Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#429405 - 16/10/2005 15:33 Zurich Open 17-23.10
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Zurich Open

Miejscowość : Zurich, Szwajcaria
Data : October 17-23, 2005
Drabinki : 28M/32Q/16D
Nawierzchnia : Hardcourt/Indoors
Pula Nagród :
$1,300,000


INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie : Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Scoreboard : HTML
-----

================================


LINKI WTA:
http://www.tenniscorner.net
http://www.wtatour.com
http://home17.inet.tele.dk/wta
http://www.itftennis.com/womens/players
http://www.wtaworld.com




Edited by -Piomil- (20/10/2005 15:26)

Do góry
Bonus: Unibet
#429406 - 16/10/2005 21:47 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Jutro glównie zostaną dokonczone kwalifikacje i nie wiem czy będą wystawione do gry ale jeśli tak to nie wyobrażam sobie porażki Pennetty , ktora jest w bardzo wysokiej dyspozycji w meczu ze srebotnik, obydwie grajace do przodu ale dyspozycja dla mnie zdecydowanie przemawia za włoszką, ktora ma poza tym duzo lepszy serwis od słowenki, jej niecierpliwa gry dziwnie dobrze wyglada w tegorocznym sezonie halowym No i bez watpienia znakomicie czująca sie na szybkich nawierzchniach Robi Vinci moim zdaniem poradzi sobie z szavay. Oczekiwałem na wielkie rzeczy po węgierce ale jednak jej gra to nie jest jeszcze to Wygrana z Mediną może robic wrazenie ale tak dobrze technicznie grajaca zawodniczka jak vinci wg mnie zaszachuje ją na korcie.
No i jedyny sensowny kurs do gry z turnieju glownego to chyba pożegnalny mecz maleevej dlaczego pozegnalny? poniewaz wiadomo, ze to jej ostatni turniej w karierze a w 1rundzie trafila na zawodniczke, ktora bardzo pasuje na jej nastepczynie Anne Chakvetadze. Smutno ją żegnać ale niestety jakby wylosowała Molik czy Ivanovic to jeszcze moim zdaniem jej szanse by byly zdecydowanie wyzsze, a jednak chaky to juz bardzo duze umiejetnosci tenisowe, fakt, ze ostatnio przegrala w pierwszych rundach dwa razy podwyższa kurs Ale fakt z kim przegrywala - Hantuchova oraz Schiavone, a natomiast wygrala wlasnie z Maleeva po 3-setowym boju. Czyli , wie juz jak grac z bułgarką zeby wygrac, wie, ze potrafi z nią wygrac na tej wlasnie nawierzchni. Poza tym Anna to zawodniczka, ktora bardzo chce pracowac nad soba i ma umiejetnosc szybkiego uczenia sie gry na danej naiwerzchni co w tym sezonie szczegolnie przyjemnie mozna bylo obserwowac podczas sezonu ceglanego.Niedoswiadcznie na hali wyszlo ale teraz po paru tygodniach treningow jestem pewien, ze Chaky zalapla o co chodzi w tej grze.Obydwie graja podobny do siebie , mądry tenis, regularny. Przede wszystkim lepsze przygotowanie fizyczne , i mimo wszystko jak dla mnie na dzisiaj juz wieksze umiejetnosci rosjanki zadecyduja o jej zwyciestwie

Do góry
#429407 - 17/10/2005 06:50 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
zastanawiam sie czy pennetta tego meczu nie odpusci poniewaz turniej w zurichu a raczej jego kwalfikacije jest tak skonstruowany ze do glownego awansuja 4 zawodniczki plus ll szczesliwy przegrany kwalfikacij penneta ma numer 1 wiec ona juz jest w glownym nawet jesli przegra a teraaz patrzylem na drabinke i ll bedzie mial latwiejsza droga od normalnych kwalfikantek

