Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#416071 - 31/10/2005 20:07 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Dzisiaj kursy juz są.
Miedź Legnica 1.50
X 14.00
Piotrkowianin-Kiper 2.55

12:00 MMTS Kwidzyn 1.90
X 12.50
Zagłębie Lubin 1.90

12:00 Śląsk Wrocław 1.20
X 16.00
AZS AWFiS Gdańsk 4.20

12:00 Traveland Olsztyn 3.35
X 15.50
Chrobry Głogów 1.30

Mnie podoba się kurs na olsztyn i chyba to zagram.

Do góry
Bonus: Unibet
#416072 - 02/11/2005 23:09 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Witam wszystkich sympatyków polskiego handballu i nie tylko

Po przerwie na towarzyskie mecze reprezentacji znów wraca do nas rodzima ekstraklasa z ofertą mojego ukochanego B&W

I znowu wielkie a konkretnie mecz :

Warmia Olsztyn - Chrobry Głogów linia 50.5

Naprawdę nie mam zielonego pojęcia na jakiej podstawie ten analityk B&W wystawił tak niską linie !!! Wierzcie mi , nie potrafię znaleźc żadnego racjonalnego wytłumaczenia.

Nawet nie chce się rospisywac o tym meczu.Dla mnie linia powinna tutaj wynosic co najmniej 55.5.

Do góry
#416073 - 02/11/2005 23:18 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Z tego wszystkiego nie napisałem co gram,ale każdy kto uważnie czytał ten krótki opis,domyślił się ,że chodzi o over , no ale żeby nie byc gołosłownym to napiszę co nieco

Warmia Olsztyn to beniaminek rodzimej ekstraklasy.Zespół złożony z młodych,ambitnych chłopaków.Miałem okazję oglądac ich w Plocku na inauguracje ligi : nie imponują warunkami fizycznym,dlatego ich gra opiera się na graniu do pewnej piłki ( koło , skrzydło ) plus oczywiście kontra.Zespół prowadzi Gienadij Kamielin - niegdyś trener Iskry Kielce , a więc coach z doświadczenie który odpowiednio potrafi zmotywowac do gry.

Chrobry to wedlug mojej osobistej hierarchii 4-5 druzyna ligi.Maja solidnych zawodników z reprezentacyjnym kołowym Jurkiewiczem na czele.Graja ofensywną piłkę w każdym meczu,kto nie interesuje się na co dzień piłką reczną niech spojrzy w statystki i zobaczy ile średnio rzucają szczypiorniści z Głogowa.

Tak jak wspomniałem na wstępie , dla mnie linia powinna byc ustawiona na co najmniej 55.5.Przewiduje wynik w granicach : 28:33 ...

Do góry
#416074 - 02/11/2005 23:44 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Kolejne spotkanie z oferty Betandwin :

MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 1.90 12.50 1.90

Tym razem Betandwin nie popełnił błędu i wystawił kursy prawdiłowo- szczerze mówiąc liczyłem na większy "odd" na Kwidzyn, jednak 1.90 z opcją remisu na zwrot stawki jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem.Czemu właśnie Kwidzyn ?

Otóż jak już zapowiedziałem na łamach mecz.pl nigdy nie postawię nawet złotówki na Lubinian.Jak się przekonałem wcześniej , to nie jest prawdziwy zespół ,a zlepek kilku zawodników nawet niezłych,bo Obrusiewicz czy Kubisztal do rzemieślników nie należą...Straszne wahania formy,częste przestoje w grze,głupie błędy,straty to obraz gry Zagłębia.

Kwidzyn natomiast złapał formę po slabym początku.W weekend podejmują "miedziaków" we własnej hali ,a tam potrafia wygrac z każdym !!! To miasto żyje piłką ręczną,mają ładny obiekt,na który przychodzi komplet publiczności.Na pewno przerwę w rozgrywkach wykorzystali na dobre przygotowanie się do meczu z Zagłębiem.
Kluczem do zwycięstwa będzie powstrzymanie Obrusiewicza na prawym skrzydle i ograniczenie siły ofensywnej Kubisztala,ale o to raczej jestem spokojny,bo na pewno MMTS zagra bardzo ostro w defensywie,a w bramce mają Suchowicza-swego czasu był w szerokiej kadrze Polski.Dwóch ludzi nie wygra spotkania,a Kwidzyn w ataku ma niezłe pole manewru : na kole solidny Boneczko , na prawym skrzydle reprezentatnt Polski - Frelek ,na lewej połówce Urbanowicz również kadrowicz,do tego zgranie i siła kolektywu,wychodzi mi na zwycięstwo Kwidzynian 2-5 bramkami.

