Opcje tematu
#33995 - 28/11/2001 21:18 step by step
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
nigdy nie grałem przez internet u bookmachera, a mam więlką chęć spróbować tego dobrodziejstwa.

Spróbujcie mi krok po kroku, opowiedzieć jak to działa.
Nigdy nie korzystałem z kart (wolę te szeleszczące papierki), ale tu rozumiem, muszę się dostosować.
Konto mam powiedzmy w PKO Sa, i tam pewnie po jakimś czasie ( jakim ? ) mi tę kartę założą.
Może jest inna droga (bezpieczna ??), żebym na sobotę mógł już powalczyć ??
Interesuje mnie, bo nikt o tym nie pisze, za ile można grać maksymalnie single, systemy (czy wogóle są), czy nie ma problemów, że w trakcie meczu dowiaduję się, że mam coś nie przyjęte.
I jak jest z wypłacaniem większych kwot (jeśliby takie były). Czy oni wpłacają normalnie na konto, bez żadnej łaski, czy trzeba wypełnić do tego stos formularzy.
Chciałbym, żeby ktoś w miarę możliwości pomógł mi wypełnić te ich formułki, gdzie z dużej litery , gdzie hasło cyfrowe itp. (ale to później)
Doświadczenia mam bowiem takie, że pozgrywałem te ich kasyna, ale jeszcze w żadnym nie udało mi się zagrać.
A jak zamawiałem ksiązki przez poważną internetową witryną angielską to śmiechu było co nie miara. Na razie tyle.
Z góry dzięki
hpc.

Do góry
Bonus: Unibet
#33996 - 28/11/2001 21:57 Re: step by step
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Witaj hpc,


Pierwszym krokiem, kiedy juz dokonasz wyboru bukmachera, z pewnoscia bedzie mozliwosc latwosci transakcji-zarowno wplat jak i wyplat. Na rynku polskim jak wiesz dzialaja dwie firmy bukmacherskie, oferujace swoj serwis w naszym jezyku:

http://www.expekt.com/pol

http://www.unibet.com

Jezeli nie odpowiadaja Ci one swoja oferta, oczywiscie masz inne firmy zagraniczne, rowniez o ustalonej renomie ktorych opisy znajdziesz na Forum.

Jezeli jednak zdecydujesz sie na ktoras z nich, masz dwie mozliwosci jezeli nie posiadasz karty kredytowej( okres oczekiwania na karte kredytowa, od 3-6 miesiecy, ale moze nawet byc krocej, w zaleznosci od banku), aby moc szybciej grac:

Dokonac wplaty na ich konto i przeslac fax na podane numery, badz przeslac scan wplaty mailem. W obu przypadkach Twoje konto gracza bedzie uruchomione tego samego dnia.


Wszystkie zdarzenia mozesz grac jako single.

Mozesz typowac zdarzenia do 5 minut przed rozpoczeciem danego meczu, zdarzenia. Wygrane w krotkim czasie po zakonczeniu zdarzenia, sa doliczane do Twojego konta gracza.

Istnieja systemy, na pewno w Expekt.com.

Nie ma problemow typu : mecz trwa 60 minut, a tu nagle bec...anulowany zaklad, nie- nie ma tak.

Co do wyplaty wiekszych kwot, to nie ma z nimi problemu, jedynym o co mozesz zostac poproszony, to kopia Twojego dowodu osobistego przy wyplacie, przeslana faksem badz droga e-mailowa: Podyktowane to jest wzgledami bezpieczenstwa klienta oraz jest praktyka szeroko stosowana na calym swiecie. Ze wzgledow bezpieczenstwa, doradzam te pierwsza.


Formularze rejestracji sa w jezyku polskim, wiec nie powinny nastreczac Ci klopotow, jezeli jednak bedziesz potrzebowal pomocy, oczywiscie nie tylko ja, ale rowniez inni "Forumowicze", pomoga.


Pozdrawiam


bogge.

