Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#4177750 - 17/10/2010 04:17 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: royalflush]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: royalflush
To nie jest nawet odpuszczanie, oni chyba są tak posrani na te puchary że zapominają o co grają z takim Zagłębiem.
W sumie paru grajków woli skupić się na pucharach, może ktoś przygarnie


dokladnie to jest moim zdaniem glowna przyczyna takiego a nie innego stanu rzeczy w Lechu !!
Ogladalem juz sporo spotkan Lecha w lidze i w pucharze i widac wyrazne roznice w zaangazowaniu co mysle nie jest przypadkiem a pewnego rodzaju wyrachowaniem ...
Ale mysle ze takie kombinatorstwo ma krotkie nogi o czym pewnie wielu pilkarzy sie przekona

Do góry
Bonus: Unibet
#4177837 - 17/10/2010 04:48 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Inzaghi78]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Coś czuję, że Korona będzie mistrzem w tym roku. To co się dzieje teraz w Ekstraklasie to jakiś Meksyk.

W przerwie zimowej będzie kolejne okienko transferowe?

Do góry
#4177895 - 17/10/2010 05:15 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Conrad]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
chyba na początku roku się otwierane, ale nie jestem pewny

Do góry
#4177929 - 17/10/2010 05:30 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Conrad]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Podzielam opinię że Lech gra wyrachowanie , słaba postawa w lidze to zasłona dymna dla rywali w Europie. Myślę że specjalnie grają na 20-30% swoich możliwości w lidze tak żeby uśpić czujność europejskich rywali.


W 2ej połowie oszczędzali już ewidentnie siły na pojedynek z City, dlatego Zagłębie miało ze 4 czy tam 5 wybornych sytuacji.

Priorytetem dla graczy Lecha jest pokazanie się z dobrej strony i wypromowanie w Europie , przykład Bobka Lewandowskiego jest dla nich przykładem że można trafić do dobrego klubu.

A w dodatku jak będą nisko w lidze , prezesi Lecha nie będą mogli użyć argumentu że ich nie puszczą bo walczą np o Mistrza Polski i za wszelką cenę muszą zostać bo są niezbędni.

Ponadto murawa fatalna , Lech preferujący techniczną piłkę będzie miał problemy w meczach u siebie na takim kartoflisku - piłka strasznie kozłowała co i rusz.

Na wyjazdach też nie idzie im rewelacyjnie 4 mecze zaledwie 1 punkt...


Ogółem zabawnie to wygląda Lech w lidze dopiero 14ty...

powalczą z Legią o palmę pierwszeństwa w kategorii największe rozczarowanie Jesieni wink

Ale Poznaniacy sporo zarobią na Lidze Europejskiej i zapewne zimą wydadzą przynajmniej 2-3 miliony Euro na transfery i wiosną włączą się do walki o MP , w klubowej kasie jest przecież jeszcze gotówka za sprzedaż Lewandowskiego , także zapewne wyłożą sporą kasę na zimowe wzmocnienia.

Do góry
#4177943 - 17/10/2010 05:35 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: McDziarz


Priorytetem dla graczy Lecha jest pokazanie się z dobrej strony i wypromowanie w Europie , przykład Bobka Lewandowskiego jest dla nich przykładem że można trafić do dobrego klubu.



no wlasnie to powinien byc dla nich bardzo dobry przyklad jak ciezko mimo dobrej formy i swietnych wystepow przedsezonowych zalapac sie do podstawowego skladu w dobrym zachodnim klubie !!!
Tam trzeba zapier........... tak ze noszowi znosza po 90 minutach bo nie ma sily zejsc samemu a nie jak u nas troche pochodzic ze skrzydla na skrzydlo i do kasy co miesiac mad

Do góry
#4177952 - 17/10/2010 05:37 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: McDziarz
Ale Poznaniacy sporo zarobią na Lidze Europejskiej i zapewne zimą wydadzą przynajmniej 2-3 miliony Euro na transfery i wiosną włączą się do walki o MP , w klubowej kasie jest przecież jeszcze gotówka za sprzedaż Lewandowskiego , także zapewne wyłożą sporą kasę na zimowe wzmocnienia.

hm z tego co pamiętam to taka sama śpiewka była o wzmocnieniach na LM laugh więc wątpię, że ktoś tam wyda tyle kasy na grajków zamiast przytulić do kieszeni trochę wink

w Białymstoku za to jest szansa na komplet u siebie w tej rundzie cool

Do góry
#4177987 - 17/10/2010 05:50 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Chaoz]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Po prostu myślą tylko i wyłącznie o pucharach i taki jest efekt gry w lidze.Ci co trzymają grę już od dawna myślą o przeprowadzce i to raczej ostatni sezon paru gwiazdeczek, wypruwanie flaków w lidze to dla nich kiepska inwestycja.

