Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3882051 - 21/05/2010 00:34 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: bolo_lacznik]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Puchar Konfederacji pokazał już mniej więcej jak to może wyglądać.

Osobiście chciałbym żeby wygrała Anglia.

Niestety dużym minusem tych mistrzostw będą upierdliwe trąbki z trybun ( coś w stylu skoków w Zakopanem) ale niestety taka kultura w RPA.

Na szybko mogę podać takie pary z fortuny kto lepszy :


Nigeria-Korea Pld. (2) 2,25
-Widziałem Nigerię w PNA i zaszli tak daleko że po prostu poziom turnieju był tragiczny.Jedynie Egipt którego tu zabraknie coś grał.

USA-Slowenia (1) 1,48
-Uważam że Yankesii tu wyjdą z Anglikami i będą lepsi od Słoweńców.

Szwajcaria-Honduras (1) 1,42
-Szwajcarzy będą walczyć o 2 miejsce wraz z Chile, i taki mecz jak z Hondurasem powinni wygrać.Kadrowo chyba wyglądają lepiej.

Urugwaj-RPA (1) 1,6
-Raczej Ameryka PŁD, chyba ściany nie będą aż tak pomagały.Urugwaj tu może namieszać w tej grupie.

AKO 7,5

Do góry
Bonus: Unibet
#3882162 - 21/05/2010 01:45 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: lamps]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City

Do góry
#3882233 - 21/05/2010 02:30 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Bezdomny]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Myslicie ze buki juz maja pelne oferty na MS czy jeszcze cos dojdzie ?. Interesuja mnie wlasnie takie pary "kto lepszy". Ktory buk ma najwieksza oferte na ten moment?pzdr

Do góry
#3882723 - 21/05/2010 12:11 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: analityk]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Mi się najbardziej podobają zakłady over/under na ilość strzelonych goli (w całym turnieju) oraz na zdobyte punkty w fazie grupowej.

Tutaj warto czasem zajrzeć do "amerykańskich" buków bo często, nie sugerując się kursami z innych krajów, wystawiają swoje własne kreacje. smile Kiedyś w takim VIP Sports można było wiele ciekawych zakładów tego typu znaleźć...

Do góry
#3882900 - 21/05/2010 17:47 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Conrad]
Rosati Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2009
Postów: 3638
Jedyny głos na Niemcow to moj powiadam wam ze jak zwykle Niemcy dojda daleko mimo trudnej grupy i braku Ballacka i Adlera. Wszyscy zawodnicy z kadry sa z Bundesligi i to bedzie duzy plus dla ekipy Niemiec w dodatku Bayern jutro zdobywa LM i na wszystkich pilkarzach wplynie to pozytywnie.

Do góry
#3883587 - 21/05/2010 22:11 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Rosati]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Tez pisałem, że Niemców widzę daleko, nawet w finale. Na ostatnim Euro też nikt na nich nie stawiał a jednak dotrwali do końca (i na szczęście przegrali).

Do góry
#3883798 - 21/05/2010 23:57 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Conrad]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Conrad
Dla mnie "czarnym koniem" będzie Australia, i już w meczu z Niemcami sprawią niespodziankę na handi.

Podczas ostatniego mundialu gdyby nie lewy sędzia sprzedawczyk to by Włochów wyeliminowali z mistrzostw, tym razem będą jeszcze silniejsi.


szkoda kasy. i niby dlaczego mają byc silniejsi? bo moim zdaniem z tym materiałem to oni apogeum mozliwosci już mieli. następcy nie są już tak mocni. w dodatku bez hiddinka. to że awansowali na mudnial dziwić nie powinno, ale trafili do silnej grupy.

niemcy mimo, że bez ballacka mają mocny skład, zwłaszcza w ofensywie, poza tym to drużyna turniejowa i nie można ich lekceważyc.

serbia, dobra trener, świetna atmosfera i najlepszy zespół od lat. podam tylko nazwiska, które już są uznane na europejskim rynku badź biją się o nie wielkie kluby: vidic, koralov, ivanovic, subotic, jovanovic, krasic. mógłbym wymienić jeszcze paru innych ale po co? Szewa słusznie zauważył, że możemy być świadkami bałkańskiej niespodzianki.

