Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >
Opcje tematu
#4126291 - 16/09/2010 03:36 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Bzyku]
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
Nie przelewa sie u mnie ale oczywiście jak będą namiary na konto również pomoge.Pomyslmy sobie ze wpłacane pieniadze dla Kacpra to taki dlugoterminowy zakład a jego wyleczenie to WIELKA WYGRANA dla nas wszystkich wink

Do góry
Bonus: Unibet
#4126294 - 16/09/2010 03:37 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Self-Confident
moge na jednej ze swoich stronek zrobić podstrone np www.jakisadres.pl/biszop cos takiego.
I do kiedy chcecie zbierac do marca mam umowe na ta stronke a pozniej jeszcze nie wiem czy przedluze ale do marca spoko moze byc.


Do kiedy ?

Im wcześniej, tym lepiej.

Mysle, ze jak znajdziemy rozsadne wyjscie, chodzi o forme zbiórki, by jakis państwowy qtas nie położył łapy na kasie, to od kopa przystepujemy do wpłacania.

Czy sprzedajacy na Allegro płaci podatek ?

Jezeli tak to jaki ?


nie chodzi mi OD tylko Do.
Ja ta podstrone moge zrobic za pol godziny i wiem ze bedzie ona zyc do marca. Potem nie wiem co bedzie dalej, ale to lepsze niz darmowy hosting b on moze przestac istniec w kazdej chwili.

Do góry
#4126301 - 16/09/2010 03:42 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: [T]-error]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Dziadek świetny pomysł ale bardzo ciężko będzie go wykonać...

Mógłbym porozmawiać z zespołem muzycznym znanym w Polsce ale nie możemy liczyć na koncert charytatywny, to moim zdaniem całkowicie odpada, może jakieś poparcie na stronie internetowej.

Zobaczymy smile

Do góry
#4126306 - 16/09/2010 03:44 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Jose]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney

Do góry
#4126307 - 16/09/2010 03:44 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: [T]-error]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: [T
-error]Dobra to ja polecę hardkorem - brainstorm ...

Żeby nie było, że z małych pomysłów nic się nie urodzi, to może chociaż z dużych pomysłów urodzą się małe.

Do akcji można zaangażować kogoś znanego w kraju. Muzyka, aktora, sportowca - na pewno ktoś na forum ma jakieś znajomości, rodzinę, przyjaciół, znajomych (ktoś się chwalił kuzynką Justyną Kowalczyk) - do czego zmierzam ---> Paula Pruska (rak, walczy z chorobą, ma swojego bloga http://paulapruska.blogspot.com ) w swojej walce z chorobą nie jest sama, pomaga jej m.on Z. Hołdys, który informacje o jej historii ma umieszcza też na swoim blogu, dodatkowo jej znajomi zorganizowali jakieś koncerty muzyczne z których kasa została przelana na jej konto.

Ma ktoś kogoś znajomego, jakąś osobę medialną, która wsparłaby akcję.

Potrzeba strony internetowej, z informacjami o Kacprze, jego chorobie, leczeniu, danych kontaktowych itd

Jakieś wtyki w klubach piłkarskich? Możliwość zorganizowania meczu towarzysko-charytatywnego? Lech, Legia, Wisła - jest tu tylu kibiców, ultrasów itd

Możliwość zorganizowania koncertu muzycznego, dochód przeznaczony na leczenie Kacpra.

Temat z aukcjami/licytacjami gdzie moglibyśmy odsprzedać sowje jakieś cenne rzeczy, pamiątki, gifty z podróży, bilety na mecze, koszulki itd ...

MYŚLCIE !


http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4126305&#Post4126305

Do góry
#4126312 - 16/09/2010 03:49 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: cassapian]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Biedny chłopak frown

Brak słów na zachowanie tego polskiego specjalisty.

Originally Posted By: JuN
Jednym z lepszych sposobow bedzie podanie adresu e-mail konta w MB


Żadnych Moneybookers i innych tego typu wynalazków. Wystarczy, że jedna podejrzana osoba wpłaci i konto zbiórki może zostać zablokowane pod pretekstem prania pieniędzy.

Zbiórka na prywatne konto też odpada w naszym chorym kraju.

Terror podał jedyne rozwiązanie wchodzące w grę, czyli znalezienie fundacji, która będzie zbierała pieniądze na leczenie Kacpra, tzn. udostępni numer konta i poda z jakim dopiskiem trzeba wpłacić, aby pieniądze trafiły do Biszopa.

Mam nadzieję, że jest ktoś na forum kto ma doczynienia z fundacjami i wie jak taka procedura zgłoszenia wygląda. Najlepiej jakby była to fundacja zlokalizowana w miejscu zamieszkania Biszopa, domyślam się że chodzi o Poznań.

