Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#34999 - 22/01/2002 00:57 wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Witam Wszystkich,

W związku z niekończącymi się pytaniami dotyczącymi wypełnienia formularza wpłaty, podaję poniżej dane które muszą się znaleźć na niezwykle oficjalnym druku bankowym podczas dokonywania depozytu w banku, na poczcie, w ekspozyturze w małej miejscowości, jednym słowem wszędzie. Przykład ten jest dla wpłaty na konto Expekt w Kredyt Banku, ale z powodzeniem może słuzyć dla innych wpłat, do innych bukmacherów lub podobnych instytucji, podstępnie wydzierających ciężko zapracowaną krwawicę

==================================================
Nazwa Odbiorcy:

IClear Ltd
==================================================
Numer Rachunku Odbiorcy:

Kredyt Bank Polska

15001777-121770057330
==================================================
Tytułem:

Tutaj proszę wpisać numer referencyjny, Imię i Nazwisko oraz podać cel wpłaty: ŚWIADCZENIE USŁUG BUKMACHERSKICH
==================================================

Zastosowanie się do powyższej rady, powinno zapewnić bezproblemową transakcję, a tym samym zaoszczędzić nerwy i skierować je na walkę z wielkim wrogiem- czyli bukmacherem, któremu powierzone zostały własne pieniądze, celem odniesienia sukcesu w walce z ww. :zobacz:

Bardzo proszę o nie umieszczanie pytań w tym temacie, jedynie jeżeli spadnie na sam dół tematów Forum, proszę o jego wyciągnięcie. Pozwoli to nowym użytkownikom Mecz.pl, na łatwą lokalizację, a tym samym udzielenie Im odpowiedzi na to proste z pozoru, a jednak stwarzające tyle problemów pytanie

Pozdrawiam z i iwo:

bogge

[ 24-01-2002: Wiadomość edytowana przez: bogge ]

Do góry
Bonus: Unibet
#35000 - 08/02/2002 12:07 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Dawid Offline
old hand

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 709
Skąd: Warszawa
Chyba jednej 7 brak w początkowym członie konta

Dzięki, już poprawione

Do góry
#35001 - 08/02/2002 15:06 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Wzor wplaty? Nie wiem jak jest w innych miastach ale u mnie transakcja w KB jest dokonywana slownie. A potwierdzenie wplaty mam po uiszczeniu wplaty w okienku. Co do tytulu wplaty zycze powodzenia tym co mowia Uslugi Bukmacherskie. Ciekawe jak dlugo z takim tytulem Wam je beda przyjmowac U mnie w Legnicy gdy Pani slyszy to slowa wola Naczelniczke i wygania do innego banku, kwitujac ze z takim tytulem wplaty nie przyjmie. (wplacalem do innego buka - nie Expektu ale konto tez w KB)

Do góry
#35002 - 08/02/2002 15:21 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Wzor wplaty? Nie wiem jak jest w innych miastach ale u mnie transakcja w KB jest dokonywana slownie. A potwierdzenie wplaty mam po uiszczeniu wplaty w okienku. Co do tytulu wplaty zycze powodzenia tym co mowia Uslugi Bukmacherskie. Ciekawe jak dlugo z takim tytulem Wam je beda przyjmowac U mnie w Legnicy gdy Pani slyszy to slowa wola Naczelniczke i wygania do innego banku, kwitujac ze z takim tytulem wplaty nie przyjmie. (wplacalem do innego buka - nie Expektu ale konto tez w KB)[/qb][/QUOTE]

Cześć Szakal,


<b>Świadczenie usług bukmacherskich</b> jest koniecznym i wymaganym przez centralę Narodowego Banku Polskiego, oznaczeniem wpłaty dokonywanej na konto firmy bukmacherskiej, w tym przypadku Expekt. I tylko takie sformułowanie powinno się tam znaleźć. Jest to oficjalne stanowisko zarówno NBP, jak i Kredyt Banku oraz Expekt.com.Ltd Taką samą informację znajdziesz na stronie Internetowej, po zalogowaniu się i kliknięciu w konto. Dlatego proszę o tylko i wyłacznie taką adnotację w tytule wpłaty.


