Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#3307274 - 01/08/2009 21:03 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: TEKSANSKI]
Rocco82 Offline
member

Meldunek: 10/09/2004
Postów: 162
Originally Posted By: TEKSANSKI
Wisla - Ruch 1

Wisla po raz kolejny w Sosnowcu zagra i po raz kolejny miala by nie wygrac? nie wydaje mi sie.
Z levadia porazka w 2-meczu ale wcale nie po jakiejs tragicznej grze.Gdyby mieli wiecej szczescia to teraz grali by w 3 rundzie LM i byc moze w pierwszym meczu bylo by juz z jakies 3:0 z Debreczynem i kazdy by sie zachwycal.
Z lechem o Superepuchar takze zle nie zagrali.Lech w koncowce wyrownal i wygral w karnych.
Moj typ to 2:0 dla Bialej Gwiazdy.


"Lech w koncowce wyrownal i wygral w karnych"
Wisła - Lech - 9' [0 - 1] R. Lewandowski

Do góry
Bonus: Unibet
#3307313 - 01/08/2009 21:16 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Rocco82]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Originally Posted By: Rocco82
Originally Posted By: TEKSANSKI
Wisla - Ruch 1

Wisla po raz kolejny w Sosnowcu zagra i po raz kolejny miala by nie wygrac? nie wydaje mi sie.
Z levadia porazka w 2-meczu ale wcale nie po jakiejs tragicznej grze.Gdyby mieli wiecej szczescia to teraz grali by w 3 rundzie LM i byc moze w pierwszym meczu bylo by juz z jakies 3:0 z Debreczynem i kazdy by sie zachwycal.
Z lechem o Superepuchar takze zle nie zagrali.Lech w koncowce wyrownal i wygral w karnych.
Moj typ to 2:0 dla Bialej Gwiazdy.


"Lech w koncowce wyrownal i wygral w karnych"
Wisła - Lech - 9' [0 - 1] R. Lewandowski



Dokladnie smile Dzieki!

Chodzilo mi o to ze mecz byl bardzo wyrownany.

Do góry
#3307656 - 01/08/2009 23:25 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: TEKSANSKI]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
do kibiców Wisły pytanie >>> co się stało że w meczu u siebie nawet w liczbie 1000 nie wspieracie swojej drużyny ???


drogi przejazd ??? strach jechać w rewir w którym kibicują Legii ??? zbyt duża odległość dzieląca Sosnowiec i Kraków ??? czy kibice sukcesu po porażce z Levadią odpuszczają mecze ???


na mecze Ks Piaseczno który grał w IV lidze w zeszłym sezonie czyli dawnej 5 potrafiło kilka razy być więcej ludzi na stadionie...

WSTYD ŻEBY NA MISTRZA POLSKI przychodziła garstka ludzi...

Do góry
#3307694 - 01/08/2009 23:30 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Legia]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: McDziarz

strach jechać w rewir w którym kibicują Legii ???


przypomnij kiedy to ostatnio Legia pogoniła Wisłe smile

Do góry
#3307924 - 02/08/2009 01:42 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: s_LP]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: McDziarz

strach jechać w rewir w którym kibicują Legii ???


przypomnij kiedy to ostatnio Legia pogoniła Wisłe smile

bankowo ostatnio na finale pucharu polski byłem widziałem:) a jeśli chodzi o inne styuacje to się nie dziwię ,że ich nie było bo nikt w Polsce nie chce walczyc z ekipą bez honoru która używa do tej walki noży

Do góry
#3307930 - 02/08/2009 01:46 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Legia]
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Originally Posted By: McDziarz
bla bla bla


Będziesz w naszej sytuacji to pogadamy. To już czwarty nasz "wyjazd" w ciągu 17 dni. Myśle że część ludzi ma prawo odpuścić sobie jakiś mecz. Mnie np. praca trzymała w Krakowie (i daruj sobie teksty "jakbyś chciał to byś załatwił sobie urlop" itd. bo nie znasz mojej sytuacji).

Ale widzę że ponapinać się trzeba. Ulżyłeś sobie? Poczułeś się bardziej zaje*** bo nas było tam tylko koło 1.5 tysiąca? Czyżby jakiś kompleks?

