Strona 14 z 15 < 1 2 ... 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#3396268 - 12/09/2009 16:33 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kewin]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
jeszcze jedno .. grałem w tym klubie wiele lat ... znam polowe tej druzyny (druga połowa to młodziez) i zdarzały nam sie mecze gdzie z duzo slabszym rywalem przegrywalismy lub remisowalismy bo mecz nie wyszedl tak jak trzeba ... nieraz 3 pkt dopisywalo sie przed meczem w szatni
Mysle ze w głowach tych młodych ludzi w tym momencie sa juz dopisane 3 pkt smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3396595 - 12/09/2009 21:11 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kewin]
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Konfeks 1:0 Polonia ..
słabiutki mecz w wykonaniu obu zespolow .. druzyna ze środy ślaskiej zagrala dobrze z tyłu ale z przodu nic wielkiego nie pokazala ... mieli jedyna okazje w meczu laugh kiedy to zawodnik gospodarzy podawal do swojego bramakrza a temu pilka przeleciala pod noga ... na szczescie stal on 5 metrow obok bramki i skonczylo sie tylko na rzucie roznym ... jedyna bramka padla w koncowce meczu po ladnej zespolowej akcji ... strzelcem Górski smile

Do góry
#3421042 - 25/09/2009 17:24 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kewin]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Odkurzamy temat

proponuje dubel IV liga mazowiecka południe

KS Warka - Zwolenianka Zwoleń 2 1,7
Skra Konstancin - Szydłowianka Szydłowiec 1 1,35

kurs 2,3 , inwestycja pewniejsza niż lokata w Polbanku !!!

W Zwoleniu duże parcie na awans , wszystko ku temu mają ażeby ten cel osiągnąć -największy w lidze budżet , niezłe warunki nic tylko grać i wygrywać. Warka tylko dzięki wycofywaniu się drużyn z wyższych lig uniknęła spadku do okręgówki , nawet przegrali baraż o pozostanie w lidze ale potem do ligi ich dołączono , ogółem bardzo słaba drużyna.

W Skrze morale niezwykle wysokie po środowej wygranej nad rywalem zza miedzy który jest jednym z głównych pretendentów do awansu , pomimo że gracze Sparty mają możnego sponsora i zarabiają kilka razy więcej niż gracze Skry to pieniądze na boisku nie grają i Skra wygrała wyjazdowe spotkanie aż 4:0 pokazując kawał świetnej piłki , jedna z bramek jak i cała akcja zapewne byłaby bramką kolejki jakby rzecz miała miejsce w ekstraklasie.

Co do rywala Skry to w przerwie masowo poodchodzili z Szydłowca piłkarze , skończyło się sianko skończyło się granko...

skale osłabień można zobaczyć tu transfery ze składu wiosennego w klubie praktycznie został tylko magazynier i sprzątaczka...!!!

Skończy się zapewne na większym wyniku , 3:0 , 4:0 dla Skry tak to widze. Cieszy niezwykle skuteczna gra obronna drużyny z Konstancina w 6 na 8 rozegranych spotkań drużyna Skry zachowała czyste konto , duża w tym zasługa bramkarza Wesołowskiego i Buczka - reprezentanta Polski w drużynach młodzieżowych którzy przyszli z Kosy Konstancin , zapewne Roman Kosecki wypromuje ich lada moment wyżej bo papiery na granie napewno mają.

Do góry
#3422385 - 26/09/2009 04:53 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Legia]
Ernestos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/09/2009
Postów: 2290
Witam.
Fajnie by bylo gdyby kazdy , ktory zna sie na IV ligach we wlasnym okregu dawal pare pewniaczkow

Jako ze Ja jestem z Opolskiego, czesto bywam na meczach w tej lidze wiec zaczne tak: WSZYSTKIE KURSY www.betsafe.com

Swornica Czarnowasy - Polonia Nysa 1 kurs 1.55 7/10

Przed sezonem Swornica byla wymieniana w gronie tych druzyn , ktore mialy zagrozic pewnej co do awansu ODERCE OPOLE.. Niestety poczatek sezonu byl dosc kiepski w wykonaniu Popularnej SWORY , pare dziwnych porazek , remisy i obecnie tylko 9 lokata . Ostatnio Pewne zwyciestwo w branicach ze Zrywem , powrot 3 podstawowych graczy i odrazu dalo efekty. Jutro Podejmuja Polonie Nysa, druzyna ktora oparta jest na mlodych zawodnikach , ale potencjalu na to by jutro urwac punkty w Czarnowasach nie widze . Typ: 3-1

GKS Grodkow - Silesius Kotorz Maly 2 kurs 1.55 7/10

GKS Grodkow... hmmmm zdecydowanie najgorsza druzyna w lidze, brak doswiaczenia noo Poza Wojtkiem Zarow, jutro podejmie Silesius Kotorz maly i raczej na punkty nie ma co liczyc.
Kotorz jako jedyna narazie druzyna podjela walke w Opolu z oderka i przy odrobinie szczcia mogli wywiezc z opola punkty. Typ 0-2

