Strona 2 z 28 < 1 2 3 4 ... 27 28 >
Opcje tematu
#419302 - 05/10/2005 11:13 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Wystarczy porownac strony.
nhl.com podaje:
Senators (Ottawa) - Maple Leafs (Toronto).
Profesjonal - Toronto - Ottawa. A wiec po ludzku.
Nie wiem jak STS bo mi nie chce zadzialac ich strona ale sadze ze tez podaja po ludzku a nie po amerykansku:)



mysle ze typy powinny byc podawane 'PO LUDZKU' bo i po co komplikowac sobie sprawe skoro praktycznie wszyscy wchodza na to forum w celu uzyskanie informacji aby moc cos tam zagrac,a poza tym czy wszystko co wywyodzi sie zza oceanu jest takie madre i poukladane???akurat w tym wypadku watpie!! a juz napewno najgorszym wyjsciem z sytuacji bedzie jak czesc bedzie podawala gospodarzy na pierwszym miejscu a czesc na drugim-pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#419303 - 05/10/2005 13:17 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Quote:

ja to na dzis widze cosik takiego
Philadel.-NY.Rang. 1
narazie mozna tylko oceniac te mecze ze wzgledu na mecze presezonu wiec Philadel powinna sobie spokojnie poradzic no i maja oczywiscie silniejsza i bardzej wyrownana kadre
Vancouver-Phoenix 1
Vancuver w meczach przed sezonowych przyzwoicie a Phonix dno
Itaka niespodzianka na pierwszy dzien
Tampa Bay-Carolina 2
Tampa nadspodziewanie slabo i czuje ze slabo przygotowana do sezonu za to hokeisci Caroliny przyzwoicie mysle ze kurs przesacowany i traktuje to jako promocje i puszcze sobie jako singielka
POZDRAWIAM




Człowieku zastanów się trochę,pisząc Phoenix to dno.Czyli dla ciebie trener Coyotów Wayne Gretzky to dno?Nagy Hull to też dno a przypomnę ci ,że Hull to mistrz NHL.Więc twoje analizy meczy są śmieszne

Nie pozdrawiam

Do góry
#419304 - 05/10/2005 13:30 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
lichwiarz Offline
addict

Meldunek: 26/02/2004
Postów: 562
Skąd: Stalowa Wola / W-wa
Quote:

Quote:

ja to na dzis widze cosik takiego
Philadel.-NY.Rang. 1
narazie mozna tylko oceniac te mecze ze wzgledu na mecze presezonu wiec Philadel powinna sobie spokojnie poradzic no i maja oczywiscie silniejsza i bardzej wyrownana kadre
Vancouver-Phoenix 1
Vancuver w meczach przed sezonowych przyzwoicie a Phonix dno
Itaka niespodzianka na pierwszy dzien
Tampa Bay-Carolina 2
Tampa nadspodziewanie slabo i czuje ze slabo przygotowana do sezonu za to hokeisci Caroliny przyzwoicie mysle ze kurs przesacowany i traktuje to jako promocje i puszcze sobie jako singielka
POZDRAWIAM




Człowieku zastanów się trochę,pisząc Phoenix to dno.Czyli dla ciebie trener Coyotów Wayne Gretzky to dno?Nagy Hull to też dno a przypomnę ci ,że Hull to mistrz NHL.Więc twoje analizy meczy są śmieszne

Nie pozdrawiam





_Lider matol z ciebie, do tego pieniacz! analiza banalna ale przeciez zaznaczyl na wstepie ,, ...oceniac te mecze ze wzgledu na mecze presezonu ... '' wiec tutaj pudlo z twojej strony , do tego wcale nie napisal ze Phoenix to dno tylko ,,Vancuver w meczach przed sezonowych przyzwoicie a Phonix dno'' wiec przestan pierdolic i idz odrobic lekcje !
pozdrawiam

Do góry
#419305 - 05/10/2005 13:37 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Lider jak juz kogos krytykujesz to proponowalbym na maxa

