Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#437651 - 16/05/2006 10:56 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

Nie tylko ze względu na historię Brazylia raczej nie będzie mistrzem świata w Niemczech , niepewna obrona i niepewny bramkarz , to dla mnie kluczowe argumenty na to






Do Brazyli zawsze była przypięta łatka o braku dobrej obrony i bramkarza. W tym roku jest inaczej. Brazylia ma na tych pozycjach świetnych zawodników i jest na tym poziomie rywalizacja co jest dość ważne.

Poza tym kto się przejmuje w Brazyli obroną , jak dostaną piłkę do nogi to przeciwnicy będą wyciągać z siatki - i tak do znudzenia

Quote:


Kadra reprezentacji Brazylii:

bramkarze - Dida (AC Milan), Julio Cesar (Inter Mediolan), Rogerio Ceni (FC Sao Paulo);

obrońcy - Cafu (AC Milan), Cicinho (Real Madryt), Lucio (Bayern Monachium), Juan (Bayer Leverkusen), Roberto Carlos (Real Madryt), Gilberto (Hertha Berlin), Cris (Olympique Lyon), Luisao (Benfica);

pomocnicy - Edmilson (Barcelona), Juninho Pernambucano (Olympique Lyon), Emerson (Juventus), Ze Roberto (Bayern Monachium), Gilberto Silva (Arsenal), Kaka (AC Milan), Ricardinho (Corinthians);

napastnicy - Ronaldo (Real Madryt), Robinho (Real Madryt), Ronaldinho (Barcelona), Adriano (Inter Mediolan), Fred (Olympique Lyon).





Niemcy będą się martwić aby przegrać jak najmniejszą różnicą bramek. Kibice nie pomogą im w tym ponieważ piłkare będą czuli niesamowitą odpowiedzialność i presję.

Jeśli już nie Brazylia (np może zdarzyć się grupowe zatrucie tfu tfu) to tylko Włochy albo Argentyna.

Do góry
Bonus: Unibet
#437652 - 16/05/2006 11:18 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Jiro to nie tylko łatka o tych słabych brazylijskich tyłach
"popisy" Dida widzieliśmy wszyscy w LM, ja dodatkowo na Raiu widzialem derbowy mecz z Interem ,i dobrze że nie jestem fanem Milanu , bo każde wyjście do piłki Didy przyprawiałoby mnie o atak serca.

Carlos i Cafu toż to już śpiew przeszłości
Cicinho - bardzo dobry, ale w napadzie
zresztą z Niemcami to oni i tak się raczej nie spotkają chyba ,że w finale co uważam za mało realne , gdyż po drodze się nadzieją na Włochów

POZDRAWIAM

Do góry
#437653 - 16/05/2006 12:21 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
A ja mam takie pytanko:
czy ktos może wie gdzie można postawić na to że Brazylia nie wyjdzie z grupy i jaki jest na to kurs?
Mam nadzieję że kurs jest wysoki bo zamierzam tak postawić.
Myślę że Brazylia będzie miała problemy z Chorwacją. Chorwaci lubią ostry football, a gwiazdkom z Brazylii jest to nie na reke. Problemy mogą mieć też z Australią, która jest dobrze ułożoną drużyną co jest zasługą ich genialnego trenera. Już jedna ekipa gwiazd z Ameryki Południowej została wyeliminowana przez Australie. Może Brazylia zremisuje z Australią?
No i Japończycy. Są bardzo szybcy i wytrzymali. Chęci walki nie można im odmówić. Na pewno dużo im brakuje do tej techniki, którą prezentuje Brazylia, ale sama technika nie wystarczy.
Poza tym większość gwiazd brazylijskich została wystarczająco wyeksploatowana w meczach LM, w Pucharze Konfederacji i w walce o mistrzostwo w lidze hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej. Pamiętam jak 4 lata temu Francuzi byli przemęczeni na MŚ w Korei i nawet żadnego gola nie strzelili, a wszyscy na nich liczyli .
Myślę że są realne szanse na odpadnięcie Brazylii w fazie grupowej.

Do góry
#437654 - 16/05/2006 12:27 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
No to ladnie zaczelismy od glosow ze Brazylia pewna, nagle uzytkownicy zaczeli stwierdzac, ze przegraja z Niemcami, potem, ze odpadna wczesniej z Wlochami, a teraz ze nie wyjda z grupy.

Pozwolcie .

Przypomne Wam 1/2 LM i 2 zawodnikow: Kaka i Ronaldinho, obaj byli niemilosiernie powstrzymywani, kopani gdzie sie tylko da, aby nie przeszli dalej i obaj blyszczeli, byli najlepsi w swoich ekipach dziwne, nie?

Przecinaki nie byly takie slabe: Edmilson, Gattuso, Stam.

Chyba nie ma co powrownywac Chorwatow, kangurow czy skosnych do nich, co nie?

Poza tym Kazdy by chcial miec w kadrze taka obrone ofensywna jak Carlos, Cicinho, Lucio, jedyny slaby punkt to Dida, ktory jest faktycznie niepewny, ale mam nadzieje, ze go zmieni Rogerio Ceni po jakims kartoflu.

