Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#343077 - 13/05/2005 10:42 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Jak na prowokacje, oceniam to na 7 gwiazdek w skali do 10.



Tylko 7 ?

To nie do końca jest prowokacja. Poprostu chcę niektórym uświadomić że w walce z internetowymi bukmacherami nie mają szans. Ktoś zakłada sobie taką firmę gdzieś na Malcie i tak naprawdę ci którzy u niego grają są zdani na jego łaskę. Internetowi bukmacherzy mogą wypłacić pieniądze, ale nie muszą. I tak znajdą się chętni żeby grać. A prawo polskie wcale nie stoi po stronie poszkodowanego klienta tylko przeciwko niemu. I nie chodzi mi o jednego konkretnego buka tylko o wszystkich bukmacherów internetowych.
Ustalają wam jakieś limity, nie wypłacają pieniędzy, a wy nadal gracie.
Nie rozumiem was.
Przecież to jest gorsze niż system argentyński .
To całe bukmacherstwo internetowe pachnie mi jednym wielkim oszustwem. Nie dziwie się że rząd w Polsce wprowadził prawo zabraniające tego.

Do góry
Bonus: Unibet
#343078 - 13/05/2005 13:55 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
grzegorz Offline
addict

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 446
> "Nie dziwie się że rząd w Polsce wprowadził prawo zabraniające tego. "

:D:D to prawo jest smieszne sprzed 10 lat gdy nikt nie myslal o bukach na malcie czlowieku...

Do góry
#343079 - 13/05/2005 14:10 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Sławysz Offline
journeyman

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 79
Skąd: Gród Kraka
Wszystkim , którzy maja jakies problemy z betandwin polecam od razu napisać do management@betandwin.com, nie traćcie czasu na maile do polskiego supportu. Przedstawie swoja dzisiejsza interwencje.
Od 12 dni próbuje sie doprosić o dopisanie bonusów do mojego konta za poleconych przyjaciół oraz zwrot za zakłdy live(promocja 10E). Dzis w koncu zdecydowałem napisać do managmentu i co........
I po 10 minutach kasa dopisana do konta
Polski support juz chyba poszedł cały do odstrzału
Pozdrawiam

Do góry
#343080 - 13/05/2005 14:50 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Gato Offline
addict

Meldunek: 04/05/2003
Postów: 509
Skąd: Łódź
Quote:

Ktoś zakłada sobie taką firmę gdzieś na Malcie i tak naprawdę ci którzy u niego grają są zdani na jego łaskę. Internetowi bukmacherzy mogą wypłacić pieniądze, ale nie muszą. I tak znajdą się chętni żeby grać. A prawo polskie wcale nie stoi po stronie poszkodowanego klienta tylko przeciwko niemu. I nie chodzi mi o jednego konkretnego buka tylko o wszystkich bukmacherów internetowych.
Ustalają wam jakieś limity, nie wypłacają pieniędzy, a wy nadal gracie.
Nie rozumiem was.
Przecież to jest gorsze niż system argentyński .
To całe bukmacherstwo internetowe pachnie mi jednym wielkim oszustwem. Nie dziwie się że rząd w Polsce wprowadził prawo zabraniające tego.




Człowieku na jakiej ty się wsi wychowałeś? Sorry nie mam nic do ludzi ze wsi, ale twoja wiedza na temat wspólczesnego świata jest jakby to powiedzieć hmm, lekko zacofana . Internetowe to konieczność nie tylko dla ludzi chcących zarobić na bukmacherce, ale także dla całego dzisiejszego świata finansów. Wie o tym każdy w miarę obeznany ze światem i jego realiami człowiek (no ale od ciebie akurat tego nie wymagam ). Jeśli chcesz, to graj sobie w tych ziemniakach, te swoje pewniaki za 1,05 po podatku, ale nie pieprz takich głupot na forum publicznym

Do góry
#343081 - 13/05/2005 15:26 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
pawelh Offline
member

Meldunek: 23/04/2004
Postów: 102
Widze ze nie jestem jedyny oszukany przez betandwin. Mnie tez oszukali. Najpierw wziełem udział w bonusie przyjaźni zaprosiłem znajomego wpłacił kase 200zł i zagrał za ta kwote a bonusu nie dostałem. Odpisywli ze przyjaciel musi wpłacić 130zł a wpłacił 200zł i nie otrzymałem bonusu. Wkurzyłem sie i chciałem wypłaić kase z betandwin i juz tam nie grac. Miałem 500zł do wypłaty a oni mi konto zablkowali po tym jak złozyłem chęc wypłaty kasy. ZŁODZIEJE!!!!!!!! a teraz nic juz nie odpisuja do mnie, brak kontaktu:(

Do góry
#343082 - 13/05/2005 16:26 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie
Aż z krzesła spadłem !!!
Zobaczcie co dostałem przed chwilą (powtórne zlecenie wypłaty skladałem we wtorek).

