Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#382015 - 22/08/2005 15:07 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Quote:

Quote:

Quote:

Unia Tarnów-Apator Toruń 62-28....no comment




slak, bukowski, tarnow, bufoniada, sloma...no comments




no stary wyluzuj, ewidentny przyklad zazdrosci.Bufoniada i sloma??!! mam ci przypomniec jak to w szczegolnosci na poczatku sezonu przygotowywano tor w toruniu? jakie byly dziury. zadna druzyna w tarnowie nie jest w stanie dopasowac sie do toru, i jest sponsor ktory daje duza kase. To widac doprowadza do bialej goraczki kibicow z innych miast.
Unia w pelni wykorzystala atut swojego toru w polfinale,
Wiecej szacunku i obiektywizmu na przyszlosc!!!

P.S. zeby nie bylo ze nie na temat, oglolnie bez wiekszych niespodzianek chociaz osobiscie liczylem na wieksza wygrana czewy,




czy ja cos napisalem o aspektach sportowych, cos o torze, o wynikach; nadinterpretowales moja wypowiedz i tyle; posluchaj wypowiedzi tych panow, sa one przepelnione pycha, bufoniarstwem tak jakby byli panami wszechswiata; poczytaj sobie wypowiedzi polowy kibicow z tarnowa na sportsboardzie, jakie wnioski... takie same, wielkie panstwo nagle sie znalazlo; "dziwne", ze kibice bydgoscy tak sie nie zachowuja, w koncu to ich zespol zajal pierwsza lokate po rundzie zasadniczej, ale wiesz oni sa przyzwyczajeni w pewnien sposob do sukcesow, a wy wygrzebaliscie sie z.... i sodowa co niektorym uderzyla; to jest tak jak sie po dluzszym okresie osiagnelo jakis sukces, przypomnij sobie gdzie przez ostatnie lata byliscie, czemu wtedy nie bylo takich pyszalkowatych wypowiedzi; wiec nie pisz mi o szacunku do was, sloma i buta

Do góry
Bonus: Unibet
#382016 - 22/08/2005 18:19 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Troche przesadzasz Gump moim skromnym zdaniem. To, ze w tarnowie udalo sie sie wygrzebac druzyne z ... jak to ujales, to zasluga tych wlasnie osob. To, ze sa pewni siebie teraz, to nic zlego. Znaja swoja wartosc, wiedza, ze "majstra" zdobeda w cuglach i w mojej opinii falszywa skromnosc bylaby nie na miejscu. Jak ma sie 4 z 5 najlepszych Polakow w skladzie (w/g IMP oczywiscie), do tego nowokreowanego mistrza swiata, najwyzszy budzet, tor, na ktorym nikt nie potrafi sie im postawic, to trudno byc skromna cnotką. Wiecej takich preznych dzialaczy w tym sporcie, a bedzie sie on rozwijal.

Pozdrawiam

Do góry
#382017 - 22/08/2005 20:31 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
A ja jestem ciekaw czy w przyszlym sezonie prezesi Unii tez beda tacy bunczuczni w swoich wypowiedziach.Przypomne ze wiek juniora koncza M.Rempala i Kolodziej i kto ich wtedy zastapi??Kupia Hliba??Sami wiecie jak ciezkie jest przejscie juniora w seniora.Ot taki przyklad w tym sezonie Robert Miskowiak

Do góry
#382018 - 22/08/2005 20:56 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
1.Nicholls[opcjonalnie - Rickardsson, ale nie sadze jakos]
2.Kołodziej
3.J.Gollob
4.M.Rempala
5.T.Gollob
6.spasowany z tarnowskim torem np.Zieliński.