Olimpia Lewin Brzeski - Stal Brzeg 1 kurs 2.20 5/10

Derby Powiatu Brzeskiego. olimpia wyjdzie zmotywowana i tak jaK W historii meczy w Lewinie "rozjedzie' Slaba Stal smile

Do góry
#3422620 - 26/09/2009 16:18 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Ernestos]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
"Jak dowiadujemy się z uważnej lektury portali internetowych kolejne niespokojne dni przeżywają działacze Stali Poniatowa.
Dziś piłkarze poniatowskiego klubu po długiej rozmowie z kierownikiem zespołu i działaczami zdecydowali, że nie wyjdą na piątkowy trening. Wszystko rozbija się o finanse a konkretnie o ich brak.
Na tak odważną deklarację graczy ostro zareagował prezes Andrzej Makolągwa, który w przypadku takiej sytuacji zapowiedział, że zrezynguje z fotela prezesa. Jak domyślają się redaktorzy poniatowskich portali zarząd Stali nie wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań finansowych, które obiecał przed rozpoczęciem sezonu. Skutkiem tego, jest coraz większe znięchęcenie piłkarzy, którzy mówią o odejściu z Poniatowej.
Przypomnijmy, że to nie pierwsze kłopoty Stali. Przed początkiem ligii bardzo długo nie wiadomo w jakim składzie do rozgrywek przystąpią zawodnicy z Poniatowej, a także kto będzie ich trenerem. W pewnym momencie wydawało się ,że stalowcy wystąpią w III lidze graczami z rezerw."

za wislapulawy.pl

Myślę, że można lekko spróbować na Unię Nowa Sarzyne.

Jak dla mnie:

Unia Nowa Sarzyna 2 @3.8 2.5/10
Unia Nowa Sarzyna X2 @1.73 4.5/10

Do góry
#3423929 - 27/09/2009 02:14 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
Odkurzamy temat

proponuje dubel IV liga mazowiecka południe

KS Warka - Zwolenianka Zwoleń 2 1,7
Skra Konstancin - Szydłowianka Szydłowiec 1 1,35

kurs 2,3 , inwestycja pewniejsza niż lokata w Polbanku !!!

[...]



graty dla tych co pograli !!! piwo

KS Warka 0-3 Zwolenianka Zwoleń

Skra Konstancin 1-0 Szydłowianka Szydłowiec

Skra powinna gładko wygrać 5:0 , niewykorzystany karny , kilka sam na sam , 3 słupki , kibice leżeli niemal ze śmiechu widząc że można tyle wybornych sytuacji nie wykorzystać.

Pzdr

Do góry
#3435605 - 02/10/2009 21:03 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Legia]
Ernestos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/09/2009
Postów: 2290
IV LIGA OPOLSKA:
MECZ NA SZCZYCIEE!!! dzis godzina 19.00

ODRA OPOLE- Piotrowka 1 kurs 1.45 10/10 Betsafe

co tu duzo mowic , pierwszy i zarazem ostatni tak wysoki kurs na graczy z Opola jesli chodzi o mecze u siebie smile

Pare slow o Piotrowce

Benniaminek gra sensacyjnie dobrze, sprowadzil paru czarnych grajkow z nigeri, do tego dochodzi doswiadczony Marcin Molek w ataku Mlody Janoszka ..... i na tym koniec smile dzis w Opolu powalcza, to jest pewne, ale porazki nie unikna smile

dlatego HEJ ODERKA GOL!! boks boks

pobierac jesli jeszcze mozna po tym kursie smile

Do góry
#3447904 - 09/10/2009 19:32 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Ernestos]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Dla wielbicieli IV ligi mazowieckiej i nie tylko proponuje tripla:

Proponuje 3 bardzo eleganckie typy na jednym kuponie :

Skra Konstancin - KS Janików-Kozienice 1
Korona Góra Kalwaria - UKS Łady 2
Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec 1


Nie będę się tu rozpisywał nie mam teraz czasu na skrupulatne analizy i przedstawianie sytuacji w poszczególnych ekipach, ale kto wcześniej śledził ten wątek i moje typy wie że lipy tu nie wciskam > Bardzo niewielkie szanse że kupon nie wejdzie a kurs bardzo przyzwoity.

futbol

Do góry
#3448297 - 09/10/2009 23:19 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Legia]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
A ja zaproponuję spotkanie z północnej IV ligo mazowieckiej.

