Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#3994586 - 10/07/2010 17:16 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Ludwiczek]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ośmiornica wydała wyrok

Już nie ma co gdybać, wiadomo co grać. grin piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#3995097 - 10/07/2010 22:53 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Conrad]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
To ciekawe, bo nawet gdyby uznać te typowania za uszustwo, to ktoś musiał podejmować decyzje, w domyśle - jakiś człowiek bądź grupa osób. Znaczy faktycznie nie jest to takie głupie ufać tej prognozie.

Niestety nagłośnienie tej sprawy do granic globalnych oznacza bardzo dużą presję na tych osobach, co może spowodować błąd. Warto też zauważyć, że żadko kiedy "typowane" było przeciw kursom. Co więcej biorąc pod uwagę opinie przed mundialem rozstrzygnięcia te były logiczne. Wygrana Niemców z Australią była oczywista. Biorąc pod uwagę brak wiary w zespół przed mistrzostwami przegrana z Serbią to było rozsądne typowanie przy założeniu, że Niemcy nie są tak dobrzy tylko Australia słaba. Okazało się jednak, że Niemcy grali zadziwiająco dobrze z Serbią i pechowo nie zremisowali. Następnie musieli wygrać z Ghaną która była w ich zasięgu. Wygraną z Anglią sam przewidywałem, bo ci niewiele zaprezentowali. Argentyna była słaba na co fachowcy zwracali uwage od samego początku, a po tym jak zaprezentowali się Niemcy z meczu z Anglią można było ich typować - w razie porażki można było powiedzieć, że to tylko dla zabawy, aby rozluźnić atmosferę. Niestety w przypadku Hiszpanii zdrowy rozsądek podpowiadał przegraną. Wydaje mi się, że nie ma co robić z tego powodu sensacji.

No cóż, zarówno Hiszpania, jak i Niemcy są i muszą być faworytami obu spotkań. Gdybym jednak miał coś grać na poważnie, to remisy w obu meczach do 90 minuty - nawet przy jednym wygrywam kasę.

Do góry
#3995130 - 10/07/2010 23:23 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: tangerine]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Sneijder nie zagra w wielkim finale?

Pomocnik reprezentacji Holandii Wesley Sneijder może nie zagrać w wielkim finale mistrzostw świata - donoszą hiszpańskie media.

Jak donosi hiszpański "AS", podczas piątkowego treningu Sneijder nabawił się urazu. Holenderski pomocnik musiał zejść z boiska i poddać się opiece masażystów, podczas gdy pozostali jego koledzy ćwiczyli dalej.


REKLAMA Czytaj dalej



Po kilkunastu minutach Sneijder miał wrócić na boisko, jednak niedługo potem znów musiał je i poddać się dalszemu leczeniu.

Według hiszpańskich dziennikarzy w holenderskiej ekipie trwa wyścig z czasem i walka o przywrócenie Wesleya Sneijdera do pełni sił na wielki finał mistrzostw świata, w którym "Oranje" zmierzą się z Hiszpanią. Inaczej sprawę przedstawiają media w Holandii według których Sneijder jest zdrowy i gotowy do gry.

Wesley Sneijder jest jedną z największych gwiazd mundialu. Na boiskach RPA zdobył już pięć goli i wraz z Davidem Villą jest najlepszym strzelcem turnieju. Jego ewentualny brak byłby ogromną stratą dla reprezentacji Holandii.

Do góry
#3995145 - 10/07/2010 23:30 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Legia]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Właśnie sobie przypomniałem, że Hiszpania przegrała mecz grupowy ze Szwajcarią, co może oznaczać, że są do ogrania. Nie muszę mówić, że Holandia jest znacznie lepsza od Szwajcarii. Próbuję znaleść jakieś argumenty bo wydaje się, że Hiszpania ma znakomitą drużynę. Nawet bramkarza mają świetnego. No może jest jeden problem - mało opcji w ataku. Bo trener się uparł i nie sięga po rezerwowych. Uważam, że trener też jest słabszym punktem. Nie zdziwię się jeśli będzie dogrywka.

