Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#430313 - 18/10/2005 07:04 Ekstraklasa - 11 kolejka (21-23.X)
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Najbliższa kolejka (XI):

Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
Polonia Warszawa - Groclin-Dyskobolia
Amica Wronki - Górnik Zabrze
Odra Wodzisław - Arka Gdynia
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Wisła Płock - Górnik Łęczna
Wisła Kraków - Korona Kielce


Edited by Prem (21/10/2005 11:32)

Do góry
Bonus: Unibet
#430314 - 18/10/2005 14:33 Re: Extraklasa (11 kolejka)
robi10 Offline
newbie

Meldunek: 20/01/2005
Postów: 26
Jedyny pewny typek na ten weekend to 2 w meczu Wisła - Korona. Krakowiacy bez Sobolewskiego i Cantoro , a Kolporter w pełnym składzie i po rozjechaniu Zabrza beniaminek będzie gryzł trawę w Krakowie żeby wywieżć trzy punkty. I jest to wielce prawdopodobne.
P.S Piechna dostał podwyżkę od Klickiego, musi odpłacić prezesowi jakąś brameczką.

Do góry
#430315 - 18/10/2005 15:25 Re: Extraklasa (11 kolejka)
RobKrak Offline
addict

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 547
Skąd: Kraków
Może ktoś przybliżyć, dlaczego w Expie czy Unibecie to Groclin jest gospodarzem spotkania z Polonią ? W STS np. mecz ten jest zablokowany co również wzbudziło moje zdziwienie.

Do góry
#430316 - 18/10/2005 15:30 Re: Extraklasa (11 kolejka)
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
ponieważ na stadionie Polonii prowadzone są roboty remontowe nie wiem jakie ale dlatego zmiana gospodarza

Do góry
#430317 - 18/10/2005 16:11 Re: Extraklasa (11 kolejka)
Anonymous
Unregistered


mecz Pogon-Cracovia
moim zdaniem wynik bedzie pokazywal sile jaka obecnie prezentuje Pogon !! ostatnio wygrany mecz na bardzo trudnym terenie w Grodzisku, oraz duza ilosc bramek strzelanych przez Portowcow uswiadamia mnie o postawieniu "1"
drugim aspektem jest slaba, no co najwyzej srednia gra Cracovii w ostatnich kolejkach...
a wynik jak narazie jest warty grzechu

pozdrawiam !!

Do góry
#430318 - 18/10/2005 16:31 Re: Extraklasa (11 kolejka)
koniu Offline
member

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 135
Skąd: Bolesławiec Śląski
robią podgrzewaną murawę na Polonii.

Do góry
#430319 - 18/10/2005 21:11 Re: Extraklasa (11 kolejka)
camey Offline
enthusiast

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 218
Skąd: W-WA
Ciekawy kurs wystawił expekt na over w Szczecinie - 1,95. Pogoń preferuje ofensywną gre a obrona Cracovii nie gra w tej rundzie rewelacyjnie. Jeżeli drużyna z Krakowa nie przyjedzie jedynie bronić remisu to może paść w tym meczu kilka bramek.

Do góry
#430320 - 19/10/2005 07:18 Re: Extraklasa (11 kolejka)
Gawlin Offline
member

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 174
Amica Wronki - Górnik Zabrze 1 1.50

Amica u siebie 2 zwycięstwa i porażka. Górnik na wyjeździe w tej rundzie nie wygrał. Nic się nie zanosi na zdobycie punktów we Wronkach. Górnik przegrał ostatnie 2 spotkania.

Do góry
#430321 - 19/10/2005 13:53 Re: Extraklasa (11 kolejka)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Na tą kolejke wybrałem dwa mecze:

Amica-Górnik Zabrze 1
Nie ma co się oszukiwać Amica zaliczyła wpadke w Gdyni ze słabą Arką zremisować i to w 94 minucie.Jednak z Górnikiem muszą wygrać aby mieć realne szanse na puchary w tym roku.Górnik jak to zwykle ma w zwyczaju zaszkoczył wszystkich kibiców w polsce na początku sezonu wygrane z Cracovią 3-0 z Polonią 2-1 czy Wisłą Płock 4-0 jednak jak to zawsze mają też w zwyczaju nastąpił teraz okres przegrywania wszystkiego. Popatrzmy tylko na dwie ostatnie kolejki przegrana w 10 kolejce z Koroną 3-0 a w 9 Kolejce porażka z Zagłębiem Lubin też 3-0.Bilans bezpośrdenich spotkań na boisku gospodarza jest taki: 6-3-0 faworyt jeden Amica.

