Opcje tematu
#384939 - 09/08/2005 18:16 ATP - Montreal - Śorda 10.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
ROGERS MASTERS - MONTREAL

Place: Montreal, Canada
Date: August 8-14, 2005
Draw Size: 64
Surface: Hard
Prize Money: $2,200,000

LINKI:
Oficjalna strona

Plan gier

Drabinka - kwalifikacje

Drabinka - singiel

Drabinka - debel

Wyniki

Wyniki na żywo


Pomocne linki:
http://www.stevegtennis.com

http://www.atptennis.com

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.itftennis.com/mens/players/


--------------------------------------------------------------------------------

Prosimy zapoznać się z Regulaminem KT. Posty nic nie wnoszące do tematu będą kasowane

--------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji tutaj

Do góry
Bonus: Unibet
#384940 - 10/08/2005 07:13 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Na początek:

Ferrero-Ferrer 2 2.06

J.C.F w tym roku na hardzie nic nie ugrał, teraz próbuje wrócić do światowego tenisa. W pierwszej rundzie pokonał Corie, ale co to za zwycięstwo, gdy po Argentyńczyku widać, że jest znudzony grą. Ferrer...w tym roku dobry sezon na Clayu, na hardzie rozegrał 5 turniejów( półfinał w Miami). H2H 2:0 dla Ferrera. Mój typ 2:1 Ferrer po ciężkim, męczącym kibiców meczu.

T.Johans.-Malisse 1 1.5

Po tym co wczoraj Szwed zrobił z Karlovicem nic tylko grac na niego

Do góry
#384941 - 10/08/2005 07:18 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
makbet Offline
stranger

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 2
Tenis-Turniej Masters-Montreal
Stop Wydarzenie 1 X 2

16:55 8415 Ancic, M - Serra, F
1.15 5.40

16:55 8405 Dent, T - Kiefer, N
1.75 2.05

16:55 8403 Mirnyj, M - Rusedski, G
1.60 2.35

16:55 8417 Rochus, Olivier - Söderling, R
2.05 1.75

17:55 8414 Berdych, T - Dawidienko, N
2.42 1.55

18:55 8404 Björkman, J - Agassi, A
8.00 1.08

18:55 8416 El Aynaoui, Y - Robredo, T
6.00 1.12

18:55 8419 Novak, J - Hrbaty, D
1.88 1.88

19:55 8406 Nalbandian, D - Beck, Karol
1.25 3.90

20:55 8418 Johansson, Thomas - Malisse, X
1.55 2.42

21:55 8407 Pavel, A - Puerta, M
1.40 2.87


2005-08-11

Tenis-Turniej Masters-Montreal
Stop Wydarzenie 1 X 2

01:25 8420 Nadal, R - Mello, R
1.06 9.00
To dzisiejszcze kursy ze stronu Unibet, na co warto stawiac?
Co dolega Nadalowi?

Do góry
#384942 - 10/08/2005 07:25 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Quote:

Co dolega Nadalowi?




Coś z lewą ręką przez chwile wczoraj było, ale wezwał fizjoterapeute i wyglądało na to, ze juz wszystko dobrze. Może tylko serwis był wolniejszy.

Do góry
#384943 - 10/08/2005 10:49 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
m_k_polska Offline
veteran

Meldunek: 12/06/2004
Postów: 1344
Skąd: Jaworzno
Witam!
Ja dzisiaj zagrałem tripelka
Gasquet-Grosjean 1 @ 1.8
W godzinie otwarcia złapałem w profesjonaly Ryśka jeszcze za 1.8, Gasquet wczoraj dość łatwo wygrał swój pojedynek a Sebastina dość długo męczył się z Srichaphan
Gasquet nieźle prezentuje się na szybkich nawierzchniach, chodź w tym roku mało grał na hardzie, obaj znają się bardzo dobrze i myślę, że tak jak wczoraj w pojedynku Nadal-Moya górę weźmie młodość:)

T.Johansson-Malisse 1 @ 1.5
główny fakt tego typu to h2h 3-0 dla Tomka, który wczoraj w niezłym stylu rozwalił Mutanta, z tych 3 pojedynków Tomek 2 wygrał na hardzie, Xavier dawno nie grał może brakować mu trochę obycia


Nalbandian-K.Beck 1 @ 1,4
Tu gram ten mecz w oparciu o to jak prezentuje się David oglądałem jego pierwszy mecz i prezentuje się bardzo dobrze, na szybkich nawierzchniach zawsze jest groźny i może pokazać swoje atuty
Ako:3,78