Do góry
#3995173 - 10/07/2010 23:52 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: tangerine]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
Kazdy gra co chce,a przynajmniej powinno tak byc,wiec podziele sie swoja opinia..Krotko i na temat-Hiszpania wink Przeszli za duzo w tym turnieju i sa zbyt doswiadczona druzyna,zeby w takim momencie dac sobie odebrac tak wazne trofeum.Porownanie skladow,nie wdajac sie w poszczegolne formacje na korzysc (conajmniej zauwazalna ) Hiszpanow.Ostatni mecz,(nie patrze przez pryzmat calego turnieju,bo po co)zdecydowanie na plus dla Hiszpanow.Przypomniec rowniez bym chcial,ze mentalnie Holendrzy w duzych imprezach sa slabi i zdarza im sie najzwyczajniej w swiecie obsrac,ze nadmienie tu chociaz Ruskich,a i daleko nie trzeba szukac,bo przy 3-1 w koncowce z Urugwajem,tez mieli cieplo..Hiszpanie ich zajada konsekwencja,wytrwaloscia w dazeniu do celu,spokojem i wyrachowaniem,bo Holendrzy choc ich cenie i lubie dostana szalu hu..przy spokojnym rozgrywaniu Hiszpanow i cos odjeb..wiem ze merytorycznie to slabe,ale opinie te sa wypadkowa zauwazonych prawidlowosci i roznych zachowan,wiec suma sumarum maja jakas moc prawna smile .co do typu to grubo Hiszpania w regulaminowym i troche lzej Hiszpania (-1)..

Do góry
#3995178 - 11/07/2010 00:00 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: jarecki85]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Opisaliscie juz chyba wszystkie mozliwe aspekty tego spotkania ,wiec nie bede kopiowal poprzednich wypowiedzi i jeszcze raz pisal praktycznie tego samego. Dolaczam do szerokiego grona , ktore mowi ZDECYDOWANIE HISZPANIA. Nie widze prawie zadnych szans dla Holendrow jutro . Stawiam dwubramkowe zwyciestwo Hiszpanii i najlepszy ich mecz na turnieju zagrany wlasnie jutro.

Do góry
#3995391 - 11/07/2010 01:35 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: craax]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeśli Holandia przegra to jedynym niepokonanym zespołem na tych MŚ będzie... Nowa Zelandia. toast A gdyby ktoś z taką propozycją zakładu poszedł do Hilla to otrzymałby chyba astronomiczny kurs! smile

Do góry
#3996070 - 11/07/2010 07:04 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Conrad]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Most bookings points
Typ: Holandia
@1,80 exp

Finały rządzą się swoimi prawami, więc spróbuje coś z innej beczki. Typowy bet po statystyki, Holandia do tej pory 15 kartek, Hiszpanie 3. Espana pomału prowadzi grę, trzymając piłkę przy sobie, czym zmusza rywali do fauli. Sędzia Webb już wie co w takich sytuacjach robić.

cop

Do góry
#3996075 - 11/07/2010 07:07 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: _Korver_]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Bym zapomniał... żółta kartka liczona za 10pkt, czerwona za 25pkt, tylko regularny czas gry.

Pozdro!

Do góry
#3996164 - 11/07/2010 08:39 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: _Korver_]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Jako iż wytypowanie finału nie jest sprawą prostą do przewidzenia postanowiłem poszukać u bukmacherów ciekawych zakładów. W oczy rzuciło mi się następujące zdarzenie w betsson:

20:30 Holandia - Hiszpania : Najdłużej w posiadaniu piłki 2.55 1.45


Moja analiza nie będzie długa bo wydaje mi się, że każdy wie jak grają Hiszpanie. Chęć jak najdłuższego utrzymywania się przy piłce jest wizytówką tej reprezentacji i będzie celem już od początku meczu. Problemem może się okazać szybko strzelona bramka dla Hiszpanów ale myślę że tak się nie stanie. Gdyby nie zagrał Sneijder(w co wątpię) byłoby to idealne dla mojego zakładu ponieważ to on kreuje grę Holendrów, rozgrywa i przetrzymuje piłkę. Natomiast po drugiej stronie Xavi,Iniesta,Alonso,Pedro? osoby będące &#8222;nabijać&#8221; % posiadania piłki to pewne.