Do góry
#416075 - 03/11/2005 06:35 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Też mi chodzi po głowie Kwidzyń.Co do pierwszego meczu to postawiłem na Olsztyn.Mogą sprawić niespodziankę,a kurs b.zachęcający.Over jak najbardziej,mówiąc szczerze nie zauważyłem.
Nawoj

Do góry
#416076 - 03/11/2005 13:21 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Podnieśli linię na 52.5 w meczu Olsztyn-Głogow

Do góry
#416077 - 05/11/2005 13:45 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Miedź - Kiper..linia 51.5

dzis spokojnie over..wracają bracia Fabiszewscy..są mocno zmotywowani..chłopakom obcieli pensje i premie...wróci to do normy po zwycięstwie nad Piotrkowem... obrone "miedzianka" ma słabą szczegolnie bramkarze nic niełapią... ale w ataku bracia są niedo zatrzymania...mysle ze rzucimy ponad 30 brameczek..

ide na ten meczyk tak wiec ... szepne chłopakom słówko

Do góry
#416078 - 05/11/2005 19:10 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Quote:

Miedź - Kiper..linia 51.5

dzis spokojnie over..wracają bracia Fabiszewscy..są mocno zmotywowani..chłopakom obcieli pensje i premie...wróci to do normy po zwycięstwie nad Piotrkowem... obrone "miedzianka" ma słabą szczegolnie bramkarze nic niełapią... ale w ataku bracia są niedo zatrzymania...mysle ze rzucimy ponad 30 brameczek..

ide na ten meczyk tak wiec ... szepne chłopakom słówko





overek w Legnicy ...wlazł spokojnie...35:33 dla Miedzianki brawo chłopaki

Do góry
#416079 - 06/11/2005 16:37 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
Quote:

Witam wszystkich sympatyków polskiego handballu i nie tylko

Po przerwie na towarzyskie mecze reprezentacji znów wraca do nas rodzima ekstraklasa z ofertą mojego ukochanego B&W

I znowu wielkie a konkretnie mecz :

Warmia Olsztyn - Chrobry Głogów linia 50.5

Naprawdę nie mam zielonego pojęcia na jakiej podstawie ten analityk B&W wystawił tak niską linie !!! Wierzcie mi , nie potrafię znaleźc żadnego racjonalnego wytłumaczenia.

Nawet nie chce się rospisywac o tym meczu.Dla mnie linia powinna tutaj wynosic co najmniej 55.5.




dzięki skorzystałem
wynik 23:29=52

Do góry
#416080 - 12/11/2005 00:17 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Anonymous
Unregistered


Myślałem,że B&W wystawi już linie oraz handicapy na sobotnie spotkania w męskiej ekstraklasie,jednak cały czas zwleka.Może w ogóle nie wysawi?Poczekamy zobaczymy,bo z oferty na weekend nie widzę nic wartego grania.

W środę,16 listopada za to mamy "hita" kolejki ,awansem zostanie rozegrany mecz Vive Kielce - Wisła Płock