Do góry
#429408 - 17/10/2005 07:04 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

zastanawiam sie czy pennetta tego meczu nie odpusci poniewaz turniej w zurichu a raczej jego kwalfikacije jest tak skonstruowany ze do glownego awansuja 4 zawodniczki plus ll szczesliwy przegrany kwalfikacij penneta ma numer 1 wiec ona juz jest w glownym nawet jesli przegra a teraaz patrzylem na drabinke i ll bedzie mial latwiejsza droga od normalnych kwalfikantek



jezeli to co napisales polega na fakcie to musze zweryfikowac moj poglad na ten mecz!! a mial to byc moj typ dnia na dzis-pannetta oczywiscie w bardzo wysokiej formie i powinna sobie w normalnych warunkach bez problemu poradzic z srebotnik ktora mimo wszystko jest lepsza deblistka niz singlistka no ale teraz to chyba musze to wydarzenie odpuscic!!!

Do góry
#429409 - 17/10/2005 07:17 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

zastanawiam sie czy pennetta tego meczu nie odpusci poniewaz turniej w zurichu a raczej jego kwalfikacije jest tak skonstruowany ze do glownego awansuja 4 zawodniczki plus ll szczesliwy przegrany kwalfikacij penneta ma numer 1 wiec ona juz jest w glownym nawet jesli przegra a teraaz patrzylem na drabinke i ll bedzie mial latwiejsza droga od normalnych kwalfikantek



No faktycznie po wycofaniu się Safiny to juz Flavia ma pewne miejsce, ale ja nie widze sensu odpuszczac Po pierwsze kasa za wygranie kwalifikacji, po drugie jesli wejdzie do turnieju jako LL to straci wszystkie punkty jakie zarobila do tej pory w kwalach a tak malo tego nie bylo, i po pokonaniu srebotnik bedzie jeszcze wiecej także mam nadzieje, ze spotkanie odbedzie sie bez podtekstów

Do góry
#429410 - 17/10/2005 07:20 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
gremlin moze ja zle rozumuje ale wydaje mi sie ze wszystko co napisalem i sprawdzilem wlasnie tak wyglada oprocze tego ten mecz jest pierwszym pojedynkime dzisiejszych kwali wedlug mnie na dole drabinki jest miejsce dla LL a dalej wyzej 4 miejsca dla kwalfikantek co o tym sadzisz?

mi tez sie wydaje ze pennetta powinna bezproblemowo pokonac srebotnik ale jest to male ALE


teraz zaczolem zastanawiac saie nad meczem peschke-craybs i z kazda minuta jest coraz bardziej sklony postawic na peschke choc babcia craybas uwielbia hard ale juz w tym roku w san diego dostala od peschke wlasanie na hardzxie i chyba zagram peschke po kursie 1.64 choc pennetta wydaje sie pewniejsza ale jest male ale

Do góry
#429411 - 17/10/2005 07:25 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

gremlin moze ja zle rozumuje ale wydaje mi sie ze wszystko co napisalem i sprawdzilem wlasnie tak wyglada oprocze tego ten mecz jest pierwszym pojedynkime dzisiejszych kwali wedlug mnie na dole drabinki jest miejsce dla LL a dalej wyzej 4 miejsca dla kwalfikantek co o tym sadzisz?




pozwole sie wtrącić
Nie ma takich opcji, ze Flavia trafia na pewno do dolnej czesci drabinki a kwalifikanci do górnej, coś zle musisz patrzec Przy kazdym miejscu w drabince do ktorej znajdziesz link w pierwszym poscie jest napisane Q/LL czyli kwalifikanci i szczesliwi przegrani beda wrzuceni do jednego koszyka i dolosowywani w wolne miejsca drabinki

Do góry
#429412 - 17/10/2005 07:29 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
jezeli chodzi o argumentacje Piomila jest ona tez mocna i w zasadzie sama sie broni (za wyjatkiem tej kasy) mysle ze pannettcie najbardziej by bylo jednak zal tych punktow bo z kasa to ona da sobie rade!!!chyba jednak skusze sie na dubelek pannetta vinci

