Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#424 - 31/03/2001 19:45 AGASSI-RAFTER
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Dzis mecz Agassi-Rafter.W sts za Raftera placa 2.60
Osobiscie juz na niego postawilem (singiel)
uwazam ze Rafter wygra z Agassim ,poniewaz:
1.Jest w 100% formie co sam podkreslal na wywiadzie przed tym pojedynkiem
2.Dla niego ten mecz jest cytuje: "ten mecz jest dla mnie wielkiej wagi zrobie wszystko aby go wygrac,bedzie to dla mnie rowniez rewanz za porazke w australian-open ,gdzie doznalem kontuzji i mecz ten przegralem..."
Mysle ze Rafter wygra ten mecz,oczywiscie nie jest to zaden pewniak i rownie dobrze moze przegrac ale moim zdaniem Rafter w tym meczu jes lekkim faworytem,pozatym Agassi niespisuje sie zbyt dobrze .
Ten mecz dla mnie jest bardzo wiarygodny,pozatym na temat Raftera wiem prawie wszystko i wiem ze jesli on gra na maxa to malo kto go pokonuje takie jest moje zdanie na ten temat.

Do góry
Bonus: Unibet
#425 - 31/03/2001 22:27 Re: AGASSI-RAFTER
Salival Offline
addict

Meldunek: 11/01/2001
Postów: 628
czy ten mecz pokazuje jakaś telewizja satelitarna na żywo (ale nie kodowana telewizja) ?

Do góry
#426 - 01/04/2001 00:15 Re: AGASSI-RAFTER
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Wczoraj Hewitt z Rafterem oddali ćwierćfinałowy mecz deblowy walkowerem ze względu na kontuzję Raftera ("tendinitis in right wrist"). Nie wiem, czy Rafter zrobił to aby lepiej się przygotować do singla, czy rzeczywiście coś mu jest. Ja się jednak nie zdecyduję na ten mecz postawić, choć można za zwycięstwo Raftera dostać 3.0

Do góry
#427 - 01/04/2001 00:57 Re: AGASSI-RAFTER
Pat Offline
journeyman

Meldunek: 04/02/2001
Postów: 86
Skąd: Trzemeszno
Witam,
Dla mnie każdy turniej mógłby kończyć się
finałem Andre-Pat
Szkoda, że Eurosport zrezygnował z pokazywania serii Super-9 tym bardziej, że
u kobiet (szczególnie ostatnio) trochę wieje
nudą.Moim zdaniem Agassi i Rafter mimo, że
prezentują skrajnie różny styl gry są najlepszymi i zdecydowanie najbardziej wyrazistymi postaciam w całym ATP.
Bilans spotkań to 8-4 dla Agassiego z tym, że było już 4-0 (dawne dzieje) dla Amerykanina a ostatnio
wygryawają na przemian (R,R,A,R,A,A,R,A).
Zgadzam się całkowicie z RAFTEREM chociaż
akurat ten mecz interesuje mnie bardzo
z czysto sportowych powodów (ATP Race).
Pozdrawiam
Co do meczu kobiet to nie bez szans wydaje
się być Jennifer
GO ANDRE ! GO PAT !

Do góry
#1889905 - 29/12/2007 23:00 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Pat]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Rafter brakuje nam twoich tematów ,
odezwij się w końcu !!!!
jak tam po latach z obstawianiem
napisz na jakim etapie jesteś ?

Do góry
#1890939 - 30/12/2007 03:07 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
czesc majestic.
Ja tu ciagle zagladam,dzieki ze wyciagnales te stare czasy na swiatlo dzienne.Wiesz poczytalem to sobie i zeczywiscie wtedy moja psychika i nastawienie do gry bylo nieco inne niz ma to miejsce teraz.HE czytajac niktore zeczy poprostu poczulem stan jaki wtedy mi towarzyszyl,Bylo dobrze i zle z przewaga miksu.To minelo to byly poczatki a ze czlowiek uczy sie na bledach i od ludzi ...czas poplynal czlowiek zmadzal.Cos ci powiem majestic stawianie kasy to bardziej psychologia ryzyka owszem wiedza jest wazna pozwala je minimalizowac.Majestic pisalem wczesniej ze od 1 stycznia ruszam z tematem.Powiem ci czemu to zrobie.Doszlem do wniosku po glebokiej analizie, ze brakuje mi w moim graniu wlasnie analizy bledow.Nie mialem dotychczas motywacji by prowadzic dziennik mysli.Jednak jest jak to sie okazuje bardzo wazne,moj przyjaciel zawsze ma racje.Wylozyl mi czarno na bialym moj ostatni maly blad .Jak mi to przedstawil czemu i skad to sie wzielo zdebialem.Ok powiedzialem znowu masz racje dzieki wiem ze cie wkurzam tymi telefonami po godzinie 1 w nocy itd ale znowu mi pomogles ok ...Wlasnie moj temat bedzie moim dziennikiem w czasie zeczywistym.Malo tego...zreszta robie to nie tylko dla siebie bo moglbym przeciez zapisywac w zeszycie swoje przemyslenia ,robie to dla nas.Wiec do uslyszenia.SZTAMA PRZYJACIELU.

Do góry
#1891006 - 30/12/2007 03:23 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Majestic \o/

Do góry
#1891080 - 30/12/2007 03:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: PioKing]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
łezka w oku sie zakreciła

Do góry
#1891224 - 30/12/2007 04:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: cobra]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Rafter: najpierw proponuje nauczyc sie ze takie cos jak "rz" tez istnieje, bo az nie dobrze sie robi jak patrzy sie na to co piszesz..

Do góry
#1891270 - 30/12/2007 05:18 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
widzisz rapper niezle ze to zauwazyles,...masz racje jestem analfabeta heheh ale widzisz coz mi po ladnej pisowni.Wszkole nie nauczylem sie pisac ortograficznie ale jak pozniej zycie zweryfikowalo ta sprawa nie przydala mi sie w zyciu by robic na tym pieniadze.Wyjasnie ci inna zecz gdybym pisal np do prezydenta polski to jak myslisz czy nie poswiecil bym wiecej czasu na napisanie tego poprawnie?TU na forum pisze szybko i nie zwracam uwagi na drobnostki wazny jest przekaz.Jednak to ze pisze zle ortograficznie nie znaczy ze wykazuje brak szacunku do ludzi.Wiec jak juz tu jestem dzisiaj to tak ci wlasnie odpisalem .

Do góry
#1891310 - 30/12/2007 05:30 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Rafter: ja rozumiem ze mozna pare bledow zrobic bo sam je rowniez robie poniewaz pisze szybko, no ale bez jaj az sie nie dobrze czyta to co piszesz i zeby zgrzytaja.. proponuje poswiecic te 30 sekund wiecej.

Do góry
#1891397 - 30/12/2007 05:58 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
.niestety musze odmowic bo wiem ze dalej bede pisal tak jak lubie.
Ale dzisiaj mam sporo czasu i postanowilem posiedziec troche na forum.Wroce do ostatniego wydarzenia jakie mnie spotkalo bodajze jakis miesiac temu zawiesilem swoj temat z powodow nazwijmy to zyciowych.Sprawy pozalatwialem i mam taka mala zecz na dobranoc.
Otoz pytanie do was,kiedys tez mi je zadano ,dokladniej mowiac zadal mi je czlowiek ktorego zawsze podziwialem pytanie brzmialo:
Bylo to w jednym z punktow stsu ,dokladnie pamietam ten dzien niedziela,pelno znajomych kolejka jak za prl bo z kosciola wszyscy wracali (niedziela ) a w dodatku malysz za godzine w telewizji mial skakac i byl faworytem.Ludzie dyskutuja o tym kto i jak skoczy ,ktos mnie tam zapytal o jakies typy powiedzialem ok nawet nie patrzac na kupon sa ok andrzej spoko ma to sens.Zaszedl rowniez Don ktory wiecej szpanowal zwitkami pieniedzy niz wygrywal.Z tego faceta zawsze jest smiech bo stawia grubo i zawsze przegrywa te rozpisy.Ale ok w tym chaosie ludzi nastawionych na wygranie za 1zl 5000tys ,zagadnal mnie czlowiek z pytaniem ,najpierw powiedzial wiesz po co tu jestes?Oczywiscie zamorowalo mnie to bo gosc wyskoczyl z pytaniem jak do jakiegos durnia i w dodatku nie znalem go (wtedy) powiedzialem by cos obstawic,dokladnie powiedzial by cos obstawic jak ta reszta popatz na nich jak myslisz kto z nich dzisiaj wygra?Powiedzialem ktos napewno .Odpowiedz byla naprawde ciekawa powiedzial wygra tylko i wylacznie matematyka tzn z tylu ludzi musi ktos wygrac matematyka.Kolejne pytanie bylo takie ze nadalo sens i zmienilo calkowicie moje myslenie i osobowosc .Pytanie;
czy jestes w stanie zarobic 1zl u bukmachera codziennie? powiedzialem tak jestem w stanie.
-To idz narazie do domu i daruj sobie caly ten galimatias.Spytalem go pozniej czemu mnie tak zagadnal,wybral.Otoz bylem typem czlowieka ktory spedzal u bukmacherow naziemnych 7 dni w tygodniu od rana do wieczora i zywo dyskutowalem z kazdym kto choc chwile mial na to ochote.Pozniej sobie uzmyslowilem ze ja z tym kolesiem dyskutowalem dlugo.Jest on teraz kims kogo daze wielkim szacunkiem i bezgraniczny dlug wdziecznosci ma u mnie.
Pokaze w swoim temacie kilka technik mnozenia pieniadza i kilka ciekawostek ale to za pare dni .To by bylo tyle jak narazie.

Do góry
#1891424 - 30/12/2007 06:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
wichrowe wzgórza Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2007
Postów: 97
Skąd: Gdańsk
U mnie miałbyś RAFTER na 100% zakaz wstepu do punktu ;\)

Do góry
#1891437 - 30/12/2007 06:16 Re: AGASSI-RAFTER [Re: wichrowe wzgórza]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
A ja ciebie lubie Rafter moge nawet powiedziec ze jestes mi
w jakis sposob bliski masz swoj swiat niezrozumialy dla innych
ale to wlasniej na tym polega istota twojej sily i magi.

Do góry
#1891925 - 30/12/2007 10:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: AL_Capone]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
nie przejmuj się tymi debilnymi postami

widzisz RAFTER że masz na forum tak jak i w życiu wielkie poparcie

a kilku kretynów którzy nie rozumieją twojej " KONTROLI RYZYKA " niech dalej żyją w nieświadomości ...
ja z twoich tematów czerpię zachłannie wiedzę o bukmacherce
twój ostatni temat z listopada czytałem 4 razy w całości , jestem naprawdę pod wrażeniem
gdyby nie jakieś typy progresywne na piłkę to miałbyś w tym temacie 100 % skuteczność !!!
dwa typy
jeden z NBA i jeden z NFL i weszły !!!!

jesteśmy wszyscy naprawdę pod wrażeniem

czekam na twój nowy temat z niecierpliwością , i jak wtopisz w nim ( co wydaje się po tylu latach przemyśleń i doświadczeń - niemożliwe ) to ja popłynę z TOBĄ ....

gram w ciemno wszystko to co zapodasz na tym forum

miło po latach przytulić znów te zwitki pomnażanych pieniędzy ....

dziękuję CI RAFTER w imieniu wszystkich wdzięcznych i będących pod wrażeniem forumowiczów

proszę o głosy poparcia dla RAFTERA

podpisujcie się pod tym postem

bądźmy wdzięczni RAFTEROWI że powraca w wielkim stylu

Do góry
#1892246 - 30/12/2007 20:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..WITAM.Wlasnie majestic otworzylem oczy i pierwsze co zrobilem to wlasnie przeczytalem twoj post bo oczekiwalem na twoja mysl.Jest ok majestic od jutra bedziesz mogl grac jak ty to mowisz w ciemno .Mysle ze moj temat otworzy ci troszke oczy .
Krytyka majestic jest nawet bardzo tu wskazana i mysle ze staniesz na wysokosci zadania.Ok
Teraz ZYCZE WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU
a przede wszystkim zmian ktore spowoduja ze worki z pieniedzmi zaczna juz sie niemiescic nawet w piwnicy.
Jade do krakowa .
wiec do uslyszenia niebawem.

Do góry
#1892259 - 30/12/2007 20:20 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
Originally Posted By: RAFTER

a przede wszystkim zmian ktore spowoduja ze worki z pieniedzmi zaczna juz sie niemiescic nawet w piwnicy.


\:D \:D

Do góry
#1892389 - 30/12/2007 21:01 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
[quote=RAFTER
a przede wszystkim zmian ktore spowoduja ze worki z pieniedzmi zaczna juz sie niemiescic nawet w piwnicy.
Jade do krakowa .
[/quote]

Rafter pewnie Wawel kupuje, zeby te worki pomiescić \:\)

Do góry
#1892450 - 30/12/2007 21:15 Re: AGASSI-RAFTER [Re: arvid]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
popieram majestic ;\)

RAFTER to legenda, bez niego to forum wiele traci wracaj Rafter z tematem \:\)

Do góry
#1892822 - 30/12/2007 22:49 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RoccoRunner]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
...jedno jest pewne bedzie znowu troche zabawniej na forum

Do góry
#1893051 - 30/12/2007 23:47 Re: AGASSI-RAFTER [Re: SOUDAL]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No jest spoko. Tylko zamiast tyle gadac moglby wkoncu cos pokazac ;\) gadac kazdy umie a pozniej jak ma pokazac jak robic siano to jakos ciezko to idzie ;\)


No ale widze niezla beke krecicie z Raftera - no jak mu to odpowiada to ok.

Do góry
#1893108 - 30/12/2007 23:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Ja to czekam z niecierpliwością aż ten nadmuchany balon z super typami i super kasą mu peknie i wtedy znów zwinie inters bo: przejrzał na oczy, niewiarygodne zdarzenie lub coś innego.

Do góry
#1893177 - 31/12/2007 00:09 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Piostar]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Najwiecej oczywiscie do powiedzenia maja osoby zarejestrowane pare lat po Rafterze.

Owszem, Rafter to specyficzna postac i legenda forum, ale co taki user zarejestrowany w tym roku moze o tym wiedziec? Chyba, ze siedzi pod innym nickiem niz dawniej.

Rafter, powodzenia.

Do góry
#1893216 - 31/12/2007 00:18 Re: AGASSI-RAFTER [Re: donic]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Wszystko ok - pewnie powodzenia. Tylko w czym? Mial juz swoj temat w PP poprowadzil kilka dni i zaprzestal. Teraz znowu sie odezwal ze poukladal jakies sprawy i moze bedzie tak dobry i nam pokaze jak grac. Tyle ze nie widze zadnego tematu. A zeby pokazac jak grac trzeba zalozyc temat w PP z typami i stawkami. Bo pisanie ze trzeba grac tak i tak to troche malo - bo gadac kazdy umie ;\)

Ja poprostu nie lubie takich dlugi wypowiedzi o sensie zycia itd - co to ma wspolnego z bukmacherka. Wazne sa typy bo tylko dobrymi typami mozna zarobic a nie przemysleniami autora o zyciu i jego pogawedkach w sts ;\)

Do góry
#1893386 - 31/12/2007 00:54 Re: AGASSI-RAFTER [Re: donic]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Originally Posted By: donic
Najwiecej oczywiscie do powiedzenia maja osoby zarejestrowane pare lat po Rafterze.

Owszem, Rafter to specyficzna postac i legenda forum, ale co taki user zarejestrowany w tym roku moze o tym wiedziec? Chyba, ze siedzi pod innym nickiem niz dawniej.

Rafter, powodzenia.


otoz to, jak sie w 2003 zarejestrowalem to Rafter juz byl legenda, a pisza o nim osoby z 2006 czy 05, jak byliscie wczesniej to ujawnijcie nicki

Do góry
#1893548 - 31/12/2007 01:32 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Logan]
wichrowe wzgórza Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2007
Postów: 97
Skąd: Gdańsk
w 2001 roku jak się w google wpisało - bukmacherstwo- to wyskakiwał tylko jeden link , mecz.pl \:\)

serio

Do góry
#1893576 - 31/12/2007 01:40 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Logan]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: Logan
Originally Posted By: donic
Najwiecej oczywiscie do powiedzenia maja osoby zarejestrowane pare lat po Rafterze.

Owszem, Rafter to specyficzna postac i legenda forum, ale co taki user zarejestrowany w tym roku moze o tym wiedziec? Chyba, ze siedzi pod innym nickiem niz dawniej.

Rafter, powodzenia.


otoz to, jak sie w 2003 zarejestrowalem to Rafter juz byl legenda, a pisza o nim osoby z 2006 czy 05, jak byliscie wczesniej to ujawnijcie nicki


podejrzewam iż ESKA to DJ SACHI

on chyba nigdy stąd nie odejdzie ....

Do góry
#1893585 - 31/12/2007 01:44 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
[quote=Eska]Wszystko ok - pewnie powodzenia. Tylko w czym? Mial juz swoj temat w PP poprowadzil kilka dni i zaprzestal. Teraz znowu sie odezwal ze poukladal jakies sprawy i moze bedzie tak dobry i nam pokaze jak grac. Tyle ze nie widze zadnego tematu. A zeby pokazac jak grac trzeba zalozyc temat w PP z typami i stawkami. Bo pisanie ze trzeba grac tak i tak to troche malo - bo gadac kazdy umie ;\)

w tym temacie były dwa typy na serio
jeden z NFL , a drugi z NBA
i obydwa weszły

te pozostałe to była tylko zabawa - RAFTER sam tak napisał

sporty amerykańskie i tenis to perełki RAFTERA , zęby na tym zjadł .....

Do góry
#1894288 - 31/12/2007 05:36 Re: AGASSI-RAFTER [Re: wichrowe wzgórza]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: wichrowe wzgórza
w 2001 roku jak się w google wpisało - bukmacherstwo- to wyskakiwał tylko jeden link , mecz.pl \:\)

serio


pod koniec 2002 juz byly dwa : mecz.pl i RAFTER ;\)

Do góry
#1894542 - 31/12/2007 06:51 Re: AGASSI-RAFTER [Re: SOUDAL]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No ok jak lubicie czytac o jakis historiach z zycia raftera to ok. Tyle ze to jest forum bukmacherskie wiec lepiej pogadac o typach i podawac typy zeby ogrywac razem bukow. No ale jak kto woli ;\)

Ja tylko mowie ze zamast tracic czas na pisanie dyrdymalow Rafter mogl by w tym czasie napisac cos sesnownego na temat jak to majestic pisal jego ulubionych dziedzin do obstawiania czyli sporty amerykanskie i tenis.


