Strona 4 z 17 < 1 2 3 4 5 6 ... 16 17 >
Opcje tematu
#4309249 - 20/12/2010 06:37 Re: Tobet [5] [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Edit.
No i III sprawa to taka, że potrafią (czytaj II stronę) anulować zdarzenie po tuż zakończonym spotkaniu, ale o tym już pisałem.
Czekam teraz na prezenty za obrót z listopada, zobaczymy czy zdobędą jakiś plus laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#4309264 - 20/12/2010 06:44 Re: Tobet [5] [Re: Misiek]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Originally Posted By: Misiek
smirk grin
Był rzeczywiście błąd? No to są do tyłu, tylko spalone masz konto tongue


W sumie to wyplata jest w trakcie, bo na konto, ale nie anulowali jej, tylko napisali maila, zebym zwrocil ta kase, troche bezsensownie jakby nie mogli sobie z mojej wyplaty zabrac tego 190 zl wink. A kupon w biegu narciarskim, nawet nie sprawdzalem wyniku na oficjalnej stronie tylko od razu na rozliczenie kuponu zajrzalem wink.

Ps. jak nie anuluja tej wyplaty, to wyjda na niezlych idiotow wink

Do góry
#4309338 - 20/12/2010 07:32 Re: Tobet [5] [Re: jadanek]
trypek Offline
addict

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 558
Skąd: Polska
Originally Posted By: termii
Originally Posted By: Misiek
smirk grin
Był rzeczywiście błąd? No to są do tyłu, tylko spalone masz konto tongue


W sumie to wyplata jest w trakcie, bo na konto, ale nie anulowali jej, tylko napisali maila, zebym zwrocil ta kase, troche bezsensownie jakby nie mogli sobie z mojej wyplaty zabrac tego 190 zl wink. A kupon w biegu narciarskim, nawet nie sprawdzalem wyniku na oficjalnej stronie tylko od razu na rozliczenie kuponu zajrzalem wink.

Ps. jak nie anuluja tej wyplaty, to wyjda na niezlych idiotow wink


Pewnie nie anulują, ale będziesz miał debet na koncie:)

Do góry
#4309339 - 20/12/2010 07:34 Re: Tobet [5] [Re: trypek]
trypek Offline
addict

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 558
Skąd: Polska
cofnąłem się o stronę i widzę, że masz debet;) totak raczej zostanie...

Do góry
#4309557 - 20/12/2010 17:47 Re: Tobet [5] [Re: trypek]
mercyfulek new Offline
veteran

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 1261
Skąd: Villa Park
pochwalę Tobet, wypłata na nettellera w 15 minut, w niedzielę wieczorem

Do góry
#4310788 - 21/12/2010 06:31 Re: Tobet [5] [Re: mercyfulek new]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
Anulowali mi wyplate i zabrali co ich tongue

Do góry
#4311631 - 21/12/2010 21:57 Re: Tobet [5] [Re: jadanek]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Możecie się zalogować do Tobetu?

Wcale mi się nie chce wczytać strona...

Do góry
#4311633 - 21/12/2010 21:58 Re: Tobet [5] [Re: Zulus]
Akhu Online   tired


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36569
przerwa techniczna...wracają o 15

Do góry
#4311638 - 21/12/2010 22:00 Re: Tobet [5] [Re: Akhu]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Niezle odjebali z ta przerwa.
Akurat chcialem cos zagrac na 15:00..

Szkoda, ze nie wybrali sobie na przerwe Soboty od 18 do 22 laugh

Do góry
#4317252 - 25/12/2010 21:59 Re: Tobet [5] [Re: agr1]
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
a gr aktos tam z was w kasynie na tobecie albo w pokera , jak tak niech zapoda na prv moze gg albo niech tu pisze co sadzi o tym ich kasynie czy jest sens popykac w rule albo w blacka

Do góry
#4317983 - 26/12/2010 19:11 Re: Tobet [5] [Re: Misiek]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Originally Posted By: Misiek

Czekam teraz na prezenty za obrót z listopada, zobaczymy czy zdobędą jakiś plus laugh


Do mnie przesyłka doszła 23.12 w południe. "Zestaw zimowy" -> czapka, szalik rękawiczki + list gratulacyjny z informacją, że promocja za obrót wraca od stycznia grin