Do góry
#429413 - 17/10/2005 07:38 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
oki piomil przekonales mnie gra pennette odpuszczam peschke i oczywiscie dorzucam vinci kurs 1.52 to jak jakis bonus dorzucam jescze z turnieju glownego chakvetadze i likhovtseva oraz debel morariu/schnyder-razzano/karatantcheva

Do góry
#429414 - 17/10/2005 16:38 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Pierwsze spotkanie i całkiem niezły poczatek - Magdalenka w bezstresowy sposób (6-1, 6-1) odprawiła "jej następczynię - bez urazy".
Teraz czekam następną wg wiekszości "niespodziankę".
Będąca w potencjalnie wysokiej formie myskina spotka się ze swoją rodaczką - przez wielu wskazywana na porażkę - Verą Zwonariewą.
Obserwując ostatnie występy Very można stwierdzić (moja wypowiedź), że następuje powolny progres jej formy (ale sezon bardzo nieudany). Ostatnie wygrane z Peer i Kirylenko (ta ostatnio niezle występy), oraz porażka po zaciętym boju z Kuzniecową mogą przekonywać że powoli wychodzi z dołka.
H2H na korzyść Myskiny (2-1) - ale wszystkie mecze bardzo zacięte. Liczę że za ok.1h bedzie podobnie, a kurs (ok. 3.50) może zachęcić do grania.
Pozatym Myskina w ostatnich meczykach przeżywała drobne kryzysy (gładko oddawane sety) - może tu bedzie miała nieco dłuższy np taki 2 setowy. Zobaczymy.
Wg mnie szanse 40%Zwona - 60%Mysza - ale z powodu wysokiego kursu spróbuję to zagrać.

PS. szkoda że Magdę zagrałam wczoraj po kursie 2.25 - dziś po poludniu był zdecydowanie wyższy i u niektórych bukuff dochodził do 3.00

Do góry
#429415 - 18/10/2005 08:13 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
redson19 Offline
old hand

Meldunek: 28/01/2005
Postów: 1132
Przeczytaj Regulamin


Edited by Schranzer (18/10/2005 10:04)

Do góry
#429416 - 18/10/2005 08:31 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
A Sugiyama - D Hantuchova-1(2,62)
Zaznaczam,że ja wszystkie spotkania oceniam pod wzgłędem statystycznym(w 90%)

Bilans pomiedzy zainteresowanymi zawodniczkami to 4:1 dla mojej faworytki.Wszystkie spotkania które wygrała Japonka(4 razy)były rozegrane na nawierzchni(hard) na której odbywa się ten turniej.Po wynikach można zauważyć że będzie to zacięte spotkanie.
1.San Diego 2005 A Sugiyama - D Hantuchova(14) 7-5 4-6 6-2
2.Linz 2004 A Sugiyama(6) - D Hantuchova 6-2 6-1
3.Montreal 2004 A Sugiyama(7) - D Hantuchova 1-6 6-4 6-4
4.San Diego 2002 A Sugiyama - D Hantuchova(7) 6-4 1-6 7-5

Wszyscy co obstawiają spotkania tenisowe wiedzą że Daniela ma swój sezon na hardzie,ale jak napisałem powyżej nie potrafi grać ze swoją dzisiejszą rywalką czego wynikiem są wyniki umieszczone powyżej(w tym upatruję zwycięstwo Sugiyamy) .
Typ:A Sugiyama

Do góry
#429417 - 18/10/2005 23:52 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
akurat co wrocilem z pracy i nie mam sil grzebac sie po internecie jezeli ktos posiada informacje w sprawie nijakiej pani PANNETTY to bardzo prosze sytuacja wydaje sie dosy interesujaca wczorajszy krecz ma sie nijak do jutrzejszego meczu czy zna ktos inne przyczyny poza taktycznymi???? i piszcie cos w tym dziale nie bojcie sie!!!