Pozdrawiam

bogge

Do góry
#35003 - 09/02/2002 01:01 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Cześć Booge.
Super by było jakbyś napisał jeszcze wszystko o wypłacie z expekt. Jak dokonać wypłaty ,ile dni idzie kasa ,jaki Swift banku itp. I od ilu zł nie ma prowizji. Oczywiście jeżeli możesz.
Maciek

Do góry
#35004 - 09/02/2002 01:14 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Bogge prosze bardzo wplacalem kase do konkurencji (wiesz o kogo chodzi) I pani mnie sie pyta tytul wplaty, bylem juz uprzedzony przez kumpla zeby nie wymieniac slowa bukmacher. Wiec podalem Oplata czlonkowska - Nie pytali sie za co... Wiec ok Potem juz moj kolega napalil sie do gry i poszedl do banku powiedzial ze kasa jest na uzuplenienie konta bukmacherskiego. Pani otworzyla STatystyka Prawa Dewizowego szukala czy taka wplata moze byc dokonana. Nie przyjeli mu wplaty - otoz polskie prawo dewizowe nie reguluje stosunku do grania online u buka. Konto XXXXX znajduje sie na czrnej liscie w lEGNICY W PLACOWCE kREDYT BANKU - o czym sie juz przekonal nasz forumowicz Adolfik z Legnicy, kiedy to odmowiono mu przyjecia wplaty do tego banku!!!

Wracajac do banku Conrad zadal kiedys pytanie gdzie najszybciej realizuje sie czek. Nie wiem gdzie jest temat ale juz mowilem gdzie oddaje czeki do ralizacji (WBK). Odnosnie chcialem napomknac ze oplata za oddanie czeku do realizacji wynosi juz nie 10 zł lecz 25 zł!!!

Do góry
#35005 - 09/02/2002 14:28 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Bogge prosze bardzo wplacalem kase do konkurencji (wiesz o kogo chodzi) I pani mnie sie pyta tytul wplaty, bylem juz uprzedzony przez kumpla zeby nie wymieniac slowa bukmacher. Wiec podalem Oplata czlonkowska - Nie pytali sie za co... Wiec ok Potem juz moj kolega napalil sie do gry i poszedl do banku powiedzial ze kasa jest na uzuplenienie konta bukmacherskiego. Pani otworzyla STatystyka Prawa Dewizowego szukala czy taka wplata moze byc dokonana. Nie przyjeli mu wplaty - otoz polskie prawo dewizowe nie reguluje stosunku do grania online u buka. Konto XXXXX znajduje sie na czrnej liscie w lEGNICY W PLACOWCE kREDYT BANKU - o czym sie juz przekonal nasz forumowicz Adolfik z Legnicy, kiedy to odmowiono mu przyjecia wplaty do tego banku!!!

Wracajac do banku Conrad zadal kiedys pytanie gdzie najszybciej realizuje sie czek. Nie wiem gdzie jest temat ale juz mowilem gdzie oddaje czeki do ralizacji (WBK). Odnosnie chcialem napomknac ze oplata za oddanie czeku do realizacji wynosi juz nie 10 zł lecz 25 zł!!![/qb][/QUOTE]

Witam Szakala,


Centrala banku w Warszawie, skierowała oficjalną notę do banku w Legnicy NAKAZUJĄCĄ przyjmowanie wpłat od klientów na konto IClear Ltd (expekt.com) od wszystkich klientów pragnących wpłacić swoje pieniądze. W polu tytułem MUSI być wpisane zdanie "Świadczenie usług bukmacherskich".

Jeżeli w dalszym ciągu nie stosują się do tych zaleceń w Legnicy, to tylko dowód na to iż mają głeboko w ..... polecenia swoich zwierzchników (Przepraszam za wielokropki, ale już się nieco zdenerwowałem).

Panowie....Jak to jest możliwe że w jednym banku można dokonać wpłaty, w innym nie...To kolejny dowód na porządek i fantastycznie działająca infrastrukturę informacji (dezinformacji) w bankach. No tak, ale przecież teraz sa komputery, faksy, telefony komórkowe, Internet....Tylko chyba jakoś w bankach o tym zapominają. (Stosują znaki dymne??)


