Opcje tematu
#32944 - 18/07/2001 23:21 Następne novum w TotoMix
Anonymous
Unregistered


Od najbliższej niedzieli żużel w Totomix trzeba będzie obstawiać w kombinacji co najmniej 5 zdarzeń . Dotyczy to ligi polskiej, angielskiej i szwedzkiej.

Ostatnio, jak może niektórzy zauważyli, wprowadzili też pewną "nowinkę" w tenisie. Na niektóre (na szczęście nie wszystkie!) mecze są nie dwa, a trzy kursy! W takim wypadku jeżeli obstawia się zwycięstwo pierwszego zawodnika, to trzeba dodatkowo wybrać jeszcze czy wygra bez straty seta (typ "1"), czy ze stratą (typ "0"). :eek:

Przy okazji, mam pytanie. Jestem ciekaw, czy jeżeli byłaby możliwość obstawiania w Totomix przez Internet lub telefon, czy było by tym jakieś zainteresowanie? :rolleyes:

Do góry
Bonus: Unibet
#32945 - 19/07/2001 04:06 Re: Następne novum w TotoMix
PAWi Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2001
Postów: 929
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Eromes:
[qb]Przy okazji, mam pytanie. Jestem ciekaw, czy jeżeli byłaby możliwość obstawiania w Totomix przez Internet lub telefon, czy było by tym jakieś zainteresowanie? :rolleyes: [/qb][/QUOTE]

jasne ze tak - przez Internet byloby super

Do góry
#32946 - 19/07/2001 04:14 Re: Następne novum w TotoMix
jaro Offline
member

Meldunek: 12/07/2001
Postów: 105
Skąd: Ruda Sl
Moim skromny zdaniem Toto-Mix jest do Dxxx.
Te ich nowinki i skoki kursów.
Wczoraj tam byłem na zwiady i wróciłem do
Profesjonala.

Do góry
#32947 - 19/07/2001 04:27 Re: Następne novum w TotoMix
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Moim skromnym zdaniem totomix jest maxymalnie do du***. Te ich nowinki sa po prostu coraz bardziej zenujace, niech sie zajma dokladniejsza analiza a nie wprowadzaja ciagle ograniczenia dla graczy. Ja bym w zyciu nie gral przez net u nich. Poza tym pewnie wprowadzili by tyle nowinek ze by sie wszystkim odechcialo, albo granie byloby nieoplacalne

Do góry
#32948 - 19/07/2001 04:33 Re: Następne novum w TotoMix
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
jak wprowadza mozliwosc gry przez internet to nasle na nich hackerow .
totomixowe nowinki doprowadza do jednego.straty klientow!!!3-komb to kpina.teraz jakies komedie z tenisem.
jedyne co mnie zmusza do wysylania tam kuponow to pojawiajace sie czasami zajebiste kursy.
PS.mam nadzieje ze im odbije na 2 lage polska...bo na 1 to nie ma co liczyc...

Do góry
#32949 - 19/07/2001 04:35 Re: Następne novum w TotoMix
jaro Offline
member

Meldunek: 12/07/2001
Postów: 105
Skąd: Ruda Sl
[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[QB]Moim skromnym zdaniem totomix jest maxymalnie do du***.

UFF a już myślałem ze jakiś MAX-AMATOR
toto-psikusa zj**** mnie za moją opinię !!

Do góry
#32950 - 19/07/2001 14:00 Re: Następne novum w TotoMix
Jedrzej Offline
addict