i do tego ghana. badź co bądź atletyczne murzyny, grające "u siebie", zdycyplinowani taktycznie jak na afyrkanskie warunki + kilkw gwiazdeczek.

w takim towarzystwie nie wróżę kangurom nic więcej niż 2 punkty (o ile tyle zdobędą)

Do góry
#3884035 - 22/05/2010 01:24 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: mura]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: mura
w takim towarzystwie nie wróżę kangurom nic więcej niż 2 punkty (o ile tyle zdobędą)


No skoro myślisz że stać ich tylko na jeden punkt to tak też obstawiaj. blush

Ja bym grał że zdobędą te 3 lub więcej...

Do góry
#3885442 - 22/05/2010 21:18 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Conrad]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Ta symulacja ciekawa, zrobiłem ją sobie by zobaczyć jak to się pokrywa z moim scenariuszem dotyczącym mistrzostw.

Już jakiś czas temu pograłem Argentynę mistrzem po kursie @10, mimo Maradony na ławce. Liczę na powtórkę z 2002 roku, męczarnie Brazylii w kwalifikacjach, też bodajże weszli w dwóch ostatnich meczach z 4 miejsca. Skład mają mocny, może trochę linia obrony nie zachwyca, ale to jest mój faworyt do mistrzostwa. Z symulacji wyszedł mi finał z Anglią co niejako zgadza się z tym co tu pisze, że Anglia odegra dużą rolę.

Czarny koń mistrzostw to moim zdaniem będzie WKS, Paragwaj i Chile. Paragwaj moim zdaniem może wygrać grupę, a kurs na to świetny. Chile powalczy o pierwsze miejsce z Hiszpanami, widziałem ich spotkania na eliminacjach i mają świetnie poukładany zespół.

Na rozczarowanie imprezy stawiam Meksyk, ta ekipa słabnie coraz bardziej, już ostatnio nie zachwycili, w eliminacjach mieli bardzo słabe mecze, a rywale to tam nie zachwycają. Stawiam, że na plecach Francuzów wyjdą gospodarze, ściany jakoś pomogą, ewentualnie mocny Urugwaj, ale Meksyk zawiedzie wielu ( widziałem kolega Robben widzi ich z kompletem zwycięstw )

Australia też już nie tak mocna jak w Niemczech i moim zdaniem ostatnie miejsce w grupie.

Moje propozycje takie wstępne to awanse Chile (1.65) Paragwaj (1.55) ale sam myślę też o wygra grupę. Meksyk i Australia nie wyjdzie z grupy, a i to samo Grecja, też nie wyjdą, na plecach Argentyny albo Nigeria nazwiska mają, zespół jednak niepoukładany, Korea coraz mocniejsza myślę, że obie będą przed Grekami, kursy na to ponad @2

http://www.ktowygramundial.pl/Banderas - mój scenariusz, wiem nie miejsce na to, ale można samemu zrobić by mieć lepszy pogląd.

Do góry
#3891158 - 25/05/2010 07:30 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: młody gniewny]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Kandydatów do zdobycia tytułu jest 32. Jednak, według mnie:

Największe rozczarowanie:
NIEMCY hura

"Czarny Koń" turnieju:
SERBIA

Mistrz Świata:
HOLANDIA
puchar hura hura piwo

Do góry
#3891220 - 25/05/2010 15:59 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: APOLLYON]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
a dla mnie:
rozczarowanie: Francja
czarny kon: Urugwaj
mistrz: Brazylia

Do góry
#3891224 - 25/05/2010 16:04 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Luc Nilis]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
rozczarowanie: Argentyna,Włochy
czarny koń:USA
mistrz:Anglia

Do góry
#3891230 - 25/05/2010 16:10 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: onda]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
Rozczarowanie: Włochy
Czarny koń: Serbia
Mistrz: Hiszpania

Do góry
#3891838 - 25/05/2010 20:20 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: mirekinter]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
bede kibicowal Anglii i Argentynie, z naciskiem na tych drugich... Anglia jest zespolem zbyt uzaleznionym od jednego zawodnika - wypadnie Rooney ze skladu to Anglia szybciutko sie spakuje...