Lopez, martwy sie o naszych juniorów, zeby u nas zostali, a nie o Tarnów;]

Do góry
#382019 - 22/08/2005 20:57 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Misko to sredni przyklad. Cieslak go dosc szybko skreslil, bo chlopak zaczal jezdzic w Anglii. Zreszta slusznie, bo doswiadczenie powinno procentowac w przyszlosci. Zapewne sprowadza juniora do Tarnowa i dopiero beda mieli pake nie do ruszenia

1 Rickardsson
2 Kolodziej
3 J.Gollob
4 M.Rempala
5 T.Gollob
6 Hlib (?) lub inny talencik
7 mniejsza z tym

Juz teraz mozna powiedziec, ze nie tylko Unia zdobedzie tytul w 2005, ale i po raz 3 wygra lige w 2006. Kursy w/g mnie na tryple DMP dla Tarnowa 1,05 TAK, 7,50 NIE z zachowaniem marzy BAW

Do góry
#382020 - 22/08/2005 20:58 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Hehehe Buszmen byl szybszy

Do góry
#382021 - 23/08/2005 21:34 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Witam wszystkich,

No a co tak malo Panowie poswiecacie dwumeczowi ZKZ-GKS?? Kiedys wszedlem w spor z pewnym zacietrzewionym kibicem(ministrantem) z Zielonej, ktory strasznie sie odgrazał. No i mamy stracie tych 2 druzyn.....wynik kazdy zna(wprawdzie mamy jeszcze mecz w Gda).Szkoda,ze tamten specjalista zuzla teraz sie nie wypowie na temat swojej druzyny.
Bardzo zaluje,ze ZKz spadnie z e-ligi. Z pewnoscia bym kibicowal tej druzynie,ale jak mozna to robic jezeli wsrod jej kibicow sa ludzie "bez jaj" jak to napisal Krompa.Pozdrawiam wszystkich kibicow Zielonej

Pzdr.


Edited by [g]um[p] (23/08/2005 21:40)

Do góry
#382022 - 24/08/2005 20:56 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
widze,ze Gump "zredagowal" mojego posta.Szkoda,ze nie mozna wypowiedziec sie szczerze na temat kilku kibicow Zielonej.

pzdr.

Do góry
#382023 - 24/08/2005 21:35 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
wyciete zostalo ostatnie zdanie obrazajace jednego z forumowiczow

Do góry
#382024 - 25/08/2005 15:00 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Młody- nie wiem co chciałeś osiągnąc pisząc swojego posta? Lezącego sie nie kopie jak wiesz- a żużel zielonogórski leży od początku sezonu, jak wszyscy wiedzą. Oczywiste było, że faworytem jest ekipa z Gdańska i potwierdziła to juz w pierwszym meczu- a że kibice zielonogórscy do końca mieli złudzenia i wierzyli, że będzie lepiej...... to chyba normalne, że ich zdanie było subiektywne i to był raczej koncert zyczeń niż rzeczywistość.
A swoja droga, ciekawy jestem czy napisałbyś jakiegokolwiek posta gdyby Zielona Góra wygrała 54-36.
Moim zdaniem szukasz zaczepki i dobrze, że nikt na to nie reaguje.
Gratulacja dla ekipy z Gdańska.
Pozdrawiam
lleyton

Do góry
#382025 - 25/08/2005 23:50 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
młody znowu zaczynasz szumieć,już ci kiedyś pisałem jaką wystawiasz opinie kibicom GKS-u,kazdy wie jak jest,ale z szacunku dla kibiców Zielonki zachowaj tryiumfalne posty dla siebie,ponadto jeszcze jest rewanż...

Do góry
#382026 - 27/08/2005 13:31 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk


Witam,

Po pierwsze nie mam nic do druzyny z Zielonej.Szkoda tylko, ze znajduja sie wsrod waszych kibicow osoby, ktorym trzeba kilka rzeczy wytlumaczyc. Nie wiem po co zabierasz głos lleyton skoro nie wiesz wogle o co chodzi. A jezeli czytales wypowiedzi "kibica Zielonej" to zachowaj opinie dla siebie. Oczekiwalem odpowiedzi od innej osoby.

