Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3754 - 24/06/2001 02:41 Re: Parzyste-Nieparzyste
hi_res evil2 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2001
Postów: 997
Skąd: 3miasto
[QUOTE]Oryginalnie wysłał denis:
uważam że trzeba mieć szczęście niż liczyć na jakieś prawdopodobieństwa.
[/QUOTE]

jako,że riposta nie jest ściśle związana z tematem progresji ośmielę się jeszcze trochę poodzywać:
dlatego że obstawianie u buków jest grą o sumie ujemnej (czyli praktycznie o pewnym zysku dla bukmacherów) nie można liczyć tylko na szczęście (można liczyć na szczęście w rozkładzie zdarzeń)
a dzięki klientom, którzy liczą na szczęście - interes ten jest tak opłacalny - nawet dla takiego buka, jakim jest sts, który popełnia masę błędów (nie wiem czy jest opłacalny dla toto-mixa, ale sądzę że też tak...)

Do góry
Bonus: Unibet
#3755 - 24/06/2001 14:59 Re: Parzyste-Nieparzyste
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Ja chociaż gram progresją to z chęcią zamienił bym ją na jakiś "bezpieczniejszy" system. Ale niestety do tej pory tylko progresja przynosiła mi zyski. Liczę na to że w końcu uda mi się coś zamiast niej wykombinować.

Do góry
#3756 - 24/06/2001 16:23 Re: Parzyste-Nieparzyste
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Najlepszy sposób gry stosuje uQ$, długo to do mnie docierało jak mozna stawiać na mecze nie pewne, ale liczy się to co zarobimy przez dłuższy okres czasu a nie z jednego zakładu. Bardzo pomocne są typy z forum które są dobrze uzasadnione i też warto na nie postawić licząc na zysk w dłuższym okresie. Ostatnio Hiszpania, Włochy Intertoto przyniosły nawet fajne zyski i na tekie typy warto czekać. No i MLB też mi sie coraz bardziej podoba

Do góry
#3757 - 24/06/2001 18:56 Re: Parzyste-Nieparzyste
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
p x k x podatek > 1, gdzie:

p - prawdopodobieństwo wystšpienia zdarzenia
k - kurs zdarzenia
podatek - to oczywiœcie też tzreba uwzględnic

Jeœli właœciwie ocenisz prawdopodobieństwo (jest wiele sposobów, np. Hi_Res ocenia je sam na podstawie danych w dużej mierze historycznych, ktoœ inny porównuje notowania itd.) i będziesz grał dostatecznie długo to zawsze wygrasz...

Jeœli olewasz to co mówi ci prawdopodobieństwo to albo masz szczęœcie albo pomagasz szczęœciu pięniędzmi albo szczęœcie ci niepotrzebne, bo z góry znasz wynik (to dosyc rzadkie).

PS. Niektórzy twierdzš, iż cała ta matematykajest zbędna, ale mimo wszystko przy typowaniu jš stosujš. Bowiem czym jest selekcja tego, a nie innego zawodnika w tenisie, gdy obaj majš podobny czy jednakowy kurs ?! Nawet, gdy ocenia się tylko i wyłšcznie jego umiejętnoœci to w grę wchodzi prawdopodobieństwo zdarzenia, a kto nieprawidłowo je ocenił (buk czy gracz) widzimy poprzez pryzmat końcowego wyniku...

Do góry
#3758 - 24/06/2001 19:02 Re: Parzyste-Nieparzyste
hi_res evil2 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2001
Postów: 997
Skąd: 3miasto
brawo temu panu!!!

ale poważnie - Ufo, też czytałeś zdjętego posta Raftera (no i kto go zdjął? sam się zdjął czy na forum panuje cenzura? brrr? - w poprzedniej wersji nie można było usuwać postów - w tej można?)

Do góry
#3759 - 24/06/2001 21:26 Re: Parzyste-Nieparzyste
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]brawo temu panu!!!

ale poważnie - Ufo, też czytałeœ zdjętego posta Raftera (no i kto go zdjšł? sam się zdjšł czy na forum panuje cenzura? brrr? - w poprzedniej wersji nie można było usuwać postów - w tej można?)[/qb][/QUOTE]

Hehe czy to wyglšda jakbym "zmienił wiarę" ??!

Poważnie to nie za bardzo się orientuję, o który post Raftera Ci chodzi. Wszystkie posty czy tematy, które wysłał sš dostępne, gdy skorzystasz z opcji szukania...

