Strona 13 z 15 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#3338735 - 16/08/2009 20:33 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: DJ_wAgLiK]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
ciekawa sprawa w IV lidze pomorskiej:

Orlęta Reda - Wieżyca Pelplin... rano na gospodarzy 2.15, teraz już 2.60... niespełna 2 lata temu mieszkalem w Redzie i Orlęta zbierały bęcki za bęckami... myślę, że na gości można spróbowac... w tej chwili @2.05


w tej chwili juz 1.95, kurs leci, ja zdążyłem pobrać w ocy za 2.05

zawsze kurs leci po jakiejś wypowiedzi na temat meczu tutaj na forum,wczoraj Sparta poleciała z 2 na 1,4 ... buki tak naprawdę robią korekty po tym co tu poczytają bo 4 ligą się oni nie interesują(kurs na zwycięstwo Sparty dali 100 tuż przed ligą... i mogą spore straty na tym zanotowac;p)

Do góry
Bonus: Unibet
#3339934 - 17/08/2009 03:42 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: dawid121]
dawid121 Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 698
Skąd: PL
Originally Posted By: dawid121
Witam.

Cieszę się że bukmacherzy umożliwiają nam obstawianie niższych lig, mam nadzieje że na forum będzie więcej analiz meczy tego typu.

Na początek więc typ na mecz który obejże na żywo.

III liga 2009/2010, grupa: małopolsko-świętokrzyska

Juventa Starachowice &#8211; Glinik Gorlice

Będzie to pierwszy mecz Juventy przed własną publicznością. Na początek zawodnicy otrzymali zimny prysznic i przegrali w Wieliczce 0-5, choć wynik troche za wysoki, następnie przyszedł czas na przemyślenia i szybką rehabilitację wygrana w Małogoszczy z Wierną 1-0 zupełnie inna gra i inny wynik. Skład został wzmocniony przed sezonem. Przyszedł nowy trener znany w regionie A.Bilski, doszli doświadczeni Maciej Pastuszka, Przemysław Ryński i przede wszystkim napastnik Karol Drej podstawowy zawodnik Motoru Lublin w poprzednim sezonie. Drej doznał jednak kontuzji na obozie przygotowawczym i jak na razie jest niedostępny przy ustalaniu meczowej &#8222;18&#8221;.
Glinik na początek dostał 3 mecze wyjazdowe i jak na razie jest bez punktu. Porażki z Orliczem w Suchedniowie 2-3 i Beskidem Andrychów 0-5 stawia Glinik w trudnej sytuacji. Dziś zagrają dodatkowo osłabieni brakiem Nigeryjczyka Ifeanyi Nwachukwu który musi odcierpieć karę za czerwoną kartkę otrzymaną w poprzednim meczu. Dodajmy że jest to najlepszy napastnik zespołu z Gliwic. W Gliwicach wszyscy mówią, że remis będzie ogromnym sukcesem więc Glinik pewnie będzie się bronił i liczył na jakąś kontre. Juventa na pewno będzie chciała wygrać na inaugurację w Starachowicach. Brak Dreja i presja pierwszego meczu u siebie sprawi pewnie że Juventa nie rzuci się na rywala. Spokojne ataki pozycyjne moim zdaniem przyniosą wkońcu sukces. Glinik moim zdaniem dziś nic nie ustrzeli w Starachowicach stąd mój typ under 3.5 kurs 1.95. Linia wystawiona pewnie na podstawie poprzednich wyników Glinika 2-3 i 0-5. Moim zdaniem warte grania. Wygrana Juventy wielce prawdopodobna jednak kursy marne ale dodać do kombi można. 1-0, 2-0 jak dla mnie.