Zagłębie Lubin-Legia x,x2
Bardzo ciekawy mecz tej kolejki dwa zespoły złapały drugi oddech Zagłebie odkąd posade trenera objął Franciszek Smuda przegrało tylko z Amicą 3-1 za to odnieśli zwycięstwa z Arką 1-0 , Górnikiem 3-0 i Wisła Kraków 2-1 ta ostatni wygrana budzi szacunek.Legia też gra co raz lepiej choć zwycięstwo ze słabym Płockiem było do przewidzenia to mnie zaskoczył jednak rozmiar aż 3-0 tego zwycięstwa.Legia jednak na wyjazdach prezentuje się mizernie w tym sezonie bilans na wyjazdach to 1-4-1 nie jest imponująco jak na drużyne która powinna walczyć o Mistrzostwo Polski.Zagłębie u siebie gra nie równomiernie w tym sezonie 2-2-1. Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza 5-6-6. Realny moim zdaniem w tym meczu jest remis.Pamiętajcie o tym Legii zawsze źle się gra w Lubinie nie wiem dlaczego .

Groclin-Polonia 1 (zmiana gospodarza z powodu budowy podgrzewanej murawy na stadionie Polonii).
Groclin gra słabo zawodzi na całej lini najpierw odpali z Pucharu Uefa przegrywają mecze w Ekstraklasie ostatnio dwie porażki u siebie 3-1 z Pogonią Szczecin i porażka na wyjeżdzie 1-0 z Odrą Wodzisław zaowocowały zwolnieniem trenera Radolskiego jesgo miejsce od Poniedziałku 24 Października ma zająć Liczka znany z pracy w polsce z Polonią, Górnikiem Zabrze i ostatnio Krakowską Wisłą.Polonia jest czerwoną latarnią polskiej ligi nie widać, aby miała szanse ich pozycja ulec zmianie przegrana z Bełchatowem pokazuje jakie miejsce jest Polonii w szeregu.Zwłaszcza mi w oko wpadła bardzo słaba gra obrona choć to troche dziwne bo w derbach Warszawy Polonia zagrała bardzo mądrze i minimalnie przegrała 1-0 a z Bełchatowem oborona tak dziurawa była jak ser szwajcarski.Bilans Groclinu u siebie to 2-2-1 a Polonii na wyjeżdzie w tym sezonie 1-0-4 pokazuje nam faworyta tego meczu, którym jest Groclin.

Lech-Bełchatów 1
Ciekawe spotkanie po dobrym kursie u bukmacherów.Lech wicelider tabeli zanotował wpadke w zeszłej kolejce ligowej zremisował 0-0 z Łęczną choć mógł nawet przegrać.Dlatego u siebie na stadionie będą chcieli się pokazać z jak najlepiej strony. Do tego meczu przekonał mnie bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza 2-1-0 i pozycja Lecha w tabeli może nie jest fworytem bitym ale każdy wynik niż wygrana gospodarzy będzie traktowany jak duża sensacja.
Pozdrawiam i życze wielu wygranych.

Do góry
#430322 - 19/10/2005 16:08 Re: Extraklasa (11 kolejka)
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
Quote:

Amica Wronki - Górnik Zabrze 1 1.50




Górnik nie zremisował od 5 spotkań, Amica ostanio kiepsko się spisuje, więc jeżeli coś tu zagram to czysty remis za grosze.

Przyzwoicie wyglądają też typy na over w meczu Wisła - Korona (zaryzykuję chyba nawet X2 w tym meczu bo Krakowianie w wyraźnym dołku a Kiełbasa w gazie)

i zwycięstwo Groclinu z Polonią. Radolsky będzie się chciał pożegnać z kibicami zwycięstwem. Polonia do spadku... nie wiem po co podgrzewają murawę - na drugą ligę?

