Strona 32 z 34 < 1 2 ... 30 31 32 33 34 >
Opcje tematu
#3287435 - 23/07/2009 05:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: adm111]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
adm111

dokladnie to ich usprawiedliwia

a ty white co taki napiety...

nie kibicuje nikomu bo nie lubie pilki ale zawsze licze na sukces w pucharach lub zespolu narodowego...

sa zenujacym zespolem i tyle... niech Cupial rzeczywiscie zwolni tego calego Skorze,Bednarza. Cyzstka dobrze zrobi.

Kiedys takie fajne zdanie ktos napisal po meczu z panathinaikosem na forum pozwole je sobie zacytowac

"byla szansa jak nigdy,skonczylo sie jak zawsze"

Do góry
Bonus: Unibet
#3287485 - 23/07/2009 05:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: wHiTe_StAr
Originally Posted By: Conrad


Mimo iż nie jestem kibicem Lecha Poznań to żałuję, że oni nie wygrali ligi bo taką Levadię to by powieźli 5-0 i kolejne emocje by nas czekały w następnej rundzie. Jeden z niewielu meczów jakie oglądałem w ostatnim sezonie to był właśnie mecz Wisła - Lech i różnica w klasie zespołów była oszałamiająca.


no to ja sie pytam skoro ten Lech był tak oszałamiająco lepszy od Wisły to czemu on czeka na mecz z Fredrikstad a nie z Debreczynem? Po to stworzono formułe ligi żeby wyłonić najlepszą drużyne kraju,w innym przypadku grałoby sie puchar.
Sam przyznajesz że oglądałeś niewiele meczów,wystarcza ci to żeby deprecjonować tabele ekstraklasy która w założeniu ma wyłaniać mistrza Polski?


Naprawdę nie broń dzisiaj Wisły. Ta banda partaczy ośmieszyła Polskę jako kraj dzisiejszym wynikiem i w porównaniu z Lechem to ten klub nie istnieje na boisku. Lech tracił punkty ze słabeuszami, to był ich słaby punkt w ostatnim sezonie. W walce każdy z każdym okazali się gorsi bo zdobyli w lidze mniej punktów. Natomiast w stylu bokserskim, bezpośrednim... to dowolnego dnia wytrą Wisłą podłogę. Nokaut i zdeklasowanie gwarantowane... a ja wcale nie jestem kibicem Lecha aby tak pisać.

Co tu więcej drążyć temat, odpadnięcie z mistrzem Estonii to wstyd i pośmiewisko, szczerze nawet nie żal mi ten bandy patałachów bo to nie piłkarze tylko mali ludzie, których marzeniem jest kupienie 5-letniej bmki i zaistnienie na lokalnej dyskotece.

PO PROSTU SZKODA, ŻE CI LUDZIE REPREZENTOWALI POLSKĘ W TYCH ELIMINACJACH DO LM. smirk

Do góry
#3287490 - 23/07/2009 05:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: loipop]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Przekaz wizualny dla wszystkich tych którym nie dane było widzieć na żywo drogi do Ligi Mistrzów Wisły Kraków

Zapraszam do obejrzenia skrótu z meczu >>> przeżyjmy to jeszcze raz wink


Do góry
#3287509 - 23/07/2009 05:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: wHiTe_StAr]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: wHiTe_StAr
I jeszcze jeden typowo kibicowski post do fanów z Poznania,Warszawy,czy też do tych z drugiej strony błoń którzy naśmiewają się z dzisiejszej porażki.
Nikt,absolutnie nikt wam nie bronił dostania szansy udowodnienia że Levadia zostałaby ograna przez wasze zespoły w stosunku dwucyfrowym.Było na to mnóstwo czasu,a dokładniej cały sezon.Więc jak któryś fanatyk chce sie pośmiać z Wisły niech sie pośmieje z własnej drużyny która okazała sie słabsza od przegranych z mistrzami Estonii


typowo kibicowski post: szybko wróciłeś smile
podobnie zresztą jak reszta tutejszej bandy z Reymonta

po co nazywasz "kibicowskim" skoro odwołujesz się do boiskowych zdarzeń
następnym razem nie mieszaj fanatyzmu z piłkarzykami

Do góry
#3287518 - 23/07/2009 05:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Conrad]
Chagall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 9002
Skąd: Kraków - Przemyśl
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: wHiTe_StAr
Originally Posted By: Conrad


Mimo iż nie jestem kibicem Lecha Poznań to żałuję, że oni nie wygrali ligi bo taką Levadię to by powieźli 5-0 i kolejne emocje by nas czekały w następnej rundzie. Jeden z niewielu meczów jakie oglądałem w ostatnim sezonie to był właśnie mecz Wisła - Lech i różnica w klasie zespołów była oszałamiająca.


no to ja sie pytam skoro ten Lech był tak oszałamiająco lepszy od Wisły to czemu on czeka na mecz z Fredrikstad a nie z Debreczynem? Po to stworzono formułe ligi żeby wyłonić najlepszą drużyne kraju,w innym przypadku grałoby sie puchar.
Sam przyznajesz że oglądałeś niewiele meczów,wystarcza ci to żeby deprecjonować tabele ekstraklasy która w założeniu ma wyłaniać mistrza Polski?