Tylko niech nie pisze ze nie ma czasu na podanie typow bo na pisanie na forum glupot to zawsze czas znajdzie ;\)

Do góry
#1894544 - 31/12/2007 06:53 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801

Rafter pisze o zakładach i swoich przemyśleniach tylko trochę w innej formie ;\)

Do góry
#1894547 - 31/12/2007 06:56 Re: AGASSI-RAFTER [Re: artbledo]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No ok niech pisze jak najbardziej tylko co za problem dodac do tego przemyslenia na temat zakladow jakie gra i na czym sie zna. Bo chyba przyznacie ze pisanie o jakims kolesiu w sts itd nic nie wnosi do forum - bo jak na moje to forum jest po to zeby jak najwiecej wyciagnac z bukow. Kazdy da cos od siebie i zawsze latwiej cos ugrac.

Do góry
#1894553 - 31/12/2007 07:00 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801

na tym forum jest wielu innych typerów ale RAFTER jest jeden i nie tylko na tym forum ;\)
niech pisze tak jak potrafi czy lubi ...

Do góry
#1894562 - 31/12/2007 07:08 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Rafter ty jeszcze w tej branży?
Myślałem że pojechałeś do Angii lub Irlandii zarobić troche na nową progresję....- ech ale chyba już progresji w twoim wykonaniu nie zobaczymy.

Jak tak wracam do dawnych czasów to się zastanawiam czy byłeś naszym polskim bukmacherskim Dyzmą czy faktycznie coś zarobiłeś na zakładach...?
Ciekawe jakiego teraz Raftera zobaczymy?

Do góry
#1894635 - 31/12/2007 07:45 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
....
myslalem ze dzisiaj nie zdaze juz niczego napisac a jednak.Eska twoje narzekanie ze duzo pisze a brak konkretow uwazam za calkowite nieporozumienie.Napisalem czarno na bialym ze ruszam z nowym tematem od 1 stycznia tam bedzie napewno konkretnie.Widzisz eska narazie poprostu sobie dyskutuje i przedstawiam rozne zeczy jakimi mnie swiat czestuje badz czestowal.Temat zaloze juz jutro o jakiejs tam godzinie bedzie to najpierw spis regul i wstep do mojej filozofii gry .Nastepnie zacznie sie prawdziwe inwestowanie ,wiec badz cierpliwy.Owszem moze troszke duzo pisze o psychologii gry ale wierz mi to jest potrzebne.Moj temat bedzie moim dziennikiem wy mam taka nadzieje wskaznikiem bledow.Czemu tak?Otoz czasami ktos z boku lepiej widzi bledy popelniane przez kogos ,ja umiem wyciagac wnioski wiec razem napewno sobie pomozemy.Chce dac do zrozumienia ze nie ma na swiecie medium ktore by sie nie mylilo w przewidywaniu wynikow sportowych.Tak jak kazdy bede sie mylil bo to jest matematyczny rachunek nie do obejscia.Jedyne co robie do tej pory to mylic sie jak najzadziej i wyciagac wnioski z pomylek.Starczy jazdy bez trzymanki bo ile mozna tak pojechac sam sie przekonalem nie przebijesz stawki na pewnym momencie szczegolnie jesli interesuja cie tylko grubsze zwyciestwa.Wlasciwie mozna zecz ja z grubasa stalem sie cienki ,tzn wygrywam mniej ale czesciej co daje w skali owszem dlugiej rocznej ,2 letniej jak wolisz statystyki mozna robic i na 5 lat do przodu EFEKT ZADAWALAJACY.Czasami sa dni obzarstwa i wtedy jem grubego kurczaka na jeden raz ale to hodowla pierwszej klasy wiec sama smietana.Musisz zrozumiec ta przenosnie w kazdym razie ,bedzie wszystko i wlasciwie obnaze sie w koncu ku uciesze wszystkich.Ale robie to swiadomie bo jest mi to potrzebne.To jest jednostronny deal dzialajacy zas w dwie.Ja dzieki wam cos dostane wy dostaniecie dzieki mnie.Vamos!!!! przyjaciele.

Do góry
#1894673 - 31/12/2007 08:05 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
czekam na temat rafter,trzymam kciuki,nawet gdyby... dobrze mi sie czyta to co piszesz ,ze tak powiem ;\)
niewazne jaki sposob wazne zeby byl skuteczny!
a, na wszystkich laikow,zazdrosnych podburzycieli ja leje trygonometrycznie prosto i ukosnie w tyl jednoczesnie w cudzyslowiu popartym kropka i przecinkiem po myslniku
na forum od 4 lat
ave

Do góry
#1894713 - 31/12/2007 08:21 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
jak tu jestem , a jest tu juz troche,ostatnio moim skromnym zdaniem forum w tym temacie stalo sie bardzo jalowe,kazdy temat konczyl sie jakimis smiesznymi drwinami znawcow,sami najmadzrejsi,''wybrancy'',nie usmiercajcie tematow zanim sie pojawia poniewaz wszyscy tak mi sie wydaje mamy wspolny mianownik poswiecania czasu temu zagadnieniu jakim jest poszukiwanie ''sw.grala''
ave!

Do góry
#1895095 - 31/12/2007 19:12 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No spoko ale po co tak filizofofac ;\)

a ja akurat nie mam czego zazdroscic bo w bukach idzie mi dobrze od wielu lat a od 6 miesiecy mam temat w EPP - ogolny yeld ponad 30 a ostatnie 2 miesiace powyzej 60 wiec jak widzisz to nie jest zazdrosc lecz cos innego. Poprostu lubie konkrety a nie jakies filizofie - wydaje mi sie to nie potrzebne no ale jak lubicie to ok. Dlamnie to strata czasu - nic innego.

Pozdrawiam i Szczesliwych zakladow w nowym roku!

Do góry
#1895260 - 31/12/2007 20:43 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22237
Skąd: Saskatchewan
Powodzenia Rafter ;\)

Czekamy na nowa ere typow.

Do góry
#1895832 - 01/01/2008 02:22 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rymoholik]
ElNinho[mmdea] Offline
old hand

Meldunek: 24/04/2003
Postów: 716
Skąd: Elbląg
Rafter. Masz pasje chlopie. To jest to, co Cie wyróżnia z pośród tłumu. Jeszcze tylko analityczny umysł,bystry umysl, konsekwencja, wiedza, optymalny plan gry, troche szczescia i mamy obraz zawodowca.

Szczescia nie tylko w bukmacherce w 2008

pozdrawiam

Do góry
#1896062 - 01/01/2008 06:20 Re: AGASSI-RAFTER [Re: ElNinho[mmdea]]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Originally Posted By: ElNinho[mmdea
]Rafter. Masz pasje chlopie. To jest to, co Cie wyróżnia z pośród tłumu. Jeszcze tylko analityczny umysł,bystry umysl, konsekwencja, wiedza, optymalny plan gry, troche szczescia i mamy obraz zawodowca.

Szczescia nie tylko w bukmacherce w 2008

pozdrawiam

Zastanów się co ty piszesz, jak dla mnie Rafter nie ma większego pojecia o bukmacherskie a jego posty w których pisze jakim to on jest wielkim zawodowcem są po prostu śmieszne

Do góry
#1896936 - 01/01/2008 21:20 Re: AGASSI-RAFTER [Re: premium]
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Ja pamiętam czasy [początki mecz.pl] jeszcze jak bywałem na czacie, pojawił się kiedyś tajemniczy Rafter - od razu wszedł w centrum uwagi, pochwalił się że jest już 400.000zł na + [dokładnie to pamiętam], potem przełomowe świeta wielkanocne gdzie chciał "matołom z mecz.pl" pokazać jaki to z niego kozak bukmacherski a cala reszta to plebs żyjący w niewiedzy.Potem były super cynki z laptopa z samolotu [z tego co pamiętam to miały być ustawione mecze o których kolega Rafter raczył sie podzielić] - efekt? oczywiście wtopa...
No ale najlepsze było jak nagabywany przez "niczego nie rozumiejacy tłum" dał się skusić na żywą grę- progresję.
Miał pokazać jaki to ma cudowny system poparty expercką wiedzą z tenisa, budżet startowy 12 tys[jak mnie pamiec nie myli] cała bukmacherska Polska z wypiekami na twarzy śledzi jak to zawodowiec pomnaża pieniadze, szło "pieknie" po dwóch tygodniach zabrakło kasy na dalsza progresję.
Efekt oczywisty : padł mit Raftera, Rafter okazał się wielegadającym a niewiele umiejącym zwykłym graczem.
śmiem twierdzić że tak jest do dziś, a może sie mylę.....?

Do góry
#1896958 - 01/01/2008 21:27 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
ElNinho[mmdea] Offline
old hand

Meldunek: 24/04/2003
Postów: 716
Skąd: Elbląg
Premium. Nie łapiesz tego co tutaj sie dzieje wokół Raftera. Moze brakuje Ci stazu. Usiadz wygdnie i zastanow sie raz jeszcze \:\)
Wiecej wyobrazni zycze w Nowym Roku.

Do góry
#1897023 - 01/01/2008 21:47 Re: AGASSI-RAFTER [Re: ElNinho[mmdea]]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..jahu dzieki za przypomnienie niesprawiedliwej historii oraz bajki ktora nie wiem gdzie byla wyswietlana.Co ci powiem to jedno nie wiem o jakim samolocie piszesz bo mnie tam na pokladzie nie bylo ,druga sprawa kiedys nie wiem czy rozumiesz sens slowa KIEDYS tzn bylo innaczej .Kazdy zaczyna ja jako ze bylem nieustabilizowany psychicznie gralem grubo bardzo grubo co powoduje jak wiesz szczegolnie jak sie wtapia stany depresyjne i inne tego typu sprawy pod wplywem ktorych czlowiek potrafi zwariowac,mnie malo brakowalo.Wykaraskalem sie juz dawno z tego kanalu dzieki przyjacielowi o ktorym czasem wspominam tu na forum.Malo tego powiem ci jeszcze jedno zdanie albo dwa niech beda.Pierwsze jestem doswiadczony to napewno rozum to jak uwazasz druga sprawa weszlem z nowym tematem by wlasnie pokazac co to jest bukmacherka a czym nie jest .Widzisz hoze hazardem byla u mnie dosyc dlugo teraz jest zawodem a jak wiesz przewaznie najwieksze sukcesy maja ci ktorzy nisko upadli wtedy mozna powstac na bazie przekletej historii wnioskow.Nie mam w sobie ani nienawisci ,ani urazy do nikogo nawet do tych ktorzy mnie nie lubia bo to mi niepotzebne swiat potrzebuje wszystkich takich i takich ludzi.Jedynym powodem dla ktorego otworzylem temat jest pokazanie jak powstawac nie robil bym tego gdyby przez kilka lat mi nie szlo w tym biznesie jesli to ma miejsce to znaczy ze trzeba to pokazac by ktos mogl sie podniesc rowniez .Myslisz ze w tym momencie ktos gdzies tam nie przesral grubej kasy popelniajac ten sam blad albo co gorsza jeszcze inny gorszy blad.Jak myslisz jak ktos taki sie teraz czuje jakie ma mysli wlasnie taki czlowiek moze sie podniesc czytajac hoc by jedna linijke w ktorej dostrzeze swiatelko cos w niego wstapi inna swiadomosc inne postrzeganie tematu i wierz mi jesli zrozumie bledy i da sobie kopa wygra i bedzie w tym co robi najlepszy.Pytanie?
czemu ktos twierdzi ze z bukmacherki nie mozna zyc?tzn zarabiac na utrzymanie i wiecej.Przeciez to proste.Trzeba tylko powiedziec sobie ze tylko to mnie interesuje i zajac sie tym cala dusza wtedy nie mozna przegrac.hazard jest w kasynie i w bukmacherce jesli sie tego nie widzi jahu.

Do góry
#1897253 - 01/01/2008 22:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: ElNinho[mmdea]]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Originally Posted By: ElNinho[mmdea
]Premium. Nie łapiesz tego co tutaj sie dzieje wokół Raftera. Moze brakuje Ci stazu. Usiadz wygdnie i zastanow sie raz jeszcze \:\)
Wiecej wyobrazni zycze w Nowym Roku.

powodzenia dla Raftera i jego wyznawców \:D

Do góry
#1897382 - 01/01/2008 23:41 Re: AGASSI-RAFTER [Re: premium]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
dajcie mu "żyć" niech "pożyje" chociaż przez dwa miesiące.Wtedy okaże się czy to mit czy legenda,tylko.

Do góry
#1897455 - 02/01/2008 00:03 Re: AGASSI-RAFTER [Re: premium]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
rozwrzeszczany tłum chce rybe (typy), a chyba nikt nie dostrzega, że RAFTER chce wam ofiarować wędke. Szkoda mi nawet czasu aby rozwijać tą myśl, gdyz ktos kto sam tego nie zauważył, to i tak żadne tłumaczenie mu nie pomoże. powiedzenie niewidomemu , że przed nim stoi słoń, i tak nie sprawi, że go zobaczy.

nawet jeśli RAFTER teraz poda 10 typów po kursie 5,00 każdy , i trafi je wszystkie, to nie będzie to warte nawet 10% tego, co ten człowiek wam przekazuje tym co pisze o życiu, a co bodajże Eska nazywa czymś na kształt zbędnych pierdół. ale to wlasnie kolejna kwestia, której jeśli ktos sam nie widzi, to i tak nie da sie takiej osobie tego unaoczynić.

jahu, dobrze pamietam starego Raftera. był to dupek, który wszystkich miał za idiotów, a samego siebie uważał za guru bukmacherki. no taka prawda. ale czy nie widzisz zmiany o 180 stopni? "starego" i "nowego" RAFTERA łączy wyłacznie ten sam nick na mecz.pl. a chwała mu za to, ze potrafił się czegoś nauczyć na podstawie wcześniej popełnianych błędach, że umiał wyciągnąć z nich wnioski, i posiadając nową wiedzę odbić się od dna. dla mnie to jest Wielkie!
Wielu zwyczajnie zaszufladkowało RATERA, i macie zakodowane, ze cokolwiek on napisze, to należy to wyśmiać, "bo to RAFTER" przecież. Beznadziejne.

RAFTER, doskonale rozumiem wszystko o czym piszesz. w 100% się z Toba solidaryzuje. Bądź nadal sobą, ucz się na kolejnych błedach (bo ich sie nie da zupełnie wyeliminować), i nigdy sie nie poddawaj. i szacunek za to, że chce Ci się w ogole użerać z prześmiewcami. mi by nawet było szkoda klawiatury na prowadzenie takich dyskusji

wszystkiego pięknego

ps. to był mój pierwszy i z pewnością ostatni post w tym temacie. z góry mówie, ze leje ciepłym na wszelkie "wycieczki" pod moim adresem, będące reakcją na powyższego posta.

Szczęsliwego Nowego Roku all \:D

Do góry
#1897469 - 02/01/2008 00:06 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: jahu
Efekt oczywisty : padł mit Raftera, Rafter okazał się wielegadającym a niewiele umiejącym zwykłym graczem.
śmiem twierdzić że tak jest do dziś, a może sie mylę.....?


Nareszcie ktos rozsadny zabral glos

Swoja droga ciekawe jak to megalomani(mitomani) gromadza takie rzesze wyznawcow \:D

Do góry
#1897530 - 02/01/2008 00:16 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Big]
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Rafter ale ty ciagle o stronie psychologicznej, a przecież trzeba dobrze typować i tyle.
Cała psychologia sprowadza sie do zautomatyzowania zarzadzania budzetem - po co tyle filozofowania, problemem jest dobór typów, to nie jest już takie proste.

Do góry
#1897964 - 02/01/2008 02:06 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Jeśli jesteś panie Rafterze takim zawodowcem to w jaki sposób sie utrzymujesz grając za takie stawki jakie piszesz ? Nawet jakbyś miał jakiś niebotyczny yield to miesiecznię za dużo za to nie wyciągniesz a co tu mówic o nie mieszczeniu się pieniędzy w piwnicy. Trochę realizmu proszę

Do góry
#1897972 - 02/01/2008 02:08 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: jahu
Rafter ale ty ciagle o stronie psychologicznej, a przecież trzeba dobrze typować i tyle.
Cała psychologia sprowadza sie do zautomatyzowania zarzadzania budzetem - po co tyle filozofowania, problemem jest dobór typów, to nie jest już takie proste.



Originally Posted By: majestic
Originally Posted By: RAFTER


Moya-gabashvili under 21.5(calkowita liczba gemow)kurs 1.85 stawka 70pln Unibet
Po tym meczu bo musze czekac na wynik zadecyduje co dalej.

w tym zawodzie wlasnie to jest piekne ze teraz mam wolne i moge zajac sie tym co lubie do czasu az poznam wynik.





Dobry typ Mistrzu , dziękujemy !!!!!!!

nie wiem czy zauważyliście ale po godzinie 16-ej już tego nie można było grać w UNIBECIE
walnąłem ten typ za 1700 PLN
a koledzy jeszcze przysolili grubiej ....
wydygali się i wycofali z oferty


nie wiem co dajesz JAHU temu forum
dajesz trochę teorii i nic więcej
sam przyznałeś się w jednym z tematów że zbankrutowałeś na pierwszych progresjach

RAFTER daje i dobre typy ( to nie pierwszy doskonały typ w jego temacie ) i dodatkowo doskonały wykład z teorii zagrywek i innych psychologicznych aspektów gry

STOP durnym wpisom nic nie wnoszącym do tematu

biorę zakład że temat RAFTERA po 60 typach wejdzie do ELTE PRIVATE PICKS

Do góry
#1898000 - 02/01/2008 02:16 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: majestic

biorę zakład że temat RAFTERA po 60 typach wejdzie do ELTE PRIVATE PICKS


Niech wejdzie ,bo troche sie EPP skurczyla.

Tam jednak obowiazuje dokladne podawanie bilansu ,z ktorego mozna jasno i wyraznie wyczytac ,co kto osiaga.