Do góry
#430323 - 20/10/2005 23:33 Re: Extraklasa (11 kolejka)
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Ja bym proponował zagrać mecz Odra Wodzisław - Arka Gdynia 2 4,50 (Unibet). Obie drużyny prezentują podobny poziom, z tym, że Odra ma więcej szczęścia. Arce jak dotąd nie udało się odnieśc ligowego zwycięstwa, choć była tego bardzo bliska w ostatnim meczu zremisowanym z Amicą 1-1. Obie drużyny mają w składzie kilku doświadczonych piłkarzy, jednak Odra ma tą przewagę, że już jest ograna w 1 lidze, natomiast Arka dopiero się ogrywa. Uważam, że kurs na Arkę jest bardzo interesujący i za stosunkowo niewielką kwotę można ten mecz zagrać.

Do góry
#430324 - 21/10/2005 14:14 Re: Extraklasa (11 kolejka)
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
WISŁA KRAKÓW - KORONA KIELCE

Niezwykle ciekawy mecz.Mecz drużyn grających ofensywny futbol.Wiadomo, że zdecydowanym faworytem jest Wisła ciągły mistrz Polski,ale myślę, że w tym meczu beniaminek z Kielc ma ogromne szanse na wywiezienie korzystnego rezultatu.
Korona Kielce wyraźnie na gazie nie przegrała 4 ostatnich meczów,a z tego 3 wygrała(Arka-Korona 0:2,Korona-Amica 2:1,Górnik-Korona 0:3).Wisła tydzień temu odniosła I porażkę w tym sezonie z Zagłębiem (2:1).W meczu z Koroną na pewno nie zagra Sobolewski i Cantoro.Mimo iż krakowianie zajmują I miejsce w lidze ich gra nie zachwyca po odejściu podstawowych graczy.Korona obecnie zajmuje 6 miejce w lidze wychodząc z dołka tabeli.
W tym meczu stawię na X2 o kursie ponad 2.Myślę, że buki zbytnio zawyżyli kurs na Koronę i kursy nie zwiastują faktycznego wyniku końcowego.Mecz będzie bardzo wyrównany i Korona ma szanse nawet wygrać.Ciekawostką jest że ostatnim razem Wisła przegrała u siebie z Kszo ,a było to 16 września 2001.Poza tym Korona będzie miała mobilizacje w postaci fakty że za miejsce od 6 w górę piłkarze otrzymują pełne premie.
Jeśli Wisła nie zagra lepiej niż w meczu z Zaglębiem to będzie miał ciężką przeprawę z kielczanami.Poza tym wydaje mi się,że Korona nie wystraszy się mistrza Polski i odważnie,z sercem będą walczyć o korzystny rezulatat.Widać,że w zespole panuje bojowa atmosfera.Następnie takie mecze,jak te są szansą pokazanie się dla nieznanych przez niektórych zawodników Korony.
Mam nadzieje że Korona zagra bez kompleksów przed wiślakami i tacy zawodnicy jak Piechna,Kaczmarek,Bilski,Hermes przesądzą o wyniku na korzyść gości.Jednak faktem jest, że Wisła gra u siebie,a na wyjeździe Korona nie gra tak mocno ofensywnie jak u siebie i niestety często (początkowe mecze na wyjeździe) traci bramki.
Myślę, że mecz będzie dobrym widowiskiem jak na polską ekstraklasę,a Korona wywiezie choćby punkt z gorącego terenu przy rejmonta.

Przepraszam za wszelkie literówki.

Do góry
#430325 - 21/10/2005 15:03 Re: Extraklasa (11 kolejka)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Ciekawy kurs wystawił expekt na over w Szczecinie - 1,95. Pogoń preferuje ofensywną gre a obrona Cracovii nie gra w tej rundzie rewelacyjnie. Jeżeli drużyna z Krakowa nie przyjedzie jedynie bronić remisu to może paść w tym meczu kilka bramek.




Ciężko to nazwać ofensywną grą. Owszem, ostatnio w Grodzisku ta gra wyglądała bardzo dobrze, ale nawet wtedy gdy Pogoń grała jak z nut to gra nie była ofensywna.