Do góry
#429418 - 19/10/2005 06:41 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Nie boimy sie ale jak nie idzie to trzeba troche odpoczac i przeanalizowac swoje bledy, by uniknac ich w przyszlosci
Pennetta oficjalnie skreczowala z powodu kontuzji lewego ramienia, czyli czesci ciala odpowiedzialnej za bh i wyrzut przy serwisie... Ale jednak wczoraj w deblu dala rade zagrac i to jeszcze nawet wygrac, ciezko powiedziec bo jesli to byla tylko sciema to trace do niej szacunek i wg mnie wygra z peshke, bo jest od niej tenisistką lepsza w kazdym niemal elemencie gry. Jesli to byl prawdziwy ból uniemozliwiajacy gre to rzeczywiscie moze miec problemy ale trzeba sobie jasno powiedziec, ze gdyby to byl powazny uraz to wloszka nie bawila by sie w deblu i nie ryzykowalaby mozliwosci pogorszenia kontuzji.
Żegnałem już Maleeva w 1 rundzie i pozegnam ją takze dzisiaj W 2 rundzie przeciwniczką bułgarki jest zawsze dobrze dysponowana na wlasnych smieciach Schnyder i moim zdaniem Patty nie odpusci sobie grania dalej tak jak to zrobila w moskwie, gdzie w trzecim secie z Likhovtsevą cos jej sie przestawilo w głowie i przestala biegac... Tutaj ma motywacje, i co pokazala wczoraj - prezentuje bardzo dobrą formę.Maleeva zawsze dobrze prezentowala sie w hali , ale dla mnie to juz nie jest ta zawodniczka którą była, jednak w swoim ostatnim wystepie bedzie biegala z pewnoscia do upadlego to ja jednak stawiam na dobrze dysponowaną, ladnie grajace szwajcarke. O tyle Maggie nie pasuje gra Schnyder, ze szwajcarka zmusza do duzego ruchu na korcie i ciaglego biegania od naroznika do naroznika a przygotowanie fizyczne bulgarki to nie jest jej najmocniejsza strona. W tym sezonie juz obie panie graly ze sobą 2 razy i obydwa spotkania w bez straty seta wygrala Schnyder.

Do góry
#429419 - 19/10/2005 08:19 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Jezeli sytuacja z Pannetta wyglada jak wyzej to jestem conajmniej lekko zdziwiony!!!przecie jak mi wiadomo zawodnicy za takie krecze byli zawsze karani i to mocno !! co robil sedzia obserwator???jak na moj gust nie powinna byc dopuszczona do turnieju glownego no ale skoro juz jest to przewiduje ze zajdzie wysoko!!!A JA OSOBISCIE WPISUJE JA NA LISTE MOICH "ULUBIONYCH" TENISISTEK!!!!Piomil widze ze masz literke M i bardzo fajnie!!!!

Do góry
#429420 - 19/10/2005 08:49 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Panowie jedno mi się nasuwa na myśl <WOW> Profes sponor ubogich.

C.Mar/RuaP-Asa/Sre 1.8 taki oto kurs jest na ten debel W każdym innym buki kursy są w granicach 1,3 - 1,45. albo się pomylili albo ja źle widzę. Więc biegne to jak najszybciej grać. Martinez/Pascual są zdecydowanymi fawoytkami tego pojedynku.

Do góry
#429421 - 19/10/2005 21:44 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
F.Schiavone - N.Petrova 1 @2,37 Pinnacle

