Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3877737 - 19/05/2010 04:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: kardynal20]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
W mojej wstępnej symulacji również wyszło, że Argentyna wygra MŚ 2010. Szczerze powiedziawszy zdziwiony jestem, że aż tyle osób widzi to podobnie...

Również mocno nastawiam się na bety długoterminowe, bo historia mnie nauczyła, że na tym można najlepiej zarobić. Szukam jakiegoś czarnego konia, który mógłby sprawić psikusa bukom już samym awansem z grupy. Co powiecie na Koreańczyków? Od 7 edycji non-stop na MŚ, doświadczenia im zatem odmówić nie można. Widzę też mocne propozycje w WKS i Ghanie, ale na takie opcje kursy już odpowiednio mniejsze. @Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.

Jakieś pomysły, kto jeszcze z niżej notowanych ekip ma realne szanse na awans z grupy?

Do góry
Bonus: Unibet
#3877743 - 19/05/2010 04:29 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: mirekinter]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: mirekinter
A ja mam przeczucie że mistrzem świata zostanie Anglia ! już przed Euro miałem czucie żeby grać na Hispzanie zrobiłem to i nie żałuję i teraz też zagram długoterminowo na wygraną Synów Albionu ponieważ.
1.piłkarze są w idealnym wieku na wygrywanie , jeżeli teraz tego nie zrobią to będzie dla większośći kadrowiczów ostatnia impreza.
2. Kadra piekielnie silna i wyrównana wystarczy spojrzeć na takie coś Cole , Terry , Ferdinand, Johnson , Lamapard, Gerrard , Cole , Barry , Ronney i Defoe...dla mnie siła wielka a do tego są jeszcze szybcy jak pocisk Lennon czy Walccot , dobry w odbiorze Carrick itd itd
3. Świetny trener ..Capello wie co robi wprowadził świetną dyscyplinę i w kadrze każdy wiem co ma robić..
4. Drużyny angielskie odpadły w miarę wczęśnie z LM co było dla kadr duzym plusem , od ponad tygodnia odpoczywają już wszyscy zatem nie ma mowy o zmęczeniu..
5. RPA to kraj który będzie Anglikom odpowiadał , nie ma upałów , często pada , temperatura około 15 stopni , była kolonia brytyjska itd..

Nic tylko wygrać !!


Odnośnie Angoli się nie wypowiem, bo to jedyna drużyna, której będę kibicował na tych MŚ. Na pewno było by ciekawie i mają w tym roku kim zwojować turniej.

piwo

Do góry
#3877793 - 19/05/2010 04:47 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: mirekinter]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: mirekinter
A ja mam przeczucie że mistrzem świata zostanie Anglia ! już przed Euro miałem czucie żeby grać na Hispzanie zrobiłem to i nie żałuję i teraz też zagram długoterminowo na wygraną Synów Albionu ponieważ.
1.piłkarze są w idealnym wieku na wygrywanie , jeżeli teraz tego nie zrobią to będzie dla większośći kadrowiczów ostatnia impreza.
2. Kadra piekielnie silna i wyrównana wystarczy spojrzeć na takie coś Cole , Terry , Ferdinand, Johnson , Lamapard, Gerrard , Cole , Barry , Ronney i Defoe...dla mnie siła wielka a do tego są jeszcze szybcy jak pocisk Lennon czy Walccot , dobry w odbiorze Carrick itd itd
3. Świetny trener ..Capello wie co robi wprowadził świetną dyscyplinę i w kadrze każdy wiem co ma robić..
4. Drużyny angielskie odpadły w miarę wczęśnie z LM co było dla kadr duzym plusem , od ponad tygodnia odpoczywają już wszyscy zatem nie ma mowy o zmęczeniu..
5. RPA to kraj który będzie Anglikom odpowiadał , nie ma upałów , często pada , temperatura około 15 stopni , była kolonia brytyjska itd..

Nic tylko wygrać !!


fingers .... boks

Do góry
#3877879 - 19/05/2010 05:16 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Bezdomny]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Co do Anglii wszystko możliwe , o ile :

- nikt się nie połamie
- DEF będzie odpowednio ustawiony - akurat bramkarza to oni mają słabego
- nie trafią na Szkopstwo w 1/8
- zawodnicy się będą ''odpowiednio'' zachowywać [żadnych skandali z cudzą żoną etc.]

Ciesze się jak widzę , że tylko 1 głos na Szkopów smile

Do góry
#3878087 - 19/05/2010 11:15 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: _Korver_]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.