Większość bramek jakie Pogoń strzela, to albo zasługa indywidualnych umiejętności zawodników (Edi, Milar, Grzelak, Kaźmierczak) albo typowa gra z kontry. Nie jest to zasługa ofensywnego stylu gry.

Zresztą trener Panik ma wyraźne tendencje do gry defensywnej (często gdy wynik jest korzystny, to zmienia gracza ofensywnego na obrońcę i nakazuje zespołowi obronę niemal całą drużyną - a do kontr zabiera się wtedy góra 2-3 zawodników).

Nie twierdzę, że nie będzie overa, bo jest on prawdopodobny, ale nie należy się spodziewać, że Pogoń ruszy na Cracovię z impetem. Zwykle u siebie to Pogoń jest stroną przeważającą, ale to dlatego, że większość zespołów gra defensywnie, cofa się i zmusza Pogoń do ataku pozycyjnego. Ostatnio z sukcesem zrobił to Bełchatów.

To będzie ze strony Pogoni ostrożna, spokojna gra z uważaniem na tyły. A Cracovia raczej remisu bronić nie będzie, bo to nie leży w stylu gry tej drużyny.

Do góry
#430326 - 21/10/2005 15:30 Re: Extraklasa (11 kolejka)
camey Offline
enthusiast

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 218
Skąd: W-WA
Quote:

Nie twierdzę, że nie będzie overa, bo jest on prawdopodobny, ale nie należy się spodziewać, że Pogoń ruszy na Cracovię z impetem. Zwykle u siebie to Pogoń jest stroną przeważającą, ale to dlatego, że większość zespołów gra defensywnie, cofa się i zmusza Pogoń do ataku pozycyjnego. Ostatnio z sukcesem zrobił to Bełchatów.

To będzie ze strony Pogoni ostrożna, spokojna gra z uważaniem na tyły. A Cracovia raczej remisu bronić nie będzie, bo to nie leży w stylu gry tej drużyny.



No właśnie to może być klucz do overka. Obie drużyny są na fali, zarównio Cracovia po ostatnich spotkaniach jaki Pogoń po zwycięstwie w Grodzisku, nie zadowolą się w tym meczu jednym punktem. Możemy obejrzeć sporo sytuacji do zdobycia bramki z obu stron. A to że Cracovia nie przyjedzie się bronić to będzie stwarzało dodatkową szanse dla Portowców. Nie twierdze że jestem pewien overa, jedynie to że kurs 1.95 na to zdarzenie jest warty zagrania.

Do góry
#430327 - 21/10/2005 16:57 Re: Extraklasa (11 kolejka)
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Pogon - Cracovia
Czy Craxa jest na fali? Nie ująłbym tak tego.Domowe zwycięstwa nad słabiutką Odrą i jeszcze słabszą Arką,uspokoiły co prawda kibiców,ale i tak pasom daleko do formy sprzed roku.Wydaje mi sie że duży wpływ na nieweilką poprawe gry Craxy miało ultimatum zastosowane przez Filipiaka.75% planu zostało wykonane,czy dzisiaj nastąpi dokończenie? Tego pewien nie jestem,ale potencjał obu drużyn moim zdaniem jest porównywalny,więc granie X2 wydaje mi sie optymalnym rozwiązaniem,aczkolwiek zagram to za drobne bo niezbyt ufam piłkarzom Cracovii.
Pogon wydaje mi sie trochę przecenianą drużyną,a juz napewno nie grzeszy regularnością,zwycięstwo nad Groclinem było raczej wynikiem fatalnej postawy gospodarzy tego meczu.
Stawowy podjął decyzje w sprawie składu w myśl zasady że "zwycięskiego składu sie nie zmienia",więc zobaczymy tych samych piłkarzy któzy zaczęli mecz z Odrą.U portowców

TYP:X- 1/10 3.15 Sportingbet
2- 2/10 4.20 jw

Do góry
#430328 - 22/10/2005 22:42 Re: Extraklasa (11 kolejka)
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Quote:

Ja bym proponował zagrać mecz Odra Wodzisław - Arka Gdynia 2 4,50 (Unibet). Obie drużyny prezentują podobny poziom, z tym, że Odra ma więcej szczęścia. Arce jak dotąd nie udało się odnieśc ligowego zwycięstwa, choć była tego bardzo bliska w ostatnim meczu zremisowanym z Amicą 1-1. Obie drużyny mają w składzie kilku doświadczonych piłkarzy, jednak Odra ma tą przewagę, że już jest ograna w 1 lidze, natomiast Arka dopiero się ogrywa. Uważam, że kurs na Arkę jest bardzo interesujący i za stosunkowo niewielką kwotę można ten mecz zagrać.




