Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4002018 - 15/07/2010 02:08 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
10# 15.07.2010, godzina 18:00

FK Baku VS Buducnost Podgorica


Typ: FK Baku
Stawka: 1,55
Bukmacher: Unibet
Stawka: 10/10


Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w Azerbejdżanie. Miejscowe FK Baku postara się wyeliminować czarnogórskie - Buducnost Podgorica. Azerskie drużyny w ostatnim czasie przeżywają ogromy rozkwit. Wszystko dzięki prezydentowi tego kraju - IIhamowi Alijewoi, który "nakłonił" miejscowych biznesmenów do inwestowania w rodzimy futbol. Już po Interze Baku widzieliśmy, że pieniądze w azerskiej lidze są duże, podobnie jest z drużyną FK Baku. Aktualny wicemistrza Azerbejdżanu prowadzi sam Winfried Schafer na, którego zatrudnienie nie było stać nawet naszej Wisły Kraków. Schafer w tym okienku transferowym ściągnął do Baku takich piłkarzy: Joel Epalle (z niemieckiej Bundesligi a konkretnie z Bochum), Allan Wanga Wetende (gracz reprezentacji Kenii), Dare Nibombe (gracz reprezentacji Togo) i Właczysław Sofroni (gracz reprezentacji Mołdawii). Już widać tylko po tych czterech transferach, że pieniądze nie są żadnym problemem dla drużyny FK Baku. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja przeciwnika FK Baku - Buducnost Podgorica. Zespół z Czarnogóry opuściło po sezonie 2009/2010, aż pięciu piłkarzy. W ich miejsce z braku funduszy do składu została dokoptowana młodzież, która będzie musiała wypełnić lukę po bardziej doświadczonych graczach. Oprócz osłabienia kadrowego duży wpływ na postawę Buducnostu Podgorica będzie miał fakt, że dopiero od 5 lipca piłkarze przygotowują się do nowego sezonu. Zupełnie inaczej ma się sytuacja z FK Baku, które jest już w przygotowywaniach od blisko miesiąca. Podczas dziesięciu dniu przygotowań piłkarze Buducnostu Podgorica rozegrali, aż trzy spotkania. Niestety efekt końcowy był bardzo słaby. Udało im się tylko dwa mecze zremisować z Radem (2:2), Mogrenem (0:0) i niestety przegrali (0:2) ze Slobodą. Tak jak widać sytuacja dla nas jest dość klarowna. FK Baku jest dobrze przygotowane i lepsze kadrowo. Po drugiej stronie mamy Buducnost Podgorica, która jest słabsza i gorzej przygotowana do początku sezonu.

Pozdrov Ignorator.

Do góry
Bonus: Unibet
#4002846 - 15/07/2010 17:34 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
Siauliai - Wisla 2

Gospodarze bez formy - ostatnie 5 meczów to 2 remisy 3 porażki i aż 10 straconych bramek. Z lepszymi ekipami swojej ligi dostają baty , skoro Żalgiris i Ekranas leją ich permanentnie to moim zdaniem również Wisła powinna wygrać która nawet po osłabieniach jest drużyną o klasę lepszą nawet od tych dwóch topowych ekip ligi litewskiej.



na potwierdzenie moich wcześniejszych słów zacytuje czyjąś opinię :

"Słaby poziom tej drużyny i różnicę jaka dzieli ją od czołowych litewskich klubów - Ekranasa i Żalgirisu potwierdzają w wywiadach Ci, którzy mają rozeznanie w tamtejszych realiach. W wywiadach, które przeczytałem zarówno Janusz Bucholc (Polak grający w zeszłym sezonie w Vetrze) oraz Grażvydas Mikulenas plasują tą drużynę na poziomie środka polskiej I ligi. Najlepszym strzelcem zespołu jest Ukrainiec Raskow, który grał w III-ligowej Pogoni Siedlce i kariery nie zrobił. Przypadkowy awans FK Szawle wywalczyło w sezonie 2009, a w tym nie idzie im już tak dobrze. Zajmują 7. miejsce na 10 zeposłów"

Do góry
#4002998 - 15/07/2010 18:58 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Tylko, czy Wisła chce grać w Lidze Europejskiej? Bo od kilku lat mam wrażenie, że polskie drużyny specjalnie odpuszczają te rozgrywki.