Do góry
#384944 - 10/08/2005 11:24 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Mathieu - Clement
Roddick powiedział po meczu , że nie przestawił sie na warunki panujące w Montrealu i tym został zaskoczony przez Mathieu , który dodatkowo lubi takich przeciwników jak Andy bo dobrze returnuje i gra z kontry . Dziś natomiast to bedzie juz całkiem innym mecz - Clement ostatnio prezentuje sie swietnie . Tutaj rozegrał juz 3 mecze i w każdym pokazał charakter i walecznosc . O jego kondycje sie raczej nie obawiam bo to jeden z najbardziej wytrzymałych zawodników . Ciekaw jestem jak Mathieu zaprezentuje sie jako faworyt . Rzadko wytrzymuje presje a Clement wie jak z nim wygrywac (H2H 2-0) .

Mirnyi - Rusedski
idealne warunki dla Mirnego , dla Rusedskiego niby też ale 15 podwójnych z Wawrinką . Rusedski to jeden z najgorzej returnujących zawodników podczas gdy Max to jeden z lepiej serwujących . Obaj raczej atakują non-stop ale to Mirnyi jest zawodnikiem , który sobie radzi lepiej z takimi rywalami. Rusedski już raczej myślami przy dziecku , którego jego żonka się spodziewa niedługo

Rochus - Soderling
wymarzony rywal dla małego walczaka Rochusa . Wysoki , niezgrabnie ruszający sie i mocno uderzający rywal . To Rochusy lubią najbardziej . Do tego długa dośc przerwa Robina w grze . Wczorajsza wygrana z Radkiem "bolą mnie plecy" Stepankiem niezbyt mnie przekonuje .

Do góry
#384945 - 10/08/2005 11:57 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Black Hunter Offline
veteran

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 1257
Skąd: Żagań
Quote:

Mathieu - Clement
Roddick powiedział po meczu , że nie przestawił sie na warunki panujące w Montrealu i tym został zaskoczony przez Mathieu , który dodatkowo lubi takich przeciwników jak Andy bo dobrze returnuje i gra z kontry . Dziś natomiast to bedzie juz całkiem innym mecz - Clement ostatnio prezentuje sie swietnie . Tutaj rozegrał juz 3 mecze i w każdym pokazał charakter i walecznosc . O jego kondycje sie raczej nie obawiam bo to jeden z najbardziej wytrzymałych zawodników . Ciekaw jestem jak Mathieu zaprezentuje sie jako faworyt . Rzadko wytrzymuje presje a Clement wie jak z nim wygrywac (H2H 2-0) .




Nie przesadzalbym z tym komplementowaniem Clementa.Wczoraj meczyl sie okrutnie z Acasuso ktory ma tyle wspolnego z hardem co Nadal z trawka...Ile to wczoraj Acasuso mial gemow na sucho a ile to Clement mial brekow i nie wykorzystal a ile Acasuso krol serwosu zapakowal asow Clementowi a ile Clement Acasuso heh:)
Z drugiej strony Clament jak juz wygyrwa mecz w stanach to ostatnio w 3 setach Lapennti Muller Bloom...Dzis pojedynki Francuzow w Montrealu:)Riszard z Groszkiem tez dzis skrzyzuja rakiety:)Mathieu jak wiadomo to wielki walczak potrafi wyciagac wynik z niewiarygodnych sytuacji, to jemu francuzi zawdzieczaja pamietna wygrana ze Szwecja w Davisie gdzie pokonal obu jojo:)Reasumujac:Widzialem wczoraj meczarnie Clemetna i nie przekonuje mnie ten zawodnik, z drugiej strony walczak Mathieu podbudowany winem z Raddickiem powinien uporwac sie w 3 setach z krajanem:)


Edited by schranzer (10/08/2005 12:03)

Do góry
#384946 - 10/08/2005 12:11 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Czemu są takie wysokie kursy na Kiefera? Według mnie rozwali on Denta!!!!! Dent wczoraj niew ygrał tylko raczej Ljubicic na własne życzenie przegrał. A Kiefer ze spokojem 2-0 z Masuu i według mnie poradzi sobie gładko. Obstawiam też zwyciestwa Mirnyja i Johansona bo są naprade w gazie.

Moje Typy Mirnyj-Rusedski 1, T.Johanson-Malisse 1 i KIefer-Dent 1...Polecam zagrać

Do góry
#384947 - 10/08/2005 13:14 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
grabtom Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1011
Witam!
Puściłem na dzisiaj 2 kupony.