Meldunek: 04/07/2001
Postów: 508
Dzien dobry

Jestem za a nawet przeciw!!
Dokładnie tak!, bo tak jak Wy uważam, że Totomix jest najbardziej do d... bukmacherem na świecie i własnie za to dziękuję Opatrzności, że najgorszy na swiecie bukmacher jest u mnie za rogiem ulicy! Żaden inny buk nie jest w stanie wywołać u mnie salwy radości po wystawieniu kursów. Te debilki są Mistrzami Świata i dlatego ich kocham.
Oczywiście, że jest u nich coraz gorzej, że trzeba wszystko kleić w triple, a teraz jak słyszę żużel nawet w pięciu kombinacjach, ale nie rozumiem dlaczego aż takie zgorszenie??? Profesjonal już dawno porzucił wystawianie żużla i czasami tylko na GP coś wypluje, a STS dawno temu doszedł do wniosku, że 5 kombinacji to jedyna możliwość wystawiania żużla. To dlaczego poprzednio nie przeklinaliście STSu i Profa? Pewnie, że szkoda, że kończą się w Totomixie dobre czasy, ale pamiętacie jak wyglądała ich pierwsza albo druga oferta??? To była jedna z piękniejszych lektur jakie w życiu czytałem, ale to nie powód, żeby przeklinać Totomixa, że przestał wystawiać Broendby x8 i to z możliwością singla. A później niejednokrotnie grałem u nich i w STSie albo Profie sure bets i to mimo podatku! Szkoda, że to minęło...
Reasumując, bardzo żałuję, że w Totomixie wspaniałe czasy odchodzą w zapomnienie, brak możliwości grania singli to bardzo duży minus, ale jeżeli nadal będą utrzymywać taką formę w kursach to i tak będę ich odwiedzał codziennie.
Zresztą nie wiem jak u Was, ale mój ogólny wynik finansowy w Totomixie jest na pewno dodatni i to całkiem nieźle i w ogóle absolutnie nieporównywalny z innymi bukmacherami. No i dlatego ich uwielbiam. A to, że są najgorsi na świecie to absolutnie macie rację.

Do góry
#32951 - 19/07/2001 20:52 Re: Następne novum w TotoMix
zibi Offline
member

Meldunek: 18/03/2001
Postów: 186
Skąd: Poznań
Jędrzej, myślę dokładnie tak samo. Mnie również żal jest czasów, kiedy Totomix płacił kurs 4.0 za Małysza, że będzie w pierwszej DZIESIĄTCE gdy ten dzień wcześniej był najlepszy na treningu, te sure winsy na tym samym spotkaniu, gdy kurs zmieniali o 90 stopni, a i dzisiaj można znajdywać jakieś perełki chociaż już nie takie. Czasami podejrzewałem ich nie tyle o delikatnie mówiąc „ brak profesjonalizmu ” ile o „działania celowe” ukierunkowane na zysk „ lepiej i szybciej poinformowanych” . Myślę, że ich ostatnie posunięcia to próba poprawiania twarzy i zmniejszania strat, bo o zyski ich nie podejrzewam. Ja również mam u nich od początku roku dodatnie saldo – prawie 10% od obrotu, a to oznacza ,że po uwzględnieniu podatku i prowizji moja każda złotówka przynosiła im co najmniej 27 groszy straty. Nie sądzę by ich ostatnie posunięcia osiągnęły zamierzony efekt. „Min trebles” to zawsze mniejsze obroty, a to oznacza kłopoty dla punktów i ich zamykanie, czyli jeszcze mniejsze obroty itd. A receptą dla Totomixa byłoby kilka posunięć, ale o tym nie będę pisać bo może ktoś z NICH to przeczyta, a w sumie zakłady to nie fabryka jak niektórzy jeszcze myślą, ale zakładanie się, czyli twarda walka nas z bukami. ONI to traktują zakłady bukmacherskie jak Lotto, najlepszy dowód te PAR-NIEPAR, bo nikt z rozsądnych graczy u buka nie zgodzi się na pewne statystyczne 25% straty. Słusznie na forum pomija się Totomixa, bo coraz mniej to przypomina zakłady bukmacherskie. I tylko, żal mi tych sympatycznych ludzi w punktach, którzy już pewnie myślą o zwinięciu interesu, bo u niektórych to zdarzają się dni, że klientów było kilku, a tymczasem u Profa trzeba odstać 15 min. w kolejce.
W kraju w którym z jednej strony pazerność fiskusa ( wiadomo o co chodzi ) i brak tradycji zakładów bukmacherskich, a nawet "przyzwolenia społecznego" na nie ( łatwiej reklamować agencje towarzyskie, a i wśród moich znajomych i są tacy, którzy uważają całkiem serio, że agencje i lekkie dragi to mniejsze zagrożenie od wizyty u bukmachera ) prowadzenie zakładów wymaga dużego profesjonalizmu, a Totomix to firma państwowa, a tam jak wiadomo jedni chcą coś dla siebie, innym wszystko wisi, układy, kolesie itd., a w końcu Totomix jak każdy bukmacher ma te swoje kilkanaście procent przewagi nad klientem, a mając taki potencjał i kapitał mógłby odnosić nie tylko zyski, ale i wielką rolę w popularyzacji zakładów bukmacherskich i w końcu prawie zmonopolizować nasz krajowy rynek. Tymczasem oni się cofają.
W sumie do Totomixa chodzę coraz rzadziej (no może im właśnie o to chodzi), bo grywam przeważnie single i duble, a w triplach potrzebna jest odpowiednio większa dyscyplina, ale jak w programie znajdę coś ciekawego to postawię i u nich. Może ich nowe pomysły z tenisem okażą się jakąś nową szansą. Jeśli będą ustawiać spotkania inaczej niż większość buków to pewnie znowu się w czymś pogubią.