Do góry
#4003030 - 15/07/2010 19:07 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: MarcoviaMarki]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Po zeszlorocznej tragedii , musza zagrac w LE zeby choc troche odrobic budzet. Rywal jest zenujaco slaby i nie braknie wislakom mobilizacji i skupienia bo zapewne w szatni uslysza pare slow o Levadii. Wg mnie sprawa awansu bedzie rozstrzygnieta juz dzisiaj.

Do góry
#4003736 - 15/07/2010 23:46 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: craax]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
zaczyna napalanie sie na mlocke
a tymczasem bedzie gryzienie trawy przez litwinow i standardowe wytlumaczenie naszych ze przemeczenie nie ma swiezosci

z levadia mial byc szybki awans i wyszla kupa maxymalna
a sklad jeszcze gorszy teraz

ogolnie 2 undery naszych teamow

Do góry
#4003767 - 16/07/2010 00:06 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: MarcoviaMarki]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
Originally Posted By: MarcoviaMarki
Tylko, czy Wisła chce grać w Lidze Europejskiej? Bo od kilku lat mam wrażenie, że polskie drużyny specjalnie odpuszczają te rozgrywki.


chyba raczej są tak słabe! a nie odpuszczają laugh

Do góry
#4003805 - 16/07/2010 00:16 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: pettersen]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29869
ja uwazam ze dzisiaj Wisla nie bedzie czekala az do nastepnego meczu u siebie i juz dzisiaj zalatwi sprawe awansu... 0-3

biore Wisle [-1], pewnie Levadia jeszcze dlugo zostanie w pamieci, ale to na chwile obecna powinno mobilizowac. Gospodarze to zaden potentat a w pucharach sa poniewaz inne zespoly, ktore byly wyzej poprostu rodzimy PZPN wych...

Do góry
#4004151 - 16/07/2010 01:49 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Nie spinaj się tak więcej. Sam napisz analizę i wówczas możesz pisać takie dyrdymały smile

Brawo za bet Igi, wszedł luzem grin /Platini


Edited by Platini (16/07/2010 05:21)

Do góry
#4004427 - 16/07/2010 02:53 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: royalflush]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: royalflush
coś ta peffka 10/10 wyróżniona wielkim drukiem w plery do przerwy smile


laugh

2:1 napinaczu forumowy

brawo Igi piwo

Do góry
#4004933 - 16/07/2010 05:07 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: royalflush
90+4 smile 2-1 grin





bez paniki następnym rezem wink duży wdech i wydech !

pełen relaks piwo

Do góry
#4004973 - 16/07/2010 05:25 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
taka mała prośba McDziarz...
wrzuć screen kuponu zanim poznamy wynik meczu, najlepiej takiego zagranego za 2, 3 albo 4 tysie, singiel, dubel, tripel... whatever jak mówią czarnuchy wink
najlepiej bez żadnych "eLek", żeby nie było podejrzeń, że wykorzystujesz Fotoszopa (tudzież inny program) do niecnych celów... wink

Do góry
#4005018 - 16/07/2010 05:46 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
Siauliai - Wisla 2

Gospodarze bez formy - ostatnie 5 meczów to 2 remisy 3 porażki i aż 10 straconych bramek. Z lepszymi ekipami swojej ligi dostają baty , skoro Żalgiris i Ekranas leją ich permanentnie to moim zdaniem również Wisła powinna wygrać która nawet po osłabieniach jest drużyną o klasę lepszą nawet od tych dwóch topowych ekip ligi litewskiej.