Lepiej widziec staly zysk przy niezlym yield ,jak wpisy o workach pieniedzy w piwnicy

Do góry
#1898011 - 02/01/2008 02:21 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: RAFTER
..czemu under dobre pytanie.Otoz chodzi tylko i wylacznie o to ze panowie nigdy nie grali oraz o staz w zawodzie moya to zawodnik doswiadczony przeciwnik to mlody gosc ktory nie ma wynikow by wg mnie ugrac wiecej gemow z moya.Jak widac analiza prosta ,ale jak bedzie zobaczymy.Wszystko czasami wydaje sie takie proste czasami czlowiek siedzi mysli ,mysli az w koncu sie wybiera gre i stawke.Tak to juz jest bo przewaznie wszyscy wybieramy mecz ktory nie tylko daje jakas statystyczna przewage ale i wewnetrzna pewnosc jest potrzebna by zatwierdzic typ tak jest w tym przypadku.


nie wiem czy potrafi tak ktoś umotywować swoją zagrywkę
przecież to naprawdę majsterszyk uzasadnień !!!!!

na to czekaliśmy przez kilka lat !!!

Dzięki Rafter !!!!

Do góry
#1898107 - 02/01/2008 02:58 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Majestic ty jeszzce sie bawisz w buki? o jeny widze ze dinozaury powracają. A propo co ja daje forum? dałem wętkę na którą sam łowie hurtowe ilości rybek [ogrywanie bukmacherów systemem oscylatora].
Tą wetką już jade chyba z 5 rok i nie zbankrutowałem no ale nie kazdy umie sie posługiwać kołowrotkiem czy odpowiednio trzymać uchwyt, nie wspomnę juz o cierpliwości....

Rafter chyba faktycznie przeszedł metamorfoze, już nie jest taki zaczepny, taki butny i pewny siebie ale jak czytam o jego psychologii to nie mam zludzeń - ten pan nadal nic nie wie o zarabianiu....

Do góry
#1898122 - 02/01/2008 03:06 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"jahu"-

z całym szacunkiem na jaki zasługujesz-ale Ty dałeś tu jednak:

WĘDKĘ a nie wętkę...

Pzdr.

Do góry
#1898185 - 02/01/2008 03:39 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...czytajac majestica doskonale rozumiem ze pacjent mnie krtykuje tylko co mnie to moze interesowac.Tak naprawde osoba krytykujaca ma jakis problem nie wnikam jakie bo to nie moj biznes.Jestem odporny na wszelkiego rodzaju krytyke badz obraze bo nikt nie jest w stanie dokonac we mnie odczuc jakie ta krytyka czy obraza maja wykonac.Jedno jest pewne miedzy wierszami rozumiem co macie na mysli ale coz ja moge na to poradzic wlasciwie nawet mi sie to podoba bo przynajmniej jest wesolo czytac takie zeczy.Jahu i reszta jesli pisze worek z pieniedzmi w piwnicy tzn urodzaj ktory nalezy sobie wyobrazic taka przenosnia.Coz jeszcze dodac...poczekaj ....mam takie cos jahu wiem ze ty trzymasz sie na powierzchni tzn masz swoja filozofiie gry i trzymasz sie jej respekt bo czemu by nie jak ci to daje rezultaty to ok.
Ujme to innaczej to tak jak w kazdej dziedzinie sa rozni ludzie jeden jest opanowany ,wyrachowany i robi kase,na drugiego mowia wariat,odszczepieniec,przysniciel ale o dziwo on tez robi kase ,jeszcze inny chodzi nago po ulicy ale kurcze zna sie na bukmacherce itd.Kapewu?hehehe tak to wlasnie jest np ze mna jestem inny niz ty czy ktos jeszcze wazne by dazyc do celu nie wazne jakim sposobem.
cos mialem jeszcze napisac ucieklo mi ....ok moze sie przypomni to dopisze.

Do góry
#1898263 - 02/01/2008 04:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Zazdrosicie tak bardzo RAFTEROWI popularnosci czy o co biega? Obiecal temat wiec niech sie podejmie i ocenimy po wynikach a nie jezdzicie po nim bez wiekszego sensu.

Do góry
#1898279 - 02/01/2008 04:17 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RoccoRunner]
wichrowe wzgórza Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2007
Postów: 97
Skąd: Gdańsk
jak poznam Raftera OSOBIŚCIE to uwierze ,że on istnieje.

Do góry
#1898295 - 02/01/2008 04:25 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: RAFTER
...czytajac majestica doskonale rozumiem ze pacjent mnie krtykuje tylko co mnie to moze interesowac.Tak naprawde osoba krytykujaca ma jakis problem nie wnikam jakie bo to nie moj biznes..


chyba źle mnie widzisz RAFTER - ludzie się zmieniają , ja też ...
może kiedyś doszło do tego że wydawało Ci się iż krytykuję Twije tematy

ale od początku czułem do nich sentyment
od początku byłeś dla mnie legendą tego forum
i zawsze dążyłem byś znowu coś pisał na nim
chyba przyznasz że trochę mojej zasługi w Twoim powrocie na forum jest ??

a teraz po lekturze twoich tematów podczas mojej 3 letniej nieobecności na forum przeżyłem szok jak bardzo może człowiek dojrzeć i rozumieć swoje postępowania ( oczywiście chodzi mi o zagrywki u bukmacherów )

naprawdę jestem pod wrażeniem

pozdrawiam i z szacunkiem do Ciebie
Majestic

ps .
jeszcze tylko JuanCarlosa tu brakuje
i będzie wszystko po staremu ....

Do góry
#1898484 - 02/01/2008 07:04 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Originally Posted By: tv
"jahu"-
z całym szacunkiem na jaki zasługujesz-ale Ty dałeś tu jednak:
WĘDKĘ a nie wętkę...
Pzdr.


A nie wiesz że w temacie Raftera tak nie istotne sprawy jak poprawność ortograficzna, gramatyczna ,stylistyczna [obawiam się że czasami logiczna też] schodzą na plan dalszy...
Nasz bochater jest ponad takimi konwencjami , no cóż mi też się udzieliło.

Do góry
#1898517 - 02/01/2008 07:32 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
prer Offline


Meldunek: 25/11/2002
Postów: 1535
Originally Posted By: jahu
Potem były super cynki z laptopa z samolotu [z tego co pamiętam to miały być ustawione mecze o których kolega Rafter raczył sie

podzielić] - efekt? oczywiście wtopa



Originally Posted By: RAFTER
..jahu dzieki za przypomnienie niesprawiedliwej historii oraz bajki ktora nie wiem gdzie byla wyswietlana.



To chyba ja także oglądałem ta sama bajkę co jahu... Zarzucając mu mówienie nieprawdy Ty sie z nią rozmijasz. Pamiętam ten bet bo był zapowiadany przez Ciebie jako bet roku (kurs w okolicach 1.3 ale mogę sie mylić) i mówiłeś, że długo się na taką okazję czeka i po nim juz będzie inaczej. Utkwiło mi to w pamięci bo w tamtych czasach pisanie z pokładu samolotu i stawka za jaką zagrałeś robiło duże wrażenie ;\) . To był mecz nba, o ile pamiętam wygrać mieli Lakersi... a chyba przegrali po dogrywce a Ty miałeś kolejną przerwę w pisaniu na tym forum.
Tak czy inaczej Rafter powodzenia w kolejnej misji i nowym projekcie (ja nawet w pewnym stopniu lubię czasami poczytać Twój przekaz), życzę wytrwalosci i konsekwencji...

Do góry
#1898622 - 02/01/2008 09:25 Re: AGASSI-RAFTER [Re: prer]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...owszem byl takowy mecz lakersow ktory rowniez pamietam bardzo dobrze jednak motyw z samolotem to czysta fikcja ktora nie wiem kto wymysli.Jesli juz wychodzimy w tak daleka przeszlosc to dodam ze stawka na spotkanie byla ogromna i zatwierdzana w kilku punktach na telefon.To ze typ nie wszedl to inna sprawa.Byc moze po wyniku napisalem pare bredni bedac na alkoholu i kilku depresantach to wszystko co pamietam.Siedze tak nad planem gry i w miedzy czasie poczytuje sobie posty.Ale czasami niestworzone ,zeczy tutaj czytam ktore musze prostowac.

Do góry
#1898737 - 02/01/2008 15:12 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
wichrowe wzgórza Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2007
Postów: 97
Skąd: Gdańsk
\:\) \:D

Do góry
#1898839 - 02/01/2008 18:56 Re: AGASSI-RAFTER [Re: wichrowe wzgórza]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Myślę ,że najwyższy czas przestac karmić trolla.

Ma swój temat w PP ,niech sie tam popisuje swoja watpliwej jakosci elokwencją oraz udowodni ,ze potrafi w dłuzszej perspektywie wygenerowac jakikolwiek zysk.

W przeciwnym razie pozostanie konto w m-loman.bet i przesyłanie "peff" za kosmiczne stawki z pokładu promu na Marsa.

PS.Tak zwanym "starym userom" pragne odpowiedziec ,ze czytam to forum od poczatku 2003 roku i w mojej skromnej opinii nie było ono aż takie świetne ,jak opisujecie ,tym bardziej ,ze "gwiazdorami" byli tacy ,jak Rafter (NOff)
Rozumiem Wasz sentyment ,ale przydałoby sie troche obiektywizmu.

Dla równowagi dodam ,ze forum w kształcie obecnym ,pomimo bardzo dobrej ,moim zdaniem ,logistyki ,troche jednak brakuje dawnych klimatów \:\)

Salud !

amk

Do góry
#1898951 - 02/01/2008 20:23 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Wlasnie nie ma co gadac. Typera ocenia sie po typach, po yeldzie i po kasie jaka z tych typow jest. Nie ma co wyprzedzac faktow. Kiedys sie nie udalo. Wtopil cala kase. Teraz zaczyna jeszcze raz moze tym razem sie uda. Mysle ze tak za pol roku mozna zrobic pierwsze podsumowanie. Pozniej po roku i wtedy zaczac oceniac czy gra jest dobra czy nie. Bo teraz to wrozenie z fusow zupelnie bez sensu. Mnie tez na poczatku jechali ze nie umiem nic typowac jestem mitomanem a teraz nikt mi juz tego nie powie bo jest temat w EPP, sa wyniki - jest kasa i nikt juz nie pisze ze cos sciemniam bo jest wszystko czarno na bialym. Rafter zalozyl temat i ok. Mozna chyba skonczyc te jalowe dyskusje.

Do góry
#1902240 - 03/01/2008 16:36 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: majestic
Originally Posted By: RAFTER
Kolejna inwestycja ktora zrobilem:

akumulator
wszystko Unibet
berdych-bopanna 1 1.35
dawidenko-santoro 1 1.14
fish-luczak 1 1.40
stawka 10euro (aku 2.15)

oraz singiel
safina -peer 2 2.04 stawka 5 euro

berdych-bopanna 6:4 6:0
dawidenko-santoro 6:3 6:3
fish-luczak 7:6 7:6
stawka 10euro (aku 2.15)

oraz singiel
safina -peer 2 2.04 6:4 1:6 6:7


DOŚWIADCZENIE = KASA

Brawo Rafter


jak to nie ma co gadać

radze brać typy póki wchodzą ...

Do góry
#1905550 - 04/01/2008 07:45 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No ja akurat nie gram typow innych tylko wylacznie swoje - ale ty graj i zarabiaj ;\)

Do góry
#1905947 - 04/01/2008 17:16 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
El mechanico Offline
member

Meldunek: 26/07/2003
Postów: 100
Skąd: Proflandia/Stslandia/Totoshixo...

Brawo Rafter [/quote]

jak to nie ma co gadać

radze brać typy póki wchodzą ... [/quote]

Czytam ten temat ze szczerym zdziwieniem.Nie chodzi nawet o kołko wzajemnej adoracji majestica z Rafterem, ale o inną kwestię.Jak widać jestem zarejestrowany nie od dziś, forum czytam prawie codziennie, udzielam się rzadko, bo rzadko mam coś do powiedzenia, heh..Ale o so chosi...Rafter myli psychologię z krańcowym uzależnieniem.Jest przykładem człowieka totalnie zniszczonego przez bukmacherkę.Od sześciu lat wymyśla systemy, najpierw progresywne, teraz psychologiczne. Wcześniej zganiał niepowodzenia na drużyny, czy też poszczególnych zawodników, teraz już przekroczył Rubikon. Teraz obwinia SIEBIE. I tylko do siebie ma żal, ma złość i szuka przyczyn niepowodzenia we własnej psychice. Nie jestem żadnym psychologiem, ale nie trzeba nim być, by zobaczyć to, co widoczne jest jak na dłoni:
1) Rafter przegrywa.Próbuje sobie wmawiać, że to się odwróci, ale w ogólnym rozrachunku, pomimo poszukiwań "kamienia psychologicznego gry idealnej" zawsze jest w plecy. Zawsze.Niezmiennie od 2001. Bo to Lakersi nie tak, bo to cos tam gdzieś tam...
2) Rafter żyje tylko z myślą o kokosach z bukmacherki. Widać jak cholera w jego postach, że całę jego życie kręci się wokół tego. Niby jest to "praca", jak chce to nazwać, no ale bez przesady.Nie będę cytował, ale "moja wina, moja wina, moja chciwość, mój strach, moje niedopilnowanie, moje przeoczenie". Rafter, za taką pracę dawno by Cię wylali! Ile można błędów popełniać.
Post powstał tylko po to, by uzmysłowić Wam, że to, co pisze Rafter i Majestic, to nie jest "sposób". To jest głębokie i już niestety wymagające leczenia uzależnienie.Nałóg.

Do góry
#1905990 - 04/01/2008 17:33 Re: AGASSI-RAFTER [Re: El mechanico]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: wtapiacz

RAFTER - 3mam kciuki, ale przyznaj, że z bukmacherki nie da się wyżyć. Młodzi ludzie Cię czytają !!!


Rafter może damy tym młodym ludziom a właściwie jeszcze dzieciakom , kilka prawd życiowych o zarabianiu pieniędzy

jeżeli masz trochę szczęścia i nieograniczony czas i jakiś solidny budżet na początek( oczywiście nie może to być kredyt lub pożyczka od mafii \:D ) to oczywiście z obstawiania da się życ i to całkiem nieźle , sam znam kilka osób w Bytomiu które od 10 lat żyją tylko z tego ( niestety wybrałem inne źródło dochodu , ale o tym poniżej ) , ale zarabianie to polega tylko na szukaniu różnic kursowych u naziemnych krajowych bukmacherów , kilka lat temu mylili się bardziej teraz mniej ( ale różnie z tym bywa )

ale jest też druga opcja masz kase z legalnego bądź nieleglanego żródła ( czytaj pracę ) i jesteś w danej chwili spokojny o swój byt na kilkanaście następnych lat
wtedy możesz dodatkowe profity w mądry i przemyślany sposób ( włąsnie w taki jak prezentuje w tym temacie RAFTER ) osiągać dodatkowe zyski z obstawiania zakładów
jest wtedy ten dreszczyk ryzyka którego brakuje nam w nudnej i monotonnej pracy , jest adrenalinka której wcześniej posmakowaliśmy grając kilka lat wcześniej i wtapiając cały kapitał ( co spowodawało że musieliśmy na jakiś czas dać sobie spokój z bukmacherką i poszukać innych źróeł dochodu )
ale musi to być gra przemyślana za naprzykład 10 % kapitału jaki w danej chwili posiadamy ( mamy załózmy 100 tysięcy , 10 tysięcy przeznaczamy na grę , i gramy pojedyncze typy po 100 lub 200 zł - czyli za 1 % kapitału przeznaczonego na gre )
oczywiście musimy się liczyc z ryzykiem wtopy tych 10 tysięcy , ale oddając 10 tysięcy do banku na jakiś fundusz też możemy te pieniądze stracić, lub inwestując na giełdzie też możemy popłynąć )
rozpisałem się za bardzo co przy moim chronicznym braku czasu jest okradaniem samego siebie

ale nauczcie się młodzi - jeżeli chcecie pożyczyć od babci lub wujka z mafii pieniądze i bawić się w obstawianie na MU , AJAX , INTER , CHELSEA i tym podobne to lepiej od razu palnijcie sobie w łeb
jeżeli będziecie to robić z głową to powodzenie gwarantowane
ale o tym RAFTER jeszcze nie raz napisze w tym temacie
podziwiam go od dawna , i nie jest to jakaś ironia , bo czerpię z jego tematów wiedzę i inspirację od 5 z góra lat

i naprawde RAFTER lubię CIĘ !!!!

Do góry
#1906001 - 04/01/2008 17:35 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
w tej drugie opcji( mamy kase , pracę i zabezpieczony byt - a urodziliśmy się hazardzistą ) już możemy popuścić wodze fantazji i grać rózne typy progresywnie
na przykład remisy i inne wynalazki
lub brać typy od innych
ale możemy równie dobrze szukać dalej pomyłek kursowych

Do góry
#1906035 - 04/01/2008 17:41 Re: AGASSI-RAFTER [Re: El mechanico]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: El mechanico

Post powstał tylko po to, by uzmysłowić Wam, że to, co pisze Rafter i Majestic, to nie jest "sposób". To jest głębokie i już niestety wymagające leczenia uzależnienie.Nałóg.




Dla pełnego wyjasnienia dodajmy jeszcze ,ze Majestic robi sobie cały czas żarty z Raftera ,udając Jego wielbiciela.

Raz ,dwa to moze byc nawet dla niektórych zabawne ,ale pamietajmy za co Kain zabił Abla.....mianowicie za opowiadanie starych ,oklepanych dowcipów.

Czas zakończyć ten temat ,tym bardziej ,ze Rafter moze swobodnie wypowiadaćsie o swojej grze we własnym temacie w PP ,a w przyszłosci byc moze i w EPP.

Salud !

amk

Do góry
#1906054 - 04/01/2008 17:45 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
majestic jak tak się kochacie z rafterem to może zaczniecie razem sypiac \:D

Do góry
#1906100 - 04/01/2008 17:57 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: amkwish
a w przyszłosci byc moze i w EPP.
Musiałby najpierw podszkolić trochę hiszpański i francuski \:D

Do góry
#1906105 - 04/01/2008 17:58 Re: AGASSI-RAFTER [Re: premium]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Originally Posted By: premium
majestic jak tak się kochacie z rafterem to może zaczniecie razem sypiac \:D


Oj sorry-niechcący wszedłem w topic o zbączeniach

a chciałem w bukmacherski-choć w wykonaniu niektórych to też

ma wymiar co najmniej lekko dysfunkcyjny na odcinku głownym...

