Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#343939 - 15/05/2005 11:16 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
lottogracz Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 856
Skąd: Rzeszów
W I T A M Goto
----------------
Tak, tak jest jak ktoś gra w rozpisie systemem pełnym !!! Z tego widze,że tak to zrozumiałeś i tak to przedstawiasz !! Nie tędy droga!. System a system czy rozpis a rozpis to ogromna różnica !
--------
No cóż Lottograczu ja mogę tu powiedzieć. Ano to że jest taka stara zasada w biznesie (jakimkolwiek) że najpierw trzeba zainwestować, a dopiero potem można coś z tego wyciągnąć. Niektórzy chcieliby na odwrót i to właśnie główny błąd w ich rozumowaniu. Owszem czasami zdarzy się, że ktoś trzepnie duże AKO wygrywając całkiem ładną sumkę. Tyle że jest to kwestia szczęścia, A NIE UMIEJĘTNOŚCI. W końcu są ludzie którzy 6 w lotka trafili Może to będzie brutalne co napiszę, ale 2-złotówkowcy nie mają czego szukać w tym biznesie (poza szczęściem)
--------
Doskonale Cię rozumie -czy Ty chcesz zrozumieć mnie, to jest pytanie ?
Już na samym początku przedstawiasz przyklady w rozpisie PEŁNYM i ( i to właśnie główny błąd w Twoim rozumowaniu !)
Jeżeli już to w systemach mieszanych pełnych i skróconych jednobłędowych !. Nie inaczej !
Oto moje przykłady;
W założeniu wybieramy spotkania o kursie średnim 2.5 stawka minimalna 2zł. za zakład.
---
Teraz najważniejsze , wybieramy np. 7 pojedyńczych spotkań o kursie 2.5
Zakładamy,że z tych siedmiu spotkań trafimy 3-4 ok 50 % dla takiego typera jak typer singlowiec to pestka !
Czy mam racje ? podobnie trafiasz ? ok 50 % ? czy więcej ? jak więcej to jestes cały czas do przodu.
Jak mniej to nie mam o czym pisac, graj na single pojedyńczo a czasem na dwa ..
To o czym chcę pisać musi być zrozumiane już na tym poziomie.
--
Wzór wg. rozpisu liczbowego;
1111224
2233335
4545466
7667577.czytaj kolumny. Tu masz rozpisane 7 Twoich singli w zestawie po 4 spotkania.gw. 3z4.
-----------------------
Wybrane 7 spotkań a rozpisane po 4 spotkania z jednym możliwym błędem.
Przy dobrej wiedzy typera napewno trafisz 4-6 spotkań ?
--
Ale jako dodatkowe zabezpieczenie dam Ci przykład rozpisu dodatkowego z typowaniem dwudrogowym.
teraz wybieramy poz 1 i 2. typujemy np. 1X dla tych pozycji.
Pełny rozpis to 9 kombinacji;
1X21X21X2
111XXX222. my daliśmy- wybraliśmy typ 1X w tych pozycjach czyli zostawiamy tak;
---
11X
1X1.plus jako blok 4i5 te spotkanie. zostawiamy podobnie
-
11X
1X1. Razem da nam to 9 zakładów po 4 wyniki (3x3=9)
Jeżeli jesteś dobrym typerem tak można zestawiać, nawet w większe bloki, rośnie AKO.
-------------
Tu jest to zwiększanie AKO.Rozpis i zestawienie blokowe na większe ilości spotkań w zakładzie.
Najważniejsze utrzymanie gwarancji jednobłędowej w rozpisie.Zwiększamy ilość zakładów ale i zwiększamy naszą szanse trafienia za przysłowiowe 2 złocisze !!
Wybierając większe ilości spotkań i rozpisując blokami nasze AKO jest o wiele skuteczniejsze.
---Typowanie singli.
To niby prosta sprawa ale ?
Proszę pomyśleć o takim wyborze-dwupozycyjnym na dwa spotkania ustalać i wybierać jakie kombinacje mogą przyjść a potem je zestawiać w bloki i tak grać .. Co o tym myślicie pozdr.

