Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1977592 - 21/01/2008 08:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: tv
"rapper20"-
gdy jeden z pierwszych userów tego forum-RAFTER-
zarejestrowany 7 lat temu pod numerem 80-tym już tu
pisał swoje posty to Ty synku na gówno mówiłeś jeszcze papu i to
jest ten najważniejszy wzgląd,który pozbawia Cię prawa do
oceniania i kpienia sobie z tego usera choćby nie wiem jak jego
teksty były powiedzmy....irytujące.[----]


"Legitymacja ZBOWiD" nie daje ochrony przed krytyką postów
łaczących bełkot ala Amway i ignorancję dla matematyki.

Hierarchia względów, którą wyznałeś jest niepoważna.
Coś długo się na tym "papu" nie poznałeś,
skoro przypisujesz takie problemy innym.

Do góry
Bonus: Unibet
#1978636 - 21/01/2008 14:45 Re: AGASSI-RAFTER [Re: BAHmVIP]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"BAHmVIP"-

w tym samym-któremu CONRAD miłościwie prezesuje-"ZBOWIDZIE" TY

też masz wszak swoją legitymację numer 10.263.... \:D \:D \:D

Do góry
#1978689 - 21/01/2008 16:39 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: tv
"BAHmVIP"-

w tym samym-któremu CONRAD miłościwie prezesuje-"ZBOWIDZIE" TY

też masz wszak swoją legitymację numer 10.263.... \:D \:D \:D
Co nie zmienia tego, że jestem gotów skrytykować choćby i Conrada, jeśli bzdurę napisze. Niski numerek może co najwyżej spowodować, że się głębiej zastanowię w obawie, że go np. źle zrozumiałem.

Do góry
#1978735 - 21/01/2008 17:37 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Originally Posted By: tv
"rapper20"-

gdy jeden z pierwszych userów tego forum-RAFTER-

zarejestrowany 7 lat temu pod numerem 80-tym już tu

pisał swoje posty to Ty synku na gówno mówiłeś jeszcze papu i to

jest ten najważniejszy wzgląd,który pozbawia Cię prawa do

oceniania i kpienia sobie z tego usera choćby nie wiem jak jego

teksty były powiedzmy....irytujące.


A jeśli masz jakieś do niego uwagi osobiste (w tym sugestie co

do tytułu książki) to jest przecież PW aby mu to przekazać-tak

aby swoich "mądrości" w formie rad tu nie zamieszczać!

P.s.:przypadkiem nie sil się na odpowiedź bo gówniarzom nie mam

obyczaju-nawet w w formie repliki- odpisywać...



"Gandhi"-intencją mojego powyższego wpisu do którego odniósł się

"BAHmVIP" (a ja mu następnie tylko replikowałem) było zwrócenie

uwagi nie na pozbawianie kogokolwiek prawa do krytyki wypowiedzi

innych osób-bo w/w nie odnosi do zawartości wpisów RAFTERA ale

do zachowywania formy, której granice w obszarze kultury

wypowiedzi"rapper20" wyrażnie i nie po raz pierwszy przekroczył..


Skrywanie się przez gówniarza pod osłoną netu do "dowciapnych"

pouczeń innych-czego by się w realu nie ośmielił bo dostałby po

prostu od kogoś starszego albo w pysk albo do mamusi został za

kark doprowadzony-jest tu więc jedynym podmiotem mojej

wypowiedzi a nie ocenna zawartość tekstów RAFTERA...


Dla mnie bowiem nie musi wcale mieć racji ten kogo trzeba czasem

brać w obronę-bo tu nie o rację a o zasady idzie!

Pzdr.