Huragan Wołomin - Tęcza 34 Płońsk (1.55) - Tobet

Nie wiem, co się dzieje w Płońsku, ale wiem że źle się dzieje w w Wołominie. Rozwiązano druga drużynę Huraganu. Ostatnio pierwsza drużyna oddała walkowerem Puchar Polski. Klub najwyraźniej nie ma pieniędzy i co za tym idzie profesjonalnych zawodników. Nikt w Wołominie nie ma chyba wątpliwości, że poleci do okręgówki.

Do góry
#3448990 - 10/10/2009 05:57 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: MarcoviaMarki]
Ernestos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/09/2009
Postów: 2290
temat widze sie rozwija to ja tezroponuje dwa meczyki z IV Opolskiej:

Swornica- ODRA OPOLe 2 kurs 1.65 betsafe

przyznam ze spodziewalem sie nizeszego kursu na druzyne gosci.
Oderka po ostatni remisie na wlasnym boisku z piotrowka w ND jedzie po pewne trzy punkty do oddalonych od Opola Czarnowas ok 4km , umiejetnosci, kibice , ktorych zapewne z Opola zjawi sie ok 1 tys :), wszystko przemawia za ODERKa 10/10

Grodkow- STAKL BRZEg 2 kurs 1.55

bo ostatnich dosc dobrych wystepach mlodych graczy z Grodkowa , jutro przyjdzie im sie zmierzyc z jednym z faworytow ligi Stala Brzeg . Licze na sukces rutyniarzy 8/10

polecam smile

Do góry
#3449013 - 10/10/2009 06:38 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Ernestos]
kalima88 Offline
newbie

Meldunek: 16/08/2009
Postów: 32
4 liga lubuska Szprotavia - Orzeł Międzyrzecz 2 @1.7 tobet w btesafe juz 1.55
brac poki jest taki kurs. Orzeł mega sklad jak na 4 lige. jed3en cel w tym sezonie. A szprotavia ligowy sredniak ktory poczatek ligi mial fatalny jednak zalapal pare punktow.

Do góry
#3449300 - 10/10/2009 19:12 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kalima88]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
juz dawno mnie tu nie bylo ale ostatnie wyniki druzyn co stawialem z ligii były nie trafione ale teraz sie postaram wam podac cos konkretnego na tą kolejke bo mysle ze dziesiejsze mecze mogą byc perspektywą do wygrania hajsiku. kuj-pom 4 liga;d

Pierwszy mecz:
Cuiavia Inowrocław - Flisak Złotoria 1 kurs 1,75
Cuiavia ma zdecydowanie lepszy sklad od Flisaka i powinna spokojnie wygrac u siebie spotkannie.Flisak w ostatniej kolejce pokonał u siebie Sparte Brodnica ale mecz meczowi nie rowny wiadommo.Wg mnie pomimo ze Cuiavia za ciekawie ostatnio sie nie prezentuje powinna wygrac bo jest jak dla mnie o dwie klasy lepszym zespolem od graczy z Złotorjii

Drugi meczyk:
Unia Wąbrzeźno - Dąb Barcin 2 kurs 3,1 niespodziewanie dobrze radzą sobie gracze z Wąbrzezna wygrywaja mecze o dziwo a mieli walczyc przed spadkiem ,Dąb ostatnio katastrofalnie i mysle ze to ostatnia szansa dla trenera z Barcina .Kurs bardzo zachecajacy gracze z Barcina mysle ze z swoim doświadczeniem powinni wygrac ten mecz.

Pozdrawiam;)

Do góry
#3449540 - 10/10/2009 21:13 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
Dla wielbicieli IV ligi mazowieckiej i nie tylko proponuje tripla:

Proponuje 3 bardzo eleganckie typy na jednym kuponie :

Skra Konstancin - KS Janików-Kozienice 1
Korona Góra Kalwaria - UKS Łady 2
Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec 1


Nie będę się tu rozpisywał nie mam teraz czasu na skrupulatne analizy i przedstawianie sytuacji w poszczególnych ekipach, ale kto wcześniej śledził ten wątek i moje typy wie że lipy tu nie wciskam > Bardzo niewielkie szanse że kupon nie wejdzie a kurs bardzo przyzwoity.

futbol



Teoretycznie najtrudniejszy mecz już za nami :

Sparta Jazgarzew 3-1 Szydłowianka Szydłowiec piwo

Już tylko Skra i Łady pozostały > to powinna być przysłowiowa bułeczka z masłem ...;)

Do góry
#3449643 - 10/10/2009 21:52 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Legia]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
w 4 lidze slaskiej (grupa 1) warto postawic moim zdaniem na taki mecz:
Sarmacja Będzin - Czarni Sosnowiec 1 1,38
Sarmacja przed sezonem typowana byla jako jeden z kandydatow do wygrania tej ligi, niestety rzeczywistosc jest inna i na razie chlopyy z Będzina zajmuja 6 lokate smile Jednak ostatnimi czasy graja coraz lepiej (3 wygrane z rzędu) i w dzisiejszym meczu powinni zainkasowac kolejne 3pkt, poniewaz ekipa z Sosnowca jest po prostu slaba!