Juventa &#8211; Glinik under 3.5 1.95 5/10

Juventa &#8211; Glinik 1 1.25 8/10

TOBET




HMMM


Glinik słaby tak jak przewidywano, Juventa od 48 min w 10 po drugiej żółtej kartce, atakowali od początku ale widać brak ogrania i małą treme ( 2 setki zmarnowane) po czerwonej czartce Juve troche ostrożniej ale dopieli celu Glinik słaby i tyle. Under 3.5 niezagrożony zwycięstwo gospodarzy też było kwestią czasu po bramce na 1-0 "10" troche odpuścili
Ogólnie piwo


piwo
Pozdrawiam

Do góry
#3339945 - 17/08/2009 03:44 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: dawid121]
dawid121 Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 698
Skąd: PL
Originally Posted By: dawid121
Originally Posted By: dawid121
Witam.

Cieszę się że bukmacherzy umożliwiają nam obstawianie niższych lig, mam nadzieje że na forum będzie więcej analiz meczy tego typu.

Na początek więc typ na mecz który obejże na żywo.

III liga 2009/2010, grupa: małopolsko-świętokrzyska

Juventa Starachowice &#8211; Glinik Gorlice

Będzie to pierwszy mecz Juventy przed własną publicznością. Na początek zawodnicy otrzymali zimny prysznic i przegrali w Wieliczce 0-5, choć wynik troche za wysoki, następnie przyszedł czas na przemyślenia i szybką rehabilitację wygrana w Małogoszczy z Wierną 1-0 zupełnie inna gra i inny wynik. Skład został wzmocniony przed sezonem. Przyszedł nowy trener znany w regionie A.Bilski, doszli doświadczeni Maciej Pastuszka, Przemysław Ryński i przede wszystkim napastnik Karol Drej podstawowy zawodnik Motoru Lublin w poprzednim sezonie. Drej doznał jednak kontuzji na obozie przygotowawczym i jak na razie jest niedostępny przy ustalaniu meczowej &#8222;18&#8221;.
Glinik na początek dostał 3 mecze wyjazdowe i jak na razie jest bez punktu. Porażki z Orliczem w Suchedniowie 2-3 i Beskidem Andrychów 0-5 stawia Glinik w trudnej sytuacji. Dziś zagrają dodatkowo osłabieni brakiem Nigeryjczyka Ifeanyi Nwachukwu który musi odcierpieć karę za czerwoną kartkę otrzymaną w poprzednim meczu. Dodajmy że jest to najlepszy napastnik zespołu z Gliwic. W Gliwicach wszyscy mówią, że remis będzie ogromnym sukcesem więc Glinik pewnie będzie się bronił i liczył na jakąś kontre. Juventa na pewno będzie chciała wygrać na inaugurację w Starachowicach. Brak Dreja i presja pierwszego meczu u siebie sprawi pewnie że Juventa nie rzuci się na rywala. Spokojne ataki pozycyjne moim zdaniem przyniosą wkońcu sukces. Glinik moim zdaniem dziś nic nie ustrzeli w Starachowicach stąd mój typ under 3.5 kurs 1.95. Linia wystawiona pewnie na podstawie poprzednich wyników Glinika 2-3 i 0-5. Moim zdaniem warte grania. Wygrana Juventy wielce prawdopodobna jednak kursy marne ale dodać do kombi można. 1-0, 2-0 jak dla mnie.

Juventa &#8211; Glinik under 3.5 1.95 5/10

Juventa &#8211; Glinik 1 1.25 8/10

TOBET




HMMM


Glinik słaby tak jak przewidywano, Juventa od 48 min w 10 po drugiej żółtej kartce, atakowali od początku ale widać brak ogrania i małą treme ( 2 setki zmarnowane) po czerwonej czartce Juve troche ostrożniej ale dopieli celu Glinik słaby i tyle. Under 3.5 niezagrożony zwycięstwo gospodarzy też było kwestią czasu po bramce na 1-0 "10" troche odpuścili
Ogólnie piwo


piwo
Pozdrawiam



JUVENTA - GLINIK 1-0
UNDER 3.5 piwo
1 piwo

Do góry
#3340119 - 17/08/2009 04:21 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: twarog2006]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Originally Posted By: twarog2006
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
ciekawa sprawa w IV lidze pomorskiej:

Orlęta Reda - Wieżyca Pelplin... rano na gospodarzy 2.15, teraz już 2.60... niespełna 2 lata temu mieszkalem w Redzie i Orlęta zbierały bęcki za bęckami... myślę, że na gości można spróbowac... w tej chwili @2.05


w tej chwili juz 1.95, kurs leci, ja zdążyłem pobrać w ocy za 2.05

zawsze kurs leci po jakiejś wypowiedzi na temat meczu tutaj na forum,wczoraj Sparta poleciała z 2 na 1,4 ... buki tak naprawdę robią korekty po tym co tu poczytają bo 4 ligą się oni nie interesują(kurs na zwycięstwo Sparty dali 100 tuż przed ligą... i mogą spore straty na tym zanotowac;p)



ech... i orlęta wygrały 4-3... pewnie sie tam nieźle działo w tym meczu... no cóż innym razem będzie lepiej wink

Do góry
#3340834 - 17/08/2009 19:25 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kamasutra]
czarny rts Offline
member

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 195
Skąd: małopolska
co do poprzedniego zarządu to widac ze nie jestes wielkim fachowcem ,noj nie siedzisz w temacie, bo za Pietruchy był czub 3 ligi ,i w klubie było wszystko poukładane, a teraz pseudo prezes, nie mający pojecia o piłce, jakas kobieta z rady miasta, i 23 letni kibic glinika -to jast zarząd!
w sparingach dostawali baty od wszystkich, nawet okoliczne wiochy ich ogrywały.Jesli nie namowią Pietruchy do powrotu to do konca rundy i po Gliniku.
Ale skąd u ciebie taki optymizm, panie pesymisto czyz bys cos wygrał? kamasutra pozdrowienia dla ASTON VILLI!

Do góry
#3341030 - 17/08/2009 22:19 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: czarny rts]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
nie zdarzylem podsumowac pierwszej kolejki kuj-pom bo bylem chwile zbanowany a pozniej wyjechalem wiec pisze.W pierwszej kolejce Sparta Brodnica bardzo pechowo stracila punkty a kurs byl wysmienity pozostale dwa typy co podalem wszedly(Dab Barcin 1,85 i Cuiavia 2,1 -Poczatkowe kursy)
w drugiej kolejce Sparty bylem pewnien ze wygraja a kurs piekny na poczatku byl do tego jeszcze napisalem koledze o dwoch meczzach ktore mozna bylo grac Start Radziejow (wiem ze do czwartku kurs jeszzcze byl 1,68 i Grom Osie 1,35)
Pozdro

Do góry
#3341158 - 17/08/2009 23:27 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: czarny rts]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Originally Posted By: czarny rts
co do poprzedniego zarządu to widac ze nie jestes wielkim fachowcem ,noj nie siedzisz w temacie, bo za Pietruchy był czub 3 ligi ,i w klubie było wszystko poukładane, a teraz pseudo prezes, nie mający pojecia o piłce, jakas kobieta z rady miasta, i 23 letni kibic glinika -to jast zarząd!
w sparingach dostawali baty od wszystkich, nawet okoliczne wiochy ich ogrywały.Jesli nie namowią Pietruchy do powrotu to do konca rundy i po Gliniku.
Ale skąd u ciebie taki optymizm, panie pesymisto czyz bys cos wygrał? kamasutra pozdrowienia dla ASTON VILLI!



Co do Glinika to zawsze jestem optymista....Reszta to realizm , dlatego od dawna dobrze na tym wychodze.... Trzymam sie faktow i nie naleze do krzykaczy , ktorzy opowiadaja o gruszkach na wierzbie ,albo wylewaja swoje madrosci po fakcie grin

Co do prezesury to Pietrucha tak samo zna sie na pilce jak obecny prezes ,czyli obydwaj nie wiedza nic...roznia sie tym , ze Pietrucha inwestowal swoje pieniadze , ale niewiele ma to wspolnego z zarzadzaniem klubem.