Do góry
#4178089 - 17/10/2010 06:48 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: royalflush]
xeper Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 306
Skąd: B-stok
Pan sędzia Jarzębak (%Jarzębiak%?) dziś zniszczył wszystkich i wszystko, nawet McDziarza, Można zamknąć temat dożywotnio. Dziękuję, dobranoc. laugh

Do góry
#4178143 - 17/10/2010 09:13 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Conrad]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Originally Posted By: Conrad
Coś czuję, że Korona będzie mistrzem w tym roku. To co się dzieje teraz w Ekstraklasie to jakiś Meksyk.

W przerwie zimowej będzie kolejne okienko transferowe?


Zjem własne buty, jeśli to Korona będzie mistrzem Polski.

Podobnie jak Ruch Chorzów w poprzednim robią wyniki ponad stan i co tu dużo mówić mają sporo szczęśliwych wygranych. Do tego poleciał Niedzielan, dla mnie między Nimi, a Jagą jest spora różnica, większa niż pokazuje tabela i dwa punkty.

Myślę, że już lepiej piłkarsko i kadrowo wygląda Lechia Gdańsk.

Po tym jak Lech awansował do LE byłem przekonany, że na jesień będą tracić punkty do czołówki, ale porażka u siebie z Zagłębiem dla mnie jest już zaskoczeniem.

Jest jak to ująłeś Meksyk, dlatego Jaga powinna to wykorzystać. Grają dobrze dla oka, są skuteczni i mają szeroką ławkę, z dobrze rotującym to wszystko Probierzem.

Do góry
#4178168 - 17/10/2010 14:06 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: młody gniewny]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
LECH ma juz mistrza z glowy. Legia jeszcze jeszcze ale wisi na wlosku ale to taki klub ze zawsze jest blisko czolowki odkad Cupial przyszedl do Wisly to tylko te dwa kluby co by sie nie dzialo rok w rok za wyjatkiem 2007 walcza o mistrza.
Na te chwile glownym faworytem do tytulu jest Jagiellonia z tym ze jej szanse zaleza od tego ile wyjazdow wygraja. Na razie gola cieniasow typu Gornik czy Arka (z tych do ogrania sa jeszcze Widzew, Polonia Bytom, Legia mimo wszystko i Zaglebie) i u siebie sa nie do zdarcia ale za duzo juz tych cieniasow na wyjazdach nie bedzie. Korona jako klub finansowany chyba tylko z budzetu miasta osiaga zadziwiajace wyniki i ktos dobrze porownal ich do Ruchu zeszlorocznego -po prostu zeal isiw odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie pilkarze ktorzy zostana wykupieni bo z kasa to juz nie czasy Klickiego.
Lech nie wylozy kasy z Lewandowskiego na wzmocnienia bo ta kasa ma isc do kieszeni panow prezesow a ciezko sie swoje wydaje laugh Stadion im za frajer wybudowalo miasto, kibicow sporo przychodzi wiec wplywy z biletow tez, sponsorow tez niemalo, dobry marketing wytwarza mode na klub najlepsza atmosfera w Polsce. Cos na wiosne moze rusza z kopyta bo sklad maja ale jeszcze conajmniej 4 mecze LE i tam bedzie skupiona uwaga. Polska to taki kraj ze jak Wisla ma kryzys to Legia akurat nagle wygrywa 12 meczow z rzedu i moga zapomniec o dogonieniu jak ktos wystartuje jak sprezyna. Tak ze wg mnie Jagiellonia jest glownym faworytem do mistrzostwa.

Do góry
#4178198 - 17/10/2010 15:46 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
verkerk Offline
addict

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 485
Originally Posted By: McDziarz
Podzielam opinię że Lech gra wyrachowanie , słaba postawa w lidze to zasłona dymna dla rywali w Europie. Myślę że specjalnie grają na 20-30% swoich możliwości w lidze tak żeby uśpić czujność europejskich rywali.