Do góry
#3878089 - 19/05/2010 11:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Ludwiczek]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Ludwiczek
- nie trafią na Szkopstwo w 1/8


Ja bym to zamienił na:
- nie dojdzie w ich meczach do rzutów karnych (w szczególności ze Szkopami)

Jeśli to powyższe się stanie to GRUBO, GRUBO na live trzeba grać niestety. frown

No i kolejnym ważnym czynnikiem to będzie czy Gerrard będzie podawał do bramkarza, bo jeśli zacznie tak robić to tylko kwestia czasu aż... wink

Do góry
#3878167 - 19/05/2010 15:09 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Conrad]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Ja będę kibicował Holandii, Argentynie i Afryce tongue

Patrzę na wyniki naszej ankiety i jestem zaskoczony wynikiem Anglii, bo szczerze mówiąc nawet nie przeszło mi przez myśl, aby mogli zdobyć mistrzostwo. Oczywiscie nie jest to niemożliwe, ale jakoś nigdy nie miałem o Angolach dobrego zdania.

Co do moich ulubionych drużyn, mimo kibicowania jakoś nie wierzę w sukces. Argentyna - owszem świetna drużyna, ale już na starcie odpada przez trenera i już jego ruchy kadrowe. Z całym szacunkiem ale skład bym zaczynał od Cambiasso i Messiego wink Nie powołanie zawodników Interu, którzy mają świetny sezon to dla mnie nieporozumienie. Holendrzy obawiam się - chyba nie mają drużyny na miano mistrzostwa, pewnie standardowo zagrają świetnie i dadzą dupy w fazie pucharowej.

Faworyt - Brazylia. Tak coś czuje w kościach, że może to być ich turniej. Konkretów nie ma, bo i być nie może skoro zawsze są wymieniani jako główny faworyt mistrzostw.

Czarny koń - tu raczej nie będę wymyślał i uważam, że któraś z drużyn afrykańskich powalczy. Lubię ich piłkę i chciałbym ich widzieć w półfinale.

Wszelkie "cuda" Europy - Włochy, Francja i Niemcy - oby jak najszybciej odpadły, i w każdym meczu będziemy przeciwko nim. smile

Do góry
#3878210 - 19/05/2010 16:11 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Ryan20]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Ryan20

3. a to mistrzowie świata od 62' > BRA, eur, BRA, eur, ARG, eur, ARG, eur, BRA, eur, BRA, eur...... > jak dokonczyc ukladanke? smile oczywiscie 2010.ARG, 2014.eur, 2018.ARG


Taaa, już widzę jak w 2014 w Brazylii wygrywają Europejczycy wink



Edited by Ghost (19/05/2010 16:11)

Do góry
#3878225 - 19/05/2010 16:22 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Piostar]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37096
Anglia ?
Nigdy w życiu. Nie ten rozmiar kaloszy.
Mają bardzo dobrą ligę, ale reprezentacja, to inny wymiar.

Chciałbym, żeby wygrał jakiś przedstawiciel " południowej " piłki.
Futbol radosny, techniczny.
Byłby to impuls kierunkowy, dla rozwoju piłki nożnej na kolejne lata.
Hiszpania, może Brazylia, bo raczej nie Argentyna.

Na pewno nie topory, w stylu Niemiec czy Włoch.
Bardziej mi odpowiada Holandia, a może ktoś z Afryki zaskoczy ?

Do góry
#3878255 - 19/05/2010 16:42 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Conrad]
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.


w dobie youtube mozesz to sytuacje zobaczyc w kazdej chwili nie biegli do sedziego bo mieli sekunde na reakcje,byc moze nie zdazyli,przepisy pilki noznej daj duza mozliwosc interpretacji sedziemu jeden by podyktowal dwoch nie. Co do Franza bo to Niemiec jest.

Do góry
#3878377 - 19/05/2010 17:55 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Adizek]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Originally Posted By: Adizek
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.


w dobie youtube mozesz to sytuacje zobaczyc w kazdej chwili nie biegli do sedziego bo mieli sekunde na reakcje,byc moze nie zdazyli,przepisy pilki noznej daj duza mozliwosc interpretacji sedziemu jeden by podyktowal dwoch nie. Co do Franza bo to Niemiec jest.


http://www.youtube.com/watch?v=UBmsdhDKi58 tutaj możesz zobaczyć że nie ma mowy o karnym (zobacz powtórkę 2:15) nawet włoscy komentatorzy jak zobaczyli powtórkę to sami mówili że nic nie było. Megawałek, moim zdaniem ten pseudosędzia dostał odpowiednie instrukcję od Fify że ma gwizdać na korzyść Włochów.