Do góry
#3307979 - 02/08/2009 02:28 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Wolf]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Wolf
Originally Posted By: McDziarz
bla bla bla


Będziesz w naszej sytuacji to pogadamy. To już czwarty nasz "wyjazd" w ciągu 17 dni. Myśle że część ludzi ma prawo odpuścić sobie jakiś mecz. Mnie np. praca trzymała w Krakowie (i daruj sobie teksty "jakbyś chciał to byś załatwił sobie urlop" itd. bo nie znasz mojej sytuacji).

Ale widzę że ponapinać się trzeba. Ulżyłeś sobie? Poczułeś się bardziej zaje*** bo nas było tam tylko koło 1.5 tysiąca? Czyżby jakiś kompleks?



nie wiem skąd bierzesz liczbe 1500 ??? nawet na http://www.wislakrakow.com/www piszą o 1000 ...

Do góry
#3308045 - 02/08/2009 03:02 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Legia]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
WIdze sporo szacunku do braci z Sosnowca ,, rewiry w których kibicuje sie Legii'' ,,Wisla w meczu u siebie'' gdyby ziomek po szalu napisal ze druzyna X gra u siebie wynajmujac stadion przy reymonta delikatnie bym sie wk..ł
pozatym myslalem ze tego typu blyskotliwe posty powstaja tylko na forum kibiców gdzie walczy sie na posty jak na ustawce sprawdzilem a tam prosze spokoj ...
a jezeli ktos mowi o przegonieniu to nie wiem kto wroty palil przez zeczke 2 tygodnie temu pewnie Legia bo to jej rewiry laugh

Do góry
#3308241 - 02/08/2009 04:28 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Originally Posted By: HoMiK155

Reasumując:
Śląsk - Cracovia under 2,5 @ 1,73 8/10
Śląsk - Cracovia cs 2-0 @ 6.50 1/10



Originally Posted By: craax

Slask 1 9/10
Slask -1,5 4/10
Cracovia nie strzeli 2/10


Grupowa analiza dała efekty piwo laugh Gratuluje tym co skorzystali, a gra Cracovii niewiele różniła się od trenigów niestety. Dobrze, że było parę iskierek, które pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Do góry
#3308269 - 02/08/2009 04:44 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: HoMiK155]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Miejsce Cracovii jest w 1 lidze więc życze im żeby w każdym meczu takie bęcki dostawali!

Do góry
#3308608 - 02/08/2009 09:52 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Legia]
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: Wolf
Originally Posted By: McDziarz
bla bla bla


Będziesz w naszej sytuacji to pogadamy. To już czwarty nasz "wyjazd" w ciągu 17 dni. Myśle że część ludzi ma prawo odpuścić sobie jakiś mecz. Mnie np. praca trzymała w Krakowie (i daruj sobie teksty "jakbyś chciał to byś załatwił sobie urlop" itd. bo nie znasz mojej sytuacji).

Ale widzę że ponapinać się trzeba. Ulżyłeś sobie? Poczułeś się bardziej zaje*** bo nas było tam tylko koło 1.5 tysiąca? Czyżby jakiś kompleks?



nie wiem skąd bierzesz liczbe 1500 ??? nawet na http://www.wislakrakow.com/www piszą o 1000 ...


onet.pl, interia.pl. Na tych dwóch stronach pisało 1500, zresztą to z mojego postu to akurat było najmniej ważne.

Do góry
#3308669 - 02/08/2009 16:04 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Wolf]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Cytat:
Kibice Wisły Kraków nie chcą jeździć na mecze do Sosnowca. Bilety na mecze rozgrywane na Stadionie Ludowym sprzedają się dramatycznie słabo!

Przed sezonem najczarniejsze scenariusze przewidywały, że frekwencja na spotkaniach "Białej Gwiazdy" spadnie z 13 tys. (tak było w Krakowie, na stadionie przy Reymonta), do 2,5 tys. w Sosnowcu. Tymczasem na inauguracji sezonu ligowego z Ruchem Chorzów będzie tylko tysiąc osób!

Jak nas poinformował Dariusz Gryźlak z marketingu Wisły, do piątku sprzedanych zostało ledwie 60 karnetów (słownie: sześćdziesiąt) i 400 biletów z czterech tysięcy na trybunę odkrytą. - Z zapełnieniem trybuny krytej nie ma takiego problemu, bo sporo biletów wędruje do sponsorów, a także gości honorowych Ruchu - informuje nas Gryźlak.