Zdecydowałem się już dzisiaj zagrać to spotkanie na Vive Kielce(jakież to niepatriotyczne prawda...),bo pewnie spadną kursy.Głównym argumentem,na którym opieram swój typ jest aktualna forma Wisły Płock.Nafciarze grają po prostu beznadziejnie!!!W meczu z Kolding ataki były przeprowadzane bez pomysłu,nie mogli sobie poradzić z ruchomą,płaską obroną 6:0 Duńczyków.Wszystkie piłki kierowane były "na siłe" do kołowego Wusztera.Totalny brak jakiejkolwiek taktyki.Może ktoś nie zgodzi się z moją opinią,ale śmiem twierdzić,że jeśli mecz odbywałby się 3-4 tygodnie temu to Nafciarze spokojnie wygraliby co najmniej 5 bramkami.
Ale przejdźmy do meczu w Kielcach...Oba zespoły - Vive w sobotę we własnej hali,a płocczanie w niedziele w Mińsku grają spotkania w europejskich pucharach.Kielce podejmują Graschoppers Zurich i powinni sobie spokojnie poradzić,żeby awansować,dalej ...natomiast Wisłe czeka cięzki aczkolwiek nie mający już żadnego znacznie pojedynek z Meszkowem.Wylatują dzisiaj na spotkanie,jednak na pokładzie samolotu zabraknie : Wleklaka , Zołoteńki , Szczuckiego i bramkarza Wicharego.Zostają oni na miejscu i przygotowują się do meczu z Kielcami,jak zapowiadają na łamach prasy.Jednak jakie to przygotowanie skoro pół podstawego składu jest gdzie indziej?
Mecz z Kielcami ma również swoisty klimat.Płocczanom ciężko się gra w Kielcach ( tak jak Vive w Płocku ).Napięta atmosfera i stawka spotakania często powoduje,że sędziowie nie wytrzymują napięcia czytaj "gwizdanie pod gospodarzy".
"Na papierze" Wisła ma lepszy skład i nie ma dwóch zdań.Jednak biorąc pod uwage dyspozycje szczypiornistów(reprezentacyjny lewoskrzydłowy Wiśniewski całkowicie bez formy,Titov nie może już 3 sezon się odnaleźć w zespole,a Matysik wieczne problemy z kolanem ) i cechy ambicjonalne ( na pewno będą one w obu zespołach,jednak u Kielczan będzie wyższa,bo porażka we własnej hali to duży dyshonor) sądzę,że Kielce powinny się uporać z Wisłą.

Vive Kielce - Wisła Płock 1 1.70

Do góry
#416081 - 12/11/2005 00:30 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Myślałem,że B&W wystawi już linie oraz handicapy na sobotnie spotkania w męskiej ekstraklasie,jednak cały czas zwleka.Może w ogóle nie wysawi?Poczekamy zobaczymy,bo z oferty na weekend nie widzę nic wartego grania.

W środę,16 listopada za to mamy "hita" kolejki ,awansem zostanie rozegrany mecz Vive Kielce - Wisła Płock

Zdecydowałem się już dzisiaj zagrać to spotkanie na Vive Kielce(jakież to niepatriotyczne prawda...),bo pewnie spadną kursy.Głównym argumentem,na którym opieram swój typ jest aktualna forma Wisły Płock.Nafciarze grają po prostu beznadziejnie!!!W meczu z Kolding ataki były przeprowadzane bez pomysłu,nie mogli sobie poradzić z ruchomą,płaską obroną 6:0 Duńczyków.Wszystkie piłki kierowane były "na siłe" do kołowego Wusztera.Totalny brak jakiejkolwiek taktyki.Może ktoś nie zgodzi się z moją opinią,ale śmiem twierdzić,że jeśli mecz odbywałby się 3-4 tygodnie temu to Nafciarze spokojnie wygraliby co najmniej 5 bramkami.
Ale przejdźmy do meczu w Kielcach...Oba zespoły - Vive w sobotę we własnej hali,a płocczanie w niedziele w Mińsku grają spotkania w europejskich pucharach.Kielce podejmują Graschoppers Zurich i powinni sobie spokojnie poradzić,żeby awansować,dalej ...natomiast Wisłe czeka cięzki aczkolwiek nie mający już żadnego znacznie pojedynek z Meszkowem.Wylatują dzisiaj na spotkanie,jednak na pokładzie samolotu zabraknie : Wleklaka ,Zołoteńki ,Szczuckiego i bramkarza Wicharego.Zostają oni na miejscu i przygotowują się do meczu z Kielcami,jak zapowiadają na łamach prasy.Jednak jakie to przygotowanie skoro pół podstawego składu jest gdzie indziej?
Mecz z Kielcami ma również swoisty klimat.Płocczanom ciężko się gra w Kielcach ( tak jak Vive w Płocku ).Napięta atmosfera i stawka spotakania często powoduje,że sędziowie nie wytrzymują napięcia czytaj "gwizdanie pod gospodarzy".
"Na papierze" Wisła prezentuj się lepiej,jednak biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję szczypiornistów,myślę,że to nie jest żaden atut.Reprezentacyjny lewoskrzydłowy Wiśniewski jest kompletnie bez formy,prawarozgrywający Titov nie może już 3 sezon odnaleźć się w drużynie,a Matysik wieczne problemy z kolanem.Do tego dochodzą kłopoty zdrowotne filara defensywy Szczuckiego i bramkarza Wicharego(podejrzewam,że jednak wystąpią w środowym meczu,bo jest zbyt wysoka stawka,ale o efekty gry nie jestem pewien)
Szczerze mówiąc nie wiem jak wdokładnie wygląda sytuacja w obozie Vive jednak patrząc na skład jaki jutro zagra ze Szwajcarami sądzę,że wszyscy są zdrowi.