Po drugie nie lubie przemadrzalych forumowiczow, ktorzy wypisuja totalne bajki na tym forum a nastepnie sie pod tym nie podpisuja.Od poczatku bylem przekonany,ze GKS jest mocniejszy i tego sie konsekwentnie trzymam.Szkoda,ze jeden kibic ZKZ juz tu sie nie wypowiada....no bo jak ma to zrobic skoro wczesniej sie juz skompromitowal.

Do JRR: nie wystawiam zadnej opini kibicom GKS. Jak widze, kiedy leca na stadion kamienie z trybuny "hooligans" na zuzlowcow lub tez wbiegajacych na tor kibicow GKS podczas biegu to czy wtedy zastanowiales sie nad opinia o kibicach? I jak takie w/w zachowanie ma sie do mojej osoby-kibica GKS(?), skoro siedze spokojnie na trubunie VIP.Czy nieodpowiedzialni kibice maja prawo wystawiac mi opinie? Chyba nie.Kazdy niech odpowiada za siebie i tak bedzie najlepiej.

Nie bede ukrywal, ze moj post mogl byc odebrany jako zaczepka. Wcale nie o to mi chodzilo. Wygralem pewnien psychologiczny pojedynek.Mam nadzieje,ze GKS nie zawiedzie mnie juz za tydzien.

Peace men

Pzdr.

Do góry
#382027 - 04/09/2005 13:30 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
ANTEK Offline
member

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 143
Skąd: LESZNO
ale tu ruch....

W BAW na razie tylko GORZOW-OSTROW
jak dla mnie ciekawe pozycje to

LUKASZEWSKI UNDER 8,5 1,85
SZCZEPANIAK UNDER 6,5 1,8
GORZOW 1 1,2
i tak tez gram

zobaczymy co dadza w innych meczach

Do góry
#382028 - 04/09/2005 14:02 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
ANTEK Offline
member

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 143
Skąd: LESZNO
ZIELONA GORA +25.5 w GDANSKU to mimo wszystko chyba jednak zbyt duzy handicap
ja gram na falubaz, moga przegrac 57:33 a wydaje mi sie ze i tak bedzie mniej

Do góry
#382029 - 04/09/2005 14:22 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
dobrym typem jest zdarzenie
RKM Rybnik - Stal Rzeszów
Maciej Kuciapa (Stal) - Over/Under Points - Typ: Under 11,5
1.90
wczoraj maciek uczestniczyl w upadku ( razem z jarkiem hampelem ) gdzie mocno sie poobijal raczej wystartuje w tym meczu bo gdyby rzeszow zrobil ZZ to wtedy maciek niemoglby wystartowac w finale ( oczywiscie gdy rzeszow awansuje )gdyz zwolnienie lekarskie musi być na minimum 9 dni!
w normalnej dyspozycji bylby w stanie zrobic 12 ale wobec tych okolicznosci bedzie to trudne

Do góry
#382030 - 04/09/2005 14:43 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Sadze,ze handi na Zielona jest wystawiony trafnie.W sumie bez Nickiego ta druzyna jest skazana na porazke a wynik 57-33 bardzo prawdopodobny. Moim zdaniem moga sie sprawdzic 2 scenariusze:1.Zielona mobilizuje sie na maxa i jedzie jak nigdy lub 2.Zielona przyjezdza na pozegnanie z Ekstraliga, co zupelnie rozklada druzyne.
Ja obstaje za 2 rozwiazaniem.

Do góry
#382031 - 04/09/2005 15:40 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A moim zdaniem, jest szansa na multum scenariuszy

1. Zielona Góra się mobilizuje i wygrywa
2. Zielona Góra się mobilizuje i przegrywa
3. Zielona Góra się mobilizuje i remisuje
4. Zielona Góra, olewa i wygrywa
5. Zielona Góra, olewa i przegrywa
6. Zielona Góra, olewa i remisuje


Tyleż samo, a może i więcej możliwości jest po stronie GKS, jednak jak na analityczny rozum można wywnioskować czasami wystąpienie jednego scenariusza zaprzecza jakiemuś innemu, dlatego daj spokój już mlodyGKS. Kibicuje od samego początku drużynie z Gdańska, sam chcę spadku mojej drużyny do I ligi, a Ty (szczególnie w postach dużo wcześniej) non stop się czepiasz tej drużyny. Daj spokój


Powodzenia w przyszłym roku w ekstraklasie.