Rozplochowski swoich pieniedzy nie wylozy i stoi przed innymi wyzwaniami.Musi postarac sie o sponsorow i pozbierac do kupy to co zostalo po poprzednim zarzadzie.

Pietrucha zostawil klub bez pieniedzy, bez sponsorow i bez perspektyw.To sa wlasnie efekty jego zarzadzania .Nic wiec dziwnego ze co lepsi pilkarze pouciekali.

Glinik ligi nie zawojuje i bardzo mozliwe ze spadnie , ale jestem pewien ze nie wycofa sie z rozgrywek...choc co niektorzy pewnie bardzo by chcieli piwo

Do góry
#3341188 - 17/08/2009 23:58 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: twarog2006]
monare Offline
Zawisza Bydgoszcz

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 868
Skąd: Gdańska 163
Originally Posted By: twarog2006

... buki tak naprawdę robią korekty po tym co tu poczytają bo 4 ligą się oni nie interesują(kurs na zwycięstwo Sparty dali 100 tuż przed ligą... i mogą spore straty na tym zanotowac;p)

tak z ciekawości,rozumiem że chodzi o Spartę Brodnica??? kiedy był taki kurs??? bo ja miałem max 70 w tobecie, bodajże w pierwszej godzinie po wystawieniu oferty.

Do góry
#3341193 - 18/08/2009 00:05 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: monare]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: monare
Originally Posted By: twarog2006

... buki tak naprawdę robią korekty po tym co tu poczytają bo 4 ligą się oni nie interesują(kurs na zwycięstwo Sparty dali 100 tuż przed ligą... i mogą spore straty na tym zanotowac;p)

tak z ciekawości,rozumiem że chodzi o Spartę Brodnica??? kiedy był taki kurs??? bo ja miałem max 70 w tobecie, bodajże w pierwszej godzinie po wystawieniu oferty.

niemożliwe,koledze wyżej(Qluzo) pokazywałem również jak był kurs 100 i razem się z tego śmialiśmy ,w tym momencie po prostu buk pokazał ,że nie ma pojęcia co się tam dzieje w zespołach i strzelił kursy takie jakie miejsca zajęły poszczególne zespoły w poprzednim sezonie(a ja już przy okazji ostatniego meczu Sparty w poprzednim sezonie pisałem,że jak się utrzymają to o awans będą walczyc bo kasa jest) teraz sobie tylko się śmieję bo zakład zamrożony za nie wielkie pieniądze i dokładnie 3 tysie do wyjęcia(ale to przez limity) jednak przebitka wielka hihi,a szansę oceniam na 60% bo na tą chwilę nie widzę po prostu rywala dla Sparty,w obu pierwszych spotkaniach naprawdę mieli wielką przewagę(z Osiem stracili wyrównującą w ostatniej akcji meczu i to przypadkiem...) jednak naprawdę ładnie wygląda ich gra w środku pola,jak obrona zacznie grac lepiej( a mają tam doświadczonych zawodników teraz) to szansę na zwycięstwo daję na 80% bo naprawdę z przodu mamy najlepszych napastników w tej lidze,od razu zaznaczam,że choc Chemik ma 6 pkt ,to nie będzie główny kandydat do awansu,teraz grają tam młodym zespołem myślę,że koło 5-6 skończą ,cięzko mi ocenic kto może zagrozic,bo i Solec w tym sezonie słaby,chyba właśnie Grom Osie będzie w czubie...

Do góry
#3341243 - 18/08/2009 00:30 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: twarog2006]
monare Offline
Zawisza Bydgoszcz

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 868
Skąd: Gdańska 163
wystawili tam kursy z kapelusza na zwycięstwo w kuj-pom IV lidze, w sumie nie dziwię się że nie załapałem się na kursiwo 100. Sam to zagrałem po kursie 70, następnie po około 10 minutach, patrzę ponownie a tam już 50. Po paru dniach zleciało na 18 (kursu w takich granicach spodziewałem się osobiście na starcie! - i tak bym zagrał), a na dzień dzisiejszy mamy 6.50.