Kurs jaki wystawili analitycy betssona uważam za bardzo atrakcyjny (w betsafe @1.15 v @4.50 !!!) i chętnie potraktuję to zdarzenie w kategoriach dobrej formy pomnożenia kapitału a nie hazardu (patrz. 1x2) wink Mimo, że moim faworytem do zdobycia MŚ są Hiszpanie.


A oto statystyki (źródło: FIFA.com):


Hiszpania
- Szwajcaria 63% - 37%
Hiszpania - Honduras 57% - 43%
Hiszpania - Chile 59% - 41%
Hiszpania - Portugalia 61% - 39%
Hiszpania - Paragwaj 59% - 41%
Hiszpania &#8211; Niemcy 51% - 49%

Holandia &#8211; Dania 58% - 42%
Holandia &#8211; Japonia 61% - 39%
Holandia &#8211; Kamerun 49% - 51%
Holandia &#8211; Słowacja 52% - 48%
Holandia &#8211; Brazylia 51% - 49%
Holandia &#8211; Urugwaj 53% - 47%

Moje przewidywania co do posiadania piłki oscylują w granicach: 55 % - 45% oczywiście na korzyść Hiszpanii.

Pozdrawiam,
gool11

Do góry
#3996229 - 11/07/2010 18:05 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: gool11]
bester Offline
member

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 140
Originally Posted By: gool11
Najdłużej w posiadaniu piłki 2.55 1.45
Moje przewidywania co do posiadania piłki oscylują w granicach: 55 % - 45% oczywiście na korzyść Hiszpanii.



wiec to chyba nie jest dobry zaklad smile

Hiszpania dla mnie lepsza na kazdej pozycji, osobiscie nie mam problemu wskazac wyraznego faworyta meczu.

Do góry
#3996236 - 11/07/2010 18:12 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: bester]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Tak wygrywa się z Holandią...
Po pierwsze, Hiszpanie, by wygrać finał muszą wierzyć w siebie i w ogóle nie myśleć o tym, co zdarzy się w najważniejszym meczu w ich karierach. Utrzymanie swojego stylu, koncentracja i gra, jakby nie było jutra z przekonaniem, że to inni muszą się martwić - to najważniejsze zalecenia.

1. Bronić tak dobrze, jak z Portugalią i Niemcami
Różnica między Hiszpanami a resztą drużyn na tym Mundialu jest taka, że drużyna świetnie broni posiadając piłkę. Mając ją, nie walczą z rywalem i mniej się męczą. Kiedy jej nie mają, czyli zazwyczaj wtedy, gdy wychodzą na prowadzenie, a rywale grają desperacką piłkę, grają świetnie w powietrzu. Piqué i Puyol - spektakularni.

2. Mieć piłkę i szybko nią operować
Tak oczywiste i trywialne, jak kluczowe. Holandia, podobnie jak Niemcy, również nie wychodzi wysoko, czeka na swojej połowie i dopiero tam pomocnicy zaczynają walkę o odbiór. Piłkarzy takich, jak Robben czy Sneijder obrona kosztuje dużo, więc Hiszpania może mieć wiele razy przewagę liczebną w środku pola i powinna wykorzystywać ją poprzez szybkie rozegranie piłki.

3. Atakować lewą stroną - ofensywny obrońca i niewracający Robben
Zwykle gra Hiszpanii koncentruje się na prawej flance, gdzie Sergio Ramos włącza się do rozgrywania dużo częściej niż Capdevila, jednak w finale Hiszpanie mogą grać więcej drugą flanką i szukać sytuacji dwóch na jednego przeciwko Van der Wielowi, który w defensywie jest rzadko wspomagany przez Robbena. To Van Bommel pomaga obrońcom. Jeśli Del Bosque przywróci Villę na skrzydło, to może powstrzymać bocznych obrońców, a w ataku szukać przewagi dzięki wejściom Capdevili lub jednego z pomocników.