Do góry
#4320686 - 28/12/2010 03:00 Re: Tobet [5] [Re: Green Arrow]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
po dwóch koszulkach dziś przyszła kolejna przesyłka grin torba do laptopa wink

Do góry
#4321734 - 28/12/2010 07:59 Re: Tobet [5] [Re: Cholo]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Gvizdek
po dwóch koszulkach dziś przyszła kolejna przesyłka grin torba do laptopa wink


Nie obraźcie się proszę, ale robicie tys. euro obrotu a...tak was cieszy jakiś tam t-shirt albo torba do laptopa? Dziwi mnie to crazy

PS: Betfair kiedyś wysyłał dobre whisky z wygrawerowanym imieniem, nazwiskiem i podziękowaniami za grę na etykiecie. To był prezent z klasą, przyznacie. Przesyłanie tshirtów, toreb na laptopy czy bokserskiego ochraniacza na zęby to świadczy tylko o Tobecie. No ale, jaki bukmacher, takie prezenty wink

Do góry
#4321763 - 28/12/2010 08:08 Re: Tobet [5] [Re: DJ SOSNA]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Gvizdek
po dwóch koszulkach dziś przyszła kolejna przesyłka grin torba do laptopa wink


Nie obraźcie się proszę, ale robicie tys. euro obrotu a...tak was cieszy jakiś tam t-shirt albo torba do laptopa? Dziwi mnie to crazy

PS: Betfair kiedyś wysyłał dobre whisky z wygrawerowanym imieniem, nazwiskiem i podziękowaniami za grę na etykiecie. To był prezent z klasą, przyznacie. Przesyłanie tshirtów, toreb na laptopy czy bokserskiego ochraniacza na zęby to świadczy tylko o Tobecie. No ale, jaki bukmacher, takie prezenty wink


ale jak zapłacą 2k euro to dasz ich reklamę ? mimo ze uważasz że są dziadowską firmą

Do góry
#4321792 - 28/12/2010 08:26 Re: Tobet [5] [Re: DJ SOSNA]
mati55 Offline
member

Meldunek: 12/07/2004
Postów: 135
Skąd: tarnów
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Gvizdek
po dwóch koszulkach dziś przyszła kolejna przesyłka grin torba do laptopa wink


Nie obraźcie się proszę, ale robicie tys. euro obrotu a...tak was cieszy jakiś tam t-shirt albo torba do laptopa? Dziwi mnie to crazy

PS: Betfair kiedyś wysyłał dobre whisky z wygrawerowanym imieniem, nazwiskiem i podziękowaniami za grę na etykiecie. To był prezent z klasą, przyznacie. Przesyłanie tshirtów, toreb na laptopy czy bokserskiego ochraniacza na zęby to świadczy tylko o Tobecie. No ale, jaki bukmacher, takie prezenty wink


Z ta whisky to miałem niezłe jaja,przesyłkę odebrała moja zona,pudełko szare,zaczęła rozpakowywaća tam jakieś stare pomięte gazety i w nich cos twardego,wiec wypierdzieliła to na balkon,dziecko wzieła do sasiadki i dzwoni po mnie ze mam jakaś dziwną paczke na balkonie,a pózniej nikt przez ten grawer z nazwiskiem nie chciał tego pić,bo każdy myslał że to bejca z royalem z bazaru

Do góry
#4322137 - 28/12/2010 13:45 Re: Tobet [5] [Re: DJ SOSNA]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Gvizdek
po dwóch koszulkach dziś przyszła kolejna przesyłka grin torba do laptopa wink


Nie obraźcie się proszę, ale robicie tys. euro obrotu a...tak was cieszy jakiś tam t-shirt albo torba do laptopa? Dziwi mnie to crazy

PS: Betfair kiedyś wysyłał dobre whisky z wygrawerowanym imieniem, nazwiskiem i podziękowaniami za grę na etykiecie. To był prezent z klasą, przyznacie. Przesyłanie tshirtów, toreb na laptopy czy bokserskiego ochraniacza na zęby to świadczy tylko o Tobecie. No ale, jaki bukmacher, takie prezenty wink


Co do prezentów to niech sobie wysyłają co chcą, ale bukmacherem złym nie są więc antyreklama Ci się nie udała smile JuN dobrze napisał laugh