Do góry
#3341831 - 18/08/2009 03:02 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: monare]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: monare
wystawili tam kursy z kapelusza na zwycięstwo w kuj-pom IV lidze, w sumie nie dziwię się że nie załapałem się na kursiwo 100. Sam to zagrałem po kursie 70, następnie po około 10 minutach, patrzę ponownie a tam już 50. Po paru dniach zleciało na 18 (kursu w takich granicach spodziewałem się osobiście na starcie! - i tak bym zagrał), a na dzień dzisiejszy mamy 6.50.

to teraz czekac i zobaczymy może tobet będzie kilka dobrych tysiaczków w plecy bo sporo osób potem puścił:) szansa jest spora piwo

Do góry
#3350829 - 21/08/2009 13:29 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: twarog2006]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Polonia Leszno - Mieszko Gniezno

"W pierwszych dwóch spotkaniach piłkarze Mieszka Gniezno doznali dotkliwych porażek. Zarząd klubu podjął decyzję, że należy dokonać zmian w sztabie szkoleniowym. Trener Aleksander Stachowiak w ostatnim czasie z powodów osobistych nie mógł prowadzić większości zajęć. Niestety, odbiło się to na formie zespołu.
Drużynę do rozgrywek przygotował trener bramkarzy i asystent trenera Stanisław Drozda. On nadal będzie prowadził zajęcia z bramkarzami nie tylko pierwszego zespołu ale także grup młodzieżowych. Mariusz Bekas poprowadził już we wtorek pierwszy trening. Jest szkoleniowcem młodego pokolenia. Ma zaledwie 33 lata ale w swojej krótkiej karierze trenerskiej pracował już w Amice Wronki i Wiśle Płock, którą w poprzednim sezonie wybronił przed spadkiem. Miejmy nadzieję, że już przed sobotnim spotkaniem w Lesznie z Polonią uda mu się odmienić oblicze gnieźnieńskiego zespołu."

Pytanie, czy Bekas dał radę w ciągu kilku dni cos zmienić. Jeśli tak, kurs na remisik smaczny 5.00. Na gospodarzy 1.20, więc nie ma co ruszać. Prawdopodobny over, ale tez tylko 1.40. Za drobne spróbowac można remis.

X @5.00 1/10

Do góry
#3352578 - 22/08/2009 16:29 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Platini]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
jakoś cisza w temacie a więc kolejny raz trzeba dac pewniaczka i znów jest on taki sam
LTP Lubanie-Sparta Brodnica typ2 kurs 1.70
Sparta jedzie do Lubania z którym wygrała w ostatniej rundzie u siebie grając ogórkowym składem 6-0... teraz mając skład na awans myślę,że tym bardziej to spotkanie wygra i to nie 1-0 albo po mękach ale zdecydowanie stąd kurs 1.70 warto sobie dorzucic do kuponów,sensacji raczej nie przewiduje ale co do stawek to mniejsze niż w meczu z Cuiavią bo to pierwszy wyjazd ,piłkarze dopiero się zgrywają ale już widac efekty,powinno byc łatwo miło i przyjemniej zobaczymy
drugi typ to kurs 1.95 na to,że Unia Gniewkowo strzeli bramkę,tak tak taki o to kurs wystawił Tobet,nie wiem co to za zespół Unia Gniewkowo ale w pierwszych spotkaniach nie dostawała takich batów by dziś położyc się na boisku a Dąb jakiejś wspaniałej obrony to nie ma (ostatnio u siebie porażka 5-3) dlatego myślę,że po takim kursie warto zaryzykowac,że gospodarze chociaż raz strzelą,liczę,że znowu kilka osób dzisiaj zarobi ,pozdrawiam:)