Naprawdę nie broń dzisiaj Wisły. Ta banda partaczy ośmieszyła Polskę jako kraj dzisiejszym wynikiem i w porównaniu w Lechem to ten klub nie istnieje na boisku. Lech tracił punkty ze słabeuszami, to był ich słaby punkt w ostatnim sezonie. W walce każdy z każdym okazali się gorsi bo zdobyli w lidze mniej punktów. Natomiast w stylu bokserskim, bezpośrednim... to dowolnego dnia wytrą Wisłą podłogę. Nokaut i zdeklasowanie gwarantowane... a ja wcale nie jestem kibicem Lecha aby tak pisać.

Co tu więcej drążyć temat, odpadnięcie z mistrzem Estonii to wstyd i pośmiewisko, szczerze nawet nie żal mi ten bandy patałachów bo to nie piłkarze tylko mali ludzie, których marzeniem jest kupienie 5-letniej bmki i zaistnienie na lokalnej dyskotece.

PO PROSTU SZKODA, ŻE CI LUDZIE REPREZENTOWALI POLSKĘ W TYCH ELIMINACJACH DO LM. smirk

kto kogo i gdzie wytrze... to może się wstrzymajmy, niedługo się okaże, szczególnie że prawdopododobnie Franc zawita na Reymonta, czy to dobrze czy żle to nie wiem , a wracając do wycierania, było już takich wielu w ubiegłym roku co to Wisłą już wycierali.
Mnie ten wynik cieszy, mam nadzieje że Cupiał w końcu klub sprzeda i zmieni się zarząd bo obecny i reszta to jakieś nie porozumienie, Bednarz to może być dyrektorem w Hutniku i to wątpię czy by go chcieli.

Do góry
#3287519 - 23/07/2009 05:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
@Conrad i inni:
Mistrzostwa Polski niezdobywa się jednym meczem, tutaj sobie możemy teoretyzować co by było gdyby... ale faktem jest, że na koniec sezonu to Wisła miała najwięcej punktów.
Skoro Lech traci ze słabeuszami, to być może z Levadią również by poległ smile.

No cóź - zobaczymy jak na tle Wisły zaprezentuje się w sobotę Lech, a potem LE i wcale niepowiedziane, że będzie łatwo.

Do góry
#3287526 - 23/07/2009 05:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Dzieki McDziarz za skrót, mieli trochę pecha, a raczej brak umiejętności bo nie widziałem dobrze co to za oszołom strzelał głową z 3 metrów ponad bramką laugh Aha i dłużej niech Ćwielong składa się do strzałów. Szacun też dla Pawełka, 100 razy było mówione/pisane że to nie jest bramkarz godzien MP, ale co tam niech testują 888 bramkarza zamisat wziąć kogoś porządnego na to miejce. Brak słów...

Do góry
#3287549 - 23/07/2009 06:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
xeper Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 306
Skąd: B-stok
Widać wszystkich bez względu na "przynależność klubową" ch** strzela, ale trudno, co zrobić. Jeszcze kilka takich megafacepalmów przyjdzie nam oglądać w tym sezonie. Pogódźcie się z tym, że czy to Lech, Legia, Wisła, czy MKS Kluczbork to jedno i to samo. Polska piłka jest w głębokiej, coraz to głębszej z sezonu na sezon, dupie i tyle. Póki nie powstanie alternatywa dla pzpn gówno można zdziałać. Szkoda nerwów. papa

Do góry
#3287555 - 23/07/2009 06:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Bullet]
Chagall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 9002
Skąd: Kraków - Przemyśl
Originally Posted By: Bullet
Dzieki McDziarz za skrót, mieli trochę pecha, a raczej brak umiejętności bo nie widziałem dobrze co to za oszołom strzelał głową z 3 metrów ponad bramką laugh Aha i dłużej niech Ćwielong składa się do strzałów. Szacun też dla Pawełka, 100 razy było mówione/pisane że to nie jest bramkarz godzien MP, ale co tam niech testują 888 bramkarza zamisat wziąć kogoś porządnego na to miejce. Brak słów...

a co tu testować , wystarczyło dwa lata temu pofatygowac sie do sms i wziać jakiegos młodego, dziś już byłby lepszy. Nic sie nie uczą , kiedy oni cokolwiek wychowali, każy inwestuje w młodzież, a te pierdoły testują jakieś kmioty.