4. Kryć Robbena i zamknąć jego zejścia do środka
W sytuacjach jeden na jednego, dzięki prędkości, jest bardzo trudny do zatrzymania. Jest bardzo szybki z piłką, na pewno szybszy od Capdevili. Holender uwielbia schodzić do środka. W finale zobaczymy klasyczne wspomaganie lewego obrońcy przez innych piłkarzy - lewego stopera, Puyola, oraz środkowych pomocników, Xabiego i Busquetsa. To właśnie oni będą musieli pilnować tych zejść do środka, dobrze się ustawiać i zamykać otwarte korytarze. W kadrze Robben rzadko zmienia stronę gry.

5. Grać blisko stoperów i za plecami bocznych obrońców
Poza prawym obrońcą, jednym z najlepszych w Europie i znajdującym się w orbicie zainteresowań wielu świetnych klubów, holenderscy obrońcy nie są raczej jakimiś gwiazdami i, co ważne, nie grzeszą szybkością, szczególnie na krótkich dystansach. Holenderscy stoperzy szczególnie cierpią, gdy nie mają możliwości podania lub muszą mierzyć się z szybkimi rywalami. Z kolei boczni obrońcy zostawiają dużo miejsca za swoimi plecami, ponieważ grają dosyć wysoko.

Tak przegrywa się z Holandią...
Sześć zwycięstw w sześciu meczach, średnio dwie bramki na spotkanie i umiejętność odrobienia strat w meczu z Brazylią - tak krótko można doskonale opisać reprezentację Oranje. Jednak z drugiej strony prawdą jest, że mają lepsze wyniki od gry. Porzucili swój styl gry, który prezentowali od zawsze.

1. Nie dać się uwieść ich wolnym stylem gry z przyśpieszeniami
Holandia gra bez pośpiechu. Grali tak z rywalami, którzy zamykają się na swojej połowie, ale także na przykład z Brazylią, która wyszła na prowadzenie. Rytm narzucają dwaj środkowi pomocnicy, Van Bommel i De Jong, dwaj waleczni weterani, którzy wiedzą, jak dostosować mecz do swoich potrzeb. Wymieniają wiele piłek ze swoimi obrońcami, przede wszystkim bocznymi. Dopiero kiedy dochodzą na dystans od 15 do 20 metrów od pola karnego rywala, przyśpieszają, przede wszystkim dzięki wejściom Robbena, który praktycznie zawsze gra indywidualnie. Rzadziej oddaje piłkę Sneijderowi.

2. Zawsze mieć zawodnika w strefie Sneijdera
Mając drużynę dobrze poukładaną w tyłach i prawie zawsze sześciu piłkarzy za linią piłki, wyjście z atakiem naturalnie leży w nogach Sneijdera. Bardzo ważne będzie ograniczenie jego poczynań. Kiedy będzie podchodził do swoich dwóch środkowych pomocników, nie pozwalać mu nawet pomyśleć o rozegraniu, a kiedy będzie w pobliżu pola karnego, dobrze pokryć, by nie oddał strzału lub nie podał za plecy obrońców. Xabi i Busquets powinni podzielić się zadaniami.

3. Nie pozwalać przyjąć piłki Van Persiemu i grać za plecami obrony
Może i nie jest w najlepszej formie z powodu długiego leczenia po kontuzji, ale w ataku Van Persie staje się zawodnikiem, którego szukają partnerzy. Dużo biega bez piłki, dosyć często opuszczał swoją strefę w dotychczasowych spotkaniach, a jego miejsce zajmowali Robben i Kuyt. Pokrycie i uniemożliwienie wymian piłki z nadbiegającym kolegą jest bardzo istotne.

4. Nie denerwować się z powodu dużej liczby fauli taktycznych
Holandia faulowała najwięcej razy na tym Mundialu, 98, co daje średnio ponad 16 faulów na mecz. Nie mają żadnych problemów z kasowaniem akcji nieprzepisowymi zagraniami, zobaczyli już 15 kartek. Sneijder i Van Bommel byli najczęściej karani. Van Persie i Kuyt z przodu również grają ostro.