Do góry
#3352715 - 22/08/2009 18:59 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: twarog2006]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Originally Posted By: twarog2006
jakoś cisza w temacie a więc kolejny raz trzeba dac pewniaczka i znów jest on taki sam
LTP Lubanie-Sparta Brodnica typ2 kurs 1.70
Sparta jedzie do Lubania z którym wygrała w ostatniej rundzie u siebie grając ogórkowym składem 6-0... teraz mając skład na awans myślę,że tym bardziej to spotkanie wygra i to nie 1-0 albo po mękach ale zdecydowanie stąd kurs 1.70 warto sobie dorzucic do kuponów,sensacji raczej nie przewiduje ale co do stawek to mniejsze niż w meczu z Cuiavią bo to pierwszy wyjazd ,piłkarze dopiero się zgrywają ale już widac efekty,powinno byc łatwo miło i przyjemniej zobaczymy
drugi typ to kurs 1.95 na to,że Unia Gniewkowo strzeli bramkę,tak tak taki o to kurs wystawił Tobet,nie wiem co to za zespół Unia Gniewkowo ale w pierwszych spotkaniach nie dostawała takich batów by dziś położyc się na boisku a Dąb jakiejś wspaniałej obrony to nie ma (ostatnio u siebie porażka 5-3) dlatego myślę,że po takim kursie warto zaryzykowac,że gospodarze chociaż raz strzelą,liczę,że znowu kilka osób dzisiaj zarobi ,pozdrawiam:)


Co do Sparty nie mam watpliwosci powinni poradzic sobie i strzelic duzo bramek a jak Lubanie strzeli jedną to niech sie cieszą;)W pierwszych dwoch spotkaniach gracze z Brodnicy strrzelili druzynom ktore beda w czołowce po 3 bramki i jeszcze mieli bardzo duzo okazjii do strzelenia kolejnych to dlaczego nie mieliby strzelic i tu .

Co do Dębu Barcin to mysle ze spokojnie powinni sobie poradzic (kurs 1,52)z tego co czytalem Gniewkowo gra straszną kiche i beda walczyli wg mnie o utrzymanie .

Ciekawi mnie jeszcze jeden dzisiejszy mecz Miesiaczkowo-Promień kurs na 1 4,5 mysle ze wart gry w tej wsii jest bardzo male boisko wiec beniaminek mysle ze za wszelka cene bedzie chcial sie pokazac z dobrej strony i wygrac to spotkanie .Dodam ze w pierwszym meczu Grzegorz Bała(kiedys krol strzelcow 3 ligii) strzelil bramke pilka odbila sie od poprzeczki i wpadla za linie ale sedzia nie uznal (wtedy by bylo 1:1 a przegrali 0:2)ewentlanie przez 1x-2,0

Jutrzejszy mecz :
ziemowit-chemik wczoraj kurs byl 2-3,5
Ziemowit bardzo dobrze rozpoczol rozgrywki ligowe przybylo troszke doswiadczonych graczy ale mysle ze wkoncu beda mieli zadyszke i zdarzy sie to jutro.Gracze Chemika w poprzednim meczu z Unifeeze wiem od kolegi nie zagrali wcale tak dobrze (dla mnie mecz meczowi nie rowny wiadomo)ale mysle ze rutyna graczy mlodych graczy z doswiadczeniem Karol Bilski moze pokusic sie o wygrana a kurs obiecujacy.
Pozdrawiam;)

Do góry
#3353921 - 23/08/2009 04:01 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Bombej22]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: Bombej22
Originally Posted By: QLUZOr20
Originally Posted By: twarog2006
kolejny raz trzeba dac pewniaczka i znów jest on taki sam LTP Lubanie-Sparta Brodnica typ2 kurs 1.70


Co do Sparty nie mam watpliwosci powinni poradzic sobie i strzelic duzo bramek a jak Lubanie strzeli jedną to niech sie cieszą


