bardziej perspektywa meczu pucharowego w Bruggi , choc moze jestem niwny...

Nie opieram gry na tym meczu (Bruggia - Lech),ale gdzies go zagram....

Do góry
#3360096 - 27/08/2009 00:34 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: kamasutra]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Zaraz po meczu niedzielnym Lecha chciałem grać ostro na Brugie, ale się wstrzymałem. Gra Kolejorza wyglądała tragicznie i co gorsza w ogóle nie było widać chęci u grajków Lecha. W czwartek podejrzewam grajki będą zapierdalać - bo Europa, menedżerowie, sama otoczka też diametralnie inna (będą widzowie :)). Grajki zresztą miały ponoć wczoraj rozmowę w szatni z prezesem klubu, który wyraził swoje niezadowolenie.

Wasilewski powiada, że ten mecz może być łatwiejszy dla Lecha niż ten we Wronkach i w sumie jestem podobnego zdania. Tylko jakiego Lecha możemy się spodziewać jutro? Ciężko powiedzieć, ale na strzelenie bramki stać ich napewno.

W Lechu wiadomo pauzuje Peszko, który w tym meczu akurat bardzo by się przydał. W jego miejsce pewnie Kikut, którego wyróżnia dobra kondycja i nic więcej. Może Zieliński Injaca przesunie do pomocy.

Dla mnie NO BET, ale jestem z Poznania więc ciężko mi spojrzeć obiektywnie. Za "1" przemawia to, że 2:1 czy 3:2 też Lechowi będzie przecież odpowiadać. Kursiwo niestety wg mnie trochę niskie i mnie nie zachęca do gry.

Do góry
#3360301 - 27/08/2009 01:31 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: kfjatek]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Ja juz przed dwumeczem twierdziłem, że w Belgii Kolejorz będzie miał łatwiej. Nie wiem, ale we Wronkach jakoś oglądamy nie tego Lecha. Staiodn mniejszy, nie to co Bułgraska. Z drugiej strony popatrzmy co ra Brugia w lidze. Porażka przed meczem we Wronkach, a w miniony weekend ledwo remis u siebie wyciągnęli. I co? Nie sa do przejścia? Dla mnie absolutnie są. Wielu na pewno pobierze Bruggie ~1.80, ale na pewno nie ja. Ja atakuję X za ~3.50 wink

Do góry
#3360569 - 27/08/2009 02:45 Re: Liga Europy 2009/10 [Re: DJ_wAgLiK]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425
niestety realia sa takie ze gra lecha nie nastraja optymistycznie. w sosnowcu lechici oddali dwa strzaly do przerwy i oba byly niecelne. w drugiej polowce pierwszy strzal na bramke cabaja odnotowalem w 80 minucie i byl to zarazem pierwszy celny strzal gosci. gilewicz na orange sport slusznie zauwazyl ze kolejorz zle wykonuje stale fragmenty gry (rozne i wolne).
golym okiem widac ze to nie jest ten sama druzyna co w poprzednim sezonie mimo ze odszedl tylko jeden zawodnik.

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, akagi, igea23, latajaca_holenderka), 3787 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582418 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01