Do góry
#32952 - 19/07/2001 21:15 Re: Następne novum w TotoMix
Anonymous
Unregistered


Ale jeśli coś takiego by zaoferował chociażby STS to wszedłbym w to.

Do góry
#32953 - 26/07/2001 18:32 Re: Następne novum w TotoMix
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
W totomix, wróciły single.

Do góry
#32954 - 26/07/2001 18:54 Re: Następne novum w TotoMix
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Na wszystkie zdarzenia ???

Do góry
#32955 - 26/07/2001 21:41 Re: Następne novum w TotoMix
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Niestety nie na wszystkie.Mało tego,tak to teraz zamotali,że nie można się połapać.

Do góry
#32956 - 30/07/2001 00:59 Re: Następne novum w TotoMix
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
Witam. zgadzam się że zakłady totomix są do niczego. Jedyna dobra rzecz to okazjonalne kursy, które opłaca się wyszukać na kilka dni przed zawodami i postawić większą stawkę. Do śmiechu się chyba każdemu zbiera, kiedy kurs ako w ciągu doby spada z '4.00' na '1.25'.

Do góry
#32957 - 02/08/2001 05:32 Re: Następne novum w TotoMix
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
A pamietacie motyw z meczu wisla porto
jak jednoczesnie na awans porto 2 a amica 4
33% NA CZYSTO U JEDNEGO BUKA.
nA SURE WINSACH TROCHE SIE WZBOGACILEM ROK TEMU.
Np w meczu chile - argentyna gdyny padla 1 wygrałbym 12000 na czysto a tak mialem 1000 do przodu przy wkladzie 5000

Do góry
#32958 - 06/08/2001 21:03 Re: Następne novum w TotoMix
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Czy Totomix może w wypadku takiej pomyłki (tak jak 2 i 4 za awans) anulować później takie kupony? Warto sprawdzić regulamin bo przy większych sumach można dużo stracić jeśli część kuponów zostanie bez naszej wiedzy unieważnionych.

Do góry
#32959 - 06/08/2001 22:05 Re: Następne novum w TotoMix
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Do tej pory wypłacali wszystko.Nawet największe głupoty.Trzeba przyznać że tu są solidni.

Do góry
#32960 - 08/08/2001 09:19 Re: Następne novum w TotoMix
Anonymous
Unregistered


Z powodu błędnych kursów nie unieważniają żadnych kuponów. Ewentualne unieważnienia dotyczyły zakładów zawartych po rozpoczęciu zdarzenia oraz przypadków, kiedy wydrukowana nazwa zdarzenia na kuponie była nieprawidłowa, ewentualnie zmieniono miejsce rozgrywania meczu.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Akhu, igea23, VVega, Sensei, 11kera11, alfa, akagi, rafal08), 3434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49