Szanowny Panie XXX

Prosba o wyplate zostala sprawdzona. Nasz bank dokona przelewu kwoty w wysokosci XXX na nastepujace konto:
(..)
W przeciagu kilku dni kwota zostanie zaksiegowana na Twoje konto bankowe.

Z powazaniem

Twój Financial Support Team z Betandwin

Może do 27 maja dostanę kasę - to by stuknął okrągły miesiąc. W każdym razie moje palce więcej nie "wklikają" już tego adresu bawshita. Przy okazji zrobiłem rozrachunek od początku historii gry na BAW (to już 1,5 roku) i jestem ~ 40 euro do przodu (oczywiście jak przyślą mi pieniądze i jesli w ogóle przyślą). Może dlatego nie chcieli mi kasy wypłacic - a wypłacałem do zera - wyczuli bluesa.
Szkoda trochę live-wów ....

Do góry
#343083 - 14/05/2005 14:26 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Igor ma troche racji. Sprobojcie isc do sadu z czyms takim ze buk was oszukal... Nie macie szans na wygranie sprawy poniewaz wczsniej skarza was za nielegalne granie u buka w necie i nie placenie podatku od dochodu uzyskanego za granica... Buki doskonale o tym wiedza dlatego tak sobie leca w kulki, i jak im sie chce wyplacaja a jak nie to kradna kase. Nic na to nie poradzicie, polski sad napewno nie pomoze w odzyskaniu kasy...

Do góry
#343084 - 14/05/2005 16:45 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
jaszur Offline
enthusiast

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 222
Skąd: Kozia Wólka
Jeżeli się zarabia za granicą, to takie płaci się podatki jakie obowiązują w danym kraju. Zawierasz z bukmacherem zakład przez internet to tak, jak byś zawierał zakład w miejscu zarejestrowania bukmachera, tj np. na Malcie, gdzie stawka podatkowa na usługi bukmacherskie wynosi 0%, dlatego bukmacherzy są zarejestrowani na różnego typu rajach podatkowych.
A Ci co poważnie zarabiają na bukmacherce to nasza skarbówka może im gwizdnąć. Nikt za wygranie u bukmachera podatku w Polsce nie ściągnie, nie ma takiego prawa.
Na pewno nikt nigogo nie oskarży o granie nielegalne w necie. 3 / 4 Polski obstawia tak, ze furczy , więc już dawno podjęto by stosowne środki by ten nielegalny ( ??? ;-) proceder ukrócic...
Inną sprawą jest juz wyegzekwowanie od bukmachera wygranych pieniędzy - tu już sie sprawa komplikuje....

Do góry
#343085 - 14/05/2005 17:27 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
no mowie wlasnie ze nie mozna droga sadowa wyegzekwowac od buka zagrabionego siana... nie ma takiej opcji zeby to sie powiodlo, dlatego tak sobie dobrze zyjaz tej bukmacherki.

co do tego ze placi sie tylko podatek tam gdzie jest firma zarejestrowana to akurat nie prawda, bo jestes polakiem i musisz placic podatki w polsce, nawet jesli uzyskujesz dochody za granica. Co do tego ze 3/4 polski obstawia to wiadomo dlatego teraz sie za to zabieraja i juz dlugo nie potrwa taki 'raj' i zacznie sie sciganie graczy ktorzy zarabiaja duzo siana na tym.

Do góry
#343086 - 14/05/2005 17:49 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
ehhh a tak sie martwilem ze nie zdazylem skorzystac z promocji w b&w


oj polecam zawitac do jakiegos porzadnego buka, ja juz sie przekonalem ze warto sie nie martwic o wyplaty


jakby co to info na priv

Do góry
#343087 - 14/05/2005 17:56 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
porzadny czyli jaki wg ciebie ? Jaki buk jest najlepszy do grania za duze siano, zeby nie dawal limitow i nie bylo problemow z wyplatami. Jest wogole taki LOL ?

Do góry
#343088 - 14/05/2005 18:33 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
tapirN Offline
member

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 146
Tak, jest taki, a nawet wiele takich.

Do góry
#343089 - 14/05/2005 18:37 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
Gato Offline
addict

Meldunek: 04/05/2003
Postów: 509
Skąd: Łódź
Poprosimy o listę...

