Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3716787 - 23/02/2010 17:32 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
a ja uwazam zupelnie inaczej wink

Madzia jest jedna z najlepszych zawodniczek swiata i moja ulubienica smile ale nie zmienia to faktu ze potrafi zje.bac sztafete jak malo kto !!!

Niemki sa mocne i szkoda ryzykowac bo Madzia nawet z dobieraniami potrafi biegac kolka a wtedy mozna pomarzyc o medalu przy czysto strzelajacych Rosjankach i Francuzkach

Do góry
Bonus: Unibet
#3716791 - 23/02/2010 17:36 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Inzaghi78]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
moze i masz racje, ale ja tam uwazam ze Madzia nawet 2 kolka robiac przybieglaby szybciej niz Glagow-Beck... no chyba ze dobieralaby kazdy pocisk po 30 sekund... choc sadze ze gdyby ja puscic na drugiej zmianie to spokojnie by presje wytrzymala...

tak czy siak

Francja 1-3 1.55
Niemcy - Szwecja 1 1.3
Ukraina - Chiny 1 1.45

idzie grubo boks

Do góry
#3716834 - 23/02/2010 18:47 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Niemki bez Neuner, albo uprawiaja gierki : )

KLIK - link

Niemki V 2.25 (betway) - albo one albo Francuzki.. ja w rosjanki dzis nie wierze : )

Do góry
#3716991 - 23/02/2010 20:41 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Nie wygląda na to by Rosjanki mogły biegać jakieś kółka, Sleptsova, Bogaliy, Medvedtseva i Zaitseva - skład równy, nie widzę opcji by któraś mogła zawalić, może i biegowo bez fajerwerków, ale powinno wystarczyć do zwycięstwa.

Niemki no cóż... Neuner jest najlepszą Niemiecką biathlonistką, mogłaby biegowo zrobić tą różnice, nic po jej dotychczasowych startach w Vancouver nie wskazywało by mogła zawalić, jest w dobrej formie strzeleckiej, a Beck, no cóż, wiadomo że nie zawali ale nic nie zyskają wystawiając ją, rozumiem że niekiedy lepiej postawić na słabszą ale stabilną zawodniczkę, jednak Niemki moim zdaniem nie są tak mocne by miały prawo takie manewry przeprowadzać, mają taką przewagę nad innymi?! oczywiście że nie... mimo wszystko osłabili się tym.

Francuzki są przewidywane do stanięcia na najniższym stopniu podium, Brunet bardzo silny punkt, Becaert doświadczona, indywidualnie nie zachwyca (choć i nie zawodzi tak jak choćby słabsze Szwedki), jednak w biegach sztafetowych bardzo solidny punkt, jednak w jej przypadku na pewno coś dobierać będzie musiała. Dorin na strzelnicy wydaje się mocna, jednak biegowo zdecydowanie najsłabsza spośród Francuzek. Bailly sporo się napudłowała w Vancouver, biegowo mocna.

Szwedki - Hogberg???? na co ją stać niewiadomo, Nilsson strzelecko bardzo nierówna, do tego Olofsson i Jonsson nie tak mocne jak w Pucharze Świata. Trudno powiedzieć na co je stać.

Norwegia - wiadomo Eikeland i Rogstad odstają od pozostałych koleżanek.

Ukrainki - dużo biegowo nie tracą do najlepszych, jedynie Khvostenko odstaje pod tym względem, na rundy karne, problemy na strzelnicy nie ma co liczyć z ich strony

Białorusinki to przede wszystkim bardzo dobre strzelecko biathlonistki, poniżej pewnego poziomu nie zejdą

Polki stać dzisiaj na walkę o czołowe pozycje, martwić się można tylko o stójkę Gwizdoń i Nowakowskiej.

Słowenki z Gregorin na ostatniej zmianie też niebezpieczne, strzelecko Brankovic ostaje nieco

Rumunia, Kazachstan - nie widzę szans by podjęły walke z którąkolwiek z wymienionych wyżej ekip.

Włoszki bardzo słabe biegowo w startach indywidualnych

Czeszki to poziom Włoszek, albo i niżej, nieco lepiej biegają ale strzelecko może być słabo

Słowaczki po dwóch zmianach mogą być wysoko, jednak skończą pewnie koło Włoszek jak nie niżej

Chinki - biegowo niczym się nie wyróżniły, a strzelecko w Vancouver oczywiście nieciekawie


prawda jest taka że wydarzyć się może dzisiaj wszystko, nie ma na tych trasach dużych różnic, więc jednak trzeba grać przeciw Chinkom i innym ekipom które na strzelnicy nie są pewne.
Polki miejsce w dziesiątce obowiązek, jak nie w ósemce, jeśli wytrzymają psychicznie to 5-6 miejsce jak najbardziej realne

Do góry
#3717036 - 23/02/2010 21:06 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: bombel]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
dobra ostatni post cos wnosacy to AG, pozniej niech ktos wykasuje bo sie robi qquasi...