Co do samej Brazylii to moga ich zatrzymac tylko Argentynczycy, mam nadzieje, ze sie wlacza Europejczycy, tu widze tylko 1 kandydata Hiszpanie.

Pozyjemy, zobaczymy chcialem przedstawic tylko swoja wersje, ze typowanie na niewyjscie z grupy Brazylii jest sporym "ryzykiem".

Do góry
#437655 - 16/05/2006 12:41 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Pozyjemy, zobaczymy chcialem przedstawic tylko swoja wersje, ze typowanie na niewyjscie z grupy Brazylii jest sporym "ryzykiem".



Piłkarz to nie robot, kiedyś musi się zmęczyć.
Kto 4 lata temu powiedziałby że Francja nie wyjdzie z grupy? Przecież mieli same gwiazdy w drużynie i odnosili same sukcesy. Co prawda brakowało Zidana (był chyba kontuzjowany), ale ci którzy grali to byli jedni z najlepszych zawodników. A przeciwników mieli przeciętnych i słabych.
A co do sporego "ryzyka" to jeśli kurs na nie wyjście Brazylii będzie wysoki to można postawić małą kwote. Wygrana będzie duża, a ewentualna strata niewielka .

Do góry
#437656 - 16/05/2006 12:44 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Problem w tym Igor, ze Brazylia ma w kadrze 23 zawodnikow, no moze 20, ktorzy by byli gwiazdami w kazdej innej druzynie, a to, ze sie zmecza wszyscy w tym samym momencie jest malo prawdopodobne.Slabo zagra 1 to wejdzie drugi i sprawe zalatwi, tym bardziej, ze druzyny w grupie nie sa wymagajace, badzmy szczerzy.

Do góry
#437657 - 16/05/2006 12:48 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Igor ogladalem ze 2 miechy temu towarzyski Japonia - Ekwador. Azjaci nie maja szans powstrzymac Kanarinios. Jako tako sie bronili, ale w ataku nic nie prezentuja.

Uwazam ze Brazylie moze powstrzymac Argentyna a z Europy: Włochy, Hiszpania i Portugalia. Niemcy maja slabiutki team i jesli nie bedzie duzych walkow to nic nie zdzialaja na tych MŚ.

Do góry
#437658 - 16/05/2006 13:04 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Ale po meczach towarzyskich rczej się nie określa czy drużyna ma szanse czy nie. Grecy np. kiepsko wypadli w meczu towarzyskim z Polską przed ME w Portugalii. I co z tego?
Tak na prawdę dopiero po pierwszych meczach na Mundialu jak zobaczymy jak grają zawodnicy poszczególnych reprezentacji będzie można z dużym prawdopodobieństwem określić kto wyjdzie z grupy, a kto nie.
Na razie wszyscy mają po 25% szans .

Do góry
#437659 - 16/05/2006 14:24 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Quote:


Uwazam ze Brazylie moze powstrzymac Argentyna a z Europy: Włochy, Hiszpania i Portugalia. Niemcy maja slabiutki team i jesli nie bedzie duzych walkow to nic nie zdzialaja na tych MŚ.




wałki już są i to duże
- najłatwiejsza z możliwych grup dla Niemców
- i najprostsza z możliwych ich droga do półfinału
ja nie wierzę w takie sploty okoliczności

Do góry
#437660 - 16/05/2006 18:49 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

Quote:


Uwazam ze Brazylie moze powstrzymac Argentyna a z Europy: Włochy, Hiszpania i Portugalia. Niemcy maja slabiutki team i jesli nie bedzie duzych walkow to nic nie zdzialaja na tych MŚ.




wałki już są i to duże
- najłatwiejsza z możliwych grup dla Niemców
- i najprostsza z możliwych ich droga do półfinału
ja nie wierzę w takie sploty okoliczności




grupa owszem ale czy sadzisz ze 1/8 bedzie latwa przeprawa to niewiem sa tam 3 druzuny w grupie b co maja rowne szanse ANGLIA -SZWECJA I PARAGWAJ mozemy zasymulowac i tak
NIEMCY BANK 1 MIEJSCE
SZWECJA 2 I JA TU TYPUJE AWANS SZWECJI oni zawwze sprezaja sie na imprezy wielkie

Do góry
#437661 - 16/05/2006 19:02 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
ale z jednym sie zgodze WLOCHY I ARGENTYNA CHYBA COS DUZEGO ZWOJUJA maja rowna paczke
w 1/8 ARGENTYNA SPOTYKA SIE Z MEKSYKIEM ANGOLA IRANEM LUB PORTUGALIa (ale wychodze zalozenia ze maja portugalczycy i argentynczycy pierwsze miejsce w grupie )

moj typ na final WLOCHY-ARGENTYNA to moj final marzen choc texz kibicuje holandi

to moja opinia ale taki final tylko wypadku ze jedna z druzyn wychodzi z grupy 2

Do góry
#437662 - 17/05/2006 00:10 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
guardian Offline
old hand

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 1128
Skąd: Anywhere in the galaxy
Jeszcze niedawno widziałbym wysoko Anglię, ale kontuzja Rooneya chyba ich skreśliła (i nie zgodzę się , z którymś z przedmówców, że jeden zawodnik nie może wygrać meczu - Rooney może). Finał typuję Brazylia - Niemcy i o zgrozo!!! majstrem będą Niemcy. I tak właśnie obstawiam. Włosi po ostatnich aferach z korupcją w Serie A mogą być tym razem cieniutcy.

