Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#3874128 - 17/05/2010 20:55 2010 FIFA World Cup - Grupa C
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371


Strona Mistrzostw

Grupa C

1. Algieria
2. Anglia
3. Słowenia
4. USA

12/06 20:30 Rustenburg - England vs USA
13/06 13:30 Polokwane - Algeria vs Slovenia
18/06 16:00 Johannesburg - JEP - Slovenia vs USA
18/06 20:30 Cape Town - England vs Algeria
23/06 16:00 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth - Slovenia vs England
23/06 16:00 Tshwane/Pretoria - USA vs Algeria

Do góry
Bonus: Unibet
#3910478 - 04/06/2010 02:48 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
ENGLAND

Coach: Fabio Capello

Goalkeepers: Robert Green (West Ham United), Joe Hart (Manchester City), David James (Portsmouth).

Defenders: Jamie Carragher (Liverpool), Ashley Cole (Chelsea), Rio Ferdinand (Manchester United), Glen Johnson (Liverpool), Ledley King (Tottenham Hotspur), John Terry (Chelsea), Matthew Upson (West Ham United), Stephen Warnock

(Aston Villa).

Midfielders: Gareth Barry (Manchester City), Michael Carrick (Manchester United), Joe Cole (Chelsea), Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea), Aaron Lennon (Tottenham Hotspur), James Milner (Aston Villa), Shaun Wright-Phillips

(Manchester City).

Forwards: Peter Crouch (Tottenham Hotspur), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur), Emile Heskey (Aston Villa), Wayne Rooney (Manchester United).



UNITED STATES

Coach: Bob Bradley

Goalkeepers: Brad Guzan (Aston Villa), Tim Howard (Everton), Marcus Hahnemann (Wolverhampton Wanderers).

Defenders: Carlos Bocanegra (Rennes), Jonathan Bornstein (Chivas), Steve Cherundolo (Hannover), Jay DeMerit (Watford), Clarence Goodson (IK Start), Oguchi Onyewu (AC Milan), Jonathan Spector (West Ham United).

Midfielders: DaMarcus Beasley (Rangers), Michael Bradley (Borussia Monchengladbach), Ricardo Clark (Eintracht Frankfurt), Clint Dempsey (Fulham), Landon Donovan (Los Angeles Galaxy), Maurice Edu (Rangers), Benny Feilhaber (Aarhus), Stuart Holden (Bolton), Jose Torres (Pachuca).

Forwards: Jozy Altidore (Villarreal), Edson Buddle (Los Angeles Galaxy), Robbie Findley (Real Salt Lake), Herculez Gomez (Puebla).



ALGERIA

Coach: Rabah Saadane

Goalkeepers: Faouzi Chaouchi (Entente Setif), Lounes Gaouaoui (ASO Chlef), Rais Ouheb Mbouli (Slavia Sofia, Bulgaria).

Defenders: Habib Belaid (Boulogne-sur-Mer), Nader Belhadj (Portsmouth), Majid Bougherra (Rangers), Rafik Halliche (Nacional), Abdelkader Laifaoui (Entente Setif), Carl Medjani (Ajaccio), Djamel Mesbah (Lecce), Antar Yahia (VfL Bochum).

Midfielders: Djamel Abdoun (Nantes), Ryad Boudebouz (Sochaux), Adlane Guedioura (Wolverhampton Wanderers), Fouad Kadir (Valenciennes), Medhi Lacen (Racing Santander), Yazid Mansouri (FC Lorient), Hassan Yebda (Portsmouth), Karim Ziani (VfL Wolfsburg).

Forwards: Rafik Djebbour (AEK Athens), Abdelkader Ghezzal (Siena), Karim Matmour (Borussia Moenchengladbach), Rafik Saifi (Istres).



SLOVENIA

Coach: Matjaz Kek

Goalkeepers: Samir Handanovic (Udinese), Jasmin Handanovic (Mantova), Aleksander Seliga (Sparta Rotterdam).

Defenders: Miso Brecko (FC Cologne), Bostjan Cesar (Grenoble), Branko Ilic (Lokomotiv Moscow), Matej Mavric-Rozic (Koblenz), Bojan Jokic (Chievo), Marko Suler (Ghent), Suad Filekovic (NK Maribor), Elvedin Dzinic (NK Maribor).

Midfielders: Andraz Kirm (Wisla Krakow), Robert Koren (Unattached), Valter Birsa (AJ Auxerre), Andrej Komac (Maccabi Tel Aviv), Dalibor Stevanovic (Vitesse Arnhem), Aleksander Radosavljevic (Larissa), Rene Krhin (Inter Milan).

Forwards: Milivoje Novakovic (FC Cologne), Zlatko Dedic (VfL Bochum), Zlatan Ljubijankic (Ghent), Nejc Pecnik (Nacional Funchal), Tim Matavz (Groningen).

Do góry
#3922644 - 11/06/2010 04:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: Ghost]
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
hmmm to moze ja zapodam kilka ciekawych mozliwości;) bet365.com

USA awans z grupy @ 1,66 wink
USA over4,5 bramki w turnieju @ 1,90 wink

USA SOLIDNE ,ostatnie mecze klasa ,rywale Słovenia i ALgeria hmmmmm no raczej do 3 pkt. a ostatni puchar konfederacji w RPA smile przyp. zaskakująca ich gra: półfinał z Hiszpanią ;p i zimny kubeł w finale z brazylia przy prowadzeniu 2-0 wtopili 2-3... geh

namieszają Amerykańce;)

Do góry
#3922710 - 11/06/2010 04:31 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: Patricu$]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ale od tego Pucharu Konfederacji to szału już nie robili, przynajmniej jeśli chodzi o wyniki. Porażka z Meksykiem 0-5, przegrane ze Słowacją, Danią, Hondurasem, w eliminacjach wygrane ze słabiakami przeważnie tylko jedną bramką.

Ale typy zdecydowanie popieram, bo grupa trafiła im się słaba, a i u nich widać zwyżkę formy w ostatnich meczach przed MŚ.

Poza tym, USA to dla mnie jedyny zespół spoza Ameryki Pd. i Europy, który nie stanął w miejscu w rozwoju piłkarskim, tak jak w mojej opinii stało się z drużynami z Afryki i Azji.

Do góry
#3922826 - 11/06/2010 05:16 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: Ghost]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
rzucę wiec coś od siebie dla przeciwwagi, inaczej nie byłbym sobą:)

oczywiście anglia jest absolutnym faworytem grupy i wynik mniejszy niż 7pkt uznam za sensację.

co do 2 premiowanego awansem miejsca- przekonania mnie opuściły, mimo że początkowo spodziewałem się w kolejnej rundzie izi jankesów. teraz pomarańczowe światło miga coraz szybciej.

dlaczego? po krótce- jankesi gdy mieli mundial u siebie zapowiedzieli , że w 2010 r. zdobędą puchar świata:)
oczywiscie poczynili postępy, pytanie klucz jednak- czy aby w ostatnim czasie na tyle duże i dynamiczne by być pewniakiem do awansu?! śmiem wątpić.
atak wygląda jakoś tak ubogo, wąsko. czytam sobie nazwiska z poszczególnych formacji i nawet po klubach zdaje się widać, że kilka lat temu paczka prezentowała sie lepiej. nie wiem czy czasem amerykance nieco zawrocili z obranej ściezki.donovan oczywiscie miał świetny sezon, ale o reszcie kadry chyba już tak napisać nie można. pasuje mi tu słowo: przeciętność.

słoweńcy klasyczny kopciuszek, w tym może tkwić ich siła. maleńki kraj, 2mln mieszkańców, ale nie sądzę by udwławili się samym awansem tak jak nasze gwiazdy. sukces zawsze jest przed tobą, nasi tego nie rozumieją. bardzo dobry bramkarz i kilku rzemieślników, którzy liznęli trochę europejskiej piłki.

i algeria. oceniana jak większosc afryki przez pryzmat ostatniego PNA. zostawiłbym furtkę zapasową na takie oczywistości:) afryka to specyficzny region świata i na ich ubitej ziemi taka impreza wywołuje coś czego nie ma reszta świata i przy neiwielkich różnicach poziomów można zniwelować to duchem czarnego lądu. z tego co widziałem mają kilku graczy potrafiących kropnąć z daleka, szwankuje trochę ofensywa, ale ogólnie są dobrze zdyscyplinowani taktycznie, nie będzie im tak łatwo wsadzić bramę, myślę:)i nie są to ogórki z pustynnej gleby, ale solidni wyrobnicy rozrzuceni po europejskiej piłce, takiego średniego, może nawet niżej, formatu. ale jednak. ja nei zamierzam ich lekceważyć w pojedynku z pewnymi siebie hamburgerami:)

Do góry
#3923133 - 11/06/2010 15:47 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: mura]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
O faworytach pisal nie bede bo kazdy juz swoje wie- Anglia ta grupe zapewne wygra. Tradycyjnie chcialem ruszyc troszke ciekawsze kursiwo. Dla mnie takie faworyzowanie USA patrzac na kursy gdzie juz po 1.6 na awans chodza jest nieporozumieniem. Ta druzyna wcale nie powala na kolana, oprocz kilku solidnych graczy reszte okreslilbym jako sredniacy. W meczach kontrolnych gdy widzialem co wyczynia ich obrona to lapalem sie za glowe ale dosc atakowania jankesow , o kogo mi chodzi ? Wiadomo -- Slowenie !!
Tej druzynie zaufalem juz w barazach z Rosja i nie zalowalem , a wiemy jaki Rosja gra futbol i jakim rywalem byla. To jest rok Slowencow , strasznie podoba mi sie ich gra , mielismy okazje ich czesto ogladac i wiemy co z nami zrobili. Zrobili cos z niczego , trzeba szczerze przyznac bo wielkich nazwisk tam raczej nie mamy. Jezeli nie zje ich trema i nerwy to stawiam, ze ich szanse na awans sa pol na pol a kursy na to by nie wskazywaly!

Słowenia awans
Anglia+Słowenia awans

Do góry
#3925542 - 12/06/2010 05:39 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: craax]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
warto zagrac na Słowenie w meczu z Alegria

Do góry
#3925643 - 12/06/2010 07:39 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: mura]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: mura

atak wygląda jakoś tak ubogo, wąsko. czytam sobie nazwiska z poszczególnych formacji i nawet po klubach zdaje się widać, że kilka lat temu paczka prezentowała sie lepiej.


To jest właśnie błąd niedoceniania Amerykanów. Bo prawie nikogo nikt tam nie zna. Bo większość nie gra(ła) w Europie, tylko u siebie.
W eliminacjach nikt ich nie widzi bo grają w takiej strefie, gdzie poza Meksykiem mają spacerki.

Widziałem ich mecze z Turcją (2-1) i Czechami (2-4). Oni naprawdę grają dobrą piłkę. Szybkościowo, wytrzymałościowo są przygotowani bardzo dobrze. Przede wszystkim mentalność (jak to zwykle u amerykanów) jest ich bardzo mocną stroną.
Oni wyjdą przeciw Anglikom żeby skopać im dupę, a nie bunkrować się i liczyć na jakiegoś osamotnionego napadziora. Jak to by zrobiło pewnie całkiem sporo zespołów o teoretycznie podobnej klasie.

Z personaliów oczywiście Donovan znany nam jeszcze z MŚ2002, ale objawieniem może być Jozy Altidore, który zresztą gra w Anglii. Jak prawie połowa ich kadry.
Poza tym wielu zawodników gra w naprawdę dobrych europejskich klubach - i są tam podstawowymi zawodnikami:

Howard w Evertonie.
Spector w WHU, Bocanegra w Rennes, Cherundolo w Hannoverze, Bradley w M'Gladbach, Dempsey w Fulham, Altidore w Hull - no i do tego Donovan.

Niemal wszyscy mają po kilkadziesiąt meczów w kadrze, która w przeciwieństwie do wielu innych zmienia się niewiele na przestrzeni lat.

Dla mnie to właśnie Amerykanie oprócz Anglii są faworytami tej grupy i z niej wyjdą. Tak jak wyszli w 2002 roku kiedy byli równie niedoceniani.

Algiera, a zwłaszcza Słowenia to nie ten poziom.

Do góry
#3925747 - 12/06/2010 16:02 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: Bzyku]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Fajnie,ze ktos ma odmienne zdanie piwo Tez widzialem te mecze Amerykanow i mnie na kolana nie powalili a utkwily mi w pamiecy niektore komiczne bledy z tylu i w ustawieniu. No ale zobaczymy jak to bedzie , Slowenia nie ten poziom powiadasz ? Spojrz tez na kadre Rosji i chyba przypadkiem Slowenia tutaj nie awansowala bo byla najlepszym zespolem w naszej grupie eliminacyjnej. No ale trzeba czekac , mi kurs na Slowenie bardzo przypasowal wiec sprobowalem po barazu z Rosja po raz kolejny. Najbardziej obawiam sie wlasnie mentalnosci i ogrania jankesow na przeciw zupelnego braku doswiadczenia Slowencow.

Do góry
#3926378 - 12/06/2010 22:21 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: Bzyku]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
Originally Posted By: Bzyku


To jest właśnie błąd niedoceniania Amerykanów...


Prawda, jeżeli dobrze rozpoczna mistrzostwa, to moga zajśc naprawdę wysoko, jeżeli chodzi o przygotowanie atletyczne i kondycyjne, to kto wie czy nie najlepiej beda przygotowani do Mistrzostw, no i ten ich team spirit, niedawno było cos podobnego w siatkówce...
więc oprócz dzisiejszego kursu USA - 02, postawilem, że dojdą do Finału smile

Do góry
#3926436 - 12/06/2010 22:39 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: aifedar]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Co innego niedocenianie,a co innego przeceniania bo wlasnie to widac powyzej.
USA w finale ? To jest jakis kaprys,a nie logicznie przewiwywanie.Wyjsc z grupy moze sie uda,ale dzisiaj z Angolami to ja ich nie widze.

Do góry
#3927104 - 13/06/2010 02:48 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: TriumfWoli]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Kiedy na tych mistrzostwach zobaczymy większą ilość bramek w meczu? Obstawiam, że dzisiaj padnie ten over. Amerykanie raczej się nie zamkną we własnym polu karnym, to nie leży w ich mentalności. Wystarczy spojrzeć na wyniki meczów USA w tym roku, średnio te 2 bramki strzelają, zazwyczaj również sporo strzelają rywale. A dzisiejszy rywal strzeli im na pewno. Myślę, że Rooney rozpocznie dzisiaj marsz po koronę króla strzelców.
Także over 2,5 & Both to score, oba typy zagrane po kursach powyżej 2 na betfair, najwyżej będę sprzedawał.

Do góry
#3927978 - 13/06/2010 16:33 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: TriumfWoli]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
Originally Posted By: TriumfWoli
Co innego niedocenianie,a co innego przeceniania bo wlasnie to widac powyzej.
USA w finale ? To jest jakis kaprys,a nie logicznie przewiwywanie.Wyjsc z grupy moze sie uda,ale dzisiaj z Angolami to ja ich nie widze.


Zaden kaprys, kolego smile. Warto przypomiec sobie Puchar konfederacji i przegrana ich dopierow w finale 2:3 z Brazylia i wygrana z Hiszpania (mistrz Europy...) w pólfinale 2:0. Wszystko jest więc logiczne. Wczorajszy remisik ładnie wszedł.Jest na tych Mistrzostwach grupa ok 6 zespołów ktore moga zdobyc trofeum, i wśród nich widze USA, a że kurs był atrakcyjny, no to jak w coś takiego nie wejść. smile. Bo na ich dojście do półfinałów to już była poważniejsza inwestycja. Przypuszczalnie jednak grupe wygraja Anglicy, bo nastepne dwa mecze graja na normalnych wysokościach, co na tych Mistrzostwach powoli staje sie malym handicapem. (wide mecz Korea-Grecja). A jak będzie dalej, zobaczymy smile

Do góry
#3927987 - 13/06/2010 16:39 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: aifedar]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735

tutaj statystyki z wygranej USA z Hiszpania 2 celne strzaly i 2 bramki

http://www.fifa.com/confederationscup/statistics/matches/round=250120/match=66213/index.html


tyutaj statystyki z meczu z Brazylia 4 celne strzaly i 2 gole

http://www.fifa.com/confederationscup/statistics/matches/round=250122/match=66211/index.html


wiec nie wiem co jest logicznego w typie USA w finale :|

Do góry
#3927995 - 13/06/2010 16:49 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: kiziorro]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
Originally Posted By: kiziorro

wiec nie wiem co jest logicznego w typie USA w finale :|


coś co jest logiczne dla mnie, niekoniecznie musi byc odpowiednie dla innych, to jasne
ilu inwestorów, tyle zdan, bo każdy uważa, że jego system jest najlepszy smile
ja nie traktuję wszystkiego tak strasznie powaznie, a juz na pewno nie emocjonalnie, moj wybór to mój wybór, moja kasa, to moja kasa, moja wygrana to moja wygrana, a porazka, to również moja porażka, i tak trzeba do tego podchodzić smile

Do góry
#3928029 - 13/06/2010 17:15 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: aifedar]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
cienka algieria nie podola sloewnii, polecam grac handi 1-0 @4.2

powodzenia

Do góry
#3928125 - 13/06/2010 18:00 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: stoprocent_]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
a jak nie odpuszcza to moze i handi 2:0, kurs ciekawy i mozna zagrac za drobne tongue
algieria to dla mnie lekkie nieporozumienie na tych mistrzostwach.. wink

Do góry
#3928177 - 13/06/2010 18:34 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: xqwzts]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzis mecz Algierii ze Słowenią i bynajmniej nie lekceważł bym Algierii przed mundialem rozegrali spotkanie z Irlandią w Dublinie, zagrali słaby mecz przegrali 0:3 gdzie jedną bramkę stracili po fatalnym błędzie obrony.
Algieria to zespół chimeryczny potrafił przegrać w PNA z Malawi w meczu otwarcia gdzie nie potrafił stworzyć sobie 2 lub 3 składnych akcji by później po słabych meczach z Mali i Angolą wygrali grając dobrze z Wybrzeżem w ćwierćfinale.
Algieria swietnie wykonywała stałe fragmenty gry zarówno w meczach towarzyskich jak mistrzoskich , strzelają też dużo na bramkę z kazdej pozycji co nie zawsze jest zagrożeniem.
Wynik tego meczu zależeć bedzie od nastawienia piłkarzy Algierii nie są faworytem to myślę iż zagrają mniej stremowani od Śloweńców, będą chcieli zdobyć pierwsze punkty remis nikogo nie zadowoli.
Słowenia grała poprawne eliminacje i wykorzystała śłabość wszystkich rywali w naszej grupie grają na mundialu bo najlepiej potrafili wykorzystać tą sytuacje to były ich eliminacje skoro Rosjanie nie dali im nawet rady.
Slowenia ma zespół i to jest ich siła powinni Algierię ograć by liczyć sie w grupie skład piłkarsko też mają bardziej doświadczony i taktycznie powinni przeważać nad Algierią.
Trochę obawiam się tego by nie zagrali w stylu Grecji bo wtedy to ciężko będzie o zwycięstwo, wcześniej na mundialu przegrali z RPA 1:0 tylko nie wiem czy wynik ma jakieś znaczenie w kontekście rywalizacji z kolejnym zespołem Czarnego Lądu.
Europa to wcale fantastycznie nie wystartowała 3 mecze 2 remisy i porażka z Koreą.
Liczę na pierwszą wygraną zespołu z Europy Słowenni kibicuje bo ten mały kraj mnie pozytywnie zaskoczył swoją postawą w eliminacjach, a przede wszystkim w barażach.

Do góry
#3928220 - 13/06/2010 18:58 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: xqwzts]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Nie wiem czym się tak podniecacie? Przecież ani Amerykanie, ani Anglicy niczego ciekawego nie zaprezentowali. Ja obu tych drużyn nie widzę w finale. Nie widziałem dwóch pozostałych rywali Amerykanów i Anglików, więc na razie wstrzymam się z przewidywaniem kto wyjdzie z tej grupy, ale jeśli będą to Anglicy lub Amerykanie, to żadna z tych drużyn nie zajdzie dalej jak do 1/4 finału. Anglicy ze swoimi bramkarzami nie mają szans na finał.
Myślę, że warto w meczach Anglików stawiać, że stracą gola. Z takim bramkarzem, ten typ jest prawdopodobny. Warto też w meczach Anglików stawiać na over2.5. Myślę, że Słoweńcy strzelą Anglikom gola, ale wątpię żeby Anglicy przegrali ze Słowenią, więc wychodzi over2.5 wink A Algierii powinni Anglicy nastrzelać trochę goli.
Dla mnie Algieria jest drużyną pokroju Arabii Saudyjskiej czy Tunezji z poprzednich MŚ. W poprzednich MŚ w grupie Arabii i Tunezji były aż 4 overy. Jak do tej pory, w tych MŚ nie było ani jednego overa. W Betfair, kurs na over2.5 w meczu Słowenii z Algierią jest 2.6 - 2.7. To jest o wiele lepszy kurs niż na zwycięstwo Słowenii. W tych MŚ w końcu musi paść jakiś over2.5. Jeśli nie w meczu Słowenii, to w meczu Serbii. W meczu Serbii też jest podobny kurs na over2.5. Ale myślę, że warto zacząć grać na over2.5 od meczu Słowenii.

Do góry
#3928688 - 13/06/2010 21:31 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa C [Re: Igor]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Po tym co zaprezentowały obie eipy w pierwszej połowie to jak tak dalej pójdzie to nie będzie ani overa Igora ani wygranej Słowenii ten mecz w czasie niedzielnego obiadu może spowodować niestrawność,bo tępo grają niedokładnie dobrze Gmoch powiedział niedzielna piłka przy rosole z południowo afrykańskiego koguta

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
17 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, ElNinho[mmdea], rafal08, Ojro, Akhu, akagi, Sensei, igea23, Lukasz111, Józef Małolepszy, ANZELMO, VVega, pacyfista, burbon, Skorpion BB, alfa, kemp), 3760 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582249 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25