Do góry
#33997 - 28/11/2001 22:08 Re: step by step
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Hpc, w twoim przypadku nie muszę pytać co i jak najczęściej obstawiasz , więc polecam prawie w ciemno Hilla. Jako jeden z nielicznych buków pozwala grać wszystkie spotkania (nawet z dolnych lig angielskich) jako single. Ponadto kursy ma "uczciwe", aczkolwiek bardzo rzadko też robi duże błędy.
Jeżeli masz konto w PEKAO SA, to polecam abyś wyrobił sobie Visę Classic - debetową, nie związaną z kontem (jeżeli jesteś ich klientem to znacznie skróci to formalności i uwolni ciebie od obowiązku wpłacania kaucji). Sam używam takiej karty, jestem z niej zadowolony. Dodatkowym plusem jest bezpieczeństwo, można nią zapłacić tylko tyle ile jest na jej (oddzielnym) koncie, więc w razie czego nikt cię zbytnio nie oskubie. Karta ta jest w dwóch wersjach (złotówkowej i dolarowej), do transakcji internetowych wygodniejsza może być dolarowa (ze względu na brak konieczności przeliczania walut), ale jeżeli nie będziesz w kółko wpłacał i wypłacał to nie ma to dużego znaczenia (ja używam złotówkowej). Samo wyrobienie karty może trwać około dwóch tygodni, więc na sobotę nie powalczysz, możesz co prawda próbować wpłacić przelewem, ale nie mam pojęcia z jakimi formalnościami jest to związane i ile to trwa (sam używam tylko karty).
Hill ma możliwość grania systemów (zarówno typu XzY, jak również inne typy Trixie, Patent, Yankee, itd.), więc nie trzeba ich rozpisywać ręcznie. Co do limitów, to są bardzo różne w zależności od spotkania. Ja gram za stosunkowo niewielkie stawki, więc bardzo rzadko mi to przeszkadzało (choć kiedyś na mecz tenisa pozwolili mi postawić ... $14). Na ogół zakłady rzędu $1000 nie są problemem, sprawdziłem z ciekawości przed chwilą np. mecz Juve - Leverkusen, i gdybyś chciał postawić na Juve to przyjęliby od Ciebie $20.000. Zawsze jednak możesz zadzwonić i negocjować telefonicznie zakład za większą stawkę.
Olbrzymią zaletą Hilla są też wypłaty, Hill jako jeden z nielicznych buków wypłaca na kartę więcej niż się nią wpłaciło, więc odpada problem z przelewami, formularzami w naszych bankach, itd.

Do góry
#33998 - 28/11/2001 23:46 Re: step by step
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
dzieki za szybką odpowiedź

Opłaty i prowizje


za otwarcie i prowadzenie rachunku karty złotowej w okresie jej ważności: 40 zł
za otwarcie i prowadzenie rachunku karty walutowej w okresie jej ważności: równowartość 10 USD
użytkowanie karty przez posiadacza karty dodatkowej: bez opłat
wypłaty gotówkowe dokonane poza krajowymi jednostkami Banku Pekao SA: 3% wypłacanej kwoty, nie mniej niż 4 zł (karta walutowa - równowartość min. 1 USD)
transakcje bezgotówkowe: bez opłat
opłata za zabezpieczenie transakcji złotową kartą: 2,40 zł miesięcznie
opłata za zabezpieczenie transakcji dolarową kartą: 0,50 USD miesięcznie

Czy te 3% (pewnie w obie strony) to nie za dużo ???

Do góry
#33999 - 28/11/2001 23:48 Re: step by step
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
czy może są to transakcje bezgotówkowe ???

Do góry
#34000 - 29/11/2001 02:09 Re: step by step
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
[QUOTE]Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]
Dokonac wplaty na ich konto i przeslac fax na podane numery, badz przeslac scan wplaty mailem. W obu przypadkach Twoje konto gracza bedzie uruchomione tego samego dnia.

bogge.[/qb][/QUOTE]
Konto w expekcie juz zalozylem i teraz planuje pierwsza wplate. W zwiazku z Twoja wypowiedzia mam pytanie: pod jaki adres mailowy wyslac skana wplaty?
Bede wdzieczny za szybka odpowiedz.