Pozdrawiam z


zdegustowany bogge

Do góry
#35006 - 09/02/2002 14:52 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Cześć Booge.
Super by było jakbyś napisał jeszcze wszystko o wypłacie z expekt. Jak dokonać wypłaty ,ile dni idzie kasa ,jaki Swift banku itp. I od ilu zł nie ma prowizji. Oczywiście jeżeli możesz.
Maciek[/qb][/QUOTE]

Cześć Maciek,


Aby dokonać wypłaty ze swojego konta gracza, należy:

Zalogować się do swojego konta gracza.

Kliknać w <b>konto</b>

Kliknąć w <b>wypłata</b>

Następnie wypełnić wszystkie pola znajdujące się na stronie na której jesteście, czyli:

1. Nazwa banku (Np. Kredyt Bank)

2. Adres banku w którym posiadacie konto

3. Wybrać kraj (Powinna automatycznie być Polska, o ile taki kraj wybraliście podczas rejestracji)

4. Wpisac dokładnie numer konta Waszego rachunku.

5. Wpisać kod SWIFT Waszego banku (Np. dla banku BPH, kod SWIFT to: BPHKPLPK)

6. Wpisać sumę jaką chcecie aby była Wam wypłacona

7. Kliknąć "dalej" i dokładnie sprawdzić czy wszystkie dane zgadzają się z tymi, które wpisaliście do formularza wypłaty.

8. Potwierdzić klikając w "ok"

To wszystko!


Odpowiedzi na Twoje pytania Maćku:

Pieniądze zostają przesłane w ciągu mniej więcej 5 dni. Jeżeli wszystkie dane się zgadzają, jest wpisany poprawnie kod SWIFT, to jeżeli zgłosisz chęć wypłaty w Poniedziałek o np. 9:00, to na pewno w Czwartek-Piątek Twoje pieniądze powinny byc na koncie. Najdłużej operacja może potrwać około tygodnia, wynika to również z przepisów bankowych, mówiących o tym iż wszelkie wpłaty muszą "zagościć" jeden dzień na koncie w banku, zanim mogą być umieszczone na koncie klienta.

Informacje na temat tego jaki kod SWIFT posiada Twój bank, uzyskasz w jego placówce.

Nie ma prowizji od wypłat dla Polskich klientów, gdyż Expekt.com posiada konto w Polsce. Obojętnie czy wypłacisz 100 czy 10.000 PLN, nie zapłacisz od tej operacji prowizji, koszty tej operacji pokrywa Expekt.com

Mam nadzieję że teraz jest wszystko jasne i teraz będą tylko wypłaty

Pozdrawiam


bogge

Do góry
#35007 - 09/02/2002 15:20 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
bogge nie wiem czy slyszales - ale w Legnicy w KB jest teraz afera. Prezes banku (juz byly) wyprowadzili wspolnie z zaprzyjaznionym ksiedzem! (ukrywa sie obecnie we Wloszech) ponad 110 mln PLN! Co wiecej wspoudzialowcem banku jest wielka grupa bankowa (zapomnialm nazwy - wczoraj w wiadomosciach bylo o niej) z ktorej rowniez wyprowadzono wielkie pieniadze ponad 700 mln $!!!

Do góry
#35008 - 09/02/2002 16:07 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Nie wiem dlaczego, ale juz drugi raz pieniadze przlewane na konto Expektu wracja spowrotem na moje. Dodam że kożystam z mBanku (jak tak dalej bedzie to sie to napewno zmieni)

<U>Oto wycinek z przelwu</U>

Rachunek odbiorcy

15001777-121770057330

Tytuł przelewu

OPŁATA ZA USŁUGI INTERNETOWE - DEPOZYT U BUKMACHERA

Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy

ICLEAR LTD.

Adres odbiorcy (ulica)

(puste)

Rezta to moje dane

Niby wszystko jest w porządku a kasa cały czas wraca, mimo zapewnien ze bedzie wysłana.