Na początek dubelek:
Gasquet - Grosjean 1 @ 1,60
JohanssT - Malisse 1 @ 1,50

Jak pewnie wielu innym, tak i mnie wydają się to dzisiaj dwa najpewniejsze mecze. Gasquet jeszcze nie wyrobiony na twardych kortach w tym roku, ale napewno głodny gry, bo to już chyba 3 czy 4 tygodnie przerwy. A mecz z Youzhny'm to niezły prognostyk. Seba z kolei nie prezentuje się tak jak powinien, na hardzie setać go na wiele, ale jak do tej pory nie zachwycał ani w LA ani w Wash. W meczu z Paradornem wypadł może nie najgorzej, ale i nie wybijał się ponad przeciętną. Dla mnie Rysiek idzie dalej.

ToJo z Karlovicem robił co chciał, w zeszłym roku osiągnął tu świetny wynik, bo aż półfinał gdzie spotkał Federera. W tym roku na hardzie w ważnych turniejach potrafił grać całkiem przyzwoicie, a do tego wszystkiego 3-0 w H2H z Holendrem.
Malisse ma bardzo przeciętny sezon, zresztą tak jak i rok temu Co prawda z Dancevicem nie miał kłopotów, no ale kto to jest Dancevic? Challengerowiec jakich wielu. Tomek powinien wejść bez kłopotu.


A na koniec singielek:

Mathieu - Clement 2 @ 2,35
Tutaj w pełni zgadzam się z Marcelem. Wygrana Mathieu nad Roddickiem robi wrażenie, ale jeśli spojrzeć w historię to Mathieu już od dłużeszgo czasu gra bardzo słabo. Wychylił się kilka razy ponad średnią, ale były to pojedyncze wyskoki, które nie zmieniają całościowego obrazu jego gry.
Clement ostatnio poczyna sobie dość przyzwoicie, a tutaj jak już pisał Marcel będzie to już 4 mecz. Zważywszy na to że grał także w Waszyngtonie ma dodatkową przewagę nag Paulem, bo jest już jkako tako "wkręcony" w naweirzchnie twarde, Mathieu jest dopiero w trakcie przestawiania. Mam nadzieję że się nie mylę ten typ podałem także w rankingu.

Kursy za Interwetten. Good luck.

Do góry
#384948 - 10/08/2005 13:18 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Ziomek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 5926
Skąd: Zamość
Quote:

Mathieu - Clement
Roddick powiedział po meczu , że nie przestawił sie na warunki panujące w Montrealu i tym został zaskoczony przez Mathieu , który dodatkowo lubi takich przeciwników jak Andy bo dobrze returnuje i gra z kontry . Dziś natomiast to bedzie juz całkiem innym mecz - Clement ostatnio prezentuje sie swietnie . Tutaj rozegrał juz 3 mecze i w każdym pokazał charakter i walecznosc . O jego kondycje sie raczej nie obawiam bo to jeden z najbardziej wytrzymałych zawodników . Ciekaw jestem jak Mathieu zaprezentuje sie jako faworyt . Rzadko wytrzymuje presje a Clement wie jak z nim wygrywac (H2H 2-0) .

Mirnyi - Rusedski
idealne warunki dla Mirnego , dla Rusedskiego niby też ale 15 podwójnych z Wawrinką . Rusedski to jeden z najgorzej returnujących zawodników podczas gdy Max to jeden z lepiej serwujących . Obaj raczej atakują non-stop ale to Mirnyi jest zawodnikiem , który sobie radzi lepiej z takimi rywalami. Rusedski już raczej myślami przy dziecku , którego jego żonka się spodziewa niedługo

Rochus - Soderling
wymarzony rywal dla małego walczaka Rochusa . Wysoki , niezgrabnie ruszający sie i mocno uderzający rywal . To Rochusy lubią najbardziej . Do tego długa dośc przerwa Robina w grze . Wczorajsza wygrana z Radkiem "bolą mnie plecy" Stepankiem niezbyt mnie przekonuje .




MArcel a ja gra wszyskie mecze odwrotnie
tzn.
MAthieu - Clement 1
Roddick ściemnia z tymi warunkami jakoś w 3 ostanich latach mu to nie przeszkadzało być w finałach
Mirnyi - Rusedski 2
Greg to rodowity Montrealczyk,a więc kibole wywrą presję na bestii
Rochus - Soderling 2
Belg najlepszy okres ma jużza sobą czyt.clay

Do góry
#384949 - 10/08/2005 13:26 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Tak sie składa Ziomek ze Krzyś Rochus najlepiej w tym sezonie radził sobie na hardzie..jak dla mnie wygra dzis, a kursy na niego sa wrecz wymarzone (1.80-2.25)..