SLAV

Do góry
#382032 - 04/09/2005 17:31 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Witam,

Zielona się zmobilizowała i olała
Musze coś napisać bo jeszcze niektórzy gotowi są mnei posądzić o tchórzostwo.
3 miesiące temu obstawiałem szanse na wygranie barażu na poziomie 45%, niestety życie zweryfikowało moje optymistyczne myślenie. Nie sądziłem że Nasi bedą w dalszym ciągu prezentować tak niską formę. Do tego nie przyszło mi do głowy że u siebie zremisujemy, a na wyjeździe pojedziemy w krajowym składzie. No nic to bywa i tak.

Nie odpowiadałem na zaczepne posty pana mlodyGKS, bo i tak do niczego ciekawego to nie prowadzilo, ot taka wymiana poglądów, wy tacy a my tacy.

Ale że nie udzielam się na forum nei znaczy że mnie nie ma.

Zwracam honor, GKS w sezonie 2005 był drużyną o wiele waleczniejszą i to jej się należy ekstraliga.

ZKŻ to nie wiem czy się należy ta 1 liga nawet. Trzeba poważnie przemyśleć skład drużyny, dawno już mówiłem o wymianie emeryta Śwista i super emeryta Huszczy. E-liga to nie dla nich.

Ale trzeba też powiedzieć, że jakby którykolwiek klub miał takie pasmo nieszczęść jak ZKŻ prawdopodobnie czakałoby go to samo. Falubaz nie jest aż tak słaby. Wszystko zaczeło się od Kurmanka. Potem łamanie się Okonia. No który klub by sie utrzymał bez krajowego lidera? A z zagranicznymi tez nie zawsze było różowo. Innym klubom można tylko pozazdrościć zawodników zagranicznych, którzy niemal zawsze robili komplety. Kolejna sprawa to postawa Śwista a w sumie szwagrów. No kto przypuszczał, że ten sezon będzie miał on taki marny? Poprzedni sezon naprawde dawał z siebie wszystko, teraz może i też ale motory nie. Wszystko dodać do kupy i mamy 1 lige i to też raczej w środku tej ligi gdzieś.

Ciekawi mnie jak przed sezonem obstawialiście, jakie mieliście zdania. ja np nie sądziłem że ZKŻ spadnie. Gdyby mi ktoś na poczatku sezonu tak powiedział to bym się bardzo zdziwił, ale w trakcie sezonu już nie bo widziałem tą jazde do 1-ligi. Mysle ze mlodyGKS tez nie podejzewal iz ZKŻ się stoczy. Pamietam te głosy jak to Bydgoszcz i Apator byli upatrywani do spadku. Stało sie inaczej, oni walczą o mistrzostwo.

Moje słowa tu nic nie pomogą, w sezonie 2005 Falubaz nei pokazał absolutnie nic. Szansa może i była ale w ciągu 3 miesięcy nie zmieniło się nic. Dziś było oczywiste że przegramy, chyba nikt inaczej nie myślał.

Powodzenia dla GKSu w ekstralidze. Falubaz zaczyna całkiem inny rozdział. Wiadomo, że odejdą zagraniczni i okoń, proponowałbym jeszcze Śwista i Huszcze. W sezonie 2006 będzie to całkiem inna drużyna. Najlepiej bybyło jakby to była drużyna budowana od podstaw. Ale czy to coś nam pomoże? Bo przecież sponsorzy też myślę że porezygnują. Czas pokaże.