Komuś w ogóle udało się wysłać coś przez mBank?

Do góry
#35009 - 09/02/2002 16:30 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Yogi,


Kwestia formalna:

1. Nie wpisałeś "Świadczenie usług bukmacherskich"

2. Nie podałeś adresu odbiorcy i tutaj też może się "wspaniały mBank" doczepić (adres odbiorcy widnieje chociażby na stronie Internetowej Expekt.com, po kliknięciu w "o firmie"


Udaje się ludziom wpłacać poprzez mBank, wiem o tym gdyż widzę to w potwierdzeniach z banku. Bardzo ważnym jest aby podać dokładne dane tak jak to widnieje na formularzu wpłaty. Prześlij im mail, dlaczego Twoja wpłata nie jest zrealizowana, dowiesz sie od nich z jakiego powodu i dzieki temu uzyskasz odpowiedź na to pytanie.


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#35010 - 09/02/2002 17:25 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Dzięki Bogee.
Wiem że moje pytania czasem były głupie i mogły cię denerwować ale teraz wiem już wszystko.

Maciek

Do góry
#35011 - 09/02/2002 18:20 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
YOGI to do Twojej wiadomości:

Wydaje mi się, że do tej pory nie udało Ci się trafić na kompetentną osobę realizującą w mBanku dotychczasowe Twoje przelewy na IClear Ltd. U mnie wszystko jest OK, gdyż swego czasu zadzwoniła do mnie pani z mBanku i po dłuższej rozmowie tyczącej się przelewu na rachunek IClear Ltd. w KB wyjaśniła mi jak powinno się wszystko odbywać aby było OK.
Gdzieś już z resztą pisałem o tym, że po dokaonaniu przelewu z mBanku na rachunek beneficjenta (którym w tym przypadku jest nierezydent) w Kredyt Banku przesyłam fax do mBanku z oświadczeniem, informującym że kwotę przekazywanych przeze mnie środków przekazuje jako wydatek nie dotyczący działalności gospodarczej (musisz to wyraźnie dopisać). Jest to niezbędne aby Twoj rodzimy bank dokonał kontroli dewizowej. Ja osobiście (w końcu mam wyższe wykształcenie po linii bankowości) wysyłam im następującą treść fax`u:

OŚWIADCZENIE:
Zważywszy , iż zgodnie z Art. 2 ust. 10 B. Ustawy z dn. 18.12.1998 r. Prawo
Dewizowe ( Dz.U. nr 160 poz. 1063 ) płatności krajowymi środkami płatniczymi, bądź
przeniesienie własności takich środków albo przeniesienie prawa majątkowego oraz przejęcie lub przystąpienie do długu , których przedmiotem świadczenia są krajowe
środki płatnicze , o ile mają miejsce w stosunkach między rezydentem i nierezydentem
stanowią obrót dewizowy oraz mając na względzie obowiązki nałożone na rezydentów
oraz nierezydentów uczestniczących w obrocie dewizowym oraz banki w tym obrocie
pośredniczące , w celu usprawnienia wykonywania funkcji kontroli dewizowej ,oświadczam, iż zobowiązuję się do informowania Banku o każdym przypadku dokonywania płatności stanowiących obrót dewizowy w rozumieniu Art. 2 ust. 10 B.


po czym dodaje:

Jednocześnie oświadczam , iż niedopełnienie przeze mnie obowiązku o którym mowa
wyżej powoduje zwolnienie Banku z odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z niewykonywania płatności przez Bank wierzyciela , bądź też z opóźnienia powstałego w wykonywaniu tej płatności.


ponizej dodaje jeszcze tekst informujący o:

dnu transakcji, kwocie transakcji, na rzecz kogo jest dokonywana wpłata (IClear Ltd.) z końcowym tekstem nie dotyczy działalności gospodarczej. (ten ostatni zapis jest najważniejszy!!!)