Skoro się już tak na tą interie powołujesz to proszę.
Swoją drogą to szybciutko do swoich kolegów policjantów.
Jeśli chodzi o rzeczkę w Sosnowcu to Lechia i Wisła przeganiała stamtąd rodziny z dziećmi więc nie masz się czym chwalić.
Jak dla mnie to gdy jakaś drużyna nie ma stadionu to powinna wypierdalać z ekstraklasy . Koniec tematu.

Do góry
#3308672 - 02/08/2009 16:10 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: przemekwn
Cytat:
Kibice Wisły Kraków nie chcą jeździć na mecze do Sosnowca. Bilety na mecze rozgrywane na Stadionie Ludowym sprzedają się dramatycznie słabo!

Przed sezonem najczarniejsze scenariusze przewidywały, że frekwencja na spotkaniach "Białej Gwiazdy" spadnie z 13 tys. (tak było w Krakowie, na stadionie przy Reymonta), do 2,5 tys. w Sosnowcu. Tymczasem na inauguracji sezonu ligowego z Ruchem Chorzów będzie tylko tysiąc osób!

Jak nas poinformował Dariusz Gryźlak z marketingu Wisły, do piątku sprzedanych zostało ledwie 60 karnetów (słownie: sześćdziesiąt) i 400 biletów z czterech tysięcy na trybunę odkrytą. - Z zapełnieniem trybuny krytej nie ma takiego problemu, bo sporo biletów wędruje do sponsorów, a także gości honorowych Ruchu - informuje nas Gryźlak.


Skoro się już tak na tą interie powołujesz to proszę.
Swoją drogą to szybciutko do swoich kolegów policjantów polecieliście jak wam skrojono koszulki i szaliki.
Jeśli chodzi o rzeczkę w Sosnowcu to Lechia i Wisła przeganiała stamtąd rodziny z dziećmi więc nie masz się czym chwalić.
Jak dla mnie to gdy jakaś drużyna nie ma stadionu to powinna wypierdalać z ekstraklasy . Koniec tematu.

Do góry
#3308673 - 02/08/2009 16:13 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: przemekwn]
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Originally Posted By: przemekwn

Jak dla mnie to gdy jakaś drużyna nie ma stadionu to powinna wypierdalać z ekstraklasy . Koniec tematu.


Mam rozumieć że kibic Zagłębia Sosnowiec (ewentualnie Legii)? Ciekawe czemu nie byłeś taki kozak jak swego czasu Zagłębie grało po innych stadionach bo nie miało stadionu.

Originally Posted By: interia.pl

Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Głowacki (20. głową z podania Małeckiego), 2:0 Łobodziński (25. z podania Pawła Brożka).

Wisła: Mariusz Pawełek - Pablo Alvarez (70. Tomas Jirsak), Arkadiusz Głowacki, Marcelo , Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński (74. Piotr Ćwielong), Radosław Sobolewski, Junior Diaz, Andraz Kirm - Paweł Brożek, Patryk Małecki (88. Roberto Mauro Cantoro).

Ruch: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Rafał Grodzicki, Maciej Sadlok, Tomasz Brzyski - Wojciech Grzyb, Michał Pulkowski, Grzegorz Baran, Pavol Balaz (46. Artur Sobiech) - Łukasz Janoszka (69. Marcin Nowacki), Andrzej Niedzielan (86. Martin Fabus).

Sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok). Żółta kartka - Wisła Kraków: Arkadiusz Głowacki. Widzów: 1 500.

Do góry
#3308675 - 02/08/2009 16:17 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Wolf]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: Wolf


Mam rozumieć że kibic Zagłębia Sosnowiec (ewentualnie Legii)? Ciekawe czemu nie byłeś taki kozak jak swego czasu Zagłębie grało po innych stadionach bo nie miało stadionu.




