Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#3743588 - 09/03/2010 08:36 Re: Ku przestrodze [Re: Vader]
emarco Offline
journeyman

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 98
Originally Posted By: Vader

Guzik prawda... Znajdziesz banki, które nie bardzo wnikają w zarobki.
Kolega wziął kredyt na mieszkanie, miesięczna rata 900 pln. A jego "oficjalne" zarobki to 1085 PLN na rękę laugh
Nic tylko płakać, że szef kolejne 2k daje mu w kopercie przy wypłacie...


W takim razie w co wnikają ? Być może tak było ale czegoś o tym "koledze" nie wiesz.. Może miał bogatego żyranta ?
Vader na tym forum to gwiazdą nie jesteś grin

Do góry
Bonus: Unibet
#3743590 - 09/03/2010 08:36 Re: Ku przestrodze [Re: hunters]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Chciałem tylko pokazać jak zgubna może być ludzka świadomość (a może nieświadomość?!)
Wiele bym dał za poranek z myślą: "Jaki piękny dzień"
Mój wyglądał tak: "Co by dzisiaj zagrać..."
Chcę coś w życiu zmienić, chcę naprawić to co zepsułem, mocno wierzę że się uda.
Dziękuje za słowa na PW które dodały mi dużo wiary, bardzo mi to pomoże stanąć na nogi.

Choć nie jestem stary chce coś napisać grubymi literami:

Nie popełnij tego samego błędu co ja, gdy byłem młody, myśl zawsze dwa dni do przodu oraz pomyśl czasami o negatywnych skutkach swojej decyzji czy warto ja podejmować!
Tyle ode mnie.
Konta u buków zamykam ale mecz.pl zostanie smile

Pozdrawiam

Do góry
#3743628 - 09/03/2010 09:11 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: emarco
Originally Posted By: Vader

Guzik prawda... Znajdziesz banki, które nie bardzo wnikają w zarobki.
Kolega wziął kredyt na mieszkanie, miesięczna rata 900 pln. A jego "oficjalne" zarobki to 1085 PLN na rękę laugh
Nic tylko płakać, że szef kolejne 2k daje mu w kopercie przy wypłacie...


W takim razie w co wnikają ? Być może tak było ale czegoś o tym "koledze" nie wiesz.. Może miał bogatego żyranta ?
Vader na tym forum to gwiazdą nie jesteś grin


smirk
To jest forum dyskusjne... nie wiem czy wiesz. Gwiazdy to trzeba szukać w tabloidach itd. Chociaż gwiazd to tutaj jest pełno. Ja nie walcze o takie miano- spokojna Twoja rozczochrana.

A wiesz, że można dostać kredyt bez żyranta? laugh
Żeby nie pisać zbyt skomplikowanie (co byś zrozumiał...) to Ci powiem, że jest coś takiego grin
Nie spłacasz kredytu biorą (bank) Ci mieszkanie.

papa

Do góry
#3743630 - 09/03/2010 09:17 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Życzę Ci wytrwałości!
Z mojego punktu widzenia popełniasz błąd pisząc taki temat na tym właśnie forum. Są do tego odpowiedniejsze miejsca.

Twój problem nie skończył się w momencie powiedzenia "NIE" uzależnieniu i zamknięciu kont. Przyjdzie trudniejszy moment, negatywne emocje, przypadkowa kłótnia, coś nie pójdzie po twojej myśli i będziesz szukał gry.

Każdy kontakt, nawet niewielki - zobaczysz reklamę, mecz, wynik w TV - już zadziała na twoją niekorzyść. Także musisz się pilnować, być cały czas gotowości by w momencie zagrożenia mieć gdzie spier****ć.

Masz dziewczynę, jednak Ona długo twoich ekscesów nie zniesie. Powiedziałeś jej o całej sprawie - świetnie. Otwartość to podstawa przy wyjściu, jednak przez najbliższy rok bez gry będziesz momentami "nie sobą", a twoje zachowania mogą twoją partnerkę od Ciebie odrzucić.

Załóż sobie zeszycik. Kiedy będziesz miał ochotę gry, odnotuj to i dodatkowo zapisz jakie obecnie odczuwasz emocje.

Samemu nie dasz rady, szukaj siły w grupie. Spotykaj się z ludźmi z tym samym problemem, rozmawiaj i pisz nowy roździał w swoim życiu. Najlepszym wyjściem jest dołączenie do Anonimowych Hazardzistów, podjęcie terapii. Wymień się telefonem z osoba która ma taki sam problem, w momencie kryzysowym zadzwoń do niej.