Do góry
#3287558 - 23/07/2009 06:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Bullet]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Katastrofa. Cupiał powinien zrobić generalne porządki w tym zespole, a nie zatrudniać wypalonych zawodników (Jop).

Nie jestem kibicem Wisły, ale w pucharach kibicuję polskim zespołom zawsze. To co się stało dzisiaj, to aż szkoda komentować. Rozgonić to towarzystwo, a Legii i Lechowi życzę zaangażowania w walkę o mistrza, tak aby Wisła po raz kolejny nie miała okazji się skompromitować.

Do góry
#3287589 - 23/07/2009 06:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: loipop]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: loipop
adm111

dokladnie to ich usprawiedliwia

a ty white co taki napiety...

nie kibicuje nikomu bo nie lubie pilki ale zawsze licze na sukces w pucharach lub zespolu narodowego...

sa zenujacym zespolem i tyle... niech Cupial rzeczywiscie zwolni tego calego Skorze,Bednarza. Cyzstka dobrze zrobi.



ile było już takich czystek,zmieniło to coś?

Do góry
#3287633 - 23/07/2009 06:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Conrad]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: wHiTe_StAr
Originally Posted By: Conrad


Mimo iż nie jestem kibicem Lecha Poznań to żałuję, że oni nie wygrali ligi bo taką Levadię to by powieźli 5-0 i kolejne emocje by nas czekały w następnej rundzie. Jeden z niewielu meczów jakie oglądałem w ostatnim sezonie to był właśnie mecz Wisła - Lech i różnica w klasie zespołów była oszałamiająca.


no to ja sie pytam skoro ten Lech był tak oszałamiająco lepszy od Wisły to czemu on czeka na mecz z Fredrikstad a nie z Debreczynem? Po to stworzono formułe ligi żeby wyłonić najlepszą drużyne kraju,w innym przypadku grałoby sie puchar.
Sam przyznajesz że oglądałeś niewiele meczów,wystarcza ci to żeby deprecjonować tabele ekstraklasy która w założeniu ma wyłaniać mistrza Polski?


Naprawdę nie broń dzisiaj Wisły. Ta banda partaczy ośmieszyła Polskę jako kraj dzisiejszym wynikiem i w porównaniu w Lechem to ten klub nie istnieje na boisku. Lech tracił punkty ze słabeuszami, to był ich słaby punkt w ostatnim sezonie. W walce każdy z każdym okazali się gorsi bo zdobyli w lidze mniej punktów. Natomiast w stylu bokserskim, bezpośrednim... to dowolnego dnia wytrą Wisłą podłogę. Nokaut i zdeklasowanie gwarantowane... a ja wcale nie jestem kibicem Lecha aby tak pisać.




to skąd pewność że z słabeuszami z Estonii by nie odpadli?

Faktycznie Lecdh miał okres dobrej gry, a później co nastąpiło? Kaleczenie na rodzimym podwórku. W naszej piłce mają miejsce chwilowe zrywy, brak jest stabilizacji, tak było z reprą po pamiętnym i powtarzanym do znudzenia meczu z Portugalią, później była klapa, tak było z Lechem, zobaczymy czy potwierdzą to co zaprezentowali w zeszłym sezonie w pucharach. Terek Grozny czy FC Tiraspol tez mieli być pojechani przez Kolejorza, a może Polonia i Toboł Kostanaj. Tylko po co to ciągłe wypominanie? darujmy więc sobie teksty co by nie zrobił Lech czyy inna drużyna. wiecznie napinka, a nigdy tego nie udowodniono, ciągłe rozważaania czysto hipotetyczne.

Do góry
#3287650 - 23/07/2009 06:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Oczywiście, że są to tylko teoretyczne rozważania co by było gdyby to Lech grał w LM. W sparingach Kolejorz zaprezentował się bardzo dobrze, bo na 6 meczy tylko jeden remis i 5 zwycięstw, ale poczekajmy na Norwegów. Nie będzie lekko, bo u nich sezon w pełni. Co prawda Fredrikstad FK nie błyszczy, ale nie można go lekceważyć. Już niedługo LECH będzie miał szanse pokazać na co go stać. A w sobotę zagra o superpuchar z Wisłą wink

P.S. Zgadzam się z Hakanem, że takie rozważania są pozbawione sensu.