hehe oczywiście Krzysia juz nie maa gramy na Oliviera


Edited by schranzer (10/08/2005 13:52)

Do góry
#384950 - 10/08/2005 13:28 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Exp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/07/2003
Postów: 26096
Skąd: Tarnów / Wrocław
Tak sie sklada, ze to dzis nie Krzys gra, a jego braciszek, ale moze sie zamienia i nikt tego nie zauwazy

A tak powaznie, to ja dzis mysle, ze Rochus przynajmniej powalczy, wg. mnie szanse na jego zwyciestwo sa naprawde duze

Pozdrawiam,
Exp

Do góry
#384951 - 10/08/2005 13:45 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Quote:


Nie przesadzalbym z tym komplementowaniem Clementa.Wczoraj meczyl sie okrutnie z Acasuso ktory ma tyle wspolnego z hardem co Nadal z trawka...Ile to wczoraj Acasuso mial gemow na sucho a ile to Clement mial brekow i nie wykorzystal a ile Acasuso krol serwosu zapakowal asow Clementowi a ile Clement Acasuso heh:)




smieszne porównanie asów - wziales pod uwage , że Acasuso ma 20 cm. więcej niz Clement i waży z 15 kilogramów więcej ? Druga sprawa , że Acasuso słabo gra na hardzie tylko dlatego , że mu się nie chce . Nie widziałem bardziej leniwego zawodnika w tourze , mającego taki potencjał .
Nie rozumiem , że na zawodnika który wygrał 6 z 7 swoich ostatnich meczów + odpuszczony z Blakiem żeby sie załapac na Montreal - płaci 2.35 z gościem , który ostatnio zesrał sie w gacie w ważnym meczu Davisa i pózniej skreczował w jednym z turniejów bo nie mógł sobie poradzic z czelendżerowcem .

Mello +5,5 @1.95 też mi się bardzo podoba . Oraz Nalbandian/Puerta z Knowlesem/Nestorem .
Nestor zrezygnował z WC do turnieju singlowego , gdyż ostatnio borykał się z kontuzją . W deblu także nie grał od RG . Można sprawdzić lekko jego dyspozycje

Do góry
#384952 - 10/08/2005 13:51 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
kusi1921 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2005
Postów: 216
Skąd: Święte Miasto
Quote:

Czemu są takie wysokie kursy na Kiefera? Według mnie rozwali on Denta!!!!! Dent wczoraj niew ygrał tylko raczej Ljubicic na własne życzenie przegrał. A Kiefer ze spokojem 2-0 z Masuu i według mnie poradzi sobie gładko.





Ogladalem wczoraj mecz Kifera i wiem tylko tyle ze obaj grali fatalnie, ten mecz mogl sie potoczyc zupełnie odwrotnie. Jesli Kifer nadal bedzie gral tak słabo( a wg tak bedzie ) jak wczoraj to niewiele sobie gemow ugra
Moj typ
Kiefer - Dent 2

Do góry
#384953 - 10/08/2005 14:02 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
sprawa Rochusów jest wiec juz wyjasniona:)

ToJo - X-man 1: jedyne czego sie tutaj boje to iz chyba wiekszosc osób podobnie typuje jak ja;)mysle ze ToJo stac na to by w tym turnieju dojsc dość daleko a Malisse to na prawde nie jest powazna przeszkoda (długo nie zapomne jego niedawnego "śmiesznego" wystepu z Okunem w Indianapolis)

Nalbandian-Beck 1: Karol w przeciwieństwie do Nalbiego gra juz 4 turniej z rzędu na hardzie co moze byc jakims handicapem,jednak Nalbi pomimo tego ze to nie jego nawierzchnia jest po prostu lepszym tenisista
powinien wygrac z przecietnym w tym sezonie Słowakiem, zreszta jego łatwa wygrana z chela to dobry prognostyk na ten mecz.

Do góry
#384954 - 10/08/2005 14:23 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Ancic - Serra 2 grałem po 6.75 , teraz 6.16 --- 1/10

Dla mnie sporo przesadzony kurs. Serra ma szanse na pokonanie Ancica, który opiera swoją grę na mocnym serwisie. Często atakuje do siatki po pierwszym serwisie, wykorzystując swoje warunki fizyczne . Jednak gdy nie funkcjonuje podanie , już nie jest tak ciekawie z racji tego, że Chorwat nie jest zawodnikiem który potrafi długo utrzymać wymiany co przekłada sie na niewymuszone błędy. W I rundzie męczył sie z innym Francuzem , Saulnierem , który sezon ma tragiczny, same pasmo porażek. Serra napewno gra lepiej, lubi korty twarde, więc mała stawka na niego.

