Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3774 - 25/06/2001 04:36 Re: Parzyste-Nieparzyste
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Hmm, jak tak bardzo chcecie to niech se rafter jeździ po każdym jak chce.

Do góry
Bonus: Unibet
#3775 - 25/06/2001 05:02 Re: Parzyste-Nieparzyste
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
tez poprosze o przywrocenie postu RAFTERA.

Do góry
#3776 - 25/06/2001 05:08 Re: Parzyste-Nieparzyste
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Rafter, zrobię prenumeratę tego czasopisma jak wyjdzie.

Do góry
#3777 - 25/06/2001 05:16 Re: Parzyste-Nieparzyste
Motonita Offline
member

Meldunek: 02/03/2001
Postów: 195
Skąd: Krakow
Rafter,jestem zainteresowany jak najbardziej taka gazetka tego w sumie brakuje na naszym rynq i jest to b.dobry pomysl,szkoda tylko ze nie dostepny w Krakowie,wkazdym badz razje bylbym wdzieczny za przeslanie mi tej gazetki naturalnie koszty przesylki i gazety pokryje na poczcie przy odbiorze tylko zocilbys mi mailem zebym Ci jakos dane podal swoje na formum publicznym nie bede sie wypuszczal a bedzie dostepna jakas prenumerata?

SebaS nie wqrzaj sie,nie chodzi o to zeby ktos sobie kims gebe wycieral i zeby sie obrazac na formum,chodzi poprostu o to ze osoba ktorej post dotyczyl powinna sie z nim zapoznac bo ma do tego prawo i jezeli jakas wypowiedz bedzie godzic w godnosc loob honor to wtedy zadecyduje co chce z tym zrobic wlacznie z poproszeniem usuniecia postu..poprostu ma prawo widziec jaki ma ktos do niej stosunek i to tyle

Pozdrawiam caly mecz.pl i mniej klotni zycze

Do góry
#3778 - 25/06/2001 05:17 Re: Parzyste-Nieparzyste
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Panie Moderator, tym postem powyżej ( i nie tylko tym )uważam , iż przekroczyliście grubo swoje kompetencje.

Mamy wolność słowa czy wolność Sebasa - oto jest pytanie.

Posty skierowane do Ciebie Sebas tym bardziej powinny znaleźć się na Forum. Znam historię konfliktu między Tobą a Rafterem i uważam że bardzo stronniczo odnosisz się właśnie do niego, a to już miejsca na Forum mieć nie powinno.

Wolny - Fisher

PS. Uwaga - post kontrolowany

Do góry
#3779 - 25/06/2001 05:21 Re: Parzyste-Nieparzyste
hi_res evil2 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2001
Postów: 997
Skąd: 3miasto
a ja to nawet Raftera polubiłem...

Do góry
#3780 - 25/06/2001 06:09 Re: Parzyste-Nieparzyste
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Administracja forum (nie tylko ta widoczna ) uzgodniła, że w najbliższym czasie nie będzie edytować lub kasować postów.

Jeśli Twoim zdaniem jest post wymagający interwencji to możecie wysłać dwa zdania na adres: jacek@mecz.pl

Przypominam, że jest to miejsce na kulturalną swobodę działania i życze wszystkim udanych zakładów w nadchodzących tygodniach

Do góry
#3781 - 25/06/2001 10:57 Re: Parzyste-Nieparzyste
Endriu Offline
enthusiast

Meldunek: 02/04/2001
Postów: 201
cholera... ale zasmieciliscie mi temat... teraz to juz sie nikt nie wypowie

Do góry
#3782 - 25/06/2001 14:49 Re: Parzyste-Nieparzyste
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Uważam progreśję za bardzo ryzykowny system, jest to najszybsza droga do stracenia wszystkiego. Na długą metę bardzo odradzam. Dobry gracz nie musi ją stosować. Progresja to po prostu próba naprawienia niepowodzenia jeszcze większym ryzykiem, z nadzieją że "może tym razem się uda."

W transakcjach finansowych banku Barings stosował ją pewien broker tego banku, pan Leeson. Udało mu się przez to doprowadzić cały bank do upadłości...

Do góry
#3783 - 25/06/2001 15:39 Re: Parzyste-Nieparzyste
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Prawda jest taka, że progresje stosują osoby które słabo typują i ma co sie oszukiwać. Jeśli ktoś jest tak dobry to nie potrzebuje grać tą metodą, najlepszy przykład to sposób gry uQ$-a. Po co sie denerwować i ciągle podbijać, jak można wykorzystywać błędy buków w ustalaniu kursów.