Do góry
#1906110 - 04/01/2008 18:00 Re: AGASSI-RAFTER [Re: z o ® r o]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: amkwish
a w przyszłosci byc moze i w EPP.
Musiałby najpierw podszkolić trochę hiszpański i francuski \:D


Nie zapominajmy też o greckim!!!

Do góry
#1906136 - 04/01/2008 18:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: premium]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: premium
majestic jak tak się kochacie z rafterem to może zaczniecie razem sypiac \:D

to dopiero kontrola ry7zyka!

Do góry
#1906189 - 04/01/2008 18:49 Re: AGASSI-RAFTER [Re: z o ® r o]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: amkwish
a w przyszłosci byc moze i w EPP.
Musiałby najpierw podszkolić trochę hiszpański i francuski \:D


Zorro ,to nie jest warunek sine qua non \:\)

Mam prośbe do wszystkich wypowiadajacych sie w tym temacie.

Nie dworujcie sobie z Raftera ,bo On ,jak kazdy user ,ma pełne prawo podawać TU swoje typy i uzasadniać je wg odpowiadajacej Mu konwencji.

Jezeli chcecie polemizować z Rafterem - wolna droga ,ale skupcie sie na meritum ,bo wszelkie uwagi typu "śpijcie razem" są ,nie dość,ze nie na miejscu ,to ante todo są offtopiczne.

W wiekszości nie zgadzam się z "tezami gry" ,które lansuje Rafter ,ale to nie znaczy ,ze mam z Niego kpić.

I pomijajac już tematykę stricte bukmacherską.
Mam uznanie dla Niego ,ze powrócił pod starym nickiem ,który jak powszechnie wiadomo ,nie kojarzył sie z sukcesami.

Jednak fortuna kołem sie toczy i nie powiedziane ,ze teraz Rafter udowodni ,ze jest dobrym graczem ,czego Mu zyczę ,a wszystkim Jego oponentom - rozsądnych i pozbawionych odniesień do przeszłości,wyważonych komentarzy.

Salud !

amk

Do góry
#1906338 - 04/01/2008 20:04 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..jedno s lowo albo kilka niech bedzie.Piersze to to ze majestica znam z forum i niech pisze jak mu sie podoba.Moze i sobie zartuje ale wolno to robic kazdemu kto ma poczucie humoru,bo ja akurat zamiast z tego powodu tracic nerwy czytam cos takiego i sie smieje jednoczesnie sobie myslac(widzisz facet czas pokaze kto sie bedzie smia ostatni) nie mowi tu tylko o majesticu bo on jak to on ma taki styl.Drugie slowo kieruje do El mechanico-to ty przyjacielu musisz rozroznic co to jest uzaleznienie.Ja wlasnie od kilku lat wygrywam i pokonalem wszelkie nalogi jakim byly alkohol,hazard i niech bedzie zle odzywianie.Po trzecie w koncu mam temat tylko po to by otworzyc oczy wlasnie ludziom na tej planecie ktorzy maja klapki na oczach.Swiat hazardu to jedno ,a moj swiat tam nie egzystuje.Po za tym dobrze napisal majestic jesli cos pojdzie nie tak to po to sie prowadzi wlasne interesy te porzadne ktore sie rozlicza z us itd.I niestety jedna prawda o graniu by wyrgywac wiecej trzeba dysponowac wieksza gotowka tego nie obejdziesz chyba ze zaczyna ktos gre wtedy najlepszym rozwiazaniem jest ugrywanie 1zl dziennie przez rok jesli ci sie to uda masz papiery by grac za wiecej.To tak jak w tych filmach najpierw rocky trenowal w zaciszu by wyjsci z podziemia i rozprawic sie z przeciwnikiem.
Jak ktos mi mowi ze jestem hazardzista mowie ja nim nie jestem ja tylko uzywam gier hazardowych do zarabiania pieniedzy.Drugi argument zawsze jest to popatrz czlowieku ile ty juz kasy przegrales zamek bys kupil,mowie wtedy nie przxegralem tylko zrobilem depozyty przyszlosciowe ktore teraz procentuja w zatrwazajacym tempie i odrabiam przeszlosc szybciej niz leci przyszlosc.
To tyle.

Do góry
#1906444 - 04/01/2008 20:41 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: amkwish




Dla pełnego wyjasnienia dodajmy jeszcze ,ze Majestic robi sobie cały czas żarty z Raftera ,udając Jego wielbiciela.

Raz ,dwa to moze byc nawet dla niektórych zabawne ,ale pamietajmy za co Kain zabił Abla.....mianowicie za opowiadanie starych ,oklepanych dowcipów.



i tu się człowieku omylny mylisz

może w przesżłości robiłem sobie żarty z RAFTERA
ale człowiek dojrzewa , z wiekiem ma czas przed snem na przemyślenia ( w pewnym wieku seks schodzi na dalszy plan )
i czytając stare tematy RAFTERA doznałem w pewnym momencie olśnienia

przez kilka lat gdy nie byłem obecny na forum i nie obstawiałem wyników i tak RAFTER był w mojej pamięci , jego przemyślenia kołotały się w mojej łepetynie , w podświadomości był obecny zawsze
był to zawsze dla mnie w pewnym sensie GURU , ale do każdej religii trzeba dojrzeć , wiara nie przychodzi od razu z narodzinami

w ten spsoób dementuję wszystkie pomówienia jakobym naśmiewał się z RAFTERA w chwili obecnej


niektóre z jego postów z filozofią gry , są wręcz filozoficznymi wywodami jakich nie znajdziecie w żadnym podręczniku akademickim
jest to dla mnie Profesor bukmacherki i jeszcze wiele się od niego nauczę
KONTROLA = RYZYKA =

Do góry
#1906676 - 04/01/2008 21:52 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
rafter abstrahujac od tematu :)(w ktorym jak narazie widze same ataki,dziwne posty ,wypowiedzi i tym podobne brednie jak na czacie i brakuje mi jeszcze jakiej kamerki i komplet by byl)jezeli ten temat ma sluzyc: MLODYM,nie doswiadczonym ,uzaleznionym,msciwym i podatnym na syndrom wcieklego tlumu czytaj graczom z klapkami na oczach,oczekuje w drodze Twojej jak zauwazyles z duzej litery:)wspanialomyslnosci jak dobroci dla zwierzat,przedstawic nie czytaj zdradzic;) sposob podejsia do gry .interesuje ''nas'' na podstawie informacj z pewnego zrudla czytaj- majestic,ze posiadasz tak cenne doswiadczenie jak i sam o tym nie skromnie mowiisz;) a wiec:
-jak bys ocenil procentowo ''stosunek''(uwazaj tu sie moga przyczepic)doswiadczenia nazwiojmy go ''wypracowanym systemem''do czystej intuicji nazwijmy ja tzw,''czuta'' ;\)
-jakie czynniki przedewszystkim bierzesz po uwage obstawiajac chodzi mi te wynikajace z doswiadczenia jak z czystej intuicji(mnie osobiscie bardziej interesuja te drugie);)

Jak juz zauwazyles zostales uznay jako polska krzyzowka buddy z don kichotem i tym sposobem spada na Ciebie obowiazek :)tluma- czenia łopatologicznie opornym i uczulonym na wiedze, na czas obecny cenne rady to tylko majestic chyba mailem dostaje,ktory stal sie twoim adwokatem.
Niewiem czy to tajemniaca ale z postu wynika ,ze panowie leciwi juz,weterani razem z majesticem wiem ze,o wiek to sie kobiet nie pyta wiec smialo zadaje to pytanie ILE?

PS. mam nadzieje ze ten post nikogo nie obrazil a jak obrazil z gory nieprzepraszam (tylko kelnerzy sie obrazaja),jezeli moja ortografia,gramatyka i skladnia nie odpowiada prosze o podanie mnie na milicje lub zadanie edi8 zapytania o jakies forum ortograficznego.

ave

Do góry
#1906697 - 04/01/2008 22:01 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
jak czytam kontrola ryzyka to przychodzi na mysl ,,kryterium Kellego''
przepraszam co to jest,,kontrola ryzyka'' z czym to sie je? czy za to sie placi?
z dolu dziekuje za wyjasniajaca odpowiedz.

ps.kupilem na allegro 20 tkanych przez chinskich robotnikow workow na ziemniaki.

Do góry
#1906726 - 04/01/2008 22:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: poszukiwacz
jak czytam kontrola ryzyka to przychodzi na mysl ,,kryterium Kellego''
przepraszam co to jest,,kontrola ryzyka'' z czym to sie je? czy za to sie placi?
z dolu dziekuje za wyjasniajaca odpowiedz.

ps.kupilem na allegro 20 tkanych przez chinskich robotnikow workow na ziemniaki.


uważaj RAFTER pod tym nickiem może ukrywać się ktoś ze starych allegrowiczów ( być może nawet sam JUAN CARLOS )

a odnośnie tych worków to mam nadzieję że tylko na razie kupiłeś 20 worków
bo w dłuższym okresie czasu jeżeli RAFTER będzie podawał dalej na forum swoje typy to może Ci ich zabraknąć

a KONTROLA RYZYKA to jeden z tematów RAFTERA sprzed kilku lat
wystarczy wejść w profil użytkownika i wyświetlają się wszystkie jego posty


wtedy dnia zabraknie wam na lekturę


i naprawdę można by z tego skleić pasjonujący thriller filozoficzny

Do góry
#1906763 - 04/01/2008 22:17 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
Originally Posted By: poszukiwacz
rafter abstrahujac od tematu :)(w ktorym jak narazie widze same ataki,dziwne posty ,wypowiedzi i tym podobne brednie jak na czacie i brakuje mi jeszcze jakiej kamerki i komplet by byl)jezeli ten temat ma sluzyc: MLODYM,nie doswiadczonym ,uzaleznionym,msciwym i podatnym na syndrom wcieklego tlumu czytaj graczom z klapkami na oczach,oczekuje w drodze Twojej jak zauwazyles z duzej litery:)wspanialomyslnosci jak dobroci dla zwierzat,przedstawic nie czytaj zdradzic;) sposob podejsia do gry .interesuje ''nas'' na podstawie informacj z pewnego zrudla czytaj- majestic,ze posiadasz tak cenne doswiadczenie jak i sam o tym nie skromnie mowiisz;) a wiec:
-jak bys ocenil procentowo ''stosunek''(uwazaj tu sie moga przyczepic)doswiadczenia nazwiojmy go ''wypracowanym systemem''do czystej intuicji nazwijmy ja tzw,''czuta'' ;\)
-jakie czynniki przedewszystkim bierzesz po uwage obstawiajac chodzi mi te wynikajace z doswiadczenia jak z czystej intuicji(mnie osobiscie bardziej interesuja te drugie);)

Jak juz zauwazyles zostales uznay jako polska krzyzowka buddy z don kichotem i tym sposobem spada na Ciebie obowiazek :)tluma- czenia łopatologicznie opornym i uczulonym na wiedze, na czas obecny cenne rady to tylko majestic chyba mailem dostaje,ktory stal sie twoim adwokatem.
Niewiem czy to tajemniaca ale z postu wynika ,ze panowie leciwi juz,weterani razem z majesticem wiem ze,o wiek to sie kobiet nie pyta wiec smialo zadaje to pytanie ILE?

PS. mam nadzieje ze ten post nikogo nie obrazil a jak obrazil z gory nieprzepraszam (tylko kelnerzy sie obrazaja),jezeli moja ortografia,gramatyka i skladnia nie odpowiada prosze o podanie mnie na milicje lub zadanie edi8 zapytania o jakies forum ortograficznego.

ave


Originally Posted By: poszukiwacz
rafter abstrahujac od tematu :)(w ktorym jak narazie widze same ataki,dziwne posty ,wypowiedzi i tym podobne brednie jak na czacie i brakuje mi jeszcze jakiej kamerki i komplet by byl)jezeli ten temat ma sluzyc: MLODYM,nie doswiadczonym ,uzaleznionym,msciwym i podatnym na syndrom wcieklego tlumu czytaj graczom z klapkami na oczach,oczekuje w drodze Twojej jak zauwazyles z duzej litery:)wspanialomyslnosci jak dobroci dla zwierzat,przedstawic nie czytaj zdradzic;) sposob podejsia do gry .interesuje ''nas'' na podstawie informacj z pewnego zrudla czytaj- majestic,ze posiadasz tak cenne doswiadczenie jak i sam o tym nie skromnie mowiisz;) a wiec:
-jak bys ocenil procentowo ''stosunek''(uwazaj tu sie moga przyczepic)doswiadczenia nazwiojmy go ''wypracowanym systemem''do czystej intuicji nazwijmy ja tzw,''czuta'' ;\)
-jakie czynniki przedewszystkim bierzesz po uwage obstawiajac chodzi mi te wynikajace z doswiadczenia jak z czystej intuicji(mnie osobiscie bardziej interesuja te drugie);)

Jak juz zauwazyles zostales uznay jako polska krzyzowka buddy z don kichotem i tym sposobem spada na Ciebie obowiazek :)tluma- czenia łopatologicznie opornym i uczulonym na wiedze, na czas obecny cenne rady to tylko majestic chyba mailem dostaje,ktory stal sie twoim adwokatem.
Niewiem czy to tajemniaca ale z postu wynika ,ze panowie leciwi juz,weterani razem z majesticem wiem ze,o wiek to sie kobiet nie pyta wiec smialo zadaje to pytanie ILE?

PS. mam nadzieje ze ten post nikogo nie obrazil a jak obrazil z gory nieprzepraszam (tylko kelnerzy sie obrazaja),jezeli moja ortografia,gramatyka i skladnia nie odpowiada prosze o podanie mnie na milicje lub zadanie edi8 zapytania o jakies forum ortograficznego.

ave


chcialbym nadal uzyskac odpowiedz na powyzsze pytania?majestic ile?czy to tajemnica,ps.kupie chyba koparke tak bedzie najlepiej,niestety nie mam takiego zaangarzowania zeby taka liczbe postow przeczytac,wiec pytam adwokata na czym to polega...

Do góry
#1906775 - 04/01/2008 22:20 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
a wiosen mam 40 - podejrzewam iż Rafter chyba też jest po 30-ce
ale może się mylę

jeżeli tak to drżyjcie bukmacherzy bo RAFTER ( a my wraz z nim ) będzie was ogrywał przez długie lata ....

Do góry
#1906781 - 04/01/2008 22:21 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
wiek to żadna tajemnica kilka osób z tego forum zna mnie osobiście ...
RAFTERA chyba też już ktoś poznał ????

Do góry
#1906826 - 04/01/2008 22:36 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
ja tez tak chce!!!
psone. .dzwonie wlasnie do Providenta!
ps2.dzieki,moja magiczna liczba to 30
ps3.bawie sie w te zabawe bardzo dlugo,mam juz pewien bagaz doswiadczen(systemow;)),niewie myle sie moze ale chyba granie progresywne jest tylko sposobem na generowanie jakis stalych dochodow,jak i zdaje sobie sprawe ze spirala tego systemu moze doprowadzic do szybkiego bankructwa jak i czynow bardzo drastyczny wlaczjac z targnieciem na zycie wlasne.
pytanie brzmi
-jak zatrzymac ta spirale,czy jest to mozliwe
-jak stworzyc ciag po ta progresje(siec neuronowa)czy jest to tez mozliwe,mysle o stalych


prosze o nie pisanie postow tego typu :ze szukam systemu idealnego cz o jakiejs innej utopii.

Do góry
#1907001 - 04/01/2008 23:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
jezlei gramy tylko zdarzenia 2 drogowe ,jedynie single,i mamy strasznie wielki minus,to czy juz mamy szanse wlaczys w to progresje,czy to tylko zwykly sofizmat,czy istenieja aksjomaty w bukamcherce,jezeli tak to czy potrafimy je odnlezc z oceanu cyferek, sorry za pisnie posta w formie pytan ale musi je ktos zadac.PYTAM SIE JA CZYLI SKROMNY I NIEPEWNY,TAK SZANOWNEGO TOWARZYSTWA ,KTORE MOIM ZDANIE RAZEM WIE O TYM ZAGADNIENIU WSZYSTKO.

ps.
z innej beczki:czy fora jak te mecz.pl sa inwigilowane przez firmy bukmacherskie,czy nie jestesmy manipulowani? ;\) ktos powie spiskowa teoria dziejow,ale mimo wszystko zapolowal bym na taka czarownice,poniewaz oni o nas wiedza wszystko a my sie tylko mozemy o nich domyslac! ;\)

Do góry
#1907046 - 04/01/2008 23:26 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Originally Posted By: poszukiwacz

ps.
z innej beczki:czy fora jak te mecz.pl sa inwigilowane przez firmy bukmacherskie,czy nie jestesmy manipulowani? ;\) ktos powie spiskowa teoria dziejow,ale mimo wszystko zapolowal bym na taka czarownice,poniewaz oni o nas wiedza wszystko a my sie tylko mozemy o nich domyslac! ;\)

\:D skąd takie pytanie

Do góry
#1907118 - 04/01/2008 23:38 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: poszukiwacz

z innej beczki:czy fora jak te mecz.pl sa inwigilowane przez firmy bukmacherskie,czy nie jestesmy manipulowani? ;\) ktos powie spiskowa teoria dziejow,ale mimo wszystko zapolowal bym na taka czarownice,poniewaz oni o nas wiedza wszystko a my sie tylko mozemy o nich domyslac! ;\)


widzę że niesłusznie Cię posądzałem iż ukrywałeś się kiedy ś pod innym nickiem
prześledź stare tematy z tego forum z tego właśnie działu a dowiesz się ilu tu siedzi analityków z STS-u Profa a nawet zagranicznych firm które mają swoje przedstawicielstwa w polsce
dwóch z nich znam osobiście i mogę cię zapewnić iz forum to jest pilnie przez nich śledzone

tylko raz podziękowałem analitykom z profesjonała za pomyłke kursową na forum
i długo trzeba było czekać na kolejną

Do góry
#1907201 - 04/01/2008 23:58 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Lawyer]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn


Nie wolno z tego zagadnienia robic jakiejs ideologii,poprostu-
Monty Python - A teraz coś z zupełnie innej beczki ... na to szalenstwo tracimy w momi odsniesieniu wiele czasu i czasmi tracimy kontakt z rzeczywistoscia idziemy do sklepu i szukamy papierosow po lepszym kursie,niedlugo bedziemy noscic jakies hazardowe gdzety zeby sie z tlumu wyrozniac i atakowac przeciwnikow wolnych poniedzialkow...prosze Cie ;\) przyznaj sie jestes przedstawicielem Bwin na tym forum?ma byc ciekawie,merytorycznie,czasami irracjonalnie byle nie bylo nudno i chamsko ;\)

ps.majestic tak myslalem! ;\)

Do góry
#1907547 - 05/01/2008 01:21 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..poszukiwac nie wiem na chwile obecna nie chce mi sie tobie odpisywac.Powiem ci ze kontrola ryzyka to prosta sprawa jak widzisz davydenko wlasnie przegrywa nie wiem jak to sie zakonczy jednak jak by sie to nie zakonczylo jutro w razie jego porazki czeka wawrinka z napewno kursem do progresji.Jesli i on zawiedzie co biore pod uwage czeka kolejne wsparcie w NFL i oprocz tego jeszcze gotowka ktora zabezpiecza mnie na tego rodzaju niespodzianki.Pieniadze w tym biznesie to srodki potrzebne do inwestowania i suma jaka sie stawia kolejno musi byc znana zawczasu.Co ze davydenko wtopi prawdopodobnie bralem to pod uwage,biore takze i to ze wawrinka moze nie podolac,biore tez pod uwage ze i NFL moze nie dac rady i biore wreszcie pod uwage jeszcze inne opcje jak to okaze sie za malo.Spokojnie ci mowi kontrola ryzyka to prosta sprawa jesli jej sie nie komplikuje.Odniose to do przykladu nie tak dawno grajac w sts progresja wylozylem do puli 5000pln trafiajac za 4 razem za ostatnim razem .Bylo sporo emocji w punkcie bo tam wiesci szybko sie roznosza trafilem typ dokladnie za ostatnim razem ale ja sie spodziewalem ze z tych 4 razy cos trafie i trafilem.Najwazniejsze to dobry pan i typ.HE boze kiedy co poniektorzy sie naucza ze w tym biznesie liczy sie tylko trafiac typ odpowiedni kurs i kalkulacja budzetem tak to wyglada w najprostszym slowie.Jak ja gram to widac co z tego mam tez widac i bede to pokazywal dalej az uznam ze starczy.Mowilem na poczatku nie ma magika ze 100 procentowa skutecznoscia to jest gra w ktorej liczy sie doswiadczenie...sprawdze czy rusek jeszcze gra..chwila.... pojechal wiec jutro wawrinka podam pozniej gdzie zagralem i za ile .

