Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#4135096 - 21/09/2010 02:48 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29748
widze ze 18tke na PP Nawalka dal

Bramkarze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski

Obrońcy: Michał Bemben, Mariusz Jop, Mariusz Magiera, Adam Marciniak

Pomocnicy: Vladimir Balat, Grzegorz Bonin, Adam Danch, Rafał Kucza, Aleksander Kwiek, Rafał Pietrzak, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki

Napastnicy: Tomasz Chałas, Szymon Sobczak, Adrian Świątek, Tomasz Zahorski

bez Stachowiaka, Banasia i Sikorskiego (zlamany nos) iziii bedzie

Do góry
Bonus: Unibet
#4135467 - 21/09/2010 06:07 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Ojro]
Loonatic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 2638
Mój tok rozumowania jest następujący:
Lech ma w perspektywie mecz w Warszawie z Legią i wielką szansę na pokonanie jej na jej terenie. Ponadto grają w Lidze Europy. Czy potrzebny im do szczęścia Puchar Polski, o co najmniej wątpliwej renomie? Na dodatek mają w zanadrzu mecz u siebie, zatem myślę, że bardzo możliwy jest lekki "odpust" w meczu z GKS. Stawiam 1X za 2,06 w Unibet.
Z kolei już wyżej wspomniana Legia rozbita w proch i pył, szarpana konfliktami i generalnie "w ciemnej dupie" jedzie na "mecz przyjaźni kibicowskiej" do Szczecina, gdzie miejscowa Pogoń jest zawsze bardzo groźna. Mecz ze Szczecinianami jest dla Legii w zasadzie bez znaczenia w kontekście tarć z kibicami i perspektywy spotkań z Lechem w lidze i rewanżem u siebie. Stawiam 1 DNB za 2,35 w Unibet.

Gram to w dubelku za niewielki pieniążek, który po kursie 4,84 może zamienić się w zacną "stówkę".

Powodzenia!

Do góry
#4135553 - 21/09/2010 16:36 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Loonatic]
GołyRubyChop Offline
enthusiast

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 315
Originally Posted By: Loonatic
Mój tok rozumowania jest następujący:
Lech ma w perspektywie mecz w Warszawie z Legią i wielką szansę na pokonanie jej na jej terenie. Ponadto grają w Lidze Europy. Czy potrzebny im do szczęścia Puchar Polski, o co najmniej wątpliwej renomie? Na dodatek mają w zanadrzu mecz u siebie, zatem myślę, że bardzo możliwy jest lekki "odpust" w meczu z GKS. Stawiam 1X za 2,06 w Unibet.
Z kolei już wyżej wspomniana Legia rozbita w proch i pył, szarpana konfliktami i generalnie "w ciemnej dupie" jedzie na "mecz przyjaźni kibicowskiej" do Szczecina, gdzie miejscowa Pogoń jest zawsze bardzo groźna. Mecz ze Szczecinianami jest dla Legii w zasadzie bez znaczenia w kontekście tarć z kibicami i perspektywy spotkań z Lechem w lidze i rewanżem u siebie. Stawiam 1 DNB za 2,35 w Unibet.

Gram to w dubelku za niewielki pieniążek, który po kursie 4,84 może zamienić się w zacną "stówkę".

Powodzenia!


O co Ci chodzi z tymi rewanżami?
W tej rundzie ( i następnej) w PP gra się tylko 1 mecz.

Do góry
#4135559 - 21/09/2010 16:58 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Loonatic]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
ŁKS Łódź - Polonia Bytom

Już dzisiaj o godzinie 19 na stadionie przy alei Unii Lubelskiej 2 pierwszoligowy ŁKS podejmować będzie zespół reprezentujący ekstraklasę - Polonię Bytom. Wczoraj zobaczyłem kursy na ten mecz i nie mogę podejść do tego obojętnie. Dla ŁKS-u puchar nigdy nie jest po drodze i zawsze najchętniej odpadaliby w pierwszych rundach i tak już mogło być w Elblągu, ale młodzież grająca z Olimpią wygrała, ale dopiero po dogrywce. Nie inaczej będzie dzisiaj ponieważ ''trener'' [specjalnie w cudzysłowie] da odpocząć większości piłkarzom z pierwszego składu. Do tego dochodzą piłkarze którzy narzekają na urazy, tak więc dzisiaj na pewno nie zobaczymy podstawowych - bramkarza - Bodzia W., obrońcy - Marcina Adamskiego, pomocników - Krzysztofa Mączyńskiego, Marcina Smolińskiego, Braina Obema. [Także ciężko stwierdzić jak będzie zestawiony dzisiaj środek pola bowiem niepodzielnie rządzi tam Smoła z Mąką] Ponadto głośno mówi się, że nie wystąpi dzisiaj napastnik - Marcin Mięciel. Na grę zatem mogą liczyć tacy piłkarze jak Waśków, Salski, Pawlak czy młody Golański. Pewnie większości z Was te nazwiska niewiele mówią.

Zdaję sobie sprawę, że Polonia również nie przyjedzie do Łodzi w najsilniejszym zestawieniu a trener Szatałow da pograć dublerom. Z tym, że różnica jest duża, w ŁKS-ie mówi się jasno i prosto, najważniejsza jest liga i awans do EX.

A w Polonii trener daje jasno do zrozumienia, że ''Naszym celem jest dojście do półfinału. Traktujemy te rozgrywki bardzo poważnie i mam nadzieję, że odwrotnie niż w poprzednim roku, uda nam się awansować do kolejnej rundy &#8211; mówił na spotkaniu w areszcie Jurij Szatałow.''

Może przesadzona jest teza o półfinale ale przejście do następnej rundy jest jak najbardziej w zasięgu bytomskiej Polonii. A tak niechciany puchar w Łodzi dodaje mi przekonania by jednak dzisiaj zainwestować niestety przeciwko ŁKS-owi.

Polonia Bytom @2,70
Polonia Bytom - awans @1,83

Do góry
#4136744 - 22/09/2010 03:16 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Ojro]
SZULC Offline
old hand

Meldunek: 14/10/2003
Postów: 930
Skąd: Gdańsk
Sorry ze teraz dopiero pisze ale jak przeczytalem to rano to nie az sie zasmialem ale nie moglem odpowiedziec bo mialem duzo pracy i dopiero co do domu zjechalem. Wiem ze teraz jak to pisze to Lechia wygrywa juz 2:0 ale napisze to. Jak mozesz kolego pisac ze Gornik jest faworytem w tym spotkaniu. To w Lechii wlasnei jest potencjal, dobre transfery zaowocowaly wynikiem takim jaki mamy teraz wlasnie. Lechia gra dobra pilke tylko razi troche nieskutecznosc. Klub sie dogadal z kibicami i jest ostry doping w gdansku. Oczywiscie nie mam nic do Gornika ale nei pisz ze izzzi wejdzie dzis i w sobote bo w sobote to akurat Lechia pozamiata troche ten Gornik wlasnie wink Wiem ze latwo mi teraz to pisac jak znam wynik do 50 min. ale nie mialem jak i kiedy napsiac w ciagu dnia. Ale smialo moge powiedziec ze izzzi to bedzie w sobote dla lechii wink Powodzenia smile

Originally Posted By: Ojro
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Polecam gospodarzy teraz i w sobote. Bez zbednego pisania licencjata czy magistra... gospodarze w gazie, atmosfera w szatni wysmienita, zapowiedzi od poczatku rundy ze zadnej szansy na europejskie puchary Gornik nie przepusci. Gramy u siebie wiec powinnsmy zagrac pressingiem od poczatku. W niedzielnym meczu MESY w Belchatowie, zabrzanie zagrali bez kilku graczy: Chalas, Bebenek, Sikorski, czuje ze wyjda na PP a ze mamy lawke dluga i rowna mysle ze to nie bedzie zadne oslabienie.

Górnik (-1) @ 4,2 2/10
Górnik @ 2,15 5/10

poprosze temat pracy doktoranckiej boks

Do góry
#4136973 - 22/09/2010 04:04 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: SZULC]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Nie pamiętam jeszcze takich wyników PP jak dzisiaj. Oprócz P.Bytom, wszyscy ekstraklasowicze zgodnie wygrali swoje mecze.

PS. Lechia na weekend wg mnie również do grania.

Do góry
#4137457 - 22/09/2010 08:49 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: kfjatek]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43406
nie wiesz SZULC że Ojro jest jak Nostradamus jego centurie też są szyfrowane laugh

Do góry
#4137495 - 22/09/2010 15:36 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: 11kera11]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dzisiaj pewnie sypnie niespodziankami bo nie wierzę w to żeby wszystko przebiegało tak pomyślnie dla faworytów.

Do góry
#4137544 - 22/09/2010 16:31 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: 19marcin08]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: 19marcin08
Polonia Bytom @2,70
Polonia Bytom - awans @1,83


Zbanować go za te bzdury!

Mam nadzieję, że zbyt wiele osób nie zaufało mojej wizji tego meczu.

Do góry
#4137562 - 22/09/2010 17:02 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: 19marcin08]
C18_adam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2010
Postów: 6439
Skąd: Kraków
jaki sklad JAgi na dzisiejsze spotkanie ?

Do góry
#4137590 - 22/09/2010 17:48 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: C18_adam]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Przewidywane składy:

Flota Świnoujście: Żukowski - Falisiewicz, Mazurkiewicz, Rygielski, Paczkowski - Niedziela, Pruchnik, Bodziony, Ciarkowski - Nwaogu, Arifović.

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Lewczuk, Kijanskas, Cionek, Norambuena - Kupisz, Kašćelan, Grzyb, Makuszewski - Grosicki, Trytko.

Do góry
#4137649 - 22/09/2010 19:05 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Kura]
Tommii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 2987
Dzisiaj Widzew bez Robaka. Trener Kretek mówił że w Pucharze da szanse młodzieży przy jednoczesnym stwierdzeniu że Widzew pucharu na pewno nie odpuszcza(Co dla mnie jest sprzecznością bo nasza młodzież nie zachwyca). W Widzewie od pierwszej minuty zagra dzisiaj R. Grzelak którego forma jest wielką niewiadomą. Do obrony wraca Bieniuk i wszystko wskazuje na to że może zagrać Kuklis. Zważywszy na to że dzisiaj bez Robaka i ma zagrać nieszczęsny Kuklis do tego Grzelak który od 9 miesięcy nie grał w piłkę na przynajmniej średnim poziomie, radze wszystkim którzy by zastanawiali się nad tym meczem dwa lub nawet trzy razy się zastanowić. Chociaż moim marzeniem jest Puchar dla Widzewa ale z takim podejściem trenera ciężko to widzę.

Pozdrawiam

Do góry
#4137707 - 22/09/2010 19:52 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Tommii]
fenomen Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2010
Postów: 713
Skąd: Postów 99999
OKS 1945 Olsztyn ( Stomil Olsztyn) -Odra Wodzislaw 1 2,60
Gram czystą jedynkę w tym meczu i to nawet jak mój bużdzet grubo.
Odra Wodzisław olbrzymie problemy o których każdy słyszał . Dodatkowo na mecz nie wyjechali pełnym składem gdyż trener ciągle powtarza że dla nich liczy się liga... Na mecz wyjechali w ten sam dzień aby nie płacić za nocleg.
Stomil natomiast drużyna która ma o co walczyć
"O specyfice rozgrywek pucharowych bardzo dużo wie zwłaszcza ten ostatni; Rafał Gikiewicz w poprzednim sezonie przeszedł z "Jagą" całą ścieżkę w Pucharze Polski i w maju sięgnął w Bydgoszczy po to trofeum, zwyciężając w finale z Pogonią Szczecin.

&#8212; Powiedziałem chłopakom w szatni, że Puchar Polski to wielka niezapomniana przygoda, i że naprawdę musimy się sprężyć na maksa, bo to promocja dla nas, dla klubu i dla całego miasta &#8212; tłumaczy Gikiewicz."

Stomil także nie zachwyca w lidzę . Ale puchar to jest co innego . Wychodzą dziś do meczu najlepszym składem.
Sądzę że dziś gospodarze wygrają w regulaminowym czasie

Do góry
#4137809 - 22/09/2010 21:29 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: fenomen]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
KSZO-ARKA

W dzisiejszym meczu KSZO zagra bez kontuzjowanych : Krystiana Kanarskiego, Marcina Dziewulskiego i Tomasza Persony . Ponadto zabraknie napastnika Mateusza Mąki oraz bramkarza Mateusza Wróbla , który po otrzymaniu czerwonej kartki w ostatnim meczu z MKS-em Kluczbork zasiądzie dziś na ławce rezerwowych. W jego miejsce zagra dziś Tomasz Dymanowski

W Arce bedzie kilka zmian w stosunku do meczu ligowego,napewno nie zagra Szmatiuk podstawowy stoper,raczej na ławce Bożok i Glavina(kontuzja )

Ogolnie mozna zagrac na Arke tylko obawiam sie o naszego bramkarza ktory ma wystapic za Witkowskiego , Zoch to mlodzieniec 20 letni bez zadnego doswiadczenia ligowego

Do góry
#4194013 - 25/10/2010 17:52 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Domingos]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Cracovia - Lech Poznań 1x

Jak to w takich meczach bywa gdy spotykają się outsiderzy , sąsiedzi z samego dołu ligowej tabeli ciężko jednoznacznie wskazać faworyta.

Dla mnie to doskonały moment na podbudowanie się i poprawę atmosfery w drużynie , Cracovia w tym meczu nie jest wskazywana jako faworyt , nie ciąży na nich żadna presja , oczekiwania , to jest Puchar więc na chwilę zapomną o swojej fatalnej ligowej sytuacji. Przegrana w Pucharze nie będzie tak dotkliwa jak kolejne ligowe baty.

Stąd Cracovia bez tej presji , będzie mogła zagrać "na luzie" , oni "mogą" a nie "muszą" , zupełnie odwrotnie ich ligowy sąsiad - Lech Poznań tu apetyty i oczekiwania są bardzo wygórowane , po tak udanych występach w LE nikt nie wyobraża sobie żeby za rok mogło ich zabraknąć w Europie , w lidze przegrali już 4 ligowy mecz z rzędu i ich sytuacja wygląda coraz bardziej dramatycznie.

Zbyt dużo drużyn ma chrapkę na Puchary i w tej edycji wszyscy potraktują PP bardzo poważnie , duża presja i odpowiedzialność będzie ciążyła w tym meczu na graczach Lecha Poznań. Także nerwowość i spięcie na pewno będzie widoczne w ich grze.

Wg mojej oceny rozluźniona Cracovia nie mająca nic do stracenia będzie miała zdecydowanie większy luz psychiczny i bez większego ciśnienia będą chcieli pokazać się z niezłej strony w meczu z Lechem i tym samym odbudować swoje morale i uwierzyć we własne siły i możliwości.

Potrzebują przełamania i uwierzenia w siebie , a taki impuls i pozytywnego kopa może dać wygrana z wciąż aktualnym Mistrzem Polski , przed arcyważnym meczem z Polonią Bytom potrzebują pozytywu jak ryba wody.

W takich meczach gdy nie ma się nic do stracenia a wszyscy skazują Craxę na pożarcie pokazując że już nikt w Ciebie nie wierzy często drużyna potrafi zagrać z zębem i pokazać podrażnioną ambicję.

Rok temu ku zdumieniu wszystkich Lech odpadł w PP ze słabiutką Stalą Stalowa Wola , obecnie są w dołku i przechodzą mega kryzys więc niespodzianka nie będzie tak dużego kalibru ale historia ponownie może zatoczyć koło i z PP wyeliminuje ich czerwona latarnia ligi...tyle że nie 1 ligi a ekstraklasy a więc ligowy sąsiad.

wg mnie po 90 minutach będzie remis.

PS teraz tylko niech forumowi ambasadorzy swoich drużyn craax i kfjatek przedstawią sytuację kadrową w swoich obozach piwo

Po głowie chodzi mi także typ że Legia odpadnie , ale to tylko czysto intuicyjny typ.

Do góry
#4194022 - 25/10/2010 18:00 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
dzisiaj to ja sie pochwale nowym trenerem najpierw a potem jakos wrzuce kadre na mecz smile

Do góry
#4194026 - 25/10/2010 18:05 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Slowo 'ambicja' przy Cracovii wywolalo u mnie skurcze przepony oczywiscie Lech moze ich przepuscic bo przepuszcza wszystko ale to dwie najgorsze druzyny Ekstraklasy i na dodatek zaprzyjazione wiec kij wie co wykreca
Ciekawe bedzie dzis na 75% leci Ulatowski a jakby Zielinski mial honor to by zadzwonil ze rezygnuje bez rekompensaty ale gdzie tam honor u wuefisty z Podkarpacia
No bet jednak jak dla mnie

Do góry
#4194032 - 25/10/2010 18:10 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: andegawen]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
przeciez Ulatowski nie podal sie do dymisji, honor honor - jakbys bral taka kasa i mial sam z niej zrezygnowac to pewnie nie byloby Ci latwo tego zrobic a teraz sa tacy ludzie, ktorzy wylacznie mysla o kasie, a nawet jak Rafal chcialby sie podac to zona na to nie pozwoli wink

a jak wyliczyles te 75% ? masz jakis magiczny wzor czy piszesz ot tak zeby pisac ?

po drugie a co mamy wykrecic z Lechem ? jednym i drugim bedzie zalezalo, u nas pewnia zawita nowa miotla wiec trzeba sie pokazac a Lechowi nic wiecej nie zostalo poza PP ( a na pucharach europejskich jak widac Kolejorzowi zalezy )

Do góry
#4194050 - 25/10/2010 18:27 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: craax]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
jeśli przewidywania craaxa się sprawdzą i zawita nowy trener to tym bardziej warto zagrać ten zakład , a jak będzie to JU to będzie bardzo dobrze.

nowy trener da nowy impuls , nowe rozdanie.

andegawen co ma zgoda kibiców do wydarzeń na boisku...?

Cracovia odpuści Lechowi Puchar za ligowe punkty czy co ?

bądźmy poważni na boisku nie ma mowy o żadnej przyjaźni.

sentymenty odstaw na bok.

Do góry
#4194069 - 25/10/2010 19:00 Re: Puchar Polski 2010/11 [Re: Legia]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
McDziarz, rzadko sie to zdarza ale intuicja podpowiada mi troche inaczej co do meczu Legii tongue

mala analiza grin :
Ekipy graly juz ze soba w tym sezonie w lidze, mecz nie byl zbyt ciekawy, bez jakichkolwiek klarownych sytuacji na zdobycie bramki. Legia wygrala 1:0 po bramce Rybusa (nie wiem czy dobrze pamietam ze byl to jedyny celny strzal w meczu?). W przeciągu dwoch miesiecy od tamtego meczu w obu druzynach zaszly 'duze' zmiany. w Slasku zmiana trenera i.. no wlasnie. Ta zmiana nic nie dala, to wciaz ta sama druzyna, czegos jej brakuje.
W Legii niby wciaz ci sami zawodnicy, ten sam trener, ale patrzac na mecze sprzed dwoch miesiecy i na gre teraz, wydaje sie ze sa to dwie inne druzyny. Zawodnicy sie zgrywaja, ale wciaz nie wszystko jeszcze gra tak jak powinno, czemu Skorza mialby nie wykorzystac tego meczu i wystawic najmocniejszy sklad zeby zawodnicy sie zgrywali?
Z powodu kontuzji nie wystapi Chinyama, Choto, Knezevic i Rybus (ktorych nie ma nie od wczoraj), oraz Kielbowicz ktory dolaczyl do tej grupy po meczu w Kielcach.
Mozliwe ze w meczu wystapi kilku rezerwowych (
no, wielu ich nie zostalo z pierwszego skladu laugh ), badz z mlodej ekstraklasy, ale nie wiem czy znacznie oslabiliby Legie, rezerwowi w tej chwili musza walczyc o miejsce w skladzie bo kazdy ma szanse patrzac po rotacjach jakie robi Skorza. A zawodnicy z Mlodej Legii, gdyby ktos sie nie interesowal, zajmuja pierwsze miejsce w lidze (9 zwyciestw, 1 remis, 1 porazka).
Kurs na Legie smakowity, kwestia tylko czy dobra gra Legii w ostatnich dwoch meczach oznacza odrodzenie Legii, czy moze przypadek tongue

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 795 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49