Do góry
Bonus: Unibet
#343940 - 15/05/2005 19:21 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

A Sharapową też dziś grałeś po takim "wspaniałym" kursie? Przecież pewniak był, no nie . Widzisz nie ma czegoś takiego jak pewniaki, bo to tylko sport. Zamiast bawić się we wróżkę i przewidywać kto jutro wygra, dużo lepiej oszacować prawdopodobieństwo. Trochę to trudniejsze, ale gwarantuje większe profity niż ze ślepe granie faworytów po zaniżonych kursach.



nie grałem, nie byl to pewniak
ja jestem na pierwszym miejscu pasjonatem tenisowym:), na drugim inwestorem
Nigdy nie gram zanizonych kursow jakie chociazby ostatnio mozna zauwazyc w ofertach na ivanovic, a zawsze gram tylko to co uwazam za oplacalne
Gram nie faworytow a moich faworytow, w glowie mam swoj wlasny ranking i rozni sie on stanowczo od tego oficjalnego
profity mam zadowalajace bez gadania pierdół o systemach itp

Do góry
#343941 - 15/05/2005 19:22 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

caly czas sie zastanawiam co wy tutaj za pierdoły opowiadacie
jest pewniak to go gram i tyle




nie szkoda ci kasy ?


mi?
a dlaczego?
to wygrywac juz niewolno?

Do góry
#343942 - 15/05/2005 19:23 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
aha i pewniaki zawsze były , są i bedą

Do góry
#343943 - 15/05/2005 19:33 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Quote:

Quote:

caly czas sie zastanawiam co wy tutaj za pierdoły opowiadacie
jest pewniak to go gram i tyle




nie szkoda ci kasy ?


mi?
a dlaczego?
to wygrywac juz niewolno?




np Milan dzisiaj
jak mniemam zagrales bo to przeciez najlepsza druzyna do grania, zawsze wchodzi....jakis wynik

Do góry
#343944 - 15/05/2005 19:47 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

caly czas sie zastanawiam co wy tutaj za pierdoły opowiadacie
jest pewniak to go gram i tyle




nie szkoda ci kasy ?


mi?
a dlaczego?
to wygrywac juz niewolno?




np Milan dzisiaj
jak mniemam zagrales bo to przeciez najlepsza druzyna do grania, zawsze wchodzi....jakis wynik



nigdy nie gram Milanu
to moja ulubiona druzyna a uczucia przy obstawianiu to najgorszy doradca
trzeba sie kierowac czystym wyrachowaniem

Do góry
#343945 - 15/05/2005 20:15 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
no to Ci sie chwali
choc nie wiem czy dobrze pamietam ale kiedys chyba postawilaes...na QCZ cos wspominales...zreszta niewazne

Do góry
#343946 - 17/05/2005 04:30 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
lottogracz Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 856
Skąd: Rzeszów
Witam
------
Piomil napisal;

a dlaczego?
to wygrywac juz niewolno?
--
trzeba sie kierowac czystym wyrachowaniem
-------------
I takie tam....rady..
Widze,że mamy na forum Super Typera !!
Właśnie o takich mi chodzi szukam dobrych Typerów. Jak jestes dobry to pokaż co potrafisz.Oto moja propozycja już w środe:
---------------
LP ZESTAW PAR
-----------------------------------
1 Inter(3-68) - Cagliari
2 Y.Boys(4-42) - Grasshopp
3 Hammarby(10-5)-Djur..den
4 Sporting - CSKA Moskva UEFA
5 Ipswich - West Ham
6 Landskron(7-8) - Malmö
7 FC Cop.hag(2-48) - OB
8 Mid..land(3-44) -Brondby
9 Derby - Preston
10 Udinese(4-60) - Roma
----------------------------------
Jest to zestaw tylko 10-ciu spotkań pokaż co potrafisz!
Ja gram na nie w realu.. Ty typuj na sucho..czekam..

Do góry
#343947 - 17/05/2005 06:34 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5682
Do lottogracza:
Bycie dobrym typerem nie polega na tym żeby typować wynik każdego meczu.
Dobry typer to ktoś kto wie na jaki mecz warto postawić, a jaki lepiej sobie odpuścić.

Do góry
#343948 - 17/05/2005 09:31 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
lottogracz Offline
old hand

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 856
Skąd: Rzeszów
Witam
------
Tak ja doskonale to rozumię, Typer wybiera i wie czego chce tak to prawda. Ale Typer może coś wybrać z tej mojej dziesiątki jako warte grania.. Chyba ,że jest do niczego !
Na 10 spotkań wybiera 1 czy 5 a może 8? albo wcale!
Jakim procentem trafia wybrane spotkania ? nic o tym nikt z was nie pisze nie przedstawia wlasnych wybranych typów na które gra dlaczego ? Czy to tylko przechwałki ?
I w tym problem pisać można ale coś pokazać NIE !
Co z tego wynika - dopowiedz sobie sam ..pozdr.

Do góry
#343949 - 17/05/2005 10:35 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5682
Quote:

Typer wybiera i wie czego chce tak to prawda. Ale Typer może coś wybrać z tej mojej dziesiątki jako warte grania.. Chyba ,że jest do niczego !