Do góry
#4126372 - 16/09/2010 04:06 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Goget]
pezet40 Offline
addict

Meldunek: 17/03/2006
Postów: 498
Na forum pokerzysta .pl ktos z potrzebujacych zebral ladna sumke. Z tego co pamietam to:
ponad 10 tysiecy dolarów przez - player transfer pokerstars
około 15 tysiecy złotych przez moneybookers
kilka tysiecy złotych na konto

Wybaczcie ale Nie mam teraz czasu szukać tego tematu niech ktos z was znajdzie tylko prosze dla Waszego dobra nie przekreslajcie mb, paypal, neteller oraz player transferow z kilku najpopularniejszych pokerromow. Pozdrawiam

Do góry
#4126373 - 16/09/2010 04:06 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: [T]-error]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Tak jak pisze Goget skończy się tylko sprawą karno-skarbową. Tylko fundacje i stowarzyszenia mają prawo "bawić" się w zbieranie pieniędzy...Biszop musi zgłosić się jak najszybciej o stworzenie subkonta nie jest to specjalnie skomplikowane a skoro jest z Poznania to np. tutaj Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi

http://e-prestige.nazwa.pl/www/fundacja/


a dopiero później umieszczać szczegółowe informacje na stronach www itp.

Do góry
#4126460 - 16/09/2010 04:19 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: sHybki]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Biszop odezwij się na priv, być może będę w stanie Ci pomóc jeśli chodzi o częściowe sfinansowanie leczenia przez pewną dużą fundację. Nie mogę obiecać tego na pewno, ale jest pewna szansa.

Jeśli Biszop nie odwiedza forum, to proszę o przekazanie mu tej informacji przez kogoś kto ma z nim kontakt.

Do góry
#4126471 - 16/09/2010 04:20 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Ghost]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Biszop podaj konto, ile mnie stac wpłace tylko nie ma gdzie jak narazie. powodzenia.

Do góry
#4126506 - 16/09/2010 04:31 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Luc Nilis]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Tutaj kilka uzytecznych informacji:

http://www.dzieciom.pl/zbiorkidokumenty.html

Do góry
#4126542 - 16/09/2010 04:41 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: connor]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
A może uderzyć do jakiejś fundacji, żeby zorganizowała jakąś zbiórkę?
Np. Radio Zet czasem organizuje takie sprawy, czy TVN
jak takie firmy zainteresowałyby się sprawą to pieniądze byłyby kwestią czasu

Do góry
#4126579 - 16/09/2010 04:55 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: podstawek]
Tommii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 2987
Kurde troche mało czasu ale jak by Biszkop załatwił w jakimś szybkim tempie wszystkie te sprawy z fundacji i zgłosił się do Lecha Poznań może udało by się załatwić jakąś zbriórkę podczas otwarcia stadnionu w poniedziałek. To tylko taka moja luźna propozycji. A oczywiście pomoc ludzi z forum to osobna sprawa.

Do góry
#4126615 - 16/09/2010 05:01 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: podstawek]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Dziekuję za ten temat Michałowi i Wam wszystkim,
głupio mi prosić o pieniądze ale naprawdę nie mamy wyjścia.
Sytuacja jest opisana w pierwszym poście, trochę pogmatwane ale mam nadzieję że sens udało mi się oddać.

Za parę godzin wyjeżdżam więc ewentualne dalsze wyjaśnianie sytuacji postaram się umieścić tutaj w piątek.

Co do numerów kont i ewentualnej zbiórki, nie jest to takie proste jakby się wydało, dziś praktycznie cały dzień na to mi zszedł.

Nie mogę podać swojego konta bo to podlega pod zbiórkę publiczną, jutro powinienem się zgłosić po pozwolenie na taką zbiórkę i czy w ogóle jest to możliwe.
Stad wynika druga kwestia, fundacji.
Mamy już załozone konto fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu, jednak tu jest kolejny problem, ponieważ część środków, mam nadzieję że w okolicach połowy, mamy, fundacja powyżej wypłaca zebrane środki na podstawie faktury wystawionej przez szpital, kwota na fakturze będzie wyższa niż środki na koncie i to rodzi problem księgowy, na który pani prezes tej fundacji będzie mi w stanie odpowiedzieć dopiero jutro po rozmowie z księgową fundacji.

Jutro będę w Warszawie, jestem umówiony w tej fundacji Zdążyć z Pomocą o której pisał Experto, jutro więc dowiem się czy tu jest taka mozliwośc aby swobodniej dysponować środkami.

W pierwszej fundacji numer konta jest subkontem stworzonym dla Kacpra, czyli w praktyce jest to jedno konto dla wszystkich tylko po tytułach wpłaty środki są "rozparcelowywane w odpowiednie szufladki".

Wpłata na moje konto jest dla mnie również problematyczna, ponieważ mam znajomych którzy mogą przekazać pieniądze ze swoich firm, a tego nie mogą za bardzo zrobić na konto prywatne i kolo się zamyka.