Kojoty skonczyly sezon 2003/2004 z fatalnym bilansem, tylko 22 zwyciestwa w regulaminowym czasie gry.. W tym roku jednak sporo nowych twarzy pojawilo sie w Arizonie:
Brett Hull, Jason Chimera, Petr Nedved, Mike Ricci, Mike Leclerc, Boyd Devereaux, Oleg Saprykin, Sean O'Donnell, Denis Gauthier, Curtis Joseph. 2 z tych panow darze szczegolna atencja a mianowicie Bretta Hulla to juz legenda i CuJo swietny bramkarz, obaj nomen omen grali dla Detroit Red Wings

Ofensywa wiec znacznie wzmocniona, Shane Doan i Ladislav Nagy maja z kim grac.. 4 zawodnikow nie zagra dzisiaj na pewno: Nagy, Boucher, Chimera i Sjostrom.. 2 jest questionable Tyson Nash i Derek Morris takze straty personalne dosc znaczne...

Wracajac do Wayne'a Gretzky'ego co do tego ze to cudowny zawodnik nikogo nie trzeba przekonywac, ale jakim bedzie trenerem? Bedzie sie musial sporo uczyc, nie ma praktycznie zadnego doswiadczenia... Mysle ze ten sezony druzyna z Phoenix ponownie zakonczy poza playoffs...

Co o Vancouver.. Niesamowita 1 linia ofensywna w skladzie Naslund-Morrisson-Bertuzzi.. To moze byc jedna z najlepiej punktujacych linii w NHL.. Niestety i Todd i Markus maja lekkie kontuzje i na dzisiaj sa odpowiedznio questionable i probable... Mysle ze jednak wystapia.. Dodatkowo pod znakiem zapytania stoi takze wystep obroncy Ohlunda.. Do wymienionej trojki ofensywnych graczy dochodzi jeszcze swietny czarnoskory Anson Carter, w bramce Dan Cloutier, w obronie takze swietny ofensywnie Ed Jovanovski, center Trevor Linden.. I na koniec Europejczycy: bracia Sedinowie grajacy ubiegly sezon w MoDo, Ohlund, Ruutu, Sami Salo.. Pewnie jeszcze o kilku zapomnialem..

Reasumujac moje przynudzanie.. Dzisiaj w meczu otwarcia w Kanadzie zwyciezy druzyna gospodarzy i tak postawilem.. Stawka jednak niewysoka jako ze to pierwse prawdziwe mecze.. Mysle ze Phoenix nie powtorzy jednak blamazy z meczow z Minnesota 0-7 czy dwukrotnie z LA Kings po 4-8...

Vancouver 3/10

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#419306 - 05/10/2005 13:40 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Widze ze lichwiarz mnie uprzedzil i wyrazil to co i ja chcialem tylko mocniejszymi slowy

Zapomnialem wlasnie o preseason 2-6 Phoenix mowi wiele kilka wynikow podalem...

Takze Lider tez chwilka zastanowienia nie zawadzi przed pisaniem... a juz na pewno przed krytykowaniem kogos bo to najlatwiejsze...

Do góry
#419307 - 05/10/2005 13:41 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Quote:

Quote:

Quote:

ja to na dzis widze cosik takiego
Philadel.-NY.Rang. 1
narazie mozna tylko oceniac te mecze ze wzgledu na mecze presezonu wiec Philadel powinna sobie spokojnie poradzic no i maja oczywiscie silniejsza i bardzej wyrownana kadre
Vancouver-Phoenix 1
Vancuver w meczach przed sezonowych przyzwoicie a Phonix dno
Itaka niespodzianka na pierwszy dzien
Tampa Bay-Carolina 2
Tampa nadspodziewanie slabo i czuje ze slabo przygotowana do sezonu za to hokeisci Caroliny przyzwoicie mysle ze kurs przesacowany i traktuje to jako promocje i puszcze sobie jako singielka
POZDRAWIAM




Człowieku zastanów się trochę,pisząc Phoenix to dno.Czyli dla ciebie trener Coyotów Wayne Gretzky to dno?Nagy Hull to też dno a przypomnę ci ,że Hull to mistrz NHL.Więc twoje analizy meczy są śmieszne

Nie pozdrawiam





_Lider matol z ciebie, do tego pieniacz! analiza banalna ale przeciez zaznaczyl na wstepie ,, ...oceniac te mecze ze wzgledu na mecze presezonu ... '' wiec tutaj pudlo z twojej strony , do tego wcale nie napisal ze Phoenix to dno tylko ,,Vancuver w meczach przed sezonowych przyzwoicie a Phonix dno'' wiec przestan pierdolic i idz odrobic lekcje !
pozdrawiam




Od Matołów Ciebie nie wyzywam,po drugie nie wiem na jakim etapie jestes szkolnictwa,ale ja juz naukę mam za sobą
Po drugie w przedsezonowych meczach Phoenix odniosło 2 zwycięstwa,a Vancouver o jedno więcej,to odrazu dno.HEHEHE dobre dobre widzę masz pojecie nie ma co. Jesli chodzi o sam typ to oczywiscie Vancouver powinno wygrać ale żeby odrazu pisać Dno to chyba nie tak powinna wyglądać analiza.
A to porządne forum więc chciało by się czytać dobre opisy do meczy.a nie gram Vanocuver bo phoenix to dno

Do góry
#419308 - 05/10/2005 13:49 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
lichwiarz Offline
addict

Meldunek: 26/02/2004
Postów: 562
Skąd: Stalowa Wola / W-wa
troche racji masz, czekam na Twoje analizy, ja na hokeju sie nie znam, pozdrawiam

Do góry
#419309 - 05/10/2005 14:01 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Drugie spotkanie ktore sobie dzisiaj wybralem to mecz Minnesota Wild vs Calgary Flames..

Taka moja rada nie grajcie na sile wszystkich meczow.. NHL to specyficzna liga a tym bardziej po roku przerwy moze byc roznie.. Takze przy takim nawale jak dzisiaj 2-4 mecze to max, ale to tylko moje zdanie... Odpuszczam dzisiejsze najpewniejsze ktorymi wg bukow sa Philadephia i Detroit mimo ze tym drugim z calego serca bede kibicowal

A wybralem wlasnie Calgary -1,5 @3,11 Pinnacle... Dlaczego tak?Ktos napisze Flames na wyjezdzie.. nie wygraja 2 bramkami.. A ja uwazam ze sa na to duze szanse... Zerknijcie na sklad Calgary... Niesamowicie silny...

W bramce Mikka Kiprusoff jeden z najlepszych Finow na tej pozycji i Philippe Sauve takze znajacy swoj fach... Obrona: zatrudnienie Romana Hamrlika z Islanders bylo moim zdaniem strzalem w 10.. Andrew Ference, Steve Montador (licze na niego w Fantasy ) Jordan Leopold, Robin Regehr czy Rhett Warener to juz znane nazwiska na rynku... Najlepszy IMO gracz NHL na prawym skrzydle Jarome Iginla.. 3 lata i 21 mln $ kontrakt Zasluguje Ten sezon moze byc najlepszy dla RW Flames i kilka rekordow moze padnie.. Ale to nie tylko Iginla, przyszedl doswiadczony Tony Amonte z Flyers takze RW i kolejny prawoskrzydlowy twardziel nad twardziele Darren McCarty oczywiscie z Red Wings Na centrze Stephane Yelle, Steve Reinprecht czy sprowadzony Daymond Langkow... Glebia skladu dosc duza.. Brakuje tylko moim zdaniem dobrych wyrownanych lewoskrzydlowych... Chociaz na pozycje LW pierwszej linii z Iginla i Langkowem pasuje Tony Amonte i tak powinno byc


W Wild nie zagra Marian Gaborik I to jest bardzo duze oslabienie... Ten chlopak zapowiada sie na gwiazde pierwszej wielkosci, zreszta on juz jest gwiazda.. W zeszlym roku pogral w Trencinie a takze przez chwile w Szwecji.. Reszta skladu dosc przecietna, bez wielkich gwiazd.. Dwoch niezlych bramkarzy, solidna obrona i atak.. Nie licze jednak ze Wild odegraja jakas duza role w tym sezonie i w meczu otwarcia polegna u siebie z Plomieniami z Calgary minimum 2 bramkami

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#419310 - 05/10/2005 14:04 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
bartekkrze Offline
enthusiast

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 200
Skąd: eldorado
widze ze im blizej rozpoczęcia sezonu tym goręcej, ale tak czasem bywa. choć kłutnie to normalna rzecz to różnie to bywa ale widze ze i tak na tym forum jest bardziej kulturalnie niz gdziekolwiek indziej i za to szacunke , na nhl znam sie nienajgorzej ale jakiś magik nie jestem i jeszcze mysle co na dziś dam a narazie to pozdro dla wszystkich noi pierwszych wygranych w nowym sezonie nhl jak najszybszych :]

Do góry
#419311 - 05/10/2005 14:07 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Widzę ,że trzeba sobie trochę odpuścić bo atmosfera przed inauguracją trochę napięta...

Do góry
#419312 - 05/10/2005 17:56 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
BUF Sabres v NY Islanders 2 @ 2.40
NJ Devils v PIT Penguins 2 @ 2.80
EDM Oilers v COL Avalanche 1 @ 2.30

Nie ma co robic wielkich analiz bo to poczatek sezonu, zeszlego nie bylo, zawodnicy sie wymieszali calkowicie a wyniki z wczesniejszych sezonow czy nawet z preseason to mozna sobie calkiem darowac. Tylko wiec slowko czemu tak a nie inaczej.
Islanders wg naocznych swiadkow wygladali podobno bardzo dobrze w preseason. Doszly dwie gwiazdy z Buffalo wlasnie, no i to moze pomoc Wyspiarzom w tym meczu.
Penguins to chyba najwiekszy szum przed sezonem, wielkie wzmocnienia, zdrowy SuperMario i przyjscie Crosby'ego. Mam zamiar grac czesto na ta druzyne. Devils oslabione w obronie, dzis dodatkowo bez Eliasa.
Edmonton rowniez spore wzmocnienia z Prongerem na czele, Avs przechodzi jakby odwrotna droge.

Wiadomo, ze trzeba grac na razie bardzo ostroznie.
Pozdrawiam

Do góry
#419313 - 05/10/2005 18:13 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ludzie, szanujmy się wzajemnie, przeczytajcie wstęp(pierwszy wpis). Jeżeli na starcie zaczynamy od wyzwisk i wulgaryzmów, to co bedzie jak przeniosą się do nas gracze z innych dyscyplin. Masakra.

Do góry
#419314 - 05/10/2005 19:15 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Ktoś tu wspomina o moich ukochanych 'Pingwinach' ?

Niewątpliwie to będzie najbardziej oczekiwany mecz spośród premierowej kolejki. Całe oczy NHL skupione będą na Crosby'm , mam nadzieję , że ta presja która się wytworzyła nie spali młodziana - sam Sidney stara się to wszystko tonować , podkreśla w wywiadach że nie chce być drugim W.Gretzkym lub drugim numerem #66 tylko sam stworzyć historię pod nazwą 'Sidney Crosby' Nareszcie Pingwiny się wzmocniły po kilku latach systematycznego osłabiania się - Gonchar , LeClair , Recchi , Pallfy , Odelein , Poapst , Roy - taka dawka doświadczenia + Mario+Tarnstrom w połączeniu z młodymi 'wilczkami' Crosby'm , Malone'm czy Talbotem powinna dać miejsce Pingwinom co najmniej miejsce w czołówce swojej dywizji gdzie przecież przyjdzie im toczyć boje z największymi faworytami całej NHL Philadelphią czy zawsze groźnymi 'Diabłami'. Atak z Pittsburgha w końcu jest na tyle solidny , że najlepszy strzelec na koniec sezonu zasadniczego powinien strzelić ponad 22 bramki , a tyle właśnie strzelił R.Malone(ówczesny .. rookie) - wstyd , żeby tak utytułowana ekipa była najgorszą w całej lidze... Szczerze , że ten sezon da siłę nowym 'Pingwinom' na odrodzenie się

NJD jak zawsze silne , choć dzisiaj bez kontuzjowanego Eliasa , a także do końca nie jest pewny występ innej gwiazdy Mogilnego. Obrona niby doznała osłabień , ale GM Devils zbytnio się tym nie martwi , doszli m.in. McGillis, Matvichuk czy Malakhov spokojnie zrekompensowali poniesione straty. Siła w ataku jak zwykle potężna , choć dzisiaj może być trochę nadwątlona ...

Zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko , szkoda że żadna stacja nie zdecydowała się w tym roku pokazywać na żywo meczów chyba z najlepszej ligi zza oceanu

Napisałbym jeszcze trochę , ale lada chwila backup forum i mógłbym się do tego czasu nie wyrobić

GO PENS GOOOO...

Do góry
#419315 - 05/10/2005 19:20 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Fro rzeczywiscie byc moze bys sie nie wyrobil Ja polubilem Pittsburgh dzieki.....

... naszym grom w NHL 2006 po sieci hahahah... Naprawde.. dzisiaj bede im bardzo kibicowal i wzmocnienia jakie poczynili sa imponujace i z najslabszych moga ladnie przejsc do grona najlepszych ekip NHL...

Dzisiaj pojedynek z NJD i juz Ghost typowal Pens po bardzo ladnym kursie.. Mi sie to tez podoba i do swoich Canucks i Flames (-1,5) dodalem wlasnie Pingwiny...

Obym sie nie zawiodl.. Jak sie zawiode to Fro masz bana na Ircu

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#419316 - 05/10/2005 19:34 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
'Mogilny said Tuesday that he now expects to be in the lineup for tonight's opener. "I had a good couple days of skating," Mogilny said. Mogilny is still battling a hip flexor injury he suffered during his second preseason game. "It looks like it's a go," Mogilny said. . . . Zach Parise will make his Devils debut tonight, a debut that will be overshadowed by Pittsburgh rookie Sidney Crosby. The Devils are issuing credentials to 40 non-traditional media outlets for Crosby's debut tonight. . . . Jay Pandolfo left the ice early Tuesday with a left hip injury, but said he doesn't anticipate sitting out'

Fragment artykułu z Asbury Park Press
http://www.app.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20051005/SPORTS/510050478/1002

Czyli Mogilny jednak zagra , co mnie troszkę cieszy , bo mam go w NHL Fantasy
Zainteresowanie Crosby'm jest przeogromne... Oby się tylko nie spalił.

Do góry
#419317 - 05/10/2005 20:21 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Quote:

djLukee :
Po 14stu miesiącach przerwy, wyczekiwaniu , codziennym odwiedzaniu nhl.com znów wraca do nas najlepsza liga hokej na lodzie na świecie ! Jako fan tej ligi od roku 1998 pozwoliłem sobie założyć ten temat i przedstawić w nim zarówno rozkład meczy na jutrzejszy dzień jak również swoje spostrzeżenia na najbliższy sezon.

Rozkład meczy na dzień 5 październik.Mając na uwadze osoby mnie interesujące się ligą rozpisałem ten dzień umieszczając GOSPODARZA spotkania po lewej stronie ,czyli tak jak jest to robione w europie we wszystkich dyscyplinach.

Oct 5, 2005 Boston Bruins - Montreal Canadiens 7:00 PM
Oct 5, 2005 Buffalo Sabres - NY Islanders 7:00 PM
Oct 5, 2005 Philadelphia Flyers - NY Rangers 7:00 PM
Oct 5, 2005 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets 7:00 PM
Oct 5, 2005 Florida Panthers - Atlanta Thrashers 7:00 PM
Oct 5, 2005 NJ Devils - Pittsburgh Penguins 7:30 PM
Oct 5, 2005 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 7:30 PM
Oct 5, 2005 Detroit Red Wings - St Louis Blues 7:30 PM
Oct 5, 2005 Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 8:00 PM
Oct 5, 2005 Nashville Predators - San Jose Sharks 8:00 PM
Oct 5, 2005 Minnesota Wild - Calgary Flames 8:00 PM
Oct 5, 2005 Chicago Blackhawks - Anaheim Mighty Ducks 8:30 PM
Oct 5, 2005 Dallas Stars - Los Angeles Kings 8:30 PM
Oct 5, 2005 Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 10:00 PM
Oct 5, 2005 Vancouver Canucks - Phoenix Coyotes 10:30 PM

A oto moje spostrzeżenia oraz wnioski po 14 miesięcznej przerwie.

Na początek rozkład sił według mnie :

WSCHÓD :

Philadelphia - bardzo mocny kolektyw , tacy gracze jak Forsberg , Hatcher napewno sprawią że lotnicy powalczą o puchar stanleya , szkoda że odszedł Leclair bo mieli by chyba najlepszy atak ligi,jedyny minus według mnie brak super bramkarza

New Jersej - jedna z drużyn która zachowała praktycznie cały skład , będą co roku mocną drużyną teraz będzie podobnie tym bardziej mając takiego bramkarza jak Martin Brodeur

Ottawa - zawsze mocni a teraz jeszcze wzmocnieni kanadyjskim talencikiem ( Dany Heatley ) powinni dużo zdziałać , nie zapominajmi o Dominiku Hasku w bramce

Toronto - mocny bramkarz , w ataku dołączają Lindros i Czerkawski , czy jednak Ci gracze aby napewno wzmocnią klonowe liście ? w sparingach niestety bez rewelacji i uważam że nie będą mieli szans na wygranie dywizji przy tak dobrze grającej Ottawie.

Pittsburgh - na pewno wypadną lepiej niż w ostanich latach , Leclair,Palfy oraz Recchi wspomogą siłę uderzeniową , w obronie Gonchar i w reszcie w bramce pingwinów dobry bramkarz : Jocelyn Thibault ! Czy to starczy na walkę o play off ?

Florida - No cóż chyba kolejny sezon w dole tabeli bez szans na awans do play off , gwiazdą Luongo w bramce , warci zauważenie Nieuwendyk i Stumpel ale chyba to nie wystarczy.

Tampa Bay - Mistz z ostatniego sezonu który w sparingach grał bardzo słabo i chybaw tym roku nie uda sie obronić tytuły,play off myślę że spokojnie ale czy coś więcej ?

Washington - chyba jedna ze słabyszych drużyn na wschodzie,kilku graczy z doświadczeniem jednak zdecydowanie za mało na sukcesy

Carolina - kolejny średniaczek bez szans na sukcesy

Buffalo - paru wartościowych graczy,dość solidny kolektyw jednak awans do play off będzie już chyba dużym sukcesem

Boston - Dużo znakomitości w składze jednak brak klasowego bramkarza , do play off powinni wskoczyć bez problemów jednak mecze sparingowe pokazały że boston chyba największych sukcesów nie osiągnie

New York Rangers - kilku weteranów ligi z Jaro Jagrem na czele,brak dobrego bramkarza i czyżby po raz kolejny brak "strażników" w play offach ? oby nie bo ile można

New York Islanders - były klub Czerkawskiego , dość wyrównany skład który spróbuje powalczyć o awans do play off

Montreal - dobra drużyna z kilkoma gwiazdami,solidny bramkarz , to wszystko powinno sprawić że montreal powalczy o play off , jednak trudna dywizja może zniweczyć ten plan

Atlanta - celowo zostawiłem na koniec ten klub gdyż uważam że może on być czarnym koniem na wschodzie , nie w sensie że będzie ogrywał każdego jednak od zawsze atlanta dostarczała punktów a teraz może się to zmienić a pomóc mają nowi gracze : Holik,Hossa,Dunham,Bondra no i as atutowy król strzelców ubiegłego sezonu rosjanin Kovalchuk


Rozkład sił na zachodzie zaprezentuje za kilka godzin.Proszę również nie brać mocno do siebie tego co napisałem bo jak wiadomo to tylko sport i może być różnie a to co napisałem są to tylko moje spostrzeżenia jako fana ligi nhl od lat.



Do góry
#419318 - 05/10/2005 20:22 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Quote:


djLukee

część druga moich przemyśleń

ZACHÓD

Dallas - kila ubytkow w skladzie - brak silnych wzmocnien, jednak na tyle mocna druzyna wiec myślę że spokojnie awansują do Play Off i mam nadzieję ( moja ulubiona drużyna ) powalczą o wygranie co najmniej dywizji

Detroit - od lat solidna drużyna która bez problemów powinna awansować do play off , również niewielkie zmiany w składzie

Colorado - jeszcze niedawno mistrz a teraz dwa ważne ubytki : Forsberg i Kariya na ich miejsce min. Turgeon i nasz rodak Wojciech Wolski mocna drużna której nie może zabraknąć w play off

San Jose - rewelacja meczów towarzyskich , drużyna która wygrała wszystkie mecze , patrząc jednak na skład drużyny ciężko doszukać się graczy światowej klasy , czy ten kolektyw wytrzyma trudy sezonu i zajmie wysokie miejsce w sezonie zasadniczym ?

Minnesota - jak dla mnie ligowy średniak którego sukcesem będzie awans do play off , o ten sukces będzie jednak bardzo trudno

Edmonton - drużyna wzmocniona jednym z najlepszych obroncow : Chrisem Prongerem , mająca kilku wartościowych graczy takich jak Peca czy Dvorak powina zakwalifikowac sie do play off

Calgary - ubiegłoroczny finalista , mocny skład z wieloma bardzo dobrymi zawodnikami ze świetnym Iginlą na czele , postarają sie znów namieszać w play off

Vancouver - jak co roku mocny skład który powinien zapewnić bezproblemowy awans do rundy play off

St Louis - nieco słabsie jak przed laty , brak Prongera i Ala Macinnisa ( gdzie on jest ? brak w oficjalnym rosterze na stronie - natomiast yahoo podaje że został w klubie ) , z nowym bramkarzem Lalime - powinno starczyć na awans do play off , jednak na więcej chyba za mało

Nashville - as Paul Kariya ma poprowadzić "drapieżniki" do play off , czy jednak reszta druzyny dorówna kanadyjczykowi ?

Chicago - kilku doświadczonych graczy i nowy bramkarz Khabibulin , to jednak za mało wedlug mnie na wygranie dywizji w walce z detroit i st louis

Los Angeles - mocna druzyna , o jej sile stanowic beda Roenick , Demitra i Bure , ich brak w play off bedzie niespodzianka

Phoenix - CU JO na dzien dobry w bramce , Wayne Gretzky stawia widac na poprawe gry , w ataku szalec będą Hull oraz Nedved , nie zapominajmy o Doanie , Nashu i Nagym , czy ta młodzież w połączeniu z rutyną wywalczy play off ? Wayne Gretzky wierzy a my ?

Anaheim - do znanych nazwisk ( fedorov , sykora , ozolinsh ) dołączają : niedermayer ,selanne . klasowy bramkarz i Giguere i na pewno powinni być mocni

Columbus - chyba kopciuszek wśród gwiazd ligi jednak mają Nasha który jest królem strzelców , w obronie Foot , na bramce Denis , jak dla mnie niestety za mało żeby skonczyc sezon zasadniczy nawet na 8 miejscu na zachodzie
Quote:


Do góry
#419319 - 05/10/2005 21:01 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
sa jakies mecze nhl w sieci ??
oczywsicie za free:D

na dzis typuje :
philadelphia - rangers 1
nie chodzi o to ze wyszscy sie rzucili na ten mecz, jednak nowojorczycy od lat nic ciekaweg o nie pokazuje natomiast flyersi to solidna ekipa, mysle ze znow powalczy w paly off

capitals - columbus 1
nei gra bramlarz columbus Marc Denis co jest niebotycznym wrecz oslabieniem i tak juz neinajlepszej ekipy, zas gracze ze stolicy USA w zeszlym dwa lata temu zaskoczyli dobra forme, coz wiadomo 1 kolejka, masakrycznie turdne typy ze wzgledu na brak poprzedneigo sezonu, ale skalnialbym ise tu na 1 za neiwielka kasiore:)

Do góry
#419320 - 05/10/2005 23:05 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
Witam szanowne grono znawcow i pseudoznawcow,acz zapewne typerow
Zycze wszystkim dodatniego bliansu,zwlaszcza w kasie :]
Wiadomo,sam poczatek wiec ciezko cos prorokowac czy tez wrozyc z fusow,na dzisiaj propoonuje NJD.
Pitsburgh wzmocnil sie inapewno nie benda to chlopcy do bicia,acz w ostatnim meczu troche sie nastrzelali wiec licze na ich dzisiejsza abscencje strelecka.
Slaby to moze argument.ale na poczatek ja proponuje to
Pozdrowionka dla wszystkich.

Do góry
#419321 - 05/10/2005 23:20 Re: NHL sezon 2005/2006 - czas nadziei i rozczarowań.
Egypt Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/01/2005
Postów: 1965
Skąd: Zielona Góra
Wlasnie czy sa jakies mecze NHL w sieci bo nic nie moge znalezc:(

Do góry
Strona 2 z 28 < 1 2 3 4 ... 27 28 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49