Do góry
#34001 - 29/11/2001 03:26 Re: step by step
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]Opłaty i prowizje


za otwarcie i prowadzenie rachunku karty złotowej w okresie jej ważności: 40 zł
za otwarcie i prowadzenie rachunku karty walutowej w okresie jej ważności: równowartość 10 USD
użytkowanie karty przez posiadacza karty dodatkowej: bez opłat
wypłaty gotówkowe dokonane poza krajowymi jednostkami Banku Pekao SA: 3% wypłacanej kwoty, nie mniej niż 4 zł (karta walutowa - równowartość min. 1 USD)
transakcje bezgotówkowe: bez opłat
opłata za zabezpieczenie transakcji złotową kartą: 2,40 zł miesięcznie
opłata za zabezpieczenie transakcji dolarową kartą: 0,50 USD miesięcznie

Czy te 3% (pewnie w obie strony) to nie za dużo ???[/qb][/QUOTE]

Hpc, te 3% dotyczy wypłat gotówki w "obcych" bankomatach (czyli nie należących do PEKAO SA). Wypłaty w ich bankomatach są darmowe, podobnie jak wszelkie transakcje bezgotówkowe (w tym wpłaty/wypłaty do buków). Niektóre buki mogą cię natomiast dodatkowo obciążyć własną prowizją od wpłaty kartą (Hill od ponad roku już takiej prowizji nie ma).

Do góry
#34002 - 29/11/2001 08:06 Re: step by step
arth Offline
addict

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 467
Skąd: Plock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hejhops:
[qb]
Konto w expekcie juz zalozylem i teraz planuje pierwsza wplate. W zwiazku z Twoja wypowiedzia mam pytanie: pod jaki adres mailowy wyslac skana wplaty?
Bede wdzieczny za szybka odpowiedz.[/qb][/QUOTE]

na adres: support@expekt.com />
podaj w mailu swoj ID gracza, imie i nazwisko oraz sume depozytu

G/L
arth

Do góry
#34003 - 29/11/2001 16:23 Re: step by step
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam uQ$
idę własnie do banku, ale mam jeszcze taki oto dylemat.
Czy jeśli założę kartę na np. 10.000
1. czy mogę grać na nią tylko u jednego bookmachera??
2. czy tą kasą mogę dysponować np. w kasynie w Warszawie
3. czy z tej karty, określam pewien depozyt ? np. 5000 i tylko to jest zablokowane u bookmachera.
4. czy po prostu za każdym zagraniem deklaruję jakąś kwotę i tylko ta kwota jest (jakby zablokowana)
5. czy po każdej wygranej bookmacher po prostu dopisuje mi na karcie wygraną kasę, i już mogę nią dysponować, np w kasynie w Warszawie ??

Do góry
#34004 - 29/11/2001 16:54 Re: step by step
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Hpc, to jest troszkę inaczej niż myślisz.
Nie zakładasz karty na "określoną" kwotę, po prostu otwierasz nowe konto z którym będzie związana karta i możesz dysponować taką kwotą jaka się na niej znajduje (jeżeli wpłacisz 10.000 zł to 10.000 zł, itd.). Możesz tej karty używać do wszelkich transakcji, jednak za każdym razem na koncie musi znajdować się suma, które je pokryje. Nie grasz kartą u buków "bezpośrednio", u każdego bukmachera zakładasz sobie swoje konto, na które wpłacasz (np. za pomocą karty) pulę jaką będziesz u niego dysponował. W tym momencie z twojej karty "znika" taka kwota jaką wpłaciłeś. Grając u bukmachera, stawiasz za to co masz u niego na koncie, a ewentualne wygrane są do niego dopisywane. W dowolnym momencie możesz zażyczyć sobie wypłaty, wtedy z konta bukmachera jest odejmowana taka suma jaką sobie zażyczyłeś i pojawia się ona po około 3 dniach spowrotem na twojej karcie (tak jest niestety tylko u kilku buków, m.in u Hilla, u innych wypłaty możesz zrealizować przelewem bądź czekiem). Wtedy możesz ją sobie np. wypłacić, wpłacić do innego buka, zagrać za nią w kasynie, itd.

