Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3420966 - 25/09/2009 15:17 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: taranti]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Originally Posted By: taranti
a ja dlugo terminowo
rosja win grupa@1,25
polska wychodzi z grupy@1,15
holandia wyzej jak chorwacja @1,13
niemki wyzej jak francuski@ 1,15
serbki wyzej jak czesc=zki @ 1,17
daj e okolo @2 moim zdaniem raczej pewniaczek :-)



taranti w jakim buku taka oferta?

Do góry
Bonus: Unibet
#3421017 - 25/09/2009 16:37 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Radmanovic]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
I mecz, wiec trzeba dobrze rozpoczac te mistrzostwa smile

Włoszki 10/10

Skoro Niemki bez Grun to nie widze innej opcji jak zwyciestwo Makaronow.

Do góry
#3421069 - 25/09/2009 17:54 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: barciu]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Holenderki to dziś biorę nawet -2,5 kurs nie powala ale Chorwatki to nie ta liga, wiadomo że baby to baby ale nie widzę innej opcji jak 3:0. Zastanawiam się też nad Czeszkami nawet -1,5 ktoś wie jak ostatnio się spisywały?

Do góry
#3421110 - 25/09/2009 18:24 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Matias88]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Turcja-Francja

Wiekszosc z nas miala okazje widziec dokladnie oba zespoly w niedawnym czasie. No naprawde chyba nie ma tutaj o czym pisac, bo czym Francuzki moga zagrozic Turcji ? Niestety daleko im do "srebrnych mezczyzn".
Turcja -1,5

Polska-Hiszpania

Apetyty ogromne, kadra solidna i na ten moment najlepsza z mozliwych.Chorwacja i Hiszpania , te mecze TRZEBA wygrac , presja, zadnej taryfy ulgowej , od poczatku gra na maxa przy pelnych trybunach, pewne zwyciestwo bialo-czerwonych.
Polska -1,5

Włochy-Niemcy

Ogromne oslabienie Niemek , wiadomo w jakiej postaci. Wloszki calkiem niezle przed mistrzostwami, jedne z faworytek do zwyciestwa w calym turnieju. Na pewno beda chcialy rozpoczac pewnie i przekonujaco, ale jednak osobiscie zagram tylko na win na glownym kuponie.
Wloszki win

Holandia-Chorwacja

Dla mnie osobiscie i tak tez pogralem przed turniejem , Chorwacja bedzie nizej niz Hiszpania w naszej grupie. Wszystko zweryfikuje parkiet ale kursy przesadnie faworyzuja Chorwacje w moim odczuciu. Latwe win Holandii, ktore bardzo czesto mielismy okazje ogladac i prezentuja baardzo wysoki poziom.Oby forma dalej ta sama !
Holandia -1,5

Obok pierwszego meczu Rosjanek przechodze obojetnie, bo mam jakies dziwne przeczucia, pewnie nieslusznie, ale ten narod "roznie" wchodzi w tak wazne turnieje.

Moglby ktos napisac cos o meczu Czeszek ?

Do góry
#3421128 - 25/09/2009 18:35 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: craax]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Originally Posted By: craax
Turcja-Francja

Holandia-Chorwacja

Dla mnie osobiscie i tak tez pogralem przed turniejem , Chorwacja bedzie nizej niz Hiszpania w naszej grupie. Wszystko zweryfikuje parkiet ale kursy przesadnie faworyzuja Chorwacje w moim odczuciu. Latwe win Holandii, ktore bardzo czesto mielismy okazje ogladac i prezentuja baardzo wysoki poziom.Oby forma dalej ta sama !
Holandia -1,5


Dokladnie tak samo bylo 2 lata temu, wygrywaly wszystko co sie da, ogrywaly Brazylijki, wygraly nawet GP (!) a na ME totalna klapa, nie weszly nawet do polfinalow

wink

Do góry
#3421136 - 25/09/2009 18:39 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Krystian]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: Krystiann
Originally Posted By: craax
Turcja-Francja

Holandia-Chorwacja

Dla mnie osobiscie i tak tez pogralem przed turniejem , Chorwacja bedzie nizej niz Hiszpania w naszej grupie. Wszystko zweryfikuje parkiet ale kursy przesadnie faworyzuja Chorwacje w moim odczuciu. Latwe win Holandii, ktore bardzo czesto mielismy okazje ogladac i prezentuja baardzo wysoki poziom.Oby forma dalej ta sama !
Holandia -1,5


Dokladnie tak samo bylo 2 lata temu, wygrywaly wszystko co sie da, ogrywaly Brazylijki, wygraly nawet GP (!) a na ME totalna klapa, nie weszly nawet do polfinalow

wink

Dlatego dodalem ostatnie zdanie.Wierze, ze tym razem bedzie inaczej, nie typuje ich na medal , tylko na dzisiejsze zwyciestwo z duzo slabszymy Chorwatkami smile To pierwsza kolejka , ale mimo wszystko na Chorwacje chyba nikt nie odwazy sie zagrac wink Chyba , ze ?