5. Unikać fauli, Sneijder wie, co robić w takich sytuacjach
Sneijder nie jest jedyny, również Robben może wykonywać stałe fragmenty gry. Najczęściej jednak do piłki podchodzi rozgrywający reprezentacji Holandii, a Sneijder na pewno potrafi uderzyć czy podać bardzo dokładnie. Niepożądane będą faule 30 metrów od bramki. Na razie jednak Hiszpania nieźle sobie z tym radziła. 62 nieprzepisowe zagrania w sześciu meczach to doskonały wynik.

Do góry
#3996239 - 11/07/2010 18:13 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: bester]
gool11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2008
Postów: 2627
Originally Posted By: bester
Originally Posted By: gool11
Najdłużej w posiadaniu piłki 2.55 1.45
Moje przewidywania co do posiadania piłki oscylują w granicach: 55 % - 45% oczywiście na korzyść Hiszpanii.



wiec to chyba nie jest dobry zaklad smile

Hiszpania dla mnie lepsza na kazdej pozycji, osobiscie nie mam problemu wskazac wyraznego faworyta meczu.


podkreśliłem na korzyść Hiszpanii.
czyli:

Hiszpania-Holandia 55%-45%

Kursy niestety już spadły w betssonie do 1.2 ale w Ladbrokes można znaleźć jeszcze 1.40 (zakład trzy drogowy z remisem).

Pozdrawiam,
gool11

Do góry
#3996261 - 11/07/2010 18:30 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: bester]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Co do posiadania piłki to zawsze jest ryzyko,że Hiszpanie strzelą bramę i wówczas Holendrzy będą musieli prowadzić grę a Hiszpanie spokojnie czekać i kontrować.Spójrz na proporcje z meczu z Niemcami gdzie po strzeleniu bramki oddali inicjatywę i skupili się na szybkim wyprowadzaniu kontr.Kurs nie warty ryzyka.
Co do meczu to raczej Hiszpania bo jakoś nie wierzę aby Holendrzy wygrali wszystkie mecze na MŚ.Poza tym pamiętam ME w 1988 gdzie właśnie Holandia przegrywając 1 spotkanie w turnieju sięgnęła ostatecznie po mistrzostwo.Czy na tych MŚ będzie podobnie jeżeli chodzi o Hiszpanów?

Do góry
#3996372 - 11/07/2010 19:33 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: bolo73]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś finał faworytem Hiszpania, własviwie wszystko zostało napisane na temat Hiszpanii, myślę, że i Holandia będzie mieć swoje szanse.
Holandia na tym turnieju ma zespół poukładany, zgrany dobrze realizujacy założenia taktyczne trenera,podobali mi się na tych mistrzostwach bo wygrywali mecze własciwą taktyką, dojrzałością w grze i wypracowanymi schematami gry mają też bardzo dobrą skuteczność dodatkowo trener Van Marwajik nadał tej ekipie styl.
Holandia na wszystkich turniejach zachwycała kibiców bardzo ofensywną grą, pięknym futbolem cieszacym oko komentatorów i fachowców co z tego skoro odpadali.
Teraz Holandia gra mniej widowiskową piłke, za to bardzo skuteczną co wcale nie musi oznaczać mniej emocjonujacego spotkania np z Urugwajem.
Holandia na tych MŚ zaskoczyła mnie umiejętnością wykorzystywania sytuacji, które sobie wypracowuje dodatkowo są dobrze przygotowane.
Wcześniej Holandia stwarzała sporo sytuacji tylko nie zawsze odpowiednio przygotowane, nieskutecznie wykańczane i zawsze czegoś im zabrakło do awansu mistrzostwa itd.
Holandia na tych MŚ nie przegrała, bo potrafiła być cierpliwa i konsekwentna w realizacji celu jakim byla gra na wynik, myślę, że zagrali najbardziej ekonomicznie ze wszystkich nie namęczyli się zbytnio w fazie grupowej co mieli zrobić to zrobili wygrali 1:0 z Japonią 2:0 z Danią, która dodatkowo im pomagała jak tylko mogła,z Kamerunem i Slowacją wygrali jak chcieli z Brazylią zagrali kapitalnie gdy Brazylia sie wyszumiała,
Największe problemy to mieli jedynie z Urugwajem, wtedy mieli szczęscie że południowcom zabraklo czasu by do dogrywki doprowadzic.
Holandia od eliminacji do MŚ w oficjalnych spotkaniach o punkty nie przegrała meczu komplet zwycięstw w drodze do RPA i tutaj 6 kolejnych spotkań bez porażki to bilans, którego mogą pozazdrościć tej ekipie inni.
Tak sobie pomyślałem, że jesli ta dobra passa trwała do dnia dzisiejszego, to może Holandia nie przegra w regulaminowym czasie gry.
Zwycięstwo nad Hiszpania w finale w regulaminowym czasie to może być trudne pomimo, iż po dobrej grze ograli Brazylię, Hiszpania wydaje się groźniejszym przeciwnikiem od piłkarzy z Ameryki.
Remis w zasięgu Holandii w ciągu 90 min to fajny typ, sądzę, że Holandia mając swiadomość klasy przeciwnika zagra skutecznie w liniach defensywnych i środku pola by nie dać się rozpędzić Hiszpanii i będą czekać na swoje szanse w meczu, może stały fragment gry przyniesie im korzyść tak jak z Japonią.
Holandia - Hiszpania X po 90 min kurs 3.20 ewentualnie 1X uważam, że spotkanie w regulaminowym czasie gry nie przyniesie rozstrzygnięcia, Hiszpanie też tak sobie do bramki Holendrów bezkarnie nie wjadą.