Do góry
#3760 - 24/06/2001 21:39 Re: Parzyste-Nieparzyste
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.Oczywiscie jestem troszeczke poruszony,tym ze moj post zostal poprostu wyzucony z tego forum.Osobiscie mam to gleboko w dupie.Niestet widze ze ktos poprostu mnie tu nie lubi ale i to tez mam w dupie.Coz w swoim poscie nie zauwazylem niczego co moglo by go kfalifikowac do wyzucenia.Tak ale bardzo dobrze sie stalo.Jest to dla mnie kolejny dowod ze niktorzy,ludzie sa ty dalej "dziecinni".Ale coz cala ta sytuacja ,zmienila moje podejscie do prawie kazdego na tym forum.To co przeczytacie ponizej jest wynikiem "waszej" glupoty.Niestety powtorze poraz kolejny,jesli goscia czyli mnie traktuje sie w ten sposob,i "cenzuruje" sie moje wypowiedzi to moja obecnosc tu juz jest skonczona.Niestet wszyscy ktorzy mieli cos do mnie sami teraz widza ze ,robione sa tu jakies "numery".Ale nie o tym chcialem pisac.
Chcialem powiedziec kilka slow o progresji.Szczegolnie jesli chodzi o tenis,progresja jest wskazana.Jesli ktos twierdzi innaczej to jest poprostu gosciem ,ktory nie ma pojecia o progresji ,i tenisie.O progresji dyskutowalm nie raz i sam bylem jej przeciwnikiem swego czasu.Ale na moje szczescie spotkalem kiedys czlowieka ,ktory mnie do niej przekonal.Chetnie gdybym go jeszcze spotkal dal bym mu troche grosza za "uratowanie mnie".Dlatego mowie tu do wszystkich ktorzy sa przeciwni progresji.COZ bet007,mowisz ze progresja jest ryzykowna.A ja mowie jest najmniej ryzykowna,podaj mi przyklad sposobu ktory jest tak skuteczny jak progresja i ktory przynosi takie zyski.Moze "wyplaty",na jeden kupon nie sa tak imponujace jak trafienie wiecej meczy,bo wiadomo singielki to singielki.Ale co ja bede tlumaczyl ,jak to i tak dla was nic nie znaczy,moze korwa(te slowo tez cenzura obejmuje? ) juz ktos to cenzuruje.Nie mam do nikogo zadnych pretensji ,czy uwag do waszych schematow gry.Ja poprosu wiem co to progresja i gra tym sposobem.Dlatego ludzie ktorzy,mowia cos na ten temat tak jak hi_res,czy ufo,odrazu mowie nie macie o progresji zadnego pojecia.I nie zaprzeczajcie bo tak jest.Wasze wypowiedzi swiadcza o tym ,wiec albo sie sparzyliscie na progresji,lub nie macie o niej pojecia ,lub sa jakies inne ku temu powody,ze nie interesuje was ten sposob.Nie wiecie co mowicie ,znam ludzi ktorzy graja progresja ,choc by na moim cenzurowanym poscie bylo o tym pare slow.Jesli czlowiek gra 19lat progresja i ma na koncie pieniadze,ktore robia wrazenie to mi to wystarcza aby dalej tego nie komentowac.A nawet jesli sie zdarzy jakiemus czlowiekowi przegrac bo popelnil jakis blad,to konto w banku wyrownuje wszystko.Mowie tu o przykladzie czlowieka z ktorym przeprowadzilem wywiad,i bedziecie go mogli przeczytac z trzy tygodnie.NIe bede tu mowil gdzie i w jakiej gazecie bo cenzura zabrania. Od dzis juz nie zabieram tu glosu,jesli ktos ma takie zyczenie.Bede podawal tylko typy.A tak na boku to dyskusja ta nie ma wiekszego sensu jest to tylko strata cennego czasu,i robie to po raz ostatni.Kazdy chyba ma swoj rozum i jesli nie wie jak grac to prosze wy****dalac,do szkoly tam ucza.A jesli ktos lubi dyskutowac to z cezura sie robic tego nie da.I jeszcze jedno kazdy wie jak grac wiec,niech gra.A co do filozofow ktorzy szukaja rozwiazan matematycznych,i uciekajacych sie do prawdopodobienstw.MAM DLA WAS JEDNA RADE ,2=2=3,czyli c*** wam to da cale wyliczanie i oczekiwanie w dluzszym okresie czasu.Wdluzszym okresie czasu dam ci 10000zl jesli KIEDYKOLWIEK bedziesz tym sposobem stale wygrywal.Wiem co uslysze od potencjalnych"obroncow" tej metody."TE rafter ja juz ta metoda wygrywam caly czas,i niezle mi sie powodzi",a ja ci mowie po *** oszukujesz siebie samego ,co ****a chcesz udowodnic.Pomysl do czego cie to wlasnie doprowadzi w tym dluzszym okresie czasu.Jesli tego nie wiesz lub myslisz ze doprowadzi cie to do wygrywabnia,to SZKODA MOJEGO GADANIA.