Do góry
#1978869 - 21/01/2008 19:05 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
tv : jak juz pisalem na podstawie wiedzy i postow RAFTERA napisalem mu dzialy ktore powinny pasowac do jego ksiazki. I stary wez skoncz z tekstami typu gowniarz bo to ze np. masz 30 lat czy wiecej niezmienia faktu ze po tym co piszes jestes tylko kozakiem internetowym ktory dostal by pare strzalow i by pobil swoje okularki \:\) a to ze sobie piszesz ze ktos ma 30 lat czy 40 niema nic do tego co potrafi zdzialac na ulicy, ty jak widze 90% czasu spedzasz na mecz.pl wiec watpie zeby taki mastaha jak ty cos potrafil, a jedynie pokazaczyc w miejscu gdzie czuje sie wazny i dowartosciowany a co najwazniejsze bezpieczny \:D wiec moze skoncz swoje biedne teksty w stosunku do mnie. Straciles duzo kasy grajac Raftera, bo udalo mu sie ciebie nabrac, na jego psychologiczne tektsty o tym jak buki popadaja i jak rabowal kasyna ? Spodziewalbym sie po tobie odrobine wiecej ale jedna cie przecenilem.

A mamusia za kark to prawd. jeszcze ciebie bierze bo zapewne z nia mieszkasz a gdy o 23 klikasz na klawiaturze to ciach za lep i do lozka prowadzi \:D

Edi: pozatym :
"Dla mnie bowiem nie musi wcale mieć racji ten kogo trzeba czasem

brać w obronę-bo tu nie o rację a o zasady idzie!"

Dobrze wiesz ze nie idzie tu o zasady ale o to ze przez ostatnie twoje wypociny w stosunku do mnie dostales bana.. co wiecej pisales takie glupoty ze az przykro sie robilo o jakis zlotych systemach itd, nie potrafiles odpowiedziec na podstawowe pytania i oczywiscie omijales konkretne posty \:D te 2 rzeczy cie bola strasznie i dlatego masz problem. Wsumie to nastepne dzialy do ksiazki Raftera moglbys napisac ty w tylu " magiczne systemy " itd.. Mowie to szczerze taka ksiazke bym napewno kupil i z checia przeczytal \:D no ale wiecej niz 20 dych bym niedal \:\)

Do góry
#1978886 - 21/01/2008 19:11 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: rapper20
(...) no ale wiecej niz 20 dych bym niedal \:\)
sporo

Do góry
#1978940 - 21/01/2008 19:29 Re: AGASSI-RAFTER [Re: moonlight]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
za ksiazke przy ktorej buki beda bankrutowac i poznam wiele magicznych systemow trzeba troche wybulic \:D

Do góry
#1980377 - 22/01/2008 03:42 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Czy ktos w logiczny i nieskomplikowany sposob bedzie tak uprzejmy i wyjasni mi jaki jest cel kontynuowania takiego tematu???

Do góry
#1980476 - 22/01/2008 04:02 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gremlin]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Ja go czytam z zainteresowaniem. Podoba mi sie to ze nie padly tu ani w temacie PP Raftera zadne zale rodzaju "dziwki przegraly wygrany mecz a konczyly mi kupon" czy tez "glupi Kot nie awansowal do 50". Rafter podjol wyzwanie i mimo ze poniósl chyba porazke to przjol ja z godnoscia.

Do góry
#1980498 - 22/01/2008 04:08 Re: AGASSI-RAFTER [Re: magic321]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
A kiedy nastepny zestaw par???bo mysle ze beda nasladowcy!

Do góry
#1981088 - 22/01/2008 06:17 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gremlin]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: gremlin
Czy ktos w logiczny i nieskomplikowany sposob bedzie tak uprzejmy i wyjasni mi jaki jest cel kontynuowania takiego tematu???


RAFTER = "LEGENDA FORUM" , o legendach mowi sie wiekami \:\)

Do góry
#1981126 - 22/01/2008 06:28 Re: AGASSI-RAFTER [Re: SOUDAL]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
a tak wogóle to czemu jego tamat został usunięty typ all in nie wypalił \:\)

Do góry
#1981219 - 22/01/2008 06:46 Re: AGASSI-RAFTER [Re: magic321]
madras57 Offline
stranger

Meldunek: 05/06/2007
Postów: 17
przed chwilą, mimo tego, że Mali wygrało.... ,,quasi czat''
Originally Posted By: Vasyl
Swoja droga, to nie radze obstawiac wynalazki typu afrykanskie Mali.

Nigdy nic nie wiadomo u tych czarnuchow

Do góry
#1981302 - 22/01/2008 07:07 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gremlin]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: gremlin
Czy ktos w logiczny i nieskomplikowany sposob bedzie tak uprzejmy i wyjasni mi jaki jest cel kontynuowania takiego tematu???