Do góry
#3784 - 25/06/2001 16:14 Re: Parzyste-Nieparzyste
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Nie rozumiem dlaczego sie panowie klocicie.
Kazdy z Was ma kawalek racji.Progresja mozna lekko zbankrutowac ale na druga strone mozna i wygrywac.Progresja nie moze wygrywac kazdy.Wiecej ludzi na niej zbankrutuje.
Obstawianie jest prosta matematyka :
wiadomosci+kontakty+pieniadze+szczescie=WYGRANA
Jezeli komus czegos z tego brakuje ,to niech obstawianie traktuje jako zabawe.
Rafter do progresji potrzebujesz duzo pieniedzy a jezeli juz bedziesz musial postawic 30 000 Zl to ci bukmacher nie musi takiej kwoty przyjac no i tu wystepuja juz pierwsze problemy .

Do góry
#3785 - 25/06/2001 16:35 Re: Parzyste-Nieparzyste
DJ Bronek Offline
addict

Meldunek: 27/04/2001
Postów: 521
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb].Ale znam tez i ludzi ktorzy graja progresja po kilka i kilkanascie lat.Sa to ludzie ktorzy za zadne pieniadze nie zmienili by swojego sposobu gry,ja rowniez sie do nich zaliczam.Moge powiedziec jedno,progresja,czy innym sposobem gry mozna wygrywac tak dlugo jak sie tylko chce.Pod warunkiem ze spelnia sie pewne warunki i mysli sie pewnymi kategoriami.[/qb][/QUOTE]

Mam w związku z tym kilka pytań. Czy próbowałeś policzyć ile byś wygrał grając każdy swój typ (tylko te które grasz progresją)wrzucając zawsze taką samą kasę
Nie wiem ile wydajesz ale zakładając że średnio 10 000 i 10 typów miesięcznie
to w tym wypadku grałbysś
kurs 1,2 stawka 1000zł
kurs 1,5 stawka 1000zł
kurs 1,8 stawka 1000zł
Podliczając swoje typy z dłuższego okresu byłbyś wygrany czy nie jak tak to czy więcej niż progresją i o ile
A może grając tylko na okazje
np
kurs 1,5 stawka 5000zł prwdopodobieństwo 95% według twoich wyliczeń i analiz

no i w tym samym miesiącu trafia się jeszcze jeden mecz
kurs 2,4 prawdopodobieństwo 80%
To co wtym wypadku może miałbyś 10 razy więcej kasy

I jeszcze pytanie: Czy wierzesz w wygranie w totolotka tylko nie mów że niegrasz i tylko odpowiedz

Do góry
#3786 - 25/06/2001 16:40 Re: Parzyste-Nieparzyste
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
To SebaS te slowa naleza teraz do CIEBIE:

TY CZLOWIEKU NIE WIESZ CO WOGOLE PISZESZ radze CI IDZ SIE RACZEJ BAWIC Z DZIECMI DO PRZEDSZKOLA.
Oto dowody moich slow:Pisal SebaS wyzej-'Po co sie denerwować i ciągle podbijać, jak można wykorzystywać błędy buków w ustalaniu kursów.'
I oto reakcja SebaSa w oddziale William Hill /moze to sobie kazdy przeczytac,jezeli to owszem Sebas szybciej nie wymaze/
JESTEM ZA TYM ABY ANULOWAĆ KUPONY NA KTÓRYCH ZOSTAŁY POSTAWIONE MECZE Z BŁĘDNIE WPISANYM KURSEM
pisal SebaS.

Sebas naprawde nie wiesz wogole o czym mowisz.

Do Conrada...mozesz mi prosze wytlumaczyc jak czlowiek ktory wogole nie wie o czym mowi moze tutaj na tym forum robic moderatora....???

Dzieki do przodu Conradowi za odpowiedz.

Do góry
#3787 - 25/06/2001 16:48 Re: Parzyste-Nieparzyste
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Ale jesteś śmieszny Drak nie mówię o takich kursach gdzie źle wpisali liczby, ale o tych gdzie buk źle wycenił szanse.

Do góry
#3788 - 25/06/2001 17:01 Re: Parzyste-Nieparzyste
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Może by tak zamknąć ten temat i otworzyć jeszcze raz Parzyste-nieparzyste.

Bo się robi ferment, a to przecież nie o to tu chodzi.

Do góry
#3789 - 25/06/2001 17:19 Re: Parzyste-Nieparzyste
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
aa Sebas sie obudzil...zapomnialem ze tutaj uczysz ludzi ze 2+2=4

Do góry
#3790 - 25/06/2001 19:59 Re: Parzyste-Nieparzyste
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Tak, niech ktoś otworzy ten temat, część II. Drak, chodzi o dwa inne rodzaje "pomyłek." Anulowanie zakładów sie odbywa kiedy buk przez pomyłkę odwróci kursy. Np. gra Hiszpania z Cyprem i wszyscy mają kurs 1.05 na Hiszpanów. A raptem jeden buk ma 1.05 na Cypr i astronomiczny kurs na Hiszpanów. Oczywiście wiadomo, że po prostu kursy zostały odwrócone. W tym przypadku buk powinien anulować zakłady - inaczej może po jednej takiek pomyłce zbankrutować.