FT 2:2

dokładnie ,kolejny mecz który przez błędy obrony tracimy frajerskie bramki... byłem na meczu to widziałem,przewaga była ale co z tego jak wynik jest taki jaki jest,jednak też trzeba powiedziec,że kapitalnie zagrał bramkarz Lubaniu poważnie wydaje mi się,że gościu życiówkę zagrał bo niektóre interwencje co miał to klasa światowa ,i wiem,że to 4 liga ale naprawdę robiły wrażenie,dodac,trzeba,że Sparta 0-2 przegrywała i goniła wynik,były sytuacje na 3-2 no ale nie chciało wpaśc(spojenie w samej końcówce) trudno sorry,ze ten typ bo pewnie trochę osób umoczyło oby następnym razem lepiej było,drugi zaś typ był z nawiązką bo jak widzicie Unia wygrała 2-1 a Tobet dał,że bramkę strzelą po kursie 1.95(hihi)

Do góry
#3353977 - 23/08/2009 04:27 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Platini]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Originally Posted By: Platini
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Polonia Leszno - Mieszko Gniezno

"W pierwszych dwóch spotkaniach piłkarze Mieszka Gniezno doznali dotkliwych porażek. Zarząd klubu podjął decyzję, że należy dokonać zmian w sztabie szkoleniowym. Trener Aleksander Stachowiak w ostatnim czasie z powodów osobistych nie mógł prowadzić większości zajęć. Niestety, odbiło się to na formie zespołu.
Drużynę do rozgrywek przygotował trener bramkarzy i asystent trenera Stanisław Drozda. On nadal będzie prowadził zajęcia z bramkarzami nie tylko pierwszego zespołu ale także grup młodzieżowych. Mariusz Bekas poprowadził już we wtorek pierwszy trening. Jest szkoleniowcem młodego pokolenia. Ma zaledwie 33 lata ale w swojej krótkiej karierze trenerskiej pracował już w Amice Wronki i Wiśle Płock, którą w poprzednim sezonie wybronił przed spadkiem. Miejmy nadzieję, że już przed sobotnim spotkaniem w Lesznie z Polonią uda mu się odmienić oblicze gnieźnieńskiego zespołu."

Pytanie, czy Bekas dał radę w ciągu kilku dni cos zmienić. Jeśli tak, kurs na remisik smaczny 5.00. Na gospodarzy 1.20, więc nie ma co ruszać. Prawdopodobny over, ale tez tylko 1.40. Za drobne spróbowac można remis.

X @5.00 1/10


było blisko bo skończyło się 1-0, ale to juz nie 0-6 i 1-5 tongue

Do góry
#3365427 - 29/08/2009 18:00 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: DJ_wAgLiK]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
witam:)
po ostatnich niepowodzeniach dzis kolejne ciekawe typy z 4ligi kuj-pom i mysle ze kursy warte gry.

Cuiavia Inowrocław-Lubanie kurs 1-1,55
W pierwszym meczu gracze z Inowroclawia wygrali tylko 2:1 z Unia Wąbrzezno pozniej pojechali do Brodnicy i toczyli wyrownany boj z jedynym z kandydatow do awansu .Tydzien temu wygrali pewnie z Gromem Osie 4:2 ktory w tym roku bardzo sie wzmocnil.Cuiavia bedzie silna w tym sezonie i mysle ze powinni wygrac ten mecz bo są o wiele lepszą druzyna niz lubanie.

Promien Kowalewo-Ziemowit Oswieciny kurs 1-3,4 1X-1,73
Ziemowit niespodziewanie dobrze rozpoczol rozgrywki wygrywajac wyraznie dwa pierwsze mecz i ostatni remisujac 3:3 z Chemikiem ktory powinien juz wygrac w Oswiecinach gdyby nie fatalna skutecznosc napastnikow (przy statnie 2:0 dla graczy Chemika gracz nie trafia z 2m do pustej bramki).Co do graczy z Ziemowita mysle ze wkoncu przyjedzie czas kiedy przegraja i zdarzy sie to teraz bo druzyna z Promienia bardzo dobrze rozpoczela rozgrywki a u siebie zawsze byli bardzo silni(w tamtym sezonie tez) wygrywajac juz w tym sezonie z jednym z pretendentow do awansu Unia Solec Kujawski 2:1.Dodam jeszcze ze gracze z Kowalewa praktycznie nie zmienili skladu z tamtego sezonu .

