Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#3781402 - 31/03/2010 21:54 Re: Włamywacze ! [Re: tyson]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
za dużo filmów rodem z Hollywoodu... buahaha artyści w smokingach, chodzący na przyjęcia... Ocean's się kłania.

Do góry
Bonus: Unibet
#3781408 - 31/03/2010 21:58 Re: Włamywacze ! [Re: Twin Peaks]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Originally Posted By: Twin Peaks

Odnośnie napadu we Wrocławiu: nie sztuką jest wpaść z kijem, rozwalić kilka głów, ukraść 10 tyś zł i w 75% dać się złapać. Sztuką jest dziabnąć 5 milionów nikomu nie robiąc krzywdy i nie zostawić po sobie ŻADNYCH śladów. Daleki jestem od gloryfikowania czegoś takiego , ale skłamałbym gdybym nie napisał, że podziwiam takie osoby.


piwo Otóż to. Ale ci co takie czyny potępiają w większości gdy ekspedientka wyda im 50 groszy za dużo, chowają szybciutko do kieszeni i w długą. Nawet tu był gość który się chwalił że kasjerka w Betako się walnęła i mu stówę za dużo wydała. Też mi bohater za 100 zł. a dziewczyna pewnie ze dwa dni musi tam siedzieć żeby na to zarobić...

Co do filmiku o napadzie w Brazylii to naprawdę majstersztyk. Tylko jak to bywa, dużo osób brało w tym udział to i idioci musieli się trafić. Żeby siedzieć dalej w tym mieście zaraz po akcji, skoro mogli już dawno wygrzewać się na jakiś wyspach i ten ochroniarz co się afiszował tak z hajsem. Ale nie ma co ich żałować, powpadały same płotki. A ci dowodzący widać że mają więcej oleju w głowie i do momentu emisji zostali nie schwytani, pewnie nawet do teraz i nigdy.
Adwokat wypowiadał się pod sam koniec i jego opinia jest zbieżna z moją, więc nie tylko ja na świecie tak myślę smile

Do góry
#3781947 - 01/04/2010 02:58 Re: Włamywacze ! [Re: zostać modem_MLS]
Destroyer Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 357
Skąd: 서울
ludzie idźcie po rozum do głowy! jakim matołkiem trzeba być żeby mysleć, że banki tak z kasy ojebiesz smile
W bankach pracują ludzie, którzy znają się na rzeczy. W życiu czegoś się nauczyli i dlatego tam jest kasa!
te wasze pomysly to do "śmiechu warte" wysyłajcie:)

Do góry
#3782527 - 01/04/2010 06:55 Re: Włamywacze ! [Re: Destroyer]
verseau Offline
veteran

Meldunek: 02/11/2002
Postów: 1437
Skąd: Paryz
No to co Ty kolego powiesz na to http://wiadomosci.onet.pl/2148818,10,item.html ?
Jeszcze ''ciepla'' akcja z ub.weekendu.
No i teraz sam zobacz jacy ludzie pracuja w tych bankach.
Ten bank ktory zrobili lezy w bardzo strzezonej dzielnicy Paryza,wokol same sklepy jubilerskie.
I co dalo sie?

A tak z ciekawosci.
Jak to jest z tymi skrytkami bankowymi,moze ktos sie orientuje?
W razie ograbienia takiej skrytki bank ponosi na pewno jakas odpowiedzialnosc,ale jak oni to licza?
N.p ktos moze miec w skrytce zdjecia z Pierwszej Komuni a gosc obok 100 milionow Euro w diamentach.
I co w razie kradziezy bank robi?

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, burbon, Filozof_, Lukasz111, VVega), 4423 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582801 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07