Opcje tematu
#392184 - 25/08/2005 13:39 fonbet.com
arczibalt Offline
newbie

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 40
Witam
Czy ma ktos moze z Was konto w tym buku? jesli tak to mam takie pytania:
Jaki jest min. depozyt?
Czy mozna wplacic kase przez money bookers?
I czy moge miec konto w zl jesli nie to czy moge chociaz wplacic w zl a oni sami mi zmienia walute i po jakim kursie to zrobia?
Prosze o odp.
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#392185 - 25/08/2005 13:43 Re: fonbet.com
wtatour Offline
old hand

Meldunek: 30/07/2005
Postów: 854
z tego co wiem mozna przez moneybookers bo sam wplacalem, co do minumum wystarczy poczytac....

Moneybookers provides a fast, simple and secure way of transferring E-money to your Fonbet account. Fund your Moneybookers account via credit card or direct from your bank account first and then transfer funds to your Fonbet account via Fonbet website. All you need is an email address. Quick and easy to set up! No set up or monthly fees! Deposits and Withdrawals available!
Make a deposit:You should have registered and have an active account at Moneybookers. I WANT TO OPEN AN ACCOUNT WITH MONEYBOOKERS!.
Please follow this link: Online deposit service
Execution time: Immediately after succesful payment
Minimal amount: 5 USD (or equal in your currency).
Bonus:We provide Bonus 3% of amount trasferred.
Notes: Transfer is free of charge

a wiec 5 dolarów i 3% gratis od wplacanej sumki

co do wplaty w pln nie wypowiadam sie bo mam konto w eur mb w eur wiec u mnie wsio gra

Do góry
#392186 - 25/08/2005 13:45 Re: fonbet.com
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
http://www.fonbet.info/eng/deposit.htm#mbook

chyba nie ma znaczenia w jakiej walucie jest konto bo i tak po drodze następuje przewalutowywanie

Do góry
#392187 - 25/08/2005 13:51 Re: fonbet.com
arczibalt Offline
newbie

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 40
a moge jakos zamienic moje konto MB ktore mam w zl na euro?
i wogole dzieki za odp

Do góry
#392188 - 28/09/2005 13:33 Re: fonbet.com
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Mam nastepujący problem: próbuje wpłacic pieniądze przez mb, po zatwierdzeniu sumy powinna pojawić się strona mb ( tam gdzie sie wpisuje adres, hasło w mb i numer turning), ale się nie pojawia. Nie wyskakuje żaden komunikat, po prostu nic się nie dzieje. Myślałem, że to problem przeglądarki, ale próbowałem wysłac używając IE, Firefoxa i zwykłej Mozilli i za każdym razem jest to samo, więc to raczej nie jest kwestia przeglądarki. Czy któś miał podobny probelm i wie jak sobie z nim poradzić? Byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Ozzy

Do góry
#392189 - 28/09/2005 15:04 Re: fonbet.com
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
To, że nie działa to w firefoxie i mozilli to chyba standard, ale dziwię się, że w IE. Może masz zablokowane popupy?

Do góry
#392190 - 28/09/2005 15:12 Re: fonbet.com
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Quote:

To, że nie działa to w firefoxie i mozilli to chyba standard, ale dziwię się, że w IE. Może masz zablokowane popupy?




Nie wiem czy standard, bo używając firefoxa przesyłałem pieniądze przez mb do wielu innych firm bukmacherskich, ten problem mam tylko z fonbetem. Napisałem do nich, ale chyba nie chcą moich pieniędzy, bo nie odpisują.
Jakby ktos miał jakis pomysł co z tym zrobić, to będę wdzięczny za podzielenie się

Do góry
#392191 - 28/09/2005 17:11 Re: fonbet.com
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
U mnie działa więc problem jest raczej lokalny. Tak jak pisałem upewniłbym się czy popupy nie są blokowane przez zewnętrzny program lub samą przeglądarkę. Jeżeli okazałoby się, że nie - poszperałbym w Opcjach Internetowych. Najłatwiej chyba zmienić poziom zabezpieczeń na niższy za pomocą suwaka. Można też odszukać szczegółowe opcje dotyczące wyskakujących okienek i/lub formularzy.

Niestety całkowita przesiadka na firefoxa to dla graczy ciągle marzenie. Lista stron bukmacherów, które nie działają pod firefoxem lub działają z problemami jest bardzo długa. Oprócz fonbetu są to na przykład betfair, pointbet, Unibet, bet365, parbet, 5dimes, centrebet, admiralbet, 10bet, MrBookmaker, premierbet i wiele innych. Dopóki to się nie zmieni firefox nie ma co marzyć nawet o zbliżeniu się do IE. Niestety.

Do góry
#392192 - 28/09/2005 20:35 Re: fonbet.com
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
Quote:

U mnie działa więc problem jest raczej lokalny. Tak jak pisałem upewniłbym się czy popupy nie są blokowane przez zewnętrzny program lub samą przeglądarkę. Jeżeli okazałoby się, że nie - poszperałbym w Opcjach Internetowych. Najłatwiej chyba zmienić poziom zabezpieczeń na niższy za pomocą suwaka. Można też odszukać szczegółowe opcje dotyczące wyskakujących okienek i/lub formularzy.

Niestety całkowita przesiadka na firefoxa to dla graczy ciągle marzenie. Lista stron bukmacherów, które nie działają pod firefoxem lub działają z problemami jest bardzo długa. Oprócz fonbetu są to na przykład betfair, pointbet, Unibet, bet365, parbet, 5dimes, centrebet, admiralbet, 10bet, MrBookmaker, premierbet i wiele innych. Dopóki to się nie zmieni firefox nie ma co marzyć nawet o zbliżeniu się do IE. Niestety.




Ok, ale jak sprawdzic w IE czy poupupy nie są blokowane? W firefoxie po prostu wylącza się ta opcje. A w IE?
W ustawieniach internetowych szperalem, poziom zabezpieczeń ustawialem na najnizszy i ciagle nic. Więc jak mozesz to napisz mi jak sprawdzić w IE czy poupupy nie sa blokowane.
Z góry dzieki.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Luc Nilis, 11kera11, ElNinho[mmdea], Kretol, igea23, kemp, Akhu), 3313 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581880 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49