AG odniose sie nieco do Twojego postu... jak dla mnie masz racje w 95 procentach... bo wydaje mi sie ze ciut lekcewazysz Francuzki... przy ich predkosci/celnosci na strzelnicy to one wyrastaja na jednego z glownych faworytow do zlota... Dorin? najslabsza biegowo, lecz w sprincie swym biegiem rozlozyla wszystkie Rosjanki grin to samo Brunet - na 6 km to one nigdzie nie straca, tym bardziej ze obie stac na 10/10... Becaert? i to jest zagadka - lecz jej doswiadczenie powinno wystarczyc by nie zawiesc... a na ostatniej zmianie jest Sandrine - jej forma idzie ostro w gore boks

Do góry
#3717052 - 23/02/2010 21:23 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Boubson mimo wszystko bylbym daleki od porownywania czasow biegow w sprincie Rosjanek i Dorin bo wiadomo co tam sie dzialo wtedy !!

Powiem wiecej Dorin nie jest lepsza biegowo od zadnej z Rosjanek i nawet gdyby dzis znow wyszly jakies jaja to i tak to nie zmieni tego faktu smile

Czy Kuzmina jest lepsza biegaczka od Madzi ??? NIE ale w sprincie biegowo wygrala ...

Do góry
#3717060 - 23/02/2010 21:35 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Inzaghi78]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
a ja bede sie dalej upieral ze numer 10 w sprincie (Dorin) i numer 15 w sprincie (Sleptsova) mialy warunki dosc podobne... a mimo to Ruska w biegu dostala 37 sekund...

Ruskie sa slabiutkie biegowo i strzelnica moze im nic nie dac ... Niemki??? cos mi tu prestaje pasowac... Beck mocna biegowo nie jest, Hauswald nie wiadomo co zrobi, tym bardziej Ruda moze nie wytrzymac... najmocniejszym punktem wydaje sie Henkel, ale zobaczymy...

Do góry
#3717068 - 23/02/2010 21:38 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Inzaghi78]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Polska - Bialorus @2.70 shocked

Bialorusinki bardzo solidne to fakt a nasze zalezy jak sie wyspia ale 2.70 na nasze gwiazdeczki to przesada ...

Obiecalem sobie ze nie zagram Polek bo moga byc rownie dobrze 10 albo moga zdobyc medal. Tak jak wczoraj nie mialem zludzen ze oprocz Adasia reszta to "nieloty " i wasaty szefu nie napompowal mnie nadzieja grin tak dzis wierze w dziewczyny bo wiem ze potrafia tylko zeby sie nie spiely ta pieprzona nagonka medialna mad

Do góry
#3717123 - 23/02/2010 22:19 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Inzaghi78]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
no właśnie oby nasze dziewczyny wytrzymały to pier*olone pompowanie balona...

Originally Posted By: Boubson
a ja bede sie dalej upieral ze numer 10 w sprincie (Dorin) i numer 15 w sprincie (Sleptsova) mialy warunki dosc podobne... a mimo to Ruska w biegu dostala 37 sekund...


nie no nie porównuj nawet umiejętności biegowych Sleptsovej i Dorin, tak w ogóle to róznica biegowa między nimi nie była aż tak duża http://docs.biathlonresults.com/0910/BT/SWRL/OG__/SWSP/BT_C77B_1.0.pdf
ten jeden czas o niczym nie świadczy, tutaj w sprintach zasadnicze znaczenie miało smarowanie nart, widać że Sleptsova z rundy na rundę odstawała...

Do góry
#3717268 - 23/02/2010 23:15 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: mln]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
tu nie chodzi mi o porownywanie umiejetnosci biegowych, lecz ... formy biegowej... bo wiadomo nie od dzis ze Sleptsova biegaczka jest zdecydowanie lepsza... lec ja twierdze ze Dorin osiagnie cas b.dobry - o ile nie zagubi sie na strzelnicy, bo to jest jedna z nielicnych zawodniczek ktore po pierwszym pudle kazdy nastepny strzal mierza ... 20 sekund. jak dla mnie Francuzki na podium sa dzisiaj pewniaczkami...

co do naszych - cholernie ciezko je cokolwiek ruszyc... moze z Chinkami? bo mimo wszystko (Madzia G.) na strzelnicy powinny nasze wypasc zdecydowanie lepiej, a tak jak juz ktos pisal dzis zdecyduje glownie srzelanie bo biegowo nie ma gdzie nadrabiac...