ciekawie wyglada takze hit kolejki, a wiec mecz MKS Myszków-Slavia Ruda Śląska (3 z 4 druzyna) i powiem tak gdybym byl w Myszkowie, to na 100% postawilbym czysta 2, powiem wiecej cs (1:2) poniewaz dotychczas bylem na dwoch meczach MKS w tym sezonie i niestety oba przegrali 1:2 (sa to jedyne porazki MKS-u), jest to ciezki mecz, ale X2 po kursie 1,77 wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem! jakos chlopcy z Myszkowa wola grac na wyjazdach (u siebie widac spalaja sie przed fanatyczna publicznoscia) laugh

Do góry
#3449901 - 11/10/2009 00:10 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: MarcoviaMarki]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Jeśli ktoś grał i nie zna wyniku

Huragan Wołomin - Tęcza 34 Płońsk 0:2

Do góry
#3450013 - 11/10/2009 01:04 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
Dla wielbicieli IV ligi mazowieckiej i nie tylko proponuje tripla:

Proponuje 3 bardzo eleganckie typy na jednym kuponie :

Skra Konstancin - KS Janików-Kozienice 1
Korona Góra Kalwaria - UKS Łady 2
Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec 1

futbol



Skra Konstancin - KS Janików-Kozienice 2:0 piwo
Korona Góra Kalwaria - UKS Łady 0:6 piwo
Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec 3:1 piwo


Ja u siebie jeszcze miałem Mazowsze Grójec - Piast Piastów 6:0 ale 4ry mecze to pewnie byście się bali puścić na jednym kuponie laugh więc tego już nie podawałem AKO 4,4 miałem z tych meczy wink więc to też odstrasza w pewien sposób ludzi którzy nie obserwują zmagań tej ligi. A jest to tak jak mówie bardzo przyjemna liga do grania. Wyniki same pokazują dlaczego byłem tak pewien tych meczy.

Pzdr

Do góry
#3450070 - 11/10/2009 01:27 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: Marian]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Marian
w 4 lidze slaskiej (grupa 1) warto postawic moim zdaniem na taki mecz:
Sarmacja Będzin - Czarni Sosnowiec 1 1,38
Sarmacja przed sezonem typowana byla jako jeden z kandydatow do wygrania tej ligi, niestety rzeczywistosc jest inna i na razie chlopyy z Będzina zajmuja 6 lokate smile Jednak ostatnimi czasy graja coraz lepiej (3 wygrane z rzędu) i w dzisiejszym meczu powinni zainkasowac kolejne 3pkt, poniewaz ekipa z Sosnowca jest po prostu slaba!

ciekawie wyglada takze hit kolejki, a wiec mecz MKS Myszków-Slavia Ruda Śląska (3 z 4 druzyna) i powiem tak gdybym byl w Myszkowie, to na 100% postawilbym czysta 2, powiem wiecej cs (1:2) poniewaz dotychczas bylem na dwoch meczach MKS w tym sezonie i niestety oba przegrali 1:2 (sa to jedyne porazki MKS-u), jest to ciezki mecz, ale X2 po kursie 1,77 wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem! jakos chlopcy z Myszkowa wola grac na wyjazdach (u siebie widac spalaja sie przed fanatyczna publicznoscia) laugh


skoro sie McDziarz pochwalił, to i ja to uczynie smile

Sarmacja Będzin - Czarni Sosnowiec 1:0 piwo
MKS Myszków - Slavia Ruda Śląska 1:1 piwo

Do góry
#3450416 - 11/10/2009 03:53 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kalima88]
kalima88 Offline
newbie

Meldunek: 16/08/2009
Postów: 32
Originally Posted By: kalima88
4 liga lubuska Szprotavia - Orzeł Międzyrzecz 2 @1.7 tobet w btesafe juz 1.55
brac poki jest taki kurs. Orzeł mega sklad jak na 4 lige. jed3en cel w tym sezonie. A szprotavia ligowy sredniak ktory poczatek ligi mial fatalny jednak zalapal pare punktow.


wynik 1:4

Do góry
#3450826 - 11/10/2009 06:59 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: kalima88]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
gdzie wy gracie te nizsze ligi? tobet? czy cos jeszcze ?dzieki

Do góry
#3450991 - 11/10/2009 17:01 Re: niższe ligi polskie (III i IV) [Re: analityk]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
IV liga chyba jest tylko w Tobet i Betsafe , o limity jeszcze zapytaj kogoś jakie są na początku , bo takto lubią ostro limitować jak się ich ostro łupie na tym polu wink

Do góry
Strona 14 z 15 < 1 2 ... 12 13 14 15 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 3359 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583161 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07