pamietam jak przed Euro 2008 wszyscy mi z glowy wybijali ze turniej wygra Hiszpania... ze to druzyna nieturniejowa, ze waski sklad, ze inne bzdury... a jednak sie udalo grin

teraz stawiam zdecydowanie na Argentyne... bo kto inny jak nie oni? u Brazylii Dunga zabiije im radosc z gry, a oni nie beda potrafili zagrac efektywnie lecz nie efektownie... o Anglii wspomnialem, dla Niemcow i Francuzow cwiercfinal to moim zdaniem max... sa jeszcze Wlosi - ale nic dwa razy sie nie zdarza,poza tym 4 lata temu mieli jakichs napastnikow w kadrze a teraz... Holandia --> wieczne talenty i nic wiecej... i zostaje Hiszpania... co do tej druzyny, zycze im jak najlepiej... ale stanie sie to co stalo sie 2 lata temu z Holandia - beda grali pieknie, super, lecz przyjdzie dzien slabosci i druzyna typu - WKS badz USA pokaze im drzwi grin

Argentyna - boks - Diego po tytul boks

p.s.

a czarnym koniem jak dla mnie bedzie Meksyk badz Szwajcaria wink

Do góry
#3891843 - 25/05/2010 20:20 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: koleszka]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Rozczarowanie: Brazylia
Czarny koń: Szwajcaria
Mistrz: Francja

Do góry
#3891934 - 25/05/2010 20:49 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: vindom]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Rozczarowanie: Anglia
Czarny koń: Ghana
Mistrz: Brazylia

Do góry
#3892401 - 25/05/2010 23:03 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: andegawen]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam ponownie na forum przed kolejną wielką imprezą w tym roku Kandydatów do mistrzostwa jest wielu więc trudno wskazać jednego faworyta.
Myslę że w walce o tytuł liczyć sie będzie z pewnoscią kilka reprezentacji z Europy to zdecydowanie Hiszpania, Włochy, Niemcy,drużyny turniejowe szczególnie Włosi i Niemcy nie grają jakiegoś oszałamiajacego futbolu, jednak na większości turniejów dochodzą conajmniej do ćwierćfinałów.
Moim faworytem są Hiszpanie lub Brazylijczycy o ile nie wpadną na siebie w fazie pucharowej. Argrntyna jeśli wygra swoją grupę będzie się też liczyć w walce o strefę medalową chociaż jej gra w eliminacjach nie przekonywała zupełnie plus do tego trener, który nie potrafi tego zespołu odpowiednio prowadzić, mimo że mają chyba najsilniejszy napad tej imprezy to różnie może być w obronie dotychczas jak na taką ekipę gra bez stylu i chaotyczne roszady Maradony powodowały że nawet Messi był w wielu meczach zagubiony.
Argentyna może być w strefie medalowej jak również największym rozczarowaniem jeśli pierwsze spotkanie grupowe się nie ułoży.
Czarnym Koniem na tych mistrzostwach może być reprezentacja Ghany grali dobra taktycznie piłkę na Pucharze Narodów
Ciekawy futbol może zaprezentować Holandia do ćwierćfinału może się zakfalifikować
Myślę, że to mogą być ciekawe mistrzostwa zobaczymy w czerwcu jak impreza się rozpocznie narazie to każdy podaje typy, które wg niego były by najodpowiedniejsze
Hiszpania, Brazylia - mistrz
Ghana -rewelacja turnieju
Argentyna - największa klapa jeśli nie dojdą do strefy medalowej.

Do góry
#3893273 - 26/05/2010 04:32 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Piotruś Pan]
Patriot Offline
member

Meldunek: 15/01/2010
Postów: 162
Skąd: Kraina Hazardu
Jako, że nie ma (nie widzę) tematu dotyczącego zakładów długoterminowych, pozwolę sobie napisać w tym miejscu, co wybrałem na pierwszy ogień z MŚ w RPA.

Na początek mega składak, zagrany dosyć solidnie.