I taka wskazówka na koniec. WYZWALACZE. Jeżeli wypijesz, coś przyćpasz, zaczniesz typować na sucho, będzie zaglądał na forum bukmacherskie - to wrócisz do gry podświadomie.

I nie łódź się że to właśnie Ciebie spotkało nieszczęście za jakie możesz uważać swoje przegrane pieniądze. Jestem pewny że >90% społeczności mecz.pl miało w życiu podobne akcje. Przegrywają wszyscy, zawsze można mówić o 1-2% ludzi którzy potrafią wygrywać. Rzecz jasna jest to mit, do tych góra 2% zaliczają się dokładnie Ci gracze, którzy zagrali parę razy - wyjęli zadowalającą kwotę i spier*****i.

Usuwaj się z mecz.pl / załóż bloga - wrzuć link w tym temacie i nigdy tu nie wracaj. Każdy, nawet najmniejszy kontakt z zakładami prędzej czy później spowoduje że wrócisz.

Do góry
#3743638 - 09/03/2010 09:33 Re: Ku przestrodze [Re: Vader]
emarco Offline
journeyman

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 98
Originally Posted By: Vader


A wiesz, że można dostać kredyt bez żyranta? laugh
Żeby nie pisać zbyt skomplikowanie (co byś zrozumiał...) to Ci powiem, że jest coś takiego grin
Nie spłacasz kredytu biorą (bank) Ci mieszkanie.

papa


Taaaa przy 1085 dochodzie i 900 racie ... papa papa
Tak samo bujasz jak autor tematu.

Do góry
#3743641 - 09/03/2010 09:49 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: emarco
Taaaa przy 1085 dochodzie i 900 racie ... papa papa
Tak samo bujasz jak autor tematu.


To, że Ty nie znasz się na życiu to nie moja wina.

Poczytaj, może zrozumiesz.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteka

papa

Autorowi tematu należy jedynie współczuć... duch

Do góry
#3743654 - 09/03/2010 10:15 re [Re: Vader]
Van23 Offline
newbie

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 28
Ciekaw jestem co myslales biorac kolejny kredyt? ze co nagle zaczniesz wygrywac? po twojej chaotycznej wypowiedzi w ktorej opisujesz w 1 poscie cala sytuacje ciezko cos wywnioskowac, moze tyle ze jestes bardzo slaby psychicznie i... sory jestes idiota dla mnie... Ja osobiscie raz w zyciu pozyczylem pieniadze na zaklady a bylo to dawno w czasach liceum... kwota 50zl, wtedy bylo to duzo, nie mialem innych zrodel dochodu pamietam jak dzisiaj jak sie czulem kiedy musialem wymyslac coraz to kolejne wymowki znajomemu dlaczego nie oddam mu dzisiaj pieniedzy.. wkoncu oddalem ta smieszna kwote i powiedzialem sobie ze nigdy wiecej nie pozycze pieniedzy na zaklady.

Buki sa dla ludzi z glowa jak sam pisales w tym temacie, dla ludzi z mocna psychika.

Kazdy ma wzloty i upadki ale wazne zeby umiec sie odbic mam nadzieje ze ci sie uda chociaz moze byc ciezko ale walcz...

Moim zdaniem słowa otuchy itp. lizanie tylka pocieszanie Ci zbytnio nie pomoga, lepszy bylyby zimny prysznic i ukazanie jak glupio postepowales... na pierwszy plan rzucaja sie te pozyczki a potem stawkowanie, bo dosc szybko pozbywales sie swojego kapitalu czyli zero gry opartej o jakis plan stawkowanie itp.... raczej po porażce starales sie szybko odkuc co doprowadzilo tylko do zerowania konta

Pozatym na jakies 90% pewnie wrocisz znowu do grania... bo jestes poprostu slaby psychicznie i nie potrafisz powiedziec tego i tego dnia o tej i o tej godzinie kur*** koniec z tym..
Napisalem to dla twojego dobra zebys zawsze kiedy pomyslisz o graniu przypominal sobie o tych slowach i mobilizowal sie do tego zeby walczyc z nalogiem i nie grac...

Wszystko jest dla ludzi, alkohol, hazard itp tylko trzeba ustalic sobie granice...