Do góry
#3717286 - 23/02/2010 23:23 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Nasi wczoraj wygladali na 3-8, skonczyli w srodku, na 6-ym.

Nasze dzis wygladaja na 3/4-10, skoncza pewnie w srodku, 6-7 miejsce byloby niezle i na pewno wybiloby co niektorym mysli, zeby na IO wysylac po 15 osob tongue

Do góry
#3717315 - 23/02/2010 23:42 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: Boubson
tu nie chodzi mi o porownywanie umiejetnosci biegowych, lecz ... formy biegowej... bo wiadomo nie od dzis ze Sleptsova biegaczka jest zdecydowanie lepsza... lec ja twierdze ze Dorin osiagnie cas b.dobry - o ile nie zagubi sie na strzelnicy, bo to jest jedna z nielicnych zawodniczek ktore po pierwszym pudle kazdy nastepny strzal mierza ... 20 sekund. jak dla mnie Francuzki na podium sa dzisiaj pewniaczkami...


forma biegowa tak...

- w biegu pościgowym na każdej rundzie Sleptsova lepsza od Dorin, średnio 10-15 sekund co łącznie dało prawie minutę na korzyść Rosjanki
- w niedzielnym biegu masowym na kazdej rundzie Sleptsova lepsza od Dorin, średnio 15 sekund, co dało łącznie minutę i 10 sekund na korzyść Rosjanki

sprint był pierwszy i tam smarowanie miało ogromne znaczenie, widać że Sleptsovej narty nie jechały, rozpoczęła pierwsze kółko wyśmienicie, a potem po prostu nie dało się. A Dorin świetnie trafiła i osiągnęła taki rezultat a nie inny.
Nijak ma się to do formy biegowej, dziś 30-40 sekund pod tym względem na korzyść Sleptsovej.

Do góry
#3717357 - 24/02/2010 00:11 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: onda]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Ide o zaklad, ze tydzien temu ekipa wynosila max. 15 osob i nie bylo w niej miejsca dla Nowakowskiej, Cyl, druzyny skoczkow czy nawet dziewczyn ze sztafety sprinterskiej.

Ale tak czy siak Polska liczy 40 mln, wbrew powszechnej opinii nie jest takim biednym krajem i to nie nasza rola jest grac ogony na ZIO w ilosci osob wysylanych do Vancouver.

Ale w tym temacie, tak jak w polityce nie dojdziemy do jakiejs zgody, wiec bez sensu go po raz koleny rozpoczynac...lepiej pogadac o typkach lub o ekipie TVP, bo tam w wiekszosci panuje zgoda w naszych pogladach grin

Swoja droga, zeby nie bylo OT, na papierze 2 miejsca na pudle zajete: Francja, Rosja (gold raczej w strone sbornej), a kto trzeci? Szwedki, Niemki i Ukrainki chyba maja najwieksze szanse z naciskiem na te ostatnie (ze wzgledu na strzelanie)...no i moze nasze czarnym koniem? A raczej kobylami? Chcialoby sie, ale tak realnie patrzac, to bedziemy walczyc z Norwezkami i Bialorusinkami o miejsca 6-8...chociaz te 6 ekip z miejsc 3-8 ...moze sie bardzo roznie potoczyc...nadzieja jest wink

Co do samych typkow...
z ziemniakow:

Ukraina-Chiny 1 1.45 - nie dosc, ze Azjatki zaopatrzyly sie w slaby koks, to jeszcze oko niezbyt celne...W biegu podobnie, ale na strzelnicy przepasc i zeby tak pozostalo do konca sztafety grin

Slowacja-Kanada 1 1.42 - niby nie powinno sie grac takich buraczkowatych ekip, ale bez jaj. Kuzmina swoje zrobi, reszta ma jakies 1,5 min. przewagi na 3 zmiany i biegaja ciut ciut lepiej. Trasy latwe, ale Kanadyjki i tak drepcza...zeby sie obylo bez wielu karnych rund u naszych sasiadek, to nie bedzie stresu...

w necie Ruskie V w okolicach 2.25 do zlapania...wg mnie warto.

I Zaby z Niemrami w okolicach 2.5...