Rzadko pisze w WTA, jednak obok tego typu nie mogłem przejść obojętnie. Nie wiem co jeszcze Włoszka Schiavone musi zrobić, żeby kursy na nią były bardziej adekwatne do tego co reprezentuje. Przecież to właśnie ona przed tygodniem doszła to finału strasznie prestiżowego turnieju w Moskwie. Nie był to jednak żaden przypadek. W I rundzie gładko ograła Benesovą (6:3 6:2), potem Mauresmo (6:1, 6:1 !) a potem ośmieszyła przed rosyjską publicznością Kuznetsovą (6:3 6:1) i Dementieve (6:3 6:1). W finale Mary Pierce była już jednak nie do ogrania. Petrova z kolei grała na dalekim wschodzie w Bangoku gdzie również doszła do finału i uległa tam fenomenalnej 16-latce Vaidisovej. Drogę do tego finału miała jednak nieporównywalnie łatwiejszą od Włoszki (Llagostera,Obata,Foretz,Serra-Zanetti w 3 setach). Teraz po tak wyczerpującym turnieju od razu podróż do Europy. W dzisiejszym meczu z Martinez wygranym 6:4 7:6 (chociaż w drugim secie wyciągnęła ze stanu *1:4) nie pokazała nic wielkiego, sporo błędów, widoczny brak świeżości i gdyby zagrała z młodszą i bardziej agresywnie grającą rywalką pewnie by odpadła. Schiavone z kolei w pojedynku ze swoją rodaczką Vinci, która ostatnio radziła sobie przyzwoicie po przegranym pierwszym secie 5:7 kolejne dwa wygrała gładko 6:2,6:1. Do tego ten mecz był kilka godzin wcześniej więc Schiavone ma więcej czasu na odpoczynek. Co może jest najważniejsze w tym meczu Petrova z Bangkoku przyjechała z kontuzją. Tutaj co powiedziała po meczu z Martinez : "I couldn't serve today," Petrova said. "I've been struggling with a right pectoral strain since my last tournament, and yesterday after my three set match it seemed to get worse. I tried to fight through it, but in the third set it really started to hurt. Then my serve was just very off."...Bez serwisu z taką ilością błędów ma wygrać z doskonale radzącą sobie Włoszką hm nie sądze. Na koniec h2h 3:0 dla Schiavone w tym dwa ostatnie spotkania to hala w Moskwie. Jak ktoś zdecyduje się zagrać to spotkanie to polecam wybór buka, gdzie zaliczają typ w przypadku kreczu .

Do góry
#429422 - 20/10/2005 10:42 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
tylko przyklasnąć - oglądałem męki serwisowe pietrowej w półfinale i w finale - bardzo szybko moze dzisiaj dojść do przełamania - nie sądzę też żeby schiavone nagle zagubiła gdzieś formę z przed tygodnia . dla mnie 7/10 ,

Drugi meczyk - derby bałkańskie
Jankovic - Ivanovic 1
- młódka po rozegraniu koszmarnego meczu ( zwycięskiego ) z golovin dzisiaj z taką grą już cudu drugiego nie wykona - no nie wiem co musiałaby wyczyniać na korcie Jankovic - chociaż jej też zdarzają się " wygłupy" niewytłumaczalne . Mimo wszystko 5/10 przeciw katastrofalnemu braku formy .

pozdrawiam


Edited by Fro_Lech (20/10/2005 12:55)

Do góry
#429423 - 21/10/2005 07:46 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Witam....tenis nie jest moim głównym tematem ale pozwolę sobie na takie pytanie .Co starzy wyjadacze w tenisie sądzą o wczorajszym meczu A. Mauresmo-K. Srebotnik , gdzie Francuzka dostała kolejny worek batów , czy akurat ona była taka słaba czy forma Słowaczki jest wymiatająca ....pytam ze względu na dzisiejszy mecz Słowaczki z A. Ivanovic.
Proszę o opinie

Do góry
#429424 - 21/10/2005 08:13 Re: WTA - Zurich - 17-23.10
czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
Srebotnik wczoraj mnie bardzo zaskoczyla, grała naprawde dobrze. Dobry forhand, z beckhandy roznie dobrze, przy siatce dobrze sie spisywała. Myslem ze po 1 secie trochce spusci z tonu, ale to ona prowadziala gre. Była bardzo regularna jak na 43 zawodniczke na liscie. Ale kopalnia punktow był forhand francuski, na ktory grala jej bardzo duzo. Katarina trafila na swoj dzien i umiala dobrze to wykorzystac.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], Sensei, rafal08, VVega, 11kera11, akagi, igea23), 3245 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25