PS.(caly ten tekst jest w formie orginalnej ,za kazde poprawki sa odpowiedzialni operatorzy.Slowa lacinskie ktore tu zostaly uzyte sa ,moimi slowami i w pelni swiadomie zostaly uzyte)
ja nizej podpisany Rafter ktory ostatni raz zabral glos w formie dluzszej wypowiedzi.
I nie dziekujcie ,bo nie ma za co zrobilem to z czystym sumieniem.
Wszelkie riposty mam w DUPIE dziekuje i do zobaczenia w poniedzialek

Do góry
#3761 - 24/06/2001 22:14 Re: Parzyste-Nieparzyste
hi_res evil2 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2001
Postów: 997
Skąd: 3miasto
dziwne czasy, ale muszę choć w części zgodzić się z rafterem

jeżeli to nie był jakiś wypadek przy pracy (tak, tak - proponuję jakieś wytłumaczenie... ) to panowie, to nie fair...

z drugiej strony, jeżeli ktoś traktuje hazard tak śmiertelnie poważnie jak rafter ma przewalone życie - zero radości, sam stres - kumulujący się z progresją

fakt, może ja też bym sobie pobluzgał (w sumie lubię ten rynsztokowy klimat) - ale chill out man...

to w końcu tylko forum - a kasa, która leci, jak mówisz do twojej kieszeni nieprzerwanym strumieniem jest najlepszym dowodem, że mówisz prawdę (dowodem - dla Ciebie, rafter), więc dlaczego chcesz mnie (między innymi) przekonać do progresji

(jak na razie to ja spowodowałem, że bet zaczął w nią wątpić )

nie wiem też co wzburzyło tak wielkich tego forum, że zgubił się post raftera - czyżby zapowiedź konkurencji w postaci gazetki raftera? - ja z chęcią bym ją zobaczył, chociaż pierwszy numer...

i rada:
może nie znam się tak na obstawianiu, rafter, jak Ty - ale wyluzuj - w życiu to Ci się bardzo przyda...
rzeczy najbardziej serio należy traktować z jak największym dystansem...

amen

Do góry
#3762 - 24/06/2001 22:38 Re: Parzyste-Nieparzyste
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Osobiście nie skasowałem post Raftera tak więc zajrzę w logi by zobaczyć co się z nim stało. Jeśli skasował go jeden z Moderatorów to widocznie były ku temu powody. Ale na razie muszę zobaczyć co się stało z postem...

Niestety Rafter musiałem edytować Twój ostatni post. Jak byś się potrafił zachowywać jak kulturalna osoba to nie byłoby takiej potrzeby. Możesz pisać co chcesz i jesteś mile widziany, ale jeśli będą to tylko obelgi czy oszczerstwa to osobiście je usune.

Wracając to tematu o progresji, jestem przeciwnikiem tej teorii bo jest to najszybsza teoria do bankructwa. Profesjonali gracze o których czytam uważają to za największy błąd w obstawianiu. Chodzi mi o zwykłe podwajanie stawki za każdym razem by odrobić stratę i jeszcze wyjść na plus.

Rafter, czemu myślisz, że ta metoda pasuje akurat do tenisa? Masz jakieś typy na Wimbledon?