Nie chcę się chwalić, ale przewidziałem sporą niespodziankę.

Do góry
#430329 - 23/10/2005 07:57 Re: Extraklasa (11 kolejka)
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Wisła-Korona 02 2.36

Do skąłdu Wisły wracaja Baszczyński i Penksa. Za słabego Kowalczyka wystapi zapene Barreto. NIe zagrają dwaj najważniejsi piłkarze czyli Sobolewski i Cantoro.

Przewidywany skład: Majdan-Baszczyński,Kłos,Głowacki,Dudka-Paulista,Gołoś,Barreto-Brożek,Penksa.

W Koronie nie zagraja Kaliszan, Szyndrowski i Cichoń (dwaj ostatni nie grali przed tygodniem)Wraca za to Kolendowicz.

Korona: Załuska-Golański,Hernani,Rutka,Bednarek-Nowacki,Hermes,Bilski,Kaczmarek-Kolendowicz,Piechna.

Jeżeli goście podejda bez respektu do przeciwnika, mogą wywieźć z Krakowa nawet trzy punkty.

Do góry
#430330 - 23/10/2005 08:52 Re: Extraklasa (11 kolejka)
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Wisła - Korona
Dzisiejszy mecz będzie meczem prawdy dla obu drużyn.W porównaniu z ostatnim meczem w krakowskiej drużynie nastąpią zapewne dwie zmiany,Baszczu za Stolarczyka i Barreto,dla którego będzie to pierwszy mecz w podst "11", za Kowalczyka.Zwyżke formy zanotował Gołoś,i osobiście jestem strasznie ciekawy jak spisze sie dzisiaj druga linia.
Marek Penksa jest w kadrze na dzisiejszy mecz,lecz wciąz nie jest w pełni sił dlatego spodziewam sie zobaczyć go dopiero w II połowie,podobnie zresztą jak Tomasza Dawidowskiego dla którego będzie to debiut przy Reymonta, po 16 miesiącach od transferu
Widze że sporo osób widzi duże szanse Korony w tym meczu,ja wprost przeciwnie.Dla WIślaków będzie to pierwszy mecz u siebie od pamiętnej porażki z Vitorią,kibice są głodni futbolu,a piłkarze powtarzają że dadzą z siebie dzisiaj wszystko.Motywacja na mecze w lidze to jeden z najwazniejszych problemów naszej drużyny,dzisiaj on odpadł.Do Krakowa przyjeżdza rewalacja ligi na czele z liderem klasyfikacji strzelców.Może i Wiślacy nie są w najlepszej formie,ale nawet w tym osłabionym składzie są najlepszą drużyną w Polsce i dzisiaj to udowodnią.Osobiście gram ten mecz za grubą stawke.Overa nie tykam,bo to jednak troche loterii w tym jest a kurs marniutki

TYP:Wisła 1.44 w Sportingbet 8/10

Do góry
#430331 - 23/10/2005 09:25 Re: Extraklasa (11 kolejka)
vert Offline
enthusiast

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 311
chyba ci zabraklo jednogo zawodnika w wisla

Do góry
#430332 - 23/10/2005 09:45 Re: Extraklasa (11 kolejka)
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
oto poprawne składy
Wisła
Majdan
Baszczyński, Głowacki, Kłos, Dudka
Paulista, Barreto, Gołoś, Zieńczuk
Kuźba, Paweł Brożek

Korona
Załuska
Rutka, Hernani, Golański, Bednarek
Kaczmarek, Bilski, Hermes, Nowacki
Grzegorzewski, Piechna

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sony, VVega, Sensei, alfa, Kretol, igea23, antyfutbol, rafal08), 3416 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581902 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49