Do góry
#343090 - 14/05/2005 19:38 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
tapirN Offline
member

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 146
To takie trudne wyjrzeć poza betandwin tudzież gamebookers czy, powiedzmy, expekt? Po co Wam te 310 czy 151 postów skoro jak rozumiem nigdzie nie da się grać? Wiarygodnych i godnych polecenia firm jest bez liku: pointbet, Pinnacle, 10bet, centrebet, Unibet, fonbet, eurobet, admiral, canbet, ladbrokes, victor chandler, stan james, itp itd. Wiadomo, jeśli jesteś świetnym graczem o równie świetnym portfelu to w paru miejscach będziesz miał ciężkie życie, ale na złodziejstwo tu miejsca nie ma, jak ktoś sobie pokradnie w stylu firmy internet1x2 to po prostu ginie jak przykazują Darwin czy Robert Gwiazdowski.
A jeśli nie satysfakcjonują limity w PB czy Pinnacle to śmiało wpłacaj do SBO, albo nei wiem, sb188.com czy 195vip.com. Naprawdę jest gdzie grać, człowieku...

Do góry
#343091 - 14/05/2005 19:41 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Quote:

Widze ze nie jestem jedyny oszukany przez betandwin. Mnie tez oszukali. Najpierw wziełem udział w bonusie przyjaźni zaprosiłem znajomego wpłacił kase 200zł i zagrał za ta kwote a bonusu nie dostałem. Odpisywli ze przyjaciel musi wpłacić 130zł a wpłacił 200zł i nie otrzymałem bonusu. Wkurzyłem sie i chciałem wypłaić kase z betandwin i juz tam nie grac. Miałem 500zł do wypłaty a oni mi konto zablkowali po tym jak złozyłem chęc wypłaty kasy. ZŁODZIEJE!!!!!!!! a teraz nic juz nie odpisuja do mnie, brak kontaktu:(




500 PLN ci zabrali?? Ile wpłąciłeś depozytu i ile ugrałeś?

Do góry
#343092 - 14/05/2005 21:09 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
mido_p Offline
addict

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 507
Tego nie mozna tak zostawic ...

Na penwo jedna osoba w walce z bukiem nie ma szanse za to wieksza zbiorowosc szanse ma wieksze ... I co okradli kogos na 500 zl i ma im tak sobie odpuscic ? Na pewno nie !!!

Trzeba walczyc z takimi skurwielami ... Albo BAW bedzie istnialo i bedzie rozliczalo sie z graczami jak nalezy albo podziekujemy im ...

Nie moze byc ze ich olejemy i beda oszukiwac tysiace innych osob ...

TRZEBA zaczac cos dzialac.

Ja osobiscie czekam i licze na CONRADA.

Masz jakies nowe wiesci ?

Do góry
#343093 - 14/05/2005 21:12 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
jak juz lecimy z lista w tym temacie to ja szczerze polecam pointbet

szybkie wyplaty na MB
i duza ofert handicapow

Do góry
#343094 - 14/05/2005 21:26 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

To takie trudne wyjrzeć poza betandwin tudzież gamebookers czy, powiedzmy, expekt? Po co Wam te 310 czy 151 postów skoro jak rozumiem nigdzie nie da się grać? Wiarygodnych i godnych polecenia firm jest bez liku: pointbet, Pinnacle, 10bet, centrebet, Unibet, fonbet, eurobet, admiral, canbet, ladbrokes, victor chandler, stan james, itp itd. Wiadomo, jeśli jesteś świetnym graczem o równie świetnym portfelu to w paru miejscach będziesz miał ciężkie życie, ale na złodziejstwo tu miejsca nie ma, jak ktoś sobie pokradnie w stylu firmy internet1x2 to po prostu ginie jak przykazują Darwin czy Robert Gwiazdowski.
A jeśli nie satysfakcjonują limity w PB czy Pinnacle to śmiało wpłacaj do SBO, albo nei wiem, sb188.com czy 195vip.com. Naprawdę jest gdzie grać, człowieku...




A który z tych buków daje żużel chociażby w połowie tak jak betandwin ?? W którym z nich można obstawiać polską ligę zuzla ??
Odpowiem Ci w żadnym !!! Wieć gdzie mamy grać w toto-mixie z ich śmiesznym regulaminem ??

Do góry
#343095 - 14/05/2005 22:18 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
tapirN Offline
member

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 146
Wielkie dzięki za odpowiedź.

Rzeczywiście, masz prawo być zawiedziony skąpym wachlarzem zakładów na żużel poza baw - a tak poważnie, nie masz prawa, bo co jak co ale żużel to jest gdzie grać.

A że niekoniecznie polska liga? Co zrobić, ja np. byłbym wniebowzięty mogąc obstawiać turnieje karate odbywające się na Mazowszu, ewentualnie III czy IV ligę piłki nożnej mężczyzn. Co najmniej roszczeniowe podejście, nieprawdaż?

Do góry
#343096 - 14/05/2005 23:23 Re: SPRAWA NADAJĄCA SIĘ DO SĄDU! ( BetAndWin
anhem Offline
member

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 133
o korfa....
..a ja właśnie wpłaciłem kase na konto w BAW i w dodatku skorzystałem z promocji ...
...czyli już kasa stracona?
....jest jakiś sposób aby wycofać się bez strat ?

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Maxi), 3425 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25