Może wybrać, ale nie musi. I jak będzie uważał że żaden mecz z Twojej 10 nie jest wart grania to wcale nie będzie do niczego.
Quote:


Na 10 spotkań wybiera 1 czy 5 a może 8? albo wcale!




Tu nie ma reguły że zawsze z X spotkań trzeba zagrać Y spotkań. Czasem ze 100, a nawet z 1000 spotkań można nie znaleźć nic ciekawego do zagrania. Czasem przez tydzień, a nawet przez kilka miesięcy może nie znaleźć dobrego meczu.
Najważniejsze to nie grać na siłe i nie starać się nikomu nic udowadniać. Zero emocji.
Quote:


Jakim procentem trafia wybrane spotkania ?




Dobry typer trafia wybrane spotkania takim procentem, aby mieć z tego zysk. Najlepiej jeśli ten procent jest jak najbliższy 100% .

Do góry
#343950 - 17/05/2005 12:46 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Quote:






np Milan dzisiaj
jak mniemam zagrales bo to przeciez najlepsza druzyna do grania, zawsze wchodzi....jakis wynik




Milan mozna bylo grac - remis w Betandwin po 4,25 - byl to przez caly dzien wyraznie wyzszy kurs niz dawali inni. Moze nawet na tyle wyzszy, zeby skusic sie na zagranie tak popularnej ligi ktora bucki powinni oceniac prawie tak samo.

Wojtek

Do góry
#343951 - 17/05/2005 12:52 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Gato Offline
addict

Meldunek: 04/05/2003
Postów: 509
Skąd: Łódź
Quote:

Dobry typer trafia wybrane spotkania takim procentem, aby mieć z tego zysk. Najlepiej jeśli ten procent jest jak najbliższy 100% .




No nie ma to jak złudzenia . Pokaż mi choć 1 gościa, który w przeciągu 3 lat miał skuteczność "tylko" 80% po średnim kursie "zaledwie" 1,5. Jak mi pokażesz i udowodnisz to postawię Ci beczkę piwa. A narazie muszę to skomentować tylko w jeden sposób : BREDNIE. Zgodzę się natomiast z pierwszym zdaniem.

Do góry
#343952 - 17/05/2005 12:58 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Witam
------
Tak ja doskonale to rozumię, Typer wybiera i wie czego chce tak to prawda. Ale Typer może coś wybrać z tej mojej dziesiątki jako warte grania.. Chyba ,że jest do niczego !





To pewnie zalezy od tego jak kto gra ale wg mnie typowanie wynikow jest bez sensu - chodzi o znalezienie takiego kursu u jakiegos bucka ktory wyraznie odstaje od sredniej i wtedy o ocene czy ten buck sie pomylil wystawiajac taki kurs czy nie. Jesli uznamy, ze dal za duzo nawet po uwzglednieniu marzy to gramy. A w meczach ktore podales wg mnie bedzie trudno znalezc "odstajacy" kurs.

Wojtek

Do góry
#343953 - 17/05/2005 13:15 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5682
Quote:

Quote:

Dobry typer trafia wybrane spotkania takim procentem, aby mieć z tego zysk. Najlepiej jeśli ten procent jest jak najbliższy 100% .




No nie ma to jak złudzenia . Pokaż mi choć 1 gościa, który w przeciągu 3 lat miał skuteczność "tylko" 80% po średnim kursie "zaledwie" 1,5. Jak mi pokażesz i udowodnisz to postawię Ci beczkę piwa. A narazie muszę to skomentować tylko w jeden sposób : BREDNIE. Zgodzę się natomiast z pierwszym zdaniem.



No cóż. Przedstawiłem idee doskonałego typera .
A jak wiadomo takich typerów nie ma. Ale każdy typer powinnien dążyć do tego aby mieć taką skuteczność choć raczej nigdy jej nie osiągnie .
Ale jeśli ktoś ma taką skuteczność że nie ma zysków ze swojej gry to powinien dać sobie z tym spokój.

Do góry
#343954 - 17/05/2005 13:19 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Ares96. Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 937
Quote:

Czasem przez tydzień, a nawet przez kilka miesięcy może nie znaleźć dobrego meczu.