Do góry
#1907743 - 05/01/2008 01:53 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
...wniosukeje,ze grasz progresja wprostproporcjonalna do doswiadczenia jakie zdobyles na przestrzeni lat,czyli ktos niedoswiadczony niemoze tego wykozystac gdyz jest to twoje subiektywne oceniania danego zajscia i wciskanie go ramy progresji po tytulem kontrola ryzyka.Zaczynam myslec,ze sposob jest bardzo ryzykowny,jezeli moze przynosic dochody to wylacznie Tobie.

ps.nie odpowiedziales na 2 pytania jakie Ci zadalem, chodzi o podejscie do typowania doswiadczenie i intuicja.,czym sie sugerujesz,oczywiscie jezeli bedzie Ci sie chcialo.

Do góry
#1907968 - 05/01/2008 02:32 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Originally Posted By: RAFTER
..poszukiwac nie wiem na chwile obecna nie chce mi sie tobie odpisywac.Powiem ci ze kontrola ryzyka to prosta sprawa jak widzisz davydenko wlasnie przegrywa nie wiem jak to sie zakonczy jednak jak by sie to nie zakonczylo jutro w razie jego porazki czeka wawrinka z napewno kursem do progresji.Jesli i on zawiedzie co biore pod uwage czeka kolejne wsparcie w NFL i oprocz tego jeszcze gotowka ktora zabezpiecza mnie na tego rodzaju niespodzianki.Pieniadze w tym biznesie to srodki potrzebne do inwestowania i suma jaka sie stawia kolejno musi byc znana zawczasu.Co ze davydenko wtopi prawdopodobnie bralem to pod uwage,biore takze i to ze wawrinka moze nie podolac,biore tez pod uwage ze i NFL moze nie dac rady i biore wreszcie pod uwage jeszcze inne opcje jak to okaze sie za malo.Spokojnie ci mowi kontrola ryzyka to prosta sprawa jesli jej sie nie komplikuje.Odniose to do przykladu nie tak dawno grajac w sts progresja wylozylem do puli 5000pln trafiajac za 4 razem za ostatnim razem .Bylo sporo emocji w punkcie bo tam wiesci szybko sie roznosza trafilem typ dokladnie za ostatnim razem ale ja sie spodziewalem ze z tych 4 razy cos trafie i trafilem.Najwazniejsze to dobry pan i typ.HE boze kiedy co poniektorzy sie naucza ze w tym biznesie liczy sie tylko trafiac typ odpowiedni kurs i kalkulacja budzetem tak to wyglada w najprostszym slowie.Jak ja gram to widac co z tego mam tez widac i bede to pokazywal dalej az uznam ze starczy.Mowilem na poczatku nie ma magika ze 100 procentowa skutecznoscia to jest gra w ktorej liczy sie doswiadczenie...sprawdze czy rusek jeszcze gra..chwila.... pojechal wiec jutro wawrinka podam pozniej gdzie zagralem i za ile .

Do góry
#1907976 - 05/01/2008 02:32 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..nie chodzi mi oto ze mi sie nie chcialo tobie odpowiedziec tylko o to ze czytajac twoje posty ni jak nie moglem ich zrozumiec.Typy ktore wybieram do gry to potwierdzenie w statystykach podajmy przyklad dzisiejszy davydenko-murray panowie mieli bilans 2-2 z czego wszystko na hard .Wiec w takim razie mecz otwarty.Ja postawilem na davydenke dodatkowo bazujac na intuicji.Dalej mamy murray-wawrinka bo jutro stawiam na wawrinke jak wszem i wobec wiadomo prowadzi wawrinka 2-0 wiec jutro jest faworytem tego meczu niezaleznie od kursow.Ja te scenariusze wiedzialem juz w srode i jesli jutro przegra wawrinka to co powiem powiem przegral ok mial do tego prawo.Wcale mnie to nie podnieci ani nie zmartwi bo obstawiajac tzn idac w zgodzie z prawdopodobienstwem musze wygrac.To tylko przyklad obecnego planu.Czasami grywam czyste intuicyjne gry zwlaszcza progresja sa to srednie stawki a dyscyplina to przewaznie pilka ilosc goli,badz inne tego typu sprawy gdzie w wiekszej mierze decyduje przypadek.Robie to zadko ale zdarza sie.
Wszystkie moje taktyki beda w moim temacie wiec wiecej mowic nie musze
Mam nadzieje ze usatysfakcjonowalem cie moja skromna wypowiedzia
,podkreslam raz jeszczeze to co ktos tu mi mowi i pisze traci tylko czas bo ja wiem swoje i w tym momencie zadnych doradcow nie potrzebuje.Dlatego moj temat mowi za mnie i zamyka powoli glosy sprzciwu.

Do góry
#1908590 - 05/01/2008 04:21 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801

mnie się wydaje RAFTER że tobie jedynie sztuczna inteligencja , sieci neuronowe itp. mogą pomóc ...

Do góry
#1909100 - 05/01/2008 07:38 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: RAFTER
Spokojnie ci mowi kontrola ryzyka to prosta sprawa jesli jej sie nie komplikuje.Odniose to do przykladu nie tak dawno grajac w sts progresja wylozylem do puli 5000pln trafiajac za 4 razem za ostatnim razem .Bylo sporo emocji w punkcie bo tam wiesci szybko sie roznosza trafilem typ dokladnie za ostatnim razem ale ja sie spodziewalem ze z tych 4 razy cos trafie i trafilem.Najwazniejsze to dobry pan i typ.HE boze kiedy co poniektorzy sie naucza ze w tym biznesie liczy sie tylko trafiac typ odpowiedni kurs i kalkulacja budzetem tak to wyglada w najprostszym slowie.


kontrola ryzyka oraz zarządzanie budżetem
nie powinno ignorować takich pojęć jak podatek czy marża.
Jeśli do tego dochodzi jeszcze sts i progresja,
to tylko czekać
jak ci co widzą w tym Twin Peaks zobaczą Tworki.

Do góry
#1909784 - 05/01/2008 19:49 Re: AGASSI-RAFTER [Re: BAHmVIP]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn

Myslalem , ze jestes mesiaszem polskiej bukmacherki dlatego postanowilem zabrac niesmialo glos,chyba sie mylilem.Dla mnie osobiscie jest to po prostu hazard w postaci czystej.
Pozdrawiam i wysokich wygranych zycze.

ps. jezeli potrafisz postawic do 5000 (jest to dlamie duza suma pieniedzy)dziennnie grajac bardzo ryzykownie i progresywnie.Widocznie obracasz bardzo duzymi pieniedzmi,czy nielepiej za te forse klepac murzynki po tylkach gdzies w cieplych kraj bez narazania sie na jakies traumatyczne przezycia?

Do góry
#1910513 - 05/01/2008 23:00 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Na moje to za 5 tys duzo sobie nie poklepie ;\)

Wiadomo ze jak sie nie zarabia to kasa szybko topnieje. Mozna spokojnie przejebac i 15 mln jak ludzie ktorzy wygrali w lotka. Niektorzy przejebali potezne sianko w kilka lat ;\)

Do góry
#1912055 - 06/01/2008 03:11 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Originally Posted By: RAFTER
..nie chodzi mi oto ze mi sie nie chcialo tobie odpowiedziec tylko o to ze czytajac twoje posty ni jak nie moglem ich zrozumiec.Typy ktore wybieram do gry to potwierdzenie w statystykach podajmy przyklad dzisiejszy davydenko-murray panowie mieli bilans 2-2 z czego wszystko na hard .Wiec w takim razie mecz otwarty.Ja postawilem na davydenke dodatkowo bazujac na intuicji.Dalej mamy murray-wawrinka bo jutro stawiam na wawrinke jak wszem i wobec wiadomo prowadzi wawrinka 2-0 wiec jutro jest faworytem tego meczu niezaleznie od kursow.Ja te scenariusze wiedzialem juz w srode i jesli jutro przegra wawrinka to co powiem powiem przegral ok mial do tego prawo.Wcale mnie to nie podnieci ani nie zmartwi bo obstawiajac tzn idac w zgodzie z prawdopodobienstwem musze wygrac.To tylko przyklad obecnego planu.Czasami grywam czyste intuicyjne gry zwlaszcza progresja sa to srednie stawki a dyscyplina to przewaznie pilka ilosc goli,badz inne tego typu sprawy gdzie w wiekszej mierze decyduje przypadek.Robie to zadko ale zdarza sie.
Wszystkie moje taktyki beda w moim temacie wiec wiecej mowic nie musze
Mam nadzieje ze usatysfakcjonowalem cie moja skromna wypowiedzia
,podkreslam raz jeszczeze to co ktos tu mi mowi i pisze traci tylko czas bo ja wiem swoje i w tym momencie zadnych doradcow nie potrzebuje.Dlatego moj temat mowi za mnie i zamyka powoli glosy sprzciwu.


Rafter przeciez ty jestes zwyklym hazardzista a nie typerem, czy kims kto sie zna na typoawniu. Czlowieku intuicja ci mowi czy statystyki ? no ja piernicze, to sie w typowaniu nie liczy. Z intuicja to mozna pojsc do kasyna i grac w ruletke, i przegrywac a to jest Hazard. Nalezy odroznic te 2 rzeczy. Myslalem ze rozmawiam z kims powaznym, mylilem sie.

Do góry
#1912061 - 06/01/2008 03:13 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
"przyklad dzisiejszy davydenko-murray panowie mieli bilans 2-2 z czego wszystko na hard .Wiec w takim razie mecz otwarty." A to zdanie mnie rozbroilo i pokazalo ze o tenisie niemasz pojecia. 2-2 to znaczy mecz otwarty? czlowieku a co z tym ze Davydenko gra fatalnie, popelnia w meczu 40 UE, serwuje mase podwojnych, ma problemy z psychike. Murray zupelnie na odwrot, kazdy kto siedzi w tenisie wie ze Murray ma bardzo latwy sposob na Ruska o ktorym pisalem.. A ty mowisz ze intuicja i h2h 2:2 i grasz na Ruska no masakra.. Mowie idz do kasyna, bo tutaj to niebardzo.

Do góry
#1913134 - 06/01/2008 07:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
No niestety Rapper ma mnóstwo racji. Jeszcze z 2 lata temu poświęcałem mnóstwo czasu na typowanie tenisa - ma dzień dzisiejszy powiem szczerze, to sport bardzo trudny do typowania w którym na wynik wpływa mnóstwo czynników. Jeśli ktoś pisze że h2h jest remisowe w związku z czym mecz jest otwarty, i kieruje sie intuicją...Tak może pisać 13-letni dzieciak, który ma za sobą 2 szcęśliwe wygrane w profie, i jeszce do niego nie dotarło że 3-ciej nie będzie, a nawet jak będzie to po 4-tej, 5-tej czy którejś tam prof w końcu odbierze co jego.
sorki Rafter ale chyba znowu poszłeś nietędy co trzeba - NA BUKMACHERCE OWSZEM MOżNA ZARABIAć, ALE GROSZA NIE ZAROBISZ WYPISUJąC BZDURY NA FORUM. RAFTER PRZYJRZYJ SIE CO ROBIą CI KTóRZY STARTOWALI Z TOBą NA TYM FORUM - albo zrezygnowali z z tej zabawy, albo faktycznie czerpią prawdziwe zyski z bukmacherki, z tym że dawno odpuścili sobie pisanie na forum, i dyskutowanie z każdym kto ośmieli sie mieć inne zdanie.

Qrwa Rafter nie żal ci czasu na dyskutowanie o niczym? Prowadzisz jakiś smieszny temacik, w którym wygrałeś może kilkadziesiąt euro + straciłeś naprawde mnóstwo czasu. Pomyśl, czy naprawde szczytem twoich ambicji jest bycie wybrykiem natury tego forum?

Do góry
#1913233 - 06/01/2008 07:55 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gryzonko]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...hehe czasu nie trace wrecz przeciwnie piszac tutaj mam wiele zeczy do analizy.Jesli chodzi wogole o to ze robie jakiekolwiek opisy to racja szkoda czasu.Gryzonko tenis jest tak samo ciezki do typowania jak kazda inna dziedzina.Widzisz to ze duzo pisze wynika z konstrukcji mojej psychiki ,owszem nie zawsze sa to zeczy wazne.Dajmy wiec juz spokuj tym dyskusjom wierz mi kazdy sposob by zarabiac kase jest dobry jesli przynosi rezultaty.
Wez np pod uwage fakt ze moje ostatnie pomylki nie sa niczym wielkim,takie zeczy mam co tydzien i jakos sie przez wiele miesiecy wykaraskuje z tego hehehe a tutaj burza i filozofowanie widze.Takie pomylki to tylko droga do sukcesu.Mialem zalozenie ze gram konsekwentnie przeciw brytyjczykowi bo byly ku temu przeslanki ,dalej zakladalem ze moze byc innaczej kontrolujac to w 100 procentach.Niepotrzebnie zagralem kontre na gemy ale jak sie okazuje nic to nie zmienia bo typ awaryjny tez by byl przegrany.Dalej ostatni as w rekawie na ten tydzien to dzisiejszy detroit ktory sprawi albo tydzien da zakladany plus albo tydzien zostanie zaksiegowany na minusie.I idac dalej moim planem jesli detroit przegra rozkladam nastepne 3 tygodnie czyli tydzien pierwszy jest robiony w czasie.Jest to proste bo progresja jesli detroit pojedzie nie ma prawa bytu przy puli 3000euro.Poprostu pozniej zarobie to co powinienem,lekka zwloka nigdy nie zawadzi.
A co do rappera niech homi otwiera temat i pokazuje klase czego sie cyka przeciez to proste z takim yeldem .

Cala sprawa to zgarnac kase tylko to sie liczy .

Do góry
#1913273 - 06/01/2008 08:21 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Rafter ale to nie o to chodzi. Policz sobie 03.2001-01.2008 to jest blisko 7 lat, to jest aż nadto czasu na wyciągnięcie wniosków.
Rafter, przeczytaj swoje posty - bardzo prymitywna progresja plus dużo gadania. Po co? Takie pomysły miałem pare lat temu, i dziwnym trafem zawsze byłem do tyłu, Rafter nie tędy droga

Do góry
#1913317 - 06/01/2008 08:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gryzonko]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...ok men koniec dyskusji bo nietedy droga ,moja droga podruzuja tylko dostosowujace sie umysly.

Gryzonko pozyjesz zobaczysz bo tylko po to otworzylem temat by wlasnie takim jak ty pomagac zmienic poglady.Ale do jednego mnie przekonales szkoda jednak mojego czasu na nauczanie nie ma tu podatnego gruntu na tym forum .

Do góry
#1913369 - 06/01/2008 09:19 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
hehe kiedys byl co nie \:\)

Do góry
#1913437 - 06/01/2008 09:51 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Maciek]
poszukiwacz Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 11
Skąd: londyn
...wlasnie dostrajam swoj umysl piatym piwem,nadal nic,mam nadzieje ,ze po osmym juz bede podrozowal...

ps.pomaganie innym to bardzo ladna postawa z twojej stronny,kiedy mi pomozesz?co moge sie od Ciebie interesujacego dowiedziec?chcialem podjac ciekawa dyskusje ale...widocznie czasu niemasz....


--- zapewniam Cie ,ze grunt na tym forum jest podatny ,poniewaz ludzie tu obecni sa wszechstronni,otwarci,inteligetni tylko czekaja na odpowiedniego nauczyciela....

ave

Do góry
#1913785 - 06/01/2008 19:15 Re: AGASSI-RAFTER [Re: poszukiwacz]
wichrowe wzgórza Offline
journeyman

Meldunek: 30/11/2007
Postów: 97
Skąd: Gdańsk
tak, załóżmy sekte \:D S.A. \:D Z.O.O

Do góry
#1913824 - 06/01/2008 19:35 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: RAFTER
...ok men koniec dyskusji bo nietedy droga ,moja droga podruzuja tylko dostosowujace sie umysly.


Droga Rydzyka rowniez ,tu az prosi sie o taka analogie ,gdy mamy do czynienia z praniem mozgow, praniem w czystej postaci.

Jestem pewien ,ze znajdziesz sporo wyznawcow ,zwanych w tym przypadku bukmoherami.