Do góry
#3743656 - 09/03/2010 10:17 Re: Ku przestrodze [Re: Vader]
wtapiacz Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 777
Hmmm, ja powiem tak historia lucmachera nie jest niczym nowym. Ja na ten przykład wywaliłem w kosmos wszystkie wspólne karty kredytowe (w ciągu dwóch tygodni). Potem odrabiałem to przez 14 miesięcy budując silosy w Jenie. Finansowo się niby odkułem, szkoda tylko, że teraz z córą mogę widywać się tylko dwa razy w miesiącu. Nie gram już wysoko, najwyżej napiszę coś zgryźliwego na forum i dostaję kilkudniowego bana.
Lucmacher - jedyna szansa dla Ciebie (jeśli jest faktycznie tak źle) to ciężka robota - tak żebyś nawet sił zagrać nie miał ! Pozdrawiam !

Do góry
#3743698 - 09/03/2010 15:30 Re: Ku przestrodze [Re: wtapiacz]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Nie będę już nic dodawał, nie chcę robić masła z masła.
Napisałem to co miałem do powiedzenia i koniec papa
Wierzę że się uda! boks

Do góry
#3743700 - 09/03/2010 15:47 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
lucmacher zycze powodzenia!
Proponuje jednak pozamykac takze konta na forach, powywalac wszystkie adresy z ulubionych (buki, blogi, fora, betfair itd).
Musisz koniecznie zajac sie czyms, aby sie odzwyczaic przyzwyczajenia, ze codziennie trzeba cos pograc, a w łikend to już na calego.
Proponuje sport na swiezym powietrzu.
Najwazniejsze nie czytaj/nie szukaj/nie sluchaj o nowych sposobach na gre, o nowych strategia bo znow sie wciagniesz z mysla, ze wkoncu masz sposob na ogranie buka.
Dlatego powtarzam jeszcze raz pokasuj wszystko zwiazane z obstawianiem.

Pewnie lubisz ogladac jakies sporty, czytac newsy itd
Ale jednak polecalbym calkowicie zrezygnowac, bo bedzie kusilo.

Pozdro i trzymaj sie.

Do góry
#3743736 - 09/03/2010 17:55 Re: Ku przestrodze [Re: Vader]
emarco Offline
journeyman

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 98
Originally Posted By: Vader
Originally Posted By: emarco
Taaaa przy 1085 dochodzie i 900 racie ... papa papa
Tak samo bujasz jak autor tematu.


To, że Ty nie znasz się na życiu to nie moja wina.

Poczytaj, może zrozumiesz.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteka

papa

Autorowi tematu należy jedynie współczuć... duch


Vader coś przeczytałeś gdzieś usłyszałeś... Żaden bank nie udzieli kredytu nawet pod hipotekę bez dodatkowych zabezpieczeń przy 1085 dochodzie i 900 racie, na innym forum jesteś administratorem a tutaj piszesz jak półgłówek.

Autorowi tematu współczuje bynajmniej nie z powodu jego finansowych problemów ...

Do góry
#3743786 - 09/03/2010 19:34 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
marasking Offline
old hand

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 990
Skąd: Poznań
Lucmacher życzę Ci powodzenia i wytrwałości w abstynencji. Musisz znależć teraz dobrą prace , z możliwośćią nadgodzin itp. żeby pensja starczyła na raty i życie. Jak będziesz zarabiał zbyt mało to bardzo szybko pojawi sie pokusa gry, żeby dograć pare zł na raty albo oddać "z wygranych" - tak ma każy hazardzista i tego nie zmienisz, zresztą powiedz szczerze - czy wygranymi z kolejnych kredytów nie chciałeś spłącic wszystkich poprzednich?? Hazard to jest bagno - ja gdybym nie grał miałbym kupe kasy, samochód za 20-40 tys, wakacje za granica itp a wtej chwili z niezłą jak na Polske pensją żyje od 1 do 1.

Do góry
#3743787 - 09/03/2010 19:35 Re: Ku przestrodze [Re: lucmacher]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: lucmacher
zaczeło się niewinnie jak poszedłem do szkoły średniej, 1 klasa liceum, kupony po 2 zł Totomix, ale jazda, podoba mi się to, dzień za dniem ako >10 kurde jeden mecz nie wchodzi ale co jadę dalej, straciłem rachube czasu, po kilku miesiacach podliczyłem przegrane kupony które zbierałem i wyszło ponad 300zł, a ile tych co wyrzuciłem?! nie ważne gramy dalej.