Podsumowując : nie ma dwóch zdań ,to mecz na szczycie i obie drużyny będą za wszelką cenę chciały wygrać.Ja liczę na kolektyw,ambicje,niesamowite zaangażowanie ze strony Kielczan oraz słabą forme Nafciarzy - porażka we własnej hali z odwiecznym rywalem - Wisłą Płock to byłby duży dyshonor dla Vive,dlatego Vive Kielce za 1.70 w B&W

Do góry
#416082 - 12/11/2005 13:37 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
Anonymous
Unregistered


Betandwin wystawił linie i handicapy na polską ekstraklase

Piotrkowianin - Śląsk Wrocław linia 58.5 B&W

Po raz kolejny według mnie analityk B&W się pomylił.Strasznie wysoką linię wysatawił...pewnie sugerował się ostatnim wyjazdowym pojedynkiem Kipera z Miedzią,gdzie padło w sumie 68 bramek.
Śląsk to jednak nie Miedź Legnica,która kiepsko spisuje się w defensywie i gra hura-handball za sprawą braci Fabiszewskich.
Wbrew pozorom to spotkanie ma dużą wagę,szczególnie dla graczy z Piotrkowa.Okupują ostatnie miejsce w tabeli naszej ekstraklasy z dorobkiem tylko 2 punktów,a teraz nadarza się dosyć spora szansa na powiększenie stanu punktowego.Mam wrażenie,że Piotrkowianin niesamowicie zmoblizuje się na ten mecz,gracze czują,żę Śląsk jest troche rozbity za sprawę kłopotów organizacyjnych-porażka tydzień temu z akademikami z Gdańska,czyżby zwykła niespodzianka,czy też może zaprotestowali przeciwko sytuacji panującej w klubie?Sądzę,że to drugie...
Nie wierzę jednak w to,że gracze z Dolnego Śląska przyjadą do Piotrkowa aby "odbębnić mecz".Na pewno powalczą,możliwe,że nawet wygrają.Według mnie będzie to mecz walki-żadna z drużyn nie gra jakiejś ultraofensywnej piłki ręcznej,także akcje będą grane do "pewnej pozycji".
Śląsk potrafi grać w defensywie.W bramce stoi bardzo dobry Vitali Covtun ,na środku potężny Grzegorz Gudz wspomagany przez Garbacza.Często na tzw."jedynce" gra Robert Lewicki,także mam nadzieję,że wymusi parę strat w zespole Piotrkowa
Ważnym argumentem jest również fakt,żę Śląsk ma krótką ławke(wiadomo w protkole jest meczowa 14) jednak zmiennicy to głównie juniorzy,dlatego Śląsk jeśli chce wygrać musi szanować piłkę,a że Piotrkowianin nie błyszczy w ataku(nie ma tak zawodnika potrafiącego rzucić bramke z 10,11 metra,więc zostają tradycyjnie skrzydłaprzyzwoity wychowanek z Płocka - Łukasz Białaszek i rutynowany kołowy Matyjasik pamiętam go jeszcze z gry w Anilanie Łódź i bodajże Białej Podlaskiej) wychodzi mi w tym meczu bardzo ładny under

Do góry
#416083 - 12/11/2005 13:54 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Betandwin wystawił linie i handicapy na dzisiejszą kolejkę polskiej ekstraklasy szczypiornistów

Piotrkowianin Kiper - Śląsk Wrocław linia 58.5 B&W

Hmm...według mojej opinii po raz kolejny analityk B&W popełnił błąd.Ta linia jest strasznie wysoka....Domyślam się,że jest to efekt ostatniego,wyjazdowego pojedynku Kipera z Miedzią Legnica,który zakończył się wynikiem 35:33 dla gospodarzy.Piotrkowianin dał sobie narzucić styl gry Legnicy,która preferuje ofensywny handball,głównie za sprawą braci Fabiszewskich i "dziurawą obrone"
Śląsk to jednak nie drużyna z miedziowego miasta.Grają solidną piłkę,opartą głównie na ataku pozycyjnym i szukaniu "pewnej pozycji".Kłopoty organizacyjne sprawiły,że gracze podstawowi nie mają wartościowych zmienników( na ławce rezerwowych siedzą głównie młodzi,nieznani w 1ligowym środkowisku) ,a Robert Lewicki , Grzegorz Garbacz czy powołany w trybie awaryjnym 38-letni lewoskrzydłowy Krzysztof Mistak do młodzieniaszków nie należą.Dlatego jeśli Śląsk chce ugrać jakieś punkty w Piotrkowie,musi skupić się na dobrej defensywie (na środku "króluje"potężny Grzegorz Gudz,natomiast w bramce stoi bardzo dobry Vitalij Covtun) i szanowaniu piłki w ataku pozycyjnym.

Piotrkowianin w ataku nie zachwyca.Nie mają w składzie zawodnika potrafiącego rzucić z 10,11 metra.Na środku gra przyzwoity Laskowski(główny strzelec drużyny) , na lewym skrzydle dobrze zapowiadający się wychowanek płockiej Wisły - Łukasz Białaszek,natomiast na kole rutynowany Matyjasik-pamiętam go jeszcze z czasów gry w Anilanie Łódź i to tyle jeśli chodzi o "nazwiska" w zespole Kipera.

Wbrew pozorom ten mecz ma dużą wagę.Piotrkowianie liczą na punkty w meczu ze Śląskiem,bo chcą się wydostać z ostatniego miejsca w tabeli,z drugiej strony wydaje mi się,że Śląsk będzie chciał się zrehabilitować za porażkę u siebie z akademikami z Gdańska (dziwna dodam porażka...w mojej osobistej opinii była to "forma protestu" przeciwko sytuacji w klubie).Będzie to mecz walki,dla mnie w tym meczu nie padnie więcej niż 53-55 bramek,dlatego under 58.5 za 1.85 w betandwin.

WYNIK : 33:24


Edited by palazzi (27/02/2006 21:15)

Do góry
#416084 - 12/11/2005 17:12 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Ja myśę zagrać handi +3.5 na Kipera

Do góry
#416085 - 12/11/2005 19:29 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Handi siedzi,under chyba nie...(50 min 29-23)

Do góry
#416086 - 12/11/2005 19:57 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Quote:

Handi siedzi,under chyba nie...(50 min 29-23)




Nawoj niestety under mi nie wszedł,ale Tobie gratuluję trafnego typu
Co do wypowiedzi Miśka , to myślę ,że ma rację.Proponuję również nie robić wpisów w trakcie rozgrywania spotkania,bo od tego jest quasi czat.
Nie odbierz tego postu źle nawoj-"młodszy atakuje starszego" ,chodzi tylko żeby był zachowany porządek w naszym dziale
Pozdrawiam.
palazzi

Do góry
#416087 - 12/11/2005 20:05 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Przepraszam.to po pierwsze.Po drugie under/over to zawsze loteria,podobnie Handi.Ja jak gram handi to prawie wylacznie dodatnie

Do góry
#416088 - 13/11/2005 19:28 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
bazylus1 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2005
Postów: 338
Co powiecie na temat AZS Gdańsk - MMTS Kwidzyn kurs na Gdansk @2,55 bardzo atrakcyjny, z tego co widze obie druzyny na jednym poziomie .Do tego Gdansk gra u siebie.

Do góry
#416089 - 13/11/2005 19:36 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Teraz kurs na Vive pewnie spadnie-jest 1.6.Gdanska nie ruszam,aczkolwiek kusi...

Do góry
#416090 - 14/11/2005 07:01 Re: Pilka Reczna - Polska Extraklasa
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Teraz jest 1.5 na Kielce.CZy,Palazzi,Wisla jedzie do Kielc oslabiona?

Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (igea23, burbon, akagi, rafal08, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Zaixi, Józef Małolepszy, VVega), 4417 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582809 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 20:07