Do góry
#343955 - 17/05/2005 13:48 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Quote:

Czasem przez tydzień, a nawet przez kilka miesięcy może nie znaleźć dobrego meczu.










no, Igorku, Twoja wizja super systemu "z 1000 do kilkudziesieciu w 1 rok" zaczyna sie sypac,
ale wierze ze jako genialny teoretyk przynajmniej na papierze osiagniesz sukces
nie zrozum mnie zle nie jestem typem osoby ktora komus zle zyczy ale jak Cie czytam to stwierdzam ze nie masz wiekszych szans z prostej przyczyny...
rozpedziles sie i przeoczyles jeden dosc istotny etap gry, a w zasadzie dwa lub trzy - mianowicie doswiadczenie i wiedza, a na dokladke duza ilosc pokory, doswiadczenie dopiero zdobywasz, a wiedzy nie masz zbyt glebokiej co udowodniles w temacie Liga Hiszpanska w dniu wczorajszym,
niby "drobiazg" ale szalenie istotny przy Twoim toku rozumowania, nie chce powiedziec ze nie posiadasz wiedzy chce powiedziec ze masz ja zbyt pobiezną, tematy traktujesz powierzchownie i jestes zbyt pewny swoich osadow (np.:Parma zdobedzie puchar UEFA -> wiele razy to powtarzales), a to pierwszy gwozdz zeby sie wyslizgac
jeszcze raz, nie zycze Ci zle, wrecz przeciwnie ale czas na zmiane postawy bo z obecna dalej niz do bankruta nie zajdziesz

Biszop

Do góry
#343956 - 17/05/2005 14:00 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
seba stop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2005
Postów: 8105
no i tu BISZOP popieram jak nic popieram az mnie dziwi
taka zgodnosc w naszych osadach ......... hahahha
pozdro BISZop i IGOR

Do góry
#343957 - 17/05/2005 14:25 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5682
Moja wizja super systemu ma się bardzo dobrze. To co w tym temacie przedstawiłem to rzeczywiście jest pobieżna teoria i nie ma ona nic wspólnego z moim systemem.
Na papierze już osiągnąłem sukces. W realnym graniu za pieniądze też. Cały czas testuje mój system i cały czas przynosi mi on dochód. Na razie niewielki bo jest on ciągle jeszcze w fazie testów, a gdy testuje to za małe stawki. To już jest faza końcowa testów i niebawem (pod koniec wakacji) zaczynam grać moim systemem.
Quote:


rozpedziles sie i przeoczyles jeden dosc istotny etap gry, a w zasadzie dwa lub trzy - mianowicie doswiadczenie i wiedza, a na dokladke duza ilosc pokory, doswiadczenie dopiero zdobywasz, a wiedzy nie masz zbyt glebokiej co udowodniles w temacie Liga Hiszpanska w dniu wczorajszym




Mecze ligi hiszpańskiej lubię oglądać, ale nie grać. Mówisz że pokory mi brakuje? Mylisz się. Lubię to forum i częstu tu wchodzę tylko po to żeby się trochę wyżyć . Często ale nie zawsze. W życiu codziennym poza forum jestem pokorny .
Quote:


i jestes zbyt pewny swoich osadow (np.:Parma zdobedzie puchar UEFA -> wiele razy to powtarzales)




To prawda, ale ani razu nie zagrałem meczu Parmy .
Miło że zauważyłeś moje posty dotyczące tej drużyny .
Quote:


jeszcze raz, nie zycze Ci zle, wrecz przeciwnie



Dzięki. Ja Tobie też życzę jak największych sukcesów.
Dzięki że mi napisałeś w jaki sposób mnie widzisz bo człowiek sam siebie nigdy nie dostrzega w taki sam sposób w jaki inni go widzą.
To bardzo cenne uwagi dla mnie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Do góry
#343958 - 17/05/2005 14:36 Re: Dysponując pewnym kapitełem jak go rozłożyc aby nie przegrać ?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
widzisz, znow wracamy do punktu wyjscia calej dysputy, piszesz ze Parma wygra, a za chwile wychodzi ze tego wcale nie zagrales, wiec co ma poprzec Twoje zdanie na temat tego meczu??
w tkwi problem z Toba, dodatkowo sam piszesz ze przychodzisz tutaj sie wyzyc ja zeby sie wyzyc ide na silownie, basen albo najczesciej pograc w pilke...wyzyc zreszta jest zlym slowem, ja poprostu ide sie wybiegac zeby czuc to pozytywne zmeczenie, a tutaj jestem po to zeby skorzystac z wiedzy innych i czasem samu cos wniesc do dyskusji.
jestes podobny do Ministerstwa Finansow, maja pomysl zeby załatac dziure budzetowa ale jeszcze nikt tego "pomyslu" na oczy nie widzial nie wspominam o jego realizacji...

Biszop

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, rymoholik, forty, ANZELMO, Fantômas 44, VVega, akagi, szuwi1), 3172 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583778 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07