W tym sezonie w 15 meczach zaledwie 4 razy zdołali wygrać , co biorąc pod uwagę marność ligi litewskiej pozwala mieć nadzieję że Wisła odpokutuje zeszłoroczny blamaż z Levadią...który zresztą trafnie przewidziałem wink

dodatkowo 1,25 to w opcji DNB to również niezła gratka dla większych cykorów , normalnie kurs powinien tu wynosić ok 1,2.

Bez przesady Wisła aż tak bardzo nie zdziadziała żeby przegrywać rok po roku z drużynami tego pokroju.

łatwe zwycięstwo przewiduję.


piwo

Wisła męczyła się niemiłosiernie , ale tak jak pisałem Szawle to drużyna z innej planety , to była totalna dominacja , nie było co nawet przywoływać tutaj Levadii bo Litiwni to drużyna o conajmniej klasę gorsza nawet od Estończyków , przecież oni w ogóle nie istnieli , zero zagrożenia z ich strony , za to Wisła seryjnie marnowała wyborne sytuacje.





Brawo Wisełka ! wink

Do góry
#4005040 - 16/07/2010 05:51 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29869
MCDziarz ladnie piwo

ale prosze Cie, do chwalenia sie i wklejania jest na forum oddzielny temat.

I NIE, odpowiadam na Twoje pytanie, czy jestem o stawki i wygrane zazdrosny. Nie jestem graczem, gram stawkami 2-50pln max.

A na pewno lepiej sie czyta chocby 2 dluzsze zdania i co chwile nowe kupony.

Wisla (-1) aplauz

Do góry
#4005213 - 16/07/2010 10:59 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: royalflush
Nie spinaj się tak więcej. Sam napisz analizę i wówczas możesz pisać takie dyrdymały smile

Brawo za bet Igi, wszedł luzem grin /Platini


hehe kto tu się spina, analize już nie jedną napisałem ale 10/10 to raczej izzi a nie 94'

Do góry
#4005237 - 16/07/2010 16:01 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: royalflush
Nie spinaj się tak więcej. Sam napisz analizę i wówczas możesz pisać takie dyrdymały smile

Brawo za bet Igi, wszedł luzem grin /Platini


hehe kto tu się spina, analize już nie jedną napisałem ale 10/10 to raczej izzi a nie 94'


taaaa nie ma tak łatwo , równie dobrze 10/10 może nie wejść...10/10 to indywidulna gradacja stawki , dla jedneogo w subiektywnej ocenie będzie to bardzo pewnym mecz inny zagra za 2/10 a ktoś inny w ogóle nie tknie danego spotkania...

10/10 to idnywidalna stawka a nie pewność bliska 100% , równie dobrze może być i 30%-40% szans na wejscie zdarzenia , a w twojej subiektywnej ocenie warto przyłożyć 10/10 bo tak Ci podpowiada intuicja , takze nie sugerowałbym się nigdy kto za jaką stawkę przykłada...

Do góry
#4005297 - 16/07/2010 17:14 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
no ok niech będzie,ale jakieś pisanie że się spinam jeszcze uwagi od moda to już przesada, skończyła się połowa i napisałem jak było, chyba parę osób przeżyło zbyt duże turbulencję związane z tym meczem

Do góry
#4005310 - 16/07/2010 17:27 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
jeśli myśleliście że miałem satysfakcje z tego że wtapiają to błąd i nie wiem skąd ta frustracja, sam ten mecz umieściłem na kuponie co prawda nie za taką kwotę jak wyżej ale grałem
A jak będę miał jakiś meczyk do grania to się platini nie martw napiszę pzdro

Do góry
#4005315 - 16/07/2010 17:34 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: royalflush]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: royalflush
jeśli myśleliście że miałem satysfakcje z tego że wtapiają to błąd i nie wiem skąd ta frustracja, sam ten mecz umieściłem na kuponie co prawda nie za taką kwotę jak wyżej ale grałem
A jak będę miał jakiś meczyk do grania to się platini nie martw napiszę pzdro


a czym ty sie przejmujesz? niestety ale nie wszyscy na tym forum sa rowno traktowani, inni klna i jada jak leci z quasi i nic a inni jedno slowo uzyja ktoremu daleko do wulgaryzmu i od razu afera lub jakies inne akcje (nie bede podawal przykladu aby nie drazyc tematu w kolko).