Do góry
#1913991 - 06/01/2008 20:26 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Jak dla mnie kolega Rafter sie skonczył a co gorsza chyba nawet cofnął w rozwoju bukmacherskim.

1.Bezsensowna progresja ktora musi sie skonczyć tak jak poprzednia.
2.Dużo gadania niestety pustego i nic nie wnoszącego.
3.Jak można po tylu latah gry i bolesnych doswiadczeń nadal ignorować matematyke a całość sprowadzać do psychologii to ja nie pojmuje - rzeczywiście mój umysł jest niedostosowany chyba.
4.Wiara w to ze własnym podejściem psychologicznym wpłynie się na ostateczny wynik jest....[Co ma wspólnego silna wiara Raftera z tym że na drugim kontynencie jest jakis mecz tenisa?]

Z mojej strony koniec zainteresowania tym typerem, nie ma kim poprostu - jeden z wielutysięcy jakie są w Polsce i nic sensownego nie wnoszą.

Do góry
#1916045 - 07/01/2008 02:40 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Jahu dopiero zobaczylem twoje rewelacje.
Wlasnie skonczylismy obaj interesowac sie soba.Jahu wiem ze ty lubisz matematyczne bzdury ,ja lubie inne zeczy.Powiedzialem raz
pokaze jak robic kase i spadam z tego forum.
Lubie pewne powiedzenie zawodowego hazardzisty z vegas.Ludzie pytaja go jak ty to robisz ze ciagle wygrywasz.Odpowiadam tak samo jak on
:Powiedzmy ze mi sie udaje:
i niech tak pozostanie

Do góry
#1916147 - 07/01/2008 03:03 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Tak czytam i czytam........i śmieszno i straszno
mam tylko krótkie przesłanie do ciebie Rafter: przestań pieprzyć
bo o ile sporo ukształtowanych osób ma z tych Twoich bredni świetną rozrywkę to jest też pewnie rzesza tych niedoświadczonych, którzy dadzą się wciągnąć w ten stek idiotyzmów i pseudo filozofii- a potem będą gorzko tego żałować. Ode mnie tyle- bez odbioru- bo nie lubię jałowych dyskusji.

Do góry
#1916686 - 07/01/2008 05:02 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
W twoim przypadku bym to Rafter delikatnie zmodyfikował
Originally Posted By: RAFTER

Ludzie pytaja go jak ty to robisz ze ciagle PRZEGRYWASZ.Odpowiadam tak samo jak on
:Powiedzmy ze mi sie udaje:
i niech tak pozostanie

Do góry
#1916718 - 07/01/2008 05:13 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gryzonko]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Bo takie dyskusje sa bez sensu. Jesli rafter chce pokazac ze cos potrafi na bukmacherce - ze wykreci jakis zysk ze swoich typow to zamiast gadac lepiej zalozyc temat i za pol roku pokazac zyski. To najlepiej zamknie usta krytykanta - jak to bylo w moim przypadku. Bo takie gadanie ze jestem fajny nic nie znaczy. Trzeba to pokazac swoimi typami i stawkowaniem tak zeby wygenerowac zysk.

Do góry
#1917138 - 07/01/2008 07:18 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Ależ Rafter to już pokazał. Najpierw przyjął mentorski ton i zaczął bluzgać "starszyżnie na forum" że matoły, że matematyka to bzdura że on wie i wszystkich nauczy jak zarabiać ale jeszcze nie teraz.Ludzie go namawiali pokaż , naucz itd. Były cudowne typy z samolotu - cynki po 1.3 które nie wchodziły, opowiadania o rozwalaniu kasyna i że trzeba mieć jaja aby zarabiać progresją , tłum nadal prosi i błaga : Rafter pokaż jak grasz podaj typy i stawki pokaż nam.Rafter na to ze pokaże ale jeszcze nie teraz , oki tłum poczekał,wreszcie kolega Rafter miał odsłonić swoje tajemne sposoby gry. Warunki były proste; budżet jak dobrze pamiętam 12 czy 15 tys zł, Rafter zaczyna podawać typy , stawkuje, ciągnie progresje i... po 2 tygodniach nauki zabrakło pieniażkow w budzecie.....- Rafter zniknął....

Do góry
#1918206 - 07/01/2008 23:20 Re: AGASSI-RAFTER [Re: jahu]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
hehehhehe tylko tak to moge podsumowa chehehhe ..jezu jahu jak ty mnie rozbawiles.Zeczywiscie wtedy wtopilem ale to juz historia.hehhe ok jahu dajmy spokuj juz dyskusjom ktore sa naprawde bez sensu.Posiedz troszke w moim temacie tam zobaczysz nowosci w mojej grze i pewnie po czasie zmienisz nieco poglady.

Do góry
#1920765 - 08/01/2008 07:57 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No majac budzet 15 tys i zakonczyc bankrutem po 2 tyg to rzeczywiscie dosc spory potencjal w przegrywaniu kasy ;\)

Do góry
#1920994 - 08/01/2008 09:04 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Eska
No majac budzet 15 tys i zakonczyc bankrutem po 2 tyg to rzeczywiscie dosc spory potencjal w przegrywaniu kasy ;\)


A co ma do tego wielkość budżetu ?

Nie bądź złosliwy ,Rafter trzymał się aż 2 tygodnie ,a wielu odpala po jednym wieczorze

Do góry
#1921002 - 08/01/2008 09:07 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
gdybyś amkwish mógł przetłumaczyć na polski to co napisałeś w temacie Raftera, nie wszystko mogę zrozumieć ;\)

Do góry
#1921700 - 08/01/2008 17:56 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Piostar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Piostar
gdybyś amkwish mógł przetłumaczyć na polski to co napisałeś w temacie Raftera, nie wszystko mogę zrozumieć ;\)


"Nazywany "Majestatycznym Wazeliniarzem" w rzeczywistosci byl nieszkodliwym wariatem" \:\)

"Co za wspaniala bajka !
Piostar....szacunek"

\:\)

Do góry
#1921828 - 08/01/2008 19:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Amkwish]
dinedl Offline
enthusiast

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 294
Skąd: Krakow/Londyn
Ile mozna prowadzic takie dyskusje zaczalbys chlopie wreszcie podawac jakies typy ...

Do góry
#1921832 - 08/01/2008 19:17 Re: AGASSI-RAFTER [Re: dinedl]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Originally Posted By: dinedl
Ile mozna prowadzic takie dyskusje zaczalbys chlopie wreszcie podawac jakies typy ...


ta mowa do ...

Do góry
#1921954 - 08/01/2008 20:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Piostar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Piostar
Originally Posted By: dinedl
Ile mozna prowadzic takie dyskusje zaczalbys chlopie wreszcie podawac jakies typy ...


ta mowa do ...


Przeciez podaje ,w swoim temacie w PP \:\)

Do góry
#1924829 - 09/01/2008 06:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: dinedl]
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: dinedl
Ile mozna prowadzic takie dyskusje zaczalbys chlopie wreszcie podawac jakies typy ...

a co skonczyly Ci sie typy?:)

Do góry
#1937405 - 12/01/2008 23:24 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Chivas]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: RAFTER
[quote=adingh]
Dlaczego grasz zdarzenia, które są bardzo losowe ? Np. w której polowie wiecej goli czy parzystość liczby bramek to moim zdaniem typy bardzo losowe

Witam po przerwie znowu musialem jechac do krakowa wiec stad dluga przerwa w dyskusji.

Dlaczego gram takie zdazenia,jesli chodzi o ilosc bramek to nie uwazam by bylo to az tak losowe jak sie wydaje.Statystycznie bukmacherzy oceniaja szanse ze ilosc goli bedzie na poziomie 2-3 i tu maja racje bo wszystko by bylo pieknie z tym typem gdyby nie trzy mozliwosci czyli zero goli 2-3 gole i wiecej .Zgory wiadomo ze bykmacher zawsze wygra na tego rodzaju zakladach.Ale wrocmy do pytania pytasz czemu to gram.Pisalem o tym wczoraj dosyc dlugo,gram takie zeczy bo czuje sie w tym jak ryba w wodzie.Wczorajszy typ gdy zaczynalem ta progresje parzyste nieparzyste przewidywalem ze zrobie zysk maksymalnie za 3 razem weszlo za drugim.Skad pewnosc takich typow ?Wg matematykow,podkreslam wg tych co kieruja sie matematyka pewnosci nie ma zadnej .Natomiast ci co specjalizuja sie w progresji np ja i inni powiedza ze pewnosc jest takich typow jesli mamy punkt odniesienia do takiej gry.Analitycy takich zdazen(matematyka) powiedza ze i zawsze beda mowic ze takie zeczy to czysty hazard,ze bedzie seria ktora wykonczy kazda kieszen,ze tak graja ci co nie maja pojecia o bukmacherca i jeszcze inny stek bzdur da sie uslyszec od ludzi ktorzy slepo wierza w matematyke i na tej podstawie typuja.Smieszne jest to ze wiekszosc tych co opiera sie na logice i matematyce jest sporo do tylu w swojej grze.Pytam czemu?Przeciez niby maja racje.Natomiast ludzie czyli ja i inni ktorzy czasami stosujemy zeczy dla innych nie do pomyslenia czyli rozne progresje nstawione na tzw szczescie.Ale czy to jest tylko szczescie?Nie nie jest to tylko szczescie co jak podkreslam od kilku lat gram tak 2-3 razy w miesiacu i jakos mi to bokiem nie wychodzi.Skad biora sie takie typy?Dodam ze progresja na zdazenia losowe nie podlega analizie matematycznej ani logicznej.Jesli ktos gra na gieldzie to wie ze sa tam dwa rodzaje wybierania akcji analiza fundamentalna(w bukmacherce bedzie to matematyka) i analiza techniczna(progresja ktora gralem ostartnio)Tak w skrocie mozna to przyblizyc.Jest to oczywiscie co innego niz na gieldzie.Analiza do progresji ktora zagralem bazowala na statystyce ktora prowadze mimo np ze nie gram danego zdazenia.W skrocie chodzilo o to ze ostatnie 6 meczy ktore zapisalem byly parzyste(wyniki),z czego te 6 to ostatnie 2 tygodnie.Mecze te wybieralem jako pierwsze z oferty ladbrokes.Wiec patrzac na to pomyslalem tak 6 razy padlo juz parzyste czyli 6 razy bym juz pojechal.Ok wchodze z tym koksem do gry bo to daje mi pewnosc ze musi tu pasc nieparzyste w tej mojej statystyce.OK taki sam plan pierwsze spotkanie i na odd .Jak widac dlugo nie czekalem na wynik,stad tak mocno zwiekszylem stawke dzisiaj.Owszem grajac takie zeczy bierze sie pod uwage mozliwosc przegranej bo jest to mozliwe.Jednak trzeba takie zeczy grac tylko po dobrej rekomendacji czyli dajacej duza pewnosc jakiejs analizie a nie wybieraxc mecze intuicyjnie.Jak mowilem progresja to cos innego nie kazdy sie nadaje do progresjii.Jeszcze beda inne zeczy ktore bede gral,i mimo krytyki i mimo negatywnych opini i tak to bede robil bo to kocham.


na forum jest nudno
może poddamy te myśli Raftera dyskusji

Do góry
#1937442 - 12/01/2008 23:37 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: majestic

na forum jest nudno
może poddamy te myśli Raftera dyskusji

Czyżby było tak jak inni sugerowali niedawno, że Ty majestic traktujesz RAFTERA jako folklor i zabawę? Że to co piszesz jest tylko po to żeby zadrwić z RAFTERA?
Szukasz kolejnego wątku dla "zabawy"?
Bo jeśli odpowiedź brzmi tak na każde z tych pytań to trochę NIEŁADNIE z Twojej strony.

pozdr

Do góry
#1937455 - 12/01/2008 23:43 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Vader]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
nie wiem o co Ci chodzi
po to jest forum dyskusyjne by prowadzić na nim dyskusje

a właśnie tak nie jest jak ty piszesz
uznałem powyższe przemyślenia Raftera za bardzo ciekawe i chciałem by ktoś wypowiedział się na ten temat porównania zagrań losowych do giełdy

podejrzewam iż Rafter obserwował te typy ( pierwszy z lewej w ofercie ) o kilku lat

i doszedł do wniosku na podstawie obserwacji że na przykład więcej niz 9 razy nie zdarza się ciąg parzystych

po takiej obserwacji ( na przykład 2 tysięcy zdarzeń ) można zaryzykować na przykład przy szósty parzystym zaryzykować zagrać na progresje nieparzyste
chyba moje rozumowanie jest słuszne ???
ale o tym fachowcy

zaznaczam że to nie są kulki ani rzuty monetą tylko piłka nożna

Do góry
#1939300 - 13/01/2008 08:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...majestic dopiero zobaczylem ten tpic.Mam juz pozamiatane na pierwszy dzien australii ale musze czekac na wynik nba by ustalic stawki na tej podstawie.

Wiec majac teraz w koncu czas a musze przyznac ze calutka niedziele od rana do nocy zeczywiscie 12 godzin siedzialem nad planami,stawkami,typami,historiami i tym calym dziadostwem.Ale teraz bedzie juz szlo z gorki bo solidne podstawy zostaly ukonczone i czlowiek moze odpoczac.OK majestic jesli chodzilo o ta progresje prawie zgadles jednak nie do konca.Prowadze wiele statystyk mimo ze nie gram danych zdazen,ma to na celu mozliwe wejscie progresji w kazdym momencie.Stad mam pomocnika ktoremu normalnie place za ta robote robi dla mnie to co mu zlecilem kilka lig z pilkii ogolnie mowiac robi dobra robote za ktora mu place.Facet nawet mysli o porzuceniu pracy na etacie co mu proponuje.Robi on cale zestawy statystyk takie o jakie go prosze wg mojego postrzegania.Dostaje miesiecznie 300pln i czasami bonus jesli akurat mi sie lepiej wjedzie w obstawce.Jak wspominalem ja w zasadzie kazdy typ nawet jesli sie wydaje nie byc progresja to nia jest badz stanie sie nia.Ta statystyke na nieparzyste odnalazlem w gaszczu innych zeczy i postanowilem zrobic na tym kase.Statystyka obejmowala kilkadziesiat tylko meczy wybieranych wg schematu pierwszy z ladbrokes,pierwszy z bet 365 ,pierwszy z Unibet i jeszcze kilku innych bukow .Jak wiadomo pierwszy to w kazdym buku inny mecz.Akurat ta z ladbrokes byla najlepsza do gry dajaca mi duza wewnetrzna pewnosc zagrania.Na co sie zdecydowalem.Odnoszac to do gieldy to tylko metafora ktora mowi ze matematyka to dokladne przygladanie sie spolce(typowi) pod wszystkimi katami i detalami a techniczna to wykresy w ktorych zawiera sie z zalozenia tez analiza fundamentalna.typ losowy zreszta da sie ocenic tylko analiza techniczna statystyka ,fundamentalna analiza sprowadzac sie moze tylko do stawki i kursu.Mam statystyk z ktorymi moglbym ruszac kazdego dnia od zaraz.Moim marzeniem jest ruszyc z np 100 progresjami na raz jednoczesnie ale do tego potrzebny jest ogromny budzet ale jestem pewien ze do tego predzej czy pozniej dojdzie.Wogole wyobrazcie sobie taka o to sytuacje np powiedzmy ze udaje mi sie namowic do gry moimi progresjami powiedzmy 100tysiecy albo niech bedzie 300tysiecy osob .Gwarancja jest bankrut kilku firm bukmacherskich a nawet zawirowania na gieldzie gdzie co grubsze ryby maja akcje.Ale to tylko takie marzenia aczkolwiek mozliwe do realizacji bo jak wiadomo ja w to wierze nie ma zeczy niemozliwych.Tak mysle sobie ze bukmacherzy boja sie takich zawodnikow jak ja mialem kiedys nawet rozmowe telefoniczna z przedstawicielem pewnej firmy ktory po uslyszeniu mojej teorii nie smial sie wcale.To takie moje rozmyslania na przyszlosc .Np final superbowl wezmy to pod celownik ,jak wiadomo w usa niejedna firma tego dnia sie obawia a niktore pewnie notuja ujemny bilans roczny po jednej takiej zeczy.Mozna by wtedy gdyby byla solidarnosc ludzi graczy puscic z torbami kilka firm pod warunkiem trafienia typu ktorego wynik by byl czysty.Zeszlem troche z tematu ogolnie progresja to dziedzina wszechmogaca i tylko to tak naprawde daje wygrana.Ale taka progresja jaka ja stosowalem zaczynajac ten biznes,i ci ktorzy teraz ja stosuja to tylko dawcy kapitalu.U mnie nawet progresja ktora jak mowilem na nia nie wyglada nia jest.
pozdrawiam.

Do góry
#1939310 - 13/01/2008 08:57 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Po pierwsze, fajnie by było gdybyś robił odstępy między "kropką" a następnym zdaniem. No i akapity co parę zdań. Na pewno łatwiej czytałoby się Twoje przemyślenia.

Po drugie, co to za pomocnik, który gotowy jest rzucić pracę na etacie dla 300 PLN miesięcznie ? Chyba bezdomni na zbieraniu puszek zarabiają więcej.


Do góry
#1939378 - 13/01/2008 09:46 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Szewa]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No wlasnie z tym odstepem to bardzo fajny pomysl. Ja w ogole Raftera nie czytam bo predzej sie zmecze niz dojde do konca wypowiedzi...

A wystarczy zrobic enter.

Do góry
#1939392 - 13/01/2008 10:09 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
RAFTER załóż bloga ;\)

Do góry
#1972602 - 20/01/2008 08:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: artbledo]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: ElNinho[mmdea
]Rafter to gracz z prawdziwego zdarzenia. Pasjonat dziedziny. To nie jest reekreacja czy hobby to juz cos wiecej ... to całe zycie.
Szacunek dla tego faceta za podejscie do bukmcherki.


mam nadzieję iż to nie drwiny

gdyż podpisuję się pod tym z czystym sumieniem

typy może nie są najgorsze , tylko stawkowanie złe ....

właśnie został jeszcze jedna inwestycja RAFTERA

" kto lepszy in 2008/09" Morgenstern - Jacobsen 1
zakład długoterminowy

czyli te typy są naprawdę przednie

Rafter proponuję wspólny temat
same typy bez komentarzy

a w " Sport Insider " zrobimy temat o systemach gry i wtedy będziemy tam prowadzić dyskusje i przemyślenia
z " Private Picks " temat po jakimś czasie zniknie ( co byłoby nie wskazane )
a z tamtego działu zostanie dla potomnych ....

