Opcje tematu
#32925 - 09/07/2001 04:43 Ważne pytanie
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Witam,
Mam jedno bardzo ważne pytanie, bowiem od wtorku zaczynam grę u zagranicznych buków.
Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej grać w USD czy w Euro? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie, i jak wygląda wymiana złotówek na waluty zagraniczne w banku, w moim przypadku jest to Invest Bank. Czy mogę wpłacić w złotówkach a u buka wystarczy że podam np.że chcę grać w $, czy też muszę zamianić złotówki na $ podczas wpłaty, czy jakoś tak, Ja naprawdę się na tym wogóle nie znam.
Pomóżcie, bardzo Was proszę i wybaczcie że otwieram nowy temat, ale jest to dla mnie ważna i pilna sprawa.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Ciacho

Do góry
Bonus: Unibet
#32926 - 10/07/2001 22:53 Re: Ważne pytanie
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Ciacho.
Jezeli posiadasz konto w $ albo w Euro,proponuje Ci abys zdecydowal sie na walute w jakiej masz konto w banku-kazde wplaty dokonane w innej walucie anizeli ta ktora operujesz zarowno w banku jak i u bukmachera,pociaga za soba dodatkowe koszty.Masz konto dolarowe np. wiec u bukmachera deklarujesz ze wszelkie Twoje operacje beda sie odbywaly w tej walucie-wplaty jak i wyplaty. Jezeli posiadasz konto w Invest Banku i bedziesz dokonywal wplaty na swoje konto np. dolarowe badz Euro w PLN,to bank dokona przeliczenia po dzisiejszym kursie dnia.Jezeli zas zadeklarujesz chec wyplacenia pieniedzy od bukmachera na swoje konto bankowe ( dolarowe lub Euro ) to bukmacher przesle Ci pieniadze w walucie jaka wybrales i nie stracisz na tej operacji.Jedynym kosztem jakim poniesiesz,bedzie prowizja banku i ewentualne koszty przeslania wygranej od bukmachera.Jezeli bedziesz wplacal w banku zlotowki,musisz powiedziec aby Pani z okienka dokonala przeliczenia Twojej wplaty,na walute w jakiej deklarujesz wplate do bukmachera. Wiecej wiadomosci na ten temat znajdziesz rowniez w innych postach Forum ( Poszukaj

Powodzenia!

Do góry
#32927 - 10/07/2001 23:17 Re: Ważne pytanie
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej grać w USD czy w Euro? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie,

Tak się zastanawiam czy 1 stycznia bukmacherzy przejdą na euro czy będzie można wybierać.

Odnośnie pytania to zdarzają się przypadki że niezależnie co wybierzesz to buk pobierze walutę jaka mu się podoba.Miałem rachunki w $ a okazało się że pobrali mi funty.

Do góry
#32928 - 11/07/2001 02:45 Re: Ważne pytanie
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dilbert:
[qb]Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej grać w USD czy w Euro? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie,

Tak się zastanawiam czy 1 stycznia bukmacherzy przejdą na euro czy będzie można wybierać.

[/qb][/QUOTE]

Z tego co się orientuję to waluty 12 państw, które przystapiły do Unii Gospodarczej i Walutowej zostaną z dniem 1 stycznia 2002 zamienione na EURO(wg. specjalnych opublikowanych w 1999 przeliczników). Czyli nie bedzie możliwości grania np. w markach niemieckich, czy fińskich, ale nie odnosi sie to do $ i np. funtów angielskich.

Do góry
#32929 - 11/07/2001 03:21 Re: Ważne pytanie
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Jak wpłacałem pieniądze do Investu to były to złotki i niestety nic nie powiedziałem o zmianie waluty.Ale jeżeli mam na koncie zł. to czy mogę np. u Hilla wpisać że chcę wpłacić w Euro, i czy bank to przeliczy wg.własnego kursu?
Pozdrawiam

Do góry
#32930 - 11/07/2001 03:45 Re: Ważne pytanie
alki Offline
addict

Meldunek: 12/06/2001
Postów: 554
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Jak wpłacałem pieniądze do Investu to były to złotki i niestety nic nie powiedziałem o zmianie waluty.Ale jeżeli mam na koncie zł. to czy mogę np. u Hilla wpisać że chcę wpłacić w Euro, i czy bank to przeliczy wg.własnego kursu?
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]
dokladnie tak jak piszesz, bank przeliczy to wg. wlasnego kursu