Do góry
#3763 - 24/06/2001 23:29 Re: Parzyste-Nieparzyste
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam pana Conrada.Coz jesli chodzi o moja kulture ,to zeczywiscie troche przesadzam ale mam ku temu swoje powody.Jesli zas chodzi o "obelgi" to nikogo tu nie obrazam i niejednokrotnie to podkreslalem w swoi postach.
Natomiast wracajac znowu do progresji.Twierdzisz ze jest to sposob do najszybszego bankrodztwa.Coz moge powiedziec,zeczywiscie tym sposobem mozna przegrac najwiecej "jednorazowych" pieniedzy.Ale jak to podkreslalem,przegrywaja ludzie ktorzy nie powinni sie brac za progresje.Po za tym moja progresja ktora ja stosuje jest bardziej skomplikowana,od tych ze tak powiem "pospolitych".Nie bede wyjasnial jak ja to robie,bo jest to temat na oddzielna dyskusje.Domyslam sie z jakimi ludzmi rozmawiales o progresji.Osobiscie rowniez znam ludzi ktorzy sa bardzo dobrzy jezeli chodzi o wygrywanie innymi sposobami.Mozna ich nazwac jak ty to mowisz"profesjonalistami".Ale znam tez i ludzi ktorzy graja progresja po kilka i kilkanascie lat.Sa to ludzie ktorzy za zadne pieniadze nie zmienili by swojego sposobu gry,ja rowniez sie do nich zaliczam.Moge powiedziec jedno,progresja,czy innym sposobem gry mozna wygrywac tak dlugo jak sie tylko chce.Pod warunkiem ze spelnia sie pewne warunki i mysli sie pewnymi kategoriami.Nikt nie podwazy moich przekonan co do progresji.Jesli ktos ma jakies zastrzezenia to jego sprawa.SA dowody na to ze progresja mozna grac do konca swoich dni nie przegrywajac.Dlatego wszelkie dyskusje na ten temat nic nie wnosza.Po za tym iz moze kilka osob sprobuje swoich sil tym sposobem.Ale jak juz mowilem to rozmowa na dluzszy temat.
Pytasz dlaczego progresja sprawdza sie w przypadku tenisa,kazdy profesjonalny gracz zajmujacy sie progresja powie ci cos w tym stylu"tam gdzie jest 50%tam w mojej grze pojawia sie progresja".Jest to cytat pewnego czlowieka,ktory tez zajmuje sie progresja i o ktorym tez jeszcze sporo bedzie w pewnej gazecie.Ale to tez temat na dluzsza romowe.
A co do wimbledonu,i moich typow.Jestem ciagle w fazie jak ja to nazywam "czarnej listy".Jutro bedzie moj typ.Jak na razie jestem w fazie "czarnej listy"ktora ma na celu,wyeliminowanie zawodnikow ktorzy(tak mysle) nie dojda do finalu.Przygotowuje sie poprostu do grania progresja i zajmuje to troche czasu.Wiec jak widzisz progresja to bardzo zlozony sposob gry.Progresje trzeba planowac ,i dlatego tak duzo ludzi nienawidzi tego sposobu.Bo jak sie moze wydawac nie jest to taki prosty sposob gry .A wiekszosc ludzi przegrywa rowniez dla tego ze graja na"lapu capu"
Pozdrawiam i zycze powodzenia ,kazdemu kto niegra progresja.A i musze to dodac.Ludzie ktorzy twierdza ze progresja to najszybszy sposob na przegrana,nie wiedza chyba tak naprawde co mowia.I naprawde dziwi mnie to,ze takie opinie padaja z ust tzw profesjonalnych graczy.Gdyby choc troche pomysleli to moze nie sparzyli by sie na progresji,bo jakie kolwiek granie bez myslenia nie ma sensu.

Do góry
#3764 - 25/06/2001 00:45 Re: Parzyste-Nieparzyste
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Posta ja skasowałem. Pierwsza jego część obrażała jednego z uczestników z forum.

Do góry
#3765 - 25/06/2001 01:03 Re: Parzyste-Nieparzyste
Motonita Offline
member

Meldunek: 02/03/2001
Postów: 195
Skąd: Krakow
Witam
Rafter,nie napisales jaka to gazeta,chyba zeby nie reklamowac.Ale chcialem sobie ja qpic i przeczytac jak bys mial chwile wolna wyslalbys mi na priv motonita@poczta.e.pl co to za gazetka i gdzie ja dorwac.
z gory dzieki
Pozdro.

Do góry
#3766 - 25/06/2001 01:20 Re: Parzyste-Nieparzyste
Endriu Offline
enthusiast

Meldunek: 02/04/2001
Postów: 201
gorąco tu

najpierw krótka analiza:
wyniki dla 3773 losowan od 1957-01-27
do 2001-06-20

wiecej parzystych: 1154
po rowno: 1279
wiecej nieparzystych: 1340

W sumie wyniki mowią same za siebie i niespodzianki nie ma.
Problem w tym ze zmienialy sie w tym okresie automaty losujące. Czy ktoś wie od kiedy stosowane jest aktualne urządzenie?