Rochus O. - Soderling 1 2.2 --- 5/10
Zgadzam sie z Marcelem. Soderling ma fatalny sezon, wczoraj pokonał Stepanka co mnie jednak wogóle nie przekonuje , gdyż Czech miał ostatnio problemy z plecami, co widać w statystykach z wczorajszego meczu ( bardzo słabe % pierwszego i drugiego serwisu Stepanka ). Rochus jak już przegrywa to z klasowymi zawodnikami , to zawodnik bardzo waleczny, szybki , popełniający mało niewymuszonych błędów i dysponujący świetnym forhendem po krosie i niezłym bekhendem. Jego minus to niski wzrost i słabszy serwis , ale nadrabia to sprytem na korcie.

Clement - Mathieu 1 2.44 --- 2/10
I znowu wypada sie zgodzic z Marcelem . Jeden Roddick wiosny nie czyni, Clement to walczak, ostatnio niezłe mecze.

Do góry
#384955 - 10/08/2005 14:27 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Dentem - Kiefer 1: Taylor wczoraj ograł Ljubo mojego ulubieńca,swietnego zreszta w tym sezonie na hardzie,(pocieszam sie tylko tym ze gdyby Chorwat troszke wczesniej zechcial pofrunąć na kontynet amerykanski i "ograc" sie na hardzie to wynik pewnie bylby inny..zreszta jezeli wykorzystuje sie w meczu tylko 3 z 9 bp..)przed nim himeryczny niemiec dla ktorego ostatnia wygrana z Massu nie powinna byc powodem do specjalnej dumy...Szacunek za wczoraj i 6/10 na Denta.

Do góry
#384956 - 10/08/2005 14:41 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Mirnyi-Rusedski (1) 1,7
Bhupat/Damm-Suk/Vizner (1) 1,6

O "Bestii" to co ważne zostało napisane. Dodam , że w końcu Max ma szansę coś więcej ugrać niż przed rokiem i 2 laty gdzie zachodząć daleko trafiał na ... Federera , w tym roku na pewno nie zagra ze Szwajcarem w Kanadzie

Bhupat/Damm nowa para, obaj dobrze spisują się na szybkich kortach i jak pokazał ostatni turniej całkiem nieźle już się rozumieją - porażka w 1/4 z B/B po 2 TB... na ziemi radzili sobie słabo , ale to nie jest ich ulubione podłoże do gry... Suk/Vizner również nowa para , grająca ze sobą od początku tego roku. Takie przeciwieństwo Bhupata i Damma , gdyż Czesi wolą ziemi niż beton i od marca będzie to ich pierwszy występ na tej nawierzchni. Mam takie wrażenie , że jeszcze nie do końca się rozumieją...Wyniki jak na ich możliwości dosyć pzeciętne...

ToJo-Malisse (1) 1,5
Paes/Zimon-Erlich/Ram (2) 2,36

Również co do ToJo zostało wszystko napisane... Jest w formie , nader łatwo ograł Ivo chociaż temu, aż tak dobrze serwis nie siedział... Może zajść wysoko w Montrealu.

Paes/Zimonjic mój ulubiony debel ale na ziemi Tutaj z Erlich/Ramem może być bardzo ciężko , tym bardziej że Ci zanotowali ostatnio bardzo wartościowy rezultat pokonując braci B. 63 62. Tutaj również mamy przeciwieństwo - E/R dobrze na hardzie, gorzej na ziemi ... Ogranie , nawierzchnia po stronie Izrealitów...klasa obu debli porównywalna . Kort wszystko zweryfikuje , możliwe 3 sety.

Do góry
#384957 - 10/08/2005 18:08 Re: ATP - Montreal - Śorda 10.08
Black Hunter Offline
veteran

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 1257
Skąd: Żagań
Quote:


Mirnyi - Rusedski
idealne warunki dla Mirnego , dla Rusedskiego niby też ale 15 podwójnych z Wawrinką . Rusedski to jeden z najgorzej returnujących zawodników podczas gdy Max to jeden z lepiej serwujących . Obaj raczej atakują non-stop ale to Mirnyi jest zawodnikiem , który sobie radzi lepiej z takimi rywalami. Rusedski już raczej myślami przy dziecku , którego jego żonka się spodziewa niedługo





Ale opis:) A mirny jest myslami przy swojej tesciowej ktorej jutro maja wyrostek wyciac:)
No i ogral najgorszy najlepszego:) Polecam troszke ogladac meczy w tV lajwy w necie nie oddaja wszystkiego:_:)Pozdro:)

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3310 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49