Do góry
#3996442 - 11/07/2010 20:27 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Piotruś Pan]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Szkoda, że mistrzem będzie drużyna nie potrafiąca wygrać z prawie żadnym przeciwnikiem więcej niż jedną bramką. No ale widocznie tak trzeba grać, nie chodzić niepotrzebnie do ataku żeby nie tracić sił.
Dzisiaj chyba większość atutów po stronie Hiszpanii ale nie jestem aż tak bardzo przekonany żeby postawić na nich po niskim kursie. Trzeba też wziąć pod uwagę, że Hiszpanie grali niedawno w finale ME, więc raczej są lepiej psychicznie przygotowani do występu w tak specyficznym meczu jakim jest finał.

Nie mam za bardzo pomysłu na ten mecz, ale życzę zwycięstwa Holendrom i może za drobne postawię na remis i Holandię po karnych.

Do góry
#3996655 - 11/07/2010 22:19 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Ghost]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
@Ghost natchnales mnie do postawienia jednak na ten mecz pewnego zakladu. Gram:

Holandia(-1) - Hiszpania X @ 5.50 Bwin
Holandia - Hiszpania(-1) X @ 3.50 Bwin

czyli jednym slowem, ze ktoras z druzyna wygra dzisiejszym mecz jedna bramka.
Do tej pory za rowno Holandia, jak i Hiszpania wygraly wszystkie swoje mecze w fazie pucharowej, zaledwie jedna bramka!
Wczorajszy 'maly final' rowniez zakonczyl sie rezultatem zwycieskim Niemcow zaledwie jednym trafieniem. A jako, ze jest to final, czyli specyficzny mecz, mecz w ktorym zawazyc o wyniku moze jeden blad, jedno niedociagniecie, zagapienie sie na ulamek sekundy, to widze calkiem spore szanse powodzenia tegoz typu.

pzdr piwo

Do góry
#3996707 - 11/07/2010 22:46 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: juancarlos]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Mocne spadki na hiszpanię , czyzby jednak Sneijder miał nie zagrać bądź jest nie wpełni sił ? kursy na Holendrów rosną już 4,04

Do góry
#3996717 - 11/07/2010 22:51 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Legia]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Gdzie te spadki sa ? bo w bet at home ciagle sa te same kursy.

Do boju Hiszpania

Za ile zagrales Mc Dziarz ze masz do wziecia az 45 koła ? za dyszke? smile

Do góry
#3996768 - 11/07/2010 23:12 Re: [Finał] Holandia - Hiszpania [Re: Ludwiczek]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
mc ale ty pier..dolisz...
miales do wyjecia ok 12 000 a tu nagle az 45 tysi...
prawda jest taka ze moze i masz do wyjecia 45 tysiecy ale wirtualnych:)
pzdr

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, igea23), 3439 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581883 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49