Do góry
#1972604 - 20/01/2008 08:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
kto zamknąl temat RAFTERA w " Private picks " ???

Do góry
#1973007 - 20/01/2008 10:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Originally Posted By: majestic
kto zamknąl temat RAFTERA w " Private picks " ???


z czasoprzestrzeni wszechrzeczy wyłoniła się szara ręka, która niewidzialnym uściskiem ścieła półprzestrzeń horyzontu gwiazd wyznaczając niespodziewanie, na nieboskłonie niewidoczny dla wszystkich lecz dla tych, których byt myślowy nie zamknięty jest w ramach umysłu ale niepojęty wędruje wciąż dalej i dalej. Ów swą dłonią ściśniętą w walce o wiatru łyk naznaczył szóstkę, sześć prostych liter które rozrzucone nie znaczą nic, ale zebrane w jedną całość wyłaniają niesamowite słowo, słowo klucz. Którzy zobaczyli - uwierzyli, a słowo znane wszystkim było tym, którzy bukmacherski niebyt w jeden ład i porządek czasu potrafili zebrać i przeczytali

R A F T E R

a wszystkie gwiazdy niebios, wszyskie słońca wszechświata spadły im do stóp, z tak niespotykalną prędkością, która miażdzyła serca niedowiarkom, wchłaniając ich dusze. lecz niewierni nie widzieli tego i choć było w private picks napisane - nie widzieli a uwierzyli to w żadnym wypadku nie otworzyło ich ciemnych pozbawionych źrenic oczu

zgrzeszyli
zamkneli
spadli
umarli

... zamykając tym samym temat

R [']

Do góry
#1973169 - 20/01/2008 10:31 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Szczypior]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
ale RAFTER wcześniej napisał - cytuje ( bo nie wszystkim jest ten post znany ::


"Zalozylem wlasnie temat zaczne go prowadzic od jutra dokladnie przez 3-4 miesiace pozniej zobacze czy bede robil to dalej to zalezy tylko od czasu i to jest jedyne ograniczenie.Tak sie fajnie zlozylo ze jutro mamy 1 stycznia czyli nowy rok powiedzmy nowy bilans.Aktualnie od 2 tygodni nic nie obstawialem stac mnie na taki wyczyn.Otoz wg mojej filozofii swieta nalezy spedzac w gronie rodziny a inne zeczy moga poczekac owszem traci sie na tym zyski ktore mozna bylo wygenerowac ale zyskuje sie inne sprawy.Wiec jutro znowu zaczynam prace na pelnym etacie a moim pracodawca jest bukmacher ktory nigdy nie zwalnia z pracy jest to doskonaly pracodawca za to wlasnie go lubie i niech tak zostanie.Dodam ze prowadze dzialalnosc gospodarcza ktora jest moim nazwijmy to dawca chleba i kilka innych zeczy ktore sa wolne od stresu znaczy to od nadmiernego ryzyka.Obstawianie traktuje jako zawod zawod w ktorym chce osiagnac mistrzostwo jestem wrecz chory i mam obsesje na tym punkcie.Ale ok garsc szczegolow:bukmacherzy z ktorych korzystam to:
ladbrokers,paddypower,stan james,Unibet,Sportingbet,Bet-at-home,bluesq,Bwin,willhill,eurobet,betinternet...i jeszcze kilka innych w ktorych mam nieco mniej srodkow i z ktorych kozystam codziennie tylko i wylacznie do robienia drobnych.
W zaleznosci od stawki za jaka chce grac wybieram wtedy odpowiedniego buka kurs tez gra role.W kazdym bukmacherze mam rozne srodki do gry np w ladbrokes, i Unibet mam najwiecej bo to moje ulubione firmy.W kazdym badz razie tu na forum bede podawal realne stawki i u buka.By wszystko bylo przejzyscie pula jaka dysponuje do inwestowania to dokladnie 3000euro z groszami bo tyle posiadam gotowki we wszystkich bukach na dzien dzisiejszy.Po za tym polska powinna jak najszybciej przejsc do strefy euro to moje prywatne zdanie.I to by bylo na tyle jesli chodzi o szczegoly.Zasady jakimi sie kieruje przy obstawianiu i taktyka wyjdzie w praniu bo jak wiecie lubie opisywac swoje filozofie wiec kazdy typ typy beda poparte komentazem i przemysleniami.Wiec jutro zaczynam gre po 2 tygodniowym odpoczynku z tym ze teraz bede to robil przedstawial wam zebyscie wyciagneli wnioski badz cos podlapali.Nie ma w zyciu czegos piekniejszego niz pomagac ja sadze ze taka pomoc udziele.i Tu z gory ostrzezenie wiesz te same co na filmach itd :NIE BIORE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA SKUTKI PREZENTOWANYCH METOD jakie tu bede pokazywal.Dodam jeszcze dla nieco mlodszych forumowiczow bo wiem ze jest was sporo nie bedzie tu 100 procentowej skutecznosci ,malo tego czasami zdazaja sie tygodnie gdzie generuje minusy ktore sa niwelowane w przyszlosci.Bledna ocena sytuacji tutaj nie ma miejsca .Wszystko jak mowilem wyjdzie w praniu.Wiec do jutra i jeszcze raz szczesliwego nowego roku.
p.s nie chlejcie za duzo to ogranicza szare komorki potrzebne do gry hehe wiem co

Do góry
#1976736 - 21/01/2008 04:11 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
nie martw się RAFTER
doprowadzę do tego że kilku ludziom też się odechce pisać na forum

i będą musieli się pożegnać



kogo masz na myśli? \:p

Do góry
#1976879 - 21/01/2008 04:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Piostar]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
RAFTER: jako ze wiem ze chcesz napisac swoje wielkie dzielo ksiazke o swojej pasji (chorobie), chcialbym ci zaproponowac tytul ktory wydaje mi sie bedzie dla niej najlepszy " Jak przegralem kilkatysiecy euro w 2 tygognie " .. Propozycje dzialow to

1. Moj wielki projekt -> doprowadzenie wiekszosci bukow na swiecie do upadku, przez stosowana wielkiej RAFTEROWEJ progresji

2. Moja wielka sila podswiadomosci w oddzialywaniu na zdarzenie sportowe

3. Modlitwy do "mojego Boga", a wyniki sportowe

4. Choroby psychiczne, uzaleznie od hazardu, sposoby ich leczenia

Oczywiscie sa to tylko propozycji tytulu jak i dzialu, wszystko bedziesz musial uzgodnic z wydawnictwem, ale zastanow sie!

pozdrawiam i powodzenia Rapper

Do góry
#1977073 - 21/01/2008 05:37 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"rapper20"-

gdy jeden z pierwszych userów tego forum-RAFTER-

zarejestrowany 7 lat temu pod numerem 80-tym już tu

pisał swoje posty to Ty synku na gówno mówiłeś jeszcze papu i to

jest ten najważniejszy wzgląd,który pozbawia Cię prawa do

oceniania i kpienia sobie z tego usera choćby nie wiem jak jego

teksty były powiedzmy....irytujące.


A jeśli masz jakieś do niego uwagi osobiste (w tym sugestie co

do tytułu książki) to jest przecież PW aby mu to przekazać-tak

aby swoich "mądrości" w formie rad tu nie zamieszczać!

P.s.:przypadkiem nie sil się na odpowiedź bo gówniarzom nie mam

obyczaju-nawet w w formie repliki- odpisywać...

Do góry
#1977120 - 21/01/2008 05:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Edi: no widze jednak modzi nie pilnuja bo dostales bana za twoj idiotyzm i za 3 ostrzezenia, zarejestrowales sie pod innym nickiem wszyscy wiedza ze to ty ale ok \:\)

Stary jak chcesz to wstap do PiSu i wtedy bedziesz mogl wprowadzac z nimi ustawy ze np. od 30 lat mozna sie w tym kraju wypowiadac, a dopoki tego nie zrobisz to mozesz sobie pogadac bo tylko to potrafisz.. a wypowiedzi na ktore nieznasz odpowiedzi lub pokazuja twoj blad omijasz szerokim lukiem, juz raz prowadzilem z toba dyskusje i wyszedl twoj poziom wiedzy..

Na forum moze pisac kto chce nawet 7 latek czy 60 latek, walic wazyline lub krytykowac w kazdym razie wyrazac opinie. Jak ci to nie pasi to zaloz wlasne forum na ktorym wszystkie wypowiedzi beda musialy przejsc przed twoja cenzure, ale z twoim poziomiem wiedzy i typow to srednio to widze \:\)

RAFTER chcial napisac ksiazke, ten temat jest otwarty ludzie sie wypowiadaja to i zrobilem to sam. Na podstawie typow ktore RAFTER napisal zaproponowalem mu rozdzialy do jego ksiazki. Jak ci nie pasuje to omijaj moje posty, ja na twoje staram sie nie patrzec, o ile nie kierujesz ich do mnie.
pozdrawiam.

Do góry
#1977530 - 21/01/2008 07:28 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
rapper20 - były kiedyś takie czasy że jak wpisałeś w google bukmacherstwo to znalazło ci tylko jedną strone mecz.pl także więcej szacunku.

Do góry
#1977538 - 21/01/2008 07:36 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Maciek]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Maciek: ale co ma jedno do drugiego? napisales kompletnie bezsensowna odpowiedz. Bazujac na postach kolegi Raftera i calej jego wiedzy zaproponowalem mu tytul i dzialy jego ksiazki, a ty o jakims szacunku do mecz.pl, bez komenta, ide spac.

Do góry
#1977592 - 21/01/2008 08:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
BAHmVIP Offline
addict

Meldunek: 25/02/2006
Postów: 617
Originally Posted By: tv
"rapper20"-
gdy jeden z pierwszych userów tego forum-RAFTER-
zarejestrowany 7 lat temu pod numerem 80-tym już tu
pisał swoje posty to Ty synku na gówno mówiłeś jeszcze papu i to
jest ten najważniejszy wzgląd,który pozbawia Cię prawa do
oceniania i kpienia sobie z tego usera choćby nie wiem jak jego
teksty były powiedzmy....irytujące.[----]


"Legitymacja ZBOWiD" nie daje ochrony przed krytyką postów
łaczących bełkot ala Amway i ignorancję dla matematyki.

Hierarchia względów, którą wyznałeś jest niepoważna.
Coś długo się na tym "papu" nie poznałeś,
skoro przypisujesz takie problemy innym.

Do góry
#1978636 - 21/01/2008 14:45 Re: AGASSI-RAFTER [Re: BAHmVIP]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"BAHmVIP"-

w tym samym-któremu CONRAD miłościwie prezesuje-"ZBOWIDZIE" TY

też masz wszak swoją legitymację numer 10.263.... \:D \:D \:D

Do góry
#1978689 - 21/01/2008 16:39 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: tv
"BAHmVIP"-

w tym samym-któremu CONRAD miłościwie prezesuje-"ZBOWIDZIE" TY

też masz wszak swoją legitymację numer 10.263.... \:D \:D \:D
Co nie zmienia tego, że jestem gotów skrytykować choćby i Conrada, jeśli bzdurę napisze. Niski numerek może co najwyżej spowodować, że się głębiej zastanowię w obawie, że go np. źle zrozumiałem.

Do góry
#1978735 - 21/01/2008 17:37 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Originally Posted By: tv
"rapper20"-

gdy jeden z pierwszych userów tego forum-RAFTER-

zarejestrowany 7 lat temu pod numerem 80-tym już tu

pisał swoje posty to Ty synku na gówno mówiłeś jeszcze papu i to

jest ten najważniejszy wzgląd,który pozbawia Cię prawa do

oceniania i kpienia sobie z tego usera choćby nie wiem jak jego

teksty były powiedzmy....irytujące.


A jeśli masz jakieś do niego uwagi osobiste (w tym sugestie co

do tytułu książki) to jest przecież PW aby mu to przekazać-tak

aby swoich "mądrości" w formie rad tu nie zamieszczać!

P.s.:przypadkiem nie sil się na odpowiedź bo gówniarzom nie mam

obyczaju-nawet w w formie repliki- odpisywać...



"Gandhi"-intencją mojego powyższego wpisu do którego odniósł się

"BAHmVIP" (a ja mu następnie tylko replikowałem) było zwrócenie

uwagi nie na pozbawianie kogokolwiek prawa do krytyki wypowiedzi

innych osób-bo w/w nie odnosi do zawartości wpisów RAFTERA ale

do zachowywania formy, której granice w obszarze kultury

wypowiedzi"rapper20" wyrażnie i nie po raz pierwszy przekroczył..


Skrywanie się przez gówniarza pod osłoną netu do "dowciapnych"

pouczeń innych-czego by się w realu nie ośmielił bo dostałby po

prostu od kogoś starszego albo w pysk albo do mamusi został za

kark doprowadzony-jest tu więc jedynym podmiotem mojej

wypowiedzi a nie ocenna zawartość tekstów RAFTERA...


Dla mnie bowiem nie musi wcale mieć racji ten kogo trzeba czasem

brać w obronę-bo tu nie o rację a o zasady idzie!

Pzdr.

Do góry
#1978869 - 21/01/2008 19:05 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
tv : jak juz pisalem na podstawie wiedzy i postow RAFTERA napisalem mu dzialy ktore powinny pasowac do jego ksiazki. I stary wez skoncz z tekstami typu gowniarz bo to ze np. masz 30 lat czy wiecej niezmienia faktu ze po tym co piszes jestes tylko kozakiem internetowym ktory dostal by pare strzalow i by pobil swoje okularki \:\) a to ze sobie piszesz ze ktos ma 30 lat czy 40 niema nic do tego co potrafi zdzialac na ulicy, ty jak widze 90% czasu spedzasz na mecz.pl wiec watpie zeby taki mastaha jak ty cos potrafil, a jedynie pokazaczyc w miejscu gdzie czuje sie wazny i dowartosciowany a co najwazniejsze bezpieczny \:D wiec moze skoncz swoje biedne teksty w stosunku do mnie. Straciles duzo kasy grajac Raftera, bo udalo mu sie ciebie nabrac, na jego psychologiczne tektsty o tym jak buki popadaja i jak rabowal kasyna ? Spodziewalbym sie po tobie odrobine wiecej ale jedna cie przecenilem.

A mamusia za kark to prawd. jeszcze ciebie bierze bo zapewne z nia mieszkasz a gdy o 23 klikasz na klawiaturze to ciach za lep i do lozka prowadzi \:D

Edi: pozatym :
"Dla mnie bowiem nie musi wcale mieć racji ten kogo trzeba czasem

brać w obronę-bo tu nie o rację a o zasady idzie!"

Dobrze wiesz ze nie idzie tu o zasady ale o to ze przez ostatnie twoje wypociny w stosunku do mnie dostales bana.. co wiecej pisales takie glupoty ze az przykro sie robilo o jakis zlotych systemach itd, nie potrafiles odpowiedziec na podstawowe pytania i oczywiscie omijales konkretne posty \:D te 2 rzeczy cie bola strasznie i dlatego masz problem. Wsumie to nastepne dzialy do ksiazki Raftera moglbys napisac ty w tylu " magiczne systemy " itd.. Mowie to szczerze taka ksiazke bym napewno kupil i z checia przeczytal \:D no ale wiecej niz 20 dych bym niedal \:\)

Do góry
#1978886 - 21/01/2008 19:11 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: rapper20
(...) no ale wiecej niz 20 dych bym niedal \:\)
sporo

Do góry
#1978940 - 21/01/2008 19:29 Re: AGASSI-RAFTER [Re: moonlight]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
za ksiazke przy ktorej buki beda bankrutowac i poznam wiele magicznych systemow trzeba troche wybulic \:D

Do góry
#1980377 - 22/01/2008 03:42 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Czy ktos w logiczny i nieskomplikowany sposob bedzie tak uprzejmy i wyjasni mi jaki jest cel kontynuowania takiego tematu???

Do góry
#1980476 - 22/01/2008 04:02 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gremlin]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Ja go czytam z zainteresowaniem. Podoba mi sie to ze nie padly tu ani w temacie PP Raftera zadne zale rodzaju "dziwki przegraly wygrany mecz a konczyly mi kupon" czy tez "glupi Kot nie awansowal do 50". Rafter podjol wyzwanie i mimo ze poniósl chyba porazke to przjol ja z godnoscia.

Do góry
#1980498 - 22/01/2008 04:08 Re: AGASSI-RAFTER [Re: magic321]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
A kiedy nastepny zestaw par???bo mysle ze beda nasladowcy!

Do góry
#1981088 - 22/01/2008 06:17 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gremlin]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Originally Posted By: gremlin
Czy ktos w logiczny i nieskomplikowany sposob bedzie tak uprzejmy i wyjasni mi jaki jest cel kontynuowania takiego tematu???


RAFTER = "LEGENDA FORUM" , o legendach mowi sie wiekami \:\)

Do góry
#1981126 - 22/01/2008 06:28 Re: AGASSI-RAFTER [Re: SOUDAL]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
a tak wogóle to czemu jego tamat został usunięty typ all in nie wypalił \:\)

Do góry
#1981219 - 22/01/2008 06:46 Re: AGASSI-RAFTER [Re: magic321]
madras57 Offline
stranger

Meldunek: 05/06/2007
Postów: 17
przed chwilą, mimo tego, że Mali wygrało.... ,,quasi czat''
Originally Posted By: Vasyl
Swoja droga, to nie radze obstawiac wynalazki typu afrykanskie Mali.

Nigdy nic nie wiadomo u tych czarnuchow

Do góry
#1981302 - 22/01/2008 07:07 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gremlin]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: gremlin
Czy ktos w logiczny i nieskomplikowany sposob bedzie tak uprzejmy i wyjasni mi jaki jest cel kontynuowania takiego tematu???

Czasami trzeba chwilę odpocząć od bukmmacherki, i wtedy jak znalazł jest poczytać sobie bzdury Raftera

Do góry
#1981523 - 22/01/2008 08:41 Re: AGASSI-RAFTER [Re: gryzonko]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Rafter pewnie przez kolejne kilka lat sie nie pojawi. Przez te lata bedzie myslal dlaczego znowu wtopil i jak wymysli to pewnie jeszcze znowu o nim uslyszymy. Zapewne wpadnie opisac swoje przemyslenia i bedzie kolejne 2 tyg czy pol miesiaca legenda forum ;\) Po czym jak zwykle wtopi pieniadze. To jest czlowiek ktory nie nadaje sie do bukmacherk i widac to na 1wszy rzut oka. Po 1wsze nie ma szczescia a to bardzo potrzebne w tym fachu. A po 2 nie ma dobrych typow - i to go dyskwalifikuje. Dobry jest w filozofii. Minal sie z powolaniem.