Czy dane drużyny zakwalifikują się do dalszej fazy rozgrywek (inaczej mówiąc, czy wyjdą z grupy):

Argentyna TAK 1.10
Anglia TAK 1.07
Holandia TAK 1.18
Brazylia TAK 1.12
Hiszpania TAK 1.06
Nowa Zelandia NIE 1.06

Ako: 1.76

Argentyna z grupy wyjdzie bez większych problemów. Grecja to kandydat do ostatniego miejsca, ekipa, która będzie wielkim rozczarowaniem. Ekipy, które będą walczyć o miejsce drugie, to Nigeria i Kora Płd. Skłaniałbym się tutaj do Skośnookich. Czuję, że Czarny Ląd godnie będą reprezentować Ghana, RPA i WKS. Nie zraża mnie nawet fakt, że Argentynę trenuje Maradona. W grupie po prostu nie mają rywala, który byłby w stanie powstrzymać ich siłę ofensywną. Żadna z ekip nie prezentuje na tyle silnych formacji obronnych, by zatrzymać ekipę z Ameryki Południowej.

Anglia ma grupę wręcz banalną. Odstają w tej grupie o 2-3 klasy - nie ma się nad czym rozwodzić.

Holandia, to ekipa, która powinna wyjść ze swojej grupy z miejsca nr 1. Kamerun to chyba najbardziej przereklamowana ekipa z Czarnego Lądu. Ich ofensywa pozostawia wiele do życzenia. Eto'o się nie roztroi i nie będzie kreował sytuacji, jak i ich wykorzystywał. Dania i Japonia to reprezentacje, które powinny powalczyć, jednak mam wrażenie, że poziomem sportowym znacznie odstają od Pomarańczowych. Według mnie Holandia wygra grupę, a już na pewno z niej wyjdzie.

Nowa Zelandia nie ma żadnych szans. Włosi się z nimi uporają, Słowacy z nimi nie przegrają, a drużyna Paragwaju (mój czarny koń turnieju) rozbije ich w pył. 1punkt, to najbardziej realny scenariusz, jeżeli chodzi o tą ekipę.

Brazylia ma piekielnie ciężką grupę. Najsłabszym punktem Canarinhos jest postać trenera, jednak nie zmienia to faktu, że z grupy wyjść powinni spokojnie. Ekipami, które są w stanie zagrozić Brazylii są reprezentacje Portugalii i WKS. Portugalię typuję, na największe rozczarowanie tego mundialu. Ich gra kompletnie mnie nie przekonuje i według mnie będzie to kolejna wielka impreza, na której zawiodą. WKS wyjdzie z grupy i zajdzie daleko, będzie do końca reprezentowała Czarny Ląd na tym mundialu. Trzy punkty z Korę Płn. i Portugalią i remis z Brazylią dadzą im drugie miejsce w grupie, gdyż Brazylia nastrzela zdecydowanie więcej Korei wink

Hiszpania ma "lajtową" grupę. Honduras i Szwajcaria nie są w stanie im zagrozić. Chile to również zbyt chimeryczna drużyna, która nie będzie w stanie urwać im punktów. Komplet zwycięstw i pewny awans, na drugim miejscu Chile.

ZA chwilę dalsza część. Przepraszam za takie rozdrabnianie, ale mam zaniki prądu z powodu złej pogody, także wolę przekazać w częściach swoje przemyślenia wink

Do góry
#3893346 - 26/05/2010 04:53 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Patriot]
Patriot Offline
member

Meldunek: 15/01/2010
Postów: 162
Skąd: Kraina Hazardu
Kolejny mocny kupon długoterminowy:

Paragwaj awans z grupy - TAK 1.53
Grecja awans z grupy - NIE 1.57

Ako: 2.40

Tak, jak już pisałem, Paragwaj to mój czarny koń tego turnieju. Szczerze powiedziawszy mocno dziwi mnie ten kurs i strasznie kusi mnie, żeby bardzo grubo przyłożyć to zdarzenie "w singlu". Mało tego, uważam, że Paragwaj wygra tą grupę, pewnie pokonując Słowację i Nową Zelandię, remisując przy tym z Włochami. Kurs na takie zdarzenie 4.33 -warty rozważenia.