Do góry
#4322340 - 28/12/2010 21:00 Re: Tobet [5] [Re: hunters]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: hunters
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Gvizdek
po dwóch koszulkach dziś przyszła kolejna przesyłka grin torba do laptopa wink


Nie obraźcie się proszę, ale robicie tys. euro obrotu a...tak was cieszy jakiś tam t-shirt albo torba do laptopa? Dziwi mnie to crazy

PS: Betfair kiedyś wysyłał dobre whisky z wygrawerowanym imieniem, nazwiskiem i podziękowaniami za grę na etykiecie. To był prezent z klasą, przyznacie. Przesyłanie tshirtów, toreb na laptopy czy bokserskiego ochraniacza na zęby to świadczy tylko o Tobecie. No ale, jaki bukmacher, takie prezenty wink


Co do prezentów to niech sobie wysyłają co chcą, ale bukmacherem złym nie są więc antyreklama Ci się nie udała smile JuN dobrze napisał laugh
Dokladnie!
Rozliczaja wszystko szybko, wyplat na 2gi dzien zawsze mam (pko bp i mbank), kontakt z supportem dobry.
A jak daja jakies prezenty to tylko na +. Zawsze jak cos za darmo sie dostanie to cieszy - ja juz mam koszulke, kurtke, kubek i zestaw zimowy taki jak Green Arrow laugh .

Ja wiele od bukmachera nie wymagam - oferta mi odpowiada, przejrzystosc strony tez, klopotow z wyplatami nie ma. Wazne, ze wszystko sie zgadza, a takie marudzenie DJa to typowo polskie...

Tak samo moge powiedziec. Tylko Piłka jest slaba - informacje nieadekwatne do ceny a dodatkowo robi sie na strasznie marnym jakosciowo papierze, ktory na dzien dobry upie*dala rece laugh.
Wole PS laugh .


PS. Sosenka, pamietasz glosna sprawe z typem na Valerange kilka lat temu papa ?

Do góry
#4322395 - 28/12/2010 22:10 Re: Tobet [5] [Re: JuN]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: JuN
ale jak zapłacą 2k euro to dasz ich reklamę ? mimo ze uważasz że są dziadowską firmą


Po tej akcji jaką Tobet zafundował graczom pokerowym (przypomnę: obiecali pulę nagród, potem olali sprawę robiąc z pokerzystów idiotów. Pisaliście o tym wcześniej w tym temacie) nie sądzę, abym mógł polecić tę firmę komukolwiek. Jeśli raz zrobili taki "numer" to jest większa szansa, że powtórzy się taka "akcja" w przyszłości. Ani Ja, ani Conrad takich firm nigdy nie polecilibyśmy nikomu.

Originally Posted By: mati55


Z ta whisky to miałem niezłe jaja,przesyłkę odebrała moja zona,pudełko szare,zaczęła rozpakowywaća tam jakieś stare pomięte gazety i w nich cos twardego,wiec wypierdzieliła to na balkon,dziecko wzieła do sasiadki i dzwoni po mnie ze mam jakaś dziwną paczke na balkonie,a pózniej nikt przez ten grawer z nazwiskiem nie chciał tego pić,bo każdy myslał że to bejca z royalem z bazaru


Hehe wink Tak czy inaczej, nie wiem jak Ty, ale ja takie prezenty lubię ; -)


Originally Posted By: hunters


Co do prezentów to niech sobie wysyłają co chcą, ale bukmacherem złym nie są więc antyreklama Ci się nie udała smile JuN dobrze napisał laugh


Żadna antyreklama. Wyraziłem tylko swoje zdania. Naprawdę dziwi mnie, jak cieszycie się z byle czego (no ten ochraniacz bokserski na szczękę to juz w ogóle jaja) po tym jak obróciliście u buka kilka tys. euro. Takim dobrym klientom to powinni wysyłać iPhony w prezencie a nie byle thsirt czy inny shit.

Originally Posted By: Cendruś


Zawsze jak cos za darmo sie dostanie to cieszy - ja juz mam koszulke, kurtke, kubek i zestaw zimowy taki jak Green Arrow laugh .


W sumie, to też racja. Darmo to darmo wink

Originally Posted By: Cendruś


Wazne, ze wszystko sie zgadza, a takie marudzenie DJa to typowo polskie...


Na razie może ci się wszystko zgadzać. Dla mnie zarówno Nordicbet jak i Tobet to firma ograniczonego zafuania i to nie jest mmarudzenie, tylko moja prywatna opinia.

