Opcje tematu
#32938 - 18/07/2001 01:35 Wielka wpadka-Jak grać w tenisa?
Anonymous
Unregistered


Pojedynek tenisowy między Grosjean S. a Chela J.I. pokazała jak łatwo stracić zaufanie d otenisistów.
Oto jak wyglądała stawka na nich:
Grosjean S. Chela J.I 1 1.35
Tak też zagrałem a jak się francuzowi nie chce to przegrywa.
Grosjean S. Chela J.I 0:2
200 zł poszło wraz z innymi typami do kosza.
Czekam na jakieś rady,sam juz nie wiem jak grać

Do góry
Bonus: Unibet
#32939 - 18/07/2001 01:50 Re: Wielka wpadka-Jak grać w tenisa?
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
Bardziej się opłaca obstawiać tenisa za granicą,mają wyższe kursy i bez 10%podatku.
W ten sposób zarabia się więcej i można sobie wkalkulować straty.

Do góry
#32940 - 18/07/2001 02:20 Re: Wielka wpadka-Jak grać w tenisa?
jaro Offline
member

Meldunek: 12/07/2001
Postów: 105
Skąd: Ruda Sl
Ja też wyopiłem na Grosjeanie.
Mogłem wygrać ok. 1800 zł, wszystkie inne mecze mi pasowały tylko Grosjean na 3 kuponach.
Ale niestety takie niespodzianki się zdarzają.
Zeby ich uniknąć stosuj jakiś system.
Np ten który opisuję, jest jako temat 1+2 ..
na SPORTS INSIDER.
POWODZENIA !

Do góry
#32941 - 18/07/2001 03:01 Re: Wielka wpadka-Jak grać w tenisa?
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Wiem, ze latwo mi mowic bo ja akurat dzisiaj nie gralem nic, ale gdybym gral powaznie zastanowilbym sie nad tym spotkaniem. Powody sa dwa; po pierwsze Chela nie jest jakims zupelnie nieznanym czlowiekiem z nikad, lecz solidnym tenisista, ktory juz nie jednego faworyta ogral. Poza tym bardzo dobrze od dawna gra na kortach ziemnych, a Groesjan gra turniej za turniejem, jest wyraznie zmeczony jednak nie odpuszcza zadnego. Przegrywa coraz czesciej w pierwszych fazach turniejow. Spojrzcie na takiego Kuertena, praktycznie od momentu wygrania French Open nie gral nigdzie, teraz dopiero zaczyna znowu, przygotowujac sie pewnie po malu do US Open.
Druga sprawa to kurs..gdyby Groesjan byl naprawde zelaznym faworytem nie byloby mowy o kursie 1.35 u polskiego buka! To tez daje do myslenia, ludzie zbyt pochopnie sugerujac sie ciekawym kursem stawiaja na ich zdaniem murowanego faworyta..a buki zarabiaja..
Popatrzcie na inne wyniki dzisiejszego dnia, praktycznie bez zadnych niespodzianek..
Tak to juz jest z tenisiem, ze nad kazdym meczem trzeba sie powaznie zastanowic zanim sie postawi..tym bardziej duze kwoty..

pozdrawiam

Do góry
#32942 - 19/07/2001 16:03 Re: Wielka wpadka-Jak grać w tenisa?
Anonymous
Unregistered


Raf bardzo dobrze mowi.Ja mam taka zasade,ze najpierw patrze na nazwiska i drabinke,dopiero potem po wytypowaniu swojego faworyta patrze na kurs i obstawiam jego tylko wtedy, gdy kurs jest wyzszy od 1.4.Pozwala to na odpuszczenie niektorych "pewnych" meczy, ktore i tak nie duzo podbijaja AKO. STRZALA

Do góry
#32943 - 22/07/2001 22:26 Re: Wielka wpadka-Jak grać w tenisa?
Anonymous
Unregistered


Wprawdzie temat dużo osób nie rozwinęło ale dziękuje tym osobom które odpowiedziały.
My wszyscy razem musimy sobie pomagać,udzielać rad ,dawać propozycję bo tylko razem mamy szanse wygrywać z bukami.
Jeszcze raz dzięki.Uważam temat za zamknięty.
Powodzenia i życzę wielu udanych kuponów!

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49