Do góry
#34005 - 29/11/2001 17:03 Re: step by step
sawi Offline
addict

Meldunek: 25/09/2001
Postów: 430
Skąd: Kraków
Witam UQS i mam pytanko do Ciebie.
Jesli preferuje ligę niemiecką i francuską czy warto jest grac u Hilla?
Czy mozna obstawiac u nich l.polska?
Czy jest dostepny hokey rosyjski? szwedzki? czeski?
Pozdrawiam i dziekuje za ewentualny komentarz

Do góry
#34006 - 29/11/2001 17:12 Re: step by step
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Niemiecka jest zarówno pierwsza jak i druga liga, z francuskiej tylko pierwsza. Część spotkań z dodatkowymi opcjami (ht/ft, dokładny wynik). Polskiej ligi, jak i wielu innych nie ma, z hokeja tylko NHL. Jeżeli interesuje cię polska liga i hokej to lepszym wyborem będzie Gamebookers, Expekt lub Unibet (choć akurat rosyjskiego hokeja to poza Fonbetem, chyba żaden z internetowych buków nie oferuje)

Do góry
#34007 - 29/11/2001 19:10 Re: step by step
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
Odnośnie kart to słyszałem że VC z BZWBK jest dobra,widać nawet przez internet transakcje dokonywane kartą i rachunek walutowy.

Do góry
#34008 - 29/11/2001 20:30 Re: step by step
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
jako, że jest niestety kłopot z natychmiastowym wyrobieniem karty
1. ze względów formalnych
2. życzą sobie potwierdzenia stałych zarobków, a ja jako przedstawiciel zawodów wolnych i swój własny pracodawca mogę dać im jedynie oświadczenie o stałym zasilaniu konta. Jeśli im to wystarczy to rzecz się powoli potoczy.

Ergo-wpłacam jutro na próbę powiedzmy 2000zł, (czy ewentualnie 500USD) - tu mi poradzcie co lepiej
Konta na jakie mam wpłacać pewnie znajdę w nocy bez problemu.
Zacznę od tych polskich, chyba że ktoś z Was mi to zdecydowanie odradzi (od czegoś zacząć trzeba)
Istotnym jest, która strona się w miarę szybko ładuje. (z SDI, ewentualnie z satelity, bodajże europeonline z łączami przez USA, ale przez prawdopodobnie, nieumiejętność prawidłowego skonfigurowania, działa mi to wolniej niż SDI i żadko z tego korzystam)
Aha, napiszcie jeśli można, jak uzyskuje się potwierdzenie zagrania, czy można zmieniać (np przy pomyłkowym wprowadzeniu), wycofać zakład po zagraniu (czasem może się stać nieprzewidziany wypadek)itp.

Do góry
#34009 - 29/11/2001 21:27 Re: step by step
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
2. życzą sobie potwierdzenia stałych zarobków

W Pekao do osobnego konta nie musisz mieć zaświadczenia o zarobkach,wystarczy 500 zł kaucji.
Złóż wniosek jutro bo wyrobienie może trwać nawet miesiąc.


Zacznę od tych polskich, chyba że ktoś z Was mi to zdecydowanie odradzi

najlepiej takie konto które można obsługiwać przez internet,z tego co wiem to można w Citibank,Fortis,WBK
W Pekao nie mozna przez internet zobaczyć swoich dolarów ale jest obsługa telefoniczna za 3 zł/m-c

czy można zmieniać (np przy pomyłkowym wprowadzeniu), wycofać zakład po zagraniu (czasem może się stać nieprzewidziany wypadek)

Nie można ,zawsze jak zawierasz zakład to musisz jeszcze go raz zatwierdzić,trudno tam omyłkowo zatwierdzić zakład 2 razy.

Do góry
#34010 - 03/12/2001 20:23 Re: step by step
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
czy ktoś może i podać adres na jaki trzeba wysłać skan wpłaty do unibetu?
info-pl? czy jest jakaś szybsza droga?
dzięki za szybką odpowiedź

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Ojro, Sensei, rafal08, igea23, burbon, ANZELMO, akagi), 3677 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582287 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25