Do góry
#3421147 - 25/09/2009 18:50 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Krystian]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Turcja + Serbia + Wlochy + Holandia @1.74 bet365

Ja wlasnie takie kombi pogralem full stake...Niby pierwszy dzien mistrzostw i powinno sie tylko ogladac, ale postanowilem juz grubo zagrac i mam nadzieje ze zadnej niespodzianki nie bedzie, bo te reprezentacje sa zdecydowanie lepsze...Jedynie co moze przeszkodzic to presja, pierwszy mecz i chec zaprezentowania sie z jak najlepszej strony. Turczynki nie najlepiej sie prezentowaly w sparingach, ale jest gwiazda Aslihan wiec ona sama umie wygrac mecz...na Francuzki spokojnie powinno wystarczyc, ktore mielismy okazje ogladac w Polsce zreszta Turczynki tez...ktore wygraly caly turniej. Serbki bardzo mocne, beda sie liczyly w walce o medal a Azerbejdzan slabiutko to juz nie ta sama reprezentacja co kilka lat temu umiala sprawic niespodzianke z wyzej notowanym rywalem. Wloszki to glowny kandydat do zlota...swietnie sparingi przed ME...mysle ze najmniej pewny mecz z tych wszystkich, bo Niemki to moga byc czarnym koniem tych Mistrzostw, ale jednak Wloszki to za wysokie progi. Holenderki bez problemu wygraja...jak Czeszki ogrywaly pare dni temu Chorwatki 3-0 i 3-1...to Holenderki nie mialyby wygrac ? Niby kobieta zmienna jest...ale powinno byc dobrze wink

Do góry
#3421167 - 25/09/2009 19:00 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Slawek_kk]
pastewny Offline
stranger

Meldunek: 21/09/2009
Postów: 23
craax jeśli ty mowisz o siatkówce ze wszystko zweryfikuje parkiet to ja sie zaczynam bac o twoje typy laugh

swoją droga faktycznie...na najlepszych polskich forach bukmacherskich też jest trend na holenderki -1,5 wiec moze cos w tym jest smile

Do góry
#3421220 - 25/09/2009 19:33 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: pastewny]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: pastewny
craax jeśli ty mowisz o siatkówce ze wszystko zweryfikuje parkiet to ja sie zaczynam bac o twoje typy laugh

swoją droga faktycznie...na najlepszych polskich forach bukmacherskich też jest trend na holenderki -1,5 wiec moze cos w tym jest smile

a ja powiem krótko nie ma co przesadzac ze stawkami w 1 kolejce bo wiadomo,że może byc róznie,i bankowo będzie gdzieś niespodzianka bo jeszcze nie widziałem w siatce mistrzostw bez niespodzianki na początku( u mężczyzn np typem dnia byly ruskie z Estonia ,że 3-0 i to chyba 90% forum grało a skończyło się 3-1...) tutaj też nie ma co sie napalac ,ze stawkamki bo Turczynką to aż tak nie wierzę,że sobie przejadą po Francji nawet jeśtli to nie ten poziom co męskiej ale myślę,że może byc i tie-break w tym spotkaniu,na dziś o dziwo najpewniejszy rusek jestem z handi punktowym na dobrym poziomie,wszędzie się czyta,że są mocne i myślę,że pokażą to dzisiaj bez akcji takich jak odpowiednik męski bo skład silny mają strasznie,Holenderki też pewne nie wierzę,że Chorwatki coś ugrają ,a nie wierzę zbytnio naszym(czuję tiebreak) i Serbkom więc najważniejsze to w 1 kolejce nie przesadzic bo często tak jest,że mistrzostwa dla wielu się kończą własnie na samym poczatku,trzeba poczekac i przeanalizowac 1 spotkania kto w jakiej formie