Do góry
#3878379 - 19/05/2010 17:58 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Conrad]
Akhu Online   tired


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36566
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: _Korver_
@Conrad wspomniał o Australii, dla mnie to dość kontrowersyjna propozycja, ale może kto wie.


Gdyby nie ustawiony sędzia to by byli w 1/2-finale ostatniego mundialu (po Włochach mieliby Ukrainę czyli izi). A tak to karny za nic w... 96 minucie, aby Włochów pchnąć dalej.

Sam organizator, Franz Beckenbauer, jako jedyny raz wtedy wybuchł i pojechał po sędziemu, że takie incydenty niszczą mistrzostwa. Nigdy w historii nie słyszałem aby organizator w taki sposób kiedykolwiek publicznie się wypowiedział o pracy sędziego.

Co śmieszne to Włosi nawet nie wymuszali tego karnego podbiegając do sędziego, a wiadomo że jak jest jakakolwiek sytuacja, która choćby w 0,01% wygląda na karnego... to Włosi na 100% walą do sędziego z pretensjami i wymuszają. A tu nawet sami stali zdziwieni i uśmiechali się do siebie jak by coś było nie tak. grin

Ja bym grał Australię na jakichś zakładach typu czy wyjdą z grupy, jak daleko zajdą, itd.


Australia nie ma teraz Hiddinka, a to spora różnica jak dla mnie.

A ustawione mecze to były w Korei. Takich cudów, to ja w żadnej lidze pod koniec sezonu nie widziałem jakie tam się działy na oczach całego świata.
Wtedy Beckenbauera to nie obchodziło, bo dzięki temu nie trafił na Włochów czy Hiszpanów.
W Niemczech już się zbulwersował, bo to jego kraj trafiał na Włochów, a nie na Australię. Zawsze to by było łatwiej prawda?

Do góry
#3878448 - 19/05/2010 18:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Akhu]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Skoro jesteśmy przy poprzednim Mundialu - pretensje można mieć wyłącznie do pana z gwizdkiem i jego mocodawców. Podobnie było w 2002 r., gdy bezczelnie przepychano skośnych. Widocznie takie były polecenia z góry. Podobnie może być w tym roku z jakąś afrykańską ekipą i nic na to, niestety, nie poradzimy.

Jeżeli chodzi o faworytów, to daleko powinny zajścia Hiszpania i Anglia. Pierwsi mają jeszcze świeżo w pamięci jakże udane Euro, bardzo dobrze zagrali też w eliminacjach do MŚ. Silna, wyrównana i doświadczona kadra z fachowcem na ławce. Wyjście z grupy to formalność. Anglicy z kolei wreszcie doczekali się selekcjonera z prawdziwego zdarzenia. Capello to trener wybitny. Widać to chociażby po tym, jak poukładał zespół, który rozjechał przeciwników w eliminacjach.

Osobiście po cichu liczę na dobry występ Serbów. Jedyny obok Słowenii przedstawiciel słowiańskich drużyn w tych MŚ.

Do góry
#3878613 - 19/05/2010 19:30 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Szewa]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Stawiam na mundial niespodzianek , ostatni byl bardzo dochodowy, tez juz taki sie nie zapowiada , ale ciezko tez to racjonalnie wytlumaczyc. Ta Afryka tak dziwnie dziala heh

Czarnym koniem dla mnie moze byc Urugwaj, grupe ma calkiem do przejscia , kilku naprawde dobrych zawodnikow , czuje ze moga namieszac !
Po tym co widzialem w Pucharze Narodow Afryki , czas 'czarnych' nie zdazyl jeszcze nastac a juz przeminal. Nie daje im wiekszych szans z druzynami europejskimi czy amerykanskimi potegami. Z Afryki najwieksze szanse daje Ghanie ,ale to tylko odnosnie zdobyczy punktowych , nikt z Afryki nic nie zdziala ! Bardzo licze na Slowenie i wg mnie jest w stanie z grupy wyjsc przy odrobinie szczescia.

Kibicuje Argentynie ( taki kraj z takim trenerem na mundialu frown ) i Hiszpanii , ale trzymam kciuki za wszystkich slabeuszy. Zdecydowanie bede trzymal kciuki za potkniecia Francji ,Brazylii , Holandii !!