Stawiamy oczywiscie na >nieparzystych.
Najdluzsza "czarna" seria to 14 kolejek w 87 roku.
Raczej trzeba byc gotowym na 8-10 kolejek, bo takie zdarzały sie dość często kilka lat temu. W ostatnich latach najdłuższa czarna seria to 11.

Jak grać ?
Na począek zła informacja: trzeba mieć duzo kasy żeby czuć sie w miarę bezpiecznie (lecz nie pewnie).
Na stronie www.solar.fn.pl/and/ zamiescilem banalny arkusik excela.

1- wiecej parzystych
x- po rowno
2- wiecej nieparzystych

Jest kilka (z kilkudziesięciu) wariantów grania.

I
Przepuszczamy 4 losowania bez obstawiania.
i zaczynamy od 20zł, kolejki 13,14,15 juz tylko na zwroty. Jezeli w pietnastym losowaniu nie bedzie więcej nieparzystch ... hmmmm.... hipoteka?, kredyt?, pozyczka?... a co pozniej? nie mam pojęcia...

II
Tu gramy troche delikatniej.
Przepuszczamy 5 losowan i zaczynamy od 10zł
14 i 15 losowanie to granie na zwroty.

III
Wariant o najwiekszej ilosci wad. Nie polecam

I i II to w miare systematyczne wygrane, jak ktos uwaza że to niewiele to wystarczy zmienic stawke początkową.
Tak po głębszym zastanowieniu, dochodzę do wniosku że to raczej żaden biznes... owszem mozna wygrac ale...
1. kurs wcale nie jest rewelacyjny (2,6)
2. totomix zabiera 10% od wygranej co powoduje ze stosunkowo mało wygrywamy netto

ale ma to też swoje zalety:
1. wlasciwie nie marnujemy czasu na analizy (jak np. w SYSTEM X)
2. dość często są losowania (2 razy na tydzień )

A co do samej progresji... gromadzisz odpowiednio duzo kasy, obstawiasz zawsze to samo aby tylko zdarzenie na które obstawiasz "trafiło" po kilku (najlepiej 6-7) razach.
To nie progresja jest zła tylko brak odpowiednio dużej gotówki.

pozdrawiam
endriu

Do góry
#3767 - 25/06/2001 01:25 Re: Parzyste-Nieparzyste
Endriu Offline
enthusiast

Meldunek: 02/04/2001
Postów: 201
www.solar.fn.pl/~and/ - tak miało być

Do góry
#3768 - 25/06/2001 01:55 Re: Parzyste-Nieparzyste
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam raz jeszcze. Widzisz seba ,fajnie ze wogole,jeszcze pozwalasz mi tu pisac.Jesli zas chodzi o to ze ,kogokolwiek obrazalem w swoim poscie jest nieprawda.Nie wiem dlaczego tak sadzisz.Mysle poprostu ze nie potrafisz odroznic co znaczy kogos obrazac.Jesli kogos obrazilem ,to czemu ten ktos mi tego nie powie tylko robisz to ty.Mysle ze za bardzo przejmujesz sie swoja rola na tym forum.Wiem ze mozes miec do mnie jakies urazy,czy poprostu mnie nie lubisz.Ale tak jak ty postapiles wobec mnie,robi tylko najwiekszy ***.A jesli sadzisz ze kogos obrazilem w swoim poscie to daj go z powrotem uczestnicy tego forum sami to ocenia.Jesli chodzi o mnie to jestem pewien ze nikogo w tamtym poscie nie obrazilem.A po za tym w obrazanie bawia sie tylko dzieci.

Montonita,powiem ci tu o tej gazecie bo czemu mialbym tego nie zrobic jesli o to prosisz.
Bedzie to tygodnik,tylko o zarabianiu na sporcie.Beda specjalisci od pilki noznej,tenisa(jednego pewnie znasz z eurosportu),i prawie wszystkich dyscyplin jakie sa w ofercie sts,i profesjonalu.Gazeta bedzie sie nazywac "Specjalista"z dopiskiem Bukmacherski poradnik sportowy.Jak na razie gazete ta bedzie mozna kupic w Lodzi i Warszawie.Choc z biegiem czasu najprawdopodobniej,prawie w kazdym miescie.Gazeta bedzie czrnobiala,30 stron,kosztowac bedzie w granicach 4-5 zl.Osobiscie nie jestem redaktorem naczelnym tej gazety,bede prowadzil dzial tenisa z kilkoma innymi ludzmi,oraz wywiady i porady.Bedzie to poprostu poradnik dla grajacych.Gazeta jest jeszcze w fazie obrobki,i trzeba na nia troche poczekac,ok 3 tygodni.Wszystko jest skladane do kupy .Pierwszy numer bedzie zapoznawczy,bedzie ciekawy wywiad z czlowiekiem z za "oceanu",o ktorym juz wspominalem.Po za tym gazeta ta brdzie jadyna na rynku ,ktora na bierzaco bedzie siedziec w tylu dyscyplinach na raz.mysle ze wystarczy tej mini reklamy,bo nie to jest moim celem na tym foum .Pozatym jesli nie bedziesz mogl jej kupic to dasz mi znac,a wysle ci ja poczta.