Przy okazji. Jeden z polskich pracowników grupy Nordicbet (nie wiem czy nadal pracuje tam, teraz w Tobet) kiedyś na zamkniętym forum bez stresu podawał, kto jakimi stawkami gra w jego firmie. Jeśli takie osoby pracują u tego bukmachera, to nie dziwcie się, że nie darzę go zbytnim zaufaniem.


Originally Posted By: Cendruś



Tak samo moge powiedziec. Tylko Piłka jest slaba - informacje nieadekwatne do ceny a dodatkowo robi sie na strasznie marnym jakosciowo papierze, ktory na dzien dobry upie*dala rece laugh.
Wole PS laugh .



Niestety, zgadzam się. Cena jest za wysoka. Ogólnie jednak po 1 stycznia i nowej ustawie hazardowej, prasa sportowa mocno dostała w dupę i chociaż tak (podnosząc cenę) próbuje sobie jakoś zrekompensować słabą kondycję całej branży czasopism pisanych. Co do twojego uwielbienia "PS" to twoje prawo, ale dziwię Ci się. Dla mnie ten dziennik to zwykły sportowy brukowiec, a ostatnia afera z wymyślonym(!) wywiadem z trenerem Fiorentiny to po prostu skandal i tyle.

Do góry
#4322506 - 28/12/2010 23:04 Re: Tobet [5] [Re: DJ SOSNA]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: DJ SOSNA
Po tej akcji jaką Tobet zafundował graczom pokerowym (przypomnę: obiecali pulę nagród, potem olali sprawę robiąc z pokerzystów idiotów. Pisaliście o tym wcześniej w tym temacie) nie sądzę, abym mógł polecić tę firmę komukolwiek. Jeśli raz zrobili taki "numer" to jest większa szansa, że powtórzy się taka "akcja" w przyszłości. Ani Ja, ani Conrad takich firm nigdy nie polecilibyśmy nikomu.

Jesteś adwokatem Conrada?
Bo Twoja obłuda mnie nie dziwi.
Czy Ty aby czasami Centrebet nie &#8222;polecałeś&#8221;? Taki Tobet to niebo a ziemia w porównaniu do Centrebet, w którym dziś mało kto gra. Jakby to powiedzieli w Kargulach&#8230; &#8222;Centrebet&#8230; a był taki ładny&#8230; amerykański&#8230; szkoda&#8221;.

Originally Posted By: DJ SOSNA
Przy okazji. Jeden z polskich pracowników grupy Nordicbet (nie wiem czy nadal pracuje tam, teraz w Tobet) kiedyś na zamkniętym forum bez stresu podawał, kto jakimi stawkami gra w jego firmie. Jeśli takie osoby pracują u tego bukmachera, to nie dziwcie się, że nie darzę go zbytnim zaufaniem.

Całe szczęście, że takie zaufanie miałeś dla Centrebet. Tylko, że tam pracownik na publicznym forum prawie podawał dane klientów-userów forum.

Muszę przyznać, że jesteś wyjątkowo obłudnym człowiekiem jeśli chodzi o opinie na temat firm bukmacherskich.

Ale nie każdy tutaj jest ciemny. Niektórzy pamiętają fakty. Kiedyś polecałeś Centrebet a dziś chowasz głowę w piasek.
Rozumiem, że przestali płacić to nie ma co polecać.

Pozdrawiam

Do góry
#4322520 - 28/12/2010 23:15 Re: Tobet [5] [Re: Vader]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
@Vader, nie do końca jest tak jak myślisz. Centrebet kiedy polecaliśmy, to nie było tam żadnych "jaj". Nie wiem jak jest teraz, bo też już tam nie gram. Jeśli chodzi o Tobet, to zauważ, że mówimy tu o historii najnowszej. Zresztą co ja będę się rozpisywał, skoro i tak myślicie, że jestem nieobiektywny. Swoje napisałem, a resztę można doczytać w postach innych w tematach Tobet na forum. Każdy sobie sam może wtedy wyrobić opinię, czy jest to bukmacher godny pełnego zaufania...czy nie. Moje zdanie na temat tej firmu już znacie.

Do góry
Strona 4 z 17 < 1 2 3 4 5 6 ... 16 17 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, rafal08, 11kera11, burbon), 3452 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49