Do góry
#3421612 - 25/09/2009 23:19 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: twarog2006]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
ciekawe czy bedzie wieksze dno niz reprezentacja Francji na tych ME smile

zeby nie byl offtop

do grania wszystkei handi przeciwko francji w nastepnych meczach smile

Do góry
#3422476 - 26/09/2009 05:29 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kardynal20]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
pierwsza kolejka bez większych niespodzianek no nasze jedynie się męczyły ale to było do przewidzenia tak jak pisałem wcześniej,dobrze,że jeszcze Chorwatki ogramy bo z Holandią nie mamy co szukac z taką grą,Ruskie mega mocne narazie można stwierdzic zobaczymy co dalej

Do góry
#3422594 - 26/09/2009 15:03 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: twarog2006]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Po tym co wczoraj zobaczyłem uważam że dziś można próbować Azerbejdżan z Słowacją - 1,5 Expekt

Zarówno Słowaczki jak i Czeszki grają bardzo słabo. Mnóstwo błędów, nieskończonych ataków, generalnie chaos. Natomiast Azerki mimo porażki 3:0 z Serbkami zrobiły na mnie lepsze wrażenie. Momentami grały jak punkt za punkt a nawet wychodziły na prowadzenie.

Do góry
#3422595 - 26/09/2009 15:08 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kreator1980]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Serbki jedynie 3:0 jest po przyzwoity kursie do gry(1,7). Można próbować choć nie wiadomo czym były spowodowane wczorajsze przestoje w grze Serbek. Blokiem jednak powinny zatrzymać Czeszki, które z Serbkami na pewno nie będą miały tylu okazji do kontr co ze Słowaczkami( których zresztą nie wykorzystywały)

Do góry
#3422663 - 26/09/2009 17:04 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kreator1980]
smoke Offline
enthusiast

Meldunek: 14/06/2003
Postów: 370
Skąd: Kołobrzeg
Originally Posted By: kreator1980
nie wiadomo czym były spowodowane wczorajsze przestoje w grze Serbek

Oglądałem ten mecz i ekipa Azerbejdżanu ma jedną zawodniczkę która jak na siatkę damską ma bardzo mocny serwis i gdy zaczynała serwować to Azerki odrabiały sporą ilość pkt smile

Do góry
#3422685 - 26/09/2009 17:36 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: smoke]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
czyzbys nigdy nie slyszal od natalii Mammadovej smile

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 1,95

przesada z tym kursem na Turcje

i na mecz 6,5 moze wczoraj nie graly rewelacyjnie ale jak mialy grac rewelacyjnie przy takiej reprezentacji Francji

7/10 +2,5
2/10 win

handicap : 1.5-0 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,05

azerbejdzan udowodni ze az takim ogorkiem w siatce jak slowacja to nie jest. mammadova pozbija kolezanki pomoga na tym poziomie widze roznice poziomow laugh

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,20

2,20 na Polki w drugim meczu zal nie sprobowac pierwsze koty zxa płoty druzyna chorwacji wydaje Misie duzo slabsza od hiszpanek
miazgi moze nie bedzie ale 3-0 duze szanse

suma punktów w meczu : -133.5+ [Należy wytypować sumę punktów zdobytych przez obie drużyny w meczu. 1-oznacza poniżej podanej wartości, 2-powyżej podanej wartości. ] - 1,85

konsekwentnie jak mowilem przeciwko francuzkom nie widze innego wyjscia jak niemki 3-0

handicap : 1.5-0 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,35

po prostu zal nie zagrać na belgijki przeciwko Bułgarkom, wczoraj niby niespodzianka a dzisiaj może łatwe zwycięstwo smile

handicap : 2.5-0 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 1,95

zal nie spróbować Serbek po taki kursie Czeszki zdecydowanie słabsze strata seta będzie niespodzianka tego niby sie boje bo znaczenie on moze nie miec ale serbki sie przyloza i wygraja pewnie smile

suma punktów w meczu : -132.5+ [Należy wytypować sumę punktów zdobytych przez obie drużyny w meczu. 1-oznacza poniżej podanej wartości, 2-powyzej podanej wartości. ] + 1,85

nie wiem czy hiszpanki zagraly wszystko co mialy wczoraj ale overa zal nie zagrac cos tam jednak w obronie pokazaly smile

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,60

moze set po znajomosci dla karpola smile

Do góry
#3422695 - 26/09/2009 17:47 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kardynal20]
hunter07 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/06/2009
Postów: 3018
Skąd: BDG
wazna pytanie co sadzicie o belgijkach w dzisiejszym meczu? mozna na nie smialo zagrac? widzial ktos ich mecz?