Do góry
#3769 - 25/06/2001 03:46 Re: Parzyste-Nieparzyste
Anonymous
Unregistered


Pozdrawiam wszystkich uczestnikow forum.
Widze Rafter ze juz wrociles.I jak zwykle odrazu to widac Czekam na twoje typy dotyczace wimbledonu.Podczas twojej nieobecnosci gralem tylko dwa razy i raz trafilem na henin ze ogra clijsters.Musze powiedziec ze moje finanse czekaly az ty sie pojawisz.Wiec czekam z niecierpliwoscia na twoje typy.
A tak wogole to sam sie dziwie ,ze tylu ludzi sie ciebie czepia.Wiem ze jesli chodzi o progresje to nie ma tobie rownych.Wiec o co chodzi tym wszystkim ktorzy cie pouczaja.Jak na razie to dzieki tobie zaczalm stosowac progresje i nigdy mi tak jeszcze dobrze u bukmacherow sie nie powodzilo.Fakt ze gram dokladnie to co ty,i na razie nie mialem okazji sam sprawdzic tej metody.Ale jestem przekonany ze bez ciebie tez sobie jakos rade powinienem dac.
Wiec proponuje wszystkim,aby kazdy zajal sie tym czym najlepiej umie jesli chodzi o granie.I zostawcie tego Raftera w spokoju bo ciagle sie go czepiacie,a czlowiek ten jest jak najbardziej w porzadku.Wiesz rafter mowie to bo naprawde juz i mnie zaczyna irytowac podejscie niktorych ludzi do ciebie,i mam nadzieje ze to rozumiesz.W szczegolnosci seba ktory skasowal twoj post,a ja nie zdazylem go przeczytac.

Do góry
#3770 - 25/06/2001 03:56 Re: Parzyste-Nieparzyste
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Jeśli jest możliwość proszę o przywrócenie tegp posta, żeby "nasze oczy" mogły go zobaczyć i osądzić. Uważam że takie zachowanie jest smutne.

Do góry
#3771 - 25/06/2001 04:24 Re: Parzyste-Nieparzyste
Anonymous
Unregistered


Widze, że SebaS i RAFTER zabardzo się nie lubią, dlatego proponuje umieścić ich na poniedziałkowej ofercie z Profesionala w dziale "Bobsleje na nawierzchni trawiastej"

999___SebaS__vs.__RAFTER___2.00__2.00__2.00

Życze wysokich wygranych!!!

Do góry
#3772 - 25/06/2001 04:30 Re: Parzyste-Nieparzyste
Motonita Offline
member

Meldunek: 02/03/2001
Postów: 195
Skąd: Krakow
No dziwne jest z deka to usuniecie postu bo to cenzura a tego nie loobie,chcialem zaznaczyc na przyszlosc ze jak by mnie ktos obrazal na forum to chialbym to zobaczyc i wiedziec kto i dlaczego wkoncu skad mam wiedziec czy mam wyrownac rachunki czy to tylko jakies glupoty czy moze ktos mial racje??Poprostu na moj gust to osoba ktora zostala obrazona moze stwierdzic czy ja to obraza czy nie a w jaki sposob stwierdza to ktos za nia to nie wiem..Chyba ze usunela to osoba obrazana to jeszcze zrozumie..
Pozdro.

Do góry
#3773 - 25/06/2001 04:34 Re: Parzyste-Nieparzyste
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Expert:
[qb].
Wiec proponuje wszystkim,aby kazdy zajał sie tym czym najlepiej umie jesli chodzi o granie[/qb][/QUOTE]

... święte słowa !!!!!

a tak marginesie czytałem wykasowany post Raftera i nic zdrożnego w nim nie zauważyłem i sam się zdziwiłem że został wykasowany

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, rafal08, VVega), 3322 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583175 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07