Gratki dla zwyciezcy ale to nie temat na wklejanie kuponow.

Do góry
#4009804 - 19/07/2010 03:19 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: analityk]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
futbol Budnocost Podgorica-FC baku 2 kurs 2,87 , x2 kurs 1,57 10/10 , Inter DNB 2,1

http://www.fcbaku.com/content.php?lang=az&page=4&sid=&nid=118&n=1

skrót meczu FC Baku - Budnocost Podgorica

W tym 8mio minutowym skrócie widać że gospodarze mogli/powinni strzelić parę bramek więcej. futbol

W składzie Interu znajdują się dużo bardziej klasowi zwodnicy , w zasadzie już wszystko zostało napisano o dysproporcjach między tymi drużynami na kilku forach można było poczytać o nienajlepszej sytuacji w ekipe z Czarnogóry jak i zgoła odmiennej sytuacji kadrowej i organizacyjnej FC.

Wynik 2:1 powoduje że Inter nie odpuści i nie może sobie pozwolić na zbytnie rozprężenie.

x2 10/10 , zapewne gospodarze dzięki skromnej jednobramkowej porażce dającej cień najdzieji prędzej czy później się odkryją więc spodziewam się zwycięstwa gości którzy prezentują dużą wyższą kulturę gry.

kurs bardzo dobry , biorąc pod uwagę dysproporcje w umiejętnościach pomiędzy tymi ekipami.

Do góry
#4011424 - 20/07/2010 06:49 Re: Liga Europejska - First qualifying round [Re: Legia]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
22.07.2010, godzina 18:00

FK Jelgava VS Molde

Typ: Molde
Stawka: 1,7
Bukmacher: Unibet
Stawka: 4/10


W Lidze Europejskiej przyszedł czas na rewanżowe spotkania. W ostatniej serii spotkań lepsze okazało się norweskie Molde, które wygrało na własnym terenie (1:0) z łotewską Jelgavą. Rewanżowe spotkanie wcale nie jest o nic dla Molde, które powinno wygrać jeśli chce dalej grać w pucharach. Co prawda bezbramkowy remis na Łotwie da Molde awans, ale ile znamy przypadków kiedy taka taktyka kończyła się źle?. Sami sobie na to pytanie odpowiedzcie. Już nasza Wisła Kraków pokazała, że krajów nadbałtyckich nie można bać się w rywalizacji pucharowej. Przecież litewskiej Siauliai jest bardzo podobne do łotewskiej Jelgavy. Zespoły w swoich rodzimych ligach zajmują podobne miejsca w środku tabeli. Choć Jelgava trzeba przyznać, że bardziej zaskakuje in minus niż Siauliai. W swojej lidze ostatni dość mocno dołują. Nie wygrali już od trzech spotkań (Olimps 1:2, Ventspils 1:2 i Daugava Daugavpils 1:1). Przy czym najbardziej zaskakujący był wynik ostatniej kolejki. Przegrali (1:2) z drużyną Olimps, która uwaga zajmuje ostatnie miejsce w lidze z ilością siedmiu punktów na koncie. Oczywiście można także powiedzieć, że norweskiemu Molde nie wiedzie się (Sandefjord 0:0, Aalesund 0:0, Stabaek 3:4, Lillestrom 3:3), ale różnica klas między tymi drużynami jest naprawdę wysoka. Nie zdziwię się jeśli Molde wygra tak przekonująco jak nasza Wisła Kraków.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, rafal08, forty, pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, Zaixi, ANZELMO, alfa, 11kera11), 3098 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583096 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07