W I klasie LO miałeś jakieś 16 lat, więc ja się pytam: dlaczego pracownik bukmachera Totomix przyjmował od Ciebie zakłady, skoro byłeś nieletni? Hazard w Polsce jest przecież dozwolony od lat 18! To jest właśnie świadome uzależnianie młodych ludzi...ale politycy nadal uważają, że to zakłady internetowe są całym złem. Ehh.

Do góry
#3743803 - 09/03/2010 19:45 Re: Ku przestrodze [Re: DJ SOSNA]
dreamer_21 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/07/2009
Postów: 1724
Skąd: Burkina Faso
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: lucmacher
zaczeło się niewinnie jak poszedłem do szkoły średniej, 1 klasa liceum, kupony po 2 zł Totomix, ale jazda, podoba mi się to, dzień za dniem ako >10 kurde jeden mecz nie wchodzi ale co jadę dalej, straciłem rachube czasu, po kilku miesiacach podliczyłem przegrane kupony które zbierałem i wyszło ponad 300zł, a ile tych co wyrzuciłem?! nie ważne gramy dalej.


W I klasie LO miałeś jakieś 16 lat, więc ja się pytam: dlaczego pracownik bukmachera Totomix przyjmował od Ciebie zakłady, skoro byłeś nieletni? Hazard w Polsce jest przecież dozwolony od lat 18! To jest właśnie świadome uzależnianie młodych ludzi...ale politycy nadal uważają, że to zakłady internetowe są całym złem. Ehh.


Ja tez majac lat nascie nie mialem problemow aby zagrac teraz mam juz 23 i czasami jak ide do toto itp. widze szczyli nie majacych ponad 17 lat ktorzy bez problemow graja a kogo to obchodzi kasa leci ...

Do góry
#3743804 - 09/03/2010 19:45 Re: Ku przestrodze [Re: emarco]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Pamiętam jak lucmacher swego czasu wklejał kosmiczne kupony z Expektu, niesamowite zyski miesięczne, itp Ale tak to jest, właściciele firm bazują głównie na ludzkiej pazerności. Sam od nowego roku postanowiłem sobie co i jak będę grał... I dopóki trzymałem się planu wszystko szło tak jak sobie wyobrażałem. Stan konta rósł, a wtedy człowiek zamiast choć część wypłacić i grać "od nowa" to sobie myślał: "skoro jednego dnia mogę zarobić 300zł, to miesięcznie mam prawie 10k, nic tylko grać, a za parę miesięcy wybierać nowy samochód z salonu". Aż tu nagle trach... wydawałoby się pewka, wtopa i trzeba odrobić, tutaj jakiś live jest, pierwszy raz widzę te nazwiska/drużyny na oczy, ale co tam... zagramy sobie i kolejna wtopa i zamiast +300 dziennie jest -300.
I tak sobie ostatnio siadłem z kalkulatorem, długopisem i kartką i podliczyłem te 2 i trochę miesiąca 2010 roku. Nie powinienem narzekać, bo plus wynosi dokładnie 547,56 zł. A jak wiadomo lepiej być choć złotówkę na plusie, niż na minusie wink Ale później otwierałem każdy zakład i liczyłem czy został on zagrany według 3 miesiące temu przyjętych reguł. Po wykreślaniu, dodawaniu, itd., wyszło, że zamiast 547,56 zł., gdybym grał tak jak zamierzałem byłbym lekko ponad 3000zł na plusie. Pewnie na nikim tu stawki nie zrobią wrażenia, ale podałem żeby zobrazować. Dodać do tego, że jak już coś zagrałem i nie byłem przed kompem, to co chwila sprawdzałem w telefonie na wapie, normalnie masakra.
Ale za to już wiem, kto tak naprawdę ma szansę na piękne, regularne wpływy pieniążków na konta bankowe od buków.