Byłem dokładnie tego samego zdania. 2 lata temu graliśmy w Wodzisławiu i wolałbym Zagłębie w 2 lidze niż błąkanie się po jakimś śląskim stadionie. Jak nie ma infrastruktury to nie ma mowy o najwyższej klasie rozgrywkowej - proste

Do góry
#3308692 - 02/08/2009 16:37 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: Wolf]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Bardzo mało mnie te ekipy obchodzą. U nas w Sosnowcu robi się teraz jakieś centrum kibicowskie- gra Wisła, gra Cracovia (której w ogóle nie powinno być w Ekstraklasie), te 2 ekipy czują się jakby były u siebie na podwórku. Przyjadą i będą ludzi wyganiać ze Stawików, bo do Sosnowca zawitali mistrzowie Polski. Derby Krakowa w Sosnowcu- to wam powinno być wstyd. A jeśli chodzi o przeniesienie Wisły do 1 ligi to nie widzę w tym nic złego- i tak przez cały ten sezon na biletach nic nie zarobicie a może przynajmniej piłkarze nabraliby trochę pokory i nauczyli się wygrywać z takimi rywalami jak mistrzowie Estonii

Do góry
#3308696 - 02/08/2009 16:44 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: przemekwn]
wolfiks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2006
Postów: 11379
Skąd: Polska ABG
Originally Posted By: przemekwn
Bardzo mało mnie te ekipy obchodzą. U nas w Sosnowcu robi się teraz jakieś centrum kibicowskie- gra Wisła, gra Cracovia (której w ogóle nie powinno być w Ekstraklasie), te 2 ekipy czują się jakby były u siebie na podwórku. Przyjadą i będą ludzi wyganiać ze Stawików, bo do Sosnowca zawitali mistrzowie Polski. Derby Krakowa w Sosnowcu- to wam powinno być wstyd. A jeśli chodzi o przeniesienie Wisły do 1 ligi to nie widzę w tym nic złego- i tak przez cały ten sezon na biletach nic nie zarobicie a może przynajmniej piłkarze nabraliby trochę pokory i nauczyli się wygrywać z takimi rywalami jak mistrzowie Estonii
Wole derby krakowa w sosnowcu niż pierdoo.... kibiców legii co zachowac się nie umia puzdro.

Do góry
#3308697 - 02/08/2009 16:45 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: wolfiks]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
ogarnij się człowieku ja mówię z perspektywy kibica Zagłębia- wolałem siedzieć w 2 lidze niż błąkać się po śląskich stadionach i tak wolałbym żeby Wisła i Cracovia siedziała w 1 lidze albo niech grają sobie w innym mieście a nie w Sosnowcu robią burdel

Do góry
#3308700 - 02/08/2009 16:47 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: przemekwn]
Chagall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 9002
Skąd: Kraków - Przemyśl
Originally Posted By: przemekwn
Bardzo mało mnie te ekipy obchodzą. U nas w Sosnowcu robi się teraz jakieś centrum kibicowskie- gra Wisła, gra Cracovia (której w ogóle nie powinno być w Ekstraklasie), te 2 ekipy czują się jakby były u siebie na podwórku. Przyjadą i będą ludzi wyganiać ze Stawików, bo do Sosnowca zawitali mistrzowie Polski. Derby Krakowa w Sosnowcu- to wam powinno być wstyd. A jeśli chodzi o przeniesienie Wisły do 1 ligi to nie widzę w tym nic złego- i tak przez cały ten sezon na biletach nic nie zarobicie a może przynajmniej piłkarze nabraliby trochę pokory i nauczyli się wygrywać z takimi rywalami jak mistrzowie Estonii
Z UPOREM MANIAKA ROBISZ Z SIEBIE IDIOTĘ , pomijam wątek kibolowski bo już dawno z tego wyrosłem, ale skoro jesteście tacy mocni to trzeba było wywrzeć presje na zarządzie, władzach miasta, że nie życzycie sobie wynajmu obiektu dla drużyn z Krakowa, skoro z wami nikt się nie liczy lub nie jesteście wystarczająco zorganizowani to pozostaję wam współczuć i prosić jedynie abyście się już w tym wątku nie kompromitowali poprzez Twoje irracjonalne wywody.

Do góry
#3308702 - 02/08/2009 16:48 Re: EKSTRAKLASA I kolejka 31.07 [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
A skąd Ty jesteś, że zabierasz głos na temat tego co ma się odbywać w Sosnowcu ? Mówimy o stadionach a Ty już się czepiasz kibiców Legii ...

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, 11kera11, VVega, Akhu, Sensei, pacyfista, igea23, rafal08), 4065 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 19:05