Jutro będę mądrzejszy, a na tą chwilę uciekam, o 2 muszę wstać a od wtorku za bardzo nie spałem.
Dziękuję również wszystkim za odzew, naprawdę bardzo dziękuje!!!!!

Maciej

Do góry
#4126867 - 16/09/2010 05:49 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Biszop]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Moze i to nie to samo... ale jako kibice Jagielloni zbierali pieniadze w calej Polsce apelami swoimi itp. Ludzie wplacali kase, sporo tego bylo ponad 50 k zl w kilka dni... to przyczepilo sie MSWiA i byly problemy. Wszystkie pieniadze musieli odeslac do ludzi co wplacili i cala akcje przeprowadzic przez Stowarzyszenie, poniewaz tylko Stowarzyszenia maja w swoich statusach zbiórki.

mam nadzieje ze bedzie to pomocne,

ja chetnie pomoge, wplace - prosze o szczegoly

Do góry
#4126931 - 16/09/2010 06:43 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: JuN]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
jestem całym sercem z Twoją Rodziną.
ale wiem, że teraz potrzebne jest zupełnie co innego boks

Do góry
#4127196 - 16/09/2010 20:05 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Llama]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Kurna, i gdzie jest ta sprawiedliwość na świecie? frown Też jestem całym sercem z Tobą, sam mam rodzinę i wiem że najgorsze co może kogoś spotkać to jakakolwiek krzywda jego dzieciom...

Biszop, będziesz najlepiej wiedział co zrobić, ale jestem podobnej myśli że jeśli da się to zrobić w USA to byłby to dobry wybór. W pełni się z Tobą zgadzam żeby nie oddawać ukochanego w ręce tego skurwiela, który z góry przekreślił wszelkie szanse oraz sens takiej operacji.

Z naszej strony tutaj na mecz.pl szkoda, że nie wygraliśmy tego Porsche'a w kampanii BS. Wtedy byśmy go zlicytowali zamiast przeznaczać na konkurs i byłby to duży zastrzyk finansowy.

Wygraliśmy natomiast jakiegoś laptopa Apple'a i oni są skłonni zamiast niego przeznaczyć nam ok. 4,000 PLN w gotówce, tak więc w tym momencie nie pójdzie on na żaden konkurs tylko całość spieniężymy dla Ciebie. Dowiem się też jakie mniejsze nagrody wygraliśmy od ipodów po jakieś odtwarzacze DVD i też je wystawimy tutaj na licytację. Osobiście też na pewno pomogę i zobaczę co jeszcze możemy wystawić, z pewnością mamy 2x koszulki Korony z podpisami wszystkich zawodników - z sezonu kiedy bili Legię i Wisłę.

Dobrze byłoby się tylko dowiedzieć jak to prawnie wygląda żeby później od otrzymanych pieniędzy niczego nie żądał jakiś US. Czy jakąś fundację + specjalne konto otworzyć? Może mamy wśród nas jakiegoś prawnika?

Do góry
#4127327 - 16/09/2010 21:35 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: Conrad]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Z mojej strony zalatwie na licytacje koszulke aktualnego mistrza Polski z podpisami zawodników, jak wroca grajki od makaronow to zaraz zbiore podpisy. @Biszop znasz moj nr. tel, w razie jakiejkolwiek potrzeby dzwon w ciemno, o kazdej porze dnia i nocy boks

Do góry
#4127370 - 16/09/2010 22:04 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: kacperek76]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
ja się nie znam na tym, ale jak w tej kwestii wygląda DAROWIZNA?

Do góry
#4127524 - 16/09/2010 23:50 Re: POMÓŻMY BISZOPOWI !!! - nie omijaj tego tematu [Re: qenius]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Wracam właśnie z Warszawy, wyjaśniłem też kwestie konta żeby wszytko odbywało się poprawnie.

Pod tym linkiem jest fundacja która udostępnia swoje konto dla Kacpra:
http://e-prestige.nazwa.pl/www/fundacja/...0&Itemid=29

numer konta jest numerem konta fundacji, udostępnili nam subkonto,
aby wpłacać pieniądze i aby trafiły one na rzecz Kacpra należy wpisać w tytule wpłaty: hasło Kacper Medyński.

Tak jest najbezpieczniej, darczyńcy mają pewność że pieniądze nie pójdą na cokolwiek innego niż leczenie Kacpra, a także nie będą obciążone w sposób fiskalny pod żadną postacią.

Fundacja żyje z odsetek od funduszy które mają na koncie, i nie pobiera najmniejszych opłat ani nic z tych rzeczy.

Tu numer konta:
PKO S.A. IV Oddz. P-n
72124032201111000035286598

Tytuł wpłaty: hasło Kacper Medyński


To tyle, jeśli można prosić o wklejenie numeru konta do pierwszego postu będę wdzięczny,
w ogóle jestem bardzo wdzięczny za odzew i to taki duży, nie spodziewałem się, w sumie niczego się nie spodziewałem ale
naprawdę bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Do góry
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49