Ja to widzę tak: przede wszystkim głowa, na pewno musi to być ktoś kto ma silną psychikę, jest pewny swojej skuteczności i skoro wcześniej miał tyle i tyle procent trafionych typów, to mimo tego, że teraz ma passę np 6 wtopionych kuponów z rzędu nadal trzyma się swojego planu gry. Nie podbija stawki celem "odegrania się", nie gra byle czego, byle tylko coś zagrać, wie że później przyjdzie passa np 8 trafionych z rzędu kuponów i suma sumarum w dłuższym okresie wyjdzie na swoje. Drugą kwestią jest odpowiedni budżet, żeby po kilku niekorzystnych typach nie mieć przysłowiowego noża na gardle.
I trzecie: żeby nie podchodzić do tych zakładów zbyt emocjonalnie, " a idę na mecz, to sobie zagram to mimo, że nigdy wcześniej tego nie grałem, ale lepiej będzie mi się oglądało", "a mecz jest w tivi, to też zagram dla lepszego oglądania" itp. Wymarzoną sytuacją dla mnie jest puścić kupony, np koło 18, a dopiero rano sobie posprawdzać przy porannej herbacie (no ja akurat kawy nie piję) końcowe wyniki. Nie jakieś ślęczenie przed livescorem, przeliczanie ile średnio muszą rzucać na minutę punktów żeby wykręcić tego overa, itp.
No i skuteczność, to w sumie jest oczywiste, ale z tym nie mam problemów bo moja kształtuje się w granicach 59% (bynajmniej nie na próbie 20-30 typów, a dziesięciokrotnie większej), przy typach o kursach 1.85-1.94 Jeszcze tylko popracuję nad trzema poprzednimi podpunktami i buki drżyjcie wink

Do góry
#3743840 - 09/03/2010 20:00 Re: Ku przestrodze [Re: zostać modem_MLS]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
taaa podawajcie wiecej "metod i sposobów" na gre, czytacie jaki jest temat tego watku?

Do góry
#3743874 - 09/03/2010 20:17 Re: Ku przestrodze [Re: Boomber]
Kretol Online   futbol
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 29720
A jeszcze nie tak dawno (kilka miesięcy temu) było tyle twoich kuponów wklejonych na wysokie wygrane o ile się nie mylę to z expekt...

Do góry
#3743927 - 09/03/2010 22:11 Re: Ku przestrodze [Re: Kretol]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
moja rada - nie czytaj tego tematu, gdzie większość komentarzy to 'i tak wrócisz do grania' (to że innym się nie udało to nie znaczy, że tobie się nie uda), nieprawda, można nie wrócić tak samo jak do palenia papierosów czy alkoholu, z tym że jesteś już hazardzistą i to się nigdy nie zmieni, dlatego zmień maila, wykasuj się z tego forum i nie czytaj nic w tej tematyce, za jakiś czas zniknie odruch odwiedzania mecz.pl i tym podobnych, będzie lżej, ale zawsze będziesz się musiał mieć na baczności, i pamiętaj możesz jeszcze wygrać życie, spłacając powoli wszystko odzyskasz przynajmniej spokój.

PS obstawiam że z 50% tego forum powinno zrobić to samo

Do góry
#3743928 - 09/03/2010 22:15 Re: Ku przestrodze [Re: jerome]
*Mili* Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2009
Postów: 3737
Skąd: Konin
Originally Posted By: jerome
moja rada - nie czytaj tego tematu, gdzie większość komentarzy to 'i tak wrócisz do grania' (to że innym się nie udało to nie znaczy, że tobie się nie uda), nieprawda, można nie wrócić tak samo jak do palenia papierosów czy alkoholu, z tym że jesteś już hazardzistą i to się nigdy nie zmieni, dlatego zmień maila, wykasuj się z tego forum i nie czytaj nic w tej tematyce, za jakiś czas zniknie odruch odwiedzania mecz.pl i tym podobnych, będzie lżej, ale zawsze będziesz się musiał mieć na baczności, i pamiętaj możesz jeszcze wygrać życie, spłacając powoli wszystko odzyskasz przynajmniej spokój.

PS obstawiam że z 50% tego forum powinno zrobić to samo



Znalazł się terapeuta laugh laugh grin

Do góry
#3743937 - 09/03/2010 22:27 Re: Ku przestrodze [Re: *Mili*]
simka_airMen Offline
old hand

Meldunek: 16/08/2003
Postów: 970
Skąd: Hmm
zgadzam sie z jerome - pierwsze co to calkowite odizolowanie od bukmacherki , mecz.pl i innego badziewia ktore laczy z graniem,.. Nie da sie wyjsc z tego stopniowo tak samo jak stopniowe rzucanie palenia - trzeba raz a szybko a nie pierdzielic sie w tematy czytania itp ...

Ja wywalilbym wszystkie kontakty z gg osob ktore znam tylko ze swiata bukmacherki - bo co to za terapia wink jak znajomy za tydzien napisze " stary nie uwierzysz od tygodnia mam codziennie po 500 zl zarobku" - wtedy Twoja mysl odrabiania bedzie wieksza niz realne myslenie..

W kazdym badz razie powodzenia

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Kretol, VVega, Akhu, pacyfista), 3548 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49