Czasami trzeba chwilę odpocząć od bukmmacherki, i wtedy jak znalazł jest poczytać sobie bzdury Raftera

Do góry
#1981523 - 22/01/2008 08:41 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gryzonko]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Rafter pewnie przez kolejne kilka lat sie nie pojawi. Przez te lata bedzie myslal dlaczego znowu wtopil i jak wymysli to pewnie jeszcze znowu o nim uslyszymy. Zapewne wpadnie opisac swoje przemyslenia i bedzie kolejne 2 tyg czy pol miesiaca legenda forum ;\) Po czym jak zwykle wtopi pieniadze. To jest czlowiek ktory nie nadaje sie do bukmacherk i widac to na 1wszy rzut oka. Po 1wsze nie ma szczescia a to bardzo potrzebne w tym fachu. A po 2 nie ma dobrych typow - i to go dyskwalifikuje. Dobry jest w filozofii. Minal sie z powolaniem.

Do góry
#1981525 - 22/01/2008 08:43 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Eska: w tym sie z toba zgodze \:\)

Do góry
#1981816 - 22/01/2008 11:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
Originally Posted By: rapper20
tv : jak juz pisalem na podstawie wiedzy i postow RAFTERA napisalem mu dzialy ktore powinny pasowac do jego ksiazki. I stary wez skoncz z tekstami typu gowniarz bo to ze np. masz 30 lat czy wiecej niezmienia faktu ze po tym co piszes jestes tylko kozakiem internetowym ktory dostal by pare strzalow i by pobil swoje okularki \:\) a to ze sobie piszesz ze ktos ma 30 lat czy 40 niema nic do tego co potrafi zdzialac na ulicy, ty jak widze 90% czasu spedzasz na mecz.pl wiec watpie zeby taki mastaha jak ty cos potrafil, a jedynie pokazaczyc w miejscu gdzie czuje sie wazny i dowartosciowany a co najwazniejsze bezpieczny \:D wiec moze skoncz swoje biedne teksty w stosunku do mnie. Straciles duzo kasy grajac Raftera, bo udalo mu sie ciebie nabrac, na jego psychologiczne tektsty o tym jak buki popadaja i jak rabowal kasyna ? Spodziewalbym sie po tobie odrobine wiecej ale jedna cie przecenilem.

A mamusia za kark to prawd. jeszcze ciebie bierze bo zapewne z nia mieszkasz a gdy o 23 klikasz na klawiaturze to ciach za lep i do lozka prowadzi \:D


no nie wytrzymałem.
rapper, to co tu uskuteczniasz to szkodnictwo czystej wody. rafter poniósł fiasko, owszem, a ty od razu skwapliwie kopiesz leżącego umieszczając swoje kretyńskie 'propozycje rozdziałów'. jak to łatwo i miło dowalić komuś kto przegrał, co?
piszesz do ediego, który się za nim ujął, o leczeniu kompleksów, a wydaje się, że to właśnie tobie forum do tego służy. wreszcie, mówisz o wyłapywaniu w papę na ulicy, a wiesz co na ulicy robią konfidentom (vide temat 'bany..') takim jak ty?
reasumując, zaśmiecając tematy raftera nic nie osiągniesz ponad to, że termin 'rapperowanie' stanie się synonimem 'trollowania'. a rafter i tak będzie pamiętany jako osobowość.

Do góry
#1982536 - 22/01/2008 21:03 Re: AGASSI-RAFTER [Re: tyler]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"tyler"-

miejmy nadzieję,że skoro na naukę nigdy nie jest za późno to

także i ten-jak podał w swoim profilu-"absolwent zawódówki z

lokalizacją Hamburg
z dopiskiem w nawiasie:(zagranica)"-

(chyba dla tak samo jak on bystrych i kumatych)-wyciągnie swoją

lekcję jaka płynie z doń adresowanych uwag od wielu userów,że

to co tu na forum wyczynia (cytuję te wpisy):

a/ że "wywołuje odruch wymiotny"

b/ że "jest konfidentem"

c/ że" pisząc do modów na priv jest mendą" itd.itp.

i w końcu się nad sobą zastanowi.

P.s.:Chyba,że to jest baardzo(umysłowo) ociężały i tępy rapier...