Do góry
#32931 - 11/07/2001 04:01 Re: Ważne pytanie
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Jak wpłacałem pieniądze do Investu to były to złotki i niestety nic nie powiedziałem o zmianie waluty.Ale jeżeli mam na koncie zł. to czy mogę np. u Hilla wpisać że chcę wpłacić w Euro, i czy bank to przeliczy wg.własnego kursu?
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]

Transakcje jakie dokonujesz za pomocą wirtualnej karty mają określoną walutę
dla transakcji zagranicznych(jest nią Euro)
Transakcje do zagranicznego buka są automaty-
cznie przeliczane na walutę jaką będziesz u
niego grał przez Europay(organizacja ta się
tym zajmuję)bez względu na to w jakiej walucie masz pieniądze u siebie na koncie(karcie).
Kasa jest przeliczana według kursu obowiązującego na dany dzień w Europay,
tak więc nie martw się twoje złotówki zostaną
automatycznie zamienione na Euro u buka
jeśli założysz u niego konto i zrobisz depozyt za pomocą karty.
Aha najlepiej graj w Euro u danego buka
gdyż nie tracisz na podwójnym przeliczaniu
kursów walut.
To by było na tyle
Pozdrawiam

Do góry
#32932 - 12/07/2001 03:44 Re: Ważne pytanie
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Panowie serdecznie dziękuje wszystkim za info. Bardzo dzieki ponieważ jestem troche zdorientowany więc bardzo mi pomagacie. Jeszcze jedno mało pytanko:
Polećcie mi 2-3 buków u których mozna grać KK Investu no i teoretycznie takich którym można zaufać.
POzdrawiam i bardzo dziękuję
Ciacho

Do góry
#32933 - 12/07/2001 04:49 Re: Ważne pytanie
jaro Offline
member

Meldunek: 12/07/2001
Postów: 105
Skąd: Ruda Sl
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Panowie serdecznie dziękuje wszystkim za info. Bardzo dzieki ponieważ jestem troche zdorientowany więc bardzo mi pomagacie. Jeszcze jedno mało pytanko:
Polećcie mi 2-3 buków u których mozna grać KK Investu no i teoretycznie takich którym można zaufać.
POzdrawiam i bardzo dziękuję
Ciacho [/qb][/QUOTE]

Nie rozumiem dlaczego u zagranicznych. Ja jestem z Rudy pracuje w Gliwicach i u nas warto stawiac na profesjonalu. Mniej klopotliwe niz przez via bank do zagranicy. jak chcesz cos wiecej wiedziec to daj znać

Do góry
#32934 - 12/07/2001 05:21 Re: Ważne pytanie
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
Nie rozumiem dlaczego u zagranicznych. u nas warto stawiac na profesjonalu.

Rozumiem twój patriotyzm ale my nie gramy żeby powiększać zyski zagranicznych bukmacherów.Jeżeli chodzi o głośną sprawe Simferopolu to nawet zatwardziały internetowiec może się czasami wybrać do profesjonala.

Do góry
#32935 - 13/07/2001 04:06 Re: Ważne pytanie
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Prozse Was bardzo doradzcie mi dobrych buków, takie z którymi macie najlepsze skojarzenia

Do góry
#32936 - 13/07/2001 04:13 Re: Ważne pytanie
jaro Offline
member

Meldunek: 12/07/2001
Postów: 105
Skąd: Ruda Sl
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Prozse Was bardzo doradzcie mi dobrych buków, takie z którymi macie najlepsze skojarzenia [/qb][/QUOTE]

u nas na Śląsku czy za granicą ??????

Do góry
#32937 - 13/07/2001 04:13 Re: Ważne pytanie
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Ja gram u Hilla no i go zareklamuje:

Plus:
- na karte można wypłacić więcej niż się wpłaciło, dzięki temu nie trzba się bawić w czeki lub inne sposoby wypłaty
- strona szybko się ładuje
- bardzo pewna firma
- na karte można wypłacić więcej niż się wpłaciło
- obstawianie meczy live
- szybko odpisują na emaile, co znaczy że nie olewają klientów
- wygoda

Minusy:
- troche uboga oferta
- późno pokazywane kursy na sporty amerykańskie

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49