Do góry
#3287669 - 23/07/2009 07:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: THOM]
adm111 Offline
stranger

Meldunek: 15/07/2009
Postów: 17
Jeszcze jedno dodam, czy nie sądzicie, że polscy piłkarze są po prostu zmanierowani? Spójrzmy na ich wypłaty. Myślę, że porażka nie tylko Wisły ale wszystkich zespołów jest efektem po prostu braku wychowywania młodzieży. Inne kluby na zachodzie mają swoich wychowanków. ManU - Rooney z niższej angielskiej przeszedł do ManU. Potem grał. U nas cięzko w ogóle odkryć talent bo talenty rodzą się jak diamenty pod presją/ciśnieniem. Niestety, u nas presji nie ma, piłkarze sobie chodzą jak chcą w rodzimej lidze. Spójrzmy na ligi angielskie, te niższe, na II ligę hiszpańską. Tam jest naprawdę mocna konkurencja. I tam powstają te diamenty. Frankowski - gwiazda białej gwiazdy - co tam osiągnął swego czasu? Żurawski? Proszę podać mi chociażby jednego polaka/napastnika, który by błysnął na arenie światowej? (bramkarzy mamy OK).

Mechanizm z mocną konkurencją sprawdza się po prostu wszędzie. Jak wygląda socjalizm/rynek regulowany i wolny rynek?

Polska piłka to obecnie era socjalizmu, era układów i układzików i wielu rozdań przy zielonym stoliku. I takie efekty niestety.
Nie ma młodzieży, nie ma następców, jak coś się w Polsce narodzi, jakiś talent to zaraz jest podkupowany itp. Trzeba dużo zmienić i wtedy oczekiwać efektów.

Do góry
#3287679 - 23/07/2009 07:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: adm111]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Jedno mądre zdanie z "weszło"

Kibice, którzy dziś - słusznie - śmieją się z Wisły, muszą mimo wszystko pamiętać o jednym: sami kibicują drużynom jeszcze gorszym.

Do góry
#3287681 - 23/07/2009 07:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Hakan
Tylko po co to ciągłe wypominanie? darujmy więc sobie teksty co by nie zrobił Lech czyy inna drużyna. wiecznie napinka, a nigdy tego nie udowodniono, ciągłe rozważaania czysto hipotetyczne.


Że co? smile Na tym polega zawsze dyskusja o piłce... czysta teoria. piwo Stąd dyskusję o składach, co by było gdyby napastnik X zagrał, itd. Wszystko oprócz wyniku jest hipotetyczne, i gwarantuję Ci że dyskusja o samym wyniku jest zwykle najkrótsza... smile

Do góry
#3287691 - 23/07/2009 07:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Kura]
kowalwls Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 1147
Skąd: Liverpool
Originally Posted By: Kura
Jedno mądre zdanie z "weszło"

Kibice, którzy dziś - słusznie - śmieją się z Wisły, muszą mimo wszystko pamiętać o jednym: sami kibicują drużynom jeszcze gorszym.


Jakim słabszym przecież te partacze Wisła byli najlepsi w poprzednim sezonie, wczoraj pokazali jak słabi są. Kompromitacja na całą Polske i nie dziwi mnie że każdy szydzi z Wisły i pewnie będzie szydził z kilka lat(czyt. Valeranga).

Do góry
#3287711 - 23/07/2009 08:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: kowalwls]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Masz rację. To już jest doprawdy żałosne, że krytykę tych patałachów i śmiesznych piłkarzy spotyka odzew typu "kibicujecie gorszym drużynom i tyle". Normalnie śmiechu warte. laugh

Czyli co, kibic np. jakiejś okręgowej drużyny już nie ma prawa krytykować tych pajaców z Wisły bo jego drużyna gra w okręgówce? Argument śmieszny jak nic.

Gdybym był kibicem Wisły to bym dzisiaj siedział cicho i na pewno nie bronił jeszcze klubu przed wstydem i pośmiewiskiem, który klub dziś przyniósł Polakom. Większej żenady w polskiej piłce klubowej jeszcze nie było odkąd powstała Liga Mistrzów... smirk

Do góry
#3287783 - 23/07/2009 14:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Conrad]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Lech nie jest drużyną gorszą od Wisły. Jestem pewien, że nie zrobiliby z siebie takiego pośmiewiska jak Krakusy.

Do góry
#3287785 - 23/07/2009 14:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: takizwykły]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: takizwykły
Katastrofa. Cupiał powinien zrobić generalne porządki w tym zespole...


Czy Ty i wielu innych naprawde nie rozumiecie, ze najpierw musi odejść ta ubecka menda, czyli Cupiał własnie ?

Dopóki magazynier z Myślenic bedzie rządził w klubie, dopóty dziadostwo trwać będzie.

Do góry
Strona 32 z 34 < 1 2 ... 30 31 32 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49