Nam się w tym sezonie ekstraliga nie należy, Lotosowi tak. Brawo i ukłony.
Co złego to nie ja.
si

Do góry
#382033 - 04/09/2005 20:32 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
Witam,

Na poczatku troszke ostro do forumowicza Slav:

Twoje scenariusze w zaden sposob nie odnosza sie do tego co napisalem.Po prostu sprawdzilo sie,ze ZKZ byl przygotowany na porazke i nie bylo motywacji w zawodnikach.Jak sobie przypomne mecz rok temu miedzy Unia T. a Wts-em, to jednak mozna nawet bez obcokrajowca powalczyc i w tym sensie uzylem slowa "mobilizacja".Swoja droga nie wiem jak mialby sie sprawdzic Twoj scenariusz typu:Zielona olewa i wygrywa.Nie wiem jakie masz pojecie o zuzlu,ale takie stwierdzenie raczej nie swiadczy o Twojej wybitnej wiedzy w tym konkretnym przypadku.A czy czepiam sie ZKZ?...W jaki sposob? W taki,ze przewiduje losy meczu? Zupelnie niepotrzebnie Slav wszedles w dyskusje.Tu chodzilo o cos zupelnie innego, mniej o druzyne a bardziej o osobiste poglady.I wlasnie dlatego to Ty sobie odpusc.

Do Bodi:

Ciesze sie, ze napisales takiego "przyjaznego" posta. To, ze dzis GKS pokonal ZKZ na pewno wywolalo usmiech na mojej twarzy, lecz wcale nie zmienilo zyczenia powodzenia dla Zielonej i powrotu do ekstraligi juz za rok.

Pozostaje mi rowniez zwrocic honor Bodiemu, poniewaz przyznal,ze GKS byl druzyna mocniejsza i nalezalo mu sie zwyciestwo. Podzielam opinie wielkich klopotow kadrowych ZKZ w tym sezonie i zdaje sobie sprawe,ze mialy one decydujace znaczenie w walce o utrzymanie.

Zycze druzynie ZKZ i jej kibicom wszystkiego dobrego i powodzenia w kolejnym zuzlowym sezonie!

Pzdr.

Do góry
#382034 - 04/09/2005 21:02 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 - PLAY OFF [5]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Quote:

Witam,

Na poczatku troszke ostro do forumowicza Slav:

Twoje scenariusze w zaden sposob nie odnosza sie do tego co napisalem.Po prostu sprawdzilo sie,ze ZKZ byl przygotowany na porazke i nie bylo motywacji w zawodnikach.Jak sobie przypomne mecz rok temu miedzy Unia T. a Wts-em, to jednak mozna nawet bez obcokrajowca powalczyc i w tym sensie uzylem slowa "mobilizacja".Swoja droga nie wiem jak mialby sie sprawdzic Twoj scenariusz typu:Zielona olewa i wygrywa.Nie wiem jakie masz pojecie o zuzlu,ale takie stwierdzenie raczej nie swiadczy o Twojej wybitnej wiedzy w tym konkretnym przypadku.A czy czepiam sie ZKZ?...W jaki sposob? W taki,ze przewiduje losy meczu? Zupelnie niepotrzebnie Slav wszedles w dyskusje.Tu chodzilo o cos zupelnie innego, mniej o druzyne a bardziej o osobiste poglady.I wlasnie dlatego to Ty sobie odpusc.

Do Bodi:

Ciesze sie, ze napisales takiego "przyjaznego" posta. To, ze dzis GKS pokonal ZKZ na pewno wywolalo usmiech na mojej twarzy, lecz wcale nie zmienilo zyczenia powodzenia dla Zielonej i powrotu do ekstraligi juz za rok.

Pozostaje mi rowniez zwrocic honor Bodiemu, poniewaz przyznal,ze GKS byl druzyna mocniejsza i nalezalo mu sie zwyciestwo. Podzielam opinie wielkich klopotow kadrowych ZKZ w tym sezonie i zdaje sobie sprawe,ze mialy one decydujace znaczenie w walce o utrzymanie.

Zycze druzynie ZKZ i jej kibicom wszystkiego dobrego i powodzenia w kolejnym zuzlowym sezonie!

Pzdr.




dokladnie poprostu triada zawsze razem Wybrzeze&Sparta&Falubaz

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, Sensei), 3545 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581670 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49