Ostatni mecz czyli perelka dzisiejszego dnia:
Sparta Brodnica-Czarni Nakło 1-1,8
Sparta najprawdopodbniej zagra bez Roszkowskiego ale to moze byc mniejsze oslabienie poniewaz ten zawodnik gra ponizej oczekiwan wszystkich i najprawdopodobniej juz niedlugo dzialacze pozegnaja sie z nim.Co do meczu nie widze innej opcjii niz wygrana Brodnickiej Sparty beda zdeterminowani po wpadce z Lubaniem(2:2)i Adrian Kural bedzie chcial napewno strzelic kolejną bramke ktoremu wczoraj sie urodzila coreczka .W tamtym sezonie Sparta zremisowala u siebie 1:1 z graczami z Nakla ale wtedy to sklad byl tragiczny ,wiec mysle ze kurs wart gry.

Mysle ze warto zagrac dubla Cuiavia+Sparta.

Pozdrawiam:)

Do góry
#3396250 - 12/09/2009 16:07 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Kieras]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
IV Liga Dolnośląska

Konfeks Legnica - Polonia Środa Śląska [11:00] typ X2 @2.21 [6/10]

Mysle ze dzis Konfeks nie wygra tego spotkania ... mimo ze jest zdecydowanym faworytem ... do skladu wracaja dwa doswiadczeni zawodnicy (Górski i Łacina) i to moze zgubic zespol w dzisiejszym spotkaniu ... sa to zawodnicy ktorzy rozgrywaja piłke w srodku pola ale nie biegaja tyle co "młodzież" ... Mimo ze Polonia przegrala wczesniej z innym beniaminkiem Twardym Swietoszow 0:9 jest wstanie dzisiaj powalczyc ... mecz meczowi nie jest rowny a w szczegolnosci w tej klasie rozgrywkowej gdzie jest wielu młodych zawodnikow i wahania formy sa duzo wieksze .... do tego Konfeks nie ma w bramce człowieka ktory mółgby wygrac mecz (broniąc dobrze całe spotkanie)
z Ciekawosci jade zobaczyc to spotkanie ... i mimo ze cały sercem jestem za Konfeksem to dzis nie widze ich w roli zwyciescow ...
Ale i tak wybór nalezy do was (to tylko moje dziwaczne przemyslenia ktorymi sie kierowałem)
papa pozdro

Do góry
#3396255 - 12/09/2009 16:14 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kewin]
mirasPL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2007
Postów: 2153
dokładnie,to musi być dziwaczne.Bo goście są bez szans. Zbieranina graczy Okręgówki i odrzutków z innych klubów,co dobitnie pokazał mecz z Twardym.Trenerem gości jest Michaliszyn ,który wybitnego warsztatu trenerskiego niema.Ostatnio Polonia wygrała z Nysa ale jak sam trener gości zagrali najsłabszy mecz tego sezonu a wynik to tylko 2-1 dla Środy.Konfeks powinien zwyciężyć ale granie kursów under 1.40 w IV lidze to samobójstwo.

Do góry
#3396263 - 12/09/2009 16:28 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: mirasPL]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Dokładnie .. takie kursy bywaja złudne ..
w kazdym meczu czytam ze zespół Konfeksu był lepszy ... ale brakuje temu zespolowi doswiadczenia (raptem trzech zawodnikow w wieku 30 i wiecej) i przede wszystkim bramkarza ... mozna powiedziec ze co mocniejsze w switło bramki to wpada
Dlatego zagrałem i pojade zobaczyc smile

Do góry
Strona 13 z 15 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, 11kera11, igea23, rafal08, burbon, akagi, Zaixi), 3122 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583082 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07