Do góry
#1981525 - 22/01/2008 08:43 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Eska: w tym sie z toba zgodze \:\)

Do góry
#1981816 - 22/01/2008 11:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
Originally Posted By: rapper20
tv : jak juz pisalem na podstawie wiedzy i postow RAFTERA napisalem mu dzialy ktore powinny pasowac do jego ksiazki. I stary wez skoncz z tekstami typu gowniarz bo to ze np. masz 30 lat czy wiecej niezmienia faktu ze po tym co piszes jestes tylko kozakiem internetowym ktory dostal by pare strzalow i by pobil swoje okularki \:\) a to ze sobie piszesz ze ktos ma 30 lat czy 40 niema nic do tego co potrafi zdzialac na ulicy, ty jak widze 90% czasu spedzasz na mecz.pl wiec watpie zeby taki mastaha jak ty cos potrafil, a jedynie pokazaczyc w miejscu gdzie czuje sie wazny i dowartosciowany a co najwazniejsze bezpieczny \:D wiec moze skoncz swoje biedne teksty w stosunku do mnie. Straciles duzo kasy grajac Raftera, bo udalo mu sie ciebie nabrac, na jego psychologiczne tektsty o tym jak buki popadaja i jak rabowal kasyna ? Spodziewalbym sie po tobie odrobine wiecej ale jedna cie przecenilem.

A mamusia za kark to prawd. jeszcze ciebie bierze bo zapewne z nia mieszkasz a gdy o 23 klikasz na klawiaturze to ciach za lep i do lozka prowadzi \:D


no nie wytrzymałem.
rapper, to co tu uskuteczniasz to szkodnictwo czystej wody. rafter poniósł fiasko, owszem, a ty od razu skwapliwie kopiesz leżącego umieszczając swoje kretyńskie 'propozycje rozdziałów'. jak to łatwo i miło dowalić komuś kto przegrał, co?
piszesz do ediego, który się za nim ujął, o leczeniu kompleksów, a wydaje się, że to właśnie tobie forum do tego służy. wreszcie, mówisz o wyłapywaniu w papę na ulicy, a wiesz co na ulicy robią konfidentom (vide temat 'bany..') takim jak ty?
reasumując, zaśmiecając tematy raftera nic nie osiągniesz ponad to, że termin 'rapperowanie' stanie się synonimem 'trollowania'. a rafter i tak będzie pamiętany jako osobowość.

Do góry
#1982536 - 22/01/2008 21:03 Re: AGASSI-RAFTER [Re: tyler]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"tyler"-

miejmy nadzieję,że skoro na naukę nigdy nie jest za późno to

także i ten-jak podał w swoim profilu-"absolwent zawódówki z

lokalizacją Hamburg
z dopiskiem w nawiasie:(zagranica)"-

(chyba dla tak samo jak on bystrych i kumatych)-wyciągnie swoją

lekcję jaka płynie z doń adresowanych uwag od wielu userów,że

to co tu na forum wyczynia (cytuję te wpisy):

a/ że "wywołuje odruch wymiotny"

b/ że "jest konfidentem"

c/ że" pisząc do modów na priv jest mendą" itd.itp.

i w końcu się nad sobą zastanowi.

P.s.:Chyba,że to jest baardzo(umysłowo) ociężały i tępy rapier...

Pzdr.

Do góry
#2018471 - 02/02/2008 07:06 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.
Puscilem dzisiaj troche kuponw i w oczekiwaniu na rezultaty pomyslalem ze zajze na forum i postanowilem napisac pare zeczy.

wroce na poczatek do ostatnich wydazen ktore tutaj prezentowalem.Moj ostatni typ byl przegrany jednak straty mam juz odrobione i o tym troche chcialem napisac.Zreszta szykuje ksiazke jakiej na polskim rynku jeszcze nie bylo nie wiem czy wogole na swiecie jest cos co ja mam zamiar wydac,jestem w trakcie negocjacji z pisarzem ktory ma za zadanie pisac to co slyszy tzn ja mowie on przerabia to na tekst.Wogole mam he wiecie co ?Co bys powiedzial gdybym zagwarantowal ze mam 100% metode na wygrywanie?To fakt mam taka metode glownym jej skladnikiem jest cierpliwosc trzeba dodac jeszcze jeden skladnik przyprawa nazywa sie odpowiednia pula nastepna zecz i tak dalej tworzy spojna calosc .Ja to wszystko wiem i robie to .Chce powiedziec ze jest 100 procentowa szansa na wygrywanie do konca zycia stale .Zeszlem z tematu chce powiedziec ze straty z ostatniej gry odrobilem wczoraj o godzinie 21.45 i kilkanascie sekund.Straty odrobilem w kasynie grajac w ruletke gdzie by sie nie gralo wazne by byc do przodu.Chce dodac ze poprowadze jeszcze jeden temat za jakis tam czas bedzie to gra tylko progresja.Druga sprawa kiedys zapytal mnie znajomy grajacy na gieldzie czy wiesz jaka jest tajemnica tych co wygrywaja bez przerwy?Wtedy nie wiedzialem teraz juz wiem ,mozna porownac to do kumulacji ,miliony kumulacji,miliardy tworza biliardy hehe .Smieje sie bo pieniadze to tylko myslenie i od tego zaleza.Ten co szybko chce sie dorobic zawsze nie osiaga celu badz traci szybko to co zyskal.Jedynie kumulowany program jest gwarancja sukcesu.Krok po kroku,stopien po stopniu i tak dalej .Mam wiele do powiedzenia jeszcze wiecej do udowodnienia.Jednak powiem krotko jesli zna sie technike dajaca dochod non stop NON STOP nie ma przerwy czy wydaje ci sie ze ci ja zdradze?Musial bym byc idiota by to zrobic moge i zrobie wiecej dam wskazuwki i naprowadze na kurs rakiete.Ci co sa bystrzy zalapia sens .Szczeze to mi nie zalezy ,ktos powie to zdradz tajemnice .Robiac to bedzie po wszystki czy to rozumiesz?Mowiac w prost wyobraz sobie taka o to zecz ktos zna sposob dajmy na to na totolotka to tylko tak dla przyklad cokolwiek,zdradza to w radio na audycji i zeczywiscie mial racje.Tylko co sie wydarzylo pozniej ?Po informacji totolotek zamknal drzwi i tajemnica stala sie gowno warta.J sie tym podziele ale na swoj sposob.Jest to proste a jak wiadomo najlepsze biznesy to te najmniej skaplikowane.Jest to biznes dajacy tylko jeden rezulta zwyciestwo bracie zwyciestwo.Weszlem i napisalem tu to tak ot cos mnie ruszylo by to zrobic.Mam nadzieje tylko ze zasialem dobre ziarno i wiare ze to jest mozliwe bo tylko ci co wierza osiagaja stan odpowiedni do zwyciestwa.Wiecie pewnie zaraz to zakoncze te pisanie jednak ja wroce tutaj nie z tematem ale z rewolucja ..tak panowie szykuje powoli rewolucje bo jest to mozliwe juz to sie dzieje.Kasa=myslenie to takie proste.
do uslyszenia.

BIG REVOLUTION IN SOON COOMON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#2018474 - 02/02/2008 07:08 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
rafter wrocil \:D

Do góry
#2018481 - 02/02/2008 07:11 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Originally Posted By: RAFTER
.Zeszlem z tematu chce powiedziec ze straty z ostatniej gry odrobilem wczoraj o godzinie 21.45 i kilkanascie sekund.Straty odrobilem w kasynie grajac w ruletke gdzie by sie nie gralo wazne by byc do przodu.

\:o

Do góry
#2018570 - 02/02/2008 07:49 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: RAFTER
jestem w trakcie negocjacji z pisarzem ktory ma za zadanie pisac to co slyszy tzn ja mowie on przerabia to na tekst.


Skoro zdecydowałeś się napisac, to użyj języka polskiego
albo poproś tego pisarza by przetłumaczył twoje "natchnione wizje".
Do videobloga cię nie zachęcam, bo byłby równie niestrawny.

Jesteś osoba odporną na ewolucję więc i zadnej r-ewolucji nie bedzie.
Masz 100% szans by trwale przegrywać.

Do góry
#2018579 - 02/02/2008 07:53 Re: AGASSI-RAFTER [Re: ݀$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
RAFTER - nie chcę być nieuprzejmy, ale bajki ostatnimi czasy średni o się sprzedają. Chyba, że to Harry Potter. Ale mimo wszystko powodzenia!
Szkoda, że w książce nie będziesz mógł pokazać jak wygrywać w praktyce, ale co tam! Każdy przecież to sam umie...

Pozdrawiam!

Do góry
#2018607 - 02/02/2008 08:03 Re: AGASSI-RAFTER [Re: micha$]
lekki Offline
addict

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 614
jak masz sprzedawac platne typy to lepiej pisz ksiazke :-)

Do góry
#2019118 - 02/02/2008 20:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RoccoRunner]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: RoccoRunner
Originally Posted By: RAFTER
.Zeszlem z tematu chce powiedziec ze straty z ostatniej gry odrobilem wczoraj o godzinie 21.45 i kilkanascie sekund.Straty odrobilem w kasynie grajac w ruletke gdzie by sie nie gralo wazne by byc do przodu.

\:o


To juz bylo dla mnie za wiele \:D \:D \:D

Do góry
#2019132 - 02/02/2008 21:00 Re: AGASSI-RAFTER [Re: codi]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
Widzę że pomimo początku lutego-konkurs na wpis roku 2008 już

a zasadzie można chyba zamykać...

Do góry
#2019178 - 02/02/2008 21:21 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Zeby to jeszcze bylo cos nowego to ok moglobybyc smieszne. Znwou powrot raftera - ale znowu odgrzewane kotlety i gra porogresja? To juz bylo Rafter...

Do góry
#2019199 - 02/02/2008 21:30 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Rafter wrócił znowu będzie pieprzył swoje bzdury i tak wkoło do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej \:D

Do góry
#2019266 - 02/02/2008 21:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: premium]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
tu psychiatryk nie pomoże...

Do góry
#2019430 - 02/02/2008 22:45 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Szczypior]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Ja źle na RAFTERA nie pisałem. Ale jednak myliłem się z tym, żeby dać mu spokój...
To jednak jest choroba. Ten bełkot to nawet nie wiem o co chodzi...
RAFTER daj sobie spokój.
Pozdrawiam!

Do góry
#2019542 - 02/02/2008 23:18 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Vader]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Ja go bronilem nawet ale po cyatnie,z e sobie odrobil oczywiscie w kasynie na ruletce to jednak zmieniam zdanie, to nie jest normalne

Do góry
#2019622 - 02/02/2008 23:46 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Vader]
Venon Offline
addict

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 604
Skąd: Zywiec/Krakow/.UK/Praga
Originally Posted By: Vader
Ja źle na RAFTERA nie pisałem. Ale jednak myliłem się z tym, żeby dać mu spokój...
To jednak jest choroba. Ten bełkot to nawet nie wiem o co chodzi...
RAFTER daj sobie spokój.
Pozdrawiam!


Zadna choroba Vader, czyste Trollowanie do znudzenia

Do góry
#2021230 - 03/02/2008 07:31 Re: AGASSI-RAFTER [Re: madras57]
Vasyl Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 2745
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: madras57
przed chwilą, mimo tego, że Mali wygrało.... ,,quasi czat''
Originally Posted By: Vasyl
Swoja droga, to nie radze obstawiac wynalazki typu afrykanskie Mali.

Nigdy nic nie wiadomo u tych czarnuchow




No, wygralo i co z tego??
Dalej twierdze, ze za duze stawki tego pucharu sie grac nie oplaca i tyle.

Do góry
#2027188 - 05/02/2008 08:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
kapitansb Offline
veteran

Meldunek: 26/12/2003
Postów: 1222
Skąd: Nie wiadomo
Originally Posted By: RAFTER
Witam.
.

BIG REVOLUTION IN SOON COOMON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Rafter ja mam pomysl na Twoja ksiazke .

Na Twoim miejscu zastrzegl bym prawa autorskie do wszystkich postow ,ktore tu napisales .Potem bym je wydal .Wystarczy .

Tytul mozesz sciagnac od Goethe -"Cierpienia mlodego RAFTERA ".

Dla mnie Twoje posty to doskonaly relaks .

Pozdrawiam .

Do góry
#2027369 - 05/02/2008 17:39 Re: AGASSI-RAFTER [Re: kapitansb]
El mechanico Offline
member

Meldunek: 26/07/2003
Postów: 100
Skąd: Proflandia/Stslandia/Totoshixo...
Boże, ach Boże, tylko jedno zobaczyć i już można żegnac się ze światem! Tylko raz, jeden jedyny raz zobaczyć na własne oczy

JAK RAFTER ODRABIA STRATY

Raz, błagam raz, razik, raziunio, jeden, jedyny...

Podziw.W kilka sekund, dokładnie o 21.45, odrabia wszystkie straty.
I pisze, że trzeba być cierpliwym.
I uczy, by cierpliwym być, by progresyją zagrywać, by wiary w sukces nie tracić.
A potem szast,prast, wpada do CASINO, sekund pięć i odrabia wszystko. Panowie, K..RWA, wszystko odrabia! Wszyściutko, co do ostatniego, zapchlonego, plugawego centa, grosza, pensa- on zaiste odrabia.
A po co on odrabia?- zapytacie się- Po co odrabia?

Ano po to, moi drodzy, tylko i wyłacznie po to, by potem móc ponownie, przez kilka sekund, dokładnie o 21.45, odrobić to, co przez niecierpliwość stracił.
Bo cierpliwości uczy. I na naszych oczach traci. Poza zasięgiem wzroku, "tam, gdzie wzrok nie sięga" Rafter łamie to, "czego rozum nie złamie".Rozgryza ludzką psychikę na naszych oczach, poza nimi ...panowie, poza naszym wzrokiem Rafter rozpykał ruletę!!! BIG SZACUN.
Cierpliwość-to cnota. Ruletka- to lekarstwo na niecierpliwość.
Rafter to mistrz zarobku i wielkiego AKO poza zasięgiem ludzkiego wzroku.

Bo kiedyś mu powiedział mędrzec w STS-ie- "Czy potrafisz zarabiać złotówkę dziennie?". I to Raftera zmieniło. Dalej nie potrafi tej złotówki zarobić, ale zaiste, powiadam wam, nadejdzie ten dzień. A wtedy pochylimy swe krnąbrne karki i z błaganiem: "Rafter,niegodniśmy wiązać rzemieni u Twych sandałów" będziemy skamleć o typy, jak wygłodniały pies o ochłapy z pańskiego stołu skamle.
Salut, Rafter!

Do góry
#3257362 - 07/07/2009 09:51 Re: AGASSI-RAFTER [Re: El mechanico]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
@El mechanico - zajrzałem w archiwalne tematy, tak dla relaksu, i muszę powiedzieć, że popłakałem się ze śmiechu czytając Twój post smile

A'propos Raftera, komuś coś wiadomo czy po ostatniej konfrontacji z Eską odechciało mu się już na dobre zaglądać do nas? frown

Szkoda by było. Nikt tak nie ubarwiał tego forum jak on.
Since 2001 smile

Do góry
#3260577 - 09/07/2009 05:24 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Vorspringer]
Hokej_Fan Offline
addict

Meldunek: 01/06/2009
Postów: 436
Rafter cały czas gra...
Ostatnio wypowiadał się tutaj.

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Main=11543&Number=3137851#Post3137851

Kosi buki w ciszy. Nie chce się dzielić z nikim wiedzą grin

Do góry
#4273740 - 04/12/2010 02:15 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Hokej_Fan]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Pat Rafter v Henri Leconte, na Raftera tylko 1.13 laugh
Mecz dziś o 2145

Do góry
#4577962 - 03/04/2011 20:35 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
naz1kozak Offline
newbie

Meldunek: 22/03/2011
Postów: 41
Skąd: Nowa Huta (Kraków)
Pamięta ktoś jeszcze ze starej gwardii Raftera ? Może ktoś wie co się z nim teraz dzieje i czy wydał swoją zapowiadaną książkę ? Jak ktoś ma jakieś informacje to pisać.

Do góry
#4578160 - 03/04/2011 21:53 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
Podobno to mądry koleś który się nabijał z ludzi.

Do góry
#4578251 - 03/04/2011 22:27 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Czas to pieniądz. Mądry człowiek by go nie trwonił na pierdoły w takich ilościach jak Rafter kiedyś.

Do góry
#4578302 - 03/04/2011 22:42 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
To prawda że czas to pieniądz. Ale nie wtedy gdy się jest młodym. Wówczas czasu się nie liczy. Także podtrzymuję tezę , że to był mądry koleś .

Do góry
#4579669 - 04/04/2011 21:31 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Sylwiaa]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Może i mądry, ale z Samprasem i Agassim dał ciała. Lepiej typowali tongue

Do góry
#4584231 - 06/04/2011 23:51 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Pawcias]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
Originally Posted By: Pawcias
Może i mądry, ale z Samprasem i Agassim dał ciała. Lepiej typowali tongue


I tak jest tylko jeden , który króluje i Ty go znasz wilkołaku smile hura

Do góry
#4584991 - 07/04/2011 03:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Sylwiaa]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Ktokolwiek wspominał o dwóch DOMINIPPAŁCIU?

Prawdziwy Miszczu może być tylko jeden. Co więcej na wieki wieków tongue

Do góry
#4585019 - 07/04/2011 03:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: naz1kozak]
Pawcias Offline
veteran

Meldunek: 05/11/2009
Postów: 1335
Skąd: Mokotów/Cesky Tesin/Paris/Lond...
Originally Posted By: naz1kozak
Pamięta ktoś jeszcze ze starej gwardii Raftera ? Może ktoś wie co się z nim teraz dzieje i czy wydał swoją zapowiadaną książkę ? Jak ktoś ma jakieś informacje to pisać.


Pamiętamy. Pamitam jak psiwoził mi kuciaka na otro bez ksioski hmm (nie wiedzieć jak robić kurczak przez emotikon)

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49