W 2ej połowie oszczędzali już ewidentnie siły na pojedynek z City, dlatego Zagłębie miało ze 4 czy tam 5 wybornych sytuacji.

Priorytetem dla graczy Lecha jest pokazanie się z dobrej strony i wypromowanie w Europie , przykład Bobka Lewandowskiego jest dla nich przykładem że można trafić do dobrego klubu.

A w dodatku jak będą nisko w lidze , prezesi Lecha nie będą mogli użyć argumentu że ich nie puszczą bo walczą np o Mistrza Polski i za wszelką cenę muszą zostać bo są niezbędni.

Ponadto murawa fatalna , Lech preferujący techniczną piłkę będzie miał problemy w meczach u siebie na takim kartoflisku - piłka strasznie kozłowała co i rusz.

Na wyjazdach też nie idzie im rewelacyjnie 4 mecze zaledwie 1 punkt...


Ogółem zabawnie to wygląda Lech w lidze dopiero 14ty...

powalczą z Legią o palmę pierwszeństwa w kategorii największe rozczarowanie Jesieni wink

Ale Poznaniacy sporo zarobią na Lidze Europejskiej i zapewne zimą wydadzą przynajmniej 2-3 miliony Euro na transfery i wiosną włączą się do walki o MP , w klubowej kasie jest przecież jeszcze gotówka za sprzedaż Lewandowskiego , także zapewne wyłożą sporą kasę na zimowe wzmocnienia.


Tak, tak, i jeszcze nabazgrol, że specjalnie przegrywają żeby nie brać premii za wygrane mecze.

Do góry
#4178312 - 17/10/2010 17:00 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: xeper]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: xeper
Pan sędzia Jarzębak (%Jarzębiak%?) dziś zniszczył wszystkich i wszystko, nawet McDziarza, Można zamknąć temat dożywotnio. Dziękuję, dobranoc. laugh
laugh

Ps. Marketing w Lechu leży od dobrych paru m-cy.
Ps2. Zagłębie w ostatnim meczu tamtego sezonu się położył na murawie?! Chyba tego meczu nie widziałeś.

Do góry
#4178445 - 17/10/2010 18:09 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Dla mnie Lech będzie największym przegranym rundy jesiennej choc to Legia pretendowała do tego miana !

O ile w poprzednich meczach Lech słabł od około 70ej minuty o tyle w osttanich dwóch już od drugoej połowy słabo wyglądają :

mecz z Bełchatowem , pierwsza połowa Lechici nieco przeważają , w drugiej już totalna dominacja GKSu , Lech stłamszony totalnie.

Wczoraj pierwsza połowa Lech dwie niezłe sytuacje , w drugiej już byli tylko tłem, Zagłębie powinno ich pojechać 3:0.

Nie mają sił na pełne 90 minut.

Stilic i Krivets mało dynamiczni , nie robią różnicy.

Mecze wyjazdowe to będzie dla Lecha droga przez mękę. w 4 meczach 1 punkt...

u siebie też nie rozwiną skrzydeł na tyle na ile ich stać , fatalna murawa nie sprzyja technicznym zawodnikom.

oglądałem dwa ostatnie mecze Lecha i wyglądają gorzej niż Legia.

Do góry
#4178551 - 17/10/2010 18:39 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
verkerk Offline
addict

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 485
Originally Posted By: McDziarz
Dla mnie Lech będzie największym przegranym rundy jesiennej choc to Legia pretendowała do tego miana !

O ile w poprzednich meczach Lech słabł od około 70ej minuty o tyle w osttanich dwóch już od drugoej połowy słabo wyglądają :

mecz z Bełchatowem , pierwsza połowa Lechici nieco przeważają , w drugiej już totalna dominacja GKSu , Lech stłamszony totalnie.

Wczoraj pierwsza połowa Lech dwie niezłe sytuacje , w drugiej już byli tylko tłem, Zagłębie powinno ich pojechać 3:0.

Nie mają sił na pełne 90 minut.

Stilic i Krivets mało dynamiczni , nie robią różnicy.

Mecze wyjazdowe to będzie dla Lecha droga przez mękę. w 4 meczach 1 punkt...

u siebie też nie rozwiną skrzydeł na tyle na ile ich stać , fatalna murawa nie sprzyja technicznym zawodnikom.

oglądałem dwa ostatnie mecze Lecha i wyglądają gorzej niż Legia.





No teraz chłopie piszesz z sensem. Bo to co wczoraj wymyśliłeś to nawet śmieszne nie było tylko żałosne (że Lech specjalnie gra na 30% możliwości). Oni po prostu są słabo przygotowani kondycyjnie do sezonu.

Do góry
#4178607 - 17/10/2010 18:49 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: młody gniewny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: młody gniewny
Originally Posted By: Conrad
Coś czuję, że Korona będzie mistrzem w tym roku. To co się dzieje teraz w Ekstraklasie to jakiś Meksyk.

W przerwie zimowej będzie kolejne okienko transferowe?


Zjem własne buty, jeśli to Korona będzie mistrzem Polski.

Podobnie jak Ruch Chorzów w poprzednim robią wyniki ponad stan i co tu dużo mówić mają sporo szczęśliwych wygranych. Do tego poleciał Niedzielan, dla mnie między Nimi, a Jagą jest spora różnica, większa niż pokazuje tabela i dwa punkty.

Myślę, że już lepiej piłkarsko i kadrowo wygląda Lechia Gdańsk.

Po tym jak Lech awansował do LE byłem przekonany, że na jesień będą tracić punkty do czołówki, ale porażka u siebie z Zagłębiem dla mnie jest już zaskoczeniem.

Jest jak to ująłeś Meksyk, dlatego Jaga powinna to wykorzystać. Grają dobrze dla oka, są skuteczni i mają szeroką ławkę, z dobrze rotującym to wszystko Probierzem.


Z czym na mistrza 1
2. Jagiellonia i Korona głodne są ....
3. Jak Lechia gra na wyjazdach ?
4. Wisła i Legia co roku faworyci
5.Cosik w Polonii psuje się ale to może być jakiś czarny koń do tytułu
6.Wiemy jak w tej lidze gwiżdżą laugh
7.Ekspertem tej ligi nie jestem !

toast

Do góry
#4178836 - 17/10/2010 20:04 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Bezdomny]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Moim zdaniem warto zagrać dzisiaj Wisłę DNB kurs coś 1.7-8 Pora na zwycięstwo... z gornikiem wisle zawsze sie gralo latwo ogrywala ich wszedzie i dzisiaj bedzie podobnie smile

Do góry
#4178872 - 17/10/2010 20:21 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: blackjack]
piko1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 21/07/2010
Postów: 244
Skąd: Łódź
McDziarz zastanawiam sie z jakiego powodu traktujesz wszystkie kluby i ich kibicow "z gory"? Czy to dlatego ze "L" jest dla Ciebie jak "+" dla sterczacych pod palacem prezydenckim?

Zwroc takze uwage, na fakt, ze Widzew ma zawsze aktywnych kibicow, nawet gdy druzyna gra ponizej oczekiwan... Nikt nie robi przyslowiowego "focha" na klub. Byc moze to tez jeden z pierwotnych instynktow.

SZACUNEK DLA KAZDEGO KLUBU I KAZDEGO KIBICA, BO LICZY SIE DOBRE WIDOWISKO I ZDROWA RYWALIZACJA.

Pozdrawiam

Do góry
#4178951 - 17/10/2010 20:56 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: ice18]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: ice18
Moim zdaniem warto zagrać dzisiaj Wisłę DNB kurs coś 1.7-8 Pora na zwycięstwo... z gornikiem wisle zawsze sie gralo latwo ogrywala ich wszedzie i dzisiaj bedzie podobnie smile
Niby tak, ale Wisła ma defensywe taką jaką ma i każdy ich mecz może się różnie ułożyć.

Do góry
#4178956 - 17/10/2010 20:56 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Poza tym gdzie znajdę 1,8 na DNB?

Do góry
#4179001 - 17/10/2010 21:09 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wisła nie wygrała w 4 kolejnych meczach !

Kontuzje złapał Boguski.

na wyjeździe do tej pory wygrali tylko raz. - z Widzewem co nie uważam za jakiś nadzwyczajny wyczyn.

Jakbym miał tu coś stawiać to 1x prędzej. po 1,72

Górnik to może nie rywal tej klasy co azerski Karabach ale też postawi twarde warunki Wiśle.

Czasy bezdyskusyjnej dominacji w lidze Wisły Legii czy Lecha i ich seryjne zwycięstwa już minęły...

w tej lidze absolutnie każdy może wygrać z każdym.

Do góry
Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 3467 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49