SebaSowi chodziło o wyszukiwanie wartości gdzie buki nie docenią jakiegoś zawodnika czy drużynę. Chodzi tu o pomyłkę typu "dali za wysoki kurs, ale zrobili to świadomie." Np. zamiast 1.40 dali 1.60, albo zamiast 1.80 dali 2.40. Takich zakładów nie mogą skasować - i na tym gracze często zarabiają. Chodzi o szukanie wartości, i to według regulaminu bukmacherów nie może być traktowane jako pomyłka (i podstawa do anulowania zakładów). Jedynie mogą to robić przy jawnych błedach, jak kurs 16.00 zamiast 1.60, itd. My o tym mówimy jako "pomyłka" ale jest to tylko różnica poglądów między bukmacherami a graczami.

Do góry
#3791 - 26/06/2001 00:33 Re: Parzyste-Nieparzyste
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Niestety,ale musze jeszcze raz cos powiedziec.Mam kilka "rad i uwag" w kierunku seby.Po pierwsze przytocze jego fragment ktory ,troszeczke mnie rozsmieszyl.Jest to na tyle smieszne iz zostalo wypowiedziane bez zadnego myslenia i uzasadnienia a szlo to mniej wiecej tak:"nie oszukujmy sie ci co graja progresja,sa slabymi graczami".Cytat ten jest tak idiotyczny ze nie mam zamiaru wogole go komentowac.A czlowiek ktory wypowiada takie slowa jest dla mnie skonczonym idiota.I rada dla ciebie ktora juz raz ci mowilem.Skoncz czlowieku granie,bo twoja "kariera" w tym interesie jest juz dawno z gory przesadzona.A jej wynik jest z gory wiadomy.
A co do stwierdzenia Conrada iz facet doprowadzil bank do bankroctwa.Nie znam szczegolow tej sprawy,ale na pewno czlowiek ten nie mogl byc madrym.Jak juz mowilem sa wlasnie tacy ludzie ktorzy dzieki progresji przegrali wszystko.Ale zawsze w takich przypadkach mozna doszukac sie blednych decyzji ktore nie powinny miec miejsca,czyli w pewnym momencie w gre wchodzily emocje badz strach;lub inne sytuacje ktore miejsca miec nie powinny.

Do góry
#3792 - 26/06/2001 01:00 Re: Parzyste-Nieparzyste
Jejku Offline


Meldunek: 06/04/2001
Postów: 936
Skąd: Lublin
Rafter z twoich postow wynika ze jestes bardzo madrym czlowiekiem - dlatego powiedz mi dlaczego nie umiesz dyskutowac nie obrazajac innych? Czy potrafisz czasem cos napisac (powiedziec) nie uzywajac slow typu idiota ? Nie wiem moze i rzeczywiscie jestes super graczem i masz miliony na koncie - jezeli tak jest to szczerze gratuluje - ale dobrego wychowania i kultury to nie masz za grosz. Po raz pierwszy spotykam sie z kims kto w taki sposob wymienia zdania z innymi. Staje sie to juz nudne bo ile mozna ciagle czytac same niecenzuralne slowa. Jezeli jestes taki madry i rozsadny (stad jak twierdzisz twoje powodzenie w grze)to chyba umiesz dyskutowac w sposob cywilizowany. Rozumiem ze sposoby gry innych osob sa byc moze dla ciebie smieszne - ale nie daje ci to zadnego powodu aby ich obrazac. Ani tym bardziej pisac slow majacych niewiele wspolnego z dobrym wychowaniem. Kazdy ma swoje powody obstawiania sportu i kazdy ma prawo je tutaj wyglaszac. Wszyscy jednak poza toba potrafia to robic w sposob normalny.
Sorry ze tak wyjezdzam ale po dluzszej przerwie na forum wracam i ciagle czytanie postow Raftera w ktorych jest wiecej bluzg i obelg w strone innych niz normalnej wymiany doswiadczen troche denerwuje. Wierze ze i ty Rafter potrafisz kulturalnie dyskutowac i ze ci sie to uda jesli tylko bedziesz tego chcial ... co w obecnej sytuacji zycze ci bardziej niz trafnego typu .

dziekuje...

Do góry
#3793 - 26/06/2001 02:07 Re: Parzyste-Nieparzyste
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Jejku,fajnie ze mnie "upomniales".Wiem ze czasami mowie troche zbyt ostro,ale taki juz jestem.Wielu ludzi mi to mowi i jak sadze bedzie mowic do konca moich dni.Poprostu jesli poruszy sie pewien obszar ze tak powiem"mojego mozgu",wtedy juz nie kontroluje swoich slow,czego pozniej czasami zaluje.Wiec oczywiscie postaram sie byc bardziej kulturalny,acz kolwiek mysle ze az tak chamski nie jestem.A moje chamskie slowa prosze traktowac z przymrozeniem oka gdyz sam czasami nie jestem ich swiadomy.

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, alfa, rymoholik, pacyfista, rafal08, VVega, Sensei, ElNinho[mmdea], kemp, igea23), 3953 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582135 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49