Oczywiście zamieszczam (tak jak na poważnym piśmie) misjscowość, date, własny podpis (czyli klienta) i wszystko musi grać! Nie ma mocnych, aby ponownie miał miejsce zwrot na Twoje konto osobiste.
Dodam jeszcze, że ja dokonując przelewu z mBanku w rubryce "Adres odbiorcy" wpisuje jedynie MALTA bez dokładneko adresu oraz w "Tytule przelewu" opłata za usługi internetowe, bez żadnych informacji na temat że jest to bukmacher. (Po prostu wydaje mi się że może komuś się to niepodobać i nie zamieszczam tego typu informacji).
Życzę w końcu udanej transakcji przelewu.
Pozdrawiam.
Vicente

Do góry
#35012 - 09/02/2002 18:31 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
markii Offline
old hand

Meldunek: 30/04/2001
Postów: 770
Skąd: Szczecin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb] Co wiecej wspoudzialowcem banku jest wielka grupa bankowa (zapomnialm nazwy - wczoraj w wiadomosciach bylo o niej) z ktorej rowniez wyprowadzono wielkie pieniadze ponad 700 mln $!!![/qb][/QUOTE]

Chodzi o AIB (Allied Irish Banks) - właściciela kilku polskich banków m.in BZ WBK i KB (swoja droga o ile mi wiadomo KB ma byc przejęty przez Commercial Union)

---

Co do wpłat na konto Expekta - spróbójcie w Banku Zachodnim WBK - wpłacałem tam ja i kilku moich kolegów i NIGDY nie było żadnych problemów.

Do góry
#35013 - 11/02/2002 12:35 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
kwasek Offline
member

Meldunek: 23/01/2002
Postów: 147
Skąd: Rzeszów
BOGGE.
Sprawdź czy podałeś dobry kod SWIFT dla BPH,
według mnie ten kod to:BPHKPLPK
Jeszcze jedno w polu adres wpisuje adres banku czy swoje dane.Robię pierwszą wypłatę i nie chcę popęłnić błędu. Dzięki za odpowiedź.
Cześć.

Do góry
#35014 - 11/02/2002 12:43 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kwasek:
[qb]BOGGE.
Sprawdź czy podałeś dobry kod SWIFT dla BPH,
według mnie ten kod to:BPHKPLPK
Jeszcze jedno w polu adres wpisuje adres banku czy swoje dane.Robię pierwszą wypłatę i nie chcę popęłnić błędu. Dzięki za odpowiedź.
Cześć.[/qb][/QUOTE]

Cześć Kwasek,

Faktycznie, pominąłem jedna litere. Dzięki
Co do adresu, to tak jak napisałem- wpisujesz adres banku. Twój adres jest podany podczas rejestracji więc tutaj potrzebny jest tylko adres Twojego banku.


Pozdrawiam

bogge

Do góry
#35015 - 11/02/2002 12:50 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
kwasek Offline
member

Meldunek: 23/01/2002
Postów: 147
Skąd: Rzeszów
Bogge.
Dzięki za potwierdzenie i jeszcze raz potwierdź czy w polu numer konta wpisuję tylko i wyłącznie numer konta bez jego nazwy i posiadacza.
Pozdrawiam.

Do góry
#35016 - 11/02/2002 13:16 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kwasek:
[qb]Bogge.
Dzięki za potwierdzenie i jeszcze raz potwierdź czy w polu numer konta wpisuję tylko i wyłącznie numer konta bez jego nazwy i posiadacza.
Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]

TYLKO.

Do góry
#35017 - 11/02/2002 20:00 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vicente:
[QB]YOGI to do Twojej wiadomości:
[/QUOTE]

Dzięki Vincente z info, na pewno z tego skorzystam.

Do góry
#35018 - 12/02/2002 00:56 Re: wzór wpłaty na konto expekt w kredyt banku.
Anonymous
Unregistered


Pytanie.
Posiadam konto w banku Inteligo i oczywiście karte Electron.Czy ja bezposrednio przez strone Expektu tam gdzie podane sa przykladowe karty Mastercard iVISA moge tą kartą płacić za usługi bukmacherskie?Czy już ktoś płacił tą kartą w internecie?
POZDROWIENIA

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, akagi, latajaca_holenderka), 3714 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582202 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25