Do góry
#3422730 - 26/09/2009 18:28 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kardynal20]
smoke Offline
enthusiast

Meldunek: 14/06/2003
Postów: 370
Skąd: Kołobrzeg
Originally Posted By: kardynal20
czyzbys nigdy nie slyszal od natalii Mammadovej

Wiem która to Mammadova (dostaje prawie wszystkie piłki w ataku) ale to chodzi o zupełnie inną zawodniczkę która ogólnie nie jest za bardzo zauważalna ale serwis ma nie od parady i Serbki kompletnie się gubiły jak zaczynała serwować.

Do góry
#3422738 - 26/09/2009 18:35 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: hunter07]
Michaszek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/01/2008
Postów: 1989
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: hunter07
wazna pytanie co sadzicie o belgijkach w dzisiejszym meczu? mozna na nie smialo zagrac? widzial ktos ich mecz?


Witam
Ja wczoraj obejrzałem na żywo 2 mecze:Białoruś-Belgia i Rosja -Bułgaria
Zacznę od tego pierwszego.1 set w miarę wyrównany, dosyć dobra gra blokiem Białorusinek i problem Belgijek z atakiem.Natomiast od 2 seta Białorusinki zaczęły mieć ogromne problemy z przyjęciem co z kolei powodowało nieudane wystawy i problemy w ataku.Belgia nie grała niczego nadzwyczajnego, ich atakująca popełniała dużo błędów natomiast na fatalnie grające Białorusinki spokojnie to wystarczyło.Szczególnie złe wrażenie wywarła na mnie białoruska rozgrywająca,która nawet przy idealnym przyjęciu (co zdarzało się naprawdę bardzo rzadko)nie potrafiła przyspieszyć piłki tylko wystawiała "świeczkę".W.g mnie to jest wystawiająca a nie rozgrywająca.Nawet słynny Karpol nie miał wielkiego wpływu na to co pokazywały Białorusinki:)
Ogólnie poziom tego meczu marny i niegodny Mistrzostw Europy.

Rosja-Bułgaria
Od samego początku ogromna dominacja Rosjanek. Bardzo dobrze rozgrywała Szeszenina.W ataku oczywiście pierwsze skrzypce odgrywała Jekaterina Gamova ,której 90% ataków było skutecznych.Zaskoczyło mnie jednak to ,że oprócz dominacji Sbornej w ataku i bloku bardzo dobrze radziły sobie również w obronie. Widać też ,że Rosjanki są bardzo zmotywowane i chcą wygrać jak najszybciej i jak najwyżej.Bułgarki mimo porażki nie grały aż tak źle jak wskazuje na to wynik.Mimo niezłego przyjęcia i rozegrania nie mogły się przedrzeć przez ścianę rosyjskiego bloku.

Co do dzisiejszych meczy :
Rosja -Białoruś
pewne 3:0 dla Rosji ale kurs nieopłacalny jak dla mnie
Belgia-Bułgaria
tutaj spróbowałbym Bułgarię po kursie 1,95 6/10

Do góry
#3422761 - 26/09/2009 18:58 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: kardynal20]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: kardynal20

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,60

moze set po znajomosci dla karpola smile
Chyba rozstanie z Karpolem nie bylo w mile atmosferze.
Poza tym jego metody treningowe/przygotowawcze wielu zawodniczkom nie odpowiadaly i moze teraz beda chcialy cos udowodnic. Ja tam licze na 3:0 Ros.

Do góry
#3424612 - 27/09/2009 16:12 Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska [Re: Cendruś]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Po 2 zwycięstwach Polek spodziewałem się wyższego kursu na Holenderki ale trzeba brać co dają:)
Dziś maksymalnie 1 set dla Polek choć ja skłaniałbym się do szybkiego 3:0. Holandia ustawia blok na Kaczor + mocna zagrywka, silny zbilansowany atak - oto argumenty które spowodują że nasze reprezentantki nie mają tu czego szukać. Wiadomo to jest sport i 'wszystko się może zdarzyć' ale nie tym razem.

Serbki przy dotychczasowej koncentracji powinny szybko zakończyć rywalizację z Słowaczkami(3:0). Serbki mają odmłodzony skład i przy prowadzeniu nawet rezerwowe powinny sobie poradzić. Chyba że trener mając już awans z 1 miejsca da od początku pograć rezerwowym wtedy Słowacki mogą coś ugrać. Także ze stawkami trzeba uważać. Ewentualnie na live do gry za większą stawkę. Co jeszcze zauważyłem: Serbki mają słabe początki seta także pierwsze 5, 10 punktów można próbować na Słowaczki na live.

Do góry
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, alfa, VVega, igea23, ANZELMO, latajaca_holenderka), 3464 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581760 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49