Grecja to będzie wielkie rozczarowanie. To, że Argentyna wygra swoją grupę chyba nie budzi wątpliwości. Walka o drugą lokatę będzie się toczyła teoretycznie między Grekami, Nigerią i Japonią. Nie potrafię sobie wyobrazić zwycięstwa Greków nad dobrze przygotowanymi fizycznie, rosłymi Nigeryjczykami. Wszystkie ich argumenty zostaną stłamszone w zarodku przez graczy z Czarnego Lądu prawdopodobny remis, ze wskazaniem na Nigerię. Japonia, to ekipa, która robi ogromne postępy. Lubię na nich patrzeć, bo grają naprawdę dobrą piłkę. Kraj kwitnącej wiśni to mój faworyt do awansu obok Argentyny. Grecy nie będą potrafili przejąć inicjatywy w tym spotkaniu, co na pewno będzie kluczem do zwycięstwa. Jak dla mnie Grecja ostatnie miejsce w grupie z punkcikiem, ewentualnie dwoma na swoim koncie.


Kolejny hot kupon:

Korea Północna - ostatnie miejsce w grupie TAK 1.10
Anglia - ilość punktów w grupie? over 6 1.50

Korea Płn. przyjeżdża tu zbierać doświadczenie. Już sam fakt uczestnictwa w tej imprezie to ogromny sukces, tutaj nie mają na co liczyć. W grupie śmierci nie mają szans na nic więcej, niż 1-2 bramki. Będą dostarczycielem punktów i wbrew pozorom ekipą, która będzie rozdawała karty. To właśnie oni (według mnie), będą decydować, kto zajmie 1 miejsce w grupie (jak dużo strzelą im bramek faworyci grupy).

Anglia ma grupę prostą, o czym już pisałem. Słowenia i Algieria powinny być łatwymi dostarczycielami punktów. Jedyną ekipą, która może stawić opór są Stany Zjednoczone. Na wygraną z ich strony się nie zanosi, ale remis mogą ugrać. Granica 6 punktów spokojnie do przeskoczenia.



Tutaj już spokojniej:

Ghana wyjdzie z grupy? TAK 2.10

Według mnie Ghana i WKS będą ostoją afrykańskiego futbolu. Grupę na pierwszy rzut oka mają trudną, ale według mnie można z niej spokojnie wyjść. Niemcy są słabi, jak nigdy wcześniej. Wiadomo - drużyna turniejowa, stanowiąca monolit. Jednak tym razem ciężko mi jest znaleźć w nich zdecydowanego faworyta grupy. Czuję, że to może być wielka sensacja tych mistrzostw. Ekipą, która będzie dostarczycielem punktów w mojej opinii jest Australia. Sukces na ostatnich mistrzostwach mogą zawdzięczać wspaniałemu trenerowi. To, co zrobił z nimi genialny holender jest istnym majstersztykiem. Wszelkie braki piłkarskie zamaskował wspaniałą taktyką pod rywala. Teraz tak różowo nie będzie. Serbia ma mocny team, jednak na nich jest jeszcze za wcześnie. Oni potrzebują ogrania na wielkich imprezach. Ghana ma cholernie mocny skład i cholernie ogromny potencjał. Na afrykańskiej ziemi mogą zaskoczyć. Po takim kursie trzeba spróbować, gdyż grupa jest mocno wyrównana.


Na koniec wariat bez opisu, luźne spostrzeżenia, przemyślenia zagrane for fun, za 50pln wink

Wygra grupę:

Argentyna 1.50
Anglia 1.33
Holandia 1.61
Hiszpania 1.28
Paragwaj 4.33

Ako:18.00


Jakieś "ale" ? wink

Do góry
#3893483 - 26/05/2010 06:49 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Patriot]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ja bym miał prośbę, aby przy takich betach podawać z jakiego to buka. Bo często pojawia się coś naprawdę ciekawego, ale ciężko to znaleźć. wink

Odnośnie Twoich betów najbardziej podoba mi się opcja Paragwaj AWANS. i Grecja NIE AWANS., sam skłaniam się do czegoś podobnego również przy mocniejszej stawce.

Pozdrawiam!

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (kemp, Lukasz111, rafal08, igea23, VVega), 3467 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581809 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49