Do góry
#437663 - 17/05/2006 05:39 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Niemcy nigdy nie przegrali ze Szwecją , to o czyms świadczy

Do góry
#437664 - 17/05/2006 09:51 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
esiwu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 1697
dla mnie Niemcy płyna już w 1/8 finału z Anglią lub Szwecja

Do góry
#437665 - 17/05/2006 10:33 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
final BRAZYLIA - ARGENTYNA (lub holandia)

Do góry
#437666 - 17/05/2006 10:51 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
na czym opieram ten swój optymizm co do sukcesów Niemców na Mundialu ?
wymiar sportowy nie jest tu najważniejszy,zgadzam się z przedmowcami ze niemiaszki nie mają wielkiej drużyny , ale
nowe władze niemieckie na gwałt potrzebują sukcesu ,żeby wydobyć kraj z wieloletniej już recesji gospodarczej, sukces na Mundialu ma być tą iskrą , dzięki której Niemcy wyjdą na prostą i wcale tego nie ukrywa Merkel .
Przewiduję, wiec różne cuda , ktore mają zaprowadzić Niemcy do sukcesu.
Kiedy w grę wchodzą miliardy euro , coż znaczą te miliony przeznaczone na korupcje działaczy , sedziow fifa. lub nawet podkładnie sie przez rywali Niemcow i to wcale nie drogą łapówek myślę , ale przez róznego rodzaju naciski lub propozycję korzystnej współpracy wobec krajów słabszych lub zaleznych od Niemiec , oczywiscie kanałami niedyplomatycznymi. Miliardy Euro wchodzą przecież w grę .
To tyle, dla niektórych zapewne bylo to science - finction , co ja wyzej napisalem ,ale ja i tak bede konsekwentnie na Tych mistrzostwach grał na Niemców mając nadzieję na niezły zarobek i zobaczymy po mistrzostwach czy miałem racje

POZDRAWIAM

Do góry
#437667 - 17/05/2006 15:54 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Wg mnie mistrzostwo zdobedzie ktos z grona: Brazylia; Argentyna ; Anglia ; Niemcy lub.... Meksyk a i oczywiscie Polska
Szkoda tylko Anglii atak im sie posypal :S to znaczaco zmniejsza ich szanse choc Polacy z takiego obrotu sprawy powinni sie cieszyc
Ps Ja tak krociutko bo co tu sie rozpisywac wydaje mi sie ze kazdy z userow(no moze modow i adminow tez ) tego 4um bardzo dobrze zna czolowe druzyny swiata...

Do góry
#437668 - 17/05/2006 16:45 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Quote:

A ja mam takie pytanko:
czy ktos może wie gdzie można postawić na to że Brazylia nie wyjdzie z grupy i jaki jest na to kurs?





Przeglądając oferte Gamebookers na MS natchnąłem się na takie zdarzenie

World Cup 2006 Brazil finishing position
Eliminated at group stage @15

Do góry
#437669 - 17/05/2006 22:09 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
pauL005 Offline
old hand

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 1158
Skąd: Biłgoraj
Ja już miałem dwa sny dotyczące MŚ
Jeden to taki że Anglia wygrała, a kilka dni później śniło mi się że do pierwszej połowt Kostaryka z Niemcami 1:0 wygrywała

W Niemczech liczę najbardziej na trzy drużyny.
Holandia, mój kandydat do mistrzostwa. Młodzi gracze, mocna paka, naprawdę duże perspektywy.
Czechy, polubiłem ich po Euro2004. Chciałbym, i liczę na to że zajdą bardzo wysoko. Fajna i trudna do ogrania drużyna.
I oczywiście Polska Chyba każdy im kibicuje.

Do góry
#437670 - 18/05/2006 06:23 Re: MŚ 2006 - klasyfikacja końcowa
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
wczorajszy finał LM , natknął mnie pewną myślą , że muszę skorygować trochę mój poprzeni post , Niemcy nie muszą wcale trząść politycznie niektórymi krajami ,żeby zajść daleko na mundialu , wystarczy przecież wpłynąć odpowiednio na sędziów , to dużo prostsze przecież i dużo bardziej skutecznie i dużo tańsze no i duzo bezpieczniejsze , sędzia może zrobić wszystko przecie na boisku , Panowie przed typowaniem na Mundialu , bardzo dużo poświęćcie uwagi na wyznaczoną na mecz osobę sędziego i to nie tylko w meczach z Niemcami , ale w meczach potencjalnych przeciwnikow Niemców , droga do finału musi być przecież dla nich możliwie najłatwiejsza

POZDRAWIAM

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, igea23, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, Sony), 3114 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25