Do góry
#3717386 - 24/02/2010 00:40 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Pawka]
Ojro Online   boks
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29750
Niestety dzisiaj nic nie postawie a widze fajne zdarzenia:

Slowenia - Wlochy @ 1,45 Betsafe 7/10
Chiny - Wlochy @ 1,4 Uni 4/10

Wiec w w/w typach gram przeciwko Wloszkom. Nie sadze zeby byly wysoko, wg mnie ogromnym sukcesem bedzie 6/7 lokata. Wydaje mi sie ze peffka jest typ pierwszy, dlatego stawka wieksza. Slowenki maja co najmniej dwie zawodniczki o niebo lepsze od Wloszek. Wloszki bedzie ratowac tylko bdb strzelanie.
Chinki w druzynie to ciekie przeciwniczki. Nie powiem, rowniez popelniaja bledy, ale w walce powinny dac rade.



Niemki WIN @ 2,25 Uni 5/10
Nie wierze w Rosjanki, a wydaje mi sie ze tylko one sa w stanie odegrac znaczaca role. Niemki powinny spokojnie wygrac, kurs wg mnie value i wg mnie Niemki na dzien dzisiejszy to jak Austria w skokach, jednak tutaj dochodzi faktor szczescia. Niemki maja swietne i doswiadczone biegaczki.


Underdogi:
Szwecja top3 @ 2,5
Bialorus top3 @ 7,5

Szwedki albo teraz albo nigdy, Jonsson moze zrehabilitowac sie, Olofsson rowniez ma cos do udowodnienia. 2 pozostale moga i przegrac wszytko i wygrac.
Bialorus - nieobliczalna druzyna, tak jak Ukrainki. Kurs swietny, a niespodzianka wg mnie jak najbardziej mozliwa. 'Tam gdzie dwoch sie bije...'

Polki - z duzej chmury, maly deszcz... wg mnie miejscee 5/6 bedzie sukcesem. Niemcy, Szwecja, bialorus, Rosja, Ukraina, Slowenia, Chinki i Polki - tak to widze - obym sie mylil...co do Polek.

Do góry
#3717396 - 24/02/2010 00:46 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Ojro]
Ojro Online   boks
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29750
Dodatek:

TOBET:

Race Specials (Germany, Russia, and France will all end on the podium.)

NO @ 1,57 8/10

Nie widze, baaa jestem przekonany ze takiego skladu na pudle dzisiaj nie bedzie. W szczegolnosci Francuzki mi tu nie pasuja i Rosjanki.
Zastanawiam sie czym sie buki kierowaly ze faworyzuja trojkolorowe.

Polska - Slowenia @ 2,75 3/10
Mysle ze warto sie przygladnac temu typowi.

Do góry
#3717421 - 24/02/2010 00:59 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Pawka]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
co do typu Slowacja - Kanada - calkowicie popieram, sam pisalem o tym na quasi, nie wiem czemu fortuna wyskoczyla z czyms takim - chociaz chyba wiem, chca utrzec nosa sasiadom stawiajac ich w takim pojedynku...


Do góry
#3717500 - 24/02/2010 01:35 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Boubson]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087

Do góry
#3717545 - 24/02/2010 01:58 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Kieras]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
to teraz kilka moich propozycji...

Polska - Włochy 1 1.30 tobet - nie ma o czym mówić, Polki dużo szybsze, do tego Włoszki tutaj strzelecko słabo

Słowenia - Włochy 1 1.47 bet24 - Słowenki to solidna sztafeta, prezentują się tu dużo lepiej od Włoszek

Białoruś - Chiny 1 1.62
bet24 - Chinki są bez formy, strzelecko praktycznie każda z nich może zawalić i jestem przekonany że pod względem dobieranych pocisków będą w ścisłej czołówce a i bez rund karnych się nie obędzie. Może i drużynowo Białorusinki nieco biegowo stracą ale na strzelnicy są tak dobre, jesli chodzi o dobieranie pocisków pewnie będą miały ich na koncie dzisiaj najmniej.

Ukraina - Chiny 1 1.45
bet24 - podobnie jak wyżej. Ukrainki może i pocisków trochę więcej będą dobierać, ale o rundach karnych nie ma mowy, biegowo nieco lepsze od Białorusinek, na Chinki powinno to wystarczyć

Polska - Czechy 1 1.30 betway/tobet. Dużo gorzej strzelają do tej pory a i biegowo wyglądają słabiej.

Słowenia - Czechy 1 1.50 Unibet. Słowenki są po prostu nieco lepsze, a do tego na ostatniej zmianie mają wielki atut - Gregorin...

Pałka - Hogberg 1 1.50 tobet. Niby Szwedka potrafi się skoncentrować na występy w sztafecie, ale bez przesady... w biegu indywidualnym biegowo dramat, do tego ze strzelaniem u niej też średnio. Wydaje się że Polka i biegowo i strzelecko jest po prostu obecnie lepsza.

z ciekawostek...

w tipsporcie na Polki z Chinkami 2.04 gdy choćby w bwinie spadło do 1.45
Polki 1-5 po 5.00 to też sporo
Norwegia - Polska 2 2.73 to też sporo przesadzony kurs. ja tego nie zagram, wole typki, które wyżej opisałem, ale taki kurs warto rozważyć, Eikeland i Rogstad prezentują tu się nawet słabiej od Gwizdoń.

Czechy - Słowacja 2 2.28 to także sporo za dużo. Tu wszystko rozchodzi się o młodą Słowaczkę Prekopovą o której za wiele niewiadomo. Halinarova nad Vitkovą może kilka sekund nadrobić, Kuzmina nad Rezlerovą sporo nadrobi, pytanie ile straci Prekopova do najsłabszej Czeszki Soukalovej, na ostatniej zmianie dobrze biagająca Gerekova lepiej prezentuje się dotychaczas od Vejnarovej. Ciekawy kurs...

Do góry
#3717662 - 24/02/2010 02:32 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: mln]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Wszyscy juz napisali wszystko wink A tak na powaznie fajnie ze ten dzial sie tak mocno rozwija i jest tyle opisowych analiz piwo
Chyba z Riva udamy sie na emeryture wink

Dzis juz tyle siedzialem nad tymi typami ze glowa mnie boli i nie mam juz zadnych pomyslow mad Problemem nie sa typy bo jest ich jak sami widzicie mnostwo ale teraz jak je polaczyc zeby cos zarobic ???

Singli ponizej 1.50 w zasadzie nie ma sensu grac bo biorac kursy po 1.30 to trzeba trafic 3 na 4 zeby byc na 0

Bwin sie juz na maxa wyglupia bo wogole nie pozwala grac zadnych dubli mad

Poza tym duzo pojedynkow sie powiela i ciezko to wszystko tak naprawde poskladac ...

Do góry
#3717688 - 24/02/2010 02:42 Re: Biathlon - 13-26.02 - Vancouver 2010 [Re: Kieras]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Być może Was zainteresuje (może będą zwroty, a może ich nie będzie)...
Otóż w dzisiejszej ofercie Doxxbet na sztafetę kobiet znajdują się przez pomyłkę dwa identyczne zakłady na parę Słowacja - Czechy.

Co istotne, zupełnie inaczej w tych dwóch zakładach rozkładają się kursy:

1) Słowacja - Czechy 2,00 - 1,72
2) Słowacja - Czechy 1,42 - 2,65

Oczywiście tylko jedna wycena może tutaj prawidłowo oddawać szanse, więc ja spróbowałem zagrać tę drugą. Zobaczymy co z tego będzie.

A tak poza tym zgadzam się z tym, co napisano powyżej. Szukam niezłych betów przeciwko Włoszkom czy Chinkom, uważam, że stabilnie i nieźle pobiegną Ukrainki i Białorusinki, liczę na słaby występ Norweżek i niewiele lepszy Szwedek. Jeśli chodzi o podium to jakoś nie czuję Rosjanek i (w nawiązaniu do powyższej dyskusji) uważam, że naprawdę co najwyżej średnio prezentują się tutaj biegowo, więc będę mocno kibicował Francuzkom. Co nie zmienia faktu, że trio Francja-Rosja-Niemcy (te ostatnie najbardziej) to jedna wielka niewiadoma...

Naszych bym nie przeceniał. Podbijanie bębenka medialnego zdecydowanie może zadziałać na dziewczyny jak najgorzej. Tylko w naszym kraju może się zdarzyć coś takiego, żeby na młode zawodniczki po jednym fenomenalnym występie wywrzeć medialnie taką presję, żeby nagle stały się bohaterkami reporterów i kandydatkami do medalu. Jak to się skończyło w przypadku skoczków - wszyscy wiemy. Jak się skończy dziś? Przeczucia mam podobne, ale typować nie chcę. Trzeba im mocno kibicować i liczyć na to, że uda się uniknąć dodatkowych rund karnych. W dzisiejszym biegu będzie dość stabilna grupa kilku ekip walcząca o miejsce tuż za podium, pozostaje mieć nadzieję, że nasze się do niej włączą. Ale przede wszystkim liczmy na to, że nauczone doświadczeniami tych igrzysk będą się nadal prawidłowo rozwijać i w Soczi będziemy sobie typować polski medal w kobiecej sztafecie...

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (kemp, Lukasz111, rafal08, igea23, VVega), 3467 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581809 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49