Pzdr.

Do góry
#2018471 - 02/02/2008 07:06 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.
Puscilem dzisiaj troche kuponw i w oczekiwaniu na rezultaty pomyslalem ze zajze na forum i postanowilem napisac pare zeczy.

wroce na poczatek do ostatnich wydazen ktore tutaj prezentowalem.Moj ostatni typ byl przegrany jednak straty mam juz odrobione i o tym troche chcialem napisac.Zreszta szykuje ksiazke jakiej na polskim rynku jeszcze nie bylo nie wiem czy wogole na swiecie jest cos co ja mam zamiar wydac,jestem w trakcie negocjacji z pisarzem ktory ma za zadanie pisac to co slyszy tzn ja mowie on przerabia to na tekst.Wogole mam he wiecie co ?Co bys powiedzial gdybym zagwarantowal ze mam 100% metode na wygrywanie?To fakt mam taka metode glownym jej skladnikiem jest cierpliwosc trzeba dodac jeszcze jeden skladnik przyprawa nazywa sie odpowiednia pula nastepna zecz i tak dalej tworzy spojna calosc .Ja to wszystko wiem i robie to .Chce powiedziec ze jest 100 procentowa szansa na wygrywanie do konca zycia stale .Zeszlem z tematu chce powiedziec ze straty z ostatniej gry odrobilem wczoraj o godzinie 21.45 i kilkanascie sekund.Straty odrobilem w kasynie grajac w ruletke gdzie by sie nie gralo wazne by byc do przodu.Chce dodac ze poprowadze jeszcze jeden temat za jakis tam czas bedzie to gra tylko progresja.Druga sprawa kiedys zapytal mnie znajomy grajacy na gieldzie czy wiesz jaka jest tajemnica tych co wygrywaja bez przerwy?Wtedy nie wiedzialem teraz juz wiem ,mozna porownac to do kumulacji ,miliony kumulacji,miliardy tworza biliardy hehe .Smieje sie bo pieniadze to tylko myslenie i od tego zaleza.Ten co szybko chce sie dorobic zawsze nie osiaga celu badz traci szybko to co zyskal.Jedynie kumulowany program jest gwarancja sukcesu.Krok po kroku,stopien po stopniu i tak dalej .Mam wiele do powiedzenia jeszcze wiecej do udowodnienia.Jednak powiem krotko jesli zna sie technike dajaca dochod non stop NON STOP nie ma przerwy czy wydaje ci sie ze ci ja zdradze?Musial bym byc idiota by to zrobic moge i zrobie wiecej dam wskazuwki i naprowadze na kurs rakiete.Ci co sa bystrzy zalapia sens .Szczeze to mi nie zalezy ,ktos powie to zdradz tajemnice .Robiac to bedzie po wszystki czy to rozumiesz?Mowiac w prost wyobraz sobie taka o to zecz ktos zna sposob dajmy na to na totolotka to tylko tak dla przyklad cokolwiek,zdradza to w radio na audycji i zeczywiscie mial racje.Tylko co sie wydarzylo pozniej ?Po informacji totolotek zamknal drzwi i tajemnica stala sie gowno warta.J sie tym podziele ale na swoj sposob.Jest to proste a jak wiadomo najlepsze biznesy to te najmniej skaplikowane.Jest to biznes dajacy tylko jeden rezulta zwyciestwo bracie zwyciestwo.Weszlem i napisalem tu to tak ot cos mnie ruszylo by to zrobic.Mam nadzieje tylko ze zasialem dobre ziarno i wiare ze to jest mozliwe bo tylko ci co wierza osiagaja stan odpowiedni do zwyciestwa.Wiecie pewnie zaraz to zakoncze te pisanie jednak ja wroce tutaj nie z tematem ale z rewolucja ..tak panowie szykuje powoli rewolucje bo jest to mozliwe juz to sie dzieje.Kasa=myslenie to takie proste.
do uslyszenia.

BIG REVOLUTION IN SOON COOMON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#2018474 - 02/02/2008 07:08 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
rafter wrocil \:D

Do góry
Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, igea23, alfa, VVega, Akhu, Sensei, ElNinho[mmdea], rafal08, Sony), 3609 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581700 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49