Do góry
#3879668 - 20/05/2010 00:41 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: craax]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Tak szukałem tego karnego Włochów z Australijczykami i znalazłem:


Do góry
#3879889 - 20/05/2010 01:31 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Akhu]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Akhu
A ustawione mecze to były w Korei. Takich cudów, to ja w żadnej lidze pod koniec sezonu nie widziałem jakie tam się działy na oczach całego świata.
Wtedy Beckenbauera to nie obchodziło, bo dzięki temu nie trafił na Włochów czy Hiszpanów.
W Niemczech już się zbulwersował, bo to jego kraj trafiał na Włochów, a nie na Australię. Zawsze to by było łatwiej prawda?


W Niemczech był organizatorem, stąd się wypowiedział choć nie powinien. A swoją drogą Niemcy kupili wtedy mecz z Argentyną przez tego słowackiego sprzedawczyka. Co ciekawe dali w łapę by w ogóle mieć ten mundial u siebie, tu był dopiero mega-wałek korupcyjny, RPA było poszkodowane, następny mundial im obiecano wtedy na 100% po tym...

Co do Korea - Hiszpania to ci drudzy grali jak cioty. Gorzej było w poprzednim meczu... z Włochami. Tam ponoć był przekręt...

Do góry
#3880032 - 20/05/2010 02:28 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: Max11]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=UBmsdhDKi58 tutaj możesz zobaczyć że nie ma mowy o karnym (zobacz powtórkę 2:15) nawet włoscy komentatorzy jak zobaczyli powtórkę to sami mówili że nic nie było. Megawałek, moim zdaniem ten pseudosędzia dostał odpowiednie instrukcję od Fify że ma gwizdać na korzyść Włochów.
to nie temat ale swoje powiem laugh
zawsze uwazałem ze ten karny był slusznie podyktowany i dalej tak twierdze ;-) od kiedy to mozna sie polozyc przed zawodnikiem ? wytracił go z biegu ? wytracił. jakby tego nie gwizdneli to kazden jeden obronca by lezał przed napadziorem w ten sposob ;-)
ps. prosze nie dyskutowac bo sie przekonac nie dam, jestem niereformowalne chamisko w tej kwestii laugh

Do góry
#3880807 - 20/05/2010 14:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: bolo_lacznik]
Robben1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/03/2009
Postów: 14850
Skąd: Olecko
Wg mnie MŚ na boiskach Republiki Południowej Afryki zdobędzie ekipa Hiszpanii, zrobiłem sobie symulację wyników i poprostu inaczej nie widze tego, oto link do mojej symulacji:

http://www.ktowygramundial.pl/Robben1987

Do góry
#3880838 - 20/05/2010 16:05 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: bolo_lacznik]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Originally Posted By: bolo_lacznik
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=UBmsdhDKi58 tutaj możesz zobaczyć że nie ma mowy o karnym (zobacz powtórkę 2:15) nawet włoscy komentatorzy jak zobaczyli powtórkę to sami mówili że nic nie było. Megawałek, moim zdaniem ten pseudosędzia dostał odpowiednie instrukcję od Fify że ma gwizdać na korzyść Włochów.
to nie temat ale swoje powiem laugh
zawsze uwazałem ze ten karny był slusznie podyktowany i dalej tak twierdze ;-) od kiedy to mozna sie polozyc przed zawodnikiem ? wytracił go z biegu ? wytracił. jakby tego nie gwizdneli to kazden jeden obronca by lezał przed napadziorem w ten sposob ;-)
ps. prosze nie dyskutowac bo sie przekonac nie dam, jestem niereformowalne chamisko w tej kwestii laugh


Jakby obrońcy się tak kładli przed napastnikami to ci nie mieliby żadnego problemu z ich minięciem laugh
Zobacz dokładnie jak makaron z premedytacją zostawia nogi żeby zachaczyć o plecy obrońcy. Niebieska małpa sama na niego specjalnie wpadła, a nie inaczej. Zresztą posłuchaj włoskich komentatorów którzy sami mówią że nic nie było.

Do góry
#3881793 - 20/05/2010 22:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Kto mistrzem? [Re: bolo_lacznik]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Cytat:
prosze nie dyskutowac bo sie przekonac nie dam, jestem niereformowalne chamisko w tej kwestii


//edit: Panowie nie rozmywajcie tematu, bo będe usuwał posty. Skupcie się raczej na tym co będzie. Ghost


Edited by Ghost (20/05/2010 22:39)

Do